Кращі будівельники веб-сайтів для малого бізнесу

Для веб-сайтів для малого бізнесу


Наразі ви будете ефективно просувати свій бізнес, але не можете вирішити, з чого почати? Що ви повинні знати, це те, що успішний розвиток бізнесу немислимий без надійної веб-присутності.

Наявність веб-сайту для малого бізнесу – сама по собі перевага. Це допомагає досягти декількох цілей одночасно. Незалежно від сфери, в якій ви спеціалізуєтесь, веб-сайт залишається найкращим місцем для клієнтів та ділових партнерів, які зацікавлені мати справу з вами.

Як тільки ви вирішите запустити веб-сайт для малого бізнесу, ви побачите різні варіанти. Якщо ви готові вкласти багато коштів у розробку свого веб-сайту, тоді можете найняти студію веб-дизайну зробити цю роботу за вас.

Однак це не найкраща ідея, якщо ви хочете взяти на себе відповідальність за процес створення веб-сайтів для подальшого управління та оновлення свого веб-сайту за потреби. Один з найкращих і найпростіших варіантів саморобних робіт – це використання веб-конструктора. Ці сервіси дозволяють будувати різні типи проектів, що відрізняються функціональністю, набором функцій та результатами.

Якщо ви маєте рацію запустити повнофункціональний веб-сайт для малого бізнесу, це дійсно має сенс дізнатися більше про це найпопулярніші розробники веб-сайтів.

Ми протестували 10 кращих будівельників веб-сайтів для малого бізнесу:

 1. Wix – найкращий БЕЗКОШТОВНИЙ Створення веб-сайтів для малого бізнесу
 2. uKit – Конструктор сайтів для малого бізнесу для персонального веб-сайту
 3. WordPress – найкраща CMS з відкритим кодом для малого бізнесу
 4. Бренди кравців – кращий постачальник веб-сайтів для малого бізнесу
 5. Shopify – Розробник веб-сайтів електронної комерції для малого бізнесу
 6. Bluehost – Створення веб-сайтів та хостинг для малого бізнесу
 7. Закладка – Веб-платформа на базі AI для малого бізнесу
 8. Ucraft – доступний інструмент для створення веб-сайту для малого бізнесу
 9. SITE123 – найпростіший веб-сайт для малого бізнесу
 10. Gator – простий та зручний веб-сайт Builder від HostGator

Що стосується вибору найкращого розробника веб-сайтів для малого бізнесу, більшість користувачів відчувають дезадаку лише через те, що вони не знають, який сервіс буде найкращим для них. Давайте розглянемо основні варіанти та переваги найбільш популярних розробників веб-сайтів, щоб ви могли знати, чого очікувати від кожного з них.

Wix – найкращий БЕЗКОШТОВНИЙ Створення веб-сайтів для малого бізнесу

Wix - найкращий БЕЗКОШТОВНИЙ Створення веб-сайтів для малого бізнесу

Вікс – це найкращий безкоштовний розробник веб-сайтів для малого бізнесу, який здобув всесвітню популярність завдяки великому набору функцій, пов’язаних з нішею. Безліч інструментів для налаштування дизайну, багатий вибір вільних шаблонів та доступна цінова політика зробили систему гідною платформою для розробки всіх типів веб-сайтів, включаючи проекти малого бізнесу. Wix – це чудовий вибір для підприємців, яким не вистачає навичок кодування та не встигають вивчити всі тонкощі процесу створення веб-сторінок. Щоб переконатися, що система відповідає вашим потребам веб-дизайну, врахуйте наступні переваги платформи:

 • Шаблони малого бізнесу. У якій би бізнес-ніші ви не спеціалізувались, ви легко знайдете підходящий шаблон у багатій колекції розробника веб-сайтів. Усі теми Wix безкоштовні, оптимізовані для мобільних пристроїв, і є можливість скористатися редактором мобільних пристроїв, щоб забезпечити хорошу якість мобільного дисплея. Зміни, внесені в мобільну версію, не відображаються в режимі робочого столу, тоді як зміни, внесені у варіанті веб-сайту для настільних ПК, будуть видимі в мобільній версії.
 • Wix ADI. Інтегрований Інструмент штучного дизайну інтелекту допоможе вам розробити веб-сайт для малого бізнесу, навіть якщо ви не фахівець з веб-дизайну. Це робиться в автоматизованому режимі – просто надайте інформацію про свою компанію, яка повинна відображатися на веб-сайті, і система зробить решту роботи за вас.
 • Wix ShoutOut. Ще однією перевагою Wix є функція маркетингу електронною поштою. Це дозволяє створювати приголомшливі електронні листи та обмінюватися маркетинговими кампаніями в найкоротші терміни. Wix ShoutOut пропонує настроювані стилі, професійні шаблони з готовими макетами, просту інтеграцію контактів. Ви також можете скористатися інструментами соціальних медіа та трекером статистики, щоб перевірити статистику свого веб-сайту. Це саме те, що потрібно вашому бізнесу для ефективного просування.
 • Платформа електронної комерції. Ви маєте намір запустити невеликий і середній інтернет-магазин, але не маєте часу мати справу з спеціалізованими розробниками веб-сайтів? Тоді продовжуйте досліджувати Магазини Wix – функція, яка дозволить вам запустити веб-сайт електронної комерції, оптимізований для перегляду мобільних пристроїв. Виберіть шаблон, завантажте інформацію свого веб-магазину, контактні дані, продукти та їх специфікації, увімкніть функції електронної комерції та налаштуйте параметри оплати / доставки для запуску веб-магазину, який відповідає вашим потребам та очікуванням.
 • Wix SEO Wiz. Завдяки зручному та простому у використанні Wix SEO Wiz, ви зможете контролювати ефективність просування вашого веб-сайту. З цією метою ви можете налаштувати параметри SEO, відстежувати статистику веб-сайтів, інтегрувати необхідні інструменти та віджети та виконувати інші дії, щоб переконатися, що веб-сайт вашого малого бізнесу. отримує високі звання в Google.
 • Підйом по Wix. Ascend by Wix – це вдосконалене бізнес-рішення «все в одному», яке надає доступ до більше ніж 20 професійних бізнес-інструментів, призначених для спрощення процесів управління бізнесом. За допомогою цієї функції ви можете запустити, запустити та просувати свою компанію, збільшити базу клієнтів та репутацію ніші, а також отримати прибуток. Ascend робить усі процеси максимально автоматизованими, пропонуючи такі інструменти, як Forms, Contact Manager, Live Chat, Inbox, Invoices, Tasks & Нагадування, автоматика, котирування цін тощо.

Чи добре Wix для малого бізнесу? Wix безумовно чудово підходить для малих бізнес-проектів з точки зору ціноутворення. Безкоштовний план, який система пропонує кожному абоненту, може бути ефективно використаний для випробування всіх можливостей розробника веб-сайту. Однак він не покриє весь спектр потреб вашого веб-дизайну, якщо ви вирішите запустити бізнес-сайт і зробити його доступним в Інтернеті. Вам знадобиться доменне ім’я, а також інші інструменти, щоб переконатися, що веб-сайт вашого підприємства займає високі місця в пошукових системах та користується популярністю серед цільової аудиторії. Таким чином, оновлення до платної підписки є обов’язковим. Wix пропонує набір планів для бізнесу та електронної комерції, вартість яких починається з 23 доларів на місяць. Це гідна інвестиція для будь-якого веб-сайту малого бізнесу.

Спробуйте Wix безкоштовно

uKit – Конструктор сайтів для малого бізнесу для персонального веб-сайту

uKit - Конструктор сайтів для малого бізнесу для персонального веб-сайту

uKit – це один із найпростіших та найфункціональніших розробників веб-сайтів для малого бізнесу для особистих проектів. Насправді система забезпечує велике співвідношення ціна-якість для початківців та професійних розробників веб-дизайну, які мають намір запустити свої власні веб-сайти. Платформа визначила себе як розробник веб-сайтів для малого бізнесу, і, таким чином, весь її набір функцій орієнтований на виконання цього завдання. uKit надзвичайно простий у використанні і не потребує усвідомлення навичок кодування. Це приємне рішення для створення веб-сайтів для власників невеликих компаній та приватних підприємців, які завжди наполягають на час, не мають знань щодо веб-дизайну та не готові вкладати багато коштів у розробку веб-сайтів. Ось перелік можливостей uKit з гордістю пропонує своїм підписникам:

 • Чуйні бізнес-дизайни. Колекція шаблонів uKit – одна з найбільш вражаючих у ніші. Він включає сотні чуйних шаблонів, поділених на бізнес-категорії для зручності пошуку. Ви можете змінити шаблон на будь-якій стадії процесу веб-дизайну, при цьому вміст буде збережено. Процес налаштування шаблонів також простий. Просто перейдіть на приладну панель, щоб перевірити інструменти, які ви можете використовувати для цієї мети.
 • Інтеграція AmoCRM. Орієнтуючись на просування бізнесу, компанія UKit пропонує amoCRM варіант інтеграції. Це проста і досить інтуїтивна система обліку потенційних угод та клієнтів, яка допомагає контролювати та збільшувати обсяги продажів. Система спрощує процес управління замовленнями / замовленнями, сприяючи більш швидкому та ефективному просуванню бізнесу.
 • електронна комерція. Функції електронної комерції uKit варті окремої уваги. Конструктор веб-сайтів надає користувачам можливість запустити та керувати невеликим веб-магазином. Насправді тут можна пройти двома шляхами. Ви можете підключити віджет електронної комерції до свого веб-сайту та встановити параметри або інтегрувати плагін Ecwid, щоб розпочати продаж в Інтернеті.
 • Бізнес-віджети. uKit дозволяє інтегрувати бізнес-віджети, які можуть додати функціональність та бізнес-фокус на ваш веб-сайт. Серед бізнес-віджетів, які ви хочете інтегрувати у свій проект, спочатку має сенс згадати часові шкали, кроки, карти Google, соціальні мережі тощо. Кожен із цих віджетів відмінно підходить для всіх типів бізнес-сайтів.
 • Інтеграція SendPulse. uKit легко інтегрується з SendPulse – популярним віджетом, який використовується тими веб-розробниками, які бажають додавати та коригувати онлайн-push-повідомлення для відвідувачів свого веб-сайту. Інтеграція віджетів займає лише пару хвилин і може бути виконана навіть некодераторами.
 • uCalc. Ще одна родзинка розробника веб-сайту – його онлайн-калькулятор – uCalc, інтеграція яких допомагає визначити вартість продуктів / послуг, пропонованих цільовій аудиторії. Це особливо чудовий вибір для проектів електронної комерції.

Чи добре uKit для малого бізнесу? uKit – це один із найкращих варіантів розробки веб-сайтів для малого бізнесу, і він є одним із самих доступні розробники веб-сайтів так само. У системи немає вільного плану, але це не зовсім необхідно, враховуючи вартість його платних підписок. Ціна найдешевшого плану uKit становить лише 4 долари, тоді як найдорожча і просунута підписка обійдеться вам у 12 доларів / місяць! Ці ціни є більш ніж доступними для будь-якого малого бізнесу – навряд чи ви знайдете дешевші ціни за такий обширний функціонал!

Дивись також: огляд uKit.

Спробуйте uKit безкоштовно

WordPress – найкраща CMS з відкритим кодом для малого бізнесу

WordPress - найкраща CMS з відкритим кодом для малого бізнесу

WordPress – найкращий система управління вмістом з відкритим кодом для веб-сайтів малого бізнесу. Платформа здобула всесвітню популярність завдяки потужному набору функцій, безлічі функцій інтеграції та вдосконаленим варіантам налаштування дизайну. Система спочатку була створена як платформа для ведення блогів, і, таким чином, ви не знайдете більш простого рішення для запуску та управління ним. Однак це не означає, що ви не зможете використовувати систему для розробки інших типів проектів. Навпаки, WordPress чудово працює для створення ділових веб-сайтів, цільових сторінок і навіть веб-магазинів. Все залежить від ваших цілей, зусиль веб-дизайну та результату, якого ви очікуєте в довгостроковій перспективі. Під час вирішення аспекту функціональності WordPress пропонує такі функції:

 • Плагіни для малого бізнесу. Система виділяється з натовпу завдяки потужним варіантам інтеграції плагінів. Там багато плагінів WordPress, і ви вирішите вибрати та інтегрувати ті, які є найбільш підходящими для вашого веб-сайту. Серед найпопулярніших плагінів WordPress для веб-сайтів для бізнесу, є сенс згадати WPForms, MonsterInsights, Yoast SEO, постійний контакт, OptinMonster, Sucuri, UpdraftPlus, WP Rocket, MemberPress, CSS Hero, LearnDash, G Suite, SEMRush, Pretty Links Pro, Спільні рахунки, WooCommerce та багато іншого.
 • Плагіни взаємодії з клієнтами. Поряд із плагінами, орієнтованими на ніші, WordPress пропонує широкий вибір віджетів / розширень взаємодії з клієнтами. Вони потрібні, щоб зробити веб-сайт вашого малого бізнесу зручним та зручним для поточних та потенційних клієнтів. Деякі з найпопулярніших віджетів, які ви можете вибрати та інтегрувати у свій сайт, найбільш розповсюджені: чат в прямому ефірі, Zopim Live Chat, підтримка Candy, uCare, AH квитки, Zendesk, Help Scout Desk тощо.
 • Шаблони малого бізнесу. WordPress також відомий своїми шаблонами для малого бізнесу високого класу. У глобальній мережі їх доступні тисячі, і ви можете легко вибрати один з безкоштовних і платних версій. Однак майте на увазі, що безкоштовні шаблони, розроблені сторонніми розробниками, зовсім не безпечні через потенційні загрози зловмисного програмного забезпечення. Переконайтеся, що ви маєте справу з надійними веб-дизайнерами, на які можна повністю покластися.

Чи WordPress корисний для малого бізнесу? WordPress чудово підходить для веб-сайтів малого бізнесу завдяки вдосконаленим функціям та доступній ціні. CMS безкоштовний для завантаження та встановлення. Однак вам доведеться платити за використання зовнішніх плагінів, тем, віджетів та додатків. Так само вам доведеться купувати доменне ім’я та платити за хостинг, щоб зробити ваш веб-сайт доступним в Інтернеті.

Говорячи про вибір хостингу, WordPress офіційно рекомендує використовувати Bluehost як першокласний хостинг-провайдер які можуть покрити всі потреби в хостингу своїх користувачів. Хост характеризується високою швидкістю безперервного часу, швидкою швидкістю завантаження сторінки, доступною ціновою політикою, безпекою, величезним ринком із сотнями плагінів, доповнень, додатків та сценаріїв, широким вмістом маркетингу контенту та SEO, фокусом електронної комерції та кількома програмами, які потрібно інтегрувати на ділові веб-сайти. Вартість використання Bluehost здивує всіх, оскільки ціна його найдешевшого плану становить $ 2,95 / місяць.

Спробуйте WordPress зараз

Бренди кравців – кращий постачальник веб-сайтів для малого бізнесу

Бренди кравців - кращий постачальник веб-сайтів для малого бізнесу

Кращі бренди – найкращий постачальник веб-сайтів для малого бізнесу, який спочатку орієнтований на упорядкування процесів брендингу бізнесу. Система допомагає швидко розпочати ваш бізнес високим рівнем дизайну та брендингу, зробивши його виділенням з натовпу. Tailor Brands – це перша в світі платформа дизайну логотипів та логотипів, що працює на основі Штучного інтелекту. Це допомагає надати будь-якому проекту професійний вигляд та унікальну ідентичність онлайн-бренда. Нижче перераховані найвидатніші моменти платформи:

 • Колекція інструментів брендингу. Tailor Brands пропонує потужну колекцію інструментів для брендингу, спеціально розроблених для вашого бізнесу. Ці інструменти адаптовані, це означає, що ви можете використовувати свій файл EPS та ідеї візитної картки, щоб створити унікальний дизайн веб-сайту, який буде ідеально відповідати веб-сторінці вашого бізнесу..
 • Логотип. Система дозволяє створити унікальний логотип бізнесу, щоб розкрити ідентичність вашого бренду, поділитися своїм баченням та вибрати необхідні елементи, які система пропонує за замовчуванням. Процес створення логотипу простий та креативний – вам потрібно вказати назву своєї компанії, вибрати бажаний тип логотипу, вибрати параметри шрифту та перейти до процесу налаштування логотипу. Після завершення цих кроків алгоритм AI використовуватиме вміст для розробки логотипу вашого бізнес-сайту в автоматизованому режимі.
 • Платформа соціального управління. Система оснащена інтегрованою платформою соціального управління, яка дозволяє ділитися вмістом, пов’язаним із веб-сайтом, та розміщувати статті у соціальних мережах.
 • Пошиття реклами. Інтегрована платформа “Пошиття реклами” дозволяє розробляти миттєві оголошення, доступні в декількох змінних, щоб відповідати будь-яким потребам.

Чи підходять бренди для малого бізнесу? Якщо вам потрібен професійний логотип веб-сайту та брендинг високого класу, фірмові бренди підійдуть до ваших вимог. Система дозволяє вам налаштувати та грати навколо дизайну логотипу вашого веб-сайту за допомогою інтегрованого конструктора веб-сайтів, який постачається з функцією електронної комерції, наданою за замовчуванням. Тут немає безкоштовного плану, але платформа дозволяє вибрати одну з платних підписок, які починаються від $ 9,99 / місяць. Більше того, ціна може бути знижена до $ 2,99 / місяць, якщо ви вирішите здійснювати щорічний платіж.

Спробуйте бренди кравців зараз

Shopify – Builder веб-сайтів електронної комерції для малого бізнесу

Shopify Домашня сторінка

Shopify – це найпотужніший і той найпопулярніше програмне забезпечення для електронної комерції використовується для запуску та управління веб-сайтами професійного бізнесу та електронної комерції. Весь набір функцій платформи, а також її інструментів орієнтовані на дизайн усіх типів інтернет-магазинів. Розробник веб-сайтів – приємний вибір як для початківців, так і для професійних веб-майстрів, які спеціалізуються на розробці веб-сайтів електронної комерції. Немає функцій електронної комерції Shopify недоліків – перегляньте функції та інструменти системи, щоб дізнатися, скільки вона може запропонувати:

 • POS програмне забезпечення. Shopify поставляється з вдосконаленим пунктом продажу (POS) програмне забезпечення, яке дозволяє реалізовувати продукцію на власному магазині роздрібної торгівлі. Використання зовнішнього терміналу картки, автономне підключення замовлення, автоматична синхронізація з обліковим записом Shopify, можливість відкрити кілька облікових записів користувачів, синхронізація Quickbooks, опція звіту – це лише кілька переваг цієї функції.
 • Параметри управління продуктом. Shopify дає можливість інтегрувати кошик для покупок і кнопку “Купити”, щоб клієнти могли створити необхідну кількість товарних карток. Система автоматично генерує коди для вбудовування продуктів для додавання списків продуктів та колекцій на веб-сайт. Крім того, система дозволяє отримати широкі можливості управління продуктами, щоб забезпечити зручне враження від покупців.
 • Параметри універсальної інтеграції. Програмне забезпечення дозволяє інтегруватись з популярними та функціональними ринками, такими як Xero, Quickbooks та іншим обліковим програмним забезпеченням для підвищення продуктивності вашого веб-магазину. Інтеграція Shopify з Amazon Marketplace здійснюється за кілька простих клацань, тоді як результат цієї синхронізації перевищить ваші очікування, якщо ви плануєте продавати продукти на обох платформах. Тут допоможе багатоканальна підтримка.
 • Особливості маркетингу високого класу. Що стосується реклами веб-магазинів, Shopify пропонує безліч високоякісних маркетингових функцій. Підприємці зможуть створювати онлайн-квитанції, аналізувати та переглядати статистику веб-магазинів, контролювати баланс облікових записів, використовувати розширені функції Shopify, такі як Shopify Ping, App Store, знижки BOGO, Shopify Tap & Чип-рідер та багато іншого.
 • Інструменти управління веб-магазином. Програмне забезпечення дозволяє вибирати з декількох варіантів та інструментів управління веб-магазинами, які підвищують продуктивність вашого веб-магазину. До них відносяться доступ до профілів клієнтів, груп та облікових записів, макетів та шаблонів електронної пошти, опції виконання та замовлення тощо.
 • Особливість AR. Ще одна родзинка Shopify – це її вдосконалений Доповнена реальність (AR) інструмент. Ця функція дозволяє переглядати товари, що пропонуються до продажу в 3D-режимі, щоб потенційні покупці детально бачили його переваги.

Чи підходить для малого бізнесу? Shopify – одна з найкращих платформ, яка чудово підходить для розробки веб-сайтів електронної комерції – від маленьких до гіпермаркетів. Програмне забезпечення пропонує безкоштовний 14-денний пробний період для тестування набору функцій та чотирьох платних підписок. Вартість найдешевшого плану складає 9 доларів на місяць, що є напрочуд розумною пропозицією.

Спробуйте Shopify безкоштовно

Bluehost – Створення веб-сайтів та хостинг для малого бізнесу

Bluehost - Створення веб-сайтів та хостинг для малого бізнесу

Bluehost – це найбільш надійний і функціональний хостинг-провайдер для веб-сайтів малого бізнесу. Компанія існує роками, завоювавши лояльність мільйонів користувачів у всьому світі. Зараз він відомий як офіційний постачальник послуг хостингу, рекомендований для професійного використання WordPress. Система забезпечує безперебійну роботу веб-сайтів, розміщених на ньому, а також безпечне збереження даних. Основні переваги компанії наведені нижче:

 • Гнучкість. Система забезпечує безперебійну інтеграцію з безліччю універсальних розширень, доповнень, зовнішніх служб та плагінів, які сприяють гідній та високій ефективності веб-сайту вашого малого бізнесу, незалежно від кількості трафіку.
 • Збільшення часу завантаження сторінки. Bluehost також гарантує безперебійну роботу веб-сайту, що призводить до збільшення часу завантаження сторінки, а також високої швидкості роботи. Система постачається з пакетом інтегрованих функцій та інструментів, які підвищують продуктивність веб-сайту, незалежно від загальних параметрів завантаження веб-сайту та обсягу трафіку.
 • Bluehost Marketplace. Хостинг-провайдер постачається з потужним інтегрованим ринком плагінів, розширень, скриптів та доповнень, які в ідеалі підвищують налаштування та ефективність веб-сайту малого бізнесу. Крім того, можна вибрати з багатої колекції бізнес-шаблонів, розроблених для WordPress.
 • Розширена безпека. Bluehost особливо піклується про безпеку вашого веб-сайту та збереження даних, що дуже важливо для бізнес-проектів. Постачальник хостингу використовує засоби захисту гарячих посилань разом із молоточком спаму, експертами зі спаму та іншими функціями безпеки.

Чи Bluehost корисний для малого бізнесу? Bluehost – це надійний і функціональний хостинг-провайдер для веб-сайтів малого бізнесу. Платформа не пропонує ніяких безкоштовних планів, але це компенсується доступною вартістю її платних підписок. Ціна найдешевшого плану складає $ 2,95 / міс. Цією ціною ви користуєтесь безкоштовним підключенням SSL-сертифіката, необмеженою пропускною здатністю, можливістю підключення безкоштовного доменного імені до веб-сайту вашого бізнесу (якщо у вас її ще немає) та багато інших переваг.

Спробуйте Bluehost зараз

Закладка – веб-платформа на базі AI для малого бізнесу

Закладка - веб-платформа на базі AI для малого бізнесу

Закладка – це найкраща веб-платформа, що працює на AI, що використовується для створення веб-сайтів малого бізнесу. Хмарний конструктор веб-сайтів повністю заповнений специфічними для бізнесу варіантами та дозволяє будувати добре структуровані проекти. Бізнес-веб-сайти та інтернет-магазини, запущені на платформі, мають надійний зовнішній вигляд та чудові показники. Настав час надати список найбільш вражаючих функцій закладок:

 • Асистент AIDA. Ви можете створити функціональний веб-сайт або Інтернет-магазин за мить за допомогою вдосконаленого AIDA (Асистент з дизайну штучного інтелекту) інструмент. Весь процес створення веб-сайту займає не більше двох хвилин, а результат, безумовно, вразить усіх – такий функціональний AIDA! Просто надайте інформацію про свою компанію та стежте за тим, як помічник створює веб-сайт для вас.
 • Комплексні бізнес-шаблони. Закладка не має стандартних шаблонів, які ви можете налаштувати під свої нішеві вимоги. Саме AIDA пропонує широкий вибір безкоштовних інтегрованих тем, які відрізняються за структурою та відповідають за замовчуванням. Виберіть будь-який із них, щоб розпочати роботу над вашим малим бізнесом або веб-сайтом електронної комерції.
 • Багатомовна підтримка. Платформа підтримує понад 50 мов завдяки тому, що ви можете створити ті версії мови веб-сайту, які вам потрібні, щоб охопити цільову аудиторію за кордоном.
 • Статистика веб-бізнесу. Конструктор веб-сайтів дозволяє відстежувати ефективність веб-сайту вашого бізнесу за допомогою використання інтегрованих інструментів збору статистики. Є також кілька мобільних додатків, які дозволяють швидко та ефективно керувати веб-сайтами з будь-якого місця, де ви перебуваєте.

Закладка корисна для малого бізнесу? Закладка – це досить хороший вибір для підприємців, які бажають запускати бізнес-сайти, використовуючи розширену функцію штучного інтелекту. Ви можете безкоштовно використовувати Bookmark для запуску простого сайту. Вартість преміум-пакетів цілком доступна. Щоб отримати повнофункціональний бізнес або веб-сайт електронної комерції, ви можете вибрати одну з двох платних підписок. Їх вартість коливається в межах від 11,99 до 24,99 дол. США на місяць залежно від включених термінів та особливостей.

Спробуйте закладку безкоштовно

Ucraft – доступний інструмент для створення веб-сайту для малого бізнесу

Ucraft - доступний інструмент для створення веб-сайту для малого бізнесу

Ucraft – це доступний для самостійного створення веб-сайтів для створення та управління веб-сайтами малого бізнесу. Система чудово працює для виконання будь-яких бізнес-завдань. Це хороший вибір для професіоналів-початківців та веб-дизайнів, які мають намір запустити та керувати діловими веб-сайтами, цільовими сторінками, блогами та іншими проектами. Веб-сайти, створені за допомогою Ucraft, чуйні, на 100% настроюються, а веб-магазини прості в управлінні. Вони оснащені повноекранними блоками та плоским дизайном, що сприяє їх сучасному вигляду та вигляду. Наразі розробник веб-сайтів надає доступ до таких функцій:

 • Платформа електронної комерції. Інтегрований двигун електронної комерції платформи простий у використанні для всіх, хто переслідує мету створити інтернет-магазин. Система надає перелік функцій електронної комерції, які спрощують процес створення веб-магазину. До них відносяться каталог товарів, інтегрована кошик для завантаження, завантаження та налаштування зображень, інтеграція соціальних медіа, можливість з’єднатися з 8 популярними та вигідними каналами продажів, організовувати та проводити дисконтні кампанії, видавати знижкові коди на вибрані товари тощо. Система також пропонує багаторазову доставку і варіанти оплати, вибір яких залежить від аспекту розташування.
 • Ведення блогів. Функціональність блогів сервісу ефективно реалізується за допомогою програми «Статті». Ця функція дозволяє запускати блоги або додавати розділи новин на існуючі веб-сайти. На публікацію, створення нових макетів сторінки блогу, інтегрування систем коментування, підключення кнопок соціальних медіа до кожної публікації потрібно лише кілька хвилин, щоб користувачі могли поділитися статтями, які їм подобаються..
 • Безкоштовне створення цільової сторінки. У Ucraft є безкоштовний Creator цільових сторінок, який дозволяє створювати та оновлювати якісні цільові сторінки, щоб продемонструвати свої ідеї, продукти чи послуги, стимулювати органічний трафік, генерувати потенційні результати та досягати інших ділових цілей. Існує багато шаблонів цільових сторінок на вибір у колекції дизайну послуги.
 • Безкоштовний логотип Maker. Ще одна родзинка Ucraft – це її безкоштовний виробник логотипів. Незалежно від того, чи бажаєте ви вдосконалити існуючий логотип бізнесу чи створити абсолютно новий, інструмент дозволить вам це робити легко. Ви зможете створити унікальний логотип із стандартних значків або завантажити власний логотип, щоб покращити його дизайн та стиль. Щоб зробити логотип вашого веб-сайту персоналізованим, ви можете експериментувати з кольоровими схемами, заголовками, шрифтами, формами, стилями, розмірами та безліччю інших доступних параметрів дизайну. Детальні інструкції допоможуть вам легко виконати завдання та отримати відмінний результат.
 • Бізнес-шаблони. Колекція шаблонів Ucraft не така багата. Вміст лише 63 безкоштовних професійних шаблонів, що реагують на реалізацію, він забезпечує творчу свободу та пропонує можливість введення коду для персоналізації вибраних тем. Набір інструментів дизайнера, що складається з типографії, набору інтерфейсу та конструктора форм та макета, дає змогу максимально використати варіанти налаштування дизайну Ucraft.

Чи добре Ucraft корисний для малого бізнесу? Якщо говорити про ціновий аспект, то розробник веб-сайтів пропонує безкоштовну 14-денну пробну версію, яка дозволяє розкрити всі функції та послуги, які пропонує система. Платформа також має необмежений безкоштовний план, який, однак, має безліч обмежень, і працює добре лише для потреб особистого веб-побудови. Що стосується платних підписок, Ucraft має три варіанти, найдешевший з яких обійдеться вам у 10 доларів на місяць.

Спробуйте Ucraft безкоштовно

SITE123 – найпростіший веб-сайт для малого бізнесу

SITE123 - найпростіший веб-сайт для малого бізнесу

SITE123 – це найпростіший, безкоштовний та функціональний хмарний веб-сайт для розробки веб-сайтів для малого бізнесу. Він пропонує зручний редактор WYSIWYG і дає можливість розробляти різноманітні проекти. Сервіс відомий своєю простотою, інтуїтивним підходом до веб-побудови та зручністю. Експертам з веб-дизайну є що запропонувати, і це також зрозуміло для початківців. Якщо ви готові розпочати бізнес-проект із SITE123, розгляньте перелік його найважливіших моментів:

 • Шаблони ділових шаблонів. Універсальний конструктор веб-сайтів постачається з широким вибором шаблонів, що реагують. Вони універсальні та безкоштовні. Вони підходять до різних бізнес-сфер і можуть бути ефективно налаштовані стосовно ніші, в якій ви спеціалізуєтесь. Якщо ви не можете знайти шаблон, який вам сподобався, ви можете створити веб-сайт з нуля. Це також не вимагає сил і часу.
 • Інтеграція соціальних медіа. Конструктор веб-сайтів дозволяє підвищити популярність вашого бізнесу за допомогою облікових записів соціальних мереж. Це надійний спосіб повідомити партнерів / клієнтів про майбутні ділові події, оновлення, новини та спеціальні пропозиції.
 • Багатомовна підтримка. SITE123 пропонує багатомовну підтримку. Як результат, ви можете створити необхідну кількість мовних версій веб-сайту на основі цільової аудиторії, яку ви плануєте охопити за кордоном.
 • Електронна комерція. Розробник веб-сайтів постачається зі зручним та ефективним модулем електронної комерції. Його використання дозволяє запускати та керувати потужними інтернет-магазинами з кількома можливостями. Ви можете керувати асортиментом продукції, встановлювати дані про оплату / доставку, запускати та оновлювати купони зі знижкою, керувати варіантами оплати через PayPal тощо.
 • Форма Builder. Якщо ви плануєте запустити веб-сайт для малого бізнесу з SITE123, його інтегрований онлайн-формуляр формулярів вам точно стане в нагоді. Інструмент постачається з набором індивідуальних макетів форм, інструментами для налаштування дизайну та елементами, що дозволяють створювати якісні інтегруючі онлайн-форми.

Є SITE123 добре для малого бізнесу? Веб-сайти для малого бізнесу, створені за допомогою SITE123, виглядають привабливо та досить функціонально. Вартість користування послугою коливається від 10,80 доларів до 28,80 доларів на місяць. Існує також безкоштовний план, особливостей якого достатньо для тестування системи, перш ніж обрати платне рішення. Ціни відрізняються залежно від функціональності, що передбачається планами.

Спробуйте SITE123 безкоштовно

Gator – простий та зручний веб-сайт Builder від HostGator

Gator - простий та зручний веб-сайт Builder від HostGator

Gator – це простий і зручний веб-сайт для створення веб-сайтів, який спочатку націлений на недосвідчених користувачів з невеликим досвідом веб-дизайну або без нього. Службою керує та керує HostGator – один з найвідоміших хостинг-провайдерів у світі. Система оснащена інтуїтивно зрозумілим редактором веб-перетягувань, безліччю добре налаштованих шаблонів та приємним набором функцій, які скорочують клопоту веб-дизайну до мінімуму. Gator добре працює над розробкою персональних веб-сайтів, блогів та малих бізнес-проектів, основна мета яких передбачає просування певних товарів / послуг. Основний набір функцій розробника веб-сайту полягає в наступному:

 • Інтеграція соціальних медіа. Це один із найсильніших моментів розробника веб-сайту, який дає можливість вставляти вміст із популярних у світі служб, таких як Twitter, Facebook, Instagram тощо, безпосередньо на ваш веб-сайт. Ви отримаєте доступ до кнопок соціальних медіа, багатих галерей зображень, живих каналів та інших інструментів, щоб забезпечити нагороду в Інтернеті.
 • Комплексна аналітика. Gator також дозволяє відстежувати корисну інформацію, пов’язану з продуктивністю вашого веб-сайту, завдяки цьому вам буде легше контролювати потік трафіку, конверсії та залишення веб-сайту. Не залежно від плану ціноутворення, він додається до підключеного SSL-сертифіката, готових конструкцій для мобільних пристроїв та доменного імені.
 • Ринок додатків. Крім того, розробник веб-сайтів має величезний інтегрований ринок додатків, який пропонує безліч доповнень, віджетів та додатків для розширеного налаштування веб-сайту. Ринок безкоштовний для всіх категорій користувачів.
 • Бізнес-шаблони. Колекція шаблонів Gator є досить вражаючою, хоча вона не настільки багата порівняно з іншими популярними сервісами. Розробник веб-сайтів пропонує чутливі шаблони, які поділяються на тематичні категорії для спрощення вибору користувачів. Однак майте на увазі, що шаблони Gator є досить стандартними, і вони не працюють добре для веб-сайтів, що мають чітку творчу спрямованість (наприклад портфелі, наприклад).
 • Хостинг-хостинг. Безперечною родзинкою розробника веб-сайтів є той факт, що він постачається з хостингом HostGator за замовчуванням, який забезпечує необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність, незалежно від обраної підписки. Це означає, що ви зможете завантажувати необмежену кількість вмісту на свій веб-сайт, не турбуючись про його швидкість завантаження та інші важливі технічні параметри.

Чи добре Gator для малого бізнесу? Цінова політика розробника веб-сайтів є досить помірною. Платформа пропонує три плани ціноутворення, вартість яких знижується залежно від обраного вами терміну підписки. Якщо бути точним, можна зареєструватися в системі протягом одного місяця, одного / двох років. Чим довший термін – тим менше можлива вартість плану і тим більше грошей ви заощадите під час виконання журналу.

Таким чином, платформа має три платні плани, а саме Starter, Premium та eCommerce. Вартість планів складає 3,84, 5,99 дол. Та 9,22 дол. США на місяць відповідно, якщо ви вибрали 2-річну підписку. Зверніть увагу, що Gator не пропонує безкоштовний план чи пробну версію, а це означає, що вам доведеться вибирати платний варіант з самого початку.

Спробуйте Gator зараз

Чи хороші будівельники веб-сайтів для малого бізнесу?

Розробники веб-сайтів чудово працюють для розробки веб-сайтів для малого бізнесу. Ці платформи надають безліч переваг, які не можуть бути запропоновані іншими інструментами веб-побудови. Погляньте на деякі з них зараз:

 • Зручність та простота використання. Розробники веб-сайтів постачаються з набором інструментів, які легко освоїти навіть для новачків. Це тому, що системи спеціально розроблені для користувачів, які не знають навичок програмування, а також пропонують розширені функціональні можливості для досвідчених веб-дизайнерів.
 • Не потрібні навички кодування. Вам не доведеться вивчати основи кодування, оскільки процес веб-дизайну тут інтуїтивний та простий. Як результат, веб-сайти, побудовані за допомогою систем, мають логічну структуру та мають гідний дизайн.
 • Особливості, орієнтовані на бізнес. Будівельники веб-сайтів для малого бізнесу оснащені безліччю особливостей, характерних саме для цієї самої ніші. Вони пропонують віджети, додатки та розширення, які ви можете інтегрувати в проект, щоб підвищити його ефективність та отримати гідний результат.
 • Шаблони. Системи пропонують безліч шаблонів для бізнесу, щоб відповідати різноманітним сферам. Зазвичай вони оптимізовані для мобільних пристроїв, щоб бути доступними на різних пристроях для зручності клієнта.
 • Доступність. Переважна кількість розробників веб-сайтів має гнучку цінову політику та пропонують різні варіанти витрат для задоволення конкретних потреб користувачів та бюджетів. Вибір плану, як правило, залежить від мети, яку ви плануєте досягти, та необхідного спектру послуг з просування бізнесу.

Нижня лінія

Маючи повнофункціональний розробник веб-сайтів для малого бізнесу – це сама перевага. Це найбільш продаваний інструмент, який може ефективно стимулювати ваш бізнес, сприяючи зростанню трафіку та отримання прибутку.

Навіть якщо ви не професіонал веб-дизайну, все одно можна запустити та керувати веб-сайтом вашого бізнесу самостійно. Так ви уникаєте необхідності вкладати величезні кошти в наймання веб-дизайнерів. Так само ви не ризикуєте отримати проект низької якості в довгостроковій перспективі або зіткнутися з питаннями безпеки. Це ви, хто контролюєте весь процес створення веб-сайту з нуля, і саме тут розробники веб-сайтів допоможуть вам.

Вибір розробника веб-сайту, який буде відповідати вашим потребам веб-дизайну, є досить відповідальним, але цей факт не повинен вас засмучувати. Перш ніж зробити остаточний вибір, врахуйте всі можливості платформ, згадані у статті, можуть запропонувати вам. Реалізація ваших фактичних потреб в веб-будівництві є запорукою вашого успіху.

Незалежно від того, чи хочете ви взяти свій існуючий бізнес в Інтернеті чи почати заробляти в Інтернеті, першим кроком є ​​створення власного веб-сайту. Будь-який із вищезгаданих розробників веб-сайтів допоможе вам у цьому.

Створіть веб-сайт для бізнесу безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me