Кращі будівельники веб-сайтів з відкритим кодом

Кращі будівельники веб-сайтів з відкритим кодом


Продовжується вічна битва між розробниками веб-сайтів SaaS та платформами з відкритим кодом. Деякі люди все ще вибирають програмне забезпечення з відкритим кодом через його доступність, функціональність, гнучкість тощо. Будучи загальнодоступними, відкрите джерело платформи легко налаштувати, змінити та поділитися.

Вони залучають все більше ентузіастів, щоб запропонувати нові чудові віджети чи інструменти для тонкої настройки. Цей факт залишає більше місця для реалізації різних ідей для веб-дизайну та функцій. З іншого боку, те, що здається хорошим вибором, на перший погляд, може стати проблемою, коли справа стосується процесу створення веб-сайтів..

Використовувати програмне забезпечення з відкритим кодом може бути надто складно. Все може погіршитися через відсутність технічної підтримки та інших важливих питань. Саме тут краща альтернатива може стати розробником веб-сайтів SaaS.

Ми протестували 5 кращих будівельників веб-сайтів з відкритим кодом:

 1. Wix – найкращий БЕЗКОШТОВНИЙ Створення веб-сайтів SaaS (перетягни та Впусти)
 2. WordPress – CMS з відкритим кодом & Веб-платформа електронної комерції
 3. GrapesJS – Багатоцільова платформа для веб-будівельників з відкритим кодом
 4. Elementor – найкращий плагін для створення веб-сайтів для WordPress
 5. Symfony – безкоштовне програмне забезпечення для веб-дизайну з відкритим кодом

Програмне забезпечення веб-сайтів SaaS є більш функціональною альтернативою. Більшість платформ є рішенням “все в одному”. Вони простіші у використанні. Пакет включає безкоштовний домен, хостинг, шаблони та функції, які можуть знадобитися для кожного конкретного типу веб-сайту. Давайте розглянемо деякі найпопулярніші варіанти, перелічені вище:

Wix – найкращий БЕЗКОШТОВНИЙ Створення веб-сайтів SaaS (перетягни та Впусти)

Wix - найкращий БЕЗКОШТОВНИЙ Створення веб-сайтів SaaS (перетягування)

Вікс – це платформа, яка відповідає за кілька цілей одночасно. Програмне забезпечення дозволяє новачкам розробити будь-який тип веб-сайту протягом декількох годин. Від професійних блогів, портфелів та візиток до електронної комерції та наборів малого бізнесу – Wix пропонує різні пакети з набором функцій:

 • Приголомшливі шаблони – Wix може похвалитися, мабуть, найширшим вибором шаблонів, розділених на різні категорії. Усі шаблони зручні для мобільних пристроїв. Користувачі також оцінять режим попереднього перегляду веб-сайту.
 • Просте редагування – Ви можете легко редагувати веб-сайт самостійно або вибирати інструмент Wix ADI. The Інструмент на основі AI запропонує макет веб-сайту відповідно до ваших потреб. Динамічні сторінки Wix полегшують створення єдиного макета веб-сторінки для багаторазового використання.
 • Wix App Store – Виберіть з величезного вибору додатків і віджетів, щоб налаштувати свій веб-сайт. Наявність сторонньої інтеграції додає додатковій гнучкості до програмного забезпечення. Ви можете створити будь-який тип веб-сайту, додавши варіанти оплати, аналітику, розділ ведення блогів тощо.
 • Пакет “все в одному” – Вибравши план, ви отримуєте хостинг, домен, шаблони та інші функції абсолютно безкоштовно, крім безпеки SSL, необмеженої пропускної здатності та зберігання залежно від плану.

Програмне забезпечення має вільний план щоб ви могли перевірити, чи відповідає система вашим очікуванням.

Спробуйте Wix безкоштовно

WordPress – CMS з відкритим кодом & Веб-платформа електронної комерції

WordPress - веб-платформа CMS та електронна комерція з відкритим кодом

WordPress – є надійною CMS і найкращою альтернативою SaaS з відкритим кодом. Це ветеран ніші веб-дизайну та один із найкращих сучасних інструментів побудови веб-сайтів. WordPress, який легко налаштовується з великою кількістю розширень та плагінів, має такі можливості:

 • Відносно просте редагування – WordPress набагато простіше редагувати порівняно з рештою CMS-платформ. Він має простий інтерфейс і численні розширення для візуального редагування Елементтор або Діві. Ви звикнете до нього досить швидко. Після того, як ви дізнаєтесь, як все працює, ви знайдете управління веб-сайтом досить простим.
 • Величезна колекція тем і плагінів – Навряд чи ви знайдете більш широкий вибір плагінів і тем для будь-якого типу веб-сайтів. Незалежно від того, чи потрібен вам міцний шаблон веб-магазину або професійний блог, ви можете обирати як безкоштовні, так і платні теми та налаштовувати їх за допомогою плагінів для електронної комерції, SEO, маркетингу електронної пошти тощо. Майте на увазі, що для безкоштовних тем потрібні додаткові налаштування, щоб виділитися..
 • Нескінченні можливості дизайну – Ви хороші в PHP чи HTML? WordPress підходить саме вам. Простий доступ до режиму редактора через інформаційну панель і редагування коду за вашим бажанням, додавання нових сценаріїв, шорт-кодів тощо.

Ще одна велика перевага полягає в тому, що WordPress – це абсолютно безкоштовна платформа. Однак він пропонує єдину платформу без доменного імені або хостингу. Користуватися все ще можливо Bluehost як офіційний постачальник послуг хостингу, рекомендований WordPress, який охоплює доступність та функціональність.

Спробуйте WordPress безкоштовно

GrapesJS – багатоцільова структура з відкритим кодом для веб-будівельників

GrapesJS - багатоцільова структура з відкритим кодом для веб-будівельників

ВиноградJS – це безкоштовна платформа веб-розробників з відкритим кодом, яка використовується для запуску широкого спектру проектів. Система охоплює багатий набір інструментів та безліч функцій, які мають однакову мету – створювати HTML-проекти без будь-яких знань кодування. Для освоєння системи потрібні певні зусилля та час, що може створити проблему для некваліфікованих дизайнерів або першокласників. Ось перелік функцій, які роблять рамку гідним вибором:

 • Інтегровані блоки перетягування – Платформа дозволяє створювати шаблони веб-сайтів та макет із вбудованих блоків вмісту, що надаються на складі. Якщо їх кількість з якихось причин недостатня, ви можете додати власні власні блоки та організувати налаштування;
 • Чуйний дизайн – GrapesJS надає доступ до набору інструментів, необхідних для створення чуйного дизайну веб-сайту. Це дозволяє створювати теми, які чудово виглядають на різних мобільних та настільних пристроях;
 • Безлімітні параметри стилізації – Система представляє потужний і цілком зрозумілий модуль Style Manager, який дає змогу надати будь-якому компоненту веб-сайту незалежний вигляд та неповторний стиль. Крім того, можна змінити його настройки для використання будь-яких властивостей CSS;
 • Доступність коду – Немає необхідності турбуватися про доступність коду. Він завжди доступний у системі, щоб ви могли його використовувати та редагувати в будь-якому місці та в будь-який час;
 • Менеджер активів – GrapesJS Asset Manager дозволяє легко впорядкувати та редагувати медіа-файли, щоб вони найкращим чином відповідали стилю та структурі вашого веб-сайту..

Спочатку GrapesJS використовується як безкоштовна платформа, проте він підтримує можливість дарування, що дозволяє будь-якому користувачеві фінансово сприяти бюджету системи для підвищення його продуктивності. Система передбачає три варіанти внеску, а саме користувальницький внесок (одноразова / повторювана інвестиція, без фіксованих витрат), Backers (щомісячні пожертви, витрати починаються від $ 2 / міс) та спонсорів (регулярне спонсорство винагороджується додатковими перевагами, вартість починається від $ 100 / місяць).

Спробуйте GrapesJS безкоштовно

Elementor – найкращий плагін для створення веб-сайтів для WordPress

Elementor - найкращий плагін для створення веб-сайтів для WordPress

Елементтор – це популярний плагін WordPress, який використовується для розробки веб-сторінок. Плагін, який також відомий як безкоштовний конструктор сторінок, забезпечує гнучкий і глибокий набір функцій, який досить легко освоїти та використовувати. Ви можете запускати та керувати ними буквально всі типи веб-сайтів, надаючи їм унікальний функціонал. Нижче наведено основні функції, які роблять Elementor розумним вибором для кожного користувача WordPress:

 • Передня сторінка Builder – Система – це конструктор аркушів сторінки, який забезпечує попередній перегляд всіх змін, які ви вносите під час роботи над проектом. Система надає вам список модулів або елементів, які ви можете вибрати та перетягнути на свій веб-сайт (відео, тексти, заголовки, зображення, кнопки тощо.);
 • Шаблони та блоки – Elementor постачається з набором шаблонів сторінок і блоків (Про нас, кнопки CTA, відгуки користувачів, поширені запитання тощо.) Ви можете вибрати для свого індивідуального проекту. Інтеграція шаблонів і блоків займає лише кілька хвилин, що є економією часу для кожного;
 • Сумісність із темами WordPress – Elementor сумісний з усіма темами WordPress, як безкоштовними, так і платними;
 • Широкий набір функцій – Елемент має багато функцій високого класу, які сприяють роботі плагіна. До них відносяться параметри персоналізації веб-сайтів, реагування на мобільні пристрої, потужний конструктор спливаючих вікон, інтегрований конструктор тем, конструктор заголовків / колонтитулів тощо.

Elementor – це безкоштовний плагін WordPress, який працює досить добре для звичайного простого веб-сайту. Щоб забезпечити ваш проект високою ефективністю та привабливим дизайном, має сенс перейти до одного з трьох планів преміум-класу. До них належать особисті ($ 49 / рік), Плюс (99 доларів США / рік) та експерт (199 доларів США / рік) підписки.

Спробуйте Elementor безкоштовно

Symfony – безкоштовне програмне забезпечення для веб-дизайну з відкритим кодом

Symfony - безкоштовне програмне забезпечення для веб-дизайну з відкритим кодом

Симфонія – це високопродуктивний відкритий вихідний код на основі PHP мікро-рамки, який використовується для створення сучасних і складних веб-додатків. Програмне забезпечення було використано як замінник Silex – розробника веб-сайтів з відкритим кодом, який зараз не використовується. Застосування Symfony не передбачає знання основ кодування, що економить час на розробку веб-сайту. Спільнота користувачів сприяє функціональності програмного забезпечення, пропонуючи власні модулі, компоненти та елементи. Ось основні переваги програмного забезпечення:

 • Широке налаштування дизайну – Symfony поставляється з потужними параметрами налаштування дизайну, що дозволяє створювати додатки, орієнтовані на користувача. В даний час він пропонує 3 типи налаштування проектів, включаючи варіанти Full Stack, Brick by Brick та Micro Framework;
 • Легке тестування – Symfony спрощує процес тестування одиниць за допомогою застосування інтегрованої незалежної бібліотеки модуля PHP. Він постачається з надійним набором інструментів, які можна ефективно використовувати для тестування функціональних та поведінкових одиниць. Програмне забезпечення стимулює HTTP-запити, перевіряючи вихід без будь-якого кодування чи скриптів;
 • Багатий набір компонентів – Компоненти Symfony представлені у вигляді багаторазових бібліотек PHP. Є сотні з них, які ви можете використовувати для розробки власних додатків. До них відносяться BrowserKit, Кеш, Асет, ClassLoader, Config, Console, Contracts, CssSelector, Debug, ErrorHandler, EventDispatcher, Filesystem, Inflector, Lpck, Locale та багато іншого.

Symfony – це безкоштовне програмне забезпечення, яке було створено в 2005 році для подальшого випуску під ліцензією MIT. Його спонсорує SensioLabs – французький розробник програмного забезпечення та постачальник професійних послуг.

Спробуйте Symfony зараз

Builders веб-сайтів з відкритим кодом: міф чи реальність?

Незважаючи на всю популярність програмного забезпечення з відкритим кодом, його завжди оточували міфи та марення. Цей факт призводить до певних помилок, коли ви переходите до процесу створення веб-сайту. Щоб уникнути будь-якого з них, вам потрібно чітко розуміти, чого очікувати від обраної платформи. Давно пора розібратися, який із цих міфів є правдивим та хибним.

Правда чи брехня: Платформи з відкритим кодом безкоштовні

Коли ми кажемо “БЕЗКОШТОВНО” програмне забезпечення з відкритим кодом, ми насправді не маємо на увазі нульові грошові витрати. Це більше стосується свободи, яку надають платформи з відкритим кодом. Однак вони не є абсолютно безкоштовними. Ви повинні бути готові платити за:

 • Домен та хостинг.
 • Преміум найширший і інтеграції.
 • Кожна нова допомога щодо оновлення чи модифікації третьої сторони чи спеціальні розробники.

Більше того, деякі розробники веб-сайтів не надають ніякої інформації стосовно доступних інтеграцій. Враховуючи той факт, що платформа є відносно новою, схоже, вони сподіваються створити якомога більше користувачів, щоб виявити деякі додаткові витрати за віджети та більше інструментів для налаштування. Кілька речей можуть бути безкоштовними у нашому світі. Розробка продукту вимагає певних витрат і залучення, навіть якщо вони захоплені ентузіастами.

Вердикт: помилковий.

Правда чи брехня: Програмне забезпечення з відкритим кодом ліцензується

Умови використання – єдиний натяк на будь-яке ліцензування, що постачається програмним забезпеченням з відкритим кодом. Це найпоширеніша модель ліцензування для таких типів платформ. Умови використання надають вам свободу доступу до програмного коду та налаштування його відповідно до їх потреб.

Однак між користувачем та розробниками платформи немає особливих відносин. Кожен раз, коли ви отримуєте доступ до коду, ви робите це на свій страх і ризик без будь-яких гарантій. З іншого боку, продавець може стягувати додаткові збори за доступ або зміну коду. Це означає, що розробник продає вам право на використання та налаштування програмного забезпечення, але не саму платформу.

Вердикт: помилковий.

Правда чи брехня: Програмне забезпечення з відкритим кодом просте у використанні

Ті, хто хоча б раз спробував платформи з відкритим кодом, ніколи цього не скажуть. Програмне забезпечення може здатися досить простим на перший погляд. Як правило, додавання чи редагування вмісту ніколи не є проблемою. Однак оновлення або налаштування деталей може потребувати додаткових технічних навичок без згадки про зміну веб-дизайну під час доступу до програмного забезпечення.

Налаштування деяких плагінів також може бути досить важким для непрофесійного фахівця. Пройде якийсь дорогоцінний час. Наприклад, вам знадобиться близько 4 годин, щоб навчитися користуватися Сілекс платформа з відкритим кодом та менше 1 години, щоб навчитися користуватися Вікс Побудовник веб-сайтів SaaS.

Вердикт: помилковий.

Правда чи брехня: Платформи з відкритим кодом мають слабку підтримку

Ніколи не слід розраховувати на службу підтримки клієнтів 24/7, коли вибираєте цей тип програмного забезпечення. Будучи відкритим вихідним кодом, платформи можуть бути використані багатьма компаніями та розробниками. Вони не зобов’язані надавати будь-яку підтримку.

З іншого боку, більшість перевірених лідерів у ніші пропонують спільноти, форуми та путівники користувачів. Вони є величезним полегшенням для тих, хто стикається з технічними чи іншими питаннями. З іншого боку, спільнота об’єднує тих самих користувачів. Відповіді не гарантують швидкого вирішення. Форуми навряд чи можна розглядати як професійну службу підтримки клієнтів.

Вердикт: Правда

Правда чи брехня: Платформи з відкритим кодом добре забезпечені

Програмне забезпечення з відкритим кодом, безумовно, добре, якщо говорити про надійність та цифрову безпеку. Система пропонує постійні оновлення, з якими потрібно обробляти вручну. З іншого боку, ми повинні враховувати той факт, що більшість налаштувань, плагінів та віджетів постачаються сторонніми розробниками та ентузіастами веб-дизайну..

Чи можете ви гарантувати, що їх продукція на 100% безпечна? Навряд чи. Тим не менш, платформи з відкритим кодом служать досить добре з моменту дебюту ще в 90-х. Можна припустити, що вони досить надійні, хоча в цифровому світі нічого не ідеального.

Вердикт: Правда

Суть

Програмне забезпечення з відкритим кодом може виглядати як чудовий варіант, враховуючи його доступність, гнучкість та деякі інші чудові функції. Однак користувачі, ймовірно, стикаються з кількома спотиками на шляху до розгортання готового до використання веб-сайту. Незважаючи на багато років роботи в Інтернеті, програми з відкритим кодом далеко не ідеальні, особливо враховуючи складні інструменти для налаштування та веб-дизайну, які потребують спеціальних знань.

Забудовники веб-сайтів SaaS виглядають як безпечніше, дешевше і простіше рішення для нетехнологів та тих, хто цінує час і гроші. Вони представляють найновіші веб-технології в обличчі AI-рішень на додаток до безлічі чудових функцій та функцій. Вони, безумовно, виявилися кращим, швидшим та економічно вигіднішим рішенням створювати різні типи веб-сайтів з нуля протягом декількох годин.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map