Кращі будівельники веб-сайтів спільноти

Громадські веб-сайти


Поняття розробників веб-сайтів спільноти охоплює блоги та форуми – платформи для нішевого спілкування з користувачем. Це зручні тематичні ресурси, щоб ділитися досвідом, думками, публікувати коментарі та просто проводити час у колі однодумців..

Це можуть бути фанатські веб-сайти, блоги, присвячені розведенню рідкісних тварин та культивуванню рослин, любителів ігор Go, любителів різьблення по дереву, колекціонерів або любителів екстремальних видів спорту. Іншими словами, це веб-сайти, які об’єднують людей на основі їх інтересів у декількох нішах.

Соціальні мережі також можуть вважатися серед веб-сайтів спільноти. Їх неможливо створити з розробниками веб-сайтів, тому ми не включимо їх до цього поняття. Специфіка їх розробки багато в чому відрізняється, і тому це завдання команд програмістів, але не любителів веб-дизайну. Ми краще зосередимо увагу на блогах та форумах.

Ми протестували 7 кращих будівельників веб-сайтів для членів веб-сайту:

 1. uCoz – найкращий веб-сайт для створення веб-сайтів спільноти
 2. WordPress – платформа для будь-якого типу веб-сайту
 3. IM Creator – БЕЗКОШТОВНИЙ Створення спільноти сайтів для некомерційних організацій
 4. Subhub – Інтернет-членство веб-сайтів
 5. Admidio – БЕЗКОШТОВНЕ ПЗ із відкритим кодом
 6. Chambermaster – Просте у використанні програмне забезпечення для членства
 7. ПРИЄДНАЙТЕСЬ ІТ – рішення для управління спільнотою все в одному

Якщо ви маєте рацію створити веб-сайт спільноти з мінімальними зусиллями та витратами часу, то вам, безумовно, доведеться зіткнутися з необхідністю вибрати надійну платформу для веб-дизайну, щоб почати її легко Вибір між розробниками веб-сайтів «все-в-одному» та спеціалізованими спільнотами може бути дещо дивним для новачків, що викликає необхідність переглянути кожну із систем, включених до списку. Детальний аналіз допоможе прийняти правильне рішення щодо системи, з якою ви будете продовжувати працювати.

uCoz – найкращий веб-сайт для створення веб-сайтів спільноти

uCoz - найкращий веб-сайт для створення веб-сайтів спільноти

uCoz – популярний хмарний веб-сайт, який широко використовується для розробки веб-сайтів спільноти. Платформа базується на модулях, і, таким чином, вона дозволяє створювати макет і структуру веб-сайту за допомогою вибору та інтеграції необхідних модулів / блоків контенту. Ця система не є найпростішим вибором для початківців, оскільки може зажадати деякої інформації про кодування, якщо ви хочете зробити свій веб-сайт більш навантаженим функціями. Однак це, безумовно, найкраще рішення для всіх, хто бажає запустити і керувати якісним веб-сайтом спільноти. Доповнимо його набір функцій відразу:

 • Створення форуму – Конструктор веб-сайтів дозволяє створити функціональний і досить потужний форум за допомогою інтеграції відповідного модуля. Щоб увімкнути цю функцію, потрібно просто зайти в розділ налаштувань, вибрати модуль форуму та встановити його як домашню сторінку. Форум дозволяє додати необхідну кількість розділів, гілок та категорій, які займаються нішею, яку він охоплює. Ви також можете призначити авторські права певним користувачам, встановити кількість тем, що відображаються на сторінці, налаштувати параметри перегляду та відображення стану тощо.
 • Підключення до блогу – Ця функція також реалізована за допомогою інтеграції спеціального модуля блогу, який ви можете вибрати в розділі налаштувань і встановити як домашню сторінку. Модуль блогу дозволяє створювати категорії матеріалів, наповнюючи їх публікаціями, які ви можете оновлювати, коли потрібно. Тут також можна налаштувати дизайн каналу новин, вибрати найбільш підходящий шаблон блогу, налаштувати параметри відображення та дизайн статей, визначити загальні характеристики для зображень блогу тощо. найкращий формат презентації, встановіть кількість публікацій, що відображаються на веб-сторінках тощо.
 • Навички HTML – Хоча створити веб-сайти з uCoz не так вже й складно, все ж бажано володіти навичками HTML, якщо ви хочете надати своєму проекту високий вигляд та унікальну ефективність. Чим більше ви знаєте код, тим більш розвиненим та повнофункціональним буде ваш веб-сайт.
 • Вибір шаблону – uCoz може похвалитися колекцією спеціальних інтегрованих шаблонів, що настроюються, а також власним ринком із безліччю професійних готових макетів та шаблонів. Ці конструкції платні, але вони мають сучасний та стильний вигляд.

uCoz пропонує помірну цінову політику. Існує безкоштовна версія сервісу, яка постачається зі спеціальним доменом, рекламою, що відображається на домашній сторінці, обмеженим дисковим простором та іншими функціональними обмеженнями. Якщо ви дійсно маєте намір запустити веб-сайт спільноти з функцією uCoz, перейдіть до однієї з чотирьох платних підписок. Вартість найдешевшого плану в даний час становить лише 3 долари США / місяць, що є реальною перевагою для абонентів системи.

Спробуйте uCoz безкоштовно

WordPress – платформа для будь-якого типу веб-сайту

WordPress - платформа для будь-якого типу веб-сайту

WordPress – це популярна система управління контентом, яка стала надзвичайно популярною протягом останніх років. Спочатку створена як платформа для ведення блогів, система перетворилася на популярне програмне забезпечення, яке використовується для запуску та управління різними проектами. Освоїти WordPress досить просто навіть для початківців, хоча система передбачає усвідомлення основ кодування. Особливо це стосується розробки складних проектів, навантажених повною мірою. Щоб виявити функції, які CMS пропонує своїм користувачам, пам’ятайте про наступні аспекти:

 • Простота установки – Завантаження та встановлення WordPress займає лише кілька хвилин. Процес автоматизований – вам потрібно лише дотримуватися вказівок, створених CMS, щоб допомогти вам розпочати роботу зі створення веб-сайту..
 • Гнучкість та свобода налаштування дизайну – CMS дозволяє настроювати свободу дизайну, надаючи доступ до декількох інструментів та функцій. Тут можна багато зробити, щоб надати веб-сайту своєї громади бажаний вигляд та продуктивність. Таким чином, ви можете змінювати кольори веб-сайту, шрифти, фони, заголовок, колонтитул та інші розділи / параметри. Крім того, система дозволяє завантажувати медіа-файли та інші типи вмісту, які ви хочете інтегрувати у ваш проект.
 • Плагіни для веб-сайтів спільноти – WordPress виділяється з натовпу завдяки своєму багатому вибору зовнішніх плагінів, спеціально розроблених для веб-сайтів спільноти, а саме блогів та форумів. Деякі найпопулярніші та широко використовувані плагіни охоплюють BuddyPress, bbPress, UserPro, Youzer, датчик вмісту, мудрий чат, запросити будь-кого, спілкуватися та багато іншого.

Остаточна вартість використання WordPress залежить від кількох факторів. Сама CMS є безкоштовною для завантаження та встановлення, але передбачає бюджетні інвестиції, коли мова йде про її продуктивність та просування. Якщо ви плануєте запустити проект з високим рівнем продуктивності, вам не вдасться вибирати платні додатки або теми. Вони відрізняються за вартістю та функціоналом, що надаються. Але це не все.

Щоб опублікувати готовий проект, вам потрібно буде вибрати надійний хостинг і Доменне ім’я. Вартість також залежатиме від компанії, яку ви оберете, плану, який ви оберете, і ціни домену. У цьому відношенні, Bluehost виявляється найбільш підходящим рішенням, яке офіційно рекомендується CMS. Вартість найдешевшого плану Bluehost становить $ 2,95 / місяць, тоді як набір функцій, передбачених ціною, є вражаючим і універсальним, щоб покрити потреби вашого веб-дизайну..

Спробуйте WordPress зараз

IM Creator – БЕЗКОШТОВНИЙ Створення спільноти сайтів для некомерційних організацій

IM Creator - БЕЗКОШТОВНИЙ Створення спільноти сайтів для некомерційних організацій

IM Creator – це розробник хмарних веб-сайтів, який робить розробку веб-сайтів спільноти більш простою та доступною для всіх. Система оснащена широким спектром інструментів та функцій, які спрощують процес створення веб-сайтів та чинять помітний вплив на кінцевий результат. Конструктор веб-сайтів безкоштовний для всіх неприбуткових організацій / користувачів, що є ще однією родзинкою, що сприяє його популярності. Список функцій, які готовий запропонувати IM Creator, включає такі пункти:

 • Нішеві конструкції. Розробник веб-сайтів надає доступ до інтегрованої колекції тематичних дизайнів, які за замовчуванням є безкоштовними та чуйними. Система додатково пропонує безліч інструментів для налаштування дизайну, щоб надати вашому проекту високий вигляд, а також є можливість інтегрувати HTML-коди для більш привабливої ​​презентації веб-сайту.
 • Blogging Engine. IM Creator може похвалитися потужним блогом для ведення блогів, що дозволяє створювати та налаштовувати блог із функціональними можливостями. Платформа дозволяє створювати необхідну кількість тематичних розділів блогу для подальшого завантаження та управління новими публікаціями або планування їх публікації. Також важливо, щоб у вас була можливість ввімкнути функцію коментування користувачів, щоб відвідувачі вашого блогу могли ділитися новинами, думками, ідеями та думками спільноти, які допомагають їм підтримувати зв’язок між собою та з вами (як власник блогу).
 • електронна комерція. Поряд із параметрами ведення блогів, IM Creator дає змогу надати веб-сайту своєї спільноти фокус на електронній комерції. Ця функція може бути зручною, якщо ви плануєте щось продати або пропонувати платні послуги за допомогою свого проекту громади. Тут ви зіткнетеся з кількома функціями електронної комерції, які допоможуть вам з легкістю розпочати роботу, навіть якщо ви не фахівець з кодування.

IM Creator – це абсолютно безкоштовний розробник веб-сайтів для некомерційних організацій, студентів та художників. Якщо ви належите до будь-якої з цих категорій користувачів, ви можете зареєструватися в системі та використати весь її набір функцій безкоштовно. Ціна платних планів пропозицій IM Creator починається з 8 доларів на місяць, що особливо добре підходить для підприємців та продавців.

Спробуйте IM Creator безкоштовно

SubHub – Інтернет-членство веб-сайтів

SubHub - Інтернет-членство веб-сайтів

SubHub – це розробник веб-сайтів, який допомагає користувачам створювати та керувати веб-сайтами з членством з гідною продуктивністю. Система – це цілком інтегроване рішення, яке дає можливість кожному публікувати вміст, пов’язаний із громадою, заробляючи гроші на великому членстві, підписках, опціях електронної комерції тощо. Однак новачку може бути важко освоїти платформу через складний підхід до веб-дизайну. Якщо ви маєте рацію створити веб-сайт для членства в системі, врахуйте його основні переваги:

 • Параметри членства. Розробник веб-сайтів пропонує приголомшливий вибір потужних функцій та рівнів членства, які дозволяють різним групам членів приєднуватися до проекту, переглядати відповідний вміст та вносити дозволені зміни.
 • Різноманітні рішення для управління вмістом. SubHub дозволяє просте, зручне та ефективне управління вмістом. Вам дозволяється додавати та оновлювати статті, відео, зображення, сторінки веб-сайтів та інший відповідний вміст, який можна опублікувати негайно або запланувати заздалегідь.
 • Чуйний дизайн. Система дозволяє вибрати та налаштувати будь-який із інтегрованих спеціальних шаблонів, які відповідають за замовчуванням, або найняти його розробників для розробки персоналізованого дизайну веб-сайтів, щоб відповідати вашим конкретним потребам.
 • Інтегрована кошик для покупок. SubHub постачається з інтегрованою кошиком для покупок, що дозволяє продавати цифрові / фізичні продукти, використовуючи кілька варіантів оплати, як Stripe, PayPal та інші.
 • Параметри управління спільнотою. Конструктор веб-сайтів надає широкі варіанти управління спільнотою, щоб допомогти побудувати постійну взаємодію з користувачами. Таким чином, ви можете запускати та оновлювати дискусійні форуми, каталоги учасників, календарі подій, канали соціальних медіа тощо.
 • Інтеграція MailChimp. SubHub повністю інтегрований з MailChimp, що дозволяє максимально використати варіанти маркетингу електронної пошти, які пропонує система. Як тільки користувач скасовує підписку, інтеграція MAilChimp також автоматично скасовується.

SubHub має три плани ціноутворення, вартість яких помірна. Найдешевша підписка на Starter коштує $ 47 / місяць. Кожен план має безкоштовну 14-денну пробну версію, яку пропонують перевірити функціональність системи. Крім того, можна заощадити до 15%, вибравши річну підписку.

Спробуйте SubHub безкоштовно

Admidio – БЕЗКОШТОВНЕ ПЗ із відкритим кодом

Admidio - БЕЗКОШТОВНЕ ПЗ із відкритим кодом

Адмідіо – це безкоштовне програмне забезпечення для управління спільнотою з відкритим кодом, яке використовується для запуску веб-сайтів груп, асоціацій та організацій. Платформа пропонує набір функцій управління спільнотою, інтегровані модулі та інші параметри, які дозволяють створювати функціональні проекти, щоб відображати дозволи та структуру вашої організації. У той же час Admidio не настільки популярний серед користувачів через свою складність та час, необхідний для вдосконалення всіх інтегрованих функцій. Ось перелік найбільш вражаючих важливих моментів Admidio, про які слід пам’ятати:

 • Фокус веб-майстрів. Admidio – це програмне забезпечення для онлайн-членства, яке було спеціально розроблено для веб-майстрів, готових підтримувати власні організації чи асоціації, використовуючи всі переваги управління членством. Сюди входять налаштовані параметри контролю доступу, які необхідні для захисту даних членів від несанкціонованого доступу.
 • Управління правами членства. Конструктор веб-сайтів дозволяє вам окремо присвоювати права членства власностям, відділам, групам користувачів та окремим членам веб-сайту, з якими плануєте співпрацювати. Можна також скласти налаштовані списки членів, які можна експортувати в різні формати файлів, включаючи PDF, Excel та CSV.
 • Створення подій. Керуючи веб-сайтами, запущеними за допомогою Admidio, ви можете створювати окремі події, які передбачають можливість їх подальшого скасування або вчинення. Крім того, тут можна переглядати, завантажувати та керувати фотографіями / фотоальбомами.
 • Інтеграція плагінів / модулів. Поряд з класичними функціями управління користувачами, Admidio надає доступ до декількох модулів / плагінів, які ви можете вибрати, встановити та налаштувати на своїй домашній сторінці. Сюди входять нагороди, день народження, календар, заповнення форми, випадкова фотографія, бічна панель, оголошення, статистика, письмові комунікації, плагіни WP для Admidio та багато іншого.

Admidio – це програмне забезпечення, яке можна завантажити, але постачальник не забезпечує вартість програми з самого початку. Систему можна безкоштовно завантажувати та встановлювати, а також існує безкоштовна пробна версія, яка дозволяє перевірити функціональність платформи без жодних комісій.

Спробуйте Admidio безкоштовно

ChamberMaster – Просте у використанні програмне забезпечення для управління членством

ChamberMaster - Просте у використанні програмне забезпечення для управління членством

ChamberMaster – це просте у користуванні програмне забезпечення для управління членами, яке було розроблено для управління всіма повсякденними операціями торгових та ділових асоціацій, палат, конгресів та бюро відвідувачів, а також інших організацій. Незважаючи на те, що платформа не є такою популярною в сучасних установах через її складність, деякі з них все ще використовують її для зберігання даних, а також для розвитку або просування спільнот, які вони обслуговують. Програмне забезпечення має відмітний набір функцій, необхідний для успішного запуску та управління такими проектами, а саме:

 • Система управління членами. Платформа оснащена складною базою даних, яка дозволяє вам зручно керувати списками членів, відстежувати та аналізувати всю відповідну інформацію, додавати нових членів та оновлювати список існуючих. Це сприяє безпечному та надійному зберіганню інформації, що стосується членів, до якої можна отримати доступ будь-коли.
 • Комплексна виставлення рахунків. Система оснащена інтегрованою функцією обробки рахунків / рахунків, що забезпечує швидке та безпечне завершення фінансових операцій.
 • Спеціальна звітність. Програмне забезпечення дозволяє отримати більш точну інформацію завдяки легко читається інформаційній панелі з кількома можливостями звітування та ключовими показниками. Можна вимірювати, перевіряти, досліджувати та аналізувати результати діяльності вашої організації, а також створювати та оновлювати звіти.
 • Зв’язок та групи. Це група модулів, які спрощують процес з’єднання членів вашої асоціації та організації їх у різні групи на основі типів зв’язку.
 • Модуль подій. Доступність та інтеграція модуля ChamberMaster дозволяє організовувати та керувати різними видами заходів. Модуль допомагає врахувати всі етапи процедури планування подій, починаючи від запрошення відвідувачів і закінчуючи видачею рахунків або відстеженням реєстрації.
 • Параметри утримання членів. Система призначена для задоволення потреб кожного користувача. Таким чином, він вживає спеціальних заходів щодо утримання членів, щоб залишити всіх користувачів задоволеними. До них відносяться інструменти відстеження рефералів, створення інформаційних сторінок для кожного бізнесу, використання банерних оголошень для просування бізнесу через ваш веб-сайт, вдосконалення списків бізнес-каталогів, надсилання автоматизованих оновлень електронних новин Hot Deal зареєстрованим підписникам, пропонування онлайн-карт, що допоможуть користувачам знайти місцевий бізнес і члени тощо.
 • Соціальна мережа. ChamberMaster автоматично публікує ваші бізнес-новини, події, оновлення, гарячі пропозиції, інформацію про нових членів, публікації вакансій у соціальних мережах, а саме у Facebook та Twitter. Однак ця функція наразі доступна лише для передплатників версії Premier / Pro.

ChamberMaster – це не безкоштовне програмне забезпечення. Платформа пропонує чотири варіанти ціноутворення, які залежать від термінів, особливостей та включених варіантів. Щоб вибрати правильний план, потрібно переглянути функції, включені до кожної підписки, враховуючи розмір камери. Найбільш доступним варіантом ціноутворення є пакет Essential, вартість якого починається від 149 доларів на місяць.

Спробуйте ChamberMaster безкоштовно

Приєднуйтесь до ІТ – всебічне рішення для управління громадою

Приєднуйтесь до ІТ - всебічне рішення для управління громадою

Приєднуйтесь до нього – це всебічна платформа управління членством, яка дозволяє організаціям ефективно відстежувати, керувати та розвивати свої громади. Програмне забезпечення дозволяє відслідковувати основні процеси, що відбуваються в організації для успішного управління її членами та об’єднання людей навколо їх інтересів та професій. Приєднайтесь до нього не вистачає популярності порівняно з іншими подібними платформами, але все ж є сенс дізнатися основні особливості платформи, якщо ви думаєте про її використання в майбутньому:

 • Програма розширеного членства. Приєднуйтесь до нього поставляється розширена програма членства, яку можна налаштувати відповідно до спеціальних вимог користувачів. Можна налаштувати конфігурації на інформаційній панелі системи. Тут ви можете змінювати типи членства, фінансові налаштування, параметри присутності в Інтернеті, спеціальні поля, вказувати кілька прав доступу адміністратора тощо.
 • Інструменти управління організацією. Програмне забезпечення дозволяє використовувати інструменти управління організацією, щоб надати вашому бізнесу найкраще можливе значення. Серед інструментів, якими ви можете керувати, є сенс згадати виплати учасників процесу, строки роботи членів, таблицю членів, цільові електронні листи та інші.
 • Учасники порталу. Система дає змогу користувачам легко приєднуватися до вашої організації та залишатися на зв’язку з іншими членами. Кожен абонент отримує можливість редагувати профіль, підтвердити обліковий запис учасника та електронну пошту, вивчити та використовувати наявні варіанти скасування, подати та оновити інформацію про кредитну карту тощо.

В даний час приєднайтесь до нього пропонуються три платні плани, найдоступніший з яких – Starter Package – коштує 29 доларів на місяць. Кожен план має 30-денну безкоштовну пробну версію, щоб користувачі могли перевірити його функції та прийняти рішення щодо подальшого використання. Програмне забезпечення додатково пропонує знижку 20% на некомерційні прибутки та 20% на річну підписку.

Спробуйте приєднатися до ІТ безкоштовно

Нижня лінія

Завдяки такому універсальному асортименту розробників веб-сайтів спільнот послуги, розглянуті у статті, здаються найбільш розумними рішеннями. Вони не мають нічого спільного і цікаві для різних категорій веб-розробників, починаючи від новачків і до професіоналів, які розробляють унікальні на замовлення веб-сайти з нуля.

Блоги та форуми часто добре поєднуються з точки зору одного веб-сайту, що робить спілкування між користувачами зручним. Таким чином, вони можуть прочитати публікації, щоб далі обговорити їх на форумі або в розділі коментарів, поділитися досвідом, уточнити найбільш гострі проблеми. uCoz, IM Creator та WordPress чудово працюють для таких типів веб-сайтів. Простіше налаштувати дизайн та додати конкретні функції за допомогою інтеграції додатків / плагінів, налаштування модулів та налаштування шаблонів, характерних для ніші. Багато що робиться за допомогою редагування коду в uCoz, тоді як найпростіший спосіб отримати приголомшливий дизайн тут – це придбати його в uTemplates. Як правило, всі системи виявляють себе з найкращого боку, коли справа стосується запуску веб-сайтів спільноти.

Що стосується uCoz, ви можете скористатися більшою різноманітністю з усіх точок зору, якщо ви володієте основами кодування.. Це платформа для досвідчених користувачів, які створюють потужні та великі на замовлення чи персональні веб-сайти з подальшими цілями монетизації. Якщо ви плануєте запустити блог з високою частотою публікації та кількома розділами, ви не знайдете кращого розробника веб-сайтів для досягнення цієї мети..

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me