Кращі будівельники веб-сайтів з нерухомості

Кращі будівельники веб-сайтів з нерухомості


Як агент з нерухомості, ви рано чи пізно зіткнетеся з необхідністю “боротися” з конкурентами. Насправді, це не дивно, оскільки ця ніша є дуже конкурентоспроможною і є багато ріелторів, які також будуть орієнтовані на створення та збільшення своєї клієнтської бази.

Вони можуть використовувати для цього декілька методів, тим самим змушуючи складати нові підходи та рішення ефективного просування агентства. Які б ідеї ви не мали, найкращим залишатиметься отримати власний веб-сайт нерухомості.

Запуск якісного веб-сайту про нерухомість – сама по собі користь. Проект допоможе вам відобразити інформацію про ваш бізнес у найбільш вигідному світлі, додати та керувати списками об’єктів нерухомості, які ви пропонуєте в оренду чи продаж, відповідними умовами, контактами, якісними фото або навіть відео оглядами та іншою корисною інформацією. Це лише кілька особливостей, які роблять веб-сайт нерухомості не примхою, а необхідністю у сучасній бізнес-ніші.

Усвідомлюючи той факт, що більшість ріелторів – некодери, найкращим варіантом, яким вони можуть скористатися, є вибір веб-сайту для створення веб-сайту як основного інструменту веб-дизайну.. Ці системи дозволяють створювати привабливі та функціональні веб-сайти простим, інтуїтивним та безпроблемним способом. Можна створити з ними повнофункціональний веб-сайт нерухомості майже за короткий час, використовуючи різноманітні інструменти, функції та варіанти, які вони пропонують.

Із таким широким вибором розробників веб-сайтів, це часто завдання знайти платформу, що повністю відповідатиме вашим бізнес-вимогам. Давайте подивимось на найбільш професійні та відомі послуги з нерухомості, які можуть забезпечити гідний результат.

Ми протестували 10 кращих будівельників веб-сайтів з нерухомості:

 1. Wix – найкращий будівельник веб-сайтів з нерухомості з IDX
 2. uKit – простий веб-сайт для ріелторів
 3. WordPress – безкоштовна CMS для створення веб-сайту нерухомості
 4. Placester – персоналізовані веб-сайти нерухомості
 5. RealGeeks – продаж нерухомості & Маркетингове рішення
 6. Bluehost – найкращий хостинг для веб-сайтів з нерухомості
 7. Бренди кравців – Постачальник веб-сайтів з нерухомості
 8. SITE123 – платформа SaaS для створення сайту нерухомості
 9. Ucraft – БЕЗКОШТОВНА веб-сторінка з нерухомості
 10. Закладка – AI Builder веб-сайтів для агентів нерухомості

Перераховані вище веб-сайти не тільки допоможуть вам ефективно розвивати свій бізнес, але також дадуть можливість зробити великий вплив на постійних та потенційних клієнтів, знайти нових партнерів, щоб вибудувати з ними корисні стосунки та популяризувати ваше агентство нерухомості в Інтернеті. Зараз саме час детально переглянути найвидатніші служби.

Wix – найкращий будівельник веб-сайтів з нерухомості з IDX

Wix - найкращий будівельник веб-сайтів з нерухомості з IDX

Вікс – це найкращий розробник веб-сайтів з нерухомості, який здобув всесвітню популярність завдяки своєму дивовижному набору функцій. Система пропонує широкий спектр шаблонів властивостей для мобільних пристроїв, широкий спектр потужних інструментів для налаштування дизайну, галерею зображень та безліч інших функцій, пов’язаних з галуззю. Основні з них перелічені нижче:

 • Wix ADI. Wix Artificial Design Intelligence – це інтуїтивно зрозумілий системний майстер, завдяки якому можна створювати дивовижні веб-сайти в автоматичному режимі, подаючи власний вміст, пов’язаний з нішею.
 • Інтеграція IDX / MLS. Wix дозволяє вбудовувати списки IDX на ваш веб-сайт з нерухомості та закривати угоди про нерухомість за допомогою MLS використовуючи параметр додавання коду HTML.
 • Простий додаток нерухомості. Доступно в Ринок додатків Wix, цей безкоштовний додаток дає можливість відвідувачам переглянути доступні списки нерухомості, відображені на добре структурованій та організованій веб-сторінці.
 • Тематичні шаблони. Щоб підійти до Ваших потреб у веб-дизайні, Wix пропонує різноманітні мобільні телефони шаблони нерухомості (для агентств, загальні нішеві теми, цільові сторінки, архітектурні компанії, агенти з нерухомості, портфелі, ландшафтний дизайн, дизайн інтер’єру тощо.), які можна налаштувати як потрібно.
 • SEO Wiz. Wix оснащений функціональною функцією SEO Wiz, яка сприяє ефективності оптимізації пошуку на веб-сайті.
 • Інструменти взаємодії з клієнтами. Конструктор веб-сайтів дає змогу переглядати широкий набір інструментів взаємодії з клієнтами, доступних у його інтегрованому ринку додатків. Застосування цих віджетів сприяє зручності перегляду веб-сайтів ваших клієнтів та дозволяє залишатися на зв’язку з ними, коли потрібно. Деякі з найпопулярніших інструментів взаємодії з клієнтами включають Календар подій Google, Календар подій, Планування програми, Відгуки про заболеність, Останні новини, Чат Wix, 123 Builder форм, зворотний виклик, зустрічі з бронюванням в Інтернеті, чат в прямому ефірі, форми Wix, управління SContact + CRM та багато іншого.
 • Відгуки клієнтів. Платформа дозволяє вашим клієнтам додавати відгуки щодо вашого агентства нерухомості та його роботи. З цією метою ви можете інтегрувати спеціальні віджети / розширення, доступні на App Market. До них відносяться Testimonial Builder, соціальні відгуки, голосові коментарі +, відгуки клієнтів, MyReviews, коментарі, Yelp, коментарі + та багато іншого.
 • Форум. Якщо ви маєте намір залишатися на зв’язку зі своїми нинішніми та потенційними клієнтами, можна додати форум на веб-сайт нерухомості за допомогою Wix. Тут ви можете створити необмежену кількість гілок і тем, ініціювати дискусії з користувачами, включити функцію коментування тощо, щоб користувачі регулярно спілкувалися один з одним..
 • Ведення блогів. Підключення до блогу – необов’язкове рішення, але воно може бути корисним інструментом для залучення клієнта. Якісний і регулярно оновлюваний блог може містити безліч публікацій щодо нерухомості, якими ви можете керувати на свій смак. Крім того, ви можете підтримати можливість коментування користувачів, щоб дізнатися ідеї та думки своїх клієнтів щодо найактуальніших тем. Наявність блогу також може сприяти збільшенню трафіку та задоволенню / збереженню користувачів.

Wix – це конструктор веб-сайтів з помірними цінами, який пропонує один безкоштовний план і два типи платних підписок. Система дозволяє вибирати серед стандартних або бізнес-підписок / електронної комерції, які відрізняються за термінами, функціями та послугами, що входять. Вартість стандартних планів починається від $ 13 / місяць, тоді як бізнес-плани починаються з $ 23 / місяць. Одна з платних підписок вам точно стане в нагоді, якщо у вас є намір запустити професійний веб-сайт з нерухомості.

Який би варіант ви не скористалися, ви отримаєте бонусний домен (або можливість підключити свій власний), широкі маркетингові варіанти взаємодії з клієнтами, корпоративну електронну пошту, пов’язану з вашим власним доменом, наприклад [email protected] та інші незаперечні переваги що сприятиме вашому розвитку та просуванню бізнесу.

Спробуйте Wix безкоштовно

uKit – простий веб-сайт для ріелторів

uKit - простий веб-сайт для ріелторів

uKit – це один із найпростіших розробників веб-сайтів для агентів з нерухомості чи ріелторів, бажаючих встановити надійну присутність в Інтернеті. Спочатку платформа орієнтована на розвиток професійних проектів малого бізнесу. Це повністю безкодовий сервіс, який оснащений інтуїтивним редактором перетягування та гарантування чудового досвіду WYSIWYG. uKit дає змогу розробити та опублікувати професійний веб-сайт приблизно за 30 хвилин. Нижче перераховані найвидатніші переваги розробника веб-сайтів:

 • Інтуїтивний інтерфейс. Інтерфейс uKit зрозумілий навіть людям, які взагалі не мають досвіду веб-дизайну, допомагаючи їм створити гідний веб-сайт з першої спроби.
 • Зручні параметри взаємодії з користувачем. За допомогою uKit ви можете використовувати функції прямого чату та зворотного дзвінка, які дозволяють спілкуватися зі своїми клієнтами в будь-який час доби, щоб допомогти їм знайти відповіді на всі питання, які вони можуть мати.
 • Чуйні тематичні шаблони. uKit відзначився завдяки багатій колекції чуйних та 100% настроюваних шаблонів нерухомості.
 • Інтеграція CRM. Завдяки зручній функції інтеграції в CRM кожен користувач, який збирається запустити веб-сайт нерухомості із системою, отримує шанс спростити процес управління замовленням / клієнтами..
 • Вибір віджетів. За допомогою uKit ви можете отримувати доступ та переглядати набір віджетів, інтеграція яких забезпечує ваш веб-сайт із нерухомістю високу ефективність роботи та сприяє швидкості залучення користувачів. Деякі з віджетів, якими ви можете скористатися, включають коментарі користувачів, калькулятор обслуговування, таймер, кнопки соціальних мереж, часові шкали та ін..
 • Підключення SSL. Щоб забезпечити максимальну безпеку веб-сайту та захистити конфіденційну інформацію користувачів, розробник веб-сайтів дозволяє вам підключити безкоштовний сертифікат SSL до вашого сайту нерухомості. Це безпечний спосіб забезпечити надійність веб-сайту та високий рейтинг довіри.
 • Інтеграція IDX. Інтеграція IDX за допомогою віджета для додавання коду надається в плані Pro Plan і призначена для професіоналів веб-дизайну, які можуть інтегрувати необхідну базу даних про нерухомість у свої веб-сайти.

Ви можете протестувати всю функціональність uKit протягом 14 днів без жодних витрат, щоб побачити, що вона може запропонувати. Вартість uKit – одна з найдешевших у ніші. Найдешевший Преміум-план обійдеться вам лише у 4 долари на місяць, тоді як найдорожчий Pro Plan коштує 12 доларів на місяць. Докладно вивчіть особливості та умови планів перед тим, як зробити свій вибір.

Дивись також: огляд uKit.

Спробуйте uKit безкоштовно

WordPress – безкоштовна CMS для створення веб-сайту нерухомості

WordPress - безкоштовна CMS для створення веб-сайту нерухомості

WordPress – це найвідоміша у світі система управління вмістом, яку можна ефективно використовувати для створення повнофункціональних веб-сайтів у сфері нерухомості. Система оснащена потужними параметрами інтеграції, пропонує набір функцій та варіанти налаштування дизайну, щоб надати проекту відмінний вигляд та покращені показники. Однак система вимагає знань з програмування, що є бонусом для професіоналів веб-дизайну, готових запустити повнофункціональні веб-сайти. Нижче перераховані найбільш чудові переваги розробника веб-сайтів:

 • Шаблони нерухомості. Користувачі можуть вибирати між безліччю настроюваних шаблонів безкоштовної та платної нерухомості, які розроблені сторонніми користувачами та доступні в Інтернеті..
 • Плагіни нерухомості. Колекція плагінів WordPress Real Estate надзвичайно вражає, і ви можете вибрати будь-який з них, щоб запустити веб-сайт із відмінною продуктивністю (Estatik, Real Estate Pro, IMPress листи, калькулятор амортизації WP, WPL нерухомість, легкі списки нерухомості, істотна нерухомість, WP-майно, календар бронювання зустрічей тощо.)
 • Теми нерухомості. Існує також декілька тем, що реагують на нерухомість WordPress для агентств, ріелторів та їх клієнтів, які ви можете інтегрувати у свій веб-сайт, щоб покращити його дизайн.

WordPress – це безкоштовна CMS, яка передбачає усвідомлення навичок кодування та забезпечує гідний результат. Щоб отримати максимальну користь від системних функцій, ви не обійдетеся, не інтегруючи платні додатки та теми. Щоб отримати веб-сайт нерухомості в Інтернеті, вам також доведеться підключити доменне ім’я та вибрати надійний хостинг. Це також потребуватиме певних фінансових вкладень. Для розміщення вашого веб-сайту Bluehost, наприклад, вам потрібно буде вкласти 2,95 долара на місяць в найдешевший план. Це розумна ціна за такий відмітний функціонал.

Спробуйте WordPress зараз

Placester – персоналізовані веб-сайти нерухомості

Placester - персоналізовані веб-сайти нерухомості

Пластер – це все-в-одному спеціалізований розробник веб-сайтів з нерухомості, який простий у користуванні та зручний для користувачів, що користуються нішею. Система надає повний інтегрований доступ до CRM, набір маркетингових інструментів, шаблонів, що реагують на мобільні пристрої та інші особливості, що стосуються ніші, щоб за розумною вартістю відточити свої навички побудови веб-сайтів та якість веб-сайтів з нерухомості. Основні основні моменти системи:

 • Вбудований CRM. Розробник веб-сайтів пропонує комплексний модуль для відстеження та моніторингу кількості потенційних клієнтів, активності клієнтів, взаємодії та інших важливих параметрів.
 • Готові взаємодії IDX / MLS. Ви можете легко інтегрувати IDX / MLS у свій веб-сайт нерухомості, щоб мати змогу надавати фотографії нерухомості, списки та оновлення навіть у дорозі.
 • Чуйні нішеві шаблони. Placester пропонує колекцію чуйних шаблонів нерухомості, щоб вони відповідали різним категоріям, потребам користувачів та забезпечували найкращий досвід перегляду мобільних пристроїв..
 • Інтуїтивно зрозумілі засоби маркетингу електронною поштою. Розробник веб-сайтів дає змогу створювати та керувати крапельними кампаніями електронної пошти, необхідними для отримання нових потенційних клієнтів та підвищення рівня залученості клієнтів та утримання.

Пластер не пропонує безкоштовний план, але він пропонує два типи платних підписок, кожен з яких пропонує розширені функції та переваги нерухомості. Вартість передплати різниться для ріелторів (99 та 199 доларів на місяць) та не членів НАР (125 доларів і 250 доларів на місяць) а також встановлено плату за кожен тип обраного плану. Таким чином, Placester не є дешевим розробником веб-сайтів з нерухомості, але це варто уваги користувачів, які бажають опублікувати масштабний веб-сайт для отримання прибутку.

Спробуйте зараз

RealGeeks – продаж нерухомості & Маркетингове рішення

RealGeeks - Рішення з продажу нерухомості та маркетингові рішення

RealGeeks – це всебічне рішення щодо продажу та маркетингу нерухомості, яке дозволяє створювати налаштовані та повнофункціональні веб-сайти, які фактично сприяють потенційному потенціалу. Система використовується для створення потужних, але простих і простих у використанні веб-сайтів, щоб допомогти професіоналам з нерухомості ефективно просувати свій бізнес та виділитися з натовпу. Компанія бачить свою місію у поєднанні інноваційних рішень та високих технологій для підвищення ефективності та спрощення роботи агентів з нерухомості. Погляньте на основні функції RealGeeks зараз:

 • Вбудований CRM для головного менеджера. Система відстежує основні бази даних REALTORS®, використовуючи маркетингові функції для автоматичного генерування звітів / аналітики в реальному часі.
 • Веб-сайти нерухомості IDX. Платформа дозволяє створювати чуйні веб-сайти нерухомості, які оптимізовані для пошукових систем та допомагають збирати потенційні клієнти за допомогою створення цільової сторінки та пошуку списків нерухомості.
 • Інструмент оцінки властивостей. Послуга дозволяє використовувати передовий інструмент оцінки майна “Що є вашим домашнім”, щоб оцінити вартість об’єктів нерухомості, які ви плануєте запропонувати в оренду чи продаж.
 • Facebook Marketing. Конструктор веб-сайтів дозволяє використовувати інструмент маркетингу Facebook, який є частиною стратегії маркетингу соціальних медіа сервісу, розробленого спеціально для потреб підприємств нерухомості.
 • Автоматизована система крапельниць електронної пошти. RealGeeks дозволяє вдосконалити систему маркетингу електронної пошти, яка дозволяє організовувати та надсилати поштові кампанії, що включають листівки та SMS-повідомлення, до потенційних клієнтів від імені клієнтів.
 • Персоналізований мобільний додаток. Система пропонує можливість використовувати зручний мобільний додаток Real Geeks, який інтегрується з сервісом MLS® вашої місцевої ради, щоб дозволяти новим потенційним об’єктам пошуку на вашому веб-сайті та отримувати миттєві повідомлення про останні оновлення за допомогою своїх мобільних пристроїв.
 • Інтеграція сторонніх організацій. RealGeeks дозволяє інтегрувати ваш веб-сайт з корисними нішевими програмами та послугами. До них відносяться Trulia, Zillow, BombBomb, Infusionsoft, Top Producer, Wise Agent, Zapier, Realtor.com, Gmail, Mojo, LionDesk, Get Riley, MailChimp, BoldLeads, Email Sync w / кілька постачальників та багато іншого.

RealGeeks – це не безкоштовна система для використання. Вартість цінових планів починається від 300 дол. / Міс для фіксованої кількості включених послуг. Крім того, вам доведеться вкласти заздалегідь визначений маркетинговий бюджет, який потенційно може принести вам нові клієнти. Як зазначає система, бюджет, який становить 400 доларів на місяць, може принести вам близько 50 нових потенційних клієнтів, що є досить хорошим показником.

Більше того, у вас є можливість скористатися інструментом оцінки майна за 50 доларів США на місяць та творцем реклами в Facebook, який коштуватиме вам стільки ж. RealGeeks додатково стягує близько 550 доларів США на місяць за рекламні кампанії в мережі Facebook та Google. Однак є і хороша новина: ви можете подати заявку на демо-версію розробника веб-сайту, якщо у вас є намір протестувати та надалі використовувати його.

Спробуйте RealGeeks безкоштовно

Bluehost – найкращий хостинг для веб-сайтів з нерухомості

Bluehost - найкращий хостинг для веб-сайтів з нерухомості

Bluehost – це надійний хостинг-провайдер для веб-сайтів з нерухомості. Платформа рясна інструментами та функціями, необхідними для забезпечення надійного зберігання та безпеки веб-сайту. Він досить гнучкий, доступний та інтуїтивно зрозумілий, щоб його опановували та використовували всі типи користувачів, включаючи першокласників. Хостинг-провайдер користується популярністю серед користувачів WordPress, і він офіційно рекомендується CMS як надійний і авторитетний сервіс. Зараз пора зареєструвати набір функцій платформи зараз:

 • Заходи безпеки. Платформа стосується безпеки веб-сайтів, розміщених на ній. Таким чином, він вживає спеціальних заходів для забезпечення найвищого рівня безпеки, щоб його користувачі могли бути впевнені у своїх конфіденційності та збереженні особистих / ділових даних..
 • Багатий ринок розширень. Bluehost постачається з інтегрованою ринком віджетів, розширень та додатків, які користувачі можуть переглядати, щоб вибрати ті, які ідеально відповідають їх веб-сайтам нерухомості. Більше того, тут можна вибрати шаблони WordPress, якщо ви плануєте запустити веб-сайт із CMS.
 • Параметри гнучкості та інтеграції. Постачальник хостингу надійно інтегрується з декількома плагінами та зовнішніми сервісами, що може підвищити ефективність вашого веб-сайту і зробити його більш функціональним.
 • Високий час завантаження веб-сайту. Розробники платформи приділяють особливу увагу часу завантаження веб-сайтів, розміщених на ньому. Це дуже важливо, коли мова йде про генерацію трафіку та рівень утримання клієнтів. З цією метою система використовує конкретні функції та інструменти, які можуть мати позитивний вплив на параметри часу завантаження веб-сайту.

Bluehost – це доступний хостинг-провайдер, який чудово працює для зберігання веб-сайтів про нерухомість. Платформа не надає жодних безкоштовних підписок, але це не потрібно через доступність своїх платних планів. Найдешевше цінове рішення коштує 2,95 долара на місяць, що охоплює багатий спектр хостингових потреб вашого веб-сайту. Система пропонує безкоштовну функцію підключення сертифіката SSL, необмежену пропускну здатність, потужні варіанти інтеграції, а також безкоштовне підключення домену та інші незаперечні переваги.

Спробуйте Bluehost зараз

Бренди кравців – Постачальник веб-сайтів з нерухомості

Бренди кравців - Постачальник веб-сайтів з нерухомості

Кращі брендів – це надійний постачальник послуг хостингу для веб-сайтів з нерухомості. Платформа рясна інструментами та функціями, необхідними для забезпечення надійного зберігання та безпеки веб-сайту. Він досить гнучкий, доступний та інтуїтивно зрозумілий, щоб його опановували та використовували всі типи користувачів, включаючи першокласників. Хостинг-провайдер користується популярністю серед користувачів WordPress, і він офіційно рекомендується CMS як надійний і авторитетний сервіс. Зараз пора зареєструвати набір функцій платформи зараз:

 • Заходи безпеки. Платформа стосується безпеки веб-сайтів, розміщених на ній. Таким чином, він вживає спеціальних заходів для забезпечення найвищого рівня безпеки, щоб його користувачі могли бути впевнені у своїх конфіденційності та збереженні особистих / ділових даних..
 • Багатий ринок розширень. Bluehost постачається з інтегрованою ринком віджетів, розширень та додатків, які користувачі можуть переглядати, щоб вибрати ті, які ідеально відповідають їх веб-сайтам нерухомості. Більше того, тут можна вибрати шаблони WordPress, якщо ви плануєте запустити веб-сайт із CMS.
 • Параметри гнучкості та інтеграції. Постачальник хостингу надійно інтегрується з декількома плагінами та зовнішніми сервісами, що може підвищити ефективність вашого веб-сайту і зробити його більш функціональним.
 • Високий час завантаження веб-сайту. Розробники платформи приділяють особливу увагу часу завантаження веб-сайтів, розміщених на ньому. Це дуже важливо, коли мова йде про генерацію трафіку та рівень утримання клієнтів. Саме для цього система використовує конкретні функції та інструменти, які можуть мати позитивний вплив на параметри часу завантаження веб-сайту.

У кравців Brands немає вільного плану, проте він пропонує платну підписку, яка охоплює весь набір функцій, які має платформа. Вартість планів починається від $ 9,99 / місяць. Однак якщо здійснити щорічний платіж, вартість найдешевшої оплаченої підписки зменшиться до $ 2,99 / місяць – це досить вражаюча знижка! Якщо ви очікуєте, що цією комплексною набором інструментів скористаєтесь цією ціною, система надасть вам можливість використовувати Логотип Maker, розробник веб-сайтів з функцією електронної комерції, а також інші розширені функції, запропоновані за замовчуванням..

Спробуйте бренди кравців зараз

SITE123 – платформа SaaS для створення сайту нерухомості

SITE123 - платформа SaaS для створення сайту нерухомості

SITE123 – це одна з найпростіших та найінтуїтивніших платформ SaaS, яка використовується для створення веб-сайтів про нерухомість. Розробник веб-сайтів не тільки надає безліч простих у використанні інструментів та функцій для налаштування дизайну, але й надає інформативні вказівки щодо використання його функціональних можливостей на користь. SITE123 оснащений простим редактором перетягування, який робить процес розробки веб-сайтів DIY легким, швидким та зрозумілим навіть для початківців. Якщо ви вирішили запустити веб-сайт із SITE123, погляньте на його основні моменти зараз:

 • Багатомовна підтримка. Конструктор веб-сайтів надає багатомовну підтримку, що дозволяє створювати кілька мовних версій веб-сайту про нерухомість. Це хороший спосіб генерувати трафік веб-сайтів та привертати увагу користувачів / партнерів з-за кордону.
 • Логотип. SITE123 пропонує можливість використовувати інтегрований інструмент «Виробник логотипів», який дозволяє розробляти та інтегрувати персоналізований логотип у веб-сайт нерухомості. Це додасть фірмовій ідентичності вашому проекту, що полегшить запам’ятовування потенційним клієнтам.
 • Інтегрований ринок додатків. Платформа оснащена багатим інтегрованим App Market, який надає доступ до безлічі виджетів, розширень, додатків та додатків високого класу, які можуть вивести ефективність вашої нерухомості на абсолютно новий рівень. Деякі з віджетів, доступних у колекції App Market, включають Інструменти Analytics, Соціальні, Бронювання, Підтримка чату в прямому ефірі, Галереї, Форми та nore.
 • Онлайн-конструктор форм. Незалежно від форми, яку ви хочете інтегрувати на сторінки свого веб-сайту, щоб підвищити ефективність проекту, просунутий Інтернет-конструктор форм допоможе вам зробити це легко. Інструмент постачається з різноманітними індивідуальними макетами форм та елементами дизайну, які ви можете вибрати та налаштувати з урахуванням ваших потреб веб-побудови нерухомості..
 • Параметри соціальних медіа. Запустивши свій веб-сайт з нерухомості, у вас неодмінно виникне бажання донести до відома своїх клієнтів про все, що відбувається у вашому бізнесі. SITE123 дозволяє використовувати варіанти інтеграції соціальних медіа, які дозволяють оновлювати облікові записи соціальних мереж з нагальною інформацією про бізнес.
 • Інструменти взаємодії з клієнтами. Інтеграція інструментів взаємодії з клієнтами важлива, коли мова йде про підвищення рівня залучення користувачів та рівня задоволеності. Розробник веб-сайтів надає доступ до потужного набору інструментів, який ви можете переглядати, щоб вибрати функції, які будуть ідеально відповідати вашому проекту нерухомості.
 • Blogging Engine. Завдяки інтегрованому механізму ведення блогів SITE123 дозволяє підключити функціональний блог до вашого веб-сайту про нерухомість. Тут ви можете додавати, планувати та оновлювати публікації блогу, пов’язані з нішею нерухомості, вмикати та керувати коментарями користувачів, ініціювати та підтримувати дискусії членів вашого блогу тощо. Ці заходи врешті допомагають привернути увагу користувачів до вашого веб-сайту та зацікавити останнім часом оновлення блогу в галузі.

SITE123 – це не лише один із найпростіших розробників веб-сайтів – це також одна з найдоступніших платформ. Система має вільний план для користувачів, які не впевнені у використанні системи, але натомість не мають наміру перевірити її функції. Для тих абонентів, які вирішили використовувати весь набір функцій послуги, SITE123 відкриває можливість перейти до одного зі своїх платних планів. Найдешевший з них наразі коштує $ 10,80 / місяць.

Спробуйте SITE123 безкоштовно

Ucraft – БЕЗКОШТОВНА веб-сторінка з нерухомості

Ucraft - БЕЗКОШТОВНА веб-сторінка з нерухомості

Ucraft – це безкоштовний будівельник веб-сайтів, що займається саморобкою, для управління якісними веб-сайтами з нерухомості. Система відзначилася завдяки великій інтегрованій колекції інструментів для дизайнерів, чутливих тем, що настроюються, логотипу, творцю цільової сторінки та інших функцій, що сприяють ефективному процесу розробки веб-сайтів. Якщо ви думаєте про використання Ucraft як будівельника веб-сайтів з нерухомості, вам буде цікаво дізнатися його основні переваги:

 • Чуйні галузі промисловості. Розробник веб-сайтів може похвалитися однією з найбільш вражаючих колекцій чуйних дизайнів. Просто перегляньте його, щоб знайти найкращі шаблони для вашого веб-сайту про нерухомість. Як тільки ви зробите вибір, перейдіть до набору інструментів для налаштування дизайну, щоб надати своєму проекту нотку персоналізації.
 • Логотип. Ucraft пропонує можливість використовувати свій безкоштовний виробник логотипів для розробки, налаштування та інтеграції ексклюзивного логотипу бізнесу у ваш веб-сайт з нерухомості. Це досить приємний спосіб зробити ваш веб-сайт авторитетним і незабутнім для потенційних клієнтів.
 • Зовнішні інтеграції. Ucraft оснащений багатим набором інтегрованих віджетів і додатків, але також можна переглядати зовнішні інтеграції. Список сторонніх розширень досить багатий, і ви можете вибрати ті інтеграції, які найкраще підходять для вашої розробки нерухомості та потреб маркетингу. Деякі з найкращих зразків таких розширень включають Facebook Messenger, Uservoice, Zendesk Chat, Intercom, Disqus, LiveAgent та Jivosite..
 • Багатомовна особливість. Ucraft пропонує багатомовну підтримку, яка виключає необхідність створення декількох веб-сайтів на тих мовах, які вам потрібні для ефективного просування бізнесу. Натомість у вас є можливість створити кілька мовних версій одного веб-сайту, щоб спростити його перегляд для міжнародних клієнтів або навіть ділових партнерів.
 • Творця цільової сторінки. Створення цільової сторінки для вашого агентства з нерухомості може бути розумною ідеєю, і Ucraft дозволяє це робити з її високим кінцем Творця цільової сторінки. Засіб за замовчуванням є абсолютно безкоштовним для всіх, дозволяючи вам скористатися всіма перевагами платформи.

Ucraft пропонує можливість спробувати його функції за допомогою безкоштовного плану, який триває протягом необмеженого періоду часу. Також є можливість створити безкоштовну цільову сторінку з системою або перейти до платної підписки, яка відповідає потребам розробки вашого веб-сайту. Вартість найдешевшої підписки на Ucraft становить 10 доларів США / місяць, а також існує 14-денна пробна версія, яка дозволяє перевірити особливості плану, не сплачуючи комісій.

Спробуйте Ucraft безкоштовно

Закладка – AI Builder веб-сайтів для агентів нерухомості

Закладка - AI Builder веб-сайтів для агентів нерухомості

Закладка – це потужний сучасний розробник веб-сайтів, що працює на AI, для агентів нерухомості. Не потрібно володіти навичками кодування для запуску веб-сайтів із системою – настільки інтуїтивно та зрозуміло. Закладка займає одне з головних позицій у списку простих у користуванні та зручних розробників веб-сайтів. Що потрібно для того, щоб запустити веб-сайт з нерухомості, це просто подати потрібний вміст і подивитися на результат. Ось перелік найбільш чудових функцій закладок:

 • Асистент AIDA. Запускаючи нерухомість за допомогою Bookmark, ви неодмінно отримаєте користь від використання її інтегрованого помічника AIDA. Це повністю автоматизований інструмент, що працює на AI, який використовує інформацію, яку ви подаєте на його прохання, для створення унікального дизайну веб-сайтів.
 • Електронна комерція. Якщо ви плануєте пропонувати нерухомість на продаж або здавати в оренду безпосередньо на веб-сайті, використання пропозицій із закладки eCommerce на платформі Bookmark, безумовно, стане у нагоді. Система надає доступ до декількох інструментів, функцій, елементів та конструкцій для електронної комерції, необхідних для досягнення високої ефективності вашого проекту.
 • Фокусне рішення. За допомогою закладок ви можете отримати набір готових контентних блоків, налаштування яких призводить до розробки необхідного макета та структури веб-сайтів з нерухомості. Серед модулів можна вибрати та інтегрувати у свій веб-сайт, спочатку має сенс згадати кнопки, карти, контактні форми, тексти, посилання, цитати, форму зворотного зв’язку та багато іншого в соціальній мережі.
 • Розділ подій. Що стосується управління веб-сайтами з нерухомості, можливість додавати та оновлювати події, пов’язані з бізнесом, стає зручною та важливою. За допомогою закладок це стає можливим у розділі Події, де ви можете розміщувати оновлення та новини про нерухомість.

Закладка пропонує безкоштовний план, функціональності якого достатньо, щоб розкрити всі послуги та можливості розробника веб-сайту. Якщо ви збираєтесь розпочати проект нерухомості, накладений на функціональні можливості, на цій платформі, що працює на AI, вона надає можливість підписатися на його платні плани. Найдешевший з них обійдеться вам у $ 11,99 / місяць (річна підписка).

Спробуйте закладку безкоштовно

Які особливості повинен мати великий веб-сайт з нерухомості?

Як агент з нерухомості, ви неодмінно бажаєте, щоб ваш веб-сайт виділявся з натовпу. Це важливо, коли йдеться про протистояння нішевій конкуренції, і це також має велике значення, коли мова йде про покоління свинцю. Щоб отримати максимальну користь від веб-сайту про нерухомість, ви повинні знати про необхідні функції, які слід обов’язково включати, щоб ви могли досягти вашої основної мети. Зазначимо основні функції, які має мати ідеальний веб-сайт із нерухомості:

 • Пропозиції IDX та доступ до MLS. Як тільки ви вирішите долучитися до гри нерухомості, вам слід усвідомити важливість доступу до Інтернет-обміну даними (IDX) списки та користування послугою мульти лістингу (MLS) закривати успішні угоди за потреби. Це надійний спосіб відстеження та відображення на Вашому веб-сайті актуальних даних про перелік ресурсів для інформування цільової аудиторії 24/7.
 • Інструменти генерації та збуту лідерів. Дуже бажано, щоб розробник веб-сайтів, з яким ви будете працювати, повинен мати вбудований набір інструментів для генерації та маркетингу. Додаючи контактні дані, онлайн-форми та текстові поля, створюючи та оновлюючи електронні кампанії, надсилаючи автоматизовані нагадування SMS та електронної пошти, використовуючи аналітичні інструменти веб-сайтів тощо, ви отримуєте набагато більше шансів залучати нові потенційні клієнти та створювати надійну клієнтську базу, зацікавлену у ваших послугах..
 • Зображення з високою роздільною здатністю. Якісний розробник веб-сайтів з нерухомості повинен надати вам можливість додавати та оновлювати зображення з високою роздільною здатністю для об’єктів нерухомості, перелічених на вашому веб-сайті. Власне, чим більше – тим краще. Створювати зображення потрібно обов’язково (а також усі сторінки веб-сайту) оптимізований для пошукових систем, щоб отримати більше клієнтів.
 • Інтеграція карт. Більшість популярних розробників веб-сайтів з нерухомості дозволяють інтегрувати Карти для кожного об’єкта власності, який ви завантажуєте на веб-сайт. Карти спрощують ідентифікацію місцеположення для користувачів, які шукають певні списки. Вони також можуть допомогти в ефективному виборі навігації та вибору напрямків.

Нижня лінія

Професійний веб-сайт з нерухомості є необхідним для будь-якого експерта в галузі, який має намір поширити слово про бізнес та генерувати трафік для збільшення клієнтської бази. Найкращий спосіб досягти найвищого результату – це використання веб-конструктора. Ці послуги є простий у використанні, зручна та логічно структурована для забезпечення найкращого користувальницького досвіду. Вони оснащені широким набором інструментів, шаблонів та функцій, які призводять до розвитку гідного проекту.

Вибір інструментів побудови веб-сторінок, за допомогою яких ви можете отримати веб-сайт із нерухомості, є великим, і вибір зробити непросто з самого початку. Перегляньте огляди кращих розробників веб-сайтів, які надає стаття, вивчіть запропоновані ними функції та протестуйте їх, щоб вибрати послугу, яка відповідає вашим потребам веб-побудови нерухомості..

Створіть веб-сайт ріелтора безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me