Кращі веб-сайти для фітнесу

кращі розробники веб-сайтів для фітнес-студії


Незалежно від того, чи представляєте ви визнану фітнес-студію чи лише робите свої перші кроки як особистий тренер, ви повинні мати професійний веб-сайт. Чудовий веб-ресурс, здається, є найбільш ефективним інструментом для розвитку вашого бізнесу, враховуючи жорстку конкуренцію на ринку фітнесу. Забудьте про способи продажу навчальних послуг. Вони сильно відрізняються від того, до чого ми звикли. Сьогодні бездоганних знань з фітнесу та чудових міжособистісних навичок недостатньо.

Десять років тому все, що вам було потрібно, – це зустріти клієнта та добре попрацювати з ним чи нею. Цього разу фітнес та тренувальна ніша вимагає більш потужного інструменту перед обличчям веб-сайту. Веб-будівельні платформи здаються хорошим рішенням. Вони є економічно ефективним, простий у користуванні та надання всіх необхідних інструментів, який має мати ідеальний веб-сайт для фітнесу. Незалежно від того, чи потрібно вам представляти своє портфоліо максимально приголомшливим способом, або приводите клієнтів до своєї фітнес-студії, у будівельників веб-сайтів є все, що вам може знадобитися.

Ми протестували 5 найкращих будівельників фітнес-сайтів:

 1. Wix – найкращий конструктор веб-сайтів для персональних тренерів
 2. uKit – Кращий веб-сайт для фітнес-бізнесу
 3. WordPress – CMS №1 у світі для створення БЕЗКОШТОВНОГО веб-сайту
 4. SITE123 – Інтернет-платформа з веб-дизайнами Great Fitness
 5. Закладка – один з найкращих будівельників веб-сайтів на основі AI

Шукаєте популярних і повнофункціональних розробників веб-сайтів, щоб запустити веб-сайт своєї фітнес-студії? Спочатку має сенс переглянути, проаналізувати та порівняти перелічені вище платформи, щоб побачити, що вони можуть запропонувати вам. Давайте перейдемо до детального аналізу цих систем, щоб ви зробили правильний вибір з урахуванням ваших потреб у веб-розробці.

Wix – найкращий конструктор веб-сайтів для персональних тренерів

Wix - найкращий конструктор веб-сайтів для особистих тренерів

Вікс – це найкращий конструктор веб-сайтів для персональних тренерів та фітнес-студій, який пропонує широкий спектр шаблонів для тренажерних залів, фітнесу та тренерів, а також потужний набір функцій, необхідний для глибокої настройки веб-сайту. Система також надає доступ до безлічі вдосконалених інструментів веб-побудови WYSIWYG, функцій налаштування дизайну та інших переваг, завдяки яким система виділяється з натовпу. Зараз перегляньте деякі з них:

 • Шаблони для персональних тренерів та фітнес-студій. Wix забезпечує якісні та 100% настроювані шаблони, які чудово підходять для персональних тренерів та фітнес-студій. Конструкції готові до мобільних пристроїв, а це означає, що вони чудово відображаються на всіх настільних та мобільних пристроях. Вони також безкоштовні та постачаються із вбудованими інструментами, необхідними для редагування проекту відповідно до ваших особливих потреб. Для успішного виконання завдання не потрібно ніякого кодування або попередньої експертизи веб-дизайну.
 • Легка навігація по веб-сайту. Розробник веб-сайтів помітно спрощує процес навігації веб-сайтів, полегшуючи відвідувачам вашого веб-сайту пошук розділів або контенту, який вони шукають на веб-сайті. Незалежно від того, чи мають намір вони переглядати відео про певний тип тренувань чи читати одне з дописів у блозі, наприклад, інтегрована панель пошуку їм точно стане в нагоді..
 • Ринок додатків Wix. Платформа надає доступ до безлічі додатків, віджетів, плагінів та доповнень, доступних у Wix App Market. Вони безкоштовні і платні, що дозволяє вибрати ті елементи, які ідеально відповідають спеціалізації вашого веб-сайту. Використовуючи додатки, ви можете створити професійну галерею для вражаючого портфоліо фітнес-студії, інтегрувати функцію чату в реальному часі, включити календар / графік тренувань, додати кнопки обміну соціальними програмами та використовувати інші обов’язкові функції.
 • Wix ADI. Це один із відмінних моментів, що створюються на веб-сайті, який дозволяє створювати якісні веб-сайти для фітнесу, використовуючи Сила штучного інтелекту. Вам потрібно лише завантажити вміст, пов’язаний з галуззю, і спостерігати за тим, як Wix ADI розробляє якісний проект для вас.
 • Платформа електронної комерції. Розробник веб-сайтів оснащений потужною платформою електронної комерції, яка дозволяє підключати невеликий середній веб-магазин до вашого фітнес-сайту. Ця функція особливо стане вам у нагоді, якщо ви плануєте продавати спортивний інвентар, одяг або інші пов’язані предмети безпосередньо на веб-сайті.
 • Ведення блогів. Додавання блогу на ваш веб-сайт для фітнесу може збільшити кількість трафіку та загальний рівень залучення користувачів. Тут ви можете розміщувати нові статті, пов’язані зі спортом / фітнесом, оновлювати наявні розділи блогів, включати коментарі користувачів та інші функції, які роблять ваш блог популярним та функціональним.
 • Інструменти взаємодії з клієнтами. Конструктор веб-сайтів дає змогу переглядати кілька інструментів взаємодії з клієнтами, доступними на App Market, та вибирати ті, які найбільше відповідають спеціалізації вашого веб-сайту. Ці інструменти спрощують процес спілкування з клієнтами, сприяючи популярності та надійності вашого проекту. Деякі з найпоширеніших інструментів включають Календар подій Google, Останні новини, Чат Wix, 123 Builder форм, Календар подій, Планування програми, Форми Wix, Зворотний виклик, Зустрічі в мережі Інтернет, Управління контактами + CRM, Чат в реальному часі та багато іншого.
 • Відгуки клієнтів. Платформа дозволяє інтегрувати відгуки користувачів у ваш веб-сайт, щоб ваші клієнти могли ділитися своїми ідеями, думками та відгуками, пов’язаними з вашим бізнесом. Це найбільш надійний спосіб надати неупереджені відгуки про вашу фітнес-студію, рівень професіоналізму та пропоновані вами послуги. З цією метою ви можете переглядати інтегровану колекцію віджетів служби, щоб вибрати та додати деякі найякісніші віджети / програми з Wix App Market. До них відносяться голосові коментарі +, відгуки клієнтів, коментарі, вигуки, коментарі +, соціальні відгуки, відгуки Builder, MyReviews та відгуки про невдачу..

Вартість: Wix пропонує безкоштовний план для користувачів, основним завданням якого є тестування системи, щоб з’ясувати її основні особливості та переваги перед основними конкурентами. Безкоштовний план необмежений, що дозволяє досліджувати послугу стільки, скільки вам потрібно. Як тільки ви вирішите перейти до створення веб-сайту, вам доведеться перейти до однієї з платних підписок, які пропонує Wix. Вся справа в тому, що платні плани забезпечують безліч переваг, які недоступні у безкоштовній підписці.

Таким чином, Wix пропонує безкоштовний варіант підключення домену, необмежену пропускну здатність та простір для зберігання дисків, відсутність реклами, а також інші достоїнства, що входять у ваш вибір. На даний момент Wix пропонує два типи платних підписок – стандартну та бізнес / електронну комерцію. Вартість стандартних планів починається з 13 доларів на місяць, тоді як бізнес-планів починається з 23 доларів на місяць. Який би план ви не йшли, це буде гідною інвестицією у ваш проект.

Спробуйте Wix безкоштовно

uKit – Кращий веб-сайт для фітнес-бізнесу

uKit - Кращий веб-сайт для фітнес-бізнесу

uKit – це найпростіший і найкращий конструктор веб-сайтів для фітнес-бізнес-проектів. Це хороший варіант для професіоналів та налагоджених фітнес-центрів. Набір інструментів дозволяє персоналізувати кожну сторінку. uKit робить перегляд веб-сайтів зручним для ваших відвідувачів. Виберіть із онлайн-калькулятора, календаря та інших функцій, щоб зробити веб-сайт професійного вигляду з такими перевагами:

 • Нішеві шаблони. uKit пропонує широку колекцію чуйних шаблонів фітнес-інструкторів та тренерів, які можуть вибирати та налаштовувати, щоб відповідати їх потребам у просуванні бізнесу. Розробник веб-сайтів пропонує можливість створити привабливі портфелі, у яких є такі медіафайли, як, наприклад, зображення та відеогалереї. Додавайте професійні фотографії будь-якого розміру, додайте довідники для тренувань, додайте контактну та професійну інформацію або підкреслюйте свій професіоналізм будь-яким іншим способом для залучення нових клієнтів та розширення вашого бізнесу.
 • Професійний вибір віджетів. Хоча uKit не може похвалитися власним ринком додатків, він все ще надає вбудовані спеціалізовані віджети. Вони прості в установці та інтеграції. Незалежно від того, чи потрібен вам онлайн-калькулятор або календар, щоб підтримувати зв’язок зі спортивною дієтою, uKit має все, що вам може знадобитися. Крім того, ви можете інтегрувати бізнес-віджети, щоб надати своєму веб-сайту для фітнесу онлайн-популярність та довіру клієнтів. До них належать кроки, Карти Google, часова шкала, соціальні мережі тощо.
 • Рішення для електронної комерції. uKit постачається з потужною платформою електронної комерції, яка дає можливість запустити функціональний веб-магазин, де ви можете продавати товари та аксесуари, пов’язані зі спортом. Інший варіант електронної комерції, який пропонує uKit – це можливість інтегрувати плагін Ecwid, що дозволяє зосередити увагу на електронній комерції вашого веб-сайту. Ви вирішуєте вибрати найбільш підходяще рішення для електронної комерції, яке відповідає Вашим потребам у розробці веб-сайту.
 • Інтеграція SendPulse. uKit має безперешкодну інтеграцію з SendPulse – одним з найпопулярніших віджетів, який дозволяє додавати та налаштовувати онлайн-push-сповіщення для відвідувачів веб-сайту. Це зручна функція, яка допомагає інформувати своїх поточних та потенційних клієнтів про ті події та новини, про які ви хочете, щоб вони знали. Процес інтеграції віджетів займає лише кілька хвилин, і його може завершити навіть новачок.

Вартість: Ви не знайдете безкоштовного плану в uKit, але система дозволяє безкоштовно протестувати вибраний план протягом 14-денної пробної версії. Цього часу достатньо, щоб з’ясувати переваги та недоліки системи, а також її основні наслідки. Щодо платних підписок, їх тут чотири.

Вартість найдоступнішого мінімального плану становить $ 4 на місяць, тоді як вартість найдорожчого Pro Plan становить $ 12 / місяць. Цінова політика системи є досить економічною для всіх категорій користувачів. Враховуючи початкову орієнтацію послуги на малий бізнес, вартість її використання, безумовно, варта уваги.

Спробуйте uKit безкоштовно

WordPress – CMS №1 у світі для створення БЕЗКОШТОВНОГО веб-сайту

WordPress - CMS №1 у світі для створення БЕЗКОШТОВНОГО веб-сайту

WordPress – це # 1 у світі система управління вмістом, якою ви можете користуватися створити безкоштовний веб-сайт з високою продуктивністю та великою привабливістю. Платформа не є досить складною, проте вона передбачає певну майстерність веб-дизайну та обізнаність щодо кодування.

Вся справа в тому, що CMS дозволяє отримати глибокі варіанти інтеграції та вибір хостингу. Це обов’язково, якщо ви хочете надати своєму веб-сайту для фітнесу розширену функціональність, щоб збільшити кількість трафіку та популярність вашого бізнесу в цілому. Основні переваги системи управління вмістом перераховані нижче:

 • Чуйні нішеві шаблони. У сервісі є колекція шаблонів, що надаються поза коробкою, але також є можливість вибрати нові теми для фітнесу в Інтернеті та налаштувати їх відповідно до потреб вашого бізнесу. Ці шаблони доступні безкоштовно та за додаткову плату. Якщо ви віддаєте перевагу безкоштовним зразкам, переконайтеся, що вони розроблені надійними веб-дизайнерами, щоб вони не становили небезпеку для вашого веб-сайту.
 • Плагіни WP для фітнес-студій & Тренажерні зали. Незалежно від того, що ви володієте повноцінним тренажерним залом або просто плануєте розпочати власний блог про фітнес, WordPress пропонує колекцію спеціалізованих плагінів. Серед найзручніших та найпопулярніших плагінів для фітнесу та тренажерних залів, у верхній частині списку знаходяться наступні: Калькулятор преміальних ІМТ, Відслідковувач втрати ваги Freemium WordPress плагін, Рецепти планування їжі Програми Безкоштовний Плагін, Безкоштовний Кето Калькулятор WordPress Плагін, CF Дошка Безкоштовний Crossfit Плагін, вміст розблоковано: безкоштовний фітнес-плагін, WPGYM – Преміальна система управління тренажерним залом WordPress, безкоштовне управління членством у тренажерній залі, MB Spirit для MINDBODY, здоров’я & Віджет про фітнес-котирування, плагін на розклад гнучких графіків розкладу, групи WooCommerce, підписки & Бронювання, WooCommerce бронювання WordPress плагін та багато іншого.
 • Плагіни для взаємодії з клієнтами. Окрім надання плагінів, пов’язаних із фітнесом, система також пропонує набір плагінів взаємодії з клієнтами, які допомагають залишатися на зв’язку з клієнтами, інформуючи їх про новини та оновлення вашого бізнесу. Найкорисніші та найпопулярніші з них – Zopim Live Chat, Candy Support, uCare, Live Chat, AH Tickets, Help Scout Desk, Zendesk тощо.

Вартість: WordPress абсолютно безкоштовний для всіх. Ви можете безкоштовно завантажити та встановити систему, скориставшись набором функцій, що надаються нестандартно, щоб створити гідний веб-сайт для фітнес-студії. Якщо ви вважаєте, що ваших навичок кодування буде достатньо, щоб застосувати більш широкі варіанти веб-дизайну, ви можете вибрати додаткові плагіни та шаблони за додаткову ціну.

Більше того, вам потрібно подбати про доменне ім’я та хостинг, щоб зробити свій веб-сайт доступним в Інтернеті. Власне, можна вибрати будь-якого постачальника послуг хостингу, але CMS рекомендує використовувати свого офіційного хостинг-провайдера – Bluehost. Компанія пропонує декілька планів на вибір, які виходять за доступною вартістю. Наприклад, найдешевший план Bluehost обійдеться вам у $ 2,95 / місяць.

Спробуйте WordPress безкоштовно

SITE123 – Інтернет-платформа з веб-дизайнами Great Fitness

SITE123 - Інтернет-платформа з веб-дизайнами Great Fitness

SITE123 – це одна з найпростіших веб-платформ із чудовим веб-дизайном для фітнесу, яка допомагає запускати та потім ефективно керувати професійними веб-сайтами для фітнес-студій та персональних тренерів. Цей безкоштовний веб-сайт для створення хмарних веб-сайтів оснащений зручним та зручним редактором веб-сайтів WYSIWYG, інтуїтивно зрозумілим підходом до веб-дизайну, безліччю чуйних шаблонів та великою кількістю інструментів для налаштування високого класу, що додасть вашому проекту унікальний персоналізований вигляд. Нижче перераховано декілька найважливіших особливостей розробника веб-сайтів:

 • Вразливі шаблони для галузі. Побудова веб-сайту “все в одному” дає можливість вибирати з декількох шаблонів, включених до програми Health & Оздоровлення та відпочинок & Спортивні категорії. Потрібно розпочати налаштування вибраної теми – вказати назву веб-сайту для фітнесу та перейти до подальшого редагування проекту, використовуючи кілька інструментів, доступних на інформаційній панелі системи. Усі шаблони безкоштовні. Якщо вам не вдасться вибрати потрібний дизайн, ви можете вибрати пусту тему і почати налаштовувати її з нуля, щоб скористатися 100% персоналізованим веб-сайтом для фітнесу..
 • Багатомовна підтримка. Якщо вам потрібен веб-сайт, доступний на декількох мовах на ваш вибір, ви будете раді дізнатися, що SITE123 забезпечує багатомовну підтримку. Немає необхідності запускати окремі веб-сайти різними мовами, щоб вони відповідали вашим веб-дизайну та бізнес-уподобанням. Натомість вам пропонують можливість розпочати один проект із багатомовною функціональністю, щоб охопити цільову аудиторію за кордоном.
 • Інтеграція соціальних медіа. Платформа дає змогу підвищити популярність вашого веб-сайту для фітнесу шляхом додавання та оновлення відповідного галузевого контенту в соціальних мережах. Так ваші партнери / клієнти зможуть дізнатися більше про ваш бізнес, майбутні події, новини, оновлення, спеціальні пропозиції та іншу пов’язану інформацію.
 • Електронна комерція. SITE123 також відома своєю потужною платформою електронної комерції, яка дозволяє запускати та керувати інтернет-магазинами. Це дуже важливо для власників веб-сайтів для фітнесу, які мають намір ініціювати процеси продажу через свої веб-сайти, щоб надати своїм клієнтам найкращі пропозиції. Двигун дозволяє створювати та оновлювати асортимент товарів, доступних у приголомшливих галереях, встановлювати параметри доставки / оплати, запускати та пропонувати знижки, коригувати параметри PayPal та виконувати деякі інші необхідні кроки, пов’язані з веб-магазином.
 • Онлайн-конструктор форм. Керуючи веб-сайтом для фітнесу, ви можете мати намір інтегрувати певну онлайн-форму в залежності від спеціалізації вашого веб-сайту та цілей. Тут вам стане в нагоді інтегрований конструктор форм, що дозволяє вам вибирати з декількох макетів форм, можливостей налаштування дизайну та інтегруючих елементів.

Вартість: Якщо вирішувати аспект ціноутворення, SITE123 виділяється з натовпу завдяки своїй доступності. Система спочатку пропонує безкоштовний план, який дозволяє детально вивчити її найважливіші нюанси. Однак є сенс перейти до однієї з платних підписок, яку система надає, щоб скористатися кількома перевагами, які вона пропонує. Вартість найдешевшої підписки на SITE123 починається з 10,80 дол. / Місяць – це, безсумнівно, відповідатиме вашому бюджету.

Спробуйте SITE123 безкоштовно

Закладка – один з кращих будівельників веб-сайтів на основі AI

Закладка - один з кращих будівельників веб-сайтів на основі AI

Закладка – це один з кращих розробників веб-сайтів на основі AI. Платформа постачається з вдосконаленим інтегрованим набором інструментів, який не тільки спрощує весь процес розробки веб-сайтів, але навіть створює приголомшливий веб-сайт для вас в автоматизованому режимі. Саме це робить систему чудовим вибором для користувачів, знання веб-дизайну яких далеко не професійні. Серед основних особливостей закладок, є сенс згадати наступне:

 • Асистент AIDA. Перша і головна родзинка закладки – це, безумовно, помічник AIDA. Це інструмент, що працює на AI, який створить готовий веб-сайт фітнес-студії для вас в автоматизованому режимі. Для цього не потрібно вчитися навичкам кодування. Вам потрібно подати необхідну інформацію та спостерігати за результатом.
 • Розділ подій. Розробник веб-сайтів дозволяє публікувати та оновлювати веб-сайт вашої фітнес-студії, надаючи свіжу інформацію про майбутні події, новини, плани, оновлення календаря тощо. Це допомагає інформувати відвідувачів про найважливіші факти бізнесу, на які ви хочете, щоб вони звертали увагу..
 • Функція фокусування. Закладка дозволяє переглядати колекцію заздалегідь розроблених модулів, що може надати веб-сайту вашої фітнес-студії чудовий вигляд та виняткову функціональність. Серед елементів, які можна інтегрувати, є сенс згадати цитати, тексти, кнопки в соціальній мережі, посилання та карти тощо.
 • Інструменти збору статистики. Закладка має чудову систему збору статистики, яка дозволяє отримати детальну інформацію про продуктивність вашого веб-сайту, включаючи кількість трафіку та джерела, кількість унікальних відвідувачів та переглядів сторінок, бажані мови, країни, з яких користувачі приходять, час, який вони проводять на веб-сайті тощо. Аналіз цієї інформації допоможе вам вжити спеціальних заходів (за потреби) для запобігання потенційних проблем, пов’язаних із веб-сайтом.

Вартість: Bookmark пропонує абсолютно безкоштовний план, який буде корисною для користувачів, які бажають працювати з системою в майбутньому. Дізнавшись основні особливості послуги, ви зможете в подальшому перейти до одного з платних планів, які вона пропонує. Їх вартість становить 11,99 дол. США та 24,99 дол. США на місяць, якщо ви здійснюєте разовий щорічний платіж. Якщо ця опція чомусь не сподобається вам, вам дозволяється здійснювати щомісячні платежі, які є дещо дорожчими і становлять відповідно 15 та 30 доларів США на місяць.

Спробуйте закладку безкоштовно

Кінцевий посібник зі створення ідеального веб-сайту для фітнес-студії

Створення веб-сайту з нуля є менш складним, ніж може здатися. Більше того, сьогоднішні розробники веб-сайтів роблять половину роботи за вас. Ось основні кроки запуску власного веб-ресурсу:

Крок №1 – Виберіть ім’я домену

Не має значення, ви вже запускаєте фітнес-студію чи ні, вибір доменного імені є досить простим процесом. Користувачі можуть скористатися такими онлайн-сервісами Godaddy, 1&1 IONOS або подібне. Тут ви можете вибрати зону .com та ввести назву вашої компанії. Якщо у вас його немає, просто введіть своє повне ім’я. DavidGreen [.] Com – відмінне доменне ім’я для веб-сайту особистого інструктора, чи не так?

Примітка: Уникайте цифр, дефісів, неясних розширень тощо.

Крок №2 – Виберіть веб-хостинг

Нарешті, у нас є дивовижне доменне ім’я для нашого веб-сайту. Ми сповнені очікувань та ідей щодо змісту. Але для початку нам потрібно місце для зберігання цього вмісту. Це місце називається “веб-хостинг”. Ви можете шукати в мережі в пошуках найбільш відповідна пропозиція або просто обрати розробника веб-сайтів із розміщенням хостингу з будь-яким обмеженням розміру завантажити скільки завгодно файлів, зображень та відеозаписів. Веб-хостинг вже включений в плані. Ви економите час, гроші та отримуєте все необхідне для початку в одному місці.

Крок №3 – Робота зі вмістом

Більшість особистих інструкторів та фітнес-студій пишуть ті самі речі типовим чином. Це неправильно, оскільки потрібно виділитися з них. Простий блог тренувань чи тренувань навряд чи достатньо. Вам потрібно каналізувати вміст із професійними фотографіями, тренерськими відео та корисними ідеями тренувань. Як тільки ви привернете увагу своєї цільової аудиторії, зробіть вміст послідовним та продовжуйте писати.

Крок №4 – Використовуйте найкращу практику SEO

Коли ми говоримо про SEO, ми маємо на увазі залучення безкоштовного трафіку від Google та інших пошукових систем. Ідея – привернути увагу високо оцінених відвідувачів. Отже, продовжуйте зосереджуватися на використанні ключових слів під час написання заголовків та описів. Використовуйте спеціальні сервіси, такі як Google Trends, щоб шукати найбільш запитувані ключові фрази у вашій ніші та сортувати їх за місцем розташування. Теги повинні містити не тільки ключову фразу, але й альти, описи зображень тощо. Зберігайте свої URL-адреси максимально простими, релевантними та переконливими.

Традиційний електронний маркетинг – це все ще хороший спосіб встановити добрі стосунки зі своїми потенційними клієнтами. Зробіть свої електронні листи та сприяйте взаємодії. Крім того, використовуйте ключові слова, щоб скористатися вищими рейтингами пошукових систем. Соціальний обмін завжди має значення! Згідно з опитуваннями, користувачі проводять більше часу на великих соціальних платформах, таких як Facebook та Instagram, ніж в Інтернеті. Переконайтеся, що на вашому веб-сайті є кнопки соціального доступу О, у розробників веб-сайтів їх вже є.

Основні можливості веб-сайту Fitness

Якість вашого веб-сайту має велике значення. Це не тільки справляє перше враження, але й впливає на подальшу взаємодію з потенційними замовниками. З іншого боку, веб-ресурс – це ще одна можливість виділитися з конкурентів. Все, що вам потрібно, це додати деякі унікальні функції та розділи, яких інші не мають. Але спочатку почніть з основних основ:

 • Представляємо експертів – кожен клієнт очікує, що ваш персонал буде представлений професійними експертами. Представіть своїх співробітників в окремий розділ «Кваліфікація», що описує їхній досвід роботи, досягнення, фото та іншу профільну інформацію;
 • Створіть виставковий зал – виділіть свої фітнес-зали та сервіс за допомогою яскравих зображень, тренерських відео, професійних фотографій персоналу, який працює з клієнтами. Це отримає авторитет і дозволить вам виділити виграшні бали вашої студії;
 • Контактна інформація – вказати точне місце розташування спортзалу, номер телефону, електронну пошту та іншу інформацію, щоб підтримувати зв’язок з вами;
 • Відгуки – Цей розділ є життєво важливим, оскільки він відображає рівень ваших послуг та привертає більше клієнтів. Уникайте зустрічей з фальшивими відгуками. Попросіть реальних клієнтів поділитися своїм досвідом;
 • Заклик до дії – ви знаєте, що це, якщо ви не прожили в печері останні 10 років. Надихайте відвідувачів користуватися послугами. Пропонуйте знижки, бонуси, промо-коди та інші функції, щоб полегшити гаманець клієнта.

Основні функції особистого тренера

Ви більше помиляєтесь, вважаючи, що веб-сайт для особистого тренера менш вимогливий. Це все про репутацію та привабливе представлення своїх навичок. Переконайтеся, що на вашому веб-сайті є такі:

 • Лові фотографії – використовувати професійні зображення для створення яскравої галереї. Додайте фотографії своїх м’язів, тренувань, задоволених клієнтів тощо;
 • Тренінг відео – створити контент, який виділяється з типових блогів та статей. Знімайте власні професійні відеоролики, в яких описуються всі життєво важливі проблеми, коли справа стосується особистої підготовки. Зробіть відвідувачів залученими;
 • Тренери Біо – представити потенційних клієнтів в окремому розділі. Говоріть про свій вік, кваліфікацію, досягнення та все, що може бути корисним для відвідувачів;
 • відгуки покупців – переконайтеся, що ваші клієнти діляться своїм досвідом на вашому веб-сайті. Це зробить ваш веб-сайт більш професійним та надійним.

Нижня лінія

Конкурентний ринок фітнесу навряд чи залишає жодних шансів для тих, хто досі не має веб-сайту. Однак це, мабуть, не є серйозною проблемою, враховуючи наявність розробників веб-сайтів. Вони дозволяють легко створити гідний веб-ресурс без зайвих витрат, спеціальних навичок або глибокого залучення.

Економічність, простота використання, ефективність, інтегровані сервіси та плагіни, не потрібно наймати розробників щоразу, коли вам потрібні оновлення – перелік переваг не повний. Скористайтеся простими інструментами для створення професійного веб-сайту з нуля.

Існує кілька розробників веб-сайтів, щоб вивчити, коли мова йде про вибір інструменту створення веб-сторінок. Основними вимогами, яких ви повинні дотримуватися, є простота у використанні, широкий набір функцій, зручність, інтуїтивний характер веб-побудови та доступність. Wix, uKit, WordPress, SITE123 та Bookmark відповідають усім цим вимогам і додатково пропонують набагато більше переваг. Витратьте час на тестування їх у деталях, якщо ви дійсно прагнете вибрати той сервіс, який буде найкращим для вашого проекту фітнес-студії.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me