Кращі постачальники послуг хмарного хостингу

Найкраще програмне забезпечення для створення веб-сайтів в офлайні


Хмарний хостинг – хороша альтернатива для тих, хто не прагне бути прив’язаним до одного сервера. Система діє як віртуальний сервер, використовуючи різні джерела, щоб витягнути необхідні ресурси для зберігання сайту. Основна перевага хмарного рішення полягає в тому, що ваш проект ніколи не знизиться, якщо сервер знизиться. Як правило, у нього є серверна мережа, яка забезпечує бездоганну продуктивність у будь-якому випадку.

Хоча хмарний хостинг трохи дорожчий порівняно з спільні послуги хостингу, це забезпечує хороший баланс між потужністю та доступною вартістю. Користувачі можуть вибирати з десятків пропозицій, доступних в Інтернеті. Вибір правильного може виглядати як великий виклик.

Ми протестували 10 кращих постачальників послуг хмарного хостингу:

 1. Bluehost – найкращий постачальник хмарних послуг
 2. Hostpapa – №1 американський постачальник хмарних хостингів
 3. Хостингер – найдешевший хмарний хостинг
 4. Рідка веб – повністю керований хостинг для бізнесу
 5. HostGator – повністю керований хмарний хостинг
 6. 1&1 IONOS – найпопулярніший європейський хостер
 7. GoDaddy – Хостинг на AWS
 8. iPage – Налаштований VPS хостинг на основі хмари
 9. A2Hosting – Швидший хмарний хостинг в 20 разів
 10. InMotion – хостинг з нульовим простоєм

Основними факторами, які слід враховувати при виборі постачальника послуг хмарного хостингу, є ціна та функції, які він надає. У той же час користувачі повинні враховувати деякі базові аспекти, які включають:

 • Пропускна здатність – кількість пропускної здатності визначає, скільки інформації може надати ваш веб-сайт через підключення до сервера, а також його швидкість подорожі. Чим більше пропускна здатність у вас, тим краще буде демонструватися ефективність вашого веб-сайту, навіть коли трафік надзвичайно великий.
 • ОЗП – пам’ять з випадковим доступом – це цифровий мозок хмарного хостингу. Якщо ваш веб-сайт повинен обробляти декілька процесів одночасно, ви повинні шукати розширену оперативну пам’ять для покриття декількох гігабайт залежно від функціональності сайту.
 • ОС – Хмарний хостинг покладається на свою операційну систему. Він впливає на всі життєво важливі процеси та керує інфраструктурою віртуального сервера. Іншими словами, хмарна операційна система – це віртуальне серце, яке обробляє виконавчі процеси, а також резервні програмні та апаратні ресурси.

Вищезазначені є деякими базовими аспектами. Тепер ми ознайомимося з кращими пропозиціями хмарного хостингу та можливостями, які вони пропонують.

Bluehost – найкращий хмарний хостинг

Bluehost - найкращий хмарний хостинг

Bluehost – це найкраще хмарне хостинг рішення. Він поставляється як зручна платформа з масивом ресурсів, що забезпечує кінцевий користувач потужністю та видатною продуктивністю. Клієнти отримають перевагу від безпечного та повністю керованого хостингового середовища на додаток до найкращої швидкості та масштабованості:

 • Продуктивність – за останніми тестами було виявлено майже ідеальну норму безперервного робочого часу, яка становить до 99,99%. У той же час, платформа виявляється однією з найшвидших на ринку, що стосується швидкості завантаження сторінки. Середня швидкість швидкості 424 мс.
 • Служба з низьким обслуговуванням – система зберігає дзеркала даних на різних пристроях. Якщо один із них випаде в разі неприємностей, інші зберуть слабість, поки помилка не буде усунена. Платформа забирає достатньо ресурсів для забезпечення високої швидкості та продуктивності, незважаючи на трафік та можливі поломки.
 • WordPress Акредитиви – навіть якщо ми говоримо про хмарний хостинг, ми просто не можемо пропустити той факт, що Bluehost є кращим WP-орієнтованим хостинг-провайдером. Клієнти можуть отримати вигоду від налаштування WP одним натисканням кнопки на додаток до автоматизованих оновлень, тем WP, плагінів, доповнень тощо.
 • Просте розширення плану – Bluehost дозволяє легко перемикатися між планами щоразу, коли ваш проект прагне отримати більше можливостей. Все, що вам потрібно – це збільшити платіж згідно з новим планом і почати користуватися ним відразу.

Вартість хмарного хостингу Bluehost: Вони включають плани Basic, Plus, Choice Plus та Pro з об’ємом оперативної пам’яті до 6 Гб оперативної пам’яті та декількома варіантами зберігання SSD, що коштують відповідно 7,99 дол. США, 10,99 дол. Ви можете скористатися додатковими знижками і заощадити пару баксів, якщо заплатите за 24 або 36 місяців наперед.

Спробуйте Bluehost зараз

Hostpapa – №1 американський постачальник хмарних хостингів

Hostpapa - №1 Американський постачальник хмарних хостингів

HostPapa – один з кращих американських незалежних хостинг-провайдерів. Він постачає кілька серверних рішень залежно від проекту, який ви хочете запустити. Користувачі можуть вибирати з спільного та спеціалізованого хостингу на додаток до пакетів, оптимізованих WP, а також окремих серверних сервісів для потреб електронної комерції. Компанія використовує хмарні технології та може похвалитися хорошими показниками. Основні характеристики:

 • Простота використання – платформа надзвичайно проста у використанні. Вам не потрібно бути експертом. Простий cPanel дозволяє легко зрозуміти, як працює система. Користувачі можуть керувати всіма інструментами та послугами з однієї інформаційної панелі без необхідності перемикатися між різними екранами.
 • Повна циклічна платформа – HostPapa – це не лише хостинг-провайдер. Це платформа, створена для того, щоб ви могли будувати, запускати та підтримувати свої живі проекти. Система пропонує спеціальні пакети для маркування, які містять інструменти електронної пошти для бізнесу, а також інструменти для створення веб-сайтів.
 • Користувальницький веб-сайт – створювати готові до роботи сайти, використовуючи інтуїтивний редактор веб-перетягувань із заздалегідь розробленими макетами та простими інструментами налаштування. Не потрібні навички кодування.
 • Солідна продуктивність – HostPapa – хороший варіант з точки зору продуктивності та стабільності веб-сайту. За останні 24 місяці платформа виконала 99,98% часу, а також швидкість завантаження сторінки 759 мс.
 • Безкоштовні функції – кожен користувач отримує безкоштовний домен на 1 рік. Шифрування SSL. У вартість включено також необмежену пропускну здатність, міграцію веб-сайтів або передачу домену.
 • Зелені серверні рішення – HostPapa – 100% зелений хостинг-провайдер. Це означає, що платформа використовує відновлювані джерела енергії, включаючи сонячну та вітрову енергію, щоб доставити хостингові об’єкти кінцевому споживачеві.
 • Сервери для електронної комерції – якщо вам потрібно розмістити цифровий магазин, ви можете вибрати окремий план хостингу в Інтернет-магазині. Він призначений для магазинів різних розмірів. Ви можете продавати необмежену кількість товарів, поки команда HostPapa готова допомогти з конфігураціями магазину.

Вартість хмарного хостингу HostPapa: є три основні плани, які можна вдосконалити, коли потрібно. Користувачі спочатку можуть вибирати собі Starter ($ 3,95 / місяць), Бізнес ($ 3,95 / місяць) та бізнес-план ($ 12/95 / місяць). Ціни на оновлення, як правило, вищі. Отже, переконайтеся, що ви заздалегідь перевіряєте ціни. Також є VPS хостинг, який може коштувати користувачам до 299,49 доларів залежно від ресурсів. Якщо ви шукаєте рішення електронної комерції, ціна становить від 19,99 до 139,99 доларів на місяць.

Дивись також: Огляд HostPapa.

Спробуйте HostPapa зараз

Хостингер – найдешевший хмарний хостинг

Хостингер - найдешевший хмарний хостинг

Хостингер – це якісний постачальник серверних рішень з кількома доступними планами на хмарний хостинг. Компанія вже більше 15 років працює на ринку. Він має хорошу репутацію серед користувачів, гнучкі пакети хостингу та інструменти для оптимізації роботи вашого веб-сайту. Основні особливості:

 • Кінцева швидкість і контроль – Фахівці хостингера подбають про управління та налаштування сервера. Все, що вам потрібно, це вибрати план і відчути переваги 3-кратної більшої швидкості. Ваші відвідувачі напевно оцінять майже миттєвий час завантаження сторінки. Ви також можете керувати процесом управління через панель управління, не будучи технічним витівником.
 • Можливості розширення – система залишає багато місця для зростання та розширення. Ви можете запустити невеликий проект із планом вступу, а потім просто натиснути на більш масштабоване рішення. Ви завжди можете розраховувати на більш потужний пакет, оскільки ваш проект зростає.
 • Більше швидкості за допомогою кеш-менеджера – Хостинг має інтегровану технологію кешування, яка збільшує швидкість веб-сайту. Це, безумовно, позитивно вплине на SEO-рейтинги вашого сайту, досвід клієнтів та інші життєво важливі аспекти.
 • Активація одним клацанням миші – хмарний хостинг дуже легко активувати та активувати. Процес не вимагає спеціальних навичок. Просто натисніть кнопку та перейдіть в Інтернет.
 • Керуйте своїми ресурсами – хоча Hostinger використовує окремі віртуальні ресурси, користувачі все ще мають тотальний контроль над усіма екземплярами, обмеженнями тощо, крім виділеного IP.

Вартість хмарного хостингу Hostinger: платформа поставляється з 3 швидкими хмарними рішеннями. Вони включають в себе пакети Startup, Professional та Global. Усі три плани мають необмежену пропускну здатність та виділену IP-адресу. План запуску коштує $ 7,45 на місяць з 40 Гб місця та до 3 ГБ оперативної пам’яті. Професійний план обійдеться вам у 14,95 дол. США на місяць з 80 ГБ місця та до 6 ГБ оперативної пам’яті. Ціна глобального плану починається від $ 37,00 з 200 ГБ місця та до 16 ГБ оперативної пам’яті.

Дивись також:
Огляд хостингера.
Порівняння хостингу проти Bluehost.

Спробуйте хостинг

Рідка веб – повністю керований хостинг для бізнесу

Рідка веб - повністю керований хостинг для бізнесу

Liquid Web – це американська хостингова компанія з 4 центрами обробки даних, розташованими у США та Європі. Платформа пропонує надійні серверні рішення, доступні в трьох основних варіантах. Користувачі можуть вибирати хостинг-пакети, що керують самокерованим, повністю керованим, і cPanel, щоб максимально використати надані ресурси. Система використовує передові технології, щоб забезпечити максимальну гнучкість, або ви думаєте лише про запуск або вже ведете добре налагоджений бізнес.

Основні характеристики:

 • Чудова ефективність – Liquid Web є єдиним власником своїх центрів обробки даних, розташованих у різних куточках світу. Компанія обіцяє 100% безвідмовної роботи завдяки розвиненій інфраструктурі із рівнем обслуговування (SLA) узгодження, автоматичне стиснення зображення, зберігання SSD та інші функції, що забезпечують високу продуктивність.
 • Підвищена безпека та швидкість – система використовує сучасні інструменти для забезпечення підвищеної безпеки та швидкості. Вони включають інтеграцію Cloudflare, Akami CDN та балансири завантаження, які гарантують стабільну роботу веб-сайту. До основних засобів безпеки відносяться запобігання та виявлення DDoS-атак, середовище FireWall, хмара та резервні копії за межами сайту тощо.
 • Хостинг для WP та WooCommerce – Рідка Web надає потужні ресурси для розміщення ваших веб-сайтів на базі WP, що мають 75% більшу ємність завдяки зменшенню завантаженості запитів. Проекти електронної комерції виграють від інтеграції Jilt – інструменту для зменшення відмови від кошиків. Безкоштовна міграція магазину, плагіни веб-магазину та теми включені в пакет.
 • Просте управління сервером – платформа проста у використанні. Користувачі можуть скористатися повністю керованим хмарним хостингом з можливістю додати додатковий блок зберігання або завантажити додатки. Або вони можуть повністю покластися на безпроблемні пакети, оптимізовані WP. Незалежно від того, що ви вибрали, cPanel забезпечує повний контроль над активами та ресурсами.

Вартість рідкого веб-хостингу хмари: плани хостингу можна розділити на дві групи. Перший – для людей, які мають прості сайти чи магазини. Він містить три основні плани: високоефективний VPS з кореневим доступом коштує 15 доларів на місяць плюс плани WP та WooCommerce, що коштують 19 доларів на місяць. Друга група – це добре зарекомендували себе компанії та зростаючі стартапи. Тут ви можете вибрати спеціалізовані пакети та VPS-пакети, хостинг кластерів для управління кількома сайтами, сервери з більш високою продуктивністю, керовані плани WooCommerce тощо.

Спробуйте рідинну Інтернет зараз

HostGator – повністю керований хмарний хостинг

HostGator - повністю керований хмарний хостинг

HostGator – це хмарна платформа, яка пропонує власникам веб-сайтів швидке та безпечне рішення щодо хостингу. Основна перевага полягає в тому, що ви берете під контроль хостинг-сервіси, тоді як система використовує хмарні технології для запобігання можливих поломок або падінь за допомогою декількох серверів, які могли б одночасно. Це простий у використанні та керуванні, крім цілодобової підтримки. Основні функції хостингу такі:

 • Хороші показники – останні тести показали швидкість A +. На платформі є сервери в різних місцях, включаючи США, де вона показує справді чудові результати згідно перевірки Bitcatcha.
 • Великий час – HostGator зарекомендував себе як один з найкращих хостинг-провайдерів за рівнем безперервної роботи, який наразі на 100% завдяки застосованим хмарним серверним рішенням.
 • Гнучкі серверні рішення – система постачає хостинг-рішення для різних потреб. Користувачі можуть вибрати з оптимізованого WordPress, VPS та спеціалізованого хостингу.
 • Простота використання – система має власний cPanel, який відрізняється від типових панелей інструментів з цегли та розчину з тоннами налаштувань, які важко зрозуміти. Повністю керована система в одному місці постачає загальні та додаткові інструменти, що дозволяє користувачам просто налаштувати хостинг, а також слідкувати за основними вимірами продуктивності веб-сайту.
 • Міграція сайту – система має власну команду з міграції, яка допоможе перенести вже існуючий веб-сайт з одного хостингу на інший. Послуга також включає передачу вже зареєстрованих доменних імен.
 • Масштабованість – HostGator є досить гнучким, щоб зробити необхідні оновлення. Користувачі можуть змінити план клацанням, щоб вибрати пакети з більшою місткістю та кращими активами у разі збільшення трафіку. Система забезпечує безперебійну міграцію між планами.
 • Особливості безпеки – платформа обробляє оновлення системи автоматично. Ручне керування не потрібно. Хостинг-провайдер використовує сучасні технології для виявлення та усунення можливих цифрових загроз.

Вартість хмарного хостингу HostGator: Вони включають план “Стартер”, “Преміум” та “Електронна комерція” вартістю 3,46 дол. На місяць, 5,39 дол. США на місяць та 8,30 дол. / Місяць відповідно. Усі плани включають безкоштовний домен та безкоштовний SSL.

Дивись також: Огляд HostGator.

Спробуйте HostGator зараз

1&1 IONOS – найпопулярніший європейський хостер

1 і 1 IONOS - найпопулярніший європейський хостер

1&1 IONOS – це постачальник хостингових хостингових платформ, який успішно реалізував модель оплати як ви використовуєте. Основна особливість тут полягає в тому, що всі використовувані джерела присвячені конкретному користувачеві. Ви можете вільно масштабувати їх за запитом. На налаштування та запуск сервера потрібно приблизно 55 секунд. Хороша продуктивність забезпечить безперебійну роботу додатків чи веб-сайтів, незважаючи на завантаженість трафіку.

Ключ 1&1 Переваги IONOS включають:

 • Швидке налаштування – для початку запуску нового сервера знадобиться менше хвилини. Користувачі мають шанс налаштувати його та створити власну готову для роботи хостингову інфраструктуру з необхідною потужністю.
 • 100% сумісність – користувачі можуть обирати будь-яке програмне забезпечення або операційну систему. Перейдіть на панель управління та знайдіть додаткові серверні програми та шаблони, які можна запустити одним клацанням.
 • Простота використання – платформа розробила інтуїтивно зрозумілу панель управління зі всіма інструментами, які можуть знадобитися для масштабування ваших серверів, додавання нових, запуску додаткових додатків тощо. Користувачі матимуть повний доступ до хостингу API, що спрощує інтеграцію сторонніх програм.
 • Сертифіковані центри даних – 1&1 IONOS забезпечує високу продуктивність завдяки сертифікованим серверам, розташованих у різних куточках світу, включаючи США, Великобританію та Європу. Вони відповідають усім найвищим стандартам безпеки та продуктивності, встановленим сертифікацією ISO 27001.
 • Засоби безпеки – крім додаткових шарів безпеки 2FA та двофакторної аутентифікації система використовує передові технології SIEM та IDS / IPS для захисту ваших проектів та серверів від найменшого натяку на шахрайство, DDoS-атаки чи інші кіберзагрози.

1&1 хмарний хостинг IONOS: як ми вже говорили раніше, система використовує модель оплати як ви використовуєте. Це означає, що ви платите в Інтернеті за використані активи. Рис буде залежати від типу сервера. Платформа пропонує серверні пакети, оптимізовані для стандартних та оперативної пам’яті. Кожен включає в себе до 9 різних варіантів із швидкістю SSD та GB. Стандартний сервер починається від $ 0,0069 / годину до $ 5 / місяць. Оптимізована для оперативної пам’яті ціна сервера коливається від 0,0250 доларів за годину до 18 доларів на місяць.

Дивись також: 1&1 огляд IONOS.

Спробуйте 1&1 IONOS зараз

GoDaddy – Хостинг на AWS

GoDaddy - Хостинг на AWS

GoDaddy – компанія з веб-хостингу та реєстрації домену, яка постачає набір своїх власних серверних рішень. Хоча платформа вимкнула власну серверну хмару, вона перемістила свій спільний і WordPress хостинг на AWS (Хостинг-провайдер Amazon), щоб дозволити його користувачам отримати хороші показники продуктивності, безпеку та інші функції, що містяться в кожному плані:

 • Хороші показники – система гарантує 99,9% часу роботи, крім сертифікованих серверів, розташованих у США та Європі.
 • Розширена підтримка клієнтів – користувачі можуть зв’язуватися зі службою підтримки США, що працює цілодобово.
 • Засоби безпеки – GoDaddy використовує спеціальні засоби для запобігання DDoS-атак. Користувачі можуть розраховувати на автоматизовані резервні копії та оновлення. Він також має окрему службу безпеки, яка виявляє та усуває будь-які підозрілі дії.
 • Безшовне оновлення плану – кожного разу, коли ваш проект потребує більше пам’яті або пропускної здатності, ви можете вільно вирівняти свій план одним клацанням. Користувачі опиняться в інтуїтивно зрозумілій та гнучкої панелі управління з усіма необхідними функціями, включаючи інтеграцію додатків одним клацанням миші, встановлення домену тощо.

Вартість хмарного хостингу GoDaddy: GoDaddy може здатися досить дорогим, враховуючи ціну вартості основних планів WP та Shared. Ви можете почати використовувати хостинг за $ 5,99 на місяць, лише в комплекті входять лише деякі базові функції. З іншого боку, всі каструлі мають необмежену пропускну здатність та безкоштовний річний домен. Максимальне серверне рішення з усіма параметрами в одному коштуватиме вам $ 19,99 на місяць.

Спробуйте GoDaddy Now

iPage – Налаштований VPS хостинг на основі хмари

iPage - Налаштований VPS хостинг на основі хмари

iPage – це доступна хостингова компанія, яка постачає свої хмарні серверні рішення VPS. Платформа обіцяє підвищену потужність, підвищену гнучкість та прості інструменти управління. Поряд з хостингом ви отримуєте попередньо встановлені сценарії, безкоштовний домен та керовану підтримку клієнтів. Перелік основних функцій такий:

 • Налаштування хостингу – користувачі отримають кореневий доступ для налаштування хостинг-рішення. Ви зможете встановити додаткові додатки, а також вибрати необхідне програмне забезпечення.
 • Бустер швидкості сервера – система використовує дзеркальне зберігання SAN для забезпечення високої швидкості та стабільної продуктивності хостингу на додаток до розподілу пам’яті.
 • Масштабовані сервери – коли ви усвідомлюєте, що ваш проект вимагає більше ресурсів, функціонал, заснований на хмарі, дозволяє легко перемикатися між пакетами, які вибирають більш потужний план.
 • Комплексна підтримка – користувачі мають декілька способів отримати підтримку та професійну допомогу у випадку будь-якого питання. Ви можете використовувати Live Chat або міжнародний телефон для миттєвої відповіді.

Вартість хмарного хостингу iPage: iPage пропонує три основні плани VPS на основі хмари, які включають основні, бізнес та пакети Optimum. Вони коштуватимуть вам 19,99 дол. США, 47,99 дол. США та 79,99 дол. США на місяць відповідно. Кожен план має ряд виділених IP-адрес, спеціальний cPanel та 1-річний безкоштовний домен.

Дивись також: Огляд iPage.

Спробуйте iPage зараз

A2Hosting – Швидший хмарний хостинг в 20 разів

A2Hosting - Швидший хмарний хостинг в 20 разів

A2Hosting – це потужний постачальник серверних рішень, який використовує швидкі SSD, змішані з платформою SwiftServer, щоб забезпечити швидкість на 300%. Платформа може похвалитися Turbo-серверами для більш швидкої завантаження сторінки, а також 99,9% часу роботи, чудової підтримки та доступних планів.

 • Високошвидкісні сервери – система успішно впровадила платформу SwiftServer, яка гарантує на 20 разів більшу швидкість завантаження сторінки. Користувачі можуть додатково скористатися більш швидкими SSD на додаток до Turbo серверів, які гарантують стабільну та швидку роботу веб-сайту. Налаштоване серверне рішення – A2Hosting дозволяє вам розробити необхідне середовище хостингу, а не застрявати в одному плані з активами, які вам навіть не знадобляться. Скористайтеся можливістю створити власний обліковий запис із функціями замовника, які застосовуються до вашого конкретного проекту.
 • Розширені засоби управління – всі хостингові рішення поставляються з інструментами управління для перезавантаження або закриття вашого сервера, коли це необхідно. Ви також можете його перезавантажити у випадку встановлення нової ОС або додатків.
 • Надійність – Користувачі також можуть розраховувати на сучасні виправлення безпеки, 99,9% швидкості роботи та кілька центрів обробки даних, розташованих по всьому світу..

Вартість хмарного хостингу A2Hosting: три основні плани включають LITE, SWIFT та TURBO. Вони коштують $ 7,99, 9,99 дол. Та 18,99 дол. США на місяць відповідно. Кожен план можна легко налаштувати. Тут ви можете вибрати необхідну пропускну здатність, а також кількість ядер, дисковий простір та пам’ять. Після додавання будь-якого з активів ви побачите кінцеву ціну раніше. Користувачі можуть вмикати або відключати спеціальні функції, а також вибирати відповідне місце розташування сервера.

InMotion – хостинг з нульовим простоєм

InMotion - хостинг з нульовим простоєм

В русі – це платформа, яка забезпечує свій хмарний VPS хостинг для задоволення як індивідуальних, так і бізнес-потреб. Серверне рішення системи, розроблене головним чином для підприємств, оснащене легко керованим VPS-хостингом, інтуїтивно зрозумілою панеллю керування, яка містить Веб-хостинг-менеджер для контролю всіх активів. Платформа стверджує, що забезпечує підвищену потужність та продуктивність. Подивимось під капот:

 • Нульовий час простою – InMotions буквально не обіцяє простоїв, оскільки використовує надлишкові апаратні кластери для забезпечення стабільності.
 • Керовані сервери – користувачі мають повний контроль над оновленнями системи, останніми виправленнями безпеки, програмами тощо.
 • Сумісність – система буде чудово працювати з будь-якою веб-технологією, яку ви використовуєте. Він сумісний з провідними CMS в галузі, включаючи WordPress, Django, Magento та інші.
 • Безлімітні функції – кожен із планів InMotion дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів та доменів, що дозволяють розміщувати проекти як для себе, так і для своїх клієнтів..

Вартість хмарного хостингу InMotion: є три основні плани на вибір. Вони включають VPS-1000HA-S вартістю 44,99 доларів на місяць, VPS-2000HA-S вартістю 84,99 доларів на місяць та VPS-3000HA-S доступною за 149,99 доларів. Усі плани включають повністю ліцензовані користувальницькі cPanel, безкоштовні SSL та SSD тощо.

Спробуйте InMotion зараз

Нижня лінія

Хмарні хостингові рішення стають більш гнучким інструментом чітке ціноутворення. Ви завжди знаєте, за що платите, оскільки ви бачите об’єм дискового простору, оперативну пам’ять, пропускну здатність і т. Д. В той же час, хмарні хостинг-провайдери ніколи не використовують необхідні ресурси на одному сервері. Вони поширюються серед кількох підрозділів, щоб забезпечити бездоганну роботу веб-сайту, незважаючи на можливі поломки.

Гнучкість – це функція, яка робить хмарні хостингові рішення настільки надійними та водночас потужними. Незважаючи на те, що стартова ціна може бути схожа на деякі звичайні провайдери хостингу VPS, користувачі можуть скористатися розширеними ресурсами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me