Кращі виділені сервери

найкращі спеціалізовані хостинг-провайдери


Термін “виділений сервер” говорить сам за себе. Це означає, що у вас є власний сервер для розміщення веб-сайту, незважаючи на складність або трафік. Він абсолютно відрізняється від того, до чого ми звикли, з точки зору VPS або спільні хостинг-рішення.

Виділений сервер не має пропускної здатності, розподілу часу процесора, оперативної пам’яті або будь-яких інших типових факторів. Це рішення є гнучким рішенням, яке легко керувати та оптимізувати відповідно до вимог веб-сайту, залишаючись чуйним у будь-який час.

Головною перевагою хостингу є те, що він забезпечує набагато більше інструментів управління та контролю над налаштуваннями. Користувачі можуть впроваджувати необхідні конфігурації. До додаткових переваг можна віднести розширену підтримку та обслуговування на кожному кроці. цифровий захист тощо.

Ми протестували 10 найкращих спеціалізованих постачальників серверів:

 1. Bluehost – найкращий у світі спеціалізований постачальник сервера
 2. Hostpapa – найкращі сервіси, що виділяються в Канаді
 3. Hostgator – найкращі виділені сервери для WordPress
 4. Siteground – сервери з найпростішою хостинговою панеллю
 5. 1&1 Ionos – найдешевші європейські сервіси, що виділяються
 6. Hetzner – Виділені сервери з німецькою системою
 7. Liquidweb – Керовані спеціалізовані сервери у США
 8. OVH – Потужні виділені сервери з захистом DDoS
 9. FDC – виділені 10 ГБ-сервери з необмеженою пропускною здатністю
 10. Велія (Godaddy) – виділені у Великобританії Windows & Сервери Linux

Рішення дорожче порівняно з іншими можливостями хостингу. Ви повинні бути готові платити від 50 до 150 доларів на місяць за план входу.

Звичайно, це навряд чи звучить як вигідне рішення. З іншого боку, це може бути великою інвестицією в стабільність та велику ефективність вашого майбутнього веб-проекту, незважаючи на складність, особливо якщо врахувати деякі основні переваги:

 • Просте управління та управління – Виділений сервер – це ідеальний вибір для підприємств, які прагнуть до більшого контролю над хостингом та серверними можливостями. Користувачі єдині, хто відповідає за ситуацію. Вони вільно налаштовувати налаштування та керувати елементами базового рівня відповідно до їх потреб у посиланнях на дисковий простір, оперативну пам’ять, кількість процесорів тощо.
 • Доступ адміністратора – Уявіть, що ви вибрали спільний хостинг. Ви не зможете керувати ним, за винятком деяких базових можливостей управління. Щодо виділеного сервера, користувачі отримують повний кореневий доступ та можливості видаляти або змінювати програмне забезпечення, встановлювати або видаляти програми, впроваджувати власні налаштування тощо.
 • Унікальна IP-адреса – Цей факт мінімізує ризик того, що хтось інший внесений у чорний список вашої IP-адреси.

Масштабованість, підвищена цифрова безпека, швидка швидкість та велика продуктивність – ось найважливіші фактори, завдяки яким виділений сервер дійсно варто витратити ці гроші. Тепер детальніше розглянемо кілька найкращих пропозицій на ринку.

Bluehost – найкращий спеціалізований постачальник сервера

Bluehost - найкращий спеціалізований постачальник сервера

Bluehost – це найкраще рішення для будь-якого типу чи розміру веб-сайту. Його виділений сервер оснащений великою продуктивністю та швидкістю на додаток до загального контролю та максимальної потужності. Платформа пропонує безліч зручних варіантів, які поділяються на три основні категорії: основні, розширені та додаткові функції. Усі вони є частиною обраного плану. Деякі базові особливості:

 • Максимальна швидкість – Платформа використовує технології з відкритим кодом, такі як OpenStack. Цей факт забезпечує підвищену гнучкість та швидку роботу веб-сайту.
 • Покращений cPanel – Bluehost cPanel – це надзвичайний інструмент, що забезпечує доступ корінням для досвідчених користувачів, що прагнуть до повного контролю над сервером. Користувачі можуть використовувати панель для додавання хостинг-пам’яті під час руху у разі необхідності.
 • Підтримка зберігання RAID рівня 1 – Bluehost використовує лише RAID-сховище на своїх виділених серверах. Це призводить до 100% захисту даних завдяки дзеркальним драйверам. Це ексклюзивна функція, яку ви навряд чи знайдете в інших хостинг-провайдерів.
 • Управління своєю базою даних – Можливості управління базами даних дозволяють користувачам вносити всі необхідні виправлення та зміни безпосередньо на сервері.

Додаткові функції включають управління кількома серверами та деякі основні засоби захисту, такі як конфіденційність домену, захист від спаму, функція SiteLock для захисту вашого веб-сайту від хакерської атаки та цифрових потоків.

Вартість спеціалізованого сервера Bluehost: Платформа пропонує три різні плани, які мають цілодобову підтримку, безкоштовний домен та SSL, 30-денну гарантію повернення грошей. Стандартний план – це вхідний пакет, який коштує 72,09 дол. США на місяць, який включає швидкість 2,3 ГГц, дзеркальне зберігання 500 ГБ, 5 ГБ оперативної пам’яті та до 3 IP-адрес. Удосконалені та преміальні плани коштують $ 90,12 та $ 108,15 відповідно. Вони оснащені більш дзеркальним зберіганням та пропускною здатністю, а також IP-адресами. Користувачі також виграють від більш високої швидкості, завдяки чому Bluehost планує хороше співвідношення ціни та якості.

Спробуйте Bluehost зараз

Hostpapa – найкращі сервіси, що виділяються в Канаді

Hostpapa - найкращі сервіси, що виділяються в Канаді

HostPapa – це добре відомий хостинг-провайдер на базі Канади. Компанія постачає різноманітні серверні рішення для різних потреб. Вони включають окремі пакети для інтернет-магазинів та сайтів WordPress, а також спільний та виділений хостинг. Останнє – це гнучке рішення для невеликих стартапів та добре зарекомендованих компаній, які потребують максимуму джерел для своїх зростаючих проектів.

Основні функції Hostpapa включають:

 • Три параметри виділеного сервера – користувачі можуть вибирати серверні рішення з керованими, керованими та повністю керованими. З одного боку, ви отримуєте шанс самостійно налаштувати всі ресурси хостингу, включаючи оновлення, виправлення чи інтеграцію додатків. З іншого боку, ви можете залишити все технічне обслуговування та підтримку команді експертів Hostpapa. Вони керуватимуть усіма оновленнями, моніторингом програмного забезпечення та управлінням ресурсами для вас.
 • Необмежені домени та сайти – платформа дає можливість керувати якомога більше доменів та живих проектів. Ця функція підійде незалежним розробникам та веб-дизайнерам, які хочуть створити сайти для своїх клієнтів, а також для зростаючих підприємств з кількома проектами в межах однієї мережі.
 • Загальна продуктивність – хостинг-провайдер заявляє, що він забезпечує бездоганну тривалість роботи та понад середню швидкість завантаження сторінки. Згідно з останніми тестами, показник тривалості тривалості 99,98%, що, безумовно, є хорошим результатом. Що стосується швидкості завантаження сторінки, то вона зараз становить близько 795 мс. Не настільки високі, як деякі можуть очікувати, але все ж краще, якщо порівнювати із середніми нішевими стандартами.
 • Сумісність з різними CMS – не має значення, яку платформу CMS ви використовуєте. Система чудово працює з усіма популярними системами управління вмістом, включаючи WordPress, Joomla, Drupa та багато іншого. Користувачі можуть знімати свої невеликі цифрові магазини, а також зростаючі міжнародні торгові майданчики або великі ваги корпоративних веб-сайтів зі складною структурою.
 • Додаткові ресурси – окрім керованих серверів, користувачі можуть в будь-який час змінювати свій план, коли це потрібно, генеруючи додаткові серверні ресурси. Додайте додатковий процесор, додаткову пам’ять або введення / вивід кожного разу, коли вам знадобиться їх прямо з інтуїтивно зрозумілої панелі інструментів.

Спеціальна вартість сервера HostPapa: HostPapa пропонує різноманітні плани, які починаються від $ 19,99 за рішення сервера входу. Початковий план включає 4 основних процесора, 60 ГБ пам’яті SSD, передачу 1 ТБ і т. Д. Ви можете оновити підписку, коли потрібно, прямо з cPanel, і вибрати найпотужніший план вартістю $ 249,99 на місяць, що включає 1 ТБ пам’яті, 12 ядерних процесорів , 8TB переказ та інші важливі функції підтримки та підтримки складних онлайн-проектів.

Дивись також: Огляд HostPapa.

Спробуйте HostPapa зараз

Hostgator – найкращі виділені сервери для WordPress

Hostgator - найкращі виділені сервери для WordPress

HostGator – це хостинг-провайдер, який успішно застосував хмарні технології для доставки сучасних спеціалізованих серверних рішень. Компанія пропонує прості інструменти для управління хостингом та максимальну продуктивність у розпорядженні користувачів. Усі плани включають надійні засоби безпеки на додаток до додаткових функцій для створення та підтримки веб-сайтів з місця.

Ключовими перевагами Hostgator є такі:

 • Підвищена продуктивність – Окрім результатів тестування швидкості A + та 99,9% часу роботи, Hostgator поєднує технології жорсткого диска SSD та HDD, щоб забезпечити бездоганну роботу веб-сайту. Такий підхід призводить до більш гнучкої конфігурації сервера, що дозволяє вам ефективно управляти ресурсами. Крім того, користувачі можуть генерувати більше реструктуризації з панелі управління.
 • Необмежена смуга пропускання – хостинг-провайдер гарантує необмежену пропускну здатність у кожному зі своїх виділених планів сервера. Усі сервери розташовані по всій країні (по всій території США) із центрами обробки даних рівня 3.
 • Максимальна безпека – Hostgator використовує передові технології для забезпечення 100% безпеки. Не потрібно турбуватися про оновлення системи чи додатків. Вони будуть оброблятися автоматично, а також моніторинг, виявлення та усунення помилок чи зловмисних програм. Кожен центр обробки даних має захист від DDoS на додаток до IP-брандмауера.
 • Користувальницький веб-сайт – система має простий конструктор веб-сайтів WYSIWYG. Ви можете не тільки розміщувати існуючі проекти, але й створювати нові веб-сайти без навичок кодування. Це дозволяє легко створювати різні типи сайтів, включаючи проекти на основі вмісту або електронної комерції завдяки інтеграції з основними способами оплати, системами управління продуктами тощо.

Спеціальна вартість сервера HostGator: Ключовою перевагою тут є те, що платформа має 30-денну політику повернення коштів. Якщо вам не подобається його виділений сервер, ви можете отримати гроші. Щодо планових цін, то вони трохи вище, ніж у середньому. Три пакети включають параметри сервера Value, Power та Enterprise вартістю 118,99 дол. США, 138,99 дол. США і 148,98 дол. На місяць відповідно. Як ми вже згадували раніше, кожен план має необмежену пропускну здатність.

Спробуйте HostGator зараз

SiteGround – найпростіший виділений хостинг

SiteGround - найпростіший виділений хостинг

SiteGround – це платформа, яка пропонує поєднання виділених та хмарних хостингових рішень. Вони постачаються з усіма попередньо встановленими функціями, програмним забезпеченням та програмами, які можуть вам знадобитися під час роботи на веб-сайті. Платформа постачає спеціалізовані машини преміум-класу для розміщення будь-якого веб-проекту. Ви можете самостійно налагоджувати та керувати ним самостійно або вибирати професійну допомогу в особі експертів Siteground. Наступні функції були розроблені для завантаження продуктивності сайту та забезпечення більшої функціональності:

 • Вибране обладнання високого класу – Експерти Siteground розробили стабільні спеціалізовані машини, які можуть похвалитися бездоганними робочими характеристиками на більшій швидкості. Система використовує деякі найкращі засоби обробки даних для кінцевого розташування сервера.
 • Повний контроль та масштабованість – Платформа поставляється з повністю керованими серверними рішеннями. Користувачі можуть цілодобово відслідковувати їх роботу, що призводить до майже миттєвого прийняття рішень та усунення несправностей.
 • 24/7 VIP обслуговування – Користувачі завжди можуть розраховувати на професійну допомогу за допомогою прямого чату, телефону чи системи квитків. Команда підтримки завжди присутня, щоб допомогти, коли вам потрібно перезавантажити систему або встановити діагностику зловмисного програмного забезпечення.

Спеціальна вартість сервера для сайтів: Для своїх клієнтів доступні три основні плани Siteground. План вступу починається від 219 доларів на місяць до 480 Гб пам’яті, пропускна здатність 10 ТБ, SSD Intel Xeon E3-1230, що працює на швидкості 3,20 ГХХ та інші великі переваги. План Power Server коштує 299 доларів на місяць і пропонує трохи більшу швидкість у тій же операційній системі з 4 ядрами процесора 960 Гб SSD. Якщо це здається недостатньо, план Super Power – це найкраще рішення для найскладніших і найважчих веб-проектів. Пакет обійдеться вам у 599 доларів на місяць, щоб гарантувати максимальну швидкість роботи на 2,0 ГГц з 2 x 6 ядрами процесора та 2 x 960 Гб SSD з підтримкою зберігання RAID рівня 1.

Дивись також: Огляд SiteGround.

Спробуйте SiteGround зараз

1&1 Іонос – найдешевший присвячений хостинг

1 і 1 Іонос - найдешевший присвячений хостинг

1&1 IONOS – це доступний спеціалізований хостинг-провайдер. Є кілька чудових пропозицій бюджету для проектів, які не потребують розширених можливостей або максимальної швидкості. У той же час, платформа забезпечує всі основні функції, щоб задовольнити вимоги базових користувачів, крім безкоштовного налаштування, оновлення SSD та іншого. Сердечник 1&1 Особливості Ionos включають:

 • Потужні ресурси для більшої швидкості – Система пропонує необмежений трафік на додаток до 1 Гб на секунду підключення. Це призводить до більш високої швидкості веб-сайту та покращення досвіду користувачів. Більше того, час завантаження сторінки може збільшити завдяки HTTP / 2 мережевий протокол.
 • Розширені засоби безпеки – Система може автоматично розміщувати цифрові охоронці у разі ризику атаки DDoS. Усі ваші дані є безпечними, як 1&1 Ionos робить регулярні автоматизовані резервні копії для зберігання копій файлів вашого веб-сайту.
 • Хостинг мобільного додатка – відмінна функція для забезпечення швидкого та простого доступу до Панелі управління безпосередньо з мобільного пристрою, будь то планшет чи смартфон. Все, що вам потрібно, це завантажити додаток IONOS Hosting Manager та керувати вашим виділеним хостингом, незважаючи на місцезнаходження.

1&1 ціна виділеного сервера Ionos: 1&1 Ionos стверджує, що є постачальником бюджетних серверів. Плани дешевші порівняно з іншими послугами, що формуються у нашому списку. Клієнти можуть вибирати між чотирма різними пакетами SSD / NVMe, що варіюються від 70 до 280 доларів на місяць. У планах використовуються різні операційні системи з до 4,2 ГГХ турбо прискоренням швидкості, 1 ТБ пам’яті та 64 ГБ оперативної пам’яті.

Усі плани, незважаючи на ціну, включають безкоштовний домен та SSL, захист SiteLock та деякі інші функції. Користувачі також можуть переходити до планів на жорсткому диску. Вони трохи дешевші, хоча все ще не в змозі забезпечити достатньо можливостей для величезних веб-проектів.

Дивись також: 1&1 огляд IONOS.

Спробуйте 1&1 IONOS зараз

Рідкі веб – керовані виділені сервери у США

Рідкі веб - керовані виділені сервери у США

Liquid Web – один з найбільш довго працюючих та авторитетних американських хостинг-провайдерів. Компанія працює на ринку з 1997 року. Їй вдалося створити хорошу репутацію серед клієнтів завдяки повністю керованим можливостям сервера, 100% гарантії безперервного часу, покращеним засобам безпеки та безлічі додаткових функцій для встановлення та просування вашого присутності в Інтернеті..

Ось що ви отримуєте з кожним виділеним планом сервера Liquid Web:

 • Простота використання – система представила свою панель управління Sync Pro, яка представляється простим та інтуїтивно зрозумілим інструментом управління. Користувачі можуть налаштовувати свої сервери, планувати оновлення, керувати доменами та веб-сайтами, інтегрувати додатки та інше з одного cPanel без особливих навичок. Ви можете легко керувати кількома десятками доменів і сайтів одночасно.
 • Солідна продуктивність – Рідка веб гарантує 100% часу роботи. У нас не було можливості перевірити, чи це правда. Ми знаємо, що платформа використовує сервери з одним орендарем, які повністю налаштовані для використання як з Windows, так і з Linux. Жорсткі диски SSD забезпечують кращу продуктивність та швидкість, а також повну підтримку версії PHP 7 та інтеграцію з Ngnix.
 • Керовані виділені сервери – користувачі можуть обрати один з одного або двопроцесорних серверів. Кожен план хостингу доступний у трьох різних варіантах. Вони включають пакети з керованим ядром та повністю керованими пакетами, які можна масштабувати або модернізувати будь-який потрібний вам зв’язок. Візьміть під контроль налаштування сервера або залиште його команді експертів з рідинних веб-сайтів.
 • Додаткові можливості – Додаткові параметри включають безкоштовний перенос домену та міграцію сайту. Розширений комплект безпеки постачається з додатковими засобами, такими як резервне копіювання Guardian, простий процес відновлення веб-сайтів, зберігання даних поза системою та інші інструменти для захисту ваших сайтів.

Рідка веб-цільова вартість сервера: три різних виділених категорій серверів, в залежності від їх місцезнаходження. Наприклад, центральний і західний сервери США (Мічиган і Арізона) більш імовірно, що вони відповідають процесам, що базуються в США. Кожен має 6 різних планів, у той час як ціни однакові і коливаються від 199 до 549 доларів на місяць. Якщо вам потрібно рішення на базі ЄС із серверами, розташованими в Амстердамі, Нідерланди, ви можете вибрати лише три плани вартістю від 249 до 439 доларів на місяць.

Спробуйте рідинну Інтернет зараз

OVH – Потужні виділені сервери з захистом DDoS

OVH - Потужні виділені сервери з захистом DDoS

OVH – є одним з найбільших європейських хостинг-провайдерів з 28 центрами даних, розташованими по всьому світу. Платформа пропонує довговічність сервера, велику продуктивність, підвищену безпеку для запобігання атакам DD0S та багато іншого. Користувачі можуть обрати з 6 різних серверних рішень, розроблених для задоволення різних потреб з точки зору ресурсності.

Ось деякі основні переваги виділених серверів OVH:

 • Ємність для зберігання – кожен план спочатку поставляється з 500 Гб пам’яті. Місця достатньо для зберігання файлів веб-сайтів незалежно від сервера. Крім того, користувачі можуть збільшити цю потужність за запитом на інформаційній панелі.
 • Необмежений трафік – Ви можете скористатися безкоштовним вхідним та вихідним трафіком, який є безкоштовним. Мінімальна потужність – 500 Мбіт / с і може бути збільшена, коли потрібно. Однак, можливо, вам доведеться заплатити за додаткові центри обробки даних, розташовані в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.
 • Автоматична установка – OVH забезпечує розподіл одним клацанням миші за допомогою спеціалізованої панелі управління. Більше того, кожне серверне рішення сумісне з основними операційними системами, які включають не тільки Windows та Linux, але й Ubuntu, Debian та деякі інші.
 • Безпека DDoS – платформа використовує передові технології для забезпечення високого класу захисту DDoS. Оптимальні рішення щодо безпеки були розроблені для протидії найскладнішим та найскладнішим атакам. Вони включають інфраструктуру VAC для зменшення трафіку, захист від пом’якшення L7 для ігрових проектів, мережу брандмауера та інше.

Спеціальна вартість сервера OVH: В даний час компанія пропонує 6 різних планів. Вони включають підйом ($ 65/06 на місяць), Розширений ($ 81,33 на місяць), Інфраструктура (105,69 дол), Зберігання ($ 86,75 на місяць), HG ($ 25,99 на місяць) та Гра ($ 95,12 на місяць) виділені параметри сервера.

Спробуйте OVH зараз

FDC – виділені 10 ГБ-сервери з необмеженою пропускною здатністю

FDC - виділені 10 ГБ-сервери з необмеженою пропускною здатністю

FDC – є впізнаваним провайдером хостингу з 20 серверами, розташованими в США та Європі. Створена в 2003 році, компанія надає веб-хостинг, а також ряд додаткових приватних послуг.

Платформа пропонує 99,995% тривалості роботи на додаток до магістралі 10Tbps разом з необмеженою пропускною здатністю та підключенням до Інтернету. Користувачі можуть вибирати від бюджетних до масивних спеціальних серверних рішень залежно від необхідних ресурсів.

Ось кілька основних функцій FDC:

 • Необмежена смуга пропускання – кожен із серверів FDC постачається з непромененою пропускною здатністю. Також користувачі можуть скористатися безкоштовним налаштуванням, а також необмеженим вихідним та вхідним трафіком, який є безкоштовним, крім Азії. Тут вам потрібно вибрати варіант для спеціального сервера Asia.
 • Максимальна продуктивність – компанія має 20 центрів обробки даних, розташованих у Європі, Азії та США. Це обіцяє наближення до ідеального часу роботи, що становить 99,995%. Якщо вам потрібна максимальна винахідливість, вибирайте масивні пакети з 20 + Tbps основою.
 • Безкоштовні параметри – кожен клієнт отримує безкоштовні перезавантаження на додаток до перевстановлення сесій за нульовою ціною. Адресний простір IPv6 також включений до ціни плану.

Спеціальна вартість сервера FDC: всі плани поділяються на 3 основні категорії. Перший – (R) Evolution із серверами, що мають пропускну здатність до 100GE. Ціна тут коливається від $ 999 до $ 9,999 на місяць. До другої категорії належать пропозиції з варіанту бюджетного сервера вартістю від 199 до 499 доларів на місяць. За масові сервери вам потрібно буде платити між 1199 і 2999 доларів на місяць.

Спробуйте FDC зараз

Velia (Godaddy) – Виділені у Великобританії вікна & Сервери Linux

Velia (Godaddy) - Виділені сервери для Windows та Linux у Великобританії

Веля – це німецька компанія, яка зараз є частиною платформи GoDaddy. Він розміщує понад 7000 виділених серверів для 5000+ своїх клієнтів та ділових партнерів. Родом з Німеччини, він має центри обробки даних, розташовані в різних куточках світу. Velia використовує передові технології, щоб забезпечити максимальну потужність та продуктивність, безпечні параметри сервера та всебічну підтримку.

Основні характеристики включають:

 • Підвищена продуктивність – кожен сервер оснащений основою 200+ Гбіт / с, щоб забезпечити безпроблемний веб-сайт, який працює під час максимуму трафіку.
 • Гнучкість – установка дуже проста. Все, що вам потрібно, це вибрати ОС, яку ви використовуєте, і завершити процес розподілу.
 • Масштабована інфраструктура – користувачі можуть додавати більше ресурсів на свої сервери, а також створювати захищену мережу VLAN, що з’єднує кілька серверів одночасно.
 • Цілодобова підтримка – менеджери підтримки та спеціалісти центру обробки даних працюють цілодобово. Вони допоможуть вирішити будь-які технічні проблеми безпосередньо з користувачем.

Спеціальна вартість сервера Velia: цінова політика відрізняється від тієї, до якої ми звикли. Пропозиції сервера Al поділяються на категорії за місцем глобального центру обробки даних. Користувачі можуть вибрати з Європи (Франція та Німеччина), Сполучені Штати (Сент-Луїс, Маямі та Лос-Анджелес) та дата-центри Китаю, розташовані в Гонконзі. Кожне місце має декілька планів і цін, починаючи від $ 49 до $ 359 на місяць.

Спробуйте Velia зараз

Нижня лінія

Вибір спеціалізованого сервера означає вибір гнучкості та масштабованості. Такий варіант – найкраща ставка для компаній та веб-сайтів, які цінують стабільність, швидкість та максимальну ефективність. Користувачі можуть повністю контролювати свої хостинг-сервіси з можливістю встановити необхідні конфігурації та адмініструвати сервер у будь-який час.

 • Bluehost – це серверне рішення №1 із розширеним набором безпеки. Платформа показує стабільні та довготривалі результати, що стосуються продуктивності. Крім того, це простота у використанні та хороша переддень для користувачів, які не мають спеціальних навичок.
 • HostPapa – хостинг-провайдер, що містить до трьох різних спеціалізованих хостингових пропозицій. Користувачі можуть взяти під контроль серверні засоби, а також над активами веб-сайту. Система найкраща для управління кількома проектами з достатньою кількістю ресурсів.
 • HostGator – це один з найдоступніших спеціалізованих серверів, що надає без шкоди для продуктивності. Користувачі можуть розраховувати на необмежену пропускну здатність кожного плану в поєднанні з максимальною швидкістю, передовими засобами безпеки та доступними планами.

Що стосується інших хостинг-провайдерів, вони можуть бути хорошими різними способами залежно від вимог проекту та додаткових функцій, які можуть вам знадобитися в довгостроковій перспективі. Все, що вам потрібно зробити, – це визначити, яку потужність та швидкість потребує ваш майбутній проект. Кількість пропозицій, безумовно, дозволить вибрати найкращу платформу, яка відповідає вашому бюджету та потребам.

Спробуйте Bluehost Dedicated Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me