Найкраще програмне забезпечення для створення веб-сайтів для Mac

Найкраще програмне забезпечення для створення веб-сайтів для Mac


Незважаючи на візуально привабливий дизайн та безпеку високого класу, спеціалізоване програмне забезпечення для Mac далеко не є ідеальним інструментом для створення веб-сайтів. Він пропонує обмежений пакет HTML-засобів, необхідних для окремих файлів CSS, а не їх розміщення на одному веб-сайті.

В результаті користувачі Mac шукають хмарні платформи та інструменти SaaS замість того, щоб віддавати перевагу традиційним інструментам побудови веб-сайтів, розробленим для Mac та потребують попередньої інсталяції.

Забудовники веб-сайтів виявляються правильним інструментом, який користувачі Mac можуть легко застосувати для створення приголомшливих веб-ресурсів для різних цілей з нуля. Вони не потребують серйозних зусиль та грошових вкладень, пропонуючи натомість широкий набір функцій. Вони інтуїтивно зрозумілі та прості для користувачів із різноманітним фоном веб-дизайну та не потребують спеціальних навичок, дозволяючи користувачам без особливих зусиль самостійно створювати якісні веб-ресурси. З якісним розробником веб-сайтів ваш проект матиме професійний вигляд та потужний функціонал.

Веб-сайти, запущені користувачами Mac, мають повнофункціональний дизайн та привабливий дизайн. Вони є простий в управлінні і зробити можливим надати весь вміст, який ви хочете бачити на своєму веб-сайті. Це дуже важливо для шанувальників програмного забезпечення для веб-побудови Mac, які хочуть заощадити свої зусилля та час, користуючись пристойними та повнофункціональними веб-сайтами, створеними за допомогою веб-розробника веб-сайтів.

Ми протестували 5 найкращих програм для створення веб-сайтів для Mac:

 1. Wix – найкращий конструктор веб-сайтів SaaS для Mac OS
 2. RapidWeaver – найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну для Mac
 3. WordPress – найкраща розміщена CMS для користувачів Mac OS X
 4. Mobirise – безкоштовне програмне забезпечення для створення веб-сайтів
 5. Блоки – найпростіший перетягувач веб-сайтів

Якщо ви вирішили шукати гідне програмне забезпечення для веб-побудови Mac, то знайдіть час, щоб переглянути огляди цих популярних та повнофункціональних служб, перелічених у публікації. Їх порівняння та перелік важливих моментів спростить вибір для вас. Почнемо зараз.

Wix – найкращий конструктор веб-сайтів SaaS для Mac OS

Wix - найкращий конструктор веб-сайтів SaaS для Mac OS

Вікс – це найкращий конструктор веб-сайтів для користувачів Mac, що спрощує створення повнофункціональних веб-сайтів із приголомшливим дизайном. Система дозволяє створювати різні типи веб-сайтів для особистого та ділового використання. Він оснащений функцією «поза коробки», що більш ніж достатньо для покриття широкого спектру різноманітних потреб у веб-дизайні.

Список основних переваг Wix включає:

 • Інструмент Wix ADI – Розробник веб-сайтів автоматично створює веб-сайт для вас, використовуючи поданий контент. Зручний редактор веб-сайтів WYSIWYG дозволяє контролювати кожен крок процесу налаштування веб-сайту, вчасно виправляючи проблеми.
 • Параметри редагування – Система відкриває можливість використовувати стандартний редактор веб-сайтів та мобільний. Зміни, виконані у стандартному режимі, відображаються у мобільній версії, тоді як зміни, внесені у версії веб-сайту для мобільних пристроїв, не відображаються у режимі настільного ПК.
 • Чуйні шаблони – Wix також має сотні шаблонів, готових до мобільних пристроїв, доступних за допомогою планшетів та смартфонів на базі iOS, які на 100% настроюються та інтуїтивно зрозумілими..
 • Ринок додатків Wix – Це ще одна родзинка розробника веб-сайтів, де ви можете переглядати сотні безкоштовних і платних віджетів, розширень та додатків, доступних там. Ви можете інтегрувати вибрані теми у свій веб-сайт, щоб сприяти його зручності використання.
 • Форум, блог та електронна комерція – Розробник веб-сайтів постачається з двигунами форуму, блогів та електронної комерції. Це дає можливість створювати, підключати та керувати форум, блог чи ан онлайн-магазин без клопоту взагалі.
 • Corvid by Wix – якщо ви маєте намір запустити та інтегрувати додатки у свій веб-сайт, продовжуйте використовувати Corvid by Wix – просунуту платформу відкритої розробки, яка використовується для запуску професійних веб-додатків без необхідних навичок кодування або попереднього досвіду веб-дизайну. Платформа забезпечує необхідний набір інструментів все в одному місці – просто виберіть ті функції та інструменти, які вам потрібні для вашого проекту, і починайте працювати над розробкою веб-додатків.
 • Інструмент сходження – Це безкоштовне бізнес-рішення “все в одному”, яке забезпечує безліч інструментів (У наборі функцій є понад 20 продуктів), які є обов’язковими для просування вашого бізнесу. Ці продукти допомагають ефективно розвивати свій бізнес, збільшувати клієнтську базу та рекламувати свої послуги в Інтернеті.

Ви можете використовувати функції системи взагалі безкоштовно, використовуючи її безкоштовний план, який ніколи не закінчується. Щоб вивести функціональність свого веб-сайту на абсолютно новий рівень, вам доведеться перейти на один із платних планів. В даний час Wix пропонує два типи підписки, а саме стандартні та бізнес-плани / eCommerce. Вартість стандартних планів починається з 13 доларів на місяць до 39 доларів на місяць для найдорожчої підписки, тоді як для бізнесу / планів електронної комерції починається з 23 доларів на місяць до 500 доларів на місяць для найдосконалішого варіанту ціноутворення..

Спробуйте Wix безкоштовно

RapidWeaver – найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну для Mac

RapidWeaver - найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну для Mac

RapidWeaver – це потужний конструктор веб-сайтів, який був спеціально розроблений для користувачів Mac, які бажають створювати повнофункціональні веб-додатки та веб-сайти без кодування. Платформа дозволяє запускати чудові красиві веб-сайти без будь-якої підготовки або фону веб-дизайну.

Ознайомтеся зі списком важливих моментів RapidWeaver:

 • MacOS Technologies – Конструктор веб-сайтів підтримує всі технології MacOS, включаючи вкладки iCloud та Document. Це дозволяє запускати веб-сайти з нуля, починаючи від простих проектів на одній сторінці і закінчуючи складними інтернет-магазинами.
 • Вибір шаблону – Система дозволяє вибирати понад 50 інтегрованих шаблонів, а більше 100 чуйних тем додатково надає громада системи. RapidWeaver забезпечує просте управління веб-сторінками, дозволяючи створювати нові сторінки та підсторінки, а також налаштовувати їх з нуля. Зручна функція попереднього перегляду дозволяє відстежувати внесені зміни до публікації проекту.
 • Симулятор пристрою – Нова функція дозволяє вам бачити, як виглядатиме ваш новостворений веб-сайт на різних пристроях, включаючи iPhone, iPad, Mac та багато іншого. Ця функція гнучка і потужна, дозволяє відкривати, масштабувати і навіть зберігати кілька вікон, щоб відстежувати зміни після цього.
 • Інструмент медіа-менеджера – RapidWeaver постачається з потужним інструментом інтеграції медіа, який дозволяє ефективно керувати ресурсами вашого проекту. Ви можете отримати доступ до своєї бібліотеки фотографій, веб-переглядача та зображень із найбільшої безкоштовної онлайн-бібліотеки фотографій. Просто виберіть ті, які відповідають спеціалізації вашого веб-сайту, щоб надалі перетягувати їх на сторінки свого веб-сайту.
 • Менеджер фрагментів – Система дозволяє використовувати переваги, пропоновані вдосконаленим менеджером Snippets, інтегруючи корисні коди CSS, HTML та Javascript. Можна також додати звичайний текст у ваші фрагменти, якщо потрібно.

Конструктор веб-сайтів безкоштовний, але вам доведеться перейти до платної підписки, якщо ви хочете отримати максимальну користь від його розширеного набору функцій. Вартість платного плану наразі становить 99 доларів, але система часто вводить спеціальні пропозиції та знижки для тих, хто хоче заощадити велику, користуючись цим.

Спробуйте RapidWeaver безкоштовно

WordPress – найкраща розміщена CMS для користувачів Mac OS X

WordPress - найкраща розміщена CMS для користувачів Mac OS X

WordPress – це популярна і найвідоміша система управління контентом, яка використовується для запуску та управління проектами різних типів. Спочатку система була створена з метою ведення блогів, але вона швидко перетворилася на повнофункціональну платформу з високою функціональністю та гнучкістю.

Основні моменти WordPress такі:

 • Завантаження та встановлення – Як CMS, WordPress вимагає завантаження та встановлення. Це не займає багато часу, але це не означає, що працювати з сервісом легко для всіх. Якщо ви не досвідчений веб-дизайнер або принаймні не володієте елементарними знаннями з програмування, система може виявитися трохи складною. Це тому, що робота з WordPress передбачає усвідомлення кодування. В іншому випадку ви можете зіткнутися з проблемами при інтеграції плагінів або налаштування шаблонів.
 • Варіанти інтеграції – CMS виділяється з натовпу завдяки потужним можливостям інтеграції. Незалежно від тієї сфери, яку ви спеціалізуєте, і якого типу проекту ви не плануєте запустити, є багато плагінів та зовнішніх шаблонів, які ви можете переглядати та додавати на свій веб-сайт. Це дозволяє розширити функціональність системи, надаючи їй необхідну продуктивність і високий дизайн.
 • Параметри налаштування дизайну – WordPress також відомий своїми передовими параметрами налаштування дизайну. Усі шаблони, які ви виберете для свого проекту можна запустити абсолютно з нуля – просто виберіть і змініть необхідні параметри шаблону, експериментуйте з кольорами, стилями, фонами, зображеннями та медіа-файлами, наявними тут на складі. Ви також можете завантажувати та інтегрувати власні файли соціальних медіа, зображення галереї, документи та інші необхідні елементи.
 • Хостинг та вибір доменних імен – Як завантажувана система WordPress не пропонує інтегровані варіанти хостингу. Натомість система дозволяє вибір будь-якого постачальника хостингу що найкраще підходить для потреб вашого проекту. До речі, багато сучасних хостів оснащені інтегрованою CMS, що передбачає встановлення лише одним клацанням. Bluehost є одним з таких хостинг-провайдерів, і це платформа, яку офіційно рекомендує WordPress. Ведучий пропонує: безкоштовне бонусне доменне ім’я протягом першого року тривалості підписки, швидка швидкість завантаження сторінки, багаторазова інтеграція, доступне ціноутворення, а також 60% знижка на встановлення WordPress та інші переваги.

WordPress – це безкоштовна завантажувана CMS, яку можна взагалі безкоштовно встановити. Однак система дозволяє інтегрувати сторонні додатки та розширення, які потребували додаткових інвестицій у бюджет. Те саме стосується інтеграції шаблонів, хостингу та вартості доменних імен.

Встановіть WordPress безкоштовно

Mobirise – безкоштовне програмне забезпечення для створення веб-сайтів

Mobirise - безкоштовне програмне забезпечення для створення веб-сайтів

Мобіріза – це а безкоштовне завантажуване програмне забезпечення спочатку слід встановити на свій Mac до початку роботи над розробкою веб-сайту. Система побудована з урахуванням зручності та простоти користувачів, і для її ефективного використання новачками не потрібні якісь навички веб-дизайну та досвід..

Ось перелік основних переваг Mobirise:

 • Блоки вмісту – Розробник веб-сайтів оснащений структурою на основі блоків, що дає можливість проектувати веб-сайти з готових блоків вмісту. Загальна їх кількість наразі перевищує 800 найменувань, і вона постійно зростає. Впорядкування та налаштування блоків просте і дозволяє створити необхідну структуру веб-сайту. Веб-сайти, запущені за допомогою Mobirise, реагують за замовчуванням.
 • AMP Builder веб-сайтів – Mobirise пропонує інтегрований конструктор веб-сайтів AMP, який дозволяє запускати та керувати проектами, ідеально оптимізованими для перегляду мобільних пристроїв та забезпечуючи швидке завантаження веб-сторінок.
 • Інструменти для налаштування дизайну – Інструменти для налаштування дизайну Mobirise виходять нестандартними. Вони спрощують налаштування основних параметрів веб-сайту, стиль, інтегрують декілька медіа-файлів та виконують інші дії.
 • Вибір хостингу – У веб-розробника немає інтегрованого хостингу, але це дозволяє безкоштовно розміщувати ваш готовий проект на сторінках GitHub.

Mobirise – абсолютно безкоштовне програмне забезпечення для веб-сайтів, але вам доведеться платити за розміщення веб-сайтів, доменне ім’я та інтеграцію. Також є Premium Pack, який постачається з платними розширеннями, а також комплект «все в одному», де ви можете вибрати додаткові плагіни та теми. Вартість Premium Kit складає 129 доларів.

Завантажте Mobirise безкоштовно

Блоки – найпростіший перетягувач веб-сайтів

Блоки - найпростіший перетягувач веб-сайтів

Блоки – це спеціалізоване програмне забезпечення для створення веб-сайтів для Mac, яке може бути гідним рішенням, якщо вам потрібно створити привабливе портфоліо, привабливу цільову сторінку або веб-сайт для просування товарів / послуг в Інтернеті. У веб-розробника є можливість перетягування для легкого редагування. Він оснащений високим рівнем гнучкості та пакетом додаткових інструментів.

Список достоїнств Блоків такий:

 • Структура блоку та цегли – Розробник веб-сайтів пропонує структуру блоку та цегли. Вам просто потрібно вибрати готові блоки вмісту та налаштувати їх у міру необхідності. Інструмент сторінки WYSIWYG робить редагування простим і швидким. Ніякі навички кодування або FTP-менеджер не потрібні для створення веб-сайту з Blocs, але це викликає необхідність пошуку зовнішнього постачальника хостингу для завантаження та оновлення файлів при необхідності.
 • Структура веб-сайтів на основі HTML – У блоків немає хмарної інформаційної панелі для редагування вмісту. Натомість вам запропонують основну структуру веб-сайту на основі HTML. Щоб отримати більш складний проект, вам доведеться налаштувати свій веб-сайт за допомогою CMS. Це очевидно вимагає навичок кодування та передумови веб-дизайну. У системі немає інтегрованих шаблонів за замовчуванням, оскільки це в основному додаток, який використовується для самостійного запуску тем на основі HTML.
 • Розробка шаблонів – Теми розробляються за допомогою інструментів редактора запасів. Якщо ця опція з якоїсь причини не подобається вам, ви можете отримати шаблони оплати на офіційному веб-сайті сервісу (вартість однієї теми становить 20 доларів).

Blocs має безкоштовну пробну версію для завантаження та два типи платних ліцензій, вартість яких становить відповідно 80 та 360 доларів США. Крім цього, вам доведеться платити близько 100 доларів на рік за хостинг і близько 60 доларів за можливість переходу зі старої версії веб-сайту на нову..

Спробуйте Блоки безкоштовно

Нижня лінія

Основною проблемою створення веб-сайтів з Mac була відсутність гідного програмного забезпечення. Побудовники веб-сайтів можуть стати чудовою заміною програмному забезпеченню Mac, що охоплює широкий спектр потреб у веб-дизайні та надає потужний набір функцій, необхідний для створення та управління повноцінним проектом.

Якщо ви шукаєте якісне програмне забезпечення для Mac, розробники веб-сайтів, розглянуті вище, можуть виявитися найкращим рішенням. Вибір одного з них може бути викликом, якщо ви ніколи раніше не працювали з цими системами Зверніть увагу, що кожна система працює добре для виконання певного кола завдань, що не може не впливати на вибір програмного забезпечення.

Таким чином, Wix – це всебічний розробник веб-сайтів, який використовується для запуску та управління різними типами веб-сайтів, включаючи блоги, цільові сторінки, портфелі, бізнес-веб-сайти та інтернет-магазини. RapidWeaver – найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну, створене спеціально для користувачів Mac. WordPress – всесвітньо відома CMS, яка вимагає навичок встановлення та кодування для запуску проектів високого класу. Mobirise – це безкоштовне завантажуване програмне забезпечення, яке відоме своєю простотою у використанні та сильним фокусом на потребах новачків. Блоки – найпростіші перетягування веб-сайту використовується для запуску цільових сторінок, промо веб-сайтів, цільових сторінок та інших типів особистих / ділових проектів.

Якщо ви не впевнені в найкращому програмному забезпеченні для Mac, має сенс перевірити кожну систему заздалегідь. Це найнадійніший спосіб вибрати систему, яка найкраще підійде для вашого індивідуального проекту.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me