Найкращі 10 постачальників послуг VPN у світі

Найкращі 10 VPN-сервісів 2020 року


Безпечний перегляд Інтернету – це питання здорового глузду, а не привілей, особливо з урахуванням використання віртуальної приватної мережі. Також відома під скороченим назвою VPN, система стає зручним інструментом, коли користувач прагне до безпеки в Інтернеті або до веб-сайтів, які блокуються з будь-якої причини. Послуги VPN – це ваші особисті онлайн-путівники до світу заблокованого вмісту, наповненого найновішими фільмами, новими каталогами епізодів, музичними потоками та ін..

Все, що вам потрібно, це вибрати відповідного постачальника послуг. Тут ви можете трохи розгубитися, розглядаючи величезний варіант вискакуючого постачальника VPN. Більшість із них пропонують фактично однакові функції за різними цінами. Як визначити найкращу пропозицію VPN? Які чинники слід врахувати при виборі належної послуги? У статті висвітлюються 10 кращих постачальників VPN, що відображають їх основні функції та речі, які вам можуть сподобатися. Скористайтеся основними характеристиками та основними даними.

Ми протестували 10 кращих постачальників послуг VPN у світі:

 1. NordVPN – найкращий постачальник послуг VPN у світі
 2. SurfShark – доступний VPN з високим рівнем безпеки
 3. ExpressVPN – Всесвітнє високошвидкісне VPN-покриття
 4. StrongVPN – Відмінна інфраструктура за гідною ціною
 5. ProtonVPN – Безкоштовний план обслуговування VPN без витрат
 6. Щит гарячої точки – 100% безкоштовно + гарантія повернення грошей
 7. CyberGhost VPN – безпечний приватний веб-перегляд
 8. Le VPN – швидке з’єднання в дорозі
 9. PureVPN – сервіс VPN з політикою без реєстрації
 10. Norton Secure – максимальна захист персональних даних

Після ознайомлення з найпопулярнішими сервісами, ми детальніше ознайомимось з їхніми особливостями, цінами та іншими характеристиками, які дозволять вам вирішити, який з них найкраще відповідає.

NordVPN – найкращий постачальник послуг VPN у світі

NordVPN - найкращий постачальник послуг VPN у світі

NordVPN – це одна з найбільш захищених VPN-послуг. У той же час вона входить до списку найбільших центрів по всьому світу. Користувачі оцінять доступні ціни, хороші показники, підтримку криптовалюти та високу швидкість з’єднання.

 • Особливості безпеки – компанія використовує передові засоби безпеки для захисту даних користувачів за допомогою 2048-бітного шифрування. До додаткових функцій входить захист від витоку DNS.
 • Підтримка декількох пристроїв – служба VPN може підтримувати до шести пристроїв, включаючи як настільні, так і мобільні гаджети.
 • Тисячі серверів – пул серверів включає понад 5000 одиниць, розташованих у 60 різних країнах.

Підтримувані платформи: Windows, macOS, Android, iOS, Linux.

Вартість NordVPN: сервіс пропонує щомісячні та річні плани з однаковими можливостями. Якщо ви хочете заощадити до 75%, найкраща ставка на рік, що коштує $ 2,99 на місяць. Ціна на основний план починається від $ 11,99 / місяць.

Спробуйте NordVPN безкоштовно

SurfShark – доступний VPN з високим рівнем безпеки

SurfShark - доступний VPN з високим рівнем безпеки

SurfShark – це найдоступніший і багатофункціональний сервіс VPN. Платформа доводить, що низька ціна не завжди означає відсутність функцій. Він укомплектований засобами безпеки та додатковими опціями для забезпечення безпечного перегляду з будь-якого пристрою, незважаючи на ОС та оператора. Як результат, користувачі переглядають захищений кіберсвіт із 100% анонімністю, нульовою рекламою та фішинг-атаками.

 • Білий список – відмінна функція для сортування конкретних програм та служб, які отримають шанс обійти VPN, коли це буде потрібно.
 • Kill Switch – система забезпечує 100% безпеку, навіть якщо підключення VPN з будь-якої причини виходить з ладу. Крім того, користувачі скористаються приватним DNS та захистом від витоків.
 • Міжгалузевий зв’язок – Функція MultiHop дає змогу одночасно з’єднуватися з кількох країн, а також легко перемикатися між місцями.
 • Сховати режими – доступ до обмежених регіонів ніколи не був простішим завдяки режимам NoBorders та Camouflage. Навіть Інтернет-провайдери ніколи не дізнаються, що ви використовуєте послуги VPN.

Підтримувані платформи: Система може використовуватися з необмеженими пристроями, включаючи ПК, що працюють на ОС Windows, Mac чи Linux, мобільні пристрої, що підтримуються iOS та Android, маршрутизатори, FireTV та ін..

Вартість SurfShark: Окрім багатьох інших сервісів, які пропонують передплатні плани, за допомогою SurfShark ви отримуєте всі функції без обмежень лише за 1,99 долара на місяць.

Спробуйте SurfShark безкоштовно

ExpressVPN – Всесвітнє високошвидкісне VPN-покриття

ExpressVPN - Всесвітнє високошвидкісне VPN-покриття

ExpressVPN – це чудовий сервіс VPN з декількома рідними клієнтами для підтримки різних настільних і мобільних операційних систем. Він має понад 3000 серверів у 160 місцях, що охоплюють 94 різні країни по всьому світу. Гнучка послуга з професійною командою підтримки, платежі за біткойн, розблокування Netflix тощо.

 • Гнучкість – у системі є натурні веб-клієнти для Windows, Linux та Mac на додаток до Android та iOS. Користувачі Blackberry можуть також отримати доступ до цієї послуги VPN.
 • Спеціальна прошивка – це дозволяє легко розблокувати вміст DNS та використовувати різні потокові програми та послуги, включаючи смарт-телевізори.
 • Розширена підтримка – користувачі знайдуть безліч детальних посібників на додаток до функції Live Chat, щоб зв’язатися з командою підтримки цілодобово..
 • Додаткові можливості – крім базових функцій захисту, таких як комутатор захисту та захист від витоку DNS, користувачі зможуть розблокувати вміст Netflix. Підтримка P2P також доступна для користувачів, крім біткойн-гаманця.

Підтримувані платформи: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Chrome OS, Nook, платформи Amazon Fire, розширення браузера Chrome та Firefox.

Вартість ExpressVPN: користувачі можуть отримати 3-місячне безкоштовне користування, якщо обрати план на 15 місяців вартістю 6,67 долара. Або ви можете платити кожен місяць окремо. У цьому випадку ціна становить 12,95 дол. / Місяць. Всі клієнти отримують 30-денну гарантію повернення коштів.

Спробуйте ExpressVPN безкоштовно

ProtonVPN – вільний план без витрат

ProtonVPN - вільний план без витрат

ПротонVPN навряд чи здивує вас, якщо ви знайомі зі службою ProtonMail. Сервіс, створений тими ж любителями цифрової безпеки, надає надійні функції безпеки конфіденційності, а також розблокування та доступні плани Netflix. О, він також пропонує безкоштовний план VPN.

 • Відповідає стандартам безпеки – система використовує шифрування AES-256, яке виявилося на 100% захищеним. Він працює в поєднанні з протоколами UDP / TCP компанії для забезпечення максимальної стабільності та цифрової безпеки.
 • Відсутня реєстрація – компанія встановлює так звану політику без реєстрації журналів. Іншими словами, він не збирає, не зберігає та не обмінює журнали трафіку. Усі умови зображені в Політиці лісозаготівлі, яка виглядає досить чітко та надійно.
 • Засоби захисту від витоку – послуга забезпечує безперебійне з’єднання при високій продуктивності. Те ж саме відбувається з їхніми шкідливими файлами, доступними для встановлення.
 • Розблокування Netflix – хоча багато VPN-сервісів пропонують цю функцію, з’ясовуючи точний сервер, який розблокує Netflix – це як грати в рулетку. Ситуація з ProtonVPN різна. Netflix однаково добре працює на всіх своїх серверах.

Підтримувані платформи: Windows, Mac, iOS, Android, Linux.

Вартість ProtonVPN: як ми вже згадували раніше, платформа має вільний план без прихованих зборів чи зборів. Однак він має лише деякі основні особливості. Якщо ви прагнете покращити ефективність при максимальній безпеці, ви можете обрати план Basic, Plus або Visionary вартістю $ 4, 8 та 24 доларів на місяць відповідно.

Спробуйте ProtonVPN безкоштовно

Щит гарячої точки – розширена гарантія повернення грошей

Щит гарячої точки - розширена гарантія повернення грошей

Щит гарячої точки за останні роки зіткнулися з критичними підйомами та падіннями. Тим не менш, це все ще одна з найповажніших VPN-сервісів з усіма необхідними функціями в пакеті. Платформа може похвалитися високою швидкістю зв’язку та швидкістю завантаження на додаток до найдовшого періоду повернення грошей серед інших конкурентів. Ви можете попросити відшкодування протягом 45 днів після підписки.

 • Велика швидкість завантаження – компанія використовує власний протокол Catapult Hydra для забезпечення найшвидшого завантаження, навіть якщо користувач знаходиться на відстані від найближчого сервера.
 • Підтримка декількох пристроїв – користувачі можуть запускати послуги одночасно через 5 пристроїв, не завдаючи шкоди швидкості з’єднання.
 • Простота використання – послуга хороша для новачків завдяки інтуїтивно зрозумілій та зручній у користуванні панелі керування.

Підтримувані платформи: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Android TV, Amazon Fire, маршрутизатори, розширення Chrome.

Вартість щита точки доступу: очевидний брак деяких додаткових функцій, таких як підтримка Bitcoin, розблокування Netflix тощо, може змусити вас думати, що Hotspot Shield – це не дуже хороше співвідношення ціни та якості. Однак дворічний план може виглядати як угода, яка коштує $ 2,99 на місяць (ви економите до 76%). 6-місячний план коштує 8,99 дол. США, тоді як ціна на щомісячний план починається від 12,99 дол. Якщо вас не влаштовує набір функцій, які надає Hotspot Shield, ви можете спробувати його комерційну версію Elite.

Спробуйте щит гарячої точки безкоштовно

CyberGhost VPN – безпечний приватний веб-перегляд

CyberGhost VPN - безпечний приватний веб-перегляд

CyberGhost VPN зробила собі ім’я завдяки купі розумних функцій у поєднанні з хорошою продуктивністю на високій швидкості. Система надає багаторазову підтримку різних популярних потокових програм та медіаплеєрів, таких як Kodi. Окрім Torrent та VPN через підтримку маршрутизатора.

 • Масив програм – у сервісі є кілька додатків для різних операційних систем на додаток до надійної підтримки Linux, Torrents дозволено, розблокування Netflix тощо.
 • Підтримка медіа-послуг – користувачі можуть використовувати сервіс VPN для доступу до обмеженого вмісту на основних медіа-платформах, включаючи BBC iPLayer, YouTube та інші потокові послуги.
 • Безпечне з’єднання – CyberGhost використовує свої власні засоби безпеки для забезпечення 100% безпеки. Система запускає автоматичні перенаправлення HTTPS, щоб ви могли скористатися захищеним з’єднанням.

Підтримувані платформи: Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Fire, Android TV, Linux, медіа-центри Kodi, ігрові консолі, маршрутизатори, приватні протоколи.

Вартість VPN CyberGhost: можна почати з безкоштовного плану. Однак підготуйтеся до деяких обмежень. Це дозволяє використовувати лише один пристрій з кількома базовими можливостями. Отримайте розширену функціональність з платними планами, які включають 2-річний, 6-місячний і щомісячний пакети вартістю $ 2,75, 5,26 дол. Та 12,99 дол..

Спробуйте щит гарячої точки безкоштовно

Le VPN – швидке з’єднання в дорозі

Le VPN - швидке з'єднання в дорозі

Le VPN – це добре впізнаваний постачальник VPN, який може похвалитися серверами, розташованими в 114 різних країнах світу. Послуга забезпечує достатню безпеку VPN, а також купу додаткових функцій, які підтримують настільні та мобільні пристрої, що робить послугу ідеальною для користувачів, які завжди в дорозі.

 • Гнучкість – Le VPN дозволяє легко перемикатися між протоколами OpenVPN, L2TP та PPTP залежно від цілей користувача. Це хороша особливість або для тих, хто багато подорожує і, як правило, одночасно користується як ноутбуком, так і мобільним пристроєм.
 • Доступ до обмеженого географічним вмістом – система використовує свій ексклюзивний протокол HybridVPN для забезпечення доступу до основних потокових ресурсів або веб-сайтів засобів масової інформації, включаючи Netflix, BBC iPlayer тощо.
 • Простий інтерфейс – навіть новачкам буде легко впорядкувати відразу всі функції та налаштування завдяки зручному інтерфейсу.

Підтримувані платформи: програми для Windows, Mac OS X, macOS, iOS та Android.

Вартість VPN: користувачі можуть обрати єдиний план, який доступний як щомісячна, 6-місячна або 12-місячна підписка вартістю $ 9,95, $ 7,50 та $ 4,95 / місяць відповідно. Якщо ви вирішите отримати пакет на рік, ви отримаєте шанс зекономити пару баксів.

Спробуйте Le VPN безкоштовно

PureVPN з політикою без реєстрації

PureVPN з політикою без реєстрації

PureVPN – це відомий постачальник послуг VPN, головною перевагою якої є політика без реєстрації даних. Компанія має величезний пул серверів (до 2000), розташованих у 180 різних регіонах світу. Сама компанія знаходиться в Гонконгу. Він надає деякі універсальні можливості за доступними цінами.

 • Немає журналів трафіку – PureVPN встановлює підхід без реєстрації своїх клієнтів. Це означає, що він не відстежує і не зберігає ваш веб-переглядач та історію ведення журналів.
 • Підтримка біткойна – користувачі можуть безкоштовно платити в криптовалюті, оскільки платформа підтримує біткойн-гаманці.
 • Масштабована платформа – компанія намагається задовольнити потреби клієнтів. Кожен раз, коли вам потрібно розширити свої можливості VPN та розширити масштаби використання, система має план бізнес-рівня.
 • Додаткові можливості – віддані користувачі оцінять рішення щодо розблокування медіаплеєра Chromebook та Kodi. Більше того, компанія суворо дотримується власної політики конфіденційності та GDPR.

Підтримувані платформи: Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Amazon Fire TV та Linux. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox.

Вартість PureVPN: ви можете почати від $ 2,88 на місяць і заощадити до 74% у випадку, якщо ви заплатите за два роки наперед. Щомісячна підписка на місяць починається від 10,95 долара, тоді як 6-місячний пакет коштуватиме вам 4,08 долара.

Спробуйте PureVPN безкоштовно

StrongVPN – Відмінна інфраструктура за гідною ціною

StrongVPN - Відмінна інфраструктура за гідною ціною

СильнийVPN – це надійний постачальник VPN, який має чітку політику без реєстрації та гідний пул серверів у 70 різних місцях по всьому світу. Платформа надає пакет засобів для анонімності та безпеки користувачів під час онлайн-сесії.

 • Велика база IP-адрес – база включає понад 59 000 IP-адрес для збереження конфіденційності користувачів під час серфінгу в мережі.
 • Виділений IP – якщо вам потрібен спеціалізований IP, ви можете отримати його після звернення до служби підтримки. Однак він не включений у основний план.
 • Жодних сторонніх обмежень немає – компанія має власну інфраструктуру. Це єдиний, який визначає тип трафіку або пропускну здатність.

Підтримувані платформи: сервіс пропонує власних клієнтів для Windows, Mac, iOS, Android та FireTV; він також підтримує Linux, Kodi, Amazon Kindle, Chromium, Synology NAS та маршрутизатори.

Вартість сильного VPN: На відміну від багатьох інших компаній з трьома основними варіантами плану, компанія пропонує два пакети, що включають 1-місячну підписку вартістю 10 доларів на місяць, а також 1-річну підписку всього за 5,83 долара на місяць (ви економите 42%). Усі плани відповідають 30-денній політиці повернення коштів.

Спробуйте StrongVPN безкоштовно

Norton Secure VPN – максимальна захист персональних даних

Norton Secure VPN - максимальна захист персональних даних

Norton Secure VPN – це послуга, яка чудово працює, коли вам потрібно скористатися захистом персональних даних. Він зберігає ваші паролі та інформацію про оплату, а також забезпечує анонімний веб-перегляд та доступ до вмісту з обмеженим доступом.

 • Гнучка служба VPN – користувачі можуть вибирати від 1 до 10 пристроїв, які вони хочуть підтримувати. Однак кількість пристроїв впливатиме на ціну плану.
 • Громадська безпека Wi-Fi – за допомогою Norton Secure ви можете використовувати точки доступу до загального доступу без будь-якого ризику зламатися. З’єднання залишається зашифрованим, чи входите ви з кафе, аеропорту чи будь-якого іншого місця.
 • Функція блокування реклами – Ви можете отримати швидший доступ до веб-сайтів швидше без будь-яких перерв завдяки функції рекламного блоку. Система автоматично визначає та перехоплює файли cookie, не даючи їм збирати рекламні веб-сайти.

Вартість VPN Norton Secure: сервіс пропонує два основні плани з щомісячною та щорічною підпискою. Вони коштують $ 4,99 і $ 3,99 відповідно для 1 пристрою. Ціна піде вище, якщо вам потрібно від 5 до 10 пристроїв. Основні плани доступні без функції безпеки Нортона. Пакет “все в одному” із засобами безпеки починається від $ 5,83 на місяць за річну підписку на один пристрій.

Підтримувані платформи: сумісний із пристроями Window PC, Mac, iOS та Android. Norton Secure VPN працює не лише на персональних комп’ютерах, але й на комп’ютерах Mac, Android та планшетах Android, iPad та iPhone.

Спробуйте Norton Secure VPN безкоштовно

IPVanish – чудово підходить для P2P та торентів

IPVanish - чудово підходить для P2P та торентів

IPVanish стверджує, що є найкращим світовим сервісом VPN, хоча деякі користувачі навряд чи погоджуються. Очевидною перевагою IPVanish є власна інфраструктура на додаток до високої швидкості завантаження та потужних додатків. Система ідеально підходить для торрент і P2P трафіку. Більше того, у нього є професійна команда підтримки, яка реагує досить швидко.

 • Потужний сервіс VPN – система дає можливість підключати до 10 пристроїв одночасно. Він управляє своїми серверами без сторонніх служб або дочірніх підприємств. Сервери розташовані у більш ніж 60 різних регіонах по всьому світу.
 • Широкий масив програм – користувачі отримають доступ до різноманітних налаштованих програм для настільних ОС Windows та Linux, а також для мобільних iOS та Android на додаток до ексклюзивної опції Fire TV.
 • Широка підтримка торрентів – сервіс чудово підходить для завантаження файлів. Він підтримує Torrents практично на кожному сервері, забезпечуючи швидке підключення, розблокування Netflix на базі США та багато іншого.

Підтримувані платформи: доступний для всіх версій Windows (7, 8, 8.1 та 10), MAC та iOS та Android. Старіші операційні системи потребують налаштування вручну. Те саме відбувається з прошивкою маршрутизатора та Linux.

Вартість IPVanish: Основним недоліком є ​​обмежена повернення грошей. Користувачі мають лише 7 днів, щоб спробувати платформу з можливістю подати заявку на повернення коштів. Річна ціна пакету також виглядає дещо зависокою ($ 6,49 на місяць). Користувачі також мають тримісячну та одномісячну варіанти передплати, які коштують 8,99 дол. США та 10 дол. США відповідно.

Спробуйте IPVanish безкоштовно

Яку послугу VPN вибрати?

Вибираючи послуги VPN, функції безпеки є найвищим пріоритетом. Основна ідея таких інструментів – забезпечити швидкий і легкий перехід між захищеними серверами на додаток до анонімності IP-адреси та повний доступ до послуг потокового передавання відео та аудіо, незважаючи на місцезнаходження. Крім того, типовий користувач також оцінить простоту використання та гнучкість, не покладаючись на технічні проблеми або складну конфігурацію. Ми також повинні враховувати технології, які використовує конкретна послуга.

Маючи на увазі цю ідею, вам потрібно зосередитись на наступних особливостях при виборі служб VPN, які відповідають вашим потребам.

 • Сучасні послуги – інлінійний світ різко змінюється. Переконайтеся, що ваш постачальник VPN може доставляти сучасні програми та програмне забезпечення. На жаль, декілька компаній насправді діляться способом оновлення своїх платформ. Єдиний вихід – перевірити, чи служба забезпечує оновлення VPN разом із випуском нових ОС та додатків.
 • Чітка політика конфіденційності – кожна компанія обіцяє не вносити будь-які особисті дані, веб-сайти чи сторінки, які ви відвідуєте. Це не зовсім так. Якщо ви зіткнетеся з чіткою політикою ведення журналів із усіма даними, які сервіс зберігає або збирає, ви відчуєте себе набагато безпечнішими та обізнаними.
 • Команда професійної підтримки – випуск був не дуже популярний у службах VPN кілька років тому. Однак, все більше і більше компаній, як правило, додають функцію Live Chat, щоб забезпечити цілодобову підтримку клієнтів.
 • Розташування сервера – компанія може мати сотні серверів по всьому світу. Однак вони не приносять користі, якщо поруч із вашим місцезнаходженням немає сервера.

Деякі інші функції змусять вас зануритися глибоко в технічні характеристики, що є клопотом для нетехнологів. Вони можуть включати можливості DNS, протоколи підключення та інші речі, які, швидше за все, будуть новичками. Наш список найкращих пропозицій VPN був спрямований на те, щоб не допустити, щоб користувач порушив свій мозок і скористався чіткими та простими описами з усіма основними проблемами, переліченими одразу.

Суть

Вибір VPN-сервера вимагає ретельного порівняння та порівняння. У той час як більшість компаній, як правило, однакові функції, розширені можливості та програми дійсно мають значення. Вони забезпечать задоволеність користувачів залежно від потреб та цілей. Ціна – це останній, але не найменший фактор, який слід врахувати.

Незалежно від послуги, яку ви вибрали, переконайтеся, що вона є достатньо надійною з величезним набором серверів у всьому світі, щоб забезпечити швидку швидкість та зв’язок. Також слідкуйте за пропускною здатністю або обмеженнями безпеки, залежно від запланованої ціни. Хороший сервіс VPN є гнучким та універсальним із підтримкою мобільних пристроїв та настільних ПК, сучасними програмами та анонімним веб-переглядом, незважаючи на місцезнаходження.

Встановіть VPN безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me