Кращі дешеві будівельники веб-сайтів

Дешеві веб-сайти


Створення веб-сайтів – це досить складний і трудомісткий процес, який передбачає ряд необхідних кроків. Якщо ви знаєте нюанси кодування та маєте певний фон веб-дизайну, навряд чи ви зіткнетесь із проблемами у виконанні завдання.

Але що робити, якщо ви новачок, і це ваш перший досвід веб-дизайну? У цьому випадку ви не підете без використання веб-розробників веб-сайтів, які в цей час піднімаються.

Розробники веб-сайтів містять кілька важливих особливостей та допомагають одночасно виконувати ряд завдань веб-дизайну. Вони дають змогу запустити повнофункціональний проект без будь-яких навичок чи знань, необхідних для цього.

Ви можете зустріти системи “все в одному”, які дозволяють створювати всі типи проектів, а також спеціалізовані платформи, набір функцій яких зводиться до створення певного типу веб-сайту (інтернет-магазини, портфелі тощо).

Більшість сучасних розробників веб-сайтів є досить доступними, і багато з них дотримуються так званого підходу freemium. Останнє передбачає використання безкоштовної пробної версії (або безкоштовного плану) вибраної платформи для подальшого оновлення до однієї з преміум-підписок..

Ми протестували 10 найдешевших будівельників веб-сайтів:

 1. Wix – найдешевший розробник веб-сайтів (це БЕЗКОШТОВНО)
 2. uKit – Низька вартість веб-сайту для малого бізнесу
 3. WordPress – найдешевша платформа веб-сайтів (CMS)
 4. Bluehost – Дешевий хостинг із вбудованим веб-сайтом Builder
 5. Shopify – доступний конструктор Інтернет-магазинів
 6. Закладка – Низька вартість AI Builder веб-сайтів
 7. IM Creator – абсолютно безкоштовно для НЕБЕЗПЕЧЕНЬ
 8. Sellfy – Бюджетна платформа електронної комерції для творців
 9. Ucraft – Недорогий і простий веб-сайт
 10. Weblium – недорогий будівельник веб-сайтів з AI-дизайном

Щоб допомогти вам знайти по-справжньому дешевого розробника веб-сайтів та розмістити хостинг з урахуванням ваших особистих потреб, ми вирішили провести інформативне дослідження та скласти власний рейтинг найдешевших розробників веб-сайтів, доступних там. Тут ви знайдете найдешевшу платформу, яка найкраще підійде для ваших індивідуальних потреб у веб-дизайні. Почнемо зараз.

Wix – найдешевший розробник веб-сайтів (це БЕЗКОШТОВНО)

Конструктор веб-сайтів Wix

Вікс – це найдешевший конструктор веб-сайтів, який дозволяє запускати різні типи проектів, що відрізняються складністю, розміром, функціональністю, дизайном та бюджетом. Система – одне з найдоступніших сучасних рішень для веб-побудови, і вона пропонує широкий набір функцій, щоб підходити до будь-яких потреб веб-побудови.

Конструктор веб-сайтів скористався всесвітньою популярністю та визнанням завдяки потужній та інноваційній Інструмент Wix ADI. Це дозволяє створювати веб-сайти найбільш інтуїтивно, автоматизованим та безпроблемним способом на основі вмісту, який ви надасте на його запит.

Ще одна родзинка послуги – її Ринок додатків що постачаються з безкоштовними та платними віджетами, які ви можете вибрати та інтегрувати у свій веб-сайт, щоб покращити його ефективність. Однак якщо у вас є час і бажання, ви можете скористатися передовими Вікс Корвід App Builder для створення власних додатків.

Щоб покращити функціональність свого веб-сайту, ви також можете спробувати багато Функції блогу та електронної комерції Wix. Для кращих цілей просування веб-сайтів Wix представляє можливість використовувати своє сучасне бізнес-рішення Ascend все-в-одному.

На сьогоднішній день у Wix є окремі плани для стандартних проектів та електронної комерції / бізнесу. Існує також безкоштовний план, який ніколи не закінчується, і дозволяє створювати веб-сайти для вдосконалення та перевірки своїх навичок протягом необмеженого часового інтервалу. Перегляньте список платних підписок, які пропонує розробник веб-сайтів:

Стандартні плани Wix

 • Комбо ($ 13 / міс) – для особистого користування, відсутність рекламних банерів, безкоштовний хостинг та підключення доменних імен;
 • Необмежений ($ 17 / міс) – для підприємців та фрілансерів, 10 Гб місця для зберігання, необмежена пропускна здатність;
 • Про ($ 22 / міс) – для повного онлайн-брендингу, 2 години місця для зберігання відео, вбудована Google Analytics;
 • VIP ($ 39 / міс) – для VIP-проекту, професійного логотипу, першочергової підтримки тощо.

Плани бізнесу / електронної комерції

 • Business Basic ($ 23 / міс) – прийом онлайн-платежів;
 • Бізнес необмежений ($ 27 / міс) – інтегрована електронна комерція, інструменти розвитку бізнесу, передові бізнес-програми для підприємців;
 • Бізнес VIP ($ 49 / міс) – необмежена пропускна здатність та простір для зберігання відео, повний Wix Suite;
 • Підприємство (500 дол. / Міс) – бізнес-рішення, що забезпечує найвищу функціональність та максимальну кількість інструментів веб-розробки.

Усі плани мають збільшений обсяг пам’яті, можливість прийому платежів в Інтернеті, різноманітні способи оплати, відсутність оголошень Wix, підключення доменних імен та інші важливі функції. Розробник веб-сайтів також відомий своїми регулярними бонусами, знижками та спеціальними пропозиціями, які зрештою дозволяють вам економити великі гроші. Крім того, розробник веб-сайтів пропонує 14-денну гарантію повернення грошей, яка дозволяє вам почуватись у безпеці щодо підписки, на яку ви йдете..

Спробуйте Wix безкоштовно

uKit – Низька вартість веб-сайту для малого бізнесу

uKit builder

uKit – один з найдешевших розробників веб-сайтів для малого бізнесу. Робота з редактором системи абсолютно проста: у програмі переважає попередній перегляд вашого веб-сайту, щоб ви могли відразу побачити всі ваші зміни. Послуга також пропонує набір інтегрованих віджетів, які можуть підвищити ефективність вашого веб-сайту.

Конструктор сайтів дозволяє створювати різноманітні проекти, включаючи особисті сайти, портфелі, блоги, бізнес-веб-сайти, цільові сторінки та навіть веб-магазини (Комерція uKit реалізується через інтеграцію з Ecwid або підключення плагіна eCommerce).

Зараз розробник веб-сайтів пропонує набір корисних віджети що може вивести будь-який веб-сайт на абсолютно новий рівень. Деякі з цих віджетів включають uCalc Online Calculator, віджет PRO Tables, “Хронологія” та “Кроки”, віджет Google Maps, віджет соціальної мережі тощо. uKit також нещодавно представила функції SendPulse та AmoCRM.

Також є можливість підключити безкоштовний сертифікат SSL до вашого доменного імені для підвищення його безпеки та конфіденційності наданої інформації. За допомогою uKit ви можете призначити тимчасові права доступу до веб-сайту іншим членам команди, з якими ви співпрацюєте. Загальна тривалість тимчасового доступу до веб-сайту становить до 999 днів.

uKit пропонує дуже просту формулу ціноутворення, виявлену в своїх платних підписах. Зараз у розробника веб-сайту є чотири плани прийти за доступною вартістю але пропонуємо повний набір функцій, необхідний для запуску та управління професійними проектами для особистого та ділового використання. Ось вони:

 • Мінімальний ($ 4 / міс) – понад 200 професійних шаблонів, створення резервного веб-сайту, необмежений обсяг дискового простору, необмежений номер сторінки, SMS-повідомлення, підключення доменного імені, підтримка 24/7;
 • Основні ($ 8 / міс) – підтримка в чаті, інтегрована Google Analytics, відсутність авторських знаків, преміум-дизайни, потужні інструменти відстеження статистики;
 • електронна комерція (9,60 дол. / Міс) – інтегровані інструменти електронної комерції, прийняття онлайн-платежів, широкі настройки кошика, вибір валюти, варіанти оплати / доставки;
 • Про ($ 12 / міс) – потужна функція електронної комерції, інтеграція спеціального коду, вибір спеціальної кольорової схеми тощо.

uKit не має вільного плану, проте він має 14-денний пробний процес, який дозволяє безкоштовно протестувати весь набір функцій системи. Розробник веб-сайтів також пропонує приємну систему знижок при оплаті протягом 3, 6, 12 або 24 місяців одноразовою оплатою. Чим довша тривалість передплати – тим більшою буде знижка. Усі платні плани включають необмежений хостинг.

Спробуйте uKit безкоштовно

WordPress – найдешевша платформа веб-сайтів (CMS)

WordPress-конструктор веб-сайтів

WordPress – одна з найдешевших Системи управління вмістом. Її сфера застосування спочатку прийшла до дизайну блогу. Оскільки сервіс постійно розвивався, він набирав популярність серед користувачів як всебічне рішення для створення різних типів проектів, включаючи портфелі, бізнес-веб-сайти, цільові сторінки, інтернет-магазини тощо.

Функціональність та популярність WordPress пояснюється рясними можливостями інтеграції. Щоб максимально використати процес веб-побудови, ви не обійдетеся без інтеграції плагінів та шаблонів, які спеціально розроблені для різних ніш. Однак це завдання може стати проблемою для недосвідчених користувачів, які раніше ніколи не брали участь у розробці веб-сайтів.

CMS безкоштовна, але ви повинні бути готові інвестувати в плагіни, теми, домен та хостинг. Остаточна вартість в основному залежить від планів хостинг-провайдер. Таким чином, стандартна вартість популярного доменного імені .com становить близько 10-15 доларів на рік. Подальше продовження домену буде дещо дешевшим – приблизно 5-15 доларів США, залежно від умов та цінової політики реєстратора, який ви оберете. Зверніть увагу, що домени доступні в інших зонах (наприклад, .club або .net, наприклад) може коштувати вам трохи дорожче – близько 20 доларів на рік.

Якщо ви хочете отримати максимальну користь від свого веб-сайту WordPress, ви не обійдетеся без інтеграції плагінів. У глобальній мережі є багато безкоштовних плагінів WP, яких для початку буде більш ніж достатньо. Однак не всі вони цілком безпечні для вашого проекту. Щоб уникнути проблем із шахрайством та зловмисним програмним забезпеченням, має сенс обрати платні плагіни, вартість яких коливається від 15 до 200 доларів за кожен плагін. Деякі з них купуються один раз протягом життя, а інші стягують щомісячну / річну плату за їх використання.

Щодо вартості хостингу, то це буде залежати від ціни плану, який ви в кінцевому підсумку ви будете купувати. Одне з найбільш розумних хостингових рішень (і той, який рекомендує WordPress) є Bluehost. Це надійна, функціональна та економічно вигідна платформа, яка пропонує такі варіанти ціноутворення:

 • Основні ($ 2,95 / міс) – дозволяє розмістити лише один веб-сайт, 50 Гб місця для зберігання, безкоштовні оновлення WordPress, необмежений трафік і пропускну здатність, безкоштовне підключення SSL;
 • Плюс (5,45 дол. / Міс) – дозволяє розмістити необмежену кількість веб-сайтів, 200 доларів за розширені маркетингові варіанти, немерегований обсяг пам’яті та пропускну здатність, необмежену кількість рахунків та доменів електронної пошти;
 • Вибір (5,45 дол. / Міс) – захист від спаму, покращена конфіденційність домену, резервне копіювання веб-сайтів тощо.

Bluehost також має приємну пропозицію для всіх своїх передплатників. Система дозволяє підключати та використовувати безкоштовне доменне ім’я протягом одного року. Як тільки цей проміжок часу закінчиться, домен обійдеться приблизно в 12-14 доларів на рік, що також є досить хорошою пропозицією.

Спробуйте WordPress зараз

Bluehost – Дешевий хостинг із вбудованим веб-сайтом Builder

Bluehost

Bluehost – це надійний і популярний провайдер хостингу веб-сайтів, який здобув приголомшливу репутацію завдяки наданим можливостям. Послуга – це хостинг номер один, який є рекомендується для WordPress. Наразі хост працює над 5 мільйонами веб-сайтів по всьому світу, і це факт, який вже говорить сам за себе.

Bluehost пропонує широкий вибір функцій, які доступні за доступною вартістю. Вони включають потужну та надійну цілодобову підтримку клієнтів, додаткові додатки для проектів електронної комерції, додатки для бізнес-проектів тощо.

Серед безперечних важливих моментів платформи, є сенс згадати про її інтуїтивно зрозумілу панель управління, яку легко освоювати та орієнтувати, швидка швидкість завантаження сторінки, висока швидкість роботи, безпека та гнучкість. Bluehost надає доступ до величезного ринку, де ви можете зіткнутися та вибрати кілька додатків, сценаріїв, додати додатки та віджети для розширеного налаштування веб-сайту. Система додатково пропонує контент-маркетинг та локалізовані стратегії SEO для кращого просування веб-сайтів.

Якщо говорити про цінові плани, Bluehost пропонує три типи підписки. Щоб дізнатися більше про кожен із них та мати можливість вибрати найбільш підходяще рішення, ознайомтеся з планами передплати:

 • Основні ($ 2,95 / міс) – дозволяє розмістити лише один веб-сайт, 50 Гб місця для зберігання, безкоштовні оновлення WordPress, необмежений трафік і пропускну здатність, безкоштовне підключення SSL;
 • Плюс (5,45 дол. / Міс) – дозволяє розмістити необмежену кількість веб-сайтів, 200 доларів за розширені маркетингові варіанти, немерегований обсяг пам’яті та пропускну здатність, необмежену кількість рахунків та доменів електронної пошти;
 • Вибір (5,45 дол. / Міс) – захист від спаму, покращена конфіденційність домену, резервне копіювання веб-сайтів тощо.

Спробуйте Bluehost зараз

Shopify – доступний конструктор Інтернет-магазинів

Shopify Домашня сторінка

Shopify – це найпопулярніший, професійний та повнофункціональний Програмне забезпечення для електронної комерції, який використовується для запуску та управління малими великими інтернет-магазинами. Її спектр функцій, а також довірена підтримка клієнтів та кілька рекомендацій дозволяють запускати якісні веб-магазини навіть без будь-якого досвіду веб-дизайну та досвіду.

Як програмне забезпечення для електронної комерції, Shopify спочатку виділяється з натовпу завдяки своєму рясному та потужному інструменти для створення веб-магазину. Сюди входять двигун блогів високого класу, режим перегляду в реальному часі, широкі параметри синхронізації, завантаження та огляди файлів CSV-файлів, підтримка багатомовної та багатоканальної програми, відмова від відновлення замовлення, сертифікація SSL, функція захисту від шахрайства для Shopify-платежів, введення Shopcode, вбудована функція розширеної реальності ertc.

Крім вузьких функцій електронної комерції, Shopify пропонує ще й розширені маркетингові варіанти та інструменти. Вони охоплюють точку продажу (POS) програмне забезпечення, доступ до профілів клієнтів, мобільний додаток Shopify Ping, багатий і регулярно оновлюваний магазин додатків, Купуйте знижки на отримання однієї, динамічний замовлення та Shopify Tap & Чип-рідер, вдосконалені роздрібні функції, доступ до служби Google Pay, розширена функція доставки UPS Shopify та багато іншого.

Shopify забезпечує прозора цінова політика, пропонуючи чотири основні рішення, щоб відповідати потребам і вимогам різних категорій користувачів. До них належать:

 • Основний Shopify ($ 29 / міс) – 2 рахунки персоналу, відмова від відновлення кошика, кілька каналів продажу, можливість підключення до блогу, безкоштовне сертифікат SSL, створення замовлення вручну, аналіз шахрайства, додаток Shopify POS;
 • Shopify ($ 79 / міс) – 5 рахунків персоналу, подарункові картки, професійні звіти, 1-5 магазинів;
 • Розширений Shopify ($ 299 / міс) – 15 облікових записів персоналу, розширений розробник звітів, доставка в режимі реального часу доставкою перевізників, до 8 магазинів.

Shopify не має повністю безкоштовного плану, але натомість є 14-денна пробна версія, яка дозволяє протестувати інтегровану функціональність послуги, не платячи нічого взагалі.

Спробуйте Shopify безкоштовно

Закладка – Низька вартість AI Builder веб-сайтів

Закладка

Закладка – це доступний розробник веб-сайтів, який виділяється з натовпу завдяки потужному інструменту штучного дизайну Intelligence. Інноваційна послуга надає можливість створювати сучасні проекти різного типу та рівня складності. Система може бути ефективно використана для розробки та керування чуйними бізнес-веб-сайтами, портфелями високого класу, веб-магазинами та якісними проектами для особистого та професійного використання.

Безперечною родзинкою розробника веб-сайтів є його Асистент AIDA – інструмент на основі AI, який проводить вас у процесі веб-дизайну та автоматично допомагає створити проект відповідно до ваших потреб. Вам просто потрібно надати вміст, пов’язаний із веб-сайтом, і система його використовуватиме під час створення вашого проекту.

Ще одна перевага системи – її інтегрований двигун електронної комерції, що дозволяє запускати та оновлювати інтернет-магазини з максимальною зручністю, зручністю та грошовими вкладеннями. Те, що ви також повинні знати про закладку, це те, що система заснована на модулях, що дозволяє розробляти макет вашого проекту як для електронної комерції, так і для стандартних веб-сайтів з безлічі блоків вмісту, які виконують роль віджетів. Це спрощує весь процес розробки веб-сайтів для всіх категорій користувачів – як початківців, так і плюсів веб-дизайну.

Закладка має вільний план, який містить стандартні обмеження щодо кількості веб-сторінок, які ви можете створити, підключення до домену, функціонування електронної комерції та банери оголошень. Якщо ви плануєте скористатися більшою функціональністю для свого проекту, ви можете вибрати один із платних планів, який розробник веб-сайту пропонує своїм потенційним підписникам:

 • Професійний ($ 11,99 / міс) – необмежена пропускна здатність та простір для зберігання, преміальна підтримка, розширені параметри SEO, номер сторінки, настроювані колонтитули, безкоштовне підключення домену за 1 рік, видалення рекламних банерів, захист паролем;
 • Бізнес ($ 24,99 / міс) – інтегровані інструменти електронної комерції, підключення сертифікатів SSL, управління веб-магазинами Android та iOS, картки 1000 товарів, функція підключення PayPal, торгівля Ebay тощо.

Спробуйте закладку безкоштовно

IM Creator – абсолютно безкоштовно для НЕБЕЗПЕЧЕНЬ

Побудовник веб-сайтів IM Creator

IM Creator – це розробник веб-сайтів на базі SaaS, який забезпечує найбільш лояльну цінову політику. Система не передбачає усвідомлення основ кодування, але це забезпечує простий та інтуїтивний процес веб-дизайну. IM Creator використовується для запуску та управління різними видами веб-сайтів, включаючи блоги, веб-магазини, цільові сторінки, портфелі, особисті та бізнес-проекти.

Платформа постачається з декількома родзинками. Сотні безкоштовних настроюваних шаблонів, що реагують, зручний інтерфейс, потужні варіанти інтеграції SEO та HTML – одні з найсильніших моментів сервісу. IM Creator також може похвалитися потужними системами ведення блогів та електронної комерції, а також високоякісним рішенням White Label для користувачів, які бажають використовувати систему для власних потреб у веб-дизайні..

IM Creator має вигідну цінову політику для всіх. Система є абсолютно безкоштовно для некомерційних цілей і, таким чином, не стягується плата за проекти, розроблені студентами, художниками та користувачами, яким потрібні веб-сайти з неприбутковою організацією. Інші категорії користувачів, включаючи підприємців та власників бізнесу, також мають можливість скористатися конструктором веб-сайтів, але їм доведеться перейти до одного із платних планів, щоб отримати максимальну користь від інтегрованого набору функцій сервісу. Подивіться список підписок, які пропонує IM Creator:

 • Річна ліцензія ($ 8 / міс) – одне доменне ім’я, один веб-сайт, преміальна технічна підтримка, необмежена пропускна здатність та дисковий простір, інтегрований механізм електронної комерції, одноразова плата в розмірі 96 доларів США на місяць;
 • Дворічна ліцензія ($ 11 / міс) – одне доменне ім’я, один веб-сайт, преміальна технічна підтримка, необмежена пропускна здатність та дисковий простір, потужний механізм електронної комерції, одноразова плата за півріччя, яка становить 66 доларів за 6 місяців;
 • SSL захищено ($ 21 / міс) – вище перераховані функції плюс підключення SSL-сертифіката до вашого доменного імені.

Спробуйте IM Creator безкоштовно

Sellfy – Бюджетна платформа електронної комерції для творців

Sellfy - Бюджетна платформа електронної комерції для творців

Sellfy – це бюджетна платформа електронної комерції для творців, яка досить проста у використанні та зручна для всіх підприємців, які бажають запустити веб-магазин із нею. Система дозволяє продаж фізичних чи цифрових продуктів через декілька платформ та соціальних мереж, таких як YouTube, Facebook, Twitter, SoundCloud, Instagram та багато іншого. Sellfy оснащений великою різноманітністю функцій, які дозволяють ефективно спроектувати, налаштувати та представити товари, пропоновані до продажу.

Конструктор веб-сайтів – це всебічне рішення для електронної комерції, яке дозволяє розробити функціональний інтернет-магазин абсолютно з нуля і без особливих навичок кодування. Вам належить створити та налаштувати списки товарів для подальшого вбудовування їх на ваш веб-сайт, додавання описів товарів та зображень, призначення категорій товарів та прив’язання їх до конкретних продуктів, налаштування інтегрованої кошика, налаштування параметрів оплати / доставки тощо..

Sellfy надає доступ до власного ринку додатків, де ви можете переглядати кілька додатків, віджетів, додатків та розширень, які можуть сприяти роботі вашого веб-магазину. Однак вибір програм, доступних на ринку, досить обмежений і включає в себе Google Analytics, Facebook Pixel та Chat та Zapier. Крім того, платформа дозволяє використовувати деякі інтегровані інструменти маркетингу для активізації просування веб-магазинів. Вони охоплюють варіанти маркетингу електронної пошти, дисконтні рішення, інструменти продажу. Вбудовані аналітичні інструменти, які також доступні на складі, дозволяють відслідковувати маркетингову статистику, результати та іншу інформацію, необхідну для моніторингу електронних листів, нових передплатників, загальних даних про ефективність веб-магазину, джерел трафіку, транзакцій, коефіцієнтів конверсій тощо.

Що стосується цінової політики, у Sellfy немає повністю безкоштовного плану, проте він пропонує три платні підписки на вибір. Це такі:

 • План для початківців ($ 19 / міс) – необмежена кількість товарів, нульова плата за транзакції, широкі параметри налаштування веб-магазину, підключення доменних імен, дисконтні коди тощо;
 • Бізнес-план ($ 39 / міс) – додаткові 10 000 кредитів електронної пошти, нульові комісії за транзакції, потужні параметри налаштування веб-магазину, функціональність продажу, необмежений номер продукту тощо;
 • План премій ($ 89 / міс) – всі перераховані вище функції плюс опція міграції безкоштовного магазину, пріоритетна підтримка, продаж продукції тощо.

Це ціни, що стягуються за щорічні плани, і якщо ви вирішите платити щомісяця, вартість підписки, відповідно, буде вище. Насправді ви можете заощадити до 34% від початкової вартості планів при здійсненні щорічних платежів.

Спробуйте Sellfy безкоштовно

Ucraft – Недорогий і простий веб-сайт

Конструктор веб-сайтів Ucraft

Ucraft – це розробник хмарних веб-сайтів, що дає можливість запустити багатомовний веб-сайт за розумними цінами. Освоєння платформи легко та швидко для початківців та професіоналів веб-дизайну, оскільки це оснащене інтуїтивно зрозумілою інформаційною панеллю та зручним процесом створення веб-сторінок.

За допомогою Ucraft ви можете запускати видатні портфоліо, бізнес-веб-сайти та цільові сторінки. Серед особливостей, які роблять систему придатною для цих цілей, має сенс згадати колекцію чуйних шаблонів, виробник логотипів, конструктор цільових сторінок, інструменти дизайнера, додаток статті, функцію електронної комерції, багатомовна підтримка, широкі функції інтеграції тощо.

Найдешевша передплата Ucraft – Безкоштовний веб-сайт – зовсім не передбачає грошових вкладень. Однак у плані є багато обмежень, які не дозволяють максимально використати функціональні можливості системи. Ucraft додатково надає доступ до інтегрованого творця цільової сторінки. Це також безкоштовно для всіх користувачів, які бажають запустити та потім самостійно керувати цільовими сторінками. Якщо ви плануєте розробляти веб-сайти інших типів, ви можете розглянути можливість оновлення до однієї з платних підписок. До них належать:

 • Веб-сайт Pro ($ 10 / міс) – безкоштовний хостинг, багатомовна підтримка, користувацький домен, інтегрована Google Analytics, 50 продуктів, функція вбудовування коду, безкоштовний сертифікат SSL тощо;
 • Pro Shop ($ 21 / міс) – 1000 товарів, потужні інструменти електронної комерції, дисконти-купони, 0% плати за транзакції тощо;
 • BigCommerce ($ 39 / міс) – необмежена продукція, можливість продавати у Facebook, Amazon та Ebay, ПДВ із зворотним платежем тощо.

Майте на увазі, що платні плани мають 14-денну безкоштовну пробну версію, яка дозволяє вам з легкістю вивчити та протестувати основні набори функцій веб-розробника.

Спробуйте Ucraft безкоштовно

Weblium – недорогий будівельник веб-сайтів з AI-дизайном

Кращі дешеві будівельники веб-сайтів

Weblium – це недорогий розробник веб-сайтів на AI, який дозволяє створювати різні типи привабливих веб-проектів для комерційного та некомерційного використання. Веб-сайти, розроблені з урахуванням уваги користувачів, завдяки їх мобільній оптимізації, спеціальній інтеграції, зручній підтримці клієнтів, опції підключення домену, сертифікації SSL та іншим функціям, що надаються під капотом. Вам не потрібно бути професіоналом веб-дизайну для запуску та керування проектами за допомогою Weblium, оскільки система не передбачає ніякого знання кодування..

Одним з найпомітніших моментів для створення веб-сайтів є його інтегрований керівник дизайну AI. Це дозволяє отримати максимум ефектів від штучного інтелекту, щоб допомогти вам зосередитись на початкових цілях веб-дизайну. Система автоматично підлаштовує ваш проект проекту до змін, які ви вносите в процесі веб-розробки. Працюючи над створенням вашого веб-сайту, ви отримаєте доступ до великої графічної галереї, що містить понад 100 тисяч зображень, потужного менеджера стилів сайту, який дозволяє керувати необхідними налаштуваннями веб-сайту (стилі теми, кольорова палітра, шрифти тощо.). Інтегрована функція мобільної оптимізації, застосовна до всіх системних шаблонів, дозволяє привабливо відображати ваш веб-сайт на всіх мобільних та настільних пристроях.

Weblium також дозволяє здійснити безліч системних інтеграцій, щоб зробити вашу присутність в Інтернеті більш ефективною та привабливою. Деякі з сторонніх послуг, які ви можете інтегрувати у свої проекти, включають MailChimp, Zapier, Aweber, Telegram, Webhooks та багато іншого. Крім того, можна підключити веб-аналітику, інтегрувати онлайн-форми контактів, додавати нові події до кнопок за допомогою популярних сервісів, таких як Hotjar, Google Analytics та багато інших.

Розробник веб-сайтів пропонує помірну цінову політику, щоб відповідати потребам різних категорій користувачів. У нього є безкоштовний план, який дозволяє спробувати розробник веб-сайтів та його набір функцій. Що стосується платних підписок, то зараз система має дві з них. До них належать:

 • Про (8,25 дол. / Міс) – безкоштовний домен на 1 рік, декілька дописувачів, необмежене зберігання, SSL-сертифікація, AI Design Supervisor, спеціальна інтеграція коду, відсутність системних оголошень;
 • Посадка Pro (одноразовий платіж у розмірі 196 доларів) – функція відстеження подій, інтеграція Google Analytics тощо.

Спробуйте Weblium безкоштовно

Як вибрати дешевий конструктор веб-сайтів?

Якщо ви маєте намір створити повнофункціональний веб-сайт, але розумієте, що на вас стягують гроші, ви можете скористатися одним із найдоступніших веб-розробників веб-сайтів, перелічених вище. Однак майте на увазі, що кожен розробник веб-сайту має свої індивідуальні плюси та мінуси, які можуть вплинути на ваш остаточний вибір.

Таким чином, переглядаючи засоби веб-побудови, слід спочатку перевірити, що специфікація ніші ця чи інша система має, і чи відповідає вона вашим реальним потребам веб-дизайну. Якщо ви плануєте запустити веб-магазин, то має сенс вибрати або спеціалізовану систему, або ту, яка постачається з потужним і безпечним механізмом електронної комерції / планом. Те саме стосується інших видів проектів.

Наступним аспектом, на який варто звернути увагу, є наявність безкоштовного плану / проби. Розробники веб-сайтів, які пропонують безкоштовні плани, зазвичай передбачають певні обмеження, які не дозволяють отримати максимальну користь від функціональності проекту. Однак безкоштовні плани та випробування дозволяють протестувати систему перед оновленням до платної підписки. Це дуже важливо, коли мова йде про бюджетну економіку.

Те, що ви також повинні з’ясувати, це те, чи містить платформа безкоштовне доменне ім’я у свої платні плани (особливо найдешевший). Якщо цього немає, то будьте готові додатково вкласти гроші в придбання доменного імені. Це може стати одним із вирішальних факторів під час остаточного вибору.

Нарешті, ознайомтеся з усім набором функцій, що входять у пропозицію розробників веб-сайтів і порівняйте їх, щоб зробити дійсно гідний вибір. Само собою зрозуміло, що кращий розробник веб-сайтів не повинен бути занадто дешевим. Найважливіше – це те, що цінова політика повинна відповідати вашим потребам та очікуванням веб-дизайну. Це надійний спосіб отримати повнофункціональний професійний веб-сайт.

Як створити дешевий веб-сайт

Що стосується розробки веб-сайтів, найбільш важливим є правильний вибір інструменту веб-побудови. Однак це не єдиний аспект, який слід врахувати, якщо ви хочете отримати веб-сайт, навантажений функціональними можливостями, за доступною ціною. Ось короткий огляд кроків, які слід виконати, щоб отримати гідний веб-сайт:

 1. Виберіть платформу – Це перший і найважливіший крок, без якого ви не зможете пройти, якщо хочете отримати успіх. Як було сказано вище, остаточний вибір повинен ґрунтуватися на орієнтованій на нішу системі, цілях, для яких вона використовується, функціональності, підтримці клієнтів та варіантах налаштування дизайну і, звичайно, ціновій політиці. Останній повинен не тільки вписуватися у ваш бюджет, але він повинен абсолютно покривати ваші очікування та вимоги веб-дизайну.
 2. Виберіть рішення щодо доменного імені та хостингу – Якщо ви вибрали конструктора веб-сайтів, цей крок буде дещо спрощений для вас, оскільки більшість систем пропонують плани, що постачаються з інтегрованим хостингом та доменом. Однак якщо ви вирішили працювати WordPress, то будьте готові самостійно подбати про розміщення хостингу та вибору домену, оскільки CMS не пропонує інтегрованих рішень.
 3. Виберіть шаблон – Вибір дизайну повинен знижуватися до потреб вашого проекту. На щастя, більшість розробників веб-сайтів пропонують широкі колекції тем, багато з яких належать до тематичних категорій. Крім того, часто є можливість вибрати порожній шаблон і налаштувати його з нуля. Таким чином, у вас буде більше шансів отримати справді унікальний та персоналізований дизайн. Працюючи з CMS, у вас може виникнути можливість шукати зовнішню тему веб-сайту – в Інтернеті є безліч безкоштовних і платних дизайнів..
 4. Налаштуйте тему – Незалежно від того, чи вирішили ви працювати зі створенням веб-сайтів чи CMS, у вас буде набір інструментів для налаштування дизайну, на який можна вибрати. Таким чином, у вас буде можливість редагувати елементи веб-сайту, вставляти медіа-файли, інтегрувати облікові записи соціальних медіа, завантажувати вміст, зображення та інші необхідні елементи.
 5. Вставте віджети / плагіни – Щоб урізноманітнити дизайн вашого веб-сайту, ви неодмінно зіткнетеся з необхідністю інтегрувати додаткові віджети (при роботі з розробниками веб-сайтів) або плагіни (під час роботи з WordPress або будь-яким іншим CMS).
 6. Відрегулюйте параметри SEO – Як тільки ви закінчите налаштування дизайну веб-сайту, вам потрібно буде подбати про оптимізацію пошукових систем веб-сайту. Щоб збільшити позиції вашого проекту в пошукових системах, вам доведеться скорегувати основні параметри SEO, доступні на відповідних сторінках. На щастя, більшість сучасних систем побудови веб-сайтів є оптимальними для SEO, що зменшує необхідність налаштування глибоких параметрів SEO.
 7. Опублікуйте веб-сайт – Це завершальний етап усього процесу розробки веб-сайтів. Однак має сенс попередньо переглянути проект перед публікацією, щоб переконатися, що він виглядає та функціонує правильно. Все добре? Тоді продовжуйте публікувати готовий веб-сайт!

Нижня лінія

Сьогодні вам не потрібна маса грошей, щоб створити ідеальний веб-сайт. Безробітні будівельники веб-сайтів зробіть процес створення веб-сайту таким же простим, як він отримує всього лише $ 3- 7 доларів на місяць без будь-яких зборів за налаштування. За цю ціну ви отримаєте шаблон веб-сайту, безпечний хостинг, власне програмне забезпечення для створення сайтів та професійну підтримку.

В яку б систему ви врешті не вирішили піти, будьте готові інвестувати певний бюджет у розробку веб-сайту та його подальше просування. Інакше отримати повнофункціональний веб-сайт, який покриє всі ваші потреби, буде неможливо. На щастя, сучасна ніша веб-дизайну пропонує багато надійних та функціональних послуг, що дозволяє забезпечити свободу вибору та забезпечити чудовий результат.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me