Кращі будівельники веб-сайтів для некомерційних організацій

Кращі розробники веб-сайтів для некомерційних організацій


Веб-сайт неприбуткової організації – найкраще місце для всіх її членів, які бажають бути в курсі всіх подій, що відбуваються в його роботі. Це також є цінним джерелом інформації для тих користувачів, які просто планують вступити в організацію або просто шукають відповідні дані.

Само собою зрозуміло, що такий веб-сайт взагалі не повинен бути складним, що дозволяє кожному легко переглядати його, коли це потрібно. Він повинен забезпечити інтуїтивну навігацію, щоб навіть початківці могли знайти інформацію, яка їм потрібна, не вкладаючи занадто багато часу та зусиль. В іншому випадку ви ризикуєте втратити своїх потенційних клієнтів, які можуть віддати перевагу вашим конкурентам, якщо вони не зможуть знайти потрібну інформацію на вашому веб-сайті..

Той факт, що більшість власників неприбуткових організацій не може похвалитися чудовими навичками веб-дизайну або досвідом, викликає необхідність шукати прості, але надійні способи розробки веб-сайтів.. Наймаємо веб-майстра або замовити веб-сайт у студії веб-дизайну також не буде хорошим рішенням, тому що це досить дорога альтернатива. Саме тут використання розробників веб-сайтів буде оцінено дуже багато.

Розробники веб-сайтів спочатку призначені для новачків, і, таким чином, вони отримують корисні та детальні вказівки, рекомендації та поради, які значно спрощують процес веб-дизайну. Не потрібно володіти навичками кодування або конкретні знання з веб-дизайну, щоб оволодіти цими системами на користь. Більшість із них пропонують багаті колекції шаблонів, які наповнені вмістом та реагують з самого початку. Нарешті, веб-сайти, створені за допомогою розробників веб-сайтів, доступні та доступні належним чином оптимізований для пошукових систем, що збільшує шанси вашої організації отримати вищі позиції в результатах пошуку.

Ми випробували 9 найкращих некомерційних будівельників веб-сайтів:

 1. Wix – найкращий БЕЗКОШТОВНИЙ Створення веб-сайтів для некомерційних організацій
 2. WordPress – CMS №1 для будь-якого некомерційного веб-сайту
 3. uKit – найдешевший будівельник веб-сайтів для малого бізнесу
 4. SITE123 – Відмінна платформа для створення власних веб-сайтів
 5. 8b – Easy Site Builder для некомерційних організацій
 6. IM Creator – безкоштовний конструктор веб-сайтів для некомерційних організацій
 7. Squarespace – благодійний конструктор веб-сайтів для некомерційних організацій
 8. Shopify – Електронна комерція для некомерційних організацій та благодійних організацій
 9. Bluehost – найкращий веб-хостинг для некомерційних організацій

Вам цікаво дізнатись більше про кожну із цих систем, щоб вибрати ту, яка відповідатиме потребам вашої неприбуткової організації та вимогам веб-дизайну взагалі? Кожен із перелічених вище розробників веб-сайтів є повноцінним та вартим уваги. Погляньте на їх огляди зараз, щоб зробити необ’єктивний вибір.

Wix – найкращий БЕЗКОШТОВНИЙ Створення веб-сайтів для некомерційних організацій

Wix - найкращий конструктор веб-сайтів для некомерційних організацій (це БЕЗКОШТОВНО)

Вікс – це всебічний розробник веб-сайтів, який використовується для створення різних типів веб-сайтів, у тому числі неприбуткових організацій. Система охоплює широкий спектр потреб у веб-дизайні та пропонує безліч функцій, які легко вивчити та освоїти. Погляньте на основні переваги послуги зараз:

 • Шаблони для некомерційних організацій. У Wix є колекція релігійних та некомерційних шаблонів, які ви можете вибрати. Деякі з них включають благодійну їжу, дитячу благодійність, підліткові волонтери, некомерційні проекти, громаду тощо. Багато з них мають інтегровані “Пожертвуйте зараз“Кнопки та інші функції, необхідні для цих веб-сайтів.
  Також є багатий набір інструментів для налаштування дизайну, щоб надати веб-сайту бажаний вигляд та функціональність. Однак майте на увазі, що Wix не дозволяє змінювати шаблон на ходу. Якщо ви вирішите це зробити, вам доведеться повторно надіслати вміст.
 • Членство. Це дуже зручно для організацій, які розробляють та керують декількома проектами та потребують призначення певних членів під конкретні проекти. Завдяки функції членства ви можете надати доступ до прихованих розділів веб-сайту тим користувачам, які зробили пожертви та можуть бути запропоновані спеціальні права.
 • Форум. Wix дозволяє додавання форуму на ваш веб-сайт, що є надзвичайно надзвичайною особливістю для цих послуг. Це справжня перевага для будь-якого веб-сайту неприбуткової організації, оскільки це дає змогу зв’язатися з користувачами, заохочуючи їх до участі. Ви можете створити будь-які теми та гілки на форумі, щоб дізнатися ідеї інших членів та дозволити їм поділитися своєю думкою з іншими користувачами.
 • Ведення блогів. Це надійний спосіб інформувати користувачів про останні новини та події у вашій організації, а також про іншу пов’язану інформацію. Ви можете писати та публікувати публікації щодо місії та заяви вашої неприбуткової організації, ділитися своїми цілями та надавати аргументи, щоб переконати читачів приєднатися до вашої організації.
 • Багатомовний веб-сайт. Як власник неприбуткової організації, вас може зацікавити створення декількох мовних версій вашого веб-сайту. Так ви можете заохотити іноземних інвесторів робити пожертви та підтримувати вашу організацію різними способами. Це також приємний спосіб залучити більше користувачів, які поділяють вашу мету та бажають приєднатися до організації.

Вартість: У Wix є вільний нескінченний план, який ви можете використовувати для створення веб-сайту для своєї некомерційної організації. Це хороший варіант тестування функцій конструктора веб-сайтів, але якщо ви маєте намір запустити та керувати ефективним веб-сайтом, ви зіткнетесь із певними обмеженнями, стандартними для вільного плану (Обмеження Wix, дискового зберігання та пропускної здатності тощо.). Більше того, безкоштовні веб-сайти Wix мають піддомени. Якщо ви збираєтесь розпочати проект для серйозної некомерційної організації, це не надасть довіри вашому веб-сайту.

Очевидно, має сенс перейти на одну з платних підписок Wix, щоб отримати лояльність користувачів та підвищити довіру до вашого веб-сайту. З цією метою розробник веб-сайтів пропонує дві великі групи планів – «Стандарт» та «Бізнес / електронна комерція», які також розбиті на більш детальні підписки для розширення вибору користувача. Вартість стандартних планів починається з 13 доларів на місяць і сягає 39 доларів на місяць, тоді як бізнес-плани становлять 23 долари на місяць і більше. Усі плани пропонують безкоштовний хостинг і підключення до домену, підтримку клієнтів Premium, інтегровану аналітику Google, місце для зберігання та інші привілеї.

Спробуйте Wix безкоштовно

WordPress – CMS №1 для будь-якого некомерційного веб-сайту

WordPress - CMS №1 для будь-якого некомерційного веб-сайту

WordPress – є довірена система управління вмістом що не потребує презентації – настільки популярна і функціональна. Послуга дещо складніша, ніж стандартні розробники веб-сайтів, оскільки передбачає усвідомлення знань з програмування, щоб отримати максимальну користь від процесу веб-розробки. Під час використання платформи вам не обійдеться без необхідності інтегрувати плагіни, що підвищить ефективність роботи вашого некомерційного веб-сайту. Вам також потрібно мати навички кодування для управління та оновлення веб-сайту після його публікації. Погляньте на основні моменти WordPress зараз:

 • Чуйні нішеві шаблони. У системі є колекція вбудованих шаблонів, але ви також можете знайти в Інтернеті десятки якісних шаблонів, що реагують, призначених для некомерційних організацій. Ці теми є безкоштовними та платними – вирішувати про найкращий варіант.
 • Плагіни WP для некомерційних організацій. Існує кілька плагінів WP, які спеціально розроблені для розвитку неприбуткових організацій. Ви також можете переглядати безкоштовні та платні опції в Інтернеті. Серед найпопулярніших плагінів цього типу є сенс згадати Дайте, WPForms, Optinmonster, Yoast SEO, Google Analytics by Yoast, Безкоштовний сканер Sucuri, Віджет відгуків, Резервне копіювання, TablePress, Забудьте про кнопки шорт-коду, Простий календар, Плаваючий соціальний бар, Відродження старого повідомлення, MapPress Easy Google Maps, Polylang і більше.
 • Плагіни взаємодії користувачів. Як голова неприбуткової організації, у вас є нагальна потреба підтримувати зв’язок зі своїми членами веб-сайту. Саме для цього WordPress пропонує колекцію спеціалізованих плагінів взаємодії з користувачами. До них відносяться плагін клієнтського порталу, швидкий та простий запитання, кнопки Easy Social Share, запит плагіна зворотного дзвінка, клієнтська зона WP та смуга сповіщень WP, щоб згадати декілька.

Вартість: WordPress безкоштовний. Це справедливо для всіх категорій користувачів. Іншими словами, ви можете безкоштовно завантажити, встановити та використовувати систему, поки не вирішите створити повнофункціональний веб-сайт. Це може зажадати додаткових фінансових вкладень у додатки та навіть шаблони. Щоб зробити ваш готовий веб-сайт доступним в Інтернеті, вам доведеться додатково придбати хостинг та доменне ім’я.

Вартість хостингу в основному залежить від постачальника та плану, який ви оберете. Під час роботи з WordPress рекомендується використовувати Bluehost – офіційний хостинг-провайдер послуги. Плани, які вона пропонує, укомплектовані функціями, і вони доступні за розумну ціну. Таким чином, найдешевша підписка на Bluehost обійдеться вам лише у $ 2,95 / місяць.

Спробуйте WordPress зараз

uKit – найдешевший будівельник веб-сайтів для малого бізнесу

uKit - найдешевший будівельник веб-сайтів для малого бізнесу

uKit – це розробник веб-сайтів, який здобув всесвітню популярність завдяки сильній орієнтації на розвиток проектів малого бізнесу. Його простота у використанні, зручність та доступність зробили його одним із найкращих рішень для користувачів, які бажають запускати та керувати веб-сайтами різних типів. Не винятком є ​​неприбуткові організації. Нижче перераховані переваги, якими ви скористаєтесь при використанні цього конструктора веб-сайтів:

 • Простий та інтуїтивний інтерфейс. uKit може похвалитися одним із найпростіших та найінтуїтивніших інтерфейсів. Які б навички веб-дизайну та досвід ви не мали, ви легко звикнете до нього та вивчите основні елементи та функції, які він пропонує. Це дуже зручно, легко в навігації, сучасне, захоплююче і зрозуміле для всіх. Більше того, така простота інтерфейсу усуває необхідність найняти веб-дизайнера. Ви можете все зробити самостійно, тож навіщо витрачати гроші, які можна вкладати у розвиток вашої організації?
 • Чуйні шаблони. Чуйні шаблони автоматично адаптуються до будь-яких розмірів екрана та роздільної здатності різних мобільних пристроїв. Це дозволяє користувачам відвідувати ваш веб-сайт, коли вони потребують і де б вони не були. За допомогою uKit ви можете експериментувати з різними шаблонами, що входять у колекцію розробника веб-сайтів. uKit дозволяє змінювати теми на ходу, тим самим вибираючи ту, яка найбільше відповідає вашим потребам та уподобанням, без ризику втратити вміст. uKit має багату колекцію тематичних шаблонів, орієнтованих на потреби різних категорій користувачів.
 • Різноманітність віджетів. Деякі з віджетів, які можуть стати приємним доповненням до веб-сайту неприбуткової організації, – це кнопки соціальних мереж, LiveChat, CallBack, коментарі користувачів, карти Google, форми електронної пошти тощо. Будь-який з них може допомогти вам виконати певне завдання, наприклад пропозицію допомога в реальному часі людям, які потребують (наприклад, через опцію CallBack або LiveChat). Завдяки віджету Google Maps інвестори та люди, які бажають відвідати вашу організацію, зможуть знайти її набагато швидше.
 • Захищений веб-сайт. Сертифікація SSL дозволить приймати грошові пожертви без жодних ризиків. Підключити сертифікат SSL можна абсолютно безкоштовно.

Вартість: uKit не має безкоштовного плану, але він все ще дозволяє безкоштовно вибрати і протестувати будь-який із платних планів протягом 14 днів. Цього більш ніж достатньо, щоб визначити, який план найкраще підходить для вашого веб-сайту. Якщо ви маєте намір запустити простий веб-сайт неприбуткової організації, то мінімальний план ($ 4 / міс) буде добре працювати для цієї мети.

Спробуйте uKit безкоштовно

SITE123 – Відмінна платформа для створення власних веб-сайтів

SITE123 - Відмінна платформа для створення власних веб-сайтів

Site123 – це один з найпростіших хмарних розробників веб-сайтів, який можна використовувати для запуску майже всіх типів веб-сайтів, включаючи веб-сайти некомерційних організацій. Система забезпечує легку навігацію та інтуїтивно зрозумілий процес веб-розробки. Саме це робить SITE123 гідним вибором не тільки для професіоналів веб-дизайну, але і для недосвідчених власників неприбуткових організацій, які можуть використовувати його численні достоїнства для запуску та управління якісними проектами. Щоб дізнатися, що саме може запропонувати вам розробник веб-сайтів, ознайомтеся з його перевагами зараз:

 • Логотип – Веб-сайт вашої неприбуткової організації повинен виглядати надійно та надійно увазі користувачів водія. Ось тут професійний інструмент для виготовлення логотипів, який пропонує SITE123, буде дуже корисним. Це дозволяє розробляти логотип веб-сайту, використовуючи набір інтегрованих інструментів, таких як обрізка, повзунок розміру логотипу, налаштування заголовка та багато іншого.
 • Форма Builder – Система дозволяє інтегрувати якісні онлайн-форми у ваш некомерційний веб-сайт. Це дозволяє створювати зручні сторінки контактів, онлайн-запити, огляди, опитування та інші пов’язані елементи.
 • Ведення блогів – SITE123 має функціональний механізм блогу, який дозволяє створювати блог та інтегрувати його у свій некомерційний веб-сайт. Це корисно, якщо мова йде про залучення клієнтів, генерацію користувачів та збільшення взаємодії між зареєстрованими членами веб-сайту.
 • Багатомовна підтримка – Конструктор веб-сайтів пропонує багатомовну підтримку, яка дозволяє створювати кілька мовних версій вашого некомерційного веб-сайту. Інструмент стане у нагоді тим власникам веб-сайтів, які планують взаємодіяти з користувачами з-за кордону або шукати там можливості для пожертв.
 • Права доступу до веб-сайтів – SITE123 дозволяє встановлювати права доступу до веб-сайтів, виходячи з потреб та вимог власників веб-сайтів. Ця функція важлива, якщо ви плануєте керувати та оновлювати свій некомерційний проект разом з іншими користувачами, відповідальними за нього.
 • Безкоштовне підключення SSL – Якщо ви плануєте приймати пожертви, підключення SSL-сертифікату до вашого веб-сайту є обов’язковим. SITE123 дозволяє робити це безкоштовно, щоб підвищити безпеку вашого проекту та конфіденційність платежів / даних.
 • Інструменти взаємодії з користувачем – Розробник веб-сайтів надає доступ до списку інструментів взаємодії з користувачами, які можуть сприяти функціонуванню вашого некомерційного веб-сайту.
 • Ринок додатків – Система дозволяє вибирати з безлічі віджетів / доповнень, доступних на її інтегрованому ринку додатків. Ви можете вибрати ті програми, які відповідають спеціалізації та функціональності вашого проекту. Деякі з них включають чат підтримки в реальному часі, інструменти Analytics, галереї, соціальні, популярні, форми, віджети бронювання та багато іншого.
 • Інтеграція соціальних медіа – Ця функція дозволяє ефективно підвищувати репутацію свого веб-сайту та популярність у соціальних мережах, дозволяючи ділитися новинами, оновленнями та майбутніми подіями вашої неприбуткової організації зі своїми підписниками..

Вартість: SITE123 має вільний план, за допомогою якого ви зможете з’ясувати основні особливості системи. Однак ця опція взагалі не буде працювати для вас через підключення до домену та інші обмеження функціональності. Щодо платних підписок, ви можете вибрати з чотирьох планів. Їх вартість становила від 10,80 до 28,80 доларів на місяць.

Спробуйте Site123 безкоштовно

8b – Easy Site Builder для некомерційних організацій

8b - Easy Site Builder для некомерційних організацій

8b – це новий розробник веб-сайтів “Зроби сам”, який характеризується приголомшливою простотою та інтуїтивним підходом до веб-дизайну. Ця система є хорошим вибором для недосвідчених власників некомерційних організацій, які майже не знають взагалі про процес створення веб-сайтів. Для створення веб-сайтів із системою не потрібні спеціальні навички кодування чи веб-дизайну – настільки це зрозуміло, інтуїтивно зрозуміло, але воно є функціональним. Якщо ви маєте право використовувати цей конструктор веб-сайтів для свого некомерційного веб-сайту, пам’ятайте про набір функцій, який він надає:

 • Багатомовна підтримка – 8b дозволяє створити веб-сайт своєї некомерційної організації більш ніж однією мовою – це залежить від ваших потреб та завдань веб-дизайну. Немає необхідності створювати кілька веб-сайтів, доступних різними мовами – 8b заощадить ваші зусилля та час, дозволяючи розпочати багатомовний проект.
 • Функція AMP Google – Потужна функція Google прискорених мобільних сторінок дозволить вам покращити перегляд мобільних веб-сайтів відвідувачів веб-сайту, а також загальний час завантаження веб-сторінок.
 • Експорт веб-сайтів – Якщо ви плануєте регулярно оновлювати свій некомерційний веб-сайт, ця функція стане у нагоді і вам. Це дозволяє завантажувати наявні файли веб-сайту у форматі ZIP, щоб надалі їх редагувати та розміщувати проект у будь-якого постачальника послуг на ваш вибір.
 • Функція PWA – Веб-сайти некомерційних організацій часто користуються популярністю користувачів, що викликає необхідність створювати свої додатки для підвищення зручності користувачів. Функція підтримки прогресивних веб-додатків дозволяє перетворити ваш проект у настільний або мобільний додаток за пару хвилин, тим самим збільшуючи його популярність.

Вартість: 8b – безкоштовний розробник веб-сайтів. Ви можете створити неприбутковий веб-сайт, щоб ним керувати, як вам потрібно протягом необмеженого періоду часу. Це, однак, не найкраще рішення для таких серйозних проектів, оскільки безкоштовна підписка постачається з декількома обмеженнями, заважаючи отримати максимальну користь від її функціоналу. Щоб отримати доступ до розширеного набору функцій розробника веб-сайтів, система пропонує опцію оновлення – Стартовий план, вартість якого становить 1,58 дол. / Міс. Це ідеальне рішення для власників некомерційних веб-сайтів, які шукають гідну веб-презентацію та виконання своїх проектів. Більше того, у вас є 14 днів, щоб скасувати оплачену підписку без фінансових втрат, якщо є щось, чим ви не задоволені.

Спробуйте 8b безкоштовно

IM Creator – безкоштовний конструктор веб-сайтів для некомерційних організацій

IM Creator - безкоштовний конструктор веб-сайтів для некомерційних організацій

IM Creator – це професійний будівельник хмарних веб-сайтів, який виділяється з натовпу завдяки своїй свободі в налаштуванні дизайну, вдосконаленій функціональності та безлічі функцій, що дозволяють створювати функціональні та візуально привабливі проекти. Розробник веб-сайтів не передбачає ніякого знання програмного забезпечення, пропонуючи натомість декілька переваг. Ось перелік функцій, за допомогою яких ви зможете максимально використати процес оформлення веб-сайту:

 • Ведення блогів – IM Creator дозволяє підключати блог до будь-якого веб-сайту некомерційної організації. Це зручно, якщо ви плануєте заохочувати спілкування користувачів, завантажувати та оновлювати нові публікації, щоб підтримувати зв’язок із учасниками вашого веб-сайту.
 • Чуйний дизайн – Конструктор веб-сайтів дозволяє вибирати з десятків шаблонів, щоб вибрати той, який ідеально підходить вашим потребам у веб-розробці. Усі дизайни за замовчуванням реагують і є можливість інтеграції HTML, щоб надати веб-сайту унікальний персоналізований вигляд.
 • Безкоштовна інтеграція зображень – Система надає доступ до безкоштовної галереї зображень та ресурсів веб-дизайну, які ви можете інтегрувати у свій некомерційний веб-сайт на основі ніші, яку він охоплює. Опція фільтра пошуку допоможе спростити вибір та заощадити ваш час.

Вартість: Одним із безперечних важливих моментів розробника веб-сайтів є його цінова політика. IM Creator абсолютно безкоштовний для некомерційних організацій, дозволяючи їм розробляти та налаштовувати проекти, використовуючи всі функції системи. Безкоштовний план передбачає необмежену кількість хостингу та пропускну спроможність, опцію підключення домену, доступ до шаблонів, платформу електронної комерції, відсутність рекламних банерів та інші достоїнства. Тут також доступні оплачені варіанти для підприємців ($ 8 / міс) та користувачів White Label.

Спробуйте IM Creator безкоштовно

Squarespace – благодійний конструктор веб-сайтів для некомерційних організацій

Squarespace - благодійний конструктор веб-сайтів для некомерційних організацій

Squarespace – це один із найпопулярніших, навантажених функціоналом та впізнаваний розробників веб-сайтів у сучасній ніші веб-розробки. Система позиціонує себе як всебічний інструмент веб-побудови, який чудово підходить для всіх типів проектів, включаючи некомерційні веб-сайти. Розробник веб-сайтів пропонує широкий набір функцій, інтуїтивний підхід до веб-дизайну та чуйні макети, щоб отримати професійний веб-сайт з високою ефективністю. Зарахуємо його переваги для неприбутків:

 • Стилі сторінки – Розширений редактор стилів Squarespace пропонує безліч варіантів редагування дизайну, а також багатий вибір стилю сторінки, який можна вибрати для вашого веб-сайту, який не отримує прибутку. До них відносяться титульні сторінки, сторінки продуктів та блогу, галереї, події та покажчики. Просто виберіть потрібні для свого проекту та інтегруйте їх лише кількома клацаннями.
 • Інтеграція віджетів – Конструктор веб-сайтів дозволяє вибирати з широкого набору додатків і віджетів, які потрібно інтегрувати у ваш веб-сайт. Таким чином, ви можете вибрати віджети для фото та відео галерей, кнопки соціальних медіа для кращого просування вмісту, інструментів електронної комерції та аналітики, контактних форм тощо.
 • Ведення блогів – Ви можете додати блог на свій благодійний веб-сайт завдяки потужному блоговому двигуну пропозицій Squarespace. Окрім додавання та планування публікацій, можна також включати коментарі користувачів, додавати теги геолокації, додавати RSS-канал, налаштовувати параметр повторного блогу тощо.
 • Соціальна інтеграція – Простір квадратів дозволяє інтегрувати соціальні медіа, дозволяючи ділитися вмістом свого веб-сайту через популярні соціальні мережі. Відвідувачі вашого веб-сайту також зможуть поділитися своїм вмістом із співавторами.
 • Вбудовування карт Google – Розробник веб-сайтів дає змогу вставляти Карти Google на ваш некомерційний веб-сайт, щоб вказати точне місце розташування вашої організації. Це також розділ, де ви зможете надати свої контактні дані, інтегрувати форму зворотного зв’язку, інформацію про нас та інші пов’язані дані.
 • Онлайн-календар – За допомогою Squarespace ви можете інтегрувати онлайн-календар у свій веб-сайт, щоб повідомляти членів вашої організації, а також інших відвідувачів про майбутні події, новини, спеціальні пропозиції, дати тощо. Спільний доступ до цих даних у профілях соціальних мереж також можливий тут.
 • SSL сертифікат – Якщо ви плануєте приймати пожертви через свій веб-сайт, підключення SSL-сертифікату стане обов’язковим для захисту даних та конфіденційної інформації користувачів. Квадратний простір дозволяє інтегрувати SSL для підвищення безпеки вашого веб-сайту.
 • Логотип – Створення логотипу для вашого некомерційного веб-сайту бажано (якщо у вас її ще немає), якщо ви хочете підвищити рівень репутації та визнання. Програма Squarespace дозволяє зробити це за лічені хвилини за допомогою інтегрованого інструменту Maker Logo.
 • Розгорнути інструмент – Якщо ви плануєте ділитися інформацією про свій веб-сайт у соціальних мережах, ви обов’язково оціните доступність програми “Розгорнути”. Це інструментарій розповідей, який дозволяє створювати та публікувати історії в соціальних мережах, щоб зацікавити користувачів у вашій організації та її оновленнях.
 • Планування гостроти – Інтеграція Squarespace з платформою Acuity Scheduling дозволила вчасно здійснювати та керувати зустрічами в Інтернеті. Саме так можна ефективно спростити співпрацю з членами вашої організації.
 • Система коментування – Розробник веб-сайтів пропонує повністю інтегровану систему коментування, яка підтримує потокові коментарі з індивідуальними підрахунками. Тут також включена опція модерації, щоб запобігти спаму.

Вартість: Програма Squarespace має 14-денну пробну версію, щоб користувачі могли протестувати її набір функцій до передплати на один із платних планів. Останні включають чотири типи підписки, вартість яких починається з $ 12 / місяць і сягає до $ 40 / місяць. Усі плани включають безкоштовний хостинг та домен, що є ще однією перевагою для некомерційних веб-сайтів.

Спробуйте Squarespace безкоштовно

Shopify – електронна комерція для некомерційних організацій та благодійних організацій

Shopify - електронна комерція для некомерційних організацій та благодійних організацій

Shopify – це всесвітньо відоме програмне забезпечення електронної комерції, яке визначилося завдяки потужному набору функцій та безлічі інструментів, необхідних для створення проекту електронної комерції для благодійних та неприбуткових організацій. Платформа відзначилася завдяки широкому маркетингу, управлінню веб-магазинами та просуванням. Деякі з них перелічені нижче:

 • Параметри синхронізації – Програмне забезпечення дозволяє синхронізувати ваш обліковий запис з іншими популярними зовнішніми послугами та ринками. Ось таким чином можна підвищити ефективність роботи вашого некомерційного веб-сайту, який планується зайняти в ніші електронної комерції.
 • Менеджмент продукту – Shopify дозволяє додавати та керувати довгими списками товарів разом із їх описами, параметрами, показ функцій відображення вікон, розширеними опціями імпорту / експорту CSV тощо.
 • SSL сертифікація та захист від шахрайства – Підключення SSL сертифікату дозволяє захистити дані вашого веб-сайту від несанкціонованого доступу. Це, відповідно, забезпечує підвищену безпеку та конфіденційність інформації, яку вона містить. Те саме стосується функції Fraud Protect, яка сприяє безпеці ваших онлайн-платежів.
 • Багатомовна підтримка – Наявність вашого веб-сайту на кількох мовах підвищить інтерес користувачів, дозволяючи вам зв’язатися з міжнародними споживачами.
 • Доповнена реальність – Shopify AR дозволяє зробити процес взаємодії з користувачем та презентацію продукту більш захоплюючим та цікавим. Ця функція дозволяє відображати продукти в тривимірному режимі, щоб користувачі могли детально бачити всі їх характеристики для кращого та зручнішого перегляду.
 • POS програмне забезпечення – Це ще одна родзинка платформи, яка дає змогу не тільки здійснювати продажі в Інтернеті, а й пропонувати предмети для продажу на місцевому магазині.

Вартість: Цінова політика Shopify є помірною, що пояснюється її набором функцій. Найдешевша підписка обійдеться вам у $ 9 / місяць, тоді як ціна найдорожчого плану становить $ 299 / місяць. Остаточна вартість залежить від типу плану та ряду включених функцій / термінів. Програмне забезпечення дозволяє випробувати бажану підписку під час 14-денної пробної версії, яку пропонує система.

Спробуйте Shopify безкоштовно

Bluehost – найкращий веб-хостинг для некомерційних організацій

Bluehost - найкращий веб-хостинг для некомерційних організацій

Bluehost – це надійний і потужний хостинг-провайдер, який є чудовим вибором для некомерційних веб-сайтів. Наразі це один із лідерів ніші, який також офіційно рекомендується WordPress CMS як провідна хостинг-компанія в світі. Це не дивно, оскільки Bluehost оснащений функціями та інструментом високого класу, які забезпечують безпечне та надійне розміщення вашого проекту. Ось деякі з них, які можуть вас зацікавити:

 • Швидка швидкість завантаження сторінки та висока швидкість завантаження – Ці параметри забезпечать гідну ефективність та швидке завантаження вашого некомерційного веб-сайту, незалежно від кількості трафіку, спрямованого на нього.
 • Гнучкість та безпека – Bluehost інтегрується з декількома зовнішніми послугами, додатками та програмами, які сприяють продуктивності та безпеці вашого проекту. Досконалі засоби безпеки, такі як Spam Hammer або Spam Expert, а також опція захисту гарячої посилання, забезпечують максимальну безпеку всіх веб-сайтів, розміщених на платформі..
 • Широкий ринок – Система надає доступ до безлічі додатків, скриптів та додатків, які використовуються для налаштування вашого веб-сайту. Ви можете використовувати численні теми WordPress, графічні галереї, інструменти маркетингу та електронної комерції тощо.

Вартість: Bluehost – одне з найбільш доступних житлових рішень. Якщо бути точним, ви можете отримати найдешевший план лише за $ 39,5 / місяць, отримуючи доступ до безкоштовних оновлень SSL та WordPress, необмеженої пропускної здатності та інших переваг.

Спробуйте Bluehost зараз

Нижня лінія

Некомерційна організація немислима без веб-сайту, який буде поширювати ідеї, популяризувати її місію та заохочувати користувачів приєднатися до неї. Він буде інформувати членів вашої громади про все, що ви хочете, щоб вони знали. Існують різні інструменти для створення веб-сайтів, за допомогою яких ви можете створити власний веб-сайт.

Вибір найкращого конструктора веб-сайтів для веб-сайту некомерційної організації не повинен бути складним завданням для звичайних користувачів. Розробники веб-сайтів чудово працюють при розробці цих проектів. Їх особливості, характеристики та цінова політика забезпечують неперевершений досвід побудови веб-сторінок, дозволяючи досягти бажаного результату. Просто переконайтеся, що ви знаєте про всі характеристики цих систем, щоб мати можливість вибору послуги, якою ви будете задоволені в довгостроковій перспективі..

Створіть некомерційний сайт БЕЗКОШТОВНО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me