Кращі будівельники веб-сайтів для художників

Кращі будівельники веб-сайтів для художників


Веб-сайт художника стане корисним інструментом, якщо ви готові вийти в Інтернет і розробити свою фан-базу. Якщо вам вдасться його створити успішно, ваші шанси отримати прибуток від роботи з часом збільшаться.

Давайте зіткнемося з фактом: більшість художників просто не встигають вивчити складні нюанси веб-дизайну, навіть якщо вони мають таке бажання. Зайняті своїм творчим життям, виставками та презентаціями, їм потрібен простий і зрозумілий інструмент, який дозволить їм створити веб-сайт “Зроби сам” без необхідності вивчати основи.

Саме це робить розробник веб-сайтів найкращим вибором для запуску веб-сайтів для художників. Ці послуги зручні для користувачів, доступні та зручні. Вони допомагають скоротити час та зусилля, необхідні для роботи функціонального та привабливого веб-сайту.

Що важливо, вам не потрібно бути експертом з веб-дизайну, щоб самостійно скласти проект. З якісним розробником веб-сайтів веб-сайт вашого виконавця буде виглядати не гірше (або навіть краще), ніж веб-сайт, розроблений професіоналом.

Настав час переглянути найпопулярніші розробники веб-сайтів, які ви можете ефективно використовувати для цілей веб-побудови.

Ми протестували 10 кращих будівельників веб-сайтів для художників:

 1. Wix – найкращий конструктор веб-сайтів для художників
 2. WordPress – БЕЗКОШТОВНА CMS для створення веб-сайту художника
 3. Shopify – найкраща платформа електронної комерції для продажу мистецтв в Інтернеті
 4. Weebly – Безкоштовний веб-сайт художника
 5. uKit – найкращий розробник веб-сайтів для малого бізнесу
 6. Закладка – AI-засновник веб-сайтів для художників
 7. Adobe Portfolio – персоналізовані портфоліо для художників
 8. Формат – простий у користуванні веб-сайт для створення портфоліо
 9. Нін – Створіть свою особисту соціальну мережу
 10. Heek – найпростіший спосіб наблизити бізнес до Інтернету

З таким по-справжньому дивовижним вибором інструментів для створення веб-сайтів, які ви можете використовувати для запуску та керування веб-сайтом для художників, вибирати той, який найбільше відповідає вашим потребам та очікуванням, точно не так просто..

Єдине можливе рішення проблеми – переглянути кожну з вищезгаданих систем, щоб ви могли порівняти їх функціональність, підходи до налаштування дизайну, простоту використання, зручність та цінову політику. Саме це ми і будемо робити відразу.

Wix – найкращий конструктор веб-сайтів для художників

Конструктор веб-сайтів Wix

Вікс – це найкращий розробник веб-сайтів та хостинг для художників, які мають намір отримати високоякісний веб-сайт майже за короткий час. Система оснащена потужним набором функцій, візуальним редактором, інтуїтивним інтерфейсом та професійними налаштованими галузевими шаблонами.

З передовими Технологія Wix ADI, ви можете створити веб-сайт художників високого класу, подавши інформацію про своє творче життя та додавши галерею своїх творів. Система автоматично піклується про інше, створивши для вас професійний веб-сайт. Якщо ви хочете внести будь-які зміни самостійно, можете використовувати стандартний редактор, який також доступний тут.

Wix дозволяє підключити блог до свого веб-сайту. Якщо ви маєте намір запропонувати деякі свої роботи на продаж або видати подарункові сертифікати, знижки та інші спеціальні пропозиції, ви можете створити веб-магазин з цією метою.

Вільна інтеграція Wix Art Store віджет доступний у Ринок додатків має все необхідне для презентації, просування та продажу своїх творів мистецтва безпосередньо на веб-сайті. Просто завантажте фотографії, вкажіть ціни, налаштуйте варіанти оплати та почніть продавати. Інші віджети (Календар подій, галерея Wix Pro, події Wix, відео Wix, подарункова карта) також матиме позитивний вплив на функціональність вашого веб-сайту. Окрім цього, Wix пропонує багатий вибір шаблонів для мобільних пристроїв та повністю настроюваних для веб-сайтів художників.

Вартість: Для користувачів, які бажають почати безкоштовно, у Wix є план нульової вартості життя. Він також має окремі підписки для стандартних веб-сайтів для бізнесу та електронної комерції. Вартість стандартних планів (їх тут 4) починається з $ 13 досягати $ 39 на місяць. Щодо підписок на бізнес / електронну комерцію, найдешевший план обійдеться вам $ 23 / міс, тоді як найдорожче рішення становитиме 500 дол. / Міс для плану високого класу підприємства.

Спробуйте з Wix безкоштовно

WordPress – БЕЗКОШТОВНА CMS для створення веб-сайту художника

WordPress-конструктор веб-сайтів

WordPress – це одна з найпопулярніших і функціональних систем управління вмістом, яку використовують художники. Система є складнішою за розробників веб-сайтів і передбачає знання навичок веб-дизайну. Він також пропонує широкі можливості інтеграції, що позитивно впливає на результат.

На створення веб-сайтів для виконавців WordPress потрібно більше часу, але результат того вартий. У системі є набір вбудованих шаблонів та плагінів, але цього недостатньо для запуску масштабного проекту. Щоб отримати максимальну користь від процесу веб-дизайну, вам потрібно буде переглядати Інтернет та вибирати додаткові теми та плагіни для подальшої інтеграції у ваш веб-сайт. Деякі з найпопулярніших плагінів для WordPress наступні: NextGEN Галерея, відстежувані соціальні іконки, соціальні образи, дякую пізніше, Yoast, Ultimate Security Checker, GigPress та Календар подій.

Вартість: Використання WordPress абсолютно безкоштовно. Однак, щоб отримати веб-сайт онлайн, вам доведеться подбати про розміщення хостингу та доменних імен. Вартість розміщення вашого веб-сайту з найдешевшими Наприклад, план майданчика буде складений $ 3,95 на місяць. Якісні плагіни та шаблони також надходять за додаткову плату.

Спробуйте WordPress зараз

Shopify – найкраща платформа електронної комерції для продажу мистецтв в Інтернеті

Shopify Домашня сторінка

Шопіруйте – це програмне забезпечення для електронної комерції, яке визначило себе найкращою системою у своїй ніші. Платформа дає можливість створити професійні веб-магазини для художників, які бажають продавати свої роботи в Інтернеті. Тут ви можете створити портфоліо з галереєю продуктів, таким чином, дозволяючи користувачам обирати бажані предмети з вашої творчої колекції.

Програмне забезпечення відоме широкими можливостями інтеграції та синхронізації. Запустивши свій веб-магазин, ви можете синхронізувати його з однією з маркетингових платформ або бухгалтерського програмного забезпечення, наприклад, для перегляду статистики клієнтів і продажів, найпопулярніших товарів, даних про оплату, податок та доставку тощо.

Shopify також пропонує функцію Live View що дозволяє відстежувати продуктивність вашого веб-магазину, потік клієнтів, коефіцієнти конверсії, місця розташування та джерела відвідувачів, обсяги продажів, щоденні суми продажів та зростання прибутку, кількість замовлень та переглядів товарів та багато інших параметрів, що мають значення для веб-сайту виконавця.

Крім того, розробник веб-сайтів постачається з великою кількістю функцій, пов’язаних з товарами. Ви зможете створити портфоліо з декількома списками продуктів, їх описи, детальні огляди, привабливі вітрини тощо. Одним із найголовніших моментів програмного забезпечення є його Особливість розширеної реальності що дозволяє переглядати завантажені продукти, що пропонуються для продажу, у тривимірному режимі. Це дає клієнтам краще розуміти, що вони збираються купувати.

Система також надає можливість використовувати Shopcodes на ринку додатків для спрощення процедури здійснення мобільних покупок. Використовуючи унікальні QR-коди, клієнти будуть перенаправлені на ті сторінки товарів, які їх цікавлять, або безпосередньо на сторінки процедури оформлення замовлення.

Shopify App Market постачається з багатим вибором віджетів і доповнень, які ви можете інтегрувати у свій веб-сайт виконавця, щоб підвищити його функціональність та швидкість залучення клієнтів. Доступні тут програми безкоштовні та платні, і вони можуть допомогти вам легко розпочати роботу зі своїм веб-сайтом. Нарешті, Shopify може похвалитися однією з найбільш вражаючих і якісних колекцій чуйні шаблони, що повністю налаштовуються. Просто виберіть той, який відповідає вашим творчим потребам та вподобанням, і продовжуйте запускати проект!

Вартість: Shopify має безкоштовну 14-денну пробну версію, яка дозволяє перевірити переваги програмного забезпечення перед тим, як вибрати одну з його підписок. У системі також є чотири платні плани, вартість яких починається з $ 9 / міс і йде до $ 299 / міс. Shopify – система без транзакцій, але вона стягує транзакції з кредитних карток тим користувачам, які вибирають Shopify Payments для отримання кредитних карток у своїх веб-магазинах.

Спробуйте Shopify безкоштовно

Weebly – Безкоштовний веб-сайт художника

Weebly

Weebly – це простий у користуванні хмаробудівник веб-сайтів, набору функцій якого більш ніж достатньо для запуску та регулярного оновлення веб-сайтів для художників. Нещодавно платформа отримала спеціалізацію електронної комерції, але тут також можна запустити інші типи проектів (включаючи портфелі). Weebly оснащений редактором перетягування та конструкцією моделі «коробка», яка дозволяє контролювати весь процес створення вашого проекту..

Як було сказано вище, Weebly зараз має сильний характер Спеціалізація електронної комерції, що є бонусом для художників, які бажають створювати якісні портфелі. Система пропонує набір функцій, які дають можливість розпочати продаж ваших робіт в Інтернеті, зберігаючи контроль над деталями оплати та доставки, щоб клієнти залишалися задоволеними.

Конструктор веб-сайтів пропонує також декілька макетів для рекламних оголошень на вибір. Додаючи нову сторінку до свого проекту, ви зможете вибрати для нього певний макет. До них належать домашня сторінка та розділи про нас, контакти, галереї та багато іншого. Розробник веб-сайтів виділяється з натовпу завдяки своїй просунутій параметри редагування зображень та наявність відеохостинг. Ці заслуги, безумовно, стануть вам у нагоді, додавши фотографії ваших робіт, відео-презентації з виставок чи шоу та інших подібних проектів.

Якщо ви хочете надати веб-сайту виконавця розширений функціонал та високий дизайн, продовжуйте доступ Weebly App Center. Тут ви зіткнетеся з кількома програмами, додатками та розширеннями (наприклад, LiveChat, Call-out-Box або Календар подій, наприклад), інтеграція яких, безумовно, буде тримати приваблювати та утримувати увагу клієнтів.

Weebly також відомий своєю колекцією чуйні шаблони як для творчих, так і для просунутих Форма Builder, що дозволяє створювати онлайн-опитування та контактні форми для орієнтування на потенційних клієнтів.

Вартість: У Weebly є вільний план, який добре працює, коли справа стосується початкового пошуку послуг. Крім того, він пропонує підписки на стандартні веб-сайти та електронну комерцію. Найдешевший план обійдеться вам $ 4, тоді як найдорожчий план виконання буде складати $ 38 на місяць.

Спробуйте Weebly безкоштовно

uKit – найкращий розробник веб-сайтів для малого бізнесу

uKit builder

uKit – це система без коду, яка пропонує все, що може знадобитися художникам для створення красивих портфоліо. Немає обмежень у творчих способах висловити себе, оскільки uKit обслуговує творчість усіх жанрів. За допомогою uKit ви зможете буквально за годину створити повнофункціональний веб-сайт, наповнивши його власним вмістом.

Розробник веб-сайтів постачається з інтуїтивно зрозумілим перетягування редактора веб-сайтів, зручна інформаційна панель та корисні вказівки, які дозволять вам створювати та керувати найвисокішими веб-сайтами для художників. Добре відзначити, що uKit дозволяє створювати повноцінні веб-сайти, які не лише демонструватимуть ваші твори мистецтва, але й виконують інші функції, включаючи збір інформації від відвідувачів вашого веб-сайту через форми електронної пошти та LiveChat, блоги та навіть електронну комерцію. Щоб скоротити час розробки, uKit пропонує набір чуйних тем, де ви можете зустріти шаблони, придатні для створення веб-сайтів художників.

Вартість: Найдешевший план uKit становить $ 4 на місяць, тоді як найдорожча підписка коштує 12 доларів на місяць. Ви можете безкоштовно протестувати оплачені функції протягом 14-денного пробного періоду.

Спробуйте uKit безкоштовно

Adobe Portfolio – персоналізований веб-сайт портфоліо для художників

Портфоліо Adobe

Adobe Portfolio – це платформа, назва якої вже говорить сама за себе. Система чудово підходить для розробки веб-сайтів для портретів, фотографів, художників та творців. Adobe Portfolio не просто легко освоїти для першокласників, але якщо ви вкладете трохи зусиль і часу, ви зможете врешті запустити якісний веб-сайт художника.

На відміну від своїх кількох конкурентів, Adobe Portfolio не має інтегрованого механізму електронної комерції, який би дозволяв вам продавати свої роботи через веб-сайт. З іншого боку, платформа пропонує деякі основні функції, завдяки яким вона виділяється з натовпу. Це забезпечує легко імпорт проекту що дозволяє легко та швидко інтегруватись з Photoshop Lightbox, Adobe Stock або Behance для завантаження зображень портфоліо.

Автоматичне зміна розміру зображення – це ще одна особливість, яку ви можете оцінити щодо портфоліо Adobe. Це означає, що сервіс автоматично підганяє завантажені зображення, щоб вони ідеально вписувалися у ваш проект. Конструктор веб-сайтів дозволяє завантажувати необмежену кількість колекцій фотографій, створюючи окремі сторінки для кожної з них. Це дуже зручно для перегляду, а також надає вашому портфоліо логічно структурований та добре організований вигляд.

Портфоліо Adobe автоматично синхронізує ваші версії зображень і миттєво відображає їх, незалежно від того, як часто ви їх редагуєте чи змінюєте. Система оновлює всі нові зміни кожного разу, коли ви вирішите редагувати фотографію.

Вартість: Як продукт програмного забезпечення Adobe Creative Cloud, Adobe Portfolio безкоштовний для всіх користувачів системи. Однак для всіх сторонніх користувачів послуга є платною. Він пропонує три підписки, від яких коштує 9,99 дол і до 52,99 дол на місяць. Зверніть увагу, що вам також доведеться придбати доменне ім’я, яке може коштувати вам 10 доларів до $ 20 в рік.

Спробуйте Adobe Portfolio безкоштовно

Формат – простий у користуванні веб-сайт для створення портфоліо

Формат

Формат – це спеціалізований розробник веб-сайтів для художників, що дає можливість створювати вражаючі проекти для демонстрації різних видів мистецьких робіт. Система позиціонується як прогресивний розробник веб-сайтів для портфоліо, який постачається з візуальним редактором і пропонує набір галузевих особливостей. Сервіс чудово підходить для художників, які бажають представити свої фотографії та твори у форматі веб-сайту, щоб ефективно просувати свої навички, продукти та послуги.

У розробника веб-сайтів є інтегрований веб-магазин, який дозволяє продавати цифрові чи фізичні твори мистецтва. Це місце, де можна регулярно оновлювати асортимент продукції, налаштовувати варіанти оплати та доставки. Система також дозволяє запустити та підключити блог до веб-сайту вашого виконавця, щоб активізувати взаємодію користувачів та участь у творчому процесі.

Для швидкої публікації та редагування фотографій ви можете додатково завантажити або встановити плагін Adobe Lightroom або Format Publisher. Також можна завантажувати фотографії в галереї веб-сайтів за допомогою мобільного додатка iPhone. Загалом, формат дозволяє створювати три типи веб-сторінок – Галерея, Спеціальні сторінки та Колекція. Якщо ви плануєте створити проект у співпраці зі своїми партнерами, ви можете перейти до розділу перевірки, щоб увімкнути / вимкнути певні розділи веб-сайту та змінити доступ до них..

Вартість: Формат має 14-денну безкоштовну пробну версію та три платні плани, вартість яких коливається між 6 доларів і $ 25 на місяць, залежно від включених функцій.

Спробуйте Формат безкоштовно

Закладка – AI-засновник веб-сайтів для художників

Закладка

Закладка – це розробник веб-сайтів, за допомогою якого ви можете легко запустити веб-сайт художника, не витрачаючи на це цілого капіталу. Вам не потрібно володіти навичками дизайну чи кодування. Розробник веб-сайтів забезпечує інтуїтивний досвід веб-побудови, надаючи багатий набір функцій – саме те, що потрібно непрофесіоналам.

Асистент AIDA – це найпопулярніша функція закладок, яка може автоматично створити веб-сайт виконавця менше ніж за пару хвилин. Єдине, що вам слід зробити – це надіслати вміст, який ви хочете, щоб його відображали на веб-сайті, і спостерігати за результатами. Щоб вразити відвідувачів вашого веб-сайту, система дозволяє встановити унікальний фон для відео, який розповість вашу історію.

Також можна завантажити безкоштовні зображення та відео, щоб створити позитивне візуальне враження. Закладка фоторедактора дозволяє редагувати завантажені фотографії, щоб пристосувати їх до структури вашого веб-сайту. Більше того, Bookmark пропонує інтегрований модуль електронної комерції, який ви можете використовувати для запуску та керування веб-магазином для продажу своїх творів мистецтва, сувенірів чи аксесуарів для брендів..

Вартість: Закладка має безкоштовний план і дві платні підписки. Їх вартість становить 11,99 дол і 24,99 дол на місяць при нарахуванні рахунку щорічно. Якщо ви вирішите робити щомісячні платежі, вартість сплачених планів буде 15 доларів і 30 доларів на місяць відповідно.

Спробуйте закладку безкоштовно

Нін – Створіть свою особисту соціальну мережу

Нін

Нін – це платформа, яка дає можливість створити власну соціальну мережу для відображення свого портфоліо та просування вашого таланту. Система дозволяє налаштувати індивідуальне управління спільнотою та забезпечує різноманітні варіанти інтеграції соціальних медіа. Тут ви можете безкоштовно створити власний веб-сайт, щоб надавати йому видатний візуальний дизайн, створювати вміст, що привертає увагу, та розвивати свій бренд. На сьогоднішній день понад 2 мільйони мереж були оброблені за допомогою NING, і це лише гарний початок!

Система поставляється з інтегрованою Двигун електронної комерції що дозволяє ефективно монетизувати трафік. Чи збираєтесь ви запустити веб-сайт, блог, мережа соціальних мереж тощо, ви зможете отримувати прибуток за рахунок інтегрованих функцій системи. Що ти важливо не повинні володіти навичками кодування почати працювати з платформою. Конструктор мережевих перетягувань дозволяє легко запускати професійний веб-сайт майже за короткий час.

Ning.com дозволяє соціальна інтеграція. Зареєструвавшись у системі, ви можете зареєструватися на провідних платформах соціальних медіа, таких як Twitter, Facebook, Google, LinkedIn та багато інших – список досить довгий. Ви можете інтегрувати вміст з інших ресурсів соціальних медіа та RSS-каналів у свій канал активності, щоб активізувати багатоканальну взаємодію.

В даний час базовий інструментарій Нін включає кілька розширені функції управління вмістом, такі як Групи, Аналітика, Фото, Відео, Блоги, Форуми, Опитування, Події та багато іншого. Крім платформи електронної комерції, ви можете ефективно використовувати аналітичні засоби відстежувати ваш трафік, конверсії та успішність діяльності, Автоматизація електронної пошти MailChimp можливість запускати ефективні кампанії електронної пошти та керувати автоматизованими списками електронної пошти, функцією трансляції та приватних повідомлень та іншими незаперечними перевагами.

Вартість: Ning.com пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію для будь-якої підписки. Загалом система має три платні плани, вартість яких починається з $ 25 / міс і сягає 99 дол. / Міс. Зверніть увагу, що ви можете заощадити до 20% від вартості підписки, оплачуючи цілий рік одночасно.

Спробуйте Ning безкоштовно

Heek – найпростіший спосіб наблизити бізнес до Інтернету

Хек

Хек– це безкоштовний і простий у використанні розробник веб-сайтів, який містить детальні вказівки та навчальні посібники, які допоможуть вам ефективно розпочати роботу з веб-сайтом художника. Система є AI-powered оскільки він створює якісний веб-сайт для вас через опцію чату. Просто відповідайте на питання, перелічені в чаті, щоб надавати інформацію, яку Heek надалі використовуватиме, запускаючи персоналізований для вас портфоліо. Це дійсно дуже просто і надзвичайно цікаво!

Використовуючи потужність штучний інтелект, Heek проводить вас через основні етапи процесу створення веб-сайту, пропонуючи безліч покрокових посібників та надаючи корисні рекомендації щодо структури веб-сторінки, вмісту, зображень, медіа-файлів та інших елементів, які є важливими при створенні вашого портфоліо.

Розробник веб-сайтів забезпечує дивовижно простий процес редагування веб-сайтів з ультра спрощеними командами (їх близько 10), редагуванням у режимі реального часу та досвідом веб-дизайну WySIWYG, легким керуванням вмістом тощо.

Переглядаючи колекцію шаблонів послуги, ви натрапите безліч чуйних дизайнів для всіх видів кар’єри. Усі вони оснащені заздалегідь розробленими HD зображеннями, текстами, медіафайлами та іншими типами вмісту. Просто вкажіть, на яку нішу ви зосереджуєтесь, і Heek порекомендує вам найкращий шаблон відповідно до ваших потреб.

Heek пропонує безпечний та безкоштовний хостинг, статистику Google Analytics, резервування доменних імен або передачу власної, онлайн-контактної форми, соціальних мереж тощо. Крім того, розробник веб-сайтів пропонує кілька параметри управління вмістом, включно зі створенням командної сторінки та ціновою сторінкою, відображенням меню, каталогом товарів, презентацією послуг / портфоліо, відображенням розкладу, інтеграцією відео YouTube / Vimeo / Twitch / Dailymotion, створенням блогу, інтеграцією Карт Google, створенням біо та блогу, відображенням відгуків клієнтів, колекцією фотографії, функція створення портфоліо та багато іншого.

Вартість: У розробника веб-сайту є Бізнес-план, вартість якого становить $ 19,9 / міс та Всеохоплюючий план, вартість якого підбирається індивідуально з урахуванням потреб користувачів. Якщо ви чомусь не задоволені послугами або умовами планів, Heek гарантує 14-денну гарантію повернення грошей.

Спробуйте Heek безкоштовно

Які особливості повинен мати веб-сайт великого художника з портфоліо?

Як художник, ви з перших рук знаєте, як вимогливі та швидко змінюються основні мистецькі тенденції. Це означає, що створити веб-сайт з портфоліо художника – це не залучення вашої творчості до Інтернету, але також і стимулювання трафіку та отримання прибутку. Це одна з тих цілей, які переслідують більшість фрілансерів та незалежних митців, починаючи свої проекти.

Створення веб-сайту – найкращий спосіб продемонструвати свою роботу та відобразити все портфоліо в одному місці. Також очікується, що ви надасте інформацію про себе, свій творчий підхід, стилі, в яких працюєте, та контакти, щоб підтримувати зв’язок з потенційними клієнтами. Отже, має сенс вказати на обов’язкові елементи будь-якого веб-сайту портфоліо:

 • Чуйний дизайн

  Дизайн – це те, що викликає великі емоції та заохочує користувачів до подальшого перегляду веб-сайтів. Чим більш вражаючий дизайн вашого портфоліо – тим більше шансів привернути увагу користувачів та виділитися з натовпу. Переконайтеся, що ваш веб-сайт має чуйний дизайн, щоб користувачі могли переглядати його з різних пристроїв. Це надійний спосіб збільшити потік вашого трафіку.

 • Залучення та цінний вміст

  Дизайн – це лише половина бізнесу, якщо мова йде про розробку портфельного веб-сайту. Ще одна обов’язкова його частина – це зміст. Ваш портфель повинен містити перелік елементів, без яких просто немислимо. До них відносяться ваш власний біографічний, портфоліо, контакти, відгуки клієнтів, відео та фотогалереї з ваших виставок та мистецьких виставок, цінова політика і, звичайно, опція заклику до дії, що спонукає ваших потенційних клієнтів купувати у вас.

  Ну, і не забувайте про час відмови від веб-сайту. Користувачам зазвичай потрібно близько 3,5 секунд, щоб сформувати свою думку та вирішити, чи варто ваш проект додатково переглядати. Саме це робить вміст таким цінним і важливим.

 • Якість портфоліо

  Що стосується створення веб-сайтів для виконавців, якість портфоліо є пріоритетним. Як інакше ви можете показувати свої твори на користь і як ще користувачі можуть формувати неупереджену думку про ваш талант? Таким чином, ваше портфоліо повинно бути головним центром вашого веб-сайту художника – місцем, куди цільова аудиторія повинна зайти, щоб побачити, на що ви здатні, і вирішити, чи готові вони придбати у вас..

  Немає сенсу додавати всі свої фотографії до розділу портфоліо – просто вибирайте ті, які заслуговують на особливу увагу і є справжньою родзинкою вашої колекції – ті, якими ви щиро пишаєтесь. Рекламуйте лише якісні фотографії та не забудьте описати їх.

 • Зв’язок із цільовою аудиторією

  Оскільки головна мета створення вашого веб-сайту художника – це генерування цільової аудиторії та зростання прибутку, ваш веб-сайт повинен містити елементи, які заохочують до активного спілкування зацікавлену взаємодію з користувачами.

  Ви можете додати блог, форум, дошку для обговорень, опитування, розділ коментарів або будь-які інші елементи веб-сайту портфоліо, які дозволяють вам зв’язатися з користувачами, тим самим потенційно збільшуючи коефіцієнт конверсії.

  Як видно зверху, гідний веб-сайт художника немислимий без певних елементів. Використання розробників веб-сайтів спростить це завдання для вас, оскільки ці системи зазвичай поставляються з інтегрованим набором функцій та переліком інструментів, необхідних для розробки та сприяння професійному портфоліо. Просто виберіть систему, яка найкраще працює для вас, і починайте працювати на вашому веб-сайті.

Який розробник веб-сайтів найкращий для портфоліо виконавців?

Існує безліч розробників веб-сайтів – як популярних, так і менш відомих – ви можете використовувати для запуску портфельного проекту. Найкращий варіант, з яким ви можете скористатися, підбираючи найкращий інструмент для створення веб-сторінок, – це вибрати одну з перевірених платформ, що входить до нашого головного списку. Ці системи однаково добре працюють для початківців та профі для веб-дизайну. Вони оснащені функціональними можливостями і оснащуються тими інструментами, які спеціально підходять під потреби художників.

Якщо у вас є навички веб-дизайну та кодування, ви можете вирішити на користь більш складної та функціональної системи – WordPress. Ця CMS відома своїми широкими можливостями інтеграції плагінів та шаблонів. Це відповідно може викликати необхідність редагування коду. Якщо ви впевнені, що впораєтеся з викликом, використання WordPress, безумовно, допоможе вам створити портфоліо професійних художників.

Чи має сенс використовувати менш популярні розробники веб-сайтів замість згаданих вище? Власне, ні. Вся справа в тому, що в цих системах часто відсутні обов’язкові функції, і вони не можуть забезпечити необхідний рівень фантазії та безпеки вашого проекту. Який сенс інвестувати в сумнівну та непопулярну систему, яка може поставити під загрозу ваш проект у довгостроковій перспективі?

Чи можливо створити веб-сайт виконавця безкоштовно?

Технічно можна створити веб-сайт художника взагалі безкоштовно. У будь-якому випадку, багато розробників веб-сайтів пропонують безкоштовні плани, які, однак, в основному мають певні обмеження, такі як відсутність доменного імені, обмежений доступ до набору функцій, обмежений вибір шаблонів та відсутність інструментів для налаштування дизайну..

Однак ви повинні усвідомити, що запуск веб-сайту вашого портфоліо на вільному плані не має жодного сенсу, особливо коли ви прагнете створити повноцінний проект. Такий веб-сайт повинен мати підключений сертифікат SSL, доменне ім’я на ваш вибір, надійний та безпечний хостинг, не кажучи вже про професійні шаблони та розширений набір функцій.

Портфоліо – це ваша візитна картка в Інтернеті. Давайте зіткнемося з цим: позиціонувати його як тимчасовий проект просто безглуздо і несерйозно. Як тільки ви вирішили запустити якісний веб-сайт художника та популяризувати свою творчість, готуйтеся інвестувати в нього.

Нижня лінія

Якісний веб-сайт – це необхідний інструмент для художників, які бажають встановити присутність в Інтернеті та переслідувати довготривалі цілі. Це незамінний проект для творців, які мають намір ефективно проявити свій талант, збільшити клієнтську базу і врешті отримати прибуток.

Однак ви можете максимально використати свій портфель, щоб зробити його логічно структурованим та повнофункціональним. Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає необхідних навичок веб-дизайну, найкращим рішенням буде використання конструктора веб-сайтів. Їх там багато, але не всі вони варті вашої уваги. Перераховані вище системи – найкращі представники ніші, які не тільки спростять процес створення веб-сайту, але й забезпечать гідний результат.

Крім стандартних розробників веб-сайтів «все в одному», ви також можете використовувати спеціалізовані послуги або WordPress. Вибирати вибір залежно від рівня експертизи, складності проекту та результату, якого ви сподіваєтеся використати в довгостроковій перспективі.

Вибір найкращого інструменту веб-побудови для художників часто є складним завданням. Якщо вам вдасться знайти послугу, яка повністю відповідає вашим потребам та очікуванням, ви обов’язково отримаєте повнофункціональний веб-сайт. Витратьте час, щоб спробувати переглянуті системи в публікації, щоб прийняти неупереджене рішення, і будьте готові інвестувати у ваш проект, щоб бути задоволеним результатом.

Створіть безкоштовний веб-сайт виконавця

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me