Краще безкоштовне програмне забезпечення для веб-сайтів

кращі розробники веб-сайтів із безкоштовним програмним забезпеченням


Що стосується вибору найкращого безкоштовного програмного забезпечення для розробників веб-сайтів, ви можете зіткнутися з декількома варіантами. Вони відрізняються рівнем складності, ступенем знань веб-дизайну, необхідним для завершення проекту, наслідками, витратами та іншими важливими аспектами.

Сучасні розробники веб-сайтів не такі, як раніше, навіть кілька років тому. Вони пропонують різноманітні передові інструменти для веб-побудови, функції та інноваційні підходи.

Ви можете вибрати між універсальним програмним забезпеченням, яке може використовуватися для запуску різних типів веб-сайтів, а також спеціалізованими нішевими системами, призначеними для розробки певного типу веб-сайтів, будь то бізнес-сайт, а весільний проект або онлайн-магазин. Побудовники веб-сайтів не тільки прості у використанні для всіх, але вони також зручні, інтуїтивно зрозумілі та доступні. Чи є ще щось, що вам може знадобитися, щоб розпочати свій новий проект?

Щоб допомогти вам у виборі найкращого програмного забезпечення для створення веб-сайтів, ми вирішили переглянути найпопулярніші та повнофункціональні безкоштовні сервіси, які ви можете використовувати для вирішення необхідних завдань із створення веб-сайтів..

Ми протестували 9 найкращих програмних засобів для створення веб-сайтів:

 1. Wix – найкращий безкоштовний веб-сайт для створення веб-сайтів (програмне забезпечення як послуга)
 2. WordPress – безкоштовна розміщена платформа для будь-якого веб-сайту
 3. Ucraft – Безкоштовне програмне забезпечення для веб-дизайну
 4. Webflow – чуйний інструмент веб-дизайну (без кодування)
 5. SITE123 – найпростіший безкоштовний конструктор веб-сайтів
 6. IM Creator – Безкоштовне програмне забезпечення для створення веб-сайтів
 7. Mobirise – безкоштовна програма для створення веб-сайтів для Mac & Windows
 8. Weebly – професійний будівельник веб-сайтів та електронної комерції
 9. uCoz – Безкоштовний веб-сайт, форум та розробник блогів

Існує багато універсальних та спеціалізованих безкоштовних розробників веб-сайтів, але все ж важливо глибокий пошук виберіть найкращий сервіс підходити до ваших потреб. Правильний вибір, врешті-решт, заощадить ваш час та зусилля, оптимізуючи процес веб-розробки. Давайте розглянемо найдостойніші послуги зараз.

Wix – найкращий безкоштовний веб-сайт для створення веб-сайтів (програмне забезпечення як послуга)

Вікс

Вікс – це найкращий безкоштовний конструктор веб-сайтів, заснований на програмному забезпеченні як принципах обслуговування. Система однаково підходить до потреб новачків та плюсів веб-дизайну та дозволяє створювати різні типи веб-сайтів для особистого та ділового використання. Веб-сайти, створені за допомогою Wix, виглядають привабливо та оптимізовано для мобільних пристроїв. Вони функціональні та можуть бути налаштовані відповідно до ваших потреб завдяки багатому набору функцій та опцій, які надає система. До найважливіших з них належать:

 • Колекція багатих шаблонів. Наразі розробник веб-сайтів пропонує вільні шаблони, оптимізовані для мобільних пристроїв 550+, які навмисно підрозділяються на категорії на основі тем, яким вони належать.
 • Ринок додатків. Wix пропонує приголомшливий вибір віджетів, додатків та розширень, які ви можете вибрати та інтегрувати у свій веб-сайт. Ці апси є гнучкими та універсальними, що дозволяє використовувати їх для різноманітного маркетингу, дизайну, просування, соціальних мереж, електронної комерції та інших цілей. Вибирайте між безкоштовними та платними варіантами.
 • Wix ADI. Розробник веб-сайтів пропонує розширені Інструмент штучного дизайну інтелекту що помітно спрощує процес створення веб-сайту шляхом автоматичного створення проекту для вас на основі наданої вами інформації. Якщо ви відчуваєте, що готові запустити унікальний веб-сайт самостійно, можете скористатися Стандартним редактором Wix для цього. Тут також доступний мобільний редактор.
 • Блог та електронна комерція. Wix дає змогу запускати безкоштовні блоги та дрібні до середини інтернет-магазини. Двигуни для ведення блогів та електронної комерції досить потужні, щоб зробити це легко.
 • Багатомовна підтримка. Платформа пропонує багатомовна підтримка, що дозволяє безкоштовно створювати різні мовні версії вашого веб-сайту.

Wix охоплює широкий спектр потреб у веб-дизайні, незалежно від рівня вашого досвіду. Незважаючи на те, що у розробника веб-сайтів є вільний план, який ніколи не закінчується, все одно має сенс перейти на платну підписку, щоб максимально використати функції системи. Мінімально сплачений план обійдеться вам у 4,50 долара на місяць, тоді як решта планів теж цілком доступні для всіх.

Спробуйте Wix безкоштовно

WordPress – безкоштовна розміщена платформа для будь-якого веб-сайту

WordPress

WordPress (поточна версія 5.3) – це безкоштовна система управління вмістом, яку по праву вважають найпопулярнішим програмним забезпеченням такого типу у світі. Спочатку система була побудована як платформа для блогів, але зараз вона затребувана у користувачів, які мають намір розробити з нею різні типи веб-сайтів.

WordPress – не найкращий вибір для перших користувачів. В основному це добре працює для досвідчених веб-розробників або для тих користувачів, які мають хоч трохи досвіду у створенні веб-сайтів або навичках кодування. Ось короткий огляд найвидатніших особливостей платформи:

 • 100% налаштування веб-сайту. Вибираєте та коригуєте основні налаштування для створення унікального дизайну веб-сайту. Система дозволяє налаштувати шрифти, кольори, зображення, які є в наявності або можуть бути завантажені за вашим бажанням. Ви також можете додавати власні документи, файли соціальних медіа, створювати галереї, щоб вразити свою аудиторію.
 • Кілька плагінів та сторонніх інтеграцій. Для підвищення продуктивності вашого веб-сайту можна інтегрувати плагіни, шаблони або розширення, розроблені іншими дизайнерами, а також ті, які надаються системою за замовчуванням. Вибираючи сторонні інтеграції, обов’язково перевірте їх безпеку та надійність веб-розробників.
 • Потужний двигун блогів. WordPress спочатку відомий як платформа для ведення блогів, і, таким чином, його інтегрований движок для ведення блогів знаходиться на найвищому рівні. Система дає змогу створювати та керувати блогами, а також оновлювати їх у дорозі.

Вам не потрібно платити гроші за користування WordPress – CMS безкоштовна для всіх. Однак, щоб зробити ваш веб-сайт доступним в Інтернеті та ефективно його просувати, вам доведеться заплатити за хостинг, вартість якого залежить від постачальника та плану, на який ви будете звертатися..

Встановіть WordPress безкоштовно

Ucraft – Безкоштовне програмне забезпечення для веб-дизайну

Конструктор веб-сайтів Ucraft

Ucraft – це хмарний розробник веб-сайтів, який виділився як надійна, повнофункціональна, гнучка, проста та інтуїтивно зрозуміла платформа. Система не є складною для новачків, і вона має широкий набір функцій, щоб запропонувати досвідченим веб-розробникам. Не потрібно володіти навичками кодування, оскільки сервіс має інтуїтивний характер, що робить його зрозумілим для всіх.

Ucraft поставляється з набором інструментів для дизайнерів високого класу, виробника логотипів, безлічі чуйних тем та інших варіантів, які роблять його одним із лідерів сучасної ніші веб-дизайну. Ознайомтесь з його основними особливостями одразу:

 • Чуйні шаблони. Розробник веб-сайтів пропонує широкий вибір чуйних дизайнів, які є безкоштовними та на 100% настроюються. Шаблони зручно підрозділяти на тематичні розділи на основі ніш, до яких вони належать. Крім декількох готових конструкцій, є також можливість вибрати порожню тему та додатково налаштувати її з нуля. Усі шаблони абсолютно безкоштовні, вони також є перемикаючими, що дозволяє змінювати дизайн у разі необхідності.
 • Інструменти дизайнера. Конструктор веб-сайтів дозволяє безкоштовно використовувати інструменти дизайнера високого класу, щоб надати обраній темі професійний фінішний штрих. Інструменти дизайнера, які ви можете вибрати, включають UIKit, типографіку та макет.
 • Безкоштовний логотип Maker. Якщо у вашої компанії ще немає логотипу торгової марки або ви хочете отримати інший, у вашому розпорядженні безкоштовний виробник логотипів Ucraft. При розробці логотипу веб-сайту ви можете вибрати унікальний значок, завантажити власні елементи, налаштувати дизайн, експериментуючи з текстами, формами, стилем та кольорами, щоб остаточно експортувати готовий дизайн логотипу у потрібному форматі.
 • Безкоштовне створення цільової сторінки. Ця функція дозволяє запустити цільову сторінку, щоб надати інформацію про свою компанію в одному місці. Що потрібно зробити, це вибрати необхідний шаблон цільової сторінки, а потім налаштувати його для демонстрації інформації про ваш бренд, залучення органічного трафіку, отримання нових потенційних клієнтів та популяризації ваших послуг в Інтернеті..
 • Ведення блогів. У розробника веб-сайтів є гідний вбудований механізм ведення блогів, який дозволяє ділитися своїм вмістом, стимулювати трафік, встановлювати нішевий авторитет, формувати лояльність клієнтів та збільшувати аудиторію за допомогою завантаження та керування повідомленнями. Для вашого блогу можна вибрати понад 80 готових тем. Основні функції системи ведення блогів включають RSS-канал, теги та категорії, вдосконалені інструменти SEO, систему коментування тощо.
 • Зовнішні інтеграції. Ucrafts надає доступ до безлічі віджетів та доповнень, розроблених сторонніми експертами з дизайну. Це потрібно для підвищення ступеня зайнятості та конверсії клієнтів, а також для підвищення продуктивності проекту. Додатки безкоштовні та платні, що залежить від ваших потреб та індивідуальних переваг. Серед віджетів, якими ви можете скористатися, є сенс згадати Intercom, LiveAgent, Jivosite, Uservoice, Disqus, Zendesk Chat, Facebook Messenger, а також безліч інших розширень, які можуть сприяти маркетингу веб-сайтів, просуванню та розвитку..
 • Багатомовна підтримка. Отримати багатомовний веб-сайт легко за допомогою Ucraft. Це пов’язано з тим, що система пропонує безкоштовну багатомовну підтримку, яка дозволяє будувати кілька мовних версій вашого проекту.

Що стосується цінового аспекту, Ucraft виявляється досить доступною системою. Існує безкоштовний план, який ви можете використовувати для тестування послуги, а також три платні підписки, які поставляються з 14-денними пробними версіями. Вартість найдешевшого плану Ucraft становить 10 доларів на місяць, тоді як найдорожча підписка коштує 39 доларів США на місяць. Виробник логотипів та автор цільової сторінки доступні для вільного доступу.

Спробуйте Ucraft безкоштовно

Webflow – чуйний інструмент веб-дизайну (відсутність кодування)

Веб-потік

Webflow – це чуйний веб-розробник, який, головним чином, орієнтований на професіоналів, але також може бути використаний тими користувачами, які мало обізнані з веб-дизайном. Однак, для освоєння сервісу знадобиться час та зусилля та звикнути до панелі приладів та панелі управління, структура якої схожа на структуру, яку пропонує сучасна CMS. Для створення веб-сайту потрібні знання з програмування, а також бажано мати певний фон веб-дизайну для роботи з ним.

Webflow пропонує складний підхід до веб-дизайну та безліч функцій, що дозволяють надати вашому проекту професійний вигляд та вишукану ефективність. Ось основні функції, які роблять послугу гідним вибором для всіх:

 • Редагування HTML / CSS. Webflow дозволяє редагувати проекти HTML / CSS, а також можна інтегрувати власні HTML-коди у свій веб-сайт або колонтитул. Для цього не потрібні додаткові фінансові витрати, але будьте готові використовувати деякі навички кодування, щоб досягти успіху у виконанні завдання.
 • електронна комерція. За допомогою Webflow можна запускати та керувати функціональними інтернет-магазинами. Що важливо, для виконання завдання не потрібні спеціальні навички кодування. Працюючи над розробкою веб-магазину, ви можете інтегрувати та налаштовувати кошик для покупок, створювати списки товарів, завантажувати товари та описи, додавати ціни та відстежувати інструменти інвентаризації, дивитися статистику та поточні статуси товарів, вводити знижки та коди купонів тощо.
 • Чуйні конструкції. Зараз колекція шаблонів Webflow включає понад 200 чуйних дизайнів. Є можливість вибору з безкоштовних і платних тем, які сортуються за галузями для швидкого та зручного доступу.
 • Галерея лайтбоксу. Нещодавно розробники веб-потоків дали можливість створювати професійні галереї Lightbox із відео та фото CMS та електронної комерції. Цей варіант безкоштовний і дозволяє створювати повноекранний занурюючий досвід для кращого представлення візуального контенту.
 • Після ефектів та інтеграції Лотті. Розробник веб-сайтів успішно інтегрується з Lottie та After Effects, щоб дозволити користувачам самостійно контролювати відтворення векторних анімацій за допомогою безлічі взаємодій Webflow. Це сприяє створенню візуально вражаючих веб-сайтів з професійним відображенням вмісту.

Веб-потік можна використовувати безкоштовно протягом необмеженого періоду часу, однак користувач все ще матиме певні системні обмеження, виявлені в обмеженнях функціональності. Щодо платних планів, Webflow пропонує дві великі групи підписок – Плани сайту та облікових записів. Кожну групу далі поділяють на менші групи, а саме Веб-сайт (Основні, CMS, Бізнес) та електронна комерція (Стандартний, плюс, розширений) передплати, пропоновані з точки зору Плану сайту та Індивідуального (Безкоштовно, Lite, Pro) та команда (Команда, підприємство) передплати, пропоновані Планами акаунтів. Крім того, існує розширене рішення для виставлення рахунків клієнтом, яке система розробила спеціально для фрілансерів, яким не доведеться платити за користування системою, але потрібно буде обговорити остаточну вартість безпосередньо з клієнтом.

Спробуйте Webflow зараз

SITE123 – найпростіший безкоштовний конструктор веб-сайтів

Побудовник веб-сайтів SITE123

Site123 – це, безумовно, один із найпростіших розробників веб-сайтів найзручніший для новачків. Система використовується для запуску блогів, цільових сторінок, промо веб-сайтів та невеликих веб-магазинів, але ви також можете використовувати її для розробки інших типів проектів. Веб-сайти, створені за допомогою SITE123, чуйні, і ви можете отримати доступ до них з будь-якого робочого столу чи мобільного пристрою. Система оснащена редактором перетягування, який дозволяє легко налаштувати проект відповідно до ваших потреб.

SITE123 в основному орієнтований на підприємців, яким потрібні якісні веб-сайти, але вони не мають навичок чи бажання освоювати складні проекти. Це абсолютно без коду, що робить його чудовим вибором однаково для досвідчених веб-розробників та новачків. Зараз пора зареєструвати деякі його основні моменти:

 • електронна комерція. Запуск веб-магазину з розробником веб-сайтів – це дуже просто та захоплююче. Система дозволяє створювати невеликі та середні проекти електронної комерції, де можна завантажувати та керувати замовленнями / продуктами, створювати привабливі вітрини, додавати / оновлювати універсальні варіанти оплати та доставки, вводити купони на знижки, встановлювати параметри товару, створювати групи товарів, оцінювати відгуки користувачів, коригування параметрів відображення кошика тощо.
 • Ведення блогів. Завдяки SITE123 ви можете запустити гідний блог, щоб подарувати свій проект приємного опромінення в Інтернеті та привернути увагу користувачів. Це місце, де можна розміщувати статті, включати коментарі, генерувати RSS-канал, додавати медіа-файли, зображення та інший необхідний вміст. Система пропонує набір блог-дизайнів, щоб ви могли вибрати ті, які найбільше відповідають вашим потребам у веб-дизайні.
 • Безкоштовні інструменти взаємодії з клієнтами. Система надає доступ до набору інструментів взаємодії з клієнтами, включаючи функцію бронювання розкладу, бронювання ресторанів тощо. Це дає веб-сайтам розширену функціональність та високу ефективність роботи.
 • Спільний доступ до веб-сайтів. SITE123 дозволяє встановлювати права доступу до веб-сайту залежно від ваших потреб та потреб. Таким чином, ви можете встановити свій проект у статусі лише для членів, щоб зробити його доступним лише певна група користувачів, які матимуть доступ до проекту. Це легко і зручно, особливо на етапі процесу розробки веб-сайтів.
 • Безкоштовні інструменти для логотипу. Система дозволяє створити логотип бізнесу для подальшого інтегрування його у ваш проект. Він пропонує доступ до набору інструментів (обрізка, повзунок розміру, вибір стилю логотипу, коригування розміру заголовка тощо.), що допомагає зробити ваш логотип привабливим та незабутнім.
 • Багатомовна підтримка. За допомогою SITE123 ви можете легко створити багатомовний веб-сайт, який буде доступний декількома мовами. Немає необхідності створювати окремий веб-сайт іншою мовою – вам потрібно лише додати нову мову до свого проекту.
 • Ринок додатків. Система може похвалитися широким App Market з кількома безкоштовними / платними додатками та розширеннями, які ви можете вибрати та інтегрувати у свій проект. Вибір програми дійсно вражаючий, і ви можете вибрати з декількох додатків, таких як Чат підтримки в реальному часі, Маркетингові інструменти, Ціни, Інтернет-магазин, Інструменти Analytics, Інструменти для веб-майстрів, Форми, Галереї, Соціальні, Шлюз платежів та багато іншого.

SITE123 має помірну цінову політику. Існує безкоштовний план, який ніколи не закінчується, і чотири платні підписки, вартість яких коливається в межах 10,80 дол. / Міс. І 28,80 дол. / Міс. Усі підписки оснащені різними функціями, які користувачі можуть вибирати, виходячи із своїх реальних потреб.

Спробуйте Site123 безкоштовно

IM Creator – Безкоштовне програмне забезпечення для створення веб-сайтів

IM Creator

IM Creator – це безкоштовний конструктор веб-сайтів, який постачається зі зручним редактором WYSIWYG та кількома функціями налаштування дизайну високого класу. Система використовується для запуску бізнес-сайтів, промо-сайтів, цільових сторінок, блогів та веб-магазинів. Він добре працює для початківців та профі для веб-дизайну, оскільки може запропонувати обом категоріям користувачів. IM Creator – це чудовий вибір для більшості комерційних та некомерційних проектів.

Розробник веб-сайтів по праву вважається лідером ніші WYSIWYG. Наразі він пропонує понад 17 мільйонів веб-сайтів, і це число постійно збільшується з кожним роком. Якщо ви маєте рацію вибрати надійного, доступного та функціонального конструктора веб-сайтів, ознайомтеся з основними функціями для творців чату зараз:

 • електронна комерція. Система має потужний механізм електронної комерції, який дозволяє запускати та потім управляти професійними веб-магазинами зі стандартним набором функцій. Що стосується системи на основі смуги, вам потрібно додати відповідну смугу електронної комерції на веб-сайт, щоб почати керувати її налаштуваннями.
 • Ведення блогів. У веб-розробника є також якісна платформа для ведення блогів, яка дозволяє вам налаштувати та керувати досить приємним блогом. Ви можете вибрати з декількох шаблонів, типів, стилів блогу, 5 варіантів структури новин та інших варіантів. Також можна інтегрувати медіа-файли в поле вмісту, щоб надати блогу функціональний та привабливий вигляд.
 • Інтеграції. Служба дозволяє інтегрувати Google Analytics, популярні посилання на соціальні медіа, віджет Google Maps та інші додатки до проекту, щоб ділитися вмістом, який ви бажаєте, з читачами свого блогу.
 • Безкоштовні шаблони. IM Creator постачається з багатою колекцією безкоштовних шаблонів, які чуйні, універсальні та настроюються. Вони потрапляють у нішеві категорії, щоб спростити вибір користувачів та зменшити процес вибору дизайну.
 • Багатомовна підтримка. Розробник веб-сайтів пропонує багатомовну підтримку, дозволяючи розробникам веб-сайтів запускати та керувати проектами різними мовами. Це зручна функція для підприємців, які бажають орієнтуватися на партнерів за кордоном.

IM Creator абсолютно безкоштовний для художників, студентів та користувачів, які мають намір запустити некомерційні веб-сайти. Однак система також має три платні плани для інших категорій користувачів. Вартість планів починається з 8 доларів на місяць і сягає до 21 долара на місяць. Є також просунутий Інструмент “Біла етикетка” що відмінно підходить для веб-дизайнерів, які бажають використовувати цю систему розвивати свій бізнес з веб-дизайну. Рішення White Label дорожчі, їх вартість коливається між $ 350 / рік та 25000 $ на рік.

Спробуйте IM Creator безкоштовно

Mobirise – безкоштовна програма для створення веб-сайтів для Mac & Windows

Мобіриза

Mobirise (поточна версія 4.11.5) – це абсолютно безкоштовне завантажуване програмне забезпечення, яке взагалі не покладається на Інтернет-з’єднання. Щоб використовувати широкий спектр функцій Mobirise, спочатку слід встановити її на робочий стіл.

Платформа надзвичайно проста, гнучка і проста для всіх. Основна увага приділяється створенню цільових сторінок та ділових веб-сайтів, але також можна запускати портфелі, промо-сайти та інші проекти. Нижче перераховані основні особливості системи:

 • Структура на основі блоків. Розробник веб-сайтів дозволяє створювати веб-сайти із вмістових блоків, кількість яких перевищує 800 штук і постійно зростає. Ви можете вибрати та упорядкувати їх так, як потрібно для формування потрібної структури веб-сайту. Це дуже зручно і дозволяє контролювати процес веб-дизайну. Веб-сайти Mobirise реагують за замовчуванням.
 • AMP Builder веб-сайтів. Програмне забезпечення дозволяє створювати веб-сайти, які ідеально оптимізовані для неперевершеного досвіду мобільного перегляду та забезпечують швидке завантаження сторінок веб-сайту.
 • Інструменти для налаштування дизайну “out of the box”. Послуга надає широкий набір функцій “out of the box”, який включає інструменти редагування дизайну, налаштування стилю та налаштувань шрифту, опції інтеграції медіа та багато іншого.
 • Безкоштовний хостинг сторінок GitHub. Веб-сайти, створені за допомогою Mobirise, можна вільно розміщувати на сторінках GitHub, що додає їх продуктивності.

Mobirise абсолютно безкоштовно для всіх, але пам’ятайте, що вам потрібно буде платити за хостинг та доменне ім’я, щоб зробити ваш веб-сайт доступним в Інтернеті. Що стосується самої системи, ви можете користуватися нею протягом необмеженого інтервалу часу і без серйозних обмежень.

Ви також можете придбати комплект «все в одному» за помірною вартістю, що включає всі розширення в одному пакеті. Купивши їх один раз, ви зможете використовувати ці розширення стільки часу, скільки вам потрібно створити привабливі та функціональні веб-сайти для комерційного та некомерційного використання.

Завантажте Mobirise безкоштовно

Weebly – професійний будівельник веб-сайтів та електронної комерції

Weebly

Weebly – це популярний безкоштовний конструктор веб-сайтів “Зроби сам”, який використовується для різних цілей веб-побудови. Система не передбачає ніякої обізнаності щодо кодування, тоді як її редактор перетягування сприяє простому та зручному процесу веб-дизайну. Weebly використовує модель «коробки», яка дозволяє вам змінювати дизайн та структуру проекту на основі цілі, яку ви переслідуєте.

Система зручна для користувачів, і вона має сильний фокус електронної комерції, що дозволяє створювати професійні веб-магазини. Однак можна також запускати та керувати веб-сайтами, портфелями, цільовими сторінками, блогами та іншими типами проектів із системою та керувати ними. Зарахуємо основні переваги розробника веб-сайтів:

 • електронна комерція. Weebly спочатку був створений як система ведення блогів, але останнім часом він набув сильної уваги в галузі електронної комерції, отримавши компанію Square. Конструктор веб-сайтів заповнений функцією електронної комерції, яка ефективно підвищує ефективність роботи веб-магазину. Він пропонує інтегровану кошик для покупок, масове завантаження та управління продуктами, кілька варіантів оплати та доставки, фільтр пошуку, мобільний додаток та безліч інших функцій, що дозволяють запустити якісний інтернет-магазин з нуля..
 • Ведення блогів. Конструктор веб-сайтів дозволяє вам підключити безкоштовний блог, навантажений функціональними можливостями, до свого веб-сайту, щоб надалі ви могли змінити його відповідно до своїх потреб. Тут ви можете додавати та планувати публікації, вибирати шаблони блогу, інтегрувати медіа-файли, включати функцію коментування, заповнювати метатеги для кожної публікації, додавати заголовки / колонтитули тощо.
 • Інструменти маркетингу. Варті уваги також значні маркетингові інструменти. Розробник веб-сайтів представив свій інструмент промоції для розробки електронних маркетингових кампаній. Це корисна функція для тих, хто бажає запускати веб-сайти для бізнесу та електронної комерції.
 • Хостинг відео та редактор зображень. Weebly дозволяє публікувати та оновлювати відео на веб-сайті. Можна також скористатися розширеним редактором зображень, з яким поставляється система. Ці функції безкоштовні, і вони значно покращать роботу вашого веб-сайту, а також загальний дизайн.
 • App Center. У Weebly App Center є набір послуг та додатків, які ви можете інтегрувати у свій проект лише одним клацанням миші. Тут доступні безкоштовні та платні віджети – вибирайте ті, які найбільше відповідають вашому веб-сайту та інтегруйте їх у свій проект.
 • Форма Builder. Ще одна родзинка розробника веб-сайтів – це його безкоштовне перетягування онлайн-формулярів. Це дозволяє створювати власні контактні форми, списки RSVP, опитування та інші форми, які можуть забезпечити кращу роботу веб-перегляду для відвідувачів веб-сайту..

У Weebly є вільний нескінченний план, тоді як вартість планів для стандартних веб-сайтів коливається в межах $ 4 / місяць і $ 25 / місяць. Крім того, розробник веб-сайтів пропонує розширений план ефективності роздрібної торгівлі, яка хоче просувати свої веб-сайти. Вартість цього плану становить 38 доларів США на місяць, що також є гідною угодою.

Спробуйте Weebly безкоштовно

uCoz – Безкоштовний веб-сайт, форум та розробник блогів

uCoz

uCoz – це один із найвідоміших розробників веб-сайтів, який сам робив, і який залишається справді невимовним лідером ніші веб-дизайну. Платформа використовується для універсальних цілей побудови веб-сайтів, оскільки ви можете запускати та керувати ними бізнес та особисті веб-сайти. Це відповідає структурі на основі модулів, що дозволяє створювати індивідуальний дизайн веб-сторінок із готових блоків вмісту.

Конструктор веб-сайтів не вимагає попередніх навичок кодування, але він дозволяє редагувати код HTML / CSS, якщо ви володієте цими знаннями та хочете запустити проекти високого класу. Система виділяється з натовпу завдяки своєму переліку переваг, основними з яких є:

 • Інтеграція модулів. Як було сказано вище, конструктор веб-сайтів дозволяє створювати ексклюзивний дизайн веб-сайту за допомогою інтеграції модулів. Він постачається з широким вибором змістових модулів, кожен з яких добре працює для виконання певного завдання. Деякі з них включають книгу гостей, блог, дошку оголошень, форум, тести, поширені запитання, каталог сайтів, каталог фотографій та SEO, щоб згадати лише деякі. Всі модулі можна налаштувати та безкоштовно. Ви можете вставити будь-який з них на свій веб-сайт, щоб надати йому бажану ефективність та візуальну привабливість.
 • електронна комерція. Конструктор веб-сайтів постачається з розширеним механізмом електронної комерції, який можна ввімкнути за допомогою інтеграції модуля uShop. Ця функція дозволяє запускати та ефективно керувати інтернет-магазинами, де ви можете працювати з системою управління товарами, коригуванням параметрів SEO, деталями доставки та оплати тощо. Веб-магазини, створені за допомогою uCoz, є функціональними та функціональними.
 • Безкоштовні дизайни. Система пропонує відмінну колекцію вбудованих шаблонів, характерних для ніш, але користувачі також мають доступ до ринку тем, які доступні за додаткову плату. Однак ціни є цілком доступними (вони варіюються від 5 до 30 доларів за кожну тему), хоча якість вище середнього, і, таким чином, варто інвестувати.

Існує повна безкоштовна підписка на uCoz, яка ніколи не закінчується, і п’ять платних планів, вартість яких починається з $ 2,99 / місяць до 15,99 дол. / М. За найдорожче рішення. Що важливо, uCoz не розміщує свої рекламні банери на некомерційних веб-сайтах.

Спробуйте uCoz безкоштовно

Нижня лінія

Запуск веб-сайту не повинен бути складним процесом, хоча він може спочатку виглядати так. Використання програмного забезпечення для створення веб-сайтів значно спростить завдання для новачків та професіоналів. Ці системи прості у використанні, зручні, інтуїтивно зрозумілі, функціональні та гнучкі. Вони мають готові шаблони з великою кількістю інструментів для налаштування, щоб надати їм необхідний вигляд. Також є розробники веб-сайтів набагато доступніший порівняно з іншими варіантами веб-побудови.

Кожна з програм, розглянутих у публікації, відрізняється якістю, функціональністю та заслуговує на увагу користувачів, які мають намір створити привабливі веб-сайти самостійно. Це найкраще безкоштовне програмне забезпечення для створення веб-сайтів, яке може відповідати різним потребам та прагненням веб-дизайну. Якщо ви не впевнені у створенні веб-сайту, який найкраще підійде для вас, знайдіть свій час для тестування та вивчення кожного з них, щоб зробити правильний вибір.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me