Кращі будівельники церковних веб-сайтів

Кращі будівельники церковних веб-сайтів


Церковний веб-сайт є найкращим місцем для людей, які планують приєднатися до громади, бажають залишатися на зв’язку з представниками церкви або очікують, що вони будуть проінформовані про все, що відбувається (події, контакти, спеціальні програми, випадки та список зустрічей і т. д.) у церковній громаді.

Незважаючи на величезні доступні можливості для церковних місць, багато з них неефективні. Враховуючи той факт, що ці веб-сайти, як правило, створені користувачами, які взагалі не мають єдиного поняття про розробку веб-сайтів, використання розробників веб-сайтів буде найкращим рішенням. Ось чому.

Розробники веб-сайтів бувають різних типів і з різноманітними спеціалізаціями. Вони побудовані з урахуванням потреб та навичок для новачків, але вони також можуть багато чого запропонувати досвідченим користувачам. Ці системи є досить легко освоїти і вони пропонують різноманітна цінова політика що, в свою чергу, надає безліч можливостей веб-дизайну.

В даний час ви можете вибирати між розробниками веб-сайтів «все в одному» та спеціалізованими нішевими службами, які повністю орієнтовані на розробку церковних веб-сайтів. Усі системи дозволяють створювати повнофункціональні проекти, але вони використовують різні підходи до процесу розробки веб-сайтів та надають різноманітні набори інструментів, необхідних для виконання завдання..

Але який тип розробників веб-сайтів все ж є більш кращим? Хто з них працює краще і для кого? Давайте розглянемо різних розробників веб-сайтів, щоб дізнатися результат та допомогти зробити правильний вибір.

Ми протестували 10 кращих будівельників веб-сайтів для церков:

 1. Wix – найкращий веб-сайт для створення церков
 2. WordPress – безкоштовна платформа для церковного веб-сайту
 3. Weebly – Найпростіший церковний веб-сайт
 4. Нуклеус – сучасний церковний веб-сайт
 5. OurChurch – Конструктор веб-сайтів християнської церкви
 6. Sharefaith – простий у використанні церковий веб-сайт Builder
 7. Сайти FaithLife – платформа для створення веб-сайту безкоштовної церкви
 8. Bluehost – найкращий веб-хостинг для церковних веб-сайтів
 9. Кравчасті бренди – найкраща церковна компанія з дизайну веб-сайтів
 10. IM Creator – Builder веб-сайтів для некомерційних організацій

Ці розробники веб-сайтів найкраще працюють над розробкою церковних веб-сайтів. Деякі з них – це послуги “все в одному”, а інші – орієнтовані на нішу, що пропонує доступ до кількох функцій, пов’язаних з церквою. Яка з платформ найбільше відповідає вашим вимогам до веб-дизайну та яка з них є більш кращим рішенням? Саме час переглядати кожного з перерахованих вище розробників веб-сайтів докладно, щоб побачити, що саме вони можуть запропонувати.

Wix – найкращий веб-сайт для створення церков

Wix - найкращий веб-сайт для створення церков

Вікс – це чудовий вибір для нетехнологів, які спрямовані на розробку якісних веб-сайтів. Платформа є інтуїтивно зрозумілою та зручною для користувачів. На сьогоднішній день клієнтська база розробника веб-сайтів перевищує 154 мільйони активних користувачів у понад 190 країнах світу. Це надійний доказ ефективності та функціональності системи.

Що стосується створення церковних веб-сайтів, то Wix має помітну перевагу. Він пропонує ряд релігійних та неприбуткових шаблонів, які оптимізовані для мобільних пристроїв та розроблені відповідно до конкретних нішевих вимог. Церковні шаблони налаштовуються, і вам не потрібно бути веб-дизайном, щоб успішно справлятися із завданням. Просто виберіть потрібний вам шаблон, вивчіть доступні параметри налаштування та змініть тему відповідно до своїх потреб. Процес набагато простіший, ніж ви можете собі уявити.

Якщо вам не вистачає часу або бажання вивчити детальний процес веб-дизайну, тоді продовжуйте використовувати Wix ADI – ан штучний веб-сайт в екосистемі Wix, яка автоматично створить веб-сайт для вас, використовуючи інформацію, яку ви надішлете на його запит. Ось так ви отримаєте чудовий веб-сайт за кілька хвилин.

Wix пропонує багатомовну підтримку, яка дозволяє створювати різні мовні версії веб-сайтів церкви для задоволення потреб цільової аудиторії – конгрегації. Також є безкоштовна програма форуму, яку ви можете інтегрувати у свій проект ініціювати розмови та дискусії між членами.

З Wix інтеграція Проповіді програвача на ваш церковний веб-сайт також не буде проблемою. Це дозволяє транслювати прямі і записані церковні збори та інші події, з якими члени конгрегації будуть раді бачити, чи не зможуть вони присутні там особисто.

Якщо ви вважаєте, що вибір доступних віджетів обмежений, можете продовжити пошук у включених Ринок додатків Wix щоб отримати ті розширення та додатки, які вам потрібні. Це лише кілька функцій, які роблять Wix гідним вибором для створення церковного веб-сайту. Може знадобитися деякий час, щоб вивчити та освоїти всі варіанти, які надає розробник веб-сайтів. Отже, знайдіть свій час для цього, щоб отримати найкращий результат.

Чи добре Wix для веб-сайтів церкви?

Однозначно – так. Система оснащена набором функцій, який спрощує це завдання для новачків та дозволяє створювати проекти, які легко переглядати та оновлювати, коли потрібно.

Серед особливостей, завдяки яким платформа виділяється перед своїми конкурентами, має сенс згадати набір шаблонів, готових для мобільних пристроїв для церков та неприбуткових організацій, спеціалізовані безкоштовні та платні віджети, можливість інтегрувати програвач Проповіді для організації зустрічей / проповідей. трансляції сесій тощо.

Спробуйте Wix безкоштовно

WordPress – безкоштовна платформа для церковного веб-сайту

WordPress - безкоштовна платформа для церковного веб-сайту

WordPress – є найпопулярніша CMS у світі, який можна використовувати для створення буквально всіх типів веб-сайтів. Якщо вам потрібен веб-сайт церкви, ви, безумовно, зможете запустити його за допомогою платформи, хоча для досягнення гідного результату знадобляться певні зусилля, навички та час. Завдяки наявності декількох плагінів і нішевих шаблонів система буде чудово працювати для розробки такого неприбуткового проекту.

WordPress спочатку відомий своїм широким вибором плагінів. У системі є кілька вбудованих варіантів, але їх може бути недостатньо, щоб відповідати вашим індивідуальним очікуванням та вимогам веб-дизайну. Серед найбільш широко використовуваних інтегрованих плагінів, доступних в Інтернеті, наступні з них значно покращать ефективність веб-сайту церкви: Простий календар, Layerslider, Календар подій на один раз, Проповідь Менеджера, Плагін для дарування та платформа збору коштів та багато іншого.

Крім інтеграції в плагіни, WordPress може похвалитися багатим асортиментом шаблонів, спеціально створених для церковних веб-сайтів. Як і плагіни, ці теми можуть бути безкоштовними та платними, і ви вирішите вибрати варіант, який найкраще підходить для вашого власного проекту. Однак майте на увазі, що для роботи з CMS та налаштування обраної теми вам не обійтися без базових (якщо навіть не просунутих) знань PHP / HTML / CSS, щоб отримати справді унікальний і унікальний веб-сайт дизайн.

Як створити веб-сайт церкви WordPress?

Створення церковного веб-сайту за допомогою WordPress є дещо складнішим завданням, особливо для першокласників. Як було сказано вище, CMS має на увазі основні знання програмування, а також певний фон веб-дизайну. Також потрібен час для вибору та налаштування найкращого шаблону, а також для вибору та належної інтеграції необхідних плагінів. Нарешті, ви не зможете опублікувати готовий проект, поки не вибрали хостинг та ім’я домену для нього. Давайте подивимось, що включає весь процес у наступному покроковому посібнику:

 1. Виберіть хостинг та доменне ім’я – той факт, що WordPress не має інтегрованого хостингу, означає, що вам доведеться вибирати його самостійно. Просто вивчіть доступні варіанти і виберіть хоста, який відповідає конкретним потребам вашого проекту.
 2. Завантажте та встановіть останню версію WordPress – це зазвичай швидкий процес, але обов’язково завантажте систему з офіційного веб-сайту, щоб уникнути можливих шахрайств;
 3. Виберіть Тему – Як було сказано вище, WordPress має безкоштовні та платні дизайни, які доступні як у колекції системи, так і в Інтернеті. Якщо вам не вдається знайти інтегровану тему веб-сайту церкви, ви, безумовно, знайдете її в Інтернеті, але перевірте надійність ресурсу, з якого ви завантажуєте її, щоб уникнути використання зловмисних програм. В іншому випадку безпека всього вашого веб-сайту може загрожувати.
 4. Налаштуйте дизайн – Доступ до інформаційної панелі WordPress, щоб ознайомитись із набором інструментів, який вона пропонує, та використати ті функції та параметри, які дозволяють максимально ефективно налаштувати дизайн веб-сайту церкви. Вибравши належні інструменти, ви зможете редагувати початковий макет шаблону, стиль, фон, палітру кольорів, шрифти тощо. Ви також отримаєте можливість додавати нові сторінки та розділи, меню веб-сайту, налаштовувати бічну панель веб-сторінки та інші елементи, які ви хочете відображати на веб-сайті.
 5. Завантажити вміст – Налаштувавши дизайн веб-сайту, ви можете почати завантажувати елементи вмісту. Знайдіть час, щоб вибрати (або створити) логотип веб-сайту, вибрати та додати свої зображення та відео, пов’язані з церквою, інтегрувати медіа-файли, додати заголовки сторінок і розділів, заголовки та інші обов’язкові елементи.
 6. Інтегруйте додатки Церкви – Наступним кроком є ​​вибір та інтеграція спеціальних церковних плагінів, які відповідатимуть вашому конкретному типу веб-сайту. В Інтернеті знайдено безліч безкоштовних та кльових плагінів, які можуть підвищити функціональність вашого проекту. Ці плагіни можуть бути пов’язані з церковними календарями, графіками проповідей, варіантами відображення відео та зображень, слайд-презентаціями, наявністю чату в прямому ефірі, можливістю дарування та багатьма іншими подібними функціями.
 7. Йти жити – Як тільки ви закінчите дизайн веб-сайту, коригування функціональності та налаштувань просування, вам слід переглянути попередній вигляд вашого проекту (WordPress пропонує цю опцію). Ви також зможете зберегти проект у режимі чернетки, щоб потім його налаштувати пізніше або опублікувати одразу, якщо все нормально. Тепер ви можете спостерігати за результатом і насолоджуватися ним!

Спробуйте WordPress зараз

Weebly – Найпростіший церковний веб-сайт

Weebly - Найпростіший церковний веб-сайт

Weebly – це розробник веб-сайтів, який виділився як платформа, що використовується для створення різних типів повнофункціональних веб-сайтів (див. реальні приклади Weebly). Нещодавно сервіс набув фокусу в галузі електронної комерції, але його все ще можна використовувати для ефективного запуску та управління іншими типами проектів, у тому числі для некомерційних організацій. Він має багатий набір функцій, який можна використовувати для запуску та керування церковним веб-сайтом, незалежно від рівня вашого веб-дизайну.

Крім спеціалізації електронної комерції, Weebly оснащений потужним блогом, що дозволяє вам підключати блог до веб-сайту церкви та оновлювати його нагальною інформацією, що стосується вашої громади.

Послуга також відома своїм відеохостингом, що дозволяє завантажувати відео проповідей навіть онлайн-церковних семінарів з YouTube або безпосередньо з комп’ютера. Це дозволяє користувачам, які з якоїсь причини пропустили проповідь, дивитись її з будь-якого місця, де вони перебувають.

Weebly пропонує досить велику колекцію шаблони, де ви можете знайти тему для вашого церковного веб-сайту. Ви також можете скористатися передовими налаштуваннями дизайну та інструментами, які система має на складі, щоб надати вашому проекту персоналізований вигляд.

Інші основні моменти системи включають потужні Редактор зображень що дозволяє завантажувати обширні фотографії, пов’язані з церквою App Center що дозволяє вибрати найкращі безкоштовні або платні віджети для веб-сайту церкви (Віджет Nivo Slider, користувальницький віджет галереї зображень, віджет простий соціальних ікон спільного використання, Q&Віджет “Поширені запитання”, віджет CSS для відтворення зображень, віджет для обміну зображеннями, віджет Live Chat, віджет із закликом до дії, віджет для виклику, SEO, а також комунікаційні віджети тощо.).

Коли ви запускаєте веб-сайт церкви за допомогою Weebly, ви також можете скористатися його конструктором форм, який дозволяє створювати та налаштовувати онлайн-форми контактів, списки RSVP, опитування тощо..

Спробуйте Weebly безкоштовно

Нуклеус – сучасний церковний веб-сайт

Нуклеус - сучасний церковний веб-сайт

Ядра – це всебічний церковний веб-сайт, який охоплює безліч специфічних особливостей і інструментів, необхідних для запуску та керування цим веб-сайтом. Це унікальний центр для всіх членів церкви, який надає доступ до безлічі варіантів, яким користувач повинен успішно розпочати роботу з процесом розробки веб-сайтів..

Зручний редактор перетягування послуги створюється з урахуванням потреб та навичок новачків (пастори та члени веб-сайту) в пам’яті. Це дійсно просто і просто, щоб використовувати його щодня. Платформа не передбачає кодування знань, що дозволяє без проблем і швидко розробити веб-сайт.

Крім інтуїтивного редактора перетягування, Nucleus поставляється разом шаблони одним клацанням миші які можна налаштувати за кілька простих кроків. Система також може похвалитися інтегрований пропорційний двигун що дозволяє користувачам надсилати, упорядковувати та переглядати онлайн-повідомлення. Вбудований генератор форм ідеально поєднується з інформаційною панеллю для подання заявок, завдяки чому розробник веб-сайтів виділяється з натовпу. Ця функція дозволяє користувачам системи створювати та інтегрувати реєстраційні форми в Інтернеті для подальшого надсилання керівникам міністерства електронною поштою.

Серед інших Нуклеус виділяє, має сенс згадати про наявність повідомлень про повідомлення, завантаження зображень, опцію створення кнопок, відео- та аудіоплеєр, календар, блог, шрифти Google, картки розкладу, трансформатор зображень, користувацькі домени, просте налаштування фавікону, підтримка чату в реальному часі, введення коду 30-хвилинні стратегічні заняття.

Спробуйте Nucleus Now

OurChurch – Конструктор веб-сайтів християнської церкви

OurChurch - Конструктор веб-сайтів християнської церкви

Наша Церква – це нова послуга церковного веб-будівництва, яка включає в себе багато переваг в одному місці. Заснована в 1996 році, платформа виконує одну і ту ж місію – зробити можливим для кожної християнської церкви, міністерства, школи чи бізнесу запускати та керувати доступними та простими християнськими веб-сайтами.

Платформа пропонує надійні дизайн веб-сайтів та послуги хостингу які дозволяють запускати і зберігати готові церковні веб-сайти як досвідченим користувачам, так і не-кодерам. З 2003 року вони оновлювали свої колекція портфоліо шаблонів, надання доступу до різноманітних церковних служб, служіння, електронної комерції та інших християнських веб-сайтів.

Що важливо, це конструктор веб-сайтів OurChurch На основі WordPress щоб спростити подальше обслуговування та оновлення проекту. З цією метою розробники системи пропонують багату бібліотеку онлайн-відео-уроків, а також надійну підтримку клієнтів, віддану довгостроковому успіху користувачів..

Оптимізація пошукових систем є ще однією особливістю, на яку нашChurch досконалий. Вони стали провідним постачальником пошукового маркетингу для християнських організацій. Вони також розробили окремий сервіс з церковного маркетингу, щоб допомогти місцевим громадам протистояти нішевій конкуренції та спростити пошук користувачів. Таким чином, OurChurch є приємним місцем для користувачів, які шукають широкий церковний веб-дизайн, маркетинг, просування та рекламні можливості.

Спробуйте OurChurch Now

Sharefaith – простий у користуванні церковний веб-сайт Builder

Sharefaith - простий у користуванні церковний веб-сайт Builder

Sharefaith – це розробник веб-сайтів, орієнтованих на церкву, який наразі надає понад 8000 церковних веб-сайтів по всьому світу. Система була створена командою користувачів, які також є членами християнської церкви і, таким чином, бачать свою головну місію в наданні допомоги іншим громадам поширювати слово Боже через свої веб-сайти..

Розробник веб-сайтів постачається з перетягування редактора веб-сайтів що виключає необхідність вивчення коду. Користувачі також мають доступ до колекції церковні шаблони веб-сайтів які можна налаштувати відповідно до потреб вашої громади. Конструкції, однак, досить прості, якщо навіть не застарілі.

Система дає можливість ділитися проповідями через інтеграція відео- та аудіоплеєрів. Крім перегляду прямих трансляцій, користувачі також можуть завантажувати бажані проповіді безпосередньо на свій робочий стіл або мобільні пристрої. Послуга поставляється з вбудований електронний лист + календар опція, яка дозволяє ділитися з громадою найважливішими подіями, новинами та майбутніми графіками проповідей і навіть надсилати їм електронні адреси з фірмовим доменом електронної пошти.

Крім набору функцій, пов’язаних з церквою, функціональність Sharefaith залишає бажати кращого. Система занадто орієнтована на нішу і, таким чином, не може забезпечити свободу дій, щоб отримати веб-сайт, навантажений функціями. Таким чином, навряд чи можна вважати гідним розробником веб-сайтів для розробки церковних проектів.

Спробуйте Sharefaith Now

Сайти FaithLife – платформа для створення церковного веб-сайту

Сайти FaithLife - платформа для створення церковного веб-сайту

Сайти віросповідання – це ще один розробник веб-сайтів, який фокусується виключно на розробці церковних веб-сайтів, які легко управляти та підтримувати для всіх. Основна місія таких веб-сайтів – залучити членів громади до активної участі у житті громади та усунути клопоти, пов’язані з розробкою веб-сайтів..

Розробник веб-сайтів забезпечує поради та рекомендації про обов’язкові кроки, які потрібно вжити користувачеві, щоб легко та запустити проект. Ці вказівки, однак, не зовсім необхідні через простоту системи та її сильну церковну спрямованість.

Сайти FaithLife позбавляють від необхідності копіювати та вставляти одні і ті ж елементи веб-сайту знову і знову. Натомість користувач отримує можливість написати необхідну інформацію (будь то подія календаря, оголошення, відомості проповіді тощо) один раз, і система автоматично оновить її в тому ж розділі, якщо потрібно.

FaithLife Sites дозволяє процес обміну веб-сайтами разом з іншими членами церкви, волонтерами або членами громади, які беруть участь у розробці веб-сайтів чи управлінні. Користувачі, які діляться правами на управління проектами, отримають доступ до інструментів та варіантів налаштування дизайну (коригування шрифтів, меню, сторінок і кольорових схем). Вони також зможуть додати спеціальні сторінки для необхідних міністерств, місіонерів та інших груп користувачів.

Як і Sharefaith, веб-сайти FaithLife не чудово підходять для створення церковних веб-сайтів. Це пояснюється тим, що розробник веб-сайтів не є таким функціональним, і його набір функцій орієнтований виключно на аспекти церкви. У системі бракує стандартних функціональних можливостей, необхідних для будь-якого веб-сайту. Безумовно, має сенс шукати більш гнучкий та просунутий розробник веб-сайтів для вашого церковного веб-сайту.

Спробуйте веб-сайти Faithlife зараз

Bluehost – найкращий веб-хостинг для церковних веб-сайтів

Bluehost - найкращий веб-хостинг для церковних веб-сайтів

Bluehost – є одним з найпопулярніших хостинг-провайдерів та найкращим веб-хостингом для церковних веб-сайтів. Система виділяється з натовпу завдяки великому набору функцій, гнучкості, безпеки, надійності та потужній продуктивності. Bluehost офіційно рекомендується CMS для WordPress як найбільш надійний і доступний хостинг-провайдер для зберігання створених з ним проектів. Платформа є чудовим вибором для розміщення церковних веб-сайтів, оскільки пропонує безліч функцій, що сприяють розвитку цього типу веб-сайтів.

Хостинг-провайдер надає доступ багатим повністю інтегрований ринок з великою кількістю сценаріїв, додатків, віджетів та доповнень, які можуть значно покращити ефективність веб-сайту вашої церкви. Сюди входять універсальні теми для WordPress, специфічні для ніші, розширення електронної комерції та блогів, інструменти просування проектів та маркетингу, фотогалереї, які можна використовувати для вибору зображень для веб-сайту церкви тощо.

Інші основні моменти Bluehost включають: високий рівень безпеки та гнучкість платформи. Провайдер хостингу забезпечує високий рівень захисту від спаму та функцій безпеки, які допомагають захистити веб-сайт церкви від сторонніх доступу та втрати конфіденційної інформації. Система також забезпечує захист гарячої лінії та дозволяє використовувати безліч інструментів безпеки, включаючи Spam Expert, Spam Hammer та багато іншого.

Крім того, хостинг-провайдер забезпечує помітне покращення швидкості завантаження сторінки та швидкості роботи вашого проекту. Це врешті-решт призводить до підвищення загальної ефективності проекту та зростання трафіку.

Bluehost – це надійний, надійний, функціональний та дешевий хостинг-провайдер. Наразі ви можете використовувати весь набір функцій платформи лише за $ 2,95 на місяць, отримуючи перелік переваг (регулярні оновлення WordPress, необмежена пропускна здатність, підключення сертифікатів SSL тощо.) цією ціною.

Спробуйте Bluehost зараз

Кравчасті бренди – найкраща церковна компанія, що займається дизайном веб-сайтів

Кравчасті бренди - найкраща церковна компанія, що займається дизайном веб-сайтів

Tailor Brands – це найкраща церковна компанія, що займається дизайном веб-сайтів, яка не тільки допомагає вам розпочати подібний проект, але й сприяє його подальшому розвитку та популяризації серед цільової аудиторії. Система працює на основі Штучного інтелекту, що дає змогу запускати якісні веб-сайти із унікальною ідентичністю бренда, навіть якщо ви не експерт із веб-дизайну.

Один з перших і найважливіших кроків, які ви можете виконати, переходячи до процесу розробки веб-сайтів церкви, – це дизайн логотипу. Кращі брендів поставляються з інтегрованою якістю Логотип інструмент, який надає доступ до декількох елементів створення логотипу, наявних на складі, які ви можете використовувати для розробки логотипу веб-сайту церкви (якщо у вас її ще немає). Процес створення простий, швидкий і зрозумілий для всіх.

Кравці Brands також пропонує повністю інтегровані платформа соціального управління, що дозволяє ділитися вмістом, пов’язаним з вашим церковним веб-сайтом, у соціальних мережах, щоб зрозуміти цільову аудиторію про все, що відбувається у вашому церковному житті. Якщо ви плануєте збирати пожертви (що є важливою місією для будь-якої церкви), система дасть вам можливість створювати та інтегрувати миттєві реклами за допомогою використання її функціональності Пошиття реклами платформа.

Ця система не безкоштовна, і вам доведеться вкладати гроші в просування вашого веб-сайту церкви, якщо ви все-таки вирішите віддати перевагу цьому. Однак Tailor Brands здебільшого позиціонує себе як компанія з розвитку бізнесу та брендингу. Використовувати його для створення церковних веб-сайтів – це не найрозумніше рішення, оскільки існує багато більш доступних та функціональних розробників веб-сайтів, придатних для цієї мети.

Спробуйте бренди кравців зараз

IM Creator – Builder веб-сайтів для некомерційних організацій

IM Creator - Builder веб-сайтів для некомерційних організацій

IM Creator – це професійний розробник веб-сайтів для некомерційних організацій, який забезпечує вражаючий інтегрований набір функцій, необхідний для створення якісного церковного веб-сайту, не вкладаючи в нього долара. Що ви отримаєте при використанні платформи – це ведення блогів, електронна комерція та маркетингові функції, чуйні теми, безліч зображень / відеозаписів, які додадуть функціональності та візуальній привабливості вашому проекту. Майте на увазі, що не потрібно володіти будь-якими навичками кодування запустити веб-сайт церкви з IM Creator.

Розробник веб-сайтів постачається з інтегрованою блог-движок, що дозволяє підключити блог до веб-сайту церкви. Це дозволяє тісніше спілкуватися з членами церкви, кращу взаємодію з різними групами користувачів та загальний дизайн вашого веб-сайту. Завантажуючи нові публікації у розділи свого блогу, ви будете тримати читачів зацікавленими у церковних нюансах. Крім того, існує можливість включити коментарі користувачів для ефективнішої взаємодії.

IM Creator має багате колекція безкоштовних зображень / медіа-файлів ви можете вибрати та інтегруватись у свій церковний веб-сайт, щоб привернути увагу користувачів. Опція фільтра пошуку допоможе вам ефективно розібрати наявні фотографії, щоб вибрати ті, які найбільше відповідають церковній ніші. Так само є можливість перегляду набору безкоштовні чуйні шаблони щоб вибрати той, який найкраще підходить для вашого проекту. Подальше налаштування шаблонів є досить інтуїтивно зрозумілим, а також є можливість введення коду, що дозволяє створювати видатний та повністю персоналізований дизайн веб-сайту церкви..

Спробуйте IM Creator безкоштовно

Яка мета веб-сайту Церкви?

Церковні веб-сайти виконують кілька місій одночасно. Основна їх мета – служити головному джерело інформації для церковних зборів. Це найнадійніше та зручніше місце для користувачів, які бажають бути в курсі основних церковних новин, оголошень, подій, графіків та інших пов’язаних речей.

Ще одна місія будь-якого церковного веб-сайту – це налагодження живого спілкування між пасторами та громадою. Зазвичай такі проекти мають чати, форуми, блоги та інші елементи, що дозволяють підтримувати контакт з людьми, які користувачі частіше спілкуються.

Церковний веб-сайт – це також місце для зручного та легкого здійснення пожертв. Як неприбуткова організація, церква залишає право кожному члену пожертвувати певні суми грошей на волонтерство, розвиток церкви чи будь-які інші цілі.

Як створити веб-сайт для своєї церкви?

Як тільки ви вирішите запустити веб-сайт церкви, ви зіткнетесь з обов’язковими кроками, щоб з легкістю розпочати роботу. Зазначимо основні моменти, які вам доведеться врахувати, працюючи над вашим проектом зараз.

 1. Виберіть систему – Перше і найголовніше, що ви повинні зробити під час роботи над розробкою свого веб-сайту – це вибрати правильний інструмент. В ідеалі це повинна бути система, яка відповідатиме вашим навичкам веб-дизайну, цілям, вимогам та бюджету проекту. У цьому відношенні найбільш підходящі інструменти для створення веб-сайтів, але ви також можете використовувати CMS, щоб скористатися більшою гнучкістю.
 2. Виберіть Домен та хостинг – Більшість розробників веб-сайтів мають інтегрований хостинг та доменне ім’я, яке часто надається як бонус. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про цей нюанс. Під час роботи з CMS вам доведеться вибирати сторонні хостинг та домен. Майте це на увазі, роблячи вибір.
 3. Виберіть шаблон – Залежно від системи, для якої ви будете працювати, вам буде запропоновано колекцію шаблонів на вибір веб-сайтів церкви. Це можуть бути або стандартні теми, або спеціалізовані церковні шаблони. Ви також можете вибрати абсолютно порожню тему, щоб налаштувати її з нуля. Що стосується CMS, він пропонує як вбудовані конструкції (вибір яких може бути досить обмеженим), так і безкоштовні / платні шаблони, розроблені сторонніми розробниками..
 4. Налаштуйте дизайн – І розробники веб-сайтів, і CMS пропонують набір інструментів для налаштування дизайну, які можна використовувати для створення персоналізованого дизайну веб-сайтів. Ви можете редагувати майже всі елементи обраного шаблону, завантажувати вміст, додавати медіа-файли тощо.
 5. Інтегруйте віджети / плагіни – Розробники веб-сайтів надають доступ до колекції інтегрованих віджетів, які можуть бути спеціально розроблені для церковних веб-сайтів. Те саме стосується CMS, який також відомий своїми широкими можливостями інтеграції плагінів.
 6. Підключіть облікові записи соціальних медіа – Яку б платформу ви не вибрали, ви не переходите без підключення до неї облікових записів соціальних медіа. Це обов’язково, якщо ви маєте намір розвивати свою громаду і просто залишатися на зв’язку з її членами.
 7. Оптимізуйте веб-сайт – Наступний крок – оптимізація готового веб-сайту для вищого рейтингу пошукових систем та кращого опромінення в Інтернеті. Більшість сучасних розробників веб-сайтів та CMS зручні для SEO – просто налаштуйте необхідні параметри SEO, знайдені на окремій сторінці, щоб переконатися, що ваш проект буде високо в пошукових системах..
 8. Йти жити – Останнім кроком процесу створення веб-сторінок є остаточне опублікування веб-сайту. Є сенс попередньо переглянути проект перед публікацією, щоб переконатися, що він абсолютно готовий. Тоді продовжуйте публікувати його та отримуйте задоволення від результату!

Церковний дизайн веб-сайту – до чого він повинен займатися?

Підбір правильного інструменту веб-побудови це лише половина успіху. Окрім того, щоб бути інформативним, ваш проект повинен бути привабливим дизайном, щоб користувачі постійно займалися його переглядом. Це головна причина включення обов’язкових елементів дизайну на веб-сайт церкви. Зарахуємо деякі з цих елементів зараз:

 • Фото та відео проповідей – Відвідувачі вашого веб-сайту неодмінно оцінять можливість переглянути фотографії та відео проповідей (особливо тих, які вони чомусь пропустили). Бажано також включити можливість дивитись трансляцію всіх проведених проповідей у ​​прямому ефірі;
 • Відділ міністерства для дітей – Додавши розділ про служіння для дітей, ви зможете привернути увагу дітей до церковних питань. Батьки, які також включені до вашої громади, дійсно оцінять це;
 • Календар подій – Створення та інтеграція Календаря подій обов’язково додасть цінності вашому веб-сайту церкви. Це один з обов’язкових елементів, який дозволяє вашим відвідувачам бути в курсі всіх запланованих заходів, які відбудуться в церкві;
 • Інтернет-пожертвування – включення функції онлайн-пожертвування дозволяє людям вносити фінансовий внесок у розвиток церкви чи добровольчий бізнес;
 • Живий чат / форум – Якщо ви хочете залишатися на зв’язку з громадою, інтеграція чату або форуму на веб-сайті церкви буде приємною ідеєю. Ось так ви зможете спілкуватися з іншими членами церкви, щоб не втратити з ними зв’язок;
 • Соціальні засоби комунікації – Ви також не обійдетеся без інтеграції ресурсів соціальних медіа – використовуючи та регулярно оновлюючи облікові записи соціальних медіа, пов’язаних з церквою, ви зробите цільову аудиторію. Це врешті допоможе користувачам зв’язатися з вами, переглядати ваші останні новини та події, а також збільшувати збори;
 • Гугл-мапи – Дуже бажано включити віджет Google Maps на веб-сайт церкви – це найкращий спосіб поділитися місцем розташування церкви та допомогти новим членам громади легко знайти його.

Нижня лінія

Що стосується створення церковного веб-сайту, найкращим рішенням є використання конструктора веб-сайтів. Однак вам доведеться вибирати між платформами «все в одному» та «нішевими», щоб отримати бажаний результат. Вибір залежить від ваших реальних потреб у веб-будівництві та глибини налаштування веб-сайту церкви, на яке ви прагнете.

На сьогоднішній день Wix та WordPress – це найбільш перспективне рішення щодо побудови веб-сайтів церкви. Це платформи, які вже встановили надійну веб-присутність і, таким чином, не потребують детальної презентації. Це тому, що їх набори функцій та зразки завершених проектів говорять самі за себе.

Як конструктор веб-сайтів «все в одному», Wix чудово працює для недосвідчених користувачів, тоді як WordPress є більш кращим рішенням для користувачів, які хочуть отримати максимальну користь від процесу створення свого веб-сайту, щоб нарешті отримати повнофункціональний церковний веб-сайт. Щоб зробити правильний вибір, врахуйте цілі веб-дизайну та вирішіть, яке рішення найбільше відповідає вашим навичкам та потребам.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me