Найпопулярніші будівельники веб-сайтів

найпопулярніші розробники веб-сайтів


Не знаєте, який розробник веб-сайтів найкраще підійде для потреб вашого веб-дизайну? Шукаєте платформу, яка матиме найкраще співвідношення ціни та якості?

Тоді саме час переглядати найпопулярніших розробників веб-сайтів, які не тільки завоювали всесвітню популярність, але і були по праву визнані найпристойнішими сервісами.

Розробники веб-сайтів здобули розпізнавання користувачів з кількох причин. Більшість з них створені спеціально з потребами та навичками новачки на увазі. Як результат, вони забезпечують простий, зручний та інтуїтивний досвід веб-побудови. Ці послуги також доступні, тоді як спектр функцій, які вони включають, більш ніж достатній, щоб запустити гідний веб-сайт за короткий час.

Ми знайшли 7 найпопулярніших будівельників веб-сайтів:

 1. Wix – найпопулярніший розробник веб-сайтів
 2. WordPress – найпопулярніша CMS у світі
 3. Shopify – найкраща платформа електронної комерції
 4. Bluehost – Популярний постачальник послуг хостингу
 5. Weebly – звичайний веб-сайт, що розробляє Square, Inc
 6. Квадратний простір – все-в-одному Веб-сайт
 7. Бренди кравців – Популярна компанія з побудови веб-сайтів

Кожному з цих розробників веб-сайтів є що запропонувати цільовій аудиторії, і кожен з них має певний набір функцій, які дозволяють виконати необхідний набір завдань. Які з них найкраще підійдуть для вашого проекту розробки веб-сайтів і що саме вони можуть запропонувати? Настав час це дізнатися прямо зараз.

Wix – найпопулярніший розробник веб-сайтів

Wix - найпопулярніший розробник веб-сайтів

Вікс – це найпопулярніший хмарний розробник веб-сайтів, штаб-квартира якого знаходиться в Тель-Авіві (Ізраїль). Заснований у 2006 році, сервіс швидко перетворився на потужну систему, яка наразі забезпечує мільйони веб-сайтів по всьому світу. Система пропонує широкий діапазон функцій високого класу, інструменти для налаштування дизайну, які дозволяють запускати та керувати різними типами проектів, незалежно від рівня їх складності. Погляньте на найвизначніші та найпопулярніші з них зараз:

 • Шаблони дизайнерів. Wix виділяється серед натовпу завдяки великому вибору налаштованих для мобільних тем тем. Поточна колекція шаблонів налічує понад 550 дизайнів, які мають високу якість.
 • Стандартні та мобільні редактори. Конструктор веб-сайтів пропонує два популярні варіанти редагування – стандартний редактор веб-сайтів WYSIWYG та редактор мобільних пристроїв. Використовуючи стандартний режим, ви можете налаштувати дизайн веб-сайту на робочому столі відповідно до своїх потреб. Внесені вами зміни автоматично відображаються у мобільній версії, тоді як ті, які ви вносите в мобільному режимі, не відображаються у версії для настільних ПК.
 • Wix ADI. Інструмент штучного дизайну інтелекту надає користувачеві персонального помічника дизайну, який автоматично створює дизайн та верстку веб-сайтів, наповнюючи його вмістом, поданим користувачем. Крім того, можна редагувати веб-сайт, щоб надати йому кращий дизайн та функції, але наявність якісного проекту, безумовно, є помітною перевагою.
 • Ринок додатків. Ринок додатків Wix постачається з декількома віджетами та програмами, які ви можете інтегрувати в веб-сайт, щоб отримати максимальну користь від його функціональності. Додатки платні та безкоштовні, їх також підрозділяють на категорії залежно від їх наслідків. Параметр фільтра пошуку дозволяє легко та зручно шукати, тим самим економлячи зусилля та час користувача.
 • Електронна комерція та блоги. Wix оснащений досить потужними та гнучкими системами електронної комерції та ведення блогів, що дозволяє користувачам запускати та ефективно керувати дрібними до середини інтернет-магазинами та блогами. Обидві платформи охоплюють широкий спектр інструментів для налаштування дизайну та варіантів, необхідних як для розробки веб-сайтів, так і для подальшого просування в Інтернеті.

Цінова політика Wix також варта уваги. У розробника веб-сайтів є повністю безкоштовний план, який дозволяє протестувати та вивчити систему детально перед оновленням до одного із платних планів. Як тільки ви вирішите вибрати розширену підписку, ви зможете вибрати один з двох типів підписок на Wix – Стандартний та Бізнес / Електронна комерція. Вартість стандартних планів починається з 13 доларів на місяць, тоді як вартість бізнес-планів починається з 23 доларів на місяць.

Спробуйте Wix безкоштовно

WordPress – найпопулярніша CMS у світі

WordPress - найпопулярніша CMS у світі

WordPress – це найбільш використовувана система управління вмістом у світі, яку можна застосувати для запуску та налаштування всіх типів простих до складних проектів. Незалежно від досвіду веб-дизайну, ви напевно чули про платформу завдяки вражаючим параметрам налаштування дизайну, універсальності плагінів та потужним інтеграційним функціям. Система існує вже більше десятка років, вдосконалюючи її функціональність та гнучкість налаштувань. Настав час зарахувати основні переваги CMS:

 • Blogging Engine. WordPress спочатку був створений як платформа для ведення блогів, і, таким чином, він пропонує широкий спектр функцій та інструментів, що дозволяють налаштувати та налаштувати повнофункціональні блоги. Це, однак, не означає, що ви не зможете запускати інші типи проектів за допомогою платформи. Система не передбачає глибокого веб-дизайну чи обізнаності про кодування. Однак майте на увазі, що знання основ програмування, безумовно, буде бонусом при роботі з сервісом.
 • Інтеграція плагінів і шаблонів. Незалежно від того, який тип веб-сайту ви плануєте запустити, ви не обійдетеся без інтеграції плагінів / шаблонів, якщо хочете, щоб це було успішним. У Інтернеті є кілька плагінів WordPress та тем, які можна знайти як безкоштовними, так і платними. Зауважте, що безкоштовні плагіни / конструкції не є абсолютно безпечними та надійними, оскільки вони можуть охоплювати шкідливі програми, які можуть врешті-решт поставити під ризик безпеку та ефективність вашого веб-сайту..
 • Редактор Гутенберга. WordPress змінив свій підхід до розробки веб-сайтів завдяки впровадженню редактора Gutenberg. Це спростило процес веб-дизайну, усунувши необхідність редагування коду. Що вам потрібно зробити, це переглянути колекцію блоків вмісту для подальшого налаштування та налаштування, створюючи макет веб-сайту.
 • Провайдер хостингу. У WordPress немає власного хостингу, який викликає потребу шукати найкращого постачальника в Інтернеті. Однак CMS рекомендує віддати перевагу Bluehost оскільки це одна з найбільш надійних і повнофункціональних систем, доступних на ринку.

WordPress спочатку безкоштовний для всіх. Ви можете безкоштовно завантажити та встановити його, і навіть можливо створити безкоштовні веб-сайти в системі. Однак якщо ви очікуєте більш глибокої функціональності ваших проектів WordPress, ви не обійдетеся, не вкладаючи коштів у інтеграцію плагінів / шаблонів. Крім того, вам доведеться подбати про хостинг та вибір домену.

Як було сказано вище, найкращий постачальник послуг хостингу для WordPress та той, який він офіційно рекомендує Bluehost. Сервіс пропонує безкоштовне доменне ім’я за перший рік використання, безкоштовний SSL-сертифікат, цілодобова підтримка клієнтів, установка WordPress в один клік, безліч спеціальних пропозицій та бонуси за лояльність. Bluehost також відомий своїм фокусом на електронній комерції, великим ринком плагінів, доповненнями, скриптами, швидкою швидкістю завантаження сторінки, високою швидкістю роботи та безліччю інтегрованих додатків. Вартість підписок на Bluehost починається лише від 2,95 долара на місяць – це, безумовно, гідна пропозиція!

Спробуйте WordPress безкоштовно

Shopify – найкраща платформа електронної комерції

Shopify - найкраща платформа електронної комерції

Shopify – це найкращий всесвітньо відомий розробник веб-сайтів електронної комерції, який пропонує потужний набір функцій та колекцію інструментів, які забезпечують гідний результат. Shopify – платформа електронної комерції на базі Канади, штаб-квартира якої знаходиться в Оттаві, штат Огайо, Канада. Він був заснований у 2004 році і перетворився на найпотужнішого в світі веб-сайта для створення веб-магазинів. Будучи платформою електронної комерції, Shopify користується популярністю серед користувачів, які віддають перевагу покупкам в Інтернеті. Це не дивно, оскільки система дає змогу створювати, налаштовувати та просувати всі види інтернет-магазинів, починаючи від невеликих і закінчуючи гіпермаркетами. Ось основні особливості програмного забезпечення:

 • Касовий термінал (POS) Програмне забезпечення. Shopify має функцію POS, яка дозволяє продавати продукти у фізичному місці, приймаючи кредитні картки та використовуючи інструменти інвентаризації, маркетингу, доставки та управління системою.
 • Особливості управління продуктом. Платформа дозволяє інтегрувати кошик для покупок і кнопку “Купити” у свій інтернет-магазин, щоб клієнти могли створити необхідну кількість товарних карток. Програмне забезпечення відповідно генерує коди для вбудовування продуктів у автоматизованому режимі, щоб користувачі могли додавати списки продуктів / галереї до своїх проектів. Що бажання, система оснащена функцією імпорту / експорту файлів CSV, що забезпечує більш зручний процес управління продуктом.
 • Розширені варіанти маркетингу. Коли він вирішує процес просування веб-магазину, Shopify поставляється з безліччю сучасних інструментів маркетингу та функцій, що дозволяють скористатися високим кінцевим результатом. Серед переваг, якими ви можете скористатися тут, спочатку має сенс згадати можливість створювати квитанції в Інтернеті, досліджувати та аналізувати статистику веб-магазину, контролювати баланс облікового запису електронної комерції та використовувати список потужних функцій Shopify, таких як App Store, BOGO знижки, Shopify Ping, Shopify Tap & Чип-рідер та багато іншого.
 • Потужна інтеграційна можливість. За допомогою Shopify ви можете використовувати набір потужних функцій інтеграції. Таким чином, ви можете успішно інтегрувати свій обліковий запис Shopify з відомими всесвітньою торговою маркою та обліковим програмним забезпеченням, такими як Amazon, Quickbooks, Xero тощо. Це дозволяє вам продавати фізичні та цифрові продукти на цих платформах, використовуючи багатоканальну підтримку..
 • Доповнена реальність. Ця вдосконалена функція, безумовно, буде корисною, якщо мова йде про підвищення ефективності просування товару та зростання продажів. Завдяки доповненій реальності ви зможете презентувати продукцію, наявну на складі, в тривимірному режимі, щоб ваші потенційні клієнти могли детально бачити їх переваги.

Цінова політика Shopify є помірною, але вона безумовно відповідає очікуванням користувачів. Спектр функцій, які пропонує програмне забезпечення, більш ніж достатньо для запуску всіх видів проектів електронної комерції – від невеликих і до складних. Існує безкоштовна 14-денна пробна версія, під час якої ви можете детально перевірити одну з підписок на Shopify. Найдешевший план, який ви можете оновити, коштує $ 9 / місяць, що цілком розумне і доступне рішення.

Спробуйте Shopify безкоштовно

Bluehost – Популярний постачальник послуг хостингу

Bluehost - Популярний постачальник послуг хостингу

Bluehost – це найбільш вживаний постачальник послуг хостингу, який також відомий своєю безпекою, надійністю та потужними можливостями. Платформа особливо добре працює для тих користувачів, які ніколи не брали участь у розробці веб-сайтів або раніше не використовували CMS. Система є ідеальним варіантом для зберігання будь-яких типів веб-проектів, незалежно від їх розміру, складності області спеціалізації. Тим часом, Bluehost – єдиний хостинг-провайдер, якого офіційно рекомендує CMS WordPress завдяки безлічі переваг, які він пропонує. Ось вони:

 • Інтегрований ринок. Bluehost оснащений потужним інтегрованим ринком, який пропонує широкий вибір програм, сценаріїв, надбудов і віджетів, які можуть вивести продуктивність вашого веб-сайту на абсолютно новий рівень. Серед програм, які ви можете вибрати тут, є сенс згадати кілька шаблонів WordPress, розширення блогів та електронної комерції, інструменти маркетингу та просування проектів, галереї зображень тощо.
 • Безпека. Система відома своїми вдосконаленими параметрами захисту та захисту від спаму, що дозволяють запобігти несанкціонованому доступу сторонніх користувачів до сторонніх користувачів та різноманітних загрозах конфіденційності. Поряд із функцією захисту від гарячих посилань, Bluehost пропонує широкий спектр інструментів безпеки, зокрема Spam Hammer, Spam Expert та ін..
 • Швидка швидкість завантаження сторінки та висока швидкість завантаження. Хостинг-провайдер забезпечує підвищення швидкості завантаження сторінки та збільшення швидкості оновлення. Ці функції дозволяють покращити продуктивність вашого веб-сайту, вивівши його на абсолютно новий рівень. Такий підхід врешті-решт призводить до зростання трафіку та підвищення функціональності вашого проекту.
 • Гнучкість. Компанія успішно інтегрується з декількома зовнішніми послугами, додатками та додатками, які позитивно впливають на загальну ефективність веб-сайту. Вибираєте саме ті послуги, які сприятимуть вашій популярності та просуванню бізнесу.

Цінова політика Bluehost є більш ніж доступною для всіх. Система пропонує два типи передплати, найдешевша з яких коштує лише $ 2,95 / місяць. План пропонує безліч переваг, включаючи необмежену пропускну здатність, функцію підключення SSL, кілька регулярних оновлень WordPress та багато іншого.

Спробуйте Bluehost зараз

Weebly – звичайний веб-сайт, що розробляє Square, Inc.

Weebly - звичайний веб-сайт, створений компанією Square, Inc.

Weebly – це надійний розробник веб-сайтів, який використовується для розробки та налаштування привабливих та повнофункціональних веб-сайтів. Конструктор веб-сайтів був запущений у 2006 році та набув популярності у понад 50 мільйонів користувачів по всьому світу.

На сьогоднішній день конструктор веб-сайтів обирають переважно користувачі, які мають намір створити невеликі та великі інтернет-магазини, але його все одно можна використовувати для запуску інших типів проектів для особистого та ділового застосування. Крім надзвичайного набору функцій електронної комерції, Weebly також відомий своїм широким блогом, редагуванням зображень та можливостями інтеграції. Якщо вам цікаво співпрацювати з Weebly, перегляньте його видатні особливості зараз:

 • Широкі можливості інтеграції. Weebly постачається з великою кількістю інтегрованих віджетів і додатків, які ви можете вибрати для своїх проектів. До них належать мультимедійні файли, карти, слайд-шоу, колекції зображень, вікна пошуку та інше. Функція “Embed Code”, в свою чергу, дозволяє додавати необхідну кількість елементів на вашу сторінку, щоб надати їй унікальний дизайн. Крім того, розробник веб-сайтів пропонує набір додаткових функцій, завдяки яким він виділяється серед натовпу.
 • електронна комерція. Як уже згадувалося вище, зараз Weebly займає найвищу увагу в галузі електронної комерції. Розробник веб-сайтів містить безліч функцій націлювання на бізнес, які сильно впливають на ефективність вашого веб-магазину. Таким чином, він оснащений інтегрованою кошиком для покупок, безпечними способами оплати та доставки, широкими інструментами управління продуктом, зручним та корисним варіантом пошуку фільтрів, ексклюзивними пропозиціями та допомогою підтримки клієнтів, імпортом / експортом продукту CSV, зручними мобільними додатками та іншим способом.
 • Ведення блогів. Weebly дозволяє підключити та керувати повнофункціональним блогом до вашого проекту майже за короткий час. Що ви можете зробити для запуску свого блогу, це додавання, оновлення та планування публікацій, призначення параметрів спільного використання соціальних мереж для кожної публікації, вибір бажаної системи коментування, налаштування колонтитулів та заголовків для кожного доданого допису, вибір метатегів для статей, а що ні . Система також пропонує набір шаблонів блогів, які також є безкоштовними та настроюваними.
 • Інструмент Weebly Promotion. Інструмент був представлений не так давно, але він розкриває декілька варіантів маркетингу електронною поштою для користувачів системи. Він постачається з набором готових конструкцій для різних типів електронної пошти (рекламні бюлетені, бюлетені, презентація подій та продуктів тощо.) і автоматично створює повідомлення щодо активності користувачів. Маркетингові кампанії для електронної пошти, організовані та проводяться за допомогою інструменту, є ефективними та професійними. Weebly Promote також пропонує зручний конструктор перетягування електронної пошти, численні інструменти технічної підтримки, варіанти сегментації контактів та багато іншого.

Weebly також виділяється з натовпу завдяки своїй універсальній, але доступній ціновій політиці. Конструктор веб-сайтів пропонує кілька типів підписок, включаючи безкоштовний план, що не закінчується, що дозволяє протестувати весь набір функцій системи на користь. Вартість платних планів починається з $ 4 на місяць та зростає з урахуванням особливостей / умов, що входять до платних підписок.

Спробуйте Weebly безкоштовно

Квадратний простір – все-в-одному Веб-сайт

Квадратний простір - все-в-одному Веб-сайт

Squarespace – це один із найпопулярніших та найпізнаваніших будівельників веб-сайтів, що робиться сам, що в основному орієнтований на потреби творців та підприємців. Система дає змогу запускати проекти різного типу, але особливо добре підходить для портфелів, блогів та невеликих цифрових веб-магазинів. Що важливо, всі веб-сайти, побудовані за допомогою Squarespace, мають привабливий дизайн та привабливу функціональність, хоча система для початківців не зовсім проста в освоєнні. Погляньте на деякі найвидатніші функції Squarespace зараз:

 • WYSIWYG редактор. Як будівельник веб-сайтів WYSIWYG, Squarespace дозволяє контролювати весь процес розробки веб-сайтів. Однак слід пам’ятати, що всі внесені вами зміни зберігаються автоматично, що робить опцію попереднього перегляду недоступною. Це означає, що ви не побачите остаточний результат, поки веб-сайт не буде опублікований. Відповідно, відвідувачі вашого веб-сайту побачать це разом із помилками та помилками, які ви можете випадково зробити.
 • Чуйні шаблони. Шаблони простору в квадраті повністю реагують і відрізняються високою якістю, хоча колекція дизайнів не така велика порівняно з іншими популярними послугами. Побудовник веб-сайтів оснащений зручним редактором перетягування, який дозволяє легко і легко вибирати та упорядковувати потрібні елементи веб-сайту. Платформа пропонує професійні шаблони, які чудово підходять для розвитку цифрових веб-магазинів, портфелів, блогів, веб-сайтів кафе та ресторанів, весільних сайтів та інших подібних проектів.
 • Фокус дизайну портфоліо. Квадратний простір має характерний і багатий набір функцій, який охоплює переважну кількість потреб у створенні портфоліо користувачів. Система оснащена Builder титульної сторінки, параметри редагування HTML / CSS, редактор сторінки замовлення цифрових магазинів, логотип & Інструмент редагування заголовків Він також пропонує вдосконалений редактор стилів, який дозволяє вибирати різні стилі сторінок, щоб відповідати вашим потребам (До них відносяться титульні сторінки, галереї, сторінки блогу, сторінки покажчиків, сторінки блогу та події, а що ні). Як тільки ви виберете потрібний тип сторінки, решта сторінок автоматично підлаштовуватимуться під неї.
 • електронна комерція. Конструктор веб-сайтів дає змогу запускати та керувати невеликими середніми інтернет-магазинами, функціональність яких залежатиме від обраного плану. Функція електронної комерції оснащена безкоштовним сертифікатом SSL, інтегрованою кошиком для покупок, привабливими параметрами відображення товару, функцією вбудовування відео, детальною презентацією та описом продукту. Ви також можете додавати різнопланові варіанти товару, ініціювати програми лояльності, а також коригувати ціни та варіанти доставки залежно від ваших потреб.
 • Ведення блогів. Завдяки Squarespace ви можете запустити свій власний блог і керувати ним, щоб підвищити рівень залученості користувачів та рівень задоволеності. Тут ви можете зробити публікацію та оновлення публікацій, ввімкнення коментарів та RSS-каналів, додавання тегів геолокації, використання тегів iTunes, опція реблокування та багато іншого.

Squarespace – це надійний розробник хмарних веб-сайтів, який чудово працює для створення портфелів, невеликих та середніх веб-сайтів електронної комерції, а також для бізнес-проектів. Розробник веб-сайтів не пропонує жодних безкоштовних планів, але він дозволяє перевірити функціональність системи під час 14-денної безкоштовної пробної версії. Вартість платної підписки починається з $ 12 / місяць, що є досить непоганим варіантом для кожного користувача, зацікавленого в подальшому застосуванні системи.

Спробуйте Squarespace безкоштовно

Бренди кравців – Популярна компанія з побудови веб-сайтів

Бренди кравців - Популярна компанія з побудови веб-сайтів

Tailor Brands – популярна компанія, що займається будівництвом веб-сайтів, яка бачить свою головну місію у наданні бізнесу впорядкувати свої процеси брендингу. Система забезпечує брендинг та дизайн високого класу для вашого бізнесу, щоб він виділявся з натовпу. Бренди кравців працюють на основі Штучного інтелекту, що сприяє ефективності вашого проекту та унікальній ідентичності бренду. Нижче перераховані найвизначніші моменти компанії, які виділяють її серед натовпу:

 • Логотип. Платформа дає змогу розробити унікальні логотипи для вашого бізнесу, щоб він процвітав і розкривав ідентичність вашої компанії. Сервіс пропонує безліч інструментів для створення логотипів, наявних на складі, і ви можете вибрати необхідні елементи, щоб розробити логотип, який відповідає вашим вимогам. Весь процес створення логотипу простий, швидкий і зручний навіть для початківців, що пояснюється інтегрованим алгоритмом AO, який робить всю роботу за вас.
 • Параметри соціального управління. На платформі є повністю інтегрована платформа соціального управління, яка дає можливість ділитися вмістом, пов’язаним з проектом, та публікувати статті в соціальних мережах.
 • Пошиття реклами. Послуга відома інтегрованою платформою Tailor Ads, яка дозволяє створювати та додавати миттєві реклами, які надаються в різних варіантах, щоб відповідати вимогам та потребам користувачів.
 • Набір інструментів для брендингу. Tailor Brands надає доступ до розширеного набору інструментів для брендингу бізнесу, які створені з урахуванням потреб спеціалізації та просування вашої компанії. Інструменти дуже пристосовані. Це означає, що ви можете використовувати свої ідеї для візитної картки або файли EPS для створення видатного дизайну веб-сайтів, який відповідає вимогам веб-сторінки вашого бізнесу.

Tailor Brands – це професійна компанія, що займається брендингом та розробкою веб-сайтів, яка пропонує широкий спектр інтегрованих інструментів та функцій. Система не має безкоштовного плану, але платні передплати надаються за доступною вартістю. Ціна найдешевшого плану починається з $ 9,99 / місяць. Однак, якщо зробити одноразовий щорічний платіж, він може бути зменшений до $ 2,99 / місяць.

Спробуйте бренди кравців зараз

Нижня лінія

Вибір розробників веб-сайтів універсальний і існує безліч варіантів для різних ніш. Однак користувачі все ще стикаються з проблемами, коли мова йде про вибір гідного інструменту веб-побудови. Wix, Shopify, Squarespace, Weebly, Bluehost, Tailor Brands та WordPress CMS – найбільш відомі в усьому світі послуги, які взагалі не потребують жодної презентації. Кожен з них є лідером у певній ніші, будь то розробник веб-сайтів, хостинг-компанія або CMS. Якщо ви зараз шукаєте гідне рішення в будь-якій з цих ніш, ці платформи, безумовно, будуть розумною інвестицією, яка з часом окупиться..

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me