Найкращі будівельники веб-сайтів клану (гільдії)

Клан (Гільдія) Веб-сайти


Клановий веб-сайт є обов’язковим для групи серйозних гравців. Це одна з тих речей, які відрізняють хороших гравців від найкращих. Вся справа в тому, що лише справжній інтерес допомагає досягти глобальних цілей та створити правильний образ на тлі менш щасливих геймерів. Розмірковуючи про створення веб-сайту клану, ви можете вибрати один з двох популярних варіантів – розробники веб-сайтів і CMS з відкритим кодом.

Чому розробники веб-сайтів? Це просто: зручніше платити за хостинг, підключити доменне ім’я до веб-сайту та керувати ним згодом. Обравши систему ніші, Ви також скористаєтеся унікальною функціональністю з самого початку. Вам нічого не доведеться вчити Створювати та керувати веб-сайтами кланів легко і без особливих навичок.

Що стосується аспекту витрат, то ви також не зіткнетесь із проблемами. Розробники веб-сайтів є дуже доступний. Ви навіть можете почати будувати свою ігрову імперію майже без витрат. Зверніть увагу, що деякі системи оснащені функціями “все в одному”, а інші – орієнтовані на нішу і, таким чином, дозволяють запускати та керувати лише ігровими веб-сайтами.

Системи управління вмістом (CMS), в свою чергу, забезпечують глибоку гнучкість і пропонують розширені функціональні можливості. Вони надають доступ до декількох варіантів інтеграції та інструментів для налаштування дизайну, які можуть вивести продуктивність вашого веб-сайту на ігор на абсолютно новий рівень. Поряд із цим, CMS часто складніші, значить, може знадобитися більше часу, щоб звикнути до них і освоїти їх набір функцій.

Ми перевірили 5 кращих будівельників веб-сайтів клану та гільдії:

 1. Enjin – найкращий конструктор веб-сайтів для гільдій чи кланів
 2. WordPress – найкраща безкоштовна CMS для створення ігрового веб-сайту
 3. uCoz – Безкоштовний веб-сайт для ігрових спільнот
 4. Xsolla – бізнес-двигун для розробників і видавців ігор
 5. Ning – Ігровий конструктор веб-сайтів як для геймерів, так і для розробників

Яка з цих систем є найбільш надійною, доступною та функціональною? Які платформи можуть забезпечити чудовий результат без серйозних зусиль, грошей та часу? Зараз саме час це з’ясувати. Отже, почнемо.

Enjin – найкращий конструктор веб-сайтів для гільдій чи кланів

Enjin - найкращий конструктор веб-сайтів для гільдій чи кланів

Enjin – це спеціалізований розробник веб-сайтів, який був спеціально створений для геймерів, професіоналів та шанувальників. Це приємний вибір для всіх, кому потрібен якісний ігровий веб-сайт, який пропонує всі необхідні атрибути. Швидкість засвоєння системи вище середнього, і для її використання вам знадобляться навички, терпіння та уважність. Платформа пропонує чудову функціональність, що робить її кращим розробником веб-сайтів у ніші створення кланового веб-сайту.

Особливості Enjin:

 • Модульна система – Ви можете самостійно вибрати функції функціонування веб-сайту. Є на вибір різні модулі, включаючи новини, останні теми, онлайн-користувачів, список учасників, форум, останніх відвідувачів тощо. Загалом, тут є 37 модулів. Кожен з них може бути налаштований відповідно до ваших потреб та уподобань.
 • Шаблони веб-сайтів Enjin

 • Вбудований голосовий сервер – Ви можете налаштувати спілкування Mumble або TeamSpeak 3 самостійно. Це означає, що голосовий зв’язок під час боїв може надходити через ваш власний веб-сайт.
 • Enjin API – Це інструмент, який дозволяє створювати власні модулі. Це стане в нагоді досвідченим користувачам.
 • Сервер Minecraft – Усі користувачі Enjin мають чудову можливість створити ігровий сервер Minecraft. Це ідеальний варіант для всіх шанувальників цієї гри, які бажають запускати власні сервери та керувати ними.
 • Інтеграція сервера потокового потоку – Ви можете передавати свої улюблені канали з найпопулярнішої послуги потокового ігор на вашому веб-сайті.
 • Підтримка онлайн-ігор – Сервіс підтримує більшість популярних онлайн-ігор. Вам потрібно вибрати гру під час запуску веб-сайту, отримання високого рівня сумісності та персоналізації проекту.
 • Інструменти SEO – Enjin надає доступ до багатого набору інструментів SEO для кращої оптимізації веб-сайту клану. Деякі з цих параметрів включають метатеги та налаштування Google Analytics, дружнє налаштування URL-адрес, sitemap.xml, роботи. txt.

Конструктор веб-сайтів дозволяє взагалі безкоштовно створювати ігровий сайт. Ви можете підключити до 20 модулів, форум, можливість отримати пожертви, повну інтеграцію із соціальними послугами та навіть інтернет-магазином. Єдине помітне обмеження – ви не можете підключити свій власний домен.

Якщо говорити про платні варіанти, у Enjin є дві підписки – Розширений план ($ 86,3 на рік) та Кінцевий план ($ 287,9 на рік). Різниця між ними полягає в тому, що Ultimate Plan пропонує вам всі шаблони преміум-класу, вдосконалену версію API, захист DDoS, багато місця на диску (50 Гб) та більше слотів для TS3 або Mumble Server (25 проти 5). Таким чином, другий план пропонує вам майже всі функції як перший, але ці функції тут більш розширені та вдосконалені.

Спробуйте Enjin безкоштовно

WordPress – найкраща безкоштовна CMS для створення ігрового веб-сайту

WordPress - найкраща безкоштовна CMS для створення ігрового веб-сайту

WordPress – це всесвітньо популярна система управління вмістом, яка придбала величезну репутацію та визнання завдяки широкому набору функцій, можливостей інтеграції та інструментів для налаштування дизайну, з якими вона поставляється. Система є гідним рішенням для розробки всіх типів проектів, а ігрові веб-сайти не є винятком. Зверніть увагу, що якщо ви ніколи раніше не працювали з WordPress, може знадобитися певний час, щоб звикнути до системи та освоїти її функції, а також загальний підхід до веб-дизайну.

Особливості WordPress:

 • Інтеграція плагінів – CMS спочатку відомий своїм широким вибором плагінів, інтеграція яких може додати функціональність вашому проекту, вивівши його на абсолютно новий рівень. Що стосується створення ігрових веб-сайтів, є сенс вибрати та використовувати наступні розширення та плагіни: Ultimate Member, Live Chat, Guild, ARMember та WoW Guild, щоб згадати декілька.
 • Ігрові шаблони – Поряд із набором плагінів WordPress може похвалитися приголомшливою колекцією ігрових шаблонів. Ви можете зіткнутися з багатьма в Інтернеті, вибираючи між безкоштовними та платними варіантами. Просто перегляньте вибір та оберіть тему, яка надходить на веб-сайт клану / гільдії, над яким ви працюєте.
 • Кодування – WordPress не лише дозволяє використовувати навички та знання кодування – це має на увазі робити це. Якщо у вас є деякі програми програмування, ви зможете надати веб-сайту клану персоналізований вигляд, ексклюзивний дизайн та високу ефективність роботи.

WordPress – це не найпростіша послуга веб-побудови, але це, безумовно, гідний професійний інструмент, який допоможе вам створити дивовижний веб-сайт клану / гільдії, навантажений функціями. CMS спочатку безкоштовно завантажувати, встановлювати та тестувати. Однак, щоб опублікувати веб-сайт, вам потрібно буде інвестувати в домен, хостинг (наш вибір такий Bluehost з його $ 2,95 / місяць план), а також зовнішній шаблон, плагіни та додатки. Остаточна вартість буде залежати від кількості інтегрованих елементів, плану хостингу та якості шаблону, який ви будете використовувати. Майте на увазі, вибираючи Систему управління вмістом.

Спробуйте WordPress зараз

uCoz – Безкоштовний веб-сайт для ігрових спільнот

uCoz - Безкоштовний веб-сайт для ігрових спільнот

uCoz – це безкоштовний конструктор веб-сайтів, набір функцій та функціональність якого дозволяють створити повноцінний веб-сайт клану чи гільдії. На вивчення професійних веб-сайтів та створення майстер-програм потрібно близько тижня. Послуга орієнтована як на новачків, так і на профі-веб-дизайну, пропонуючи різноманітні варіанти для всіх категорій користувачів. Тут ви отримаєте різноманітні шаблони високої якості, багаті інструменти для налаштування дизайну, параметри редагування коду веб-сайту (для тих користувачів, які володіють навичками HTML), індивідуальне підключення домена та інші функції.

uCoz Особливості:

 • Структура модуля – Конструктор веб-сайтів дозволяє створювати веб-сайти з декількох модулів, які можна змінювати і коригувати для формування структури веб-сайту. Модулі об’єднані єдиним інтерфейсом, безліччю налаштувань та опцій. Деякі з них включають Користувачі, Редактор сторінок, Новини веб-сайтів, Форум, Блог, Каталог сайтів, Дошка оголошень, Каталог файлів, Фотоальбоми, Гостьова книга, Онлайн ігри, FAQ, Пошук веб-сайтів, Тести, Міні-чат, Статистика веб-сайтів, Інтернет-магазин, Відео, SEO-модуль і більше.
 • uCoz Панель управління

 • Редагування коду – Система надає повний доступ до параметрів редагування коду. Маючи контроль над HTML, CSS, PHP, JS, ви зможете зробити веб-сайт клану глибоко налаштованим для всіх категорій користувачів. Тут також є доступ до FTP.
 • uCoz редактор сторінки

 • Офіційний магазин uTemplate – Крім декількох шаблонів веб-сайтів, що належать до різних категорій, uCoz пропонує також досить багатий асортимент преміальних тем, доступних в офіційному магазині бренду uTemplate. Тут є платні та безкоштовні варіанти, що сприяє ефективності процесу налаштування дизайну.
 • Безкоштовний доступ до API – Сервіс надає безкоштовний доступ до API, що дозволяє професіоналам веб-дизайну отримати максимальну користь від параметрів налаштування модуля, створюючи нові додатки або інформаційні панелі веб-сайтів для клієнтів.
 • Потужний SEO модуль – Розробник веб-сайтів оснащений потужним SEO-модулем, який дає змогу налаштувати, керувати та автоматизувати рекламні кампанії, тим самим підвищуючи позиції веб-сайтів у пошукових системах.
 • uCoz SEO модуль

Для всіх користувачів uCoz, які планують запустити веб-сайти клану чи гільдії для некомерційного використання, розробник веб-сайтів пропонує безкоштовний план, що не закінчується. Незважаючи на те, що план має рекламну дошку, яка відображається на готовому веб-сайті, вона не стане перешкодою для любителів ігор, і, таким чином, вона буде чудово працювати для розробки цих веб-сайтів.

Щодо платних підписок, uCoz має 4 плани. Це мінімальний план (2,99 дол. / Міс), базовий план (5,99 дол. / Міс), Оптимальний план (7,99 дол. / Міс) і максимальний план (15,99 дол. / Міс). Різниця між планами полягає у кількості наданого місця на диску та наборі функцій, які пропонують плани. Хороша новина полягає в тому, що всі плани uCoz пропонують помітні знижки, якщо ви вирішили платити за 3 місяці / 6 місяців / рік наперед.

Читайте також: uCoz огляд.

Спробуйте uCoz безкоштовно

Xsolla – бізнес-двигун для розробників і видавців ігор

Xsolla - бізнес-двигун для розробників і видавців ігор

Xsolla – це професійний бізнес-движок для розробників ігор і видавців. Платформа спочатку створена для надання ігрових рішень, включаючи нові стартапи та оновлені версії популярних ігор. Система дозволяє зростати цільовій аудиторії, збільшуючи доходи, отримуючи додаткове фінансування нових / існуючих відеоігор та інших привілеїв. Крім того, послуга постачається з безкоштовним інтегрованим конструктором веб-сайтів, що сприяє простоті розробки ігор.

Особливості Xsolla:

 • Налаштування цифрового магазину – Платформа дає змогу підключити веб-магазин до вашого веб-сайту лише кількома клацаннями. Це потрібно, щоб ви могли продавати пов’язані з іграми предмети, віртуальну валюту, підписки та навіть ігрові ключі через сайт. Для виконання завдання не потрібні ніякі технічні навички, але подальше управління веб-магазинами все ж передбачає обізнаність з основами веб-дизайну.
 • Інтеграція сторонніх організацій – Xsolla дозволяє підвищити ефективність вашого веб-сайту за допомогою сторонніх інтеграцій. Серед сервісів, які ви можете вибрати та додати на свій ігровий веб-сайт, є сенс згадати Google Analytics для відстеження коливань трафіку, акаунти Twitter та Facebook для створення більшої кількості користувачів, журнали ігор для публікації продукту в основних актуальних установах, Google Optimize для отримання найбільше використання тестування веб-сайтів AB та інших популярних сервісів.
 • Ігрові конструкції – Платформа не має багату колекцію готових дизайнів. Натомість система пропонує базовий макет для подальшої настройки та редагування. Крім того, ви отримуєте додаткові функції дизайну та налаштування, які можуть надати вашому проекту високий вигляд (можливість змінити стиль веб-сайту, шрифти та кольори, фонові відео / фотоінтеграції тощо.).
 • Акції – Система пропонує можливість створити, налагодити та керувати різними промо-кампаніями. Загалом, можна налаштувати нову промо-кампанію за чотири простих кроки, які надаються за замовчуванням. Користувачі також можуть ввести промо-коди та купони для підвищення ефективності своїх маркетингових кампаній.
 • Статистика та Analytics – Ця функція дозволяє відстежувати статистику вашого веб-сайту та відстежувати успіх нещодавно розпочатих промо-кампаній. Існує також окремий розділ бухгалтерського обліку для тих користувачів, які бажають відстежувати обсяги продажів, лояльних клієнтів, середнього значення часу оплати та інших нюансів..
 • Партнерський маркетинг – Xsolla надає доступ до своєї інтегрованої Партнерської мережі, де Ви можете розпочати та керувати партнерськими кампаніями, пов’язаними з іграми. Запуск цих кампаній завершується лише одним клацанням, тоді як подальше управління програмами партнерського маркетингу цілком зрозуміло.

Спочатку розробник веб-сайтів Xsolla спочатку безкоштовний для всіх. Він надає безкоштовний доступ до всіх інтегрованих функцій, включаючи хостинг. Подальше використання системи, яка передбачає отримання прибутку, однак оплачується. Система стягує 5% комісії за кожну покупку / транзакцію, здійснену через веб-сайт, що є досить розумним рішенням для розробників платформи.

Читайте також: Огляд Xsolla.

Спробуйте Xsolla безкоштовно

Ning – Ігровий конструктор веб-сайтів як для геймерів, так і для розробників

Ning - Ігровий конструктор веб-сайтів як для геймерів, так і для розробників

Нін – це розробник ігрових веб-сайтів як для геймерів, так і для розробників, який на сьогодні надає більше 2 мільйонів проектів з року заснування в 2004 році. Розробник веб-сайтів чудово підходить для створення соціальних мереж, онлайн-спільнот та ігрових веб-сайтів. Вбудований інтуїтивно зрозумілий редактор перетягування дозволяє запускати повнофункціональні веб-сайти лише за кілька кроків. Крім того, тут є можливість редагування коду, що є великою перевагою для користувачів, які знають код, які бажають запускати ігрові веб-сайти, розміщені на функції.

Особливості Ning:

 • Розширені функції управління вмістом – Конструктор веб-сайтів дозволяє легко і без проблем керувати вмістом, доданим на ваш ігровий веб-сайт. Система оснащена двигуном для ведення блогів, можливістю створення форуму, можливістю додавання опитувань, подій, декількох аудіо-, відео- та фотографій.
 • Платформа електронної комерції – Ning має власний інтегрований механізм електронної комерції, що дає змогу монетизувати ваш ігровий веб-сайт та почати отримувати з нього прибуток. Крім того, система дозволяє використовувати спеціальні бізнес-інструменти, включаючи автоматизацію електронної пошти MailChimp, точні засоби збору статистики, можливість надсилання приватних повідомлень / організацію трансляцій для зареєстрованих членів.
 • Соціальна мережа – Розробник веб-сайтів пропонує безліч функціональних функцій соціальних мереж, а саме варіанти соціального обміну, що завершуються через популярні соціальні мережі, такі як Twitter або Facebook.

У Ніна немає вільного плану, але є можливість протестувати вражаюче безліч його інтегрованих функцій безкоштовно протягом 14-денного випробування. У розробника веб-сайту є три платні підписки, вартість яких починається від 25 доларів США на місяць. Ви також можете заощадити до 20% вартості плану, придбавши щорічну підписку.

Спробуйте Ning безкоштовно

Нижня лінія

Сайт клану – це прапор будь-якої ігрової групи. Він повинен містити особливу символіку, творчість, досягнення, галереї, відеоролики, спілкування тощо. Це визнана тенденція щодо вашої ігрової спільноти. Він створений для задоволення та переваги над вашими ігровими конкурентами.

Завдяки веб-сайту ви можете набирати досвідчених новачків, організовувати кланові події, спілкування, керувати навчальним секцією з нюансами та тактикою гри. Тут можна знайти багато! У будь-якому випадку, це не що інше, як просто просування вашої гільдії.

Само собою зрозуміло, що WordPress – найкраща безкоштовна CMS, яку можна використовувати для запуску якісних та візуально привабливих веб-сайтів клану чи гільдії з високою кінцевою продуктивністю. Просто по магазинах, щоб вибрати якісні плагіни та привабливу тему для свого веб-сайту WordPress і насолоджуватися результатом.

Функціонал ігрового веб-сайту, створеного за допомогою WordPress, також буде на найвищому рівні. Це буде більш ніж достатньо для публікації новин, тактики, плакатів, опитувань, чатів, планування подій, організації форуму, блогу тощо. Завдяки безлічі плагінів, широким варіантам редагування коду та інших функцій система виділяється з натовпу, будучи найкращий вибір для любителів ігор, які бажають створити якісні безкоштовні веб-сайти.

Enjin та uCoz також варті уваги, коли мова заходить про запуск веб-сайту клану / гільдії. Системи пропонують досить універсальні підходи до процесу створення ігрових веб-сайтів. Однак ви скористаєтесь позитивним досвідом в обох випадках. Хоча Enjin – спеціалізована платформа, яка орієнтована на створення та управління ігровими веб-сайтами, uCoz – популярний безкоштовний конструктор веб-сайтів клану.

Xsolla та Ning – це дві веб-платформи, які в основному використовуються професійними компаніями та службами, що займаються створенням ігрових веб-сайтів. Це причина, чому системи пропонують потужні функціональні можливості та універсальні варіанти налаштування дизайну. Користувач може використовувати широкий варіант інтеграції соціальних та сторонніх послуг, просування веб-сайтів, маркетингові та аналітичні інструменти, а також багаті можливості управління вмістом та електронну комерцію..

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map