Кращі будівельники веб-сайтів AI

топ-розробники веб-сайтів із штучним інтелектом


Ми часто стикаємося з поняттям штучного інтелекту і стаємо свідками того, як наші смартфони стають ще «розумнішими». Ми також звикли до комбінації слів “networkist network”. Атмосфера сучасного технологічного світу продовжує навчати нас, що прилади та пристрої в майбутньому стануть розумнішими, і ми зможемо розраховувати на рішення, які вони приймають у різних нішах.

Хочете побачити сервіс, який зможе створити успішний веб-сайт в автоматичному режимі, використовуючи надані дані?

Існує певний алгоритм, який аналізує подану інформацію, співвідносить її з базами даних, порівнює окремі деталі, шукає додаткову інформацію, визначає найефективніший дизайн макета веб-сайту на основі певних критеріїв та відображає результат.

Звучить чудово, чи не так? Вам просто потрібно відповісти на кілька запитань, почекати пару хвилин і отримати щось, чого ви не соромитеся публікувати в Інтернеті та запросити клієнтів відвідати ваш веб-сайт. Такі розробники веб-сайтів вже є! Деякі з них уже перебувають у режимі тестування, а інші вже доступні в Інтернеті. Так, говорити про нематеріальну надмірність та блискучі результати поки зарано. Однак ідея заманлива, вона була реалізована, і розвиток триває в досить приємному темпі.

 • Штучний інтелект – це моделювання розумної поведінки заснований на принципах коннекціоністської мережі, що функціонує як нервова система біологічних організмів.
 • Є кілька невеликих взаємопов’язаних кластерів які працюють над виконанням певного завдання.
 • Система поступово отримує освіту (що є головною ознакою реального ШІ), накопичує інформацію та способи її інтерпретації, порівнює кінцеві результати.

Тенденція ШІ набирає популярності. Багато користувачів схильні застосовувати параметри цих розумних інструментів у своїх системах, адже майбутнє – це про комфорт та гроші, які вони пропонують. Само собою зрозуміло, що AI не зможе створити складні веб-сайти. Це творча робота, яка є виправданням людства.

У той же час вони легко впораються з бізнес-веб-сайтами, портфелями, промо-веб-сайтами та шаблонами цільових сторінок. Це найпростіші з технічної точки зору і найпопулярніші варіанти. AI має необмежену перспективу у створенні таких типів веб-сайтів.

Якщо ми зараз переглядаємо розробників веб-сайтів з точки зору простота використання для новачків та якість готового результату, тоді простота та зручність не матимуть великого значення. Це тому, що будь-який користувач зможе активувати кнопку та отримати необхідний результат.

На сьогоднішній день існують різні нішеві системи, які оснащені режимом AI, який використовується як віртуальний помічник створення веб-сайтів. Є навіть системи, які рекламуються виключно як розробники веб-сайтів AI.

Ми протестували 7 кращих будівельників веб-сайтів AI:

 1. Wix ADI – найкращий веб-сайт AI
 2. Закладка – абсолютно автоматизований веб-сайт
 3. Лея – конструктор веб-сайтів зі штучним інтелектом
 4. Дельфін – Розумний веб-сайт, створений Джимдо
 5. b12 – Створений веб-сайтом AI, створений за допомогою людини
 6. Zyro – AI-технологія для малого бізнесу
 7. Фіредроп – А.І. Інструмент генерації дизайну

Як правило, немає великої різниці в тому, як працюють обидва типи системи, але якщо мова йде про деталі, то, однак, підходи відрізняються. При запуску веб-сайтів кожна служба базується на параметрах свого редактора (віджети, блоки, стилі). Саме тому, різниця в результатах існує. Давайте розглянемо Wix ADI, Bookmark, Leia, Jimdo Dolphin та Firedrop як зразки активних служб і характеризують кожну з них детально.

Wix ADI – найкращий веб-сайт AI

Wix ADI

Wix ADI (Штучний дизайн інтелект) – найкращий розробник веб-сайтів на основі AI. Це надійний інструмент авторитету, який пропонує розробник веб-сайтів Wix, щоб забезпечити максимальну зручність, простоту використання та високу швидкість розробки веб-сайтів. Використовуючи розширену функцію, ви можете створити повнофункціональний веб-сайт лише за допомогою декількох клацань і без кодування. Wix ADI простий та інтуїтивно зрозумілий для всіх – все, що вам потрібно, це дотримуватися вказівок, які створює система, і спостерігати за тим, як створюється веб-сайт.

Wix ADI характеризується набором інтегрованих функцій, які сприяють легкому та швидкому процесу розробки веб-сайтів. Ось декілька найвидатніших особливостей конструктора веб-сайтів:

 • Детальні вказівки – Розробник веб-сайтів постачається з покроковим інформаційним посібником, який використовує подану вами інформацію для створення проекту, якого ви очікуєте скористатися в довгостроковій перспективі;
 • Автоматизований процес створення веб-сайтів – Якщо ви вирішили працювати з Wix ADI, система запропонує набір питань, відповіді на які надалі будуть використані як основа для розробки шаблону вашого проекту. Питання стосуються типу потрібного веб-сайту, набору необхідних функцій (тип веб-сайту, функціональність), назва компанії, її фізичне місцезнаходження, контактні дані (соціальні мережі, електронна пошта, телефон, факс, логотип);
 • Проста розробка веб-сайтів – Зазвичай на запуск веб-сайту за допомогою Wix ADI потрібно близько півгодини. Прості вказівки, згенеровані системою, допоможуть легко виконати завдання. Як тільки ви відповісте на потрібні запитання, система автоматично знайде інформацію про вашу компанію в Інтернеті, і вам доведеться її підтвердити. Що ви отримуєте в кінцевому рахунку – це готовий веб-сайт на одній сторінці, який містить зображення та вміст, які ви можете додатково замінити тими, які ви хочете побачити там;
 • Швидке налаштування проекту – Одразу після затвердження шаблону ви зможете вручну замінити доступний вміст власною інформацією про бізнес. Ви можете швидко відредагувати блок або перейти до повнофункціональної версії редактора Wix.

Wix ADI по праву вважається одним з найкращих сучасних розробників веб-сайтів на основі AI. Вартість використання інструменту зазвичай залежить від вартості передплати, яку ви обираєте для свого проекту. Наразі Wix пропонує два варіанти оплати, а саме стандартний та бізнес / плани електронної комерції. Кожен з пакетів передплати має свої власні плани, які включають безкоштовні доменні імена як бонус. Вартість стандартних планів починається з 13 доларів на місяць і сягає 39 доларів на місяць, в той час як бізнес-плани починаються з 23 доларів на місяць.

Спробуйте Wix безкоштовно

Закладка – абсолютно автоматизований веб-сайт

Закладка

Закладка – це один із найдивовижніших та найпростіших у використанні будівельників веб-сайтів на AI, який створює сучасне, інноваційне та унікальне враження завдяки унікальному підходу до веб-дизайну та вдосконаленому набору функцій. Система в основному орієнтована на розробку ділових веб-сайтів, веб-магазинів, портфелів та цільових сторінок з чуйним дизайном.

Працюючи з розробником веб-сайтів, будьте готові до зустрічі з AIDA – жіночим образом, яке є втіленням Bookmark AI. Аронім AIDA розшифровується як помічник дизайну штучного інтелекту. Сервіс – це приємний розробник веб-сайтів з візуальним редактором, і, таким чином, він має технічну базу, необхідну для створення якісних веб-сайтів. AIDA має поєднання популярної технології перетягування та вдосконаленого підходу до веб-дизайну на основі AI, орієнтованого на розробку висококласних проектів, багатих на функції, першокласниками та експертами з веб-дизайну. Розробник веб-сайтів по праву заслуговує на те, щоб бути включеним до списку кращих розробників веб-сайтів AI. Погляньте на перелік його особливостей та важливих моментів, завдяки яким він виділяється серед натовпу:

 • Швидкий і простий процес веб-дизайну – Процес роботи з AIDA досить простий і швидкий: просто попросіть систему “AIDA SHOW ME HOW”, щоб почати працювати з нею. Прочитайте, щоб відповісти на кілька питань, виберіть нішу, в якій ви спеціалізуєтесь (наразі тут доступно близько 750 бізнес-варіантів), макет та налаштування стилю. Вкажіть назву своєї компанії, щоб дозволити AIDA використовувати дані для створення вашого веб-сайту приблизно за 30 секунд;
 • Автоматизована розробка веб-сайтів – Інструмент автоматично заповнює ваш веб-сайт блоками, відомими як «фокуси», і він також підбере найбільш підходящу колірну палітру та елементи налаштування дизайну, які найбільше відповідають вашому проекту. Відразу після цього користувач перенаправляється до редактора, де AI додає прекрасні анімації в режимі реального часу разом з функціональними блоками на сторінки веб-сайту;
 • Ефективні підказки та рекомендації – Система надає вам підказки про те, як ефективно додавати та налаштовувати веб-сторінки та розділи, замінювати наявні медіа-файли та зображення на власні, додавати, видаляти або коригувати положення модулів на сторінках веб-сайтів, встановлювати параметри SEO та виконати інші обов’язкові кроки, які впливають на кінцевий результат;
 • Унікальна змінна шаблон – На відміну від стандартних розробників веб-сайтів, Bookmark не пропонує готову колекцію шаблонів. Це AIDA, яка пропонує унікальну варіативність шаблону. Використовуючи інструмент, ви зіткнетеся з різнобічними чуйними інтегрованими темами;
 • Вбудовування HTML-коду – Закладка також дозволяє вбудовувати HTML-код. Це помітна перевага для всіх, хто знайомий з основами програмування. Ця функція дозволяє створювати та публікувати налаштовані проекти з унікальним дизайном.

Ви можете використовувати Bookmark взагалі безкоштовно, але система буде мати певні обмеження в цьому випадку. Щоб підвищити ефективність проекту, ви можете перейти до однієї з платних підписок, які розробник веб-сайтів пропонує своїм користувачам. Їх вартість відповідно становить 11,99 дол. США / місяць та 24,99 дол. США / місяць.

Спробуйте закладку безкоштовно

Лея – конструктор веб-сайтів зі штучним інтелектом

Лея

Лея – це ще один потужний зразок розробника веб-сайтів на основі AI. Система допомагає запускати та керувати очищеними на замовлення проектами абсолютно з нуля протягом хвилини-двох. Це дає змогу створювати та публікувати красиві чуйні веб-сайти для всіх видів бізнесу.

Все, що вам потрібно зробити, – це описати те, як повинен виглядати проект, вказати його функції та вибрати деталі, які мають значення для його дизайну та продуктивності. Тоді ви можете відкинутися на своє місце і спостерігати за тим, як Лея автоматично розробляє веб-сайт для вас на основі інформації, яку ви надаєте, відповідаючи на запитання. Що цікаво, Leia може самостійно розробити, кодувати та потім реалізувати ваш проект. Ось особливості, завдяки яким Лея виділяється серед натовпу:

 • Унікальний дизайн веб-сайту – Однією з незаперечних переваг Leia є той факт, що він не тільки забезпечує інтуїтивний процес веб-дизайну, але й дозволяє створювати персоналізований дизайн веб-сайту. Як результат, проекти, запущені в системі, зовсім не схожі, і ви не знайдете веб-сайтів, які б тут схожі;
 • Голосові команди – Лея починає працювати над процесом розробки веб-сайтів після голосової команди користувача. Вам потрібно натиснути і потримати значок, який відображається посередині домашньої сторінки, щоб вказати тип веб-сайту, який ви плануєте запустити. Відразу після цього система вибере найкращий шаблон і стиль для неї. Якщо ви з якихось причин не можете скористатися опцією голосових команд, система дозволяє вводити інформацію про бізнес у ручному режимі;
 • Інтуїтивний процес веб-дизайну – Перш ніж створити веб-сайт для вас, система створює пару питань, на які вам потрібно буде відповісти, щоб надати якомога більше інформації про ваш бізнес. Чим докладніші відповіді – тим професійніше ваш проект буде зрештою виглядати. Якщо ви не хочете відповідати на запитання, можете пропустити їх та перейти безпосередньо до процесу розробки веб-сайту без жодних комісій.

У Leia є вільний нескінченний план, який ви можете використовувати для тестування системи, але її функціональність напевно відстає від Wix та Bookmark. Щоб скористатись основними характеристиками системи або додатковими функціями, вам запропонують перейти до однієї з платних підписок – до Pro або Business Plans. Їх вартість складає 4,17 та 6,67 доларів на місяць.

Спробуйте Лея безкоштовно

Дельфін – Розумний веб-сайт, створений Джимдо

Джимдо Дельфін

Джимдо Дельфін – це інтелектуальний розробник веб-сайтів, що працює на базі Джимдо. Це ідеальний інструмент для користувачів, які шукають прості альтернативи створення веб-сайтів для запуску та управління бізнес-проектами, веб-сторінками на одній сторінці тощо. Суть використання сервісу зводиться до відповіді на автоматично створені запитання, які система надалі використовуватиме створити веб-сайт.

Процес веб-дизайну Dolphin реалізується у формі AI чату, де система просить користувача надати відповіді на запитання, які він автоматично генерує. Таким чином, ви повинні вказати назву своєї компанії, нішу, акаунти в соціальній мережі, параметри логотипу тощо. Що важливо, система не запитуватиме ваші дизайнерські уподобання – вона несе відповідальність за вибір кольорової гами та інших пов’язаних нюансів. Щоб дізнатися більше про функції Dolphin, знайдіть час, щоб переглянути його основні функції:

 • Інтуїтивний процес веб-дизайну – Dolphin здійснює онлайн-пошук вашої компанії за назвою, а потім пропонує підтвердити вибір вашого бізнесу серед доступних варіантів. Потім AI аналізує інформацію та індивідуально вибирає стиль вашого майбутнього шаблону. Якщо у вас є обліковий запис у соціальній мережі, це буде ідеальним внеском в інформаційну цінність вашого проекту. Дельфін знайде його для подальшого використання наявної інформації під час створення веб-сайту;
 • Індивідуальний вибір шаблону – Вам запропонують вказати нішу, на якій ви зосереджуєтесь, щоб система дозволила вибрати найбільш підходящі шаблони, що відповідають вашій галузевій спеціалізації. Ви також зможете завантажити логотип своєї компанії на новостворений веб-сайт, щоб зробити його впізнаваним в Інтернеті;
 • Мобільна оптимізація – Веб-сайти, запущені за допомогою Dolphin, оптимізовані для мобільних пристроїв, і їх можна переглядати на різних мобільних та настільних пристроях. Крім того, ви можете використовувати мобільний додаток Jimdo Boost, щоб дізнатися статистику вашого веб-сайту, включаючи інформацію про трафік, а також детальні поради щодо подальшого просування веб-сайтів. Ці дані отримані з інтегрованої служби Google Analytics.

Джимдо має помірну цінову політику. У нього є безкоштовний план і чотири платні підписки, вартість яких коливається в межах від 9 доларів США на місяць та 39 доларів США на місяць.

Спробуйте Дельфіна безкоштовно

b12 – Створений веб-сайтом AI, створений людиною

B12

B12 – це розробник веб-сайтів із підтримкою людини, що працює на основі інтелектуального дизайну, який допомагає запустити будь-який проект протягом хвилини. В даний час система працює над 1,5 мільйонами веб-сайтів по всьому світу, всі вони є унікальними, персоналізованими, чуйними та специфічними для ніші..

Щоб створити веб-сайт з B12, вам просто потрібно зареєструватися в системі, відповісти на кілька запитань, пов’язаних із вашою бізнес-нішею, щоб AI сканував Інтернет та користувацький проект вашого проекту. Ви переглянете проект та поділитесь відгуками з дизайнером, який надалі працюватиме над налаштуванням вашого проекту. Як результат, ви отримаєте готовий веб-сайт з урахуванням ваших потреб через тиждень або близько того. Зараз саме час зарахувати переваги розробника веб-сайтів:

 • АІ, що допомагає людині – Платформа використовує комбінований підхід до веб-дизайну, а це означає, що ваш проект буде спочатку створений інтегрованим помічником AI, тоді як експерти вручну завершать проект до готовності на 100%;
 • Професійна підтримка – Команда служби підтримки клієнтів сервісу оцінює та перевіряє ваш веб-сайт після того, як він готовий регулярно надавати персоналізовані щомісячні рекомендації. Ця інформація є важливою, якщо мова йде про подальше зростання та просування вашого бізнесу;
 • SEO оптимізація – Експерти з SEO, що підтримують AI, присвячені тому, щоб ваш веб-сайт охопив клієнтів і витримував нішеву конкуренцію. Професіонали B12 SEO щомісяця переглядають результати вашого проекту, щоб надати рекомендації щодо ефективного поліпшення позицій щодо SEO. Це зручна пропозиція для новачків;
 • Інтегрований набір інструментів – B12 надає доступ до надійного та зростаючого набору інструментів, які допоможуть вам створити надійну веб-присутність для залучення більшої кількості клієнтів. До них відносяться професійні інструменти для налаштування дизайну, параметри електронної комерції, інструменти для переказу зображень / відео, варіанти імпорту / експорту вмісту, SEO, копірайтинг, мобільна оптимізація, користувацькі інструменти CSS / HTML, а також ведення блогів, соціальний маркетинг та широкі варіанти бронювання / планування..

B12 має вільний план, який дозволяє створити проект безкоштовно. Крім того, є чотири платних варіанти (Основні, Premium, SEO та SEO Pro плани), вартість яких становить від 26 до 224 доларів на місяць.

Спробуйте B12 безкоштовно

Zyro – AI-технологія для малого бізнесу

Зіро

Зіро – це сучасний розробник веб-сайтів, який дозволяє створювати професійно виглядаючі та повнофункціональні проекти майже за короткий час. Ніяких навичок або попередніх знань веб-дизайну не потрібно для створення веб-сайту за допомогою платформи. Навіть новачок може запустити веб-сайт із системою, дотримуючись вказівок, які він автоматично створює. Система справді зручна, інтуїтивно зрозуміла та функціональна.

Конструктор веб-сайтів Zyro дозволяє отримати свій бізнес в Інтернеті за кілька простих кроків. Вам потрібно вибрати шаблон, налаштувати його на свій смак, створити вміст AI або додати власну інформацію про бізнес. Як тільки все буде готово, вам слід просто опублікувати проект і попрацювати над його подальшою просуванням. Zyro може похвалитися численними перевагами, які сприяють його просуванню:

 • Генератор вмісту AI – Розробник веб-сайтів використовує силу Штучного інтелекту для написання вмісту веб-сайту для вас. Вбудований AI-програвач миттєво створює текст веб-сайту для вас на основі інформації, яку ви подаєте на його запит. Він також автоматично генерує зображення, відео та інші медіа-файли;
 • Інструмент теплової карти AI – Інтегрований інструмент AI Heatmap прогнозує, як відвідувачі бачать веб-сайт та переглядають його. Він також визначає вміст, який знаходиться в центрі уваги відвідувачів. Це дозволяє організувати елементи вашого веб-сайту найбільш точним способом для досягнення максимальних коефіцієнтів конверсій;
 • Чуйні шаблони – Конструктор веб-сайтів дозволяє вибирати з декількох заздалегідь розроблених шаблонів, що реагують, надаючи параметри редагування перетягування та падіння та безліч функцій налаштування дизайну;
 • SEO оптимізація – Розробник веб-сайтів оптимізує SEO, а це означає, що всі створені з ним веб-сайти за замовчуванням оптимізовані для SEO. Однак система також дозволяє коригувати налаштування SEO, оскільки вам потрібно підвищити доступність вашого веб-сайту та рейтинг пошукових систем;
 • Логотип – Zyro пропонує можливість скористатися безкоштовним виробником логотипів, який дозволяє створювати власний логотип професійного бізнесу без допомоги дизайнера. Ви зможете налаштувати кожен елемент логотипу, щоб він відображав вашу марку.

Zyro пропонує лише два плани. Перший безкоштовний, а другий коштує лише 2,99 долара / місяць. Платна підписка включає функції безкоштовного плану, а також додатково пропонує варіанти, що дозволяють легко запускати повнофункціональний проект.

Спробуйте Zyro безкоштовно

Фіредроп – А.І. Інструмент генерації дизайну

Firedrop

Firedrop – це сервіс, який спочатку позиціонував себе як AI-розробник веб-сайтів, використовуючи Sacha – локальну версію AI – як віртуального помічника, завданням якого було допомогти користувачеві створити веб-сайт за допомогою спілкування в чаті. Однак помічник більше не використовується для розробки веб-сайтів. Натомість платформа використовує найсучаснішу технологію штучного інтелекту, щоб автоматично генерувати проект для задоволення ваших потреб.

Firedrop забезпечує автоматизований процес веб-дизайну та редагування. Ваше завдання – визначити ту нішу, яка вас цікавить, і ваш віртуальний помічник надасть посилання на найбільш підходящий варіант. Ви можете додавати розділи вручну, наповнюючи їх вмістом у простому та зручному редакторі. Система насправді діє як інформаційний центр і надає допомогу у виборі стилю, зображення заголовка, імені та інших подібних елементів.

Веб-сайт, створений AI – в чому різниця?

Зі збільшенням кількості розробників веб-сайтів AI виникає питання: чи є різниця між веб-сайтами, створеними за допомогою цих систем, та тими, які створені зі стандартними розробниками веб-сайтів? Відповідь – ні! Немає різниці між якістю функціональності та дизайном обох типів веб-сайтів.

Основна мета використання інструментів веб-побудови AI – спрощення процесу розробки веб-сайтів для першокласників, які ніколи взагалі не мали справу з будь-якими розробниками веб-сайтів. Застосування цих систем усувало необхідність знань з програмування і, таким чином, значно зменшує ризик щось змішати.

Як новачок, ви просто повинні відповісти на набір готових питань, пов’язаних з вашим бізнесом, щоб надати інформацію, яку платформа надалі використовуватиме для автоматичного створення якісного веб-сайту для вас. Процес запуску одного і того ж веб-сайту зі звичайним розробником веб-сайтів може бути складнішим і забирає багато часу для недосвідченого користувача. Це єдина відмінність, яка відрізняла ці типи систем.

AI проти веб-розробки

Що стосується впровадження AI в будівельному дизайні, то це має безліч незаперечних переваг. Удосконалена методика скорочує час, необхідний для успішного створення веб-сайту, не загрожуючи результату. Завдяки інтегрованому алгоритму, який використовує подану інформацію для подальшого запуску веб-сайту, користувачі користуються можливістю отримати повнофункціональний проект за менший час і зовсім не має навичок кодування. Такого ж ефекту неможливо використати при використанні стандартного підходу до веб-дизайну.

Технологія AI переживає свій підйом, і впровадження розробників веб-сайтів зробило інструмент штучного інтелекту не примхою, а дивовижною реальністю. Наразі запустити складні веб-сайти неможливо, але цілком можливо створити з ним невеликі та середні проекти. Це особливо добре підходить для новачків, які недосвідчені в нюансах розробки веб-сайтів, але мають намір запустити якісні візуально привабливі веб-сайти з гідною продуктивністю. Дизайн на основі AI також має велике значення для сервісів SaaS, що дозволяють підвищити індивідуальність веб-сайтів, застосовуючи підхід до масової розробки веб-сайтів..

Нижня лінія

На сьогоднішній день штучний інтелект розробників веб-сайтів знаходиться на початковій стадії свого розвитку. Робота з такими системами нагадує завершення тесту, в якому ви вибираєте напрямок, до якого буде дотримуватися результат, залежно від ваших відповідей.

Який твій улюблений колір? – Зелений. І ви спостерігаєте, як автоматично створений веб-сайт виділяє найважливіші елементи з приємним зеленим кольором. Це магія? Звичайно, ні. Ви відчуєте магію, коли розробник веб-сайтів поставить вам запитання на кшталт “Надайте 3 посилання на веб-сайти з потрібної вам ніші”. Одразу після цього система застосовує свій складний процес аналізу та генерує вау-результат. Це AI, і вся індустрія веб-будівельників на шляху до цього.

Який тоді висновок? Ми, швидше за все, отримаємо повнофункціональні послуги AI від провідних розробників ніші для розробників веб-сайтів приблизно за 2-3 роки. Ці системи будуть шукати інформацію, аналізувати її, робити прогноз та продовжувати брати участь у процесі розробки веб-сайтів навіть після його публікації.

Бази даних, сервери, самонавчальні системи зі складними мережами коннекціонізму. Розумні менеджери, генеральний дизайн, вдосконалений автоматичний маркетинг – ці функції з’являться у свій час. Старт вже зроблений. Сьогодні ми спостерігаємо тенденцію народження. Деякі веб-розробники наслідують це, а інші дійсно намагаються зробити все можливе, щоб створити абсолютно нову корисну технологію.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me