Кращі весільні будівельники веб-сайтів

Кращі весільні будівельники веб-сайтів


Незалежно від того, чи бажаєте ви поділитися своєю історією кохання, спогадами про заручини, фотографіями та відеозаписами вас і коханої людини, весільний веб-сайт стане ідеальним місцем для початку.

Це також стане приємним місцем, де можна поділитися своїм графіком дня весілля, списками запрошених гостей, реєстром, логістикою та іншими речами, весілля яких немислиме без. Це ідеальне рішення для пар, які мають намір досягти двох цілей одночасно: інформувати своїх гостей про важливі плани на весільний день та контролювати кожен крок процесу підготовки.

Вирішити, коли і куди може бути дещо переважаючим запустити свій весільний сайт, якщо ви ніколи раніше не брали участь у створенні веб-сайтів. Щоб легко пройти цю задачу, ми проаналізували та узагальнили найпопулярніші та доступні варіанти створення веб-сайтів. Перевірте їх зараз.

Ми протестували 7 кращих будівельників весільних веб-сайтів:

 1. Wix – кращий весільний веб-сайтЦе безкоштовно)
 2. WordPress – безкоштовна CMS & Весільний веб-сайт Builder
 3. uKit – Найпростіший веб-сайт для створення весільних веб-сайтів
 4. Bluehost – найкращий хостинг для вашого весільного сайту
 5. Вузол – всебічне рішення для планування весілля
 6. Відверті весілля – Безкоштовний весільний веб-сайт Builder
 7. Weddingwire – зручна платформа для весільних сайтів

Ви маєте рацію розпочати роботу на своєму весільному веб-сайті? Тоді саме час ознайомитися з найпопулярнішими розробниками весільних веб-сайтів “все-в-одному”, щоб отримати загальне уявлення про функціональність та простоту використання обох типів системи.

Wix – кращий весільний веб-сайтЦе безкоштовно)

Wix - найкращий розробник веб-сайтів для весілля (це БЕЗКОШТОВНО)

Вікс – це найкращий і найпопулярніший розробник веб-сайтів, який дозволяє створити повнофункціональний весільний веб-сайт, незалежно від вашої експертизи веб-дизайну. Це найперша послуга, яка приходить в голову, коли йдеться про створення весільних проектів, навантажених повнометражними фільмами. Це пояснюється тим, що платформа виділилася як надійний інструмент веб-побудови з безліччю функцій високого класу та важливих моментів, які сприяють успішному розробці веб-сайтів. Ось вони:

 • Весільні шаблони. Конструктор веб-сайтів відомий своєю багатою колекцією весільних шаблонів, які за замовчуванням є безкоштовними та мобільними. Тематика весілля доступна в категорії «Події». Вони повністю настроюються, візуально привабливі та професійні. Просто заходьте на приладну панель і перегляньте широкий вибір інструментів для налаштування дизайну, щоб надати весільному проекту вражаючий вигляд. Ви також можете скористатися зручною функцією попереднього перегляду, щоб переглянути деталі, які ви збираєтесь вибрати. Це важливо, оскільки Wix не дозволяє перемикати теми під час розробки веб-сайтів. Погляньте на найбільш вражаючі шаблони весільних веб-сайтів:
 • Весільний RSVP

  Весільний RSVP

  Запрошення на весілля

  Запрошення на весілля

  Весільний захід

  Весільний захід

 • Весільні віджети та програми. Розробник веб-сайтів надає доступ до декількох віджетів та додатків, доступних у Wix App Market. Виберіть ті, які стануть ідеальним доповненням до вашого веб-сайту для весілля, і продовжуйте їх інтегрувати. Деякі з програм, які ви можете вибрати, включають події Wix, фотоальбом Wix, погоду Wix, календар, портфоліо, карти Google, Eventbrite, годинник зворотнього відліку, Moovit – карти та маршрути, кнопки в соціальній мережі, хроніки Lumifish, 123 Form Builder, Wix Chat , Галерея Wix Pro, відео Wix тощо.
 • RSVP функція. Wix дозволяє використовувати переваги функції RSVP, яка дозволяє залишатися на зв’язку зі своїми гостями, з’ясовувати їх ідеї та наміри, а також отримувати відгуки від них. Це обов’язковий елемент для будь-якого веб-сайту про весілля.
 • Реєстр. Це ще один важливий елемент для весільного веб-сайту, який дозволяє складати список гостей, надсилати запрошення, додавати налаштування подарунків тощо. Розділ Реєстр може бути оновлений у будь-який час і в будь-якому місці.
 • Ведення блогів. Розробник веб-сайтів може похвалитися потужним механізмом ведення блогів, який дозволяє підключати блог до весільного веб-сайту. Тут ви можете додати публікації, пов’язані з весіллям, що також може бути цікаво вашим гостям. Варіант коментування сприятиме підвищенню рівня залучення користувачів, дозволяючи залишатися на зв’язку з кожним гостем.

Wix пропонує щедрі варіанти ціноутворення своїм абонентам. У кожного є можливість протестувати функціональність системи на вільному плані. Якщо ви впевнені, що збираєтесь використовувати розробник веб-сайтів для створення свого весільного веб-сайту, вам слід обов’язково перейти до одного з планів, які пропонує система. Вся справа в тому, що весільний веб-сайт обов’язково повинен містити доменне ім’я, щоб його легко запам’ятали гостям і мали вражаючий вигляд. Оновлюючи платну підписку, ви отримаєте бонусний домен на рік.

Це означає, що вам не доведеться платити за його використання протягом цього періоду часу. Ви маєте рацію отримати платний план? Потім перегляньте стандартні підписки на Wix, вартість яких починається з $ 13 / місяць. Це, безумовно, чудове рішення для вашого весільного веб-сайту.

Спробуйте Wix безкоштовно

WordPress – безкоштовна CMS & Весільний веб-сайт Builder

WordPress - Безкоштовний CMS & Весільний веб-сайт Builder

WordPress – це всесвітньо популярна CMS, яка оснащена потужним набором функцій та великою кількістю інструментів для налаштування дизайну, необхідних для запуску та управління якісним веб-сайтом для весілля. Платформа чудово підходить для всіх категорій користувачів, але тут потрібна інформація про кодування та веб-дизайн, якщо ви дійсно маєте намір отримати веб-сайт, щоб відповідати всім вимогам та потребам. Погляньте на функціональність системи, щоб зрозуміти, як її використовувати з користю:

 • Весільні шаблони. CMS поставляється із вбудованою колекцією шаблонів, але там також доступні сотні якісних тем. Просто перегляньте їх, щоб вибрати той, яким ви і ваш партнер будете повністю задоволені. Ці проекти є безкоштовними та платними, але зауважте, що безкоштовні теми не є абсолютно безпечними через збільшення загрози зловмисного програмного забезпечення.
 • Плагіни для весільних веб-сайтів. Колекція плагінів WordPress багата і велика. Він включає різні типи плагінів, включаючи ті, що призначені для весільних веб-сайтів. Серед додатків та плагінів, які ви можете вибрати та інтегрувати у свій весільний проект, спочатку має сенс згадати наступні: годинник зворотнього відліку, весільний реєстр, віджет весільного відліку, віджет любовних котирувань, подарунки на весілля, весільний місто Lite – Весільний каталог та лістинг, WeddingPress, плагін RSVP, медіа-галерея WordPress, сердечна картка, список гостей Google Документів, бронювання предметів, реєстр подарунків тощо.
 • Хостинг та вибір домену. Платформа дозволяє розмістити ваш весільний веб-сайт у будь-якого постачальника, який найкраще працює для потреб вашого дизайну. Вибір варіантів хостингу універсальний і багатий – як і підбір доменних імен. Тож вирішувати, з якою компанією мати справу.
 • Ведення блогів. WordPress спочатку створювався з урахуванням потреб в блогах, і це найкращий вибір для створення блогу. Якщо ви хочете підключити блог до свого весільного веб-сайту, ви можете зробити це, щоб зацікавити вашу аудиторію та знати про ваші останні новини, оновлення, плани, графік та інші нюанси, пов’язані з весіллям..

WordPress – це безкоштовна система управління вмістом. Ви можете завантажити та встановити його в будь-який час і зовсім безкоштовно. Можна навіть вибрати і налаштувати будь-який із вбудованих шаблонів, які пропонує платформа, не вкладаючи в процес. Однак якщо ви дійсно хочете надати весільному веб-сайту високу ефективність і опублікувати його в Інтернеті, вам не обійтися без інтеграції плагінів та вибору хостингу.

Якщо говорити про хостинг, Bluehost видається найбільш розумним рішенням. Компанія не тільки є надійною, безпечною та функціональною, але й надзвичайно доступною для всіх. Таким чином, у вас є прекрасний шанс отримати бонусний домен від Bluehost, вибираючи платформу для розміщення вашого веб-сайту WordPress. В даний час найдешевша підписка на Bluehost коштує $ 2,95 / місяць, забезпечуючи широкий інтегрований функціонал для задоволення будь-яких потреб.

Спробуйте WordPress зараз

uKit – Найпростіший веб-сайт для створення весільних веб-сайтів

uKit - Найпростіший веб-сайт для створення весільних веб-сайтів

uKit – це найпростіший і один з найдоступніших веб-розробників для весільних проектів. Спочатку платформа була відома як інструмент розвитку малого бізнесу, але це також досить приємне рішення для створення інших типів проектів, зокрема весільних веб-сайтів. Система також відома своєю приголомшливою простотою використання, зручністю та інтуїтивним підходом до веб-дизайну, що дозволяє новачкам та професіоналам веб-дизайну створювати проекти, навантажені функціональними можливостями, не вимагаючи знань щодо кодування. Щоб дізнатися, що саме вам пропонує uKit, спершу зверніть увагу на його набір функцій:

 • Весільні шаблони. uKit має колекцію чуйних весільних шаблонів, які можна налаштувати, безкоштовно та професійно. Колекція включає теми для весільних веб-сайтів, букет-послуг, весільних агентств, компаній з декору тощо. Не потрібно бути кодувальним профі для запуску весільного проекту з однією з цих тем – просто дотримуйтесь вказівок, які система генерує, і спостерігайте за результатом. uKit дозволяє перемикатися між темами, а це означає, що ви можете вибрати інший шаблон на будь-якій стадії процесу налаштування веб-сайту, не втрачаючи раніше поданого контенту.
 • Колекція віджетів. Конструктор веб-сайтів постачається з колекцією віджетів, яка включає в себе безліч додатків і розширень, які можна легко інтегрувати у ваш весільний веб-сайт, щоб забезпечити йому розширену продуктивність. Одні з найпопулярніших та функціональних віджетів uKit, які ви можете вибрати та інтегрувати у свій весільний веб-сайт, включають Показ слайдів, кнопки соціальних мереж, таймер, коментарі, онлайн-чат, коментарі користувачів тощо.
 • Фото та відеогалереї. Зручний редактор веб-сайтів WYSIWYG дозволяє створювати та керувати фото / відео-галереями. Незалежно від шаблону, ви отримаєте варіанти інтеграції фонових зображень та відео, функцію попереднього перегляду, яка дозволяє контролювати процес розробки веб-сайтів та інші нюанси, пов’язані із зображенням, завдяки яким галерея зображень на весільному веб-сайті може бути більш привабливою та професійною.

uKit – один з найдоступніших веб-розробників веб-сайтів, доступний у ніші сучасної веб-розробки. На платформі є безкоштовна пробна версія, яка триває 14 днів і чотири платні підписки. Вартість починається з 4 доларів на місяць за найдешевший план, який пропонує безліч функцій та інструментів, необхідних для запуску та управління якісним весільним веб-сайтом.

Дивись також: огляд uKit.

Спробуйте uKit безкоштовно

Bluehost – найкращий хостинг для вашого весільного сайту

Bluehost - найкращий хостинг для вашого весільного сайту

Bluehost – це потужний сучасний хостинг-провайдер, який прекрасно працює для розміщення всіх видів веб-проектів, включаючи весільні веб-сайти. Платформа займає одне з провідних позицій у списку найбільш надійних та функціональних хостинг-компаній. Більше того, це верхня платформа, яку офіційно рекомендує WordPress для цілей хостингу. Bluehost оснащений відмінним набором функцій, що більш ніж достатньо для розміщення та захисту проектів, навантажених функціями. Список його основних моментів такий:

 • Розширені заходи безпеки. Bluehost піклується про безпеку вашого веб-сайту, забезпечуючи високий рівень захисту. Саме з цієї причини компанія використовує спеціалізовані інструменти (Молоток від спаму, спеціаліст зі спаму, заходи захисту від гарячої лінії тощо.), що може значно підвищити безпеку вашого веб-сайту та збереження його конфіденційних даних.
 • Гнучкість та висока продуктивність. Bluehost легко інтегрується з безліччю зовнішніх доповнень, служб та додатків, які можуть підвищити ефективність вашого веб-сайту на весіллі.
 • Швидка швидкість завантаження сторінки. Bluehost забезпечує швидку швидкість завантаження веб-сторінок разом з високою швидкістю роботи. Це досягається завдяки застосуванню сучасних інструментів системи та спеціальних інтегрованих функцій. Що важливо, час завантаження сторінки не залежить від кількості трафіку веб-сайту – це один із найголовніших моментів платформи.
 • Інтегрований ринок. Платформа пропонує доступ до декількох сценаріїв, додатків та додатків, які ви можете широко використовувати для налаштування весільних веб-сайтів. Крім того, ви можете вибирати з декількох шаблонів WordPress, інструментів електронної комерції та маркетингу, а також фотогалереї тощо.

Bluehost – це надзвичайно доступна хостингова платформа. Незважаючи на те, що тут немає вільного плану, система дозволяє вибирати з декількох платних підписок. Крім того, компанія пропонує безкоштовний бонусний домен кожному користувачеві, який підписався на один із своїх платних планів. Це велика перевага, якщо мова йде про розробку веб-сайтів для весілля. Вартість найдешевшого плану Bluehost становить $ 2,95 / місяць. Підписка дозволяє підключати безкоштовний сертифікат SSL для максимальної безпеки веб-сайту та збереження даних, відстежувати регулярні оновлення WordPress, використовуючи необмежену пропускну здатність та інші незаперечні достоїнства.

Спробуйте Bluehost зараз

Вузол – всебічне рішення для планування весілля

Вузол - всебічне рішення для планування весілля

Вузол – це всебічне рішення планування весільних веб-сайтів, яке дозволяє запускати та керувати весільними проектами, а також планувати все весілля від самого початку до самого кінця. Платформа має виразний набір функцій, орієнтованих на весілля, застосування яких дозволяє створювати професійні весільні проекти з високим функціоналом.

Якщо ви не виробник кодування, може знадобитися час, щоб освоїти сервіс, оскільки він дещо перенасичений функціями, які часом виявляються непотрібними. Система передбачає швидкий і простий процес реєстрації, і його можна швидко вивчити навіть недосвідченим користувачам. Конструктор веб-сайтів є частиною системи планування весілля The Knot, яка дозволяє зробити процес приємним та безпроблемним. Погляньте на деякі найсучасніші функції, які містить розробник веб-сайтів:

 • Весільні шаблони. Вузол постачається із сотнями якісних весільних шаблонів, якість яких вище середнього. Усі теми свіжі, часто оновлюються та відповідають за замовчуванням. Ви можете налаштувати будь-яку з них, використовуючи набір інтегрованих інструментів та функцій, які спеціально призначені для створення весільного веб-сайту.
 • Унікальний весільний дизайн веб-сайту. Конструктор веб-сайтів дозволяє створювати унікальний дизайн весільного веб-сайту, щоб він відповідав вашим конкретним вимогам та деталям весілля. Ви можете зробити свій веб-сайт унікальним, створивши персоналізовану URL-адресу, додавши власну фотографію обкладинки, вибравши унікальну палітру кольорів тощо.
 • Інструменти для планування весілля. Вузол надає доступ до потужного та широкого набору інструментів планування весілля, який, безумовно, стане вам у нагоді під час роботи над розробкою вашого веб-сайту та плануванням заходів. Тут можна скористатись весільним контрольним списком, інтегрованим бюджетом, функцією RSVP, реєстром, списком гостей тощо.
 • Місцеві торговці – Вузол дозволяє переглядати список місцевих постачальників, які можуть вам знадобитися під час підготовки та планування весілля. Сюди входять списки місць прийому, весільних фотографів, весільних салонів, відеографів, популярних весільних брендів, салонів краси, флористів, весільних планів, ювелірів, проживання в готелі та ін..

Вузол не стягує плати за розробку весільних веб-сайтів. Усі абоненти системи мають право створювати свої весільні проекти абсолютно безкоштовно. Це одна з відмінних особливостей платформи.

Спробуйте зараз

Відверті весілля – Безкоштовний весільний веб-сайт Builder

Відверті весілля - Безкоштовний весільний веб-сайт Builder

Монетні весілля – це ще один популярний спеціаліст для створення весільних веб-сайтів. Це одна із спеціалізованих систем, яка приходить до тями, коли справа стосується розробки якісного весільного веб-сайту, щоб залучити ваших гостей та інформувати їх про оновлення та деталі майбутнього випадку. Платформа функціональна, візуально приваблива та зручна, але звичайним користувачам це зовсім не просто. Відмінні весілля не мають деяких обов’язкових функцій, які дуже важливі для розробки веб-сайту весілля. Якщо вас все ще цікавить набір функцій, які пропонує платформа, ознайомтеся з ними зараз:

 • Безкоштовні весільні шаблони. Розробник веб-сайтів може похвалитися унікальною колекцією безкоштовних весільних шаблонів, які відповідають різноманітним друкованим запрошенням, доступним для різноманітних дизайнів та розробляються незалежними художниками.
 • Професійні галереї зображень. Щорічні весілля відкривають можливість створити галерею зображень та керувати ними, демонструючи фотографії вашої пари. Це чудовий спосіб надати весільному веб-сайту нотку персоналізації.
 • RSVP. Розробник веб-сайтів також підтримує функцію RSVP в Інтернеті, щоб дати можливість своїм гостям залишати свої відповіді та запити, задавати відповіді на питання та залишатися на зв’язку з вами іншими можливими способами.
 • Персоналізація URL-адрес. Розробник веб-сайтів пропонує приємний варіант додавання URL-адрес. Завдяки цьому ваше доменне ім’я буде схожим на yourchoice.minted.us, яке досить лаконічно слід пам’ятати гостям.

Відмінна весілля трохи складніше порівняно з іншими спеціалізованими розробниками весільних веб-сайтів, переглянуті у публікації. У нього обмежені безкоштовні опції, тоді як оплачені функції розблоковані на планах преміум-класу.

Спробуйте чекані весілля зараз

WeddingWire – зручна платформа для весільних сайтів

WeddingWire - зручна платформа для весільних сайтів

Весільний провід – це спеціалізований розробник весільних веб-сайтів, який пропонує велику кількість безкоштовних налаштованих конструкцій та безліч варіантів, щоб надати веб-сайту чудовий функціонал. Розробники сервісу подбали про її простоту використання, дозволяючи надавати всю інформацію про весілля, яку ви хочете представити гостям.

WeddingWire, здається, є досить приємним варіантом створення спеціалізованого весільного веб-сайту, який заслуговує на увагу пар, які сподіваються отримати гідний результат, який вразить своїх гостей. Незважаючи на сильну нішеву спрямованість, однак система рясніє функціями, які ускладнюють процес створення веб-сайту. Це робить його складним для новачків. Список основних переваг WeddingWire включає:

 • Чуйні весільні шаблони. WeddingWire може похвалитися колекцією унікальних і чуйних весільних шаблонів. Їх кількість перевищує 400 тем. Усі вони безкоштовні, і ви можете вибрати будь-яку тему, щоб відповідати вашим поточним потребам та дизайнерським налаштуванням.
 • Створення фотогалереї. Щоб надати весільному веб-сайту персоналізований дизайн, ви можете створити та керувати фотогалереєю. Завдяки редактору веб-сайтів, що перетягує, це не займе багато часу та зусиль, зробивши ваш веб-сайт індивідуальним та заманливим.
 • RSVP функція. Послуга дозволяє інтегрувати корисну функцію RSVP, дозволяючи гостям залишати свої відповіді на окремій сторінці веб-сайту, якщо це потрібно.
 • Особливості, орієнтовані на весілля. Серед інших особливостей розробника веб-сайтів, є сенс згадати інтеграцію WedSocial, календар контрольних списків планування весілля, онлайн-менеджера списку гостей, колекціонерів адрес, стільникових карт та розробника бюджету, менеджера постачальників та інших варіантів, що стосуються весілля. корисно вам.

Створення весільного веб-сайту за допомогою WeddingWire абсолютно безкоштовно для всіх. Конструктор веб-сайтів дозволяє використовувати інтегрований набір функцій для налаштування, управління та оновлення весільного проекту в будь-якому місці та в будь-який час.

Спробуйте WeddingWire зараз

Нижня лінія

Всі веб-майданчики, що розглядаються вище, відмінно підходять для розробки якісних та весільних веб-сайтів. Вони дозволяють створювати веб-сайти RSVP з майже ніякими клопотами. Питання: як би ви хотіли, щоб ваш веб-сайт виглядав і що саме ви очікуєте від нього?

Якщо вам потрібен будь-який веб-сайт, щоб представити гостям інформацію, пов’язану з весіллям, ви можете скористатися будь-яким спеціалізованим безкоштовним розробником веб-сайтів для весілля, щоб за короткий час запустити проект. Однак, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт на весіллі був відображенням вашої історії кохання та детальної підготовки до одного з найвидатніших випадків у вашому житті, тоді, безумовно, є сенс розглянути можливість використання популярних розробників веб-сайтів “все в одному”.

Wix та uKit – найзручніші будівельники весільних веб-сайтів. Вони не потребують запам’ятовування будь-якої спеціальної презентації через широкий набір функцій. Завдяки зручним редакторам, приголомшливим весільним шаблонам, великій кількості інструментів для налаштування дизайну та безлічі віджетів, платформи виділяються серед натовпу, залишаючись кращими у ніші сучасних веб-будівель. WordPress – популярна CMS що дозволяє запускати та керувати професійними весільними веб-сайтами, незалежно від ваших навичок кодування та веб-дизайну. Система має широкі можливості інтеграції, а також дозволяє вибирати з декількох вбудованих та зовнішніх конструкцій, що дозволяють створювати унікальні весільні проекти. Bluehost, в свою чергу, є найкращим хостинг-рішенням для веб-сайтів WordPress, а також для проектів, створених з іншими системами.

WeddingWire, The Knot та Minted Weddings – це три спеціалізовані майстри веб-сайтів для весілля. Вони були створені з єдиною метою – забезпечити швидке, просте та ефективне створення весільних веб-сайтів. Таким чином, вони мають набір функцій, необхідних для запуску гідного проекту такого типу. Сюди входять шаблони для весілля, опція RSVP, персоналізація URL-адрес, створення фотоальбому та календаря тощо. Незважаючи на велику кількість цих функцій, спеціалізованим розробникам веб-сайтів для весілля все ще бракує деяких обов’язкових функцій та інструментів, які надають найкращі розробники веб-сайтів. Це робить їх не зовсім розумним рішенням для побудови весільних веб-сайтів.

Використовуючи різноманітні інструменти для веб-побудови, ви зможете створити весільний веб-сайт, який може створити вау-ефект для ваших гостей. Тут вони зможуть не лише переглядати інформацію про ваше весілля, а й переглядати якісні фотографії чи відео, а також ділитися своїми ідеями та думками. Вам взагалі не потрібні будь-які навички програмування, дизайну чи технічних питань. Ви отримаєте всі необхідні інструменти для досягнення цієї мети за доступною вартістю.

Створіть Весільний веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me