Найкращі будівельники веб-сайтів для спорту

Найкращі будівельники веб-сайтів для спорту


Створення сучасного спортивного веб-сайту навряд чи стане прогулянкою по парку, особливо для користувачів, які не мають навичок кодування та веб-дизайну. З іншого боку, сучасні розробники веб-сайтів спрощують створення веб-ресурсу спортивної команди чи ліги з нуля протягом пари годин. Він буде містити пакет основних функцій, які дозволять вам вирішувати стратегічні проблеми.

Розробники веб-сайтів покликані полегшити процес створення. Вони звузили необхідні дії для простого удару доменного імені разом із шаблоном, окрім інтуїтивно зрозумілих та зручних для користувача інструментів редагування. Все, що вам потрібно, це визначити основні речі, які повинен виконати ваш ресурс.

Незалежно від того, чи створюєте ви фан-сторінку для спортивної команди чи вам потрібно розробити розширений веб-сайт для більшої спортивної спільноти, де представлені таблиці, відео, останні статистики та новини, розробники веб-сайтів надають набір функцій, які дозволять вам принести майбутній ресурс життя. Вони допомагають покращити присутність команди в Інтернеті, а також створити впізнавану та влучну сторінку спортивних медіа.

Ми провели детальне опитування, щоб визначити кращих розробників веб-сайтів для різних цілей. Оскільки на сьогоднішній день доступно багато платформ, вибір правильного інструменту може виглядати приголомшливо, особливо для новачків. Наше дослідження спрямоване на визначення основних переваг описаних будівельників, щоб ви могли легко вибрати найкращу ставку.

Ми протестували 6 кращих будівельників спортивних веб-сайтів для ліг & Клуби:

 1. Wix – найкращі спортивні клуби & Ліги Веб-сайт Builder
 2. Bluehost – хостинг & Конструктор веб-сайтів для веб-сайтів для спорту
 3. SportsPlus – Платформа спортивного управління для турнірів
 4. Playpass – Спортивний веб-сайт для ліг & Клуби
 5. LeagueLineup – БЕЗКОШТОВНА спортивна команда та управління лігою
 6. uCoz – БЕЗКОШТОВНИЙ Споживчий веб-сайт Builder

Розмірковуючи про те, щоб вибрати найкращого веб-розробника, щоб почати свій спортивний веб-сайт, має сенс врахувати основні особливості, плюси та мінуси кожного з них. Це допоможе вам зробити висновки, які вплинуть на ваш вибір. Зараз час переглядати платформи, що входять до списку найкращих розробників спортивних веб-сайтів.

Wix – найкращі спортивні клуби & Ліги Веб-сайт Builder

Wix - найкращий спортивний клуб та ліги, що створює веб-сайти

Вікс – це найпопулярніший розробник веб-сайтів DIY, який чудово підходить для розробки всіх типів спортивних веб-сайтів. Платформа однаково чудова для фан-сторінок невеликих команд, а також для більш складних та функціональних проектів, таких як форуми, портали ліги тощо. Wix дає змогу запустити будь-який веб-сайт, незалежно від рівня його складності та спеціальних функцій. Погляньте на основні моменти Wix:

 • Безкоштовні спортивні шаблони – Розробник веб-сайтів постачається з колекцією спортивних шаблонів, доступних у відповідних видах спорту & Розділ для відпочинку, який безкоштовний, готовий до мобільних пристроїв і повністю настроюється, щоб відповідати потребам користувачів. Тут ви можете вибрати необхідний дизайн, переглянувши універсальні нішеві секції, починаючи від категорії спортивних форумів та фан-сайтів і закінчуючи фан-магазинами та спортивними блогами електронної комерції;
 • Форум – Платформа дозволяє підключення повнофункціонального форуму на ваш спортивний веб-сайт, інтегруючи відповідний віджет Форум. Це дозволяє вам зв’язатися з членами вашого веб-сайту, дозволяючи їм ініціювати дискусії, створювати та керувати темами або приєднуватися до існуючих, завантажувати файли відео та фото, залишати власні коментарі чи слідкувати за публікаціями інших членів;
 • Ведення блогів – За допомогою Wix ви можете приєднати блог до свого спортивного веб-сайту, щоб ділитися пов’язаною інформацією про ніші за допомогою публікації публікацій. Двигун блогів дає змогу додавати та планувати нові статті, розпочинати дискусії з членами свого блогу, додавати розділ Популярні публікації, включати коментарі в соціальних мережах, вибирати з декількох шаблонів блогу тощо.
 • Членство в Wix – Wix тепер пропонує власнику веб-сайтів без кодування систему, яка дозволяє користувачам підписуватися та отримувати доступ до ексклюзивного контенту. Усі переваги, передбачені функцією членства в Wix, безкоштовні, якщо ви не вирішите перейти на обробку платежів та / та бронювання онлайн.
 • електронна комерція – Розробник веб-сайтів також постачає платформу eCommerce, яка дозволяє запускати і керувати фан-магазином, наприклад, продавати сувеніри, спеціальні спортивні аксесуари та інші пов’язані речі, пов’язані з вашим спортивним брендом.

Вартість використання всього набору функцій, яку Wix пропонує своїм користувачам, залежить від обраного плану. Існує безкоштовна підписка, яка дозволяє безкоштовно перевіряти функціональність системи, але має певні обмеження. Щоб позбутися цих обмежень та отримати доступ до розширених функцій Wix, бажано перейти на одну з платних підписок, яку пропонує система.

Спробуйте Wix безкоштовно

Bluehost – найкраща компанія з веб-хостингу в 2020 році

Bluehost - найкраща компанія з веб-хостингу в 2020 році

Bluehost – це потужний і надійний хостинг-провайдер, який може стати прекрасним вибором для користувачів, які шукають надійну та функціональну платформу для розміщення спортивного веб-сайту. Служба офіційно рекомендована службою WordPress CMS як одна з провідних хостинг-компаній у світі. Платформа постачається з набором функцій та вдосконаленими інструментами, які забезпечують надійний та надійний хостинг для будь-якого типу спортивних веб-сайтів, незалежно від їх складності та набору функцій, що входять. Ось перелік функцій, які роблять Bluehost гідним хостинговим рішенням:

 • Миттєва установка WordPress – Платформа забезпечує установка WordPress одним клацанням миші щоб дозволити користувачам отримувати максимум результатів роботи CMS. Це дуже зручно для всіх, хто має намір використовувати WordPress спільно з Bluehost, щоб скоротити розробку веб-сайту та час вибору хостингу до мінімуму..
 • Високі тарифи на швидкість та швидкість завантаження сторінки – Якщо у вас є намір зробити ваш спортивний веб-сайт функціональним та швидким завантаженням, розміщення його на Bluehost – це чудова ідея. Незалежно від обсягу трафіку, який має ваш проект, платформа забезпечить його гідну ефективність.
 • Безпека та гнучкість – Bluehost має розширену гнучкість завдяки потенційній інтеграції з декількома зовнішніми службами, додатками та додатками. Крім того, система забезпечує максимальну безпеку веб-сайту, гарантовану доступністю інтегрованих інструментів безпеки, зокрема Spam Expert, Spam Hammer тощо. Тут також є функція захисту гарячих посилань, яка сприяє безпеці веб-сайту..
 • Інтегрований ринок – Платформа дозволяє вибирати з декількох інтегрованих додатків, віджетів, розширень, додатків та сценаріїв, які можна ефективно використовувати для налаштування веб-сайту. Є можливість вибору з декількох спортивних шаблонів WordPress, галерей зображень, електронної комерції та маркетингових інструментів тощо.

Bluehost – це доступний веб-хостинг, який пропонує безліч функцій та інструментів, що входять у його плани. Найдешевший план, який платформа пропонує, коштує 2,95 долара на місяць, що є більш ніж гідною інвестицією для всіх, хто шукає дешевий, але надійний хостинг.

Спробуйте Bluehost зараз

SportsPlus – Платформа спортивного управління для турнірів

SportsPlus - Платформа спортивного управління для турнірів

SportsPlus – це платформа спортивного управління для турнірів, спортивних клубів, команд, ліг, тренерів, спортсменів та всіх інших користувачів, які зацікавлені у створенні спортивних проектів. Платформа управляється та підтримується Thapos. Це дозволяє запускати та керувати всіма видами спортивних заходів, забезпечуючи реєстрацію, обробку платежів, розклад планування, а також широкий спектр засобів управління зв’язком. Також можна створити та керувати профілями спортсменів, подіями та спортивними виступами з одного місця. Ось короткий огляд основного набору функцій платформи:

 • Веб-сайт Builder – Платформа постачається з інтегрованим конструктором веб-сайтів, який дозволяє запускати, керувати та оновлювати візуально вражаючі, функціональні та мобільні спортивні веб-сайти без необхідності будь-якого кодування чи веб-дизайну. Система дозволяє широко інтегрувати сторонні розширення та додатки, включаючи Eventbrite, Survey Monkey, Facebook, WePay, Authorize.Net, Braintree, WeatherForYou, Twitter, YouTube та багато іншого.
 • Інструменти реєстрації та управління командою – Платформа надає доступ до широкого спектру інструментів управління реєстрацією, які дозволяють гравцям та іншим користувачам підписуватися та шукати свої улюблені програми та турніри. Тут можна додати необхідні спеціальні поля до реєстраційних форм, ввести кілька спортивних програм, керувати знижками, створювати розширені спортивні звіти. Користувачі також можуть збирати безпечні платежі, відстежувати свої фінансові витрати, керувати розкладом спорту (включаючи матчі, команди, події тощо).
 • Кілька функцій та інструментів для залучення користувачів – За допомогою SportsPlus користувачі можуть отримувати доступ до даних команди та керувати ними з будь-якого місця та в будь-який час, керувати розкладами команди та подіями, перевіряти наявність гравців, керувати волонтерами, переглядати результати результатів гри, ділитися пов’язаними ресурсами, публікувати оголошення, керувати командними магазинами, надсилати повідомлення та повідомлення на інші члени тощо.

SportsPlus пропонує три платні плани на вибір, серед яких бронза, срібло та золото. вартість найдешевшої підписки становить 39,95 дол. / м., і вона постійно зростає з урахуванням обраного плану. Кожен із планів постачається з 14-денним пробним періодом, який можна активувати без будь-якої кредитної картки чи особистих даних.

Спробуйте SportsPlus зараз

Playpass – Спортивний веб-сайт для ліг & Клуби

Playpass - Спортивний веб-сайт для ліг та клубів

Playpass – це спортивний веб-сайт для створення безкоштовних проектів для ліг та клубів. Веб-сайти, створені в системі, є зручними для мобільних пристроїв і налаштовуються. Вони чудово виглядають на всіх мобільних та настільних пристроях, дозволяючи створювати власні веб-сторінки, демонструвати спортивні події та розклади, завантажувати медіа-файли, реєструвати нові види діяльності тощо. Наразі список функцій Playpass включає:

 • Онлайн-планувальник – Платформа дозволяє створювати спортивні розклади в Інтернеті швидко та без проблем. Що потрібно зробити, щоб почати тут, це вибрати кількість команд та тип розкладу, який ви збираєтесь створити, а потім налаштувати його, заповнивши необхідні параметри та деталі. Ця функція дозволяє створювати необмежену кількість спортивних розкладів, встановлювати час, дати та тривалість ігор, додавати та видаляти ігри, ділитися необхідними графіками з цільовою аудиторією, відстежувати бали, додавати співробітників, завантажувати документи та файли тощо.
 • Інтернет-програмне забезпечення для реєстрації спорту – Playpass надає доступ до програмного забезпечення для спортивної реєстрації, яке чудово працює для мобільних та настільних пристроїв. Це полегшує процес онлайн-реєстрації для кожного користувача. Крім того, платформа дозволяє використовувати Stripe для безпечних і надійних онлайн-платежів.
 • Рішення відмови від спорту – Playpass дає змогу створювати та зберігати шаблони спортивних відмов для подальшого налаштування та управління ними відповідно до потреб вашого бізнесу. Ця функція дозволяє створювати необмежену кількість відмов, додавати підписи про відмову та варіанти зберігання, дозволяти користувачам завантажувати та зберігати ваші відмови / завантажувати підписані форми, приєднувати відмови до онлайн-реєстрації для подальшої оплати тощо.

У Playpass є безкоштовний план, яким ви можете скористатися стільки, скільки потрібно для тестування всього набору функцій платформи та двох платних підписок (Lite і Standard), вартість яких починається з $ 9 / міс. Існує безкоштовна 7-денна пробна версія, яка не вимагає будь-яких даних кредитної картки і дозволяє користувачам будь-коли скасовувати вибрані платні плани.

Спробуйте Playpass зараз

LeagueLineup – БЕЗКОШТОВНА спортивна команда та управління лігою

LeagueLineup - БЕЗКОШТОВНА спортивна команда та управління лігою

LeagueLineup – є одним з лідерів ніші розробки спортивного веб-сайту, яка дозволяє запускати безкоштовні веб-сайти для команд та ліг. Платформа надає доступ до декількох інструментів управління онлайн-лігою, що дозволяє запустити проект, навантажений функціональними можливостями, щоб відповідати різним потребам розробки спортивних веб-сайтів. Список функцій, які пропонує платформа, наступний:

 • Кінцева настройка веб-сайтів – Незалежно від типу спортивного веб-сайту, який ви плануєте запустити, система дозволяє налаштувати його за вашим бажанням. Ви можете змінити кольори, фони веб-сайту, редагувати шрифти, параметри меню та інші параметри веб-сайту. Користувачі отримують цілодобовий доступ до своїх проектів, що дозволяє підтримувати та оновлювати їх вчасно.
 • Інтегрований фан-магазин – Кожен веб-сайт, створений разом з LeagueLineup, оснащений інтегрованим фан-магазином, де представлено понад 500 повністю настроюваних продуктів. Вони гарантують 5% винагороди за кожен продаж, здійснений за допомогою системи.
 • Безкоштовна онлайн-реєстрація – Кожен веб-сайт LeagueLineup пропонує безкоштовні онлайн-форми, які дозволяють приймати реєстрації команди та гравців у найкоротші терміни.
 • Розклади & Календарі – Розробник веб-сайтів дає можливість розміщувати графіки гри, спеціальні заходи, зустрічі та інші заплановані спортивні заходи. Це зручна функція для всіх власників спортивних веб-сайтів.
 • Автоматизована таблиця – За допомогою LeagueLineup ви можете розміщувати результати спортивних ігор, щоб автоматично їх відображати на веб-сайті, коли потрібно.
 • Гравець & Статистика команд – Платформа дозволяє розміщувати детальну статистику для команд та гравців на баскетбол, бейсбол, футбол, лакрос, хокей, футбол та волейбол.
 • Універсальність спортивних особливостей – Поряд із перерахованими вище функціями, платформа надає доступ до таких функцій: фотоальбоми, дошка оголошень та гостьова книга, огляди в Інтернеті, інтеграція Карт Google, захищені форми контактів, відеозаписи зі спортивних тренувань тощо.

LeagueLineup має абсолютно безкоштовний план, який в основному використовується для тестування основних функціональних можливостей платформи. Також є два платні плани. Їх річна ціна базується на кількості учасників, які підтримує ваша спортивна організація. Середня вартість починається з 39,95 дол. США на рік.

Спробуйте LeagueLineup зараз

uCoz – БЕЗКОШТОВНИЙ Споживчий веб-сайт Builder

uCoz - БЕЗКОШТОВНИЙ Споживчий веб-сайт Builder

uCoz – це безкоштовний розробник веб-сайтів спортивної спільноти, який використовується новачками та профі веб-дизайну для запуску та управління різними видами спортивних проектів з нуля. Система надає доступ до декількох модулів, інтуїтивно зрозумілому редактору веб-сайтів, інтегрованому механізму електронної комерції та ведення блогів тощо.

 • Модуль форуму – Розробник веб-сайтів дає можливість використовувати свій модуль Forum для створення повнофункціонального форуму для вашого спортивного проекту. Це найкраще місце для всіх учасників веб-сайту, які хочуть поділитися своїми ідеями та емоціями з співавторами, переглядати декілька галузей та тем, які займаються спортивною нішею тощо..
 • Ведення блогів – За допомогою uCos ви можете налаштувати та підключити блог із функціональними можливостями до свого спортивного веб-сайту. Це місце, де ви можете розміщувати / оновлювати статті, пов’язані з нішею, надавати коментарі користувачам, починати дискусії з відвідувачами вашого веб-сайту тощо.
 • електронна комерція – Розробник веб-сайтів також може похвалитися потужним механізмом електронної комерції, який надає можливість створити та керувати веб-магазином. Тут ви можете запропонувати на продаж різні спортивні аксесуари, сувеніри та інші супутні товари.
 • Членство – Якщо ви плануєте оновити / керувати своїм спортивним веб-сайтом з іншими учасниками, ця функція, безумовно, буде корисною. Ви можете призначити права членства тим користувачам, з якими плануєте поділитися правами на управління проектами.

uCoz – це безкоштовний розробник веб-сайтів, який дозволяє безкоштовно протестувати його функціональність настільки ж довго, як вам потрібно. У той же час платформа пропонує можливість перейти на одну зі своїх платних підписок. Їх вартість починається з $ 3 / місяць і зростає до $ 8 / місяць.

Спробуйте uCoz Now

Як вибрати Конструктора веб-сайтів для спортивної команди чи сайту ліги?

Глобальна Інтернет надає безліч розробників веб-сайтів для різних цілей. Вибір правильного може виглядати складно. З цієї причини вам потрібно визначити основні особливості та функціональність вашого майбутнього веб-ресурсу. Тоді буде простіше вибрати відповідну платформу, яка має необхідні інструменти.

Які функції повинен мати веб-сайт для спорту?

Список функцій залежатиме від типу веб-сайту, який вам потрібен. Незалежно від того, чи плануєте ви створити портал футбольної ліги, веб-сайт із останніми новинами та статистикою або веб-сторінку, що представляє окрему команду чи спортсмена, врахуйте наступні основні моменти:

 • Слідкуйте за відвідувачами – світ спорту постійно оновлюється. Так само і ваш зміст. Вам належить вести останні події та основні моменти. Тут стане у нагоді блог чи розділ «новини». Шаблони веб-сайтів розроблені за допомогою вже вбудованого розділу блогу. Просто опублікуйте потрібний вам вміст;
 • Лові образи та відео – медіа-контент говорить про гучність. На щастя, у розробників веб-сайтів є міцний мультимедійний розділ. Ви можете легко додавати нові фотографії та відео, а також замінювати старі. Переконайтесь, що ви вибрали відповідний план із достатньою кількістю пам’яті;
 • Список команд – якщо ви створюєте веб-сайт для спортивної команди, переконайтеся, що у вас є фактичні дані про команду. Початковий склад час від часу може змінюватися, тоді як команда може придбати нових гравців. Нехай ваші читачі підтримують контакт з останніми оновленнями;
 • Графіки та події – календар подій є життєво важливою особливістю для любителів спорту. Переконайтеся, що ваш веб-сайт містить фактичні дати та майбутні події. Розробники веб-сайтів містять необхідні безкоштовні віджети. Просто додайте їм вашу веб-сторінку;
 • Профілі спортсменів – Ваші читачі можуть зацікавитись статистикою гравців та особистими даними. Ваш веб-сайт повинен містити профілі спортсменів із зазначенням усіх необхідних даних. Цей розділ може бути пов’язаний з таблицею лідерів, турнірною таблицею та статистикою найкращих бомбардирів;
 • Контакти – Як тільки ви отримаєте визнання та надійне представлення в Інтернеті, більшість ваших відвідувачів, ймовірно, намагаються підтримувати зв’язок з вами. Обов’язково надайте фактичну контактну інформацію у вже вбудованому контактному розділі вашого шаблону.

Більше можливостей для активації зростання спортивного веб-сайту

Крім основних функцій, вам потрібно забезпечити зростання вашого веб-сайту в Інтернеті. На щастя, розробники веб-сайтів пропонують прості SEO та інші інструменти для підвищення рейтингу пошукової системи.

 • Інструменти SEO – Веб-платформи для побудови придумують прості інструменти SEO. Ви можете зосередитись на необхідному ключовому слові, а також відредагувати назву та опис, щоб зробити кожну сторінку більш зручною для SEO;
 • Ведення блогів – чим більше вмісту ви публікуєте, тим краще. Спорт – це мінливий світ, де читачі шукають актуальну інформацію. Створюйте дописи гостей, додайте статті з привабливими зображеннями та медіа-файлами, створюйте захоплюючий контент;
 • Соціальний обмін – соціальні мережі є хорошим джерелом додаткового трафіку. Розробники веб-сайтів пропонують кнопки та віджети соціального доступу, щоб відвідувачі могли легко ділитися вмістом через найпопулярніші соціальні платформи.

Після того, як ви визначите основні функції вашого майбутнього веб-сайту, ви легко підберете правильного розробника веб-сайту для вирішення будь-якої з вищезазначених проблем. Або ви можете продовжувати читати та вибирати з переглянутої платформи.

Нижня лінія

Маючи так багато платформ для веб-побудови, доступних сьогодні, Wix виявляється безперечним лідером ніші спортивного веб-дизайну. Розробник веб-сайтів пропонує вражаючий набір галузевих функцій, інструментів для налаштування дизайну та варіантів ціноутворення, які дозволяють створити та ефективно керувати веб-сайтом спортивної команди чи ліги.

Хоча Wix поставляється як багатоцільова платформа з передовими інструментами SEO та електронної комерції, щоб створити будь-який спортивний веб-сайт від сторінки клубу до фан-магазину, Bluehost виявив себе як найкраще хостинг рішення, що особливо добре підходить для веб-сайтів, створених за допомогою WordPress. Однак платформа спочатку передбачає поінформованість про кодування та конкретний фон веб-дизайну для запуску проектів з неї.

Якщо говорити про порівняння SportsPlus, Playpass, LeagueLineup та uCoz, це спеціалізовані платформи, які також вимагають специфічних галузевих навичок та знань для запуску спортивних веб-сайтів. Немає сенсу намагатися використовувати їх, оскільки краще віддати перевагу більш повнофункціональним платформам все в одному, які можуть забезпечити гідний результат, на який ви розраховуєте. У будь-якому разі, переконайтеся, що ви підкреслюєте основні цілі та особливості майбутнього спортивного веб-сайту, щоб вибрати платформу, що відповідає правильній відповідності.

Створіть спортивний веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me