Scala Hosting Review 2020: Ceny, funkcje, wydajność i rabaty

Scala Hosting rozpoczęła swoje usługi w 2007 roku. W ciągu dekady ScalaHosting zyskał solidną reputację jednego z najlepszych i najtańszych dostawców usług hostingowych. Firma znana jest z niezawodnych usług i szybkiej reakcji na zapytania klientów.


ScalaHosting ma dwa centra danych, z których pierwsze powstało w Dallas w Teksasie, a później otworzyło drugie centrum danych w Sofii w Bułgarii.

Począwszy od zaledwie 3,95 USD miesięcznie, istnieje wiele pakietów, które idealnie spełnią Twoje wymagania. Zobaczmy wszystkie usługi i funkcje w tym artykule przeglądowym scalahosting.

Recenzja Scalahosting

Usługi ScalaHosting

 • Nazwy domen
 • Hosting
 • Hosting WordPress
 • Hosting dla sprzedawców
 • Cloud VPS Hosting
 • Dedykowane serwery
 • Certyfikaty SSL

ScalaHosting Plany hostingowe i ceny

Podobnie jak inni dostawcy hostingu, Scala ma również osobne pakiety dla stron internetowych działających na WordPress. Jest to jeden z niewielu niezawodnych dostawców usług hostingowych, którzy mają wyłączne plany hostingu poczty e-mail. Jest wielu klientów, którzy korzystają z planów hostingu poczty e-mail i są bardzo zadowoleni z usług.

Hosting

Istnieją cztery pakiety w ramach Hostingu, które zaczynają się od 3,95 USD. Firma twierdzi, że pakiet hostingowy zostanie aktywowany niemal natychmiast po zakupie. Obsługa klienta zapewnia dodatkową pomoc w przypadku migracji witryny z innego hosta do hostingu Scala.

Funkcje hostingu:

 • Bezpłatna pomoc przy migracji witryny
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Wsparcie techniczne 24/7
 • Nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość
 • Łatwy w użyciu panel sterowania
 • 1-Click Scripts Installer
 • Darmowy kreator stron internetowych Weebly
 • Serwery z napędem SSD zaprojektowane pod kątem wydajności
 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności

Plany hostingowe:

ScalaHosting Plany hostingowe

 • Mini: Otrzymasz 10 GB przestrzeni internetowej, a ten pakiet może obsłużyć 90 000 odwiedzających każdego miesiąca. Pakiet ten kosztuje 3,95 USD.
 • Początek: Jest idealny dla małych firm. Nie ma limitu miejsca i może obsłużyć do 150 000 odwiedzających.
 • Zaawansowane: Idealny dla firm, ten pakiet może z łatwością obsłużyć 270 tysięcy odwiedzających miesięcznie.
 • Handel elektroniczny: Ten pakiet najlepiej nadaje się do witryny e-commerce o dużym ruchu. Może z łatwością obsłużyć 360 000 odwiedzających miesięcznie, a wraz z tym pakietem otrzymasz bezpłatną domenę.

Uzyskaj hosting za jedyne 1 USD już teraz!

Hosting WordPress

Scala zapewnia cztery różne pakiety w ramach WordPress Hosting. Głównym celem hostingu WordPress jest zapewnienie ekskluzywnych funkcji w celu zwiększenia wygody korzystania z WordPress.

Funkcje WordPress Hosting:

Zapewnia automatyczne aktualizacje i szybkie wsparcie ekspertów WordPress w dziale obsługi klienta. Firma twierdzi, że wdrożyła specjalne reguły mod_security, aby blokować ataki złośliwego oprogramowania i wirusów na strony internetowe oparte na WordPress i skutecznie blokować 99,9% ataków. Dostępny jest również bezpłatny certyfikat SSL.

Plany hostingowe WordPress:

ScalaHosting Plany hostingowe WordPress

 • WP Mini:

Najlepiej nadaje się do małych witryn lub blogów. Otrzymasz 10 GB przestrzeni internetowej i będziesz mógł hostować jedną stronę internetową. Pakiet kosztuje tylko 3,95 USD. Oferuje do 7 codziennych kopii zapasowych.

 • WP Start:

Pakiet ten najlepiej nadaje się dla stron internetowych, które odwiedzają w dowolnym miejscu między 50 000 a 75 000 miesięcznie. Ten pakiet umożliwia hosting maksymalnie 2 stron internetowych. W ramach tego pakietu użycie przestrzeni internetowej nie jest mierzone.

 • WP Advanced:

Najlepiej nadaje się do witryn o dużym natężeniu ruchu na co dzień. Z łatwością może obsłużyć do 200 000 odwiedzających miesięcznie. Możesz hostować do 5 stron internetowych na nieograniczonej przestrzeni przewidzianej w tym pakiecie. Masz opcję uzyskania bezpłatnej domeny w ramach tego pakietu.

 • WP E-Commerce:

Istnieje wiele witryn e-commerce, które działają na WordPress pod WooCommerce. Ten pakiet jest specjalnie zaprojektowany dla takich stron internetowych. Ten pakiet umożliwia hosting maksymalnie 8 stron internetowych na nieograniczonej przestrzeni. Otrzymasz również darmową domenę. Ci, którzy korzystają z tego pakietu, otrzymują priorytetowe wsparcie.

Uzyskaj WordPress Hosting tylko za 1 USD!

Hosting poczty e-mail

Scala zapewnia cztery pakiety dla hostingu poczty e-mail, które mogą pomieścić przedsiębiorstwo dowolnej wielkości. Począwszy od zaledwie 12 USD miesięcznie, jest uważany za jednego z najbardziej niezawodnych dostawców usług hostingu poczty e-mail.

Plany hostingowe ScalaHosting

Uruchomienie:

Ten pakiet najlepiej nadaje się dla małych firm, które wymagają do 10 kont e-mail. Zapewni to 50 GB przestrzeni dyskowej i możesz hostować do 1 domeny e-mail w ramach tego pakietu. Ten pakiet umożliwia wysyłanie do 100 wiadomości e-mail na godzinę.

SmallBiz:

Dla tych, którzy szukają do 50 identyfikatorów e-mail, będzie to najlepszy pakiet. W tym pakiecie możesz hostować do 5 różnych domen e-mail. Umożliwia do 500 e-maili na godzinę.

Średni:

Najlepiej nadaje się dla średniej wielkości firmy, która ma około 100 kont e-mail. W ramach tego pakietu otrzymasz 150 GB przestrzeni dyskowej i możesz pomieścić do 10 kont e-mail. Możesz wysłać do 500 e-maili na godzinę.

Zbiorowy:

Ten pakiet, najlepiej dostosowany do dużych przedsiębiorstw, zapewnia do 200 GB przestrzeni dyskowej z 200 kontami e-mail. W ramach tego pakietu możesz hostować do 20 domen e-mail. Ten pakiet umożliwia wysyłanie do 1000 wiadomości e-mail na godzinę ze wszystkich kont.

Uzyskaj hosting e-maili za 1 USD tylko teraz!

Hosting dla sprzedawców

Scala uważa, że ​​klienci powinni zarządzać własną przestrzenią, jak chcą. Zapewnia nieograniczoną obsługę panelu w ramach hostingu dla sprzedawców, ułatwiając małym firmom hostingowym zarządzanie dużą liczbą małych klientów bez konieczności aktualizacji.

Funkcje Reseller Hosting:

 • Bezpłatna usługa migracji stron internetowych dla nieograniczonej liczby stron internetowych
 • Przyjazna obsługa klienta 24/7
 • Hostuj nieograniczoną liczbę stron internetowych
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • 1-Click Script Installer
 • Bezpłatny CDN z ponad 100 lokalizacjami
 • Darmowe konto sprzedawcy domeny
 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności
 • Obsługiwanych jest wiele wersji PHP

Plany hostingowe dla sprzedawców:

Plany hostingowe dla sprzedawców ScalaHosting

 • Scala1:

W ramach tego pakietu otrzymasz 25 GB przestrzeni dyskowej i przepustowość 1 TB. Ten pakiet kosztuje 6,95 USD.

 • Scala2:

W ramach tego pakietu otrzymasz 50 GB przestrzeni dyskowej i niepomierną przepustowość. W ramach tego pakietu otrzymasz BEZPŁATNY certyfikat RapidSSL.

 • Scala3:

Ten pakiet zapewnia 75 GB przestrzeni dyskowej z nieograniczoną przepustowością. W ramach tego pakietu możesz hostować dowolną liczbę stron internetowych. Otrzymasz DARMOWY Certyfikat RapidSSL wraz z DARMOWĄ Licencją ClientExec.

 • Scala4:

Dzięki 100 GB przestrzeni dyskowej i nieograniczonej przepustowości pakiet ten najlepiej nadaje się dla sprzedawców posiadających duże witryny internetowe. Otrzymasz DARMOWY Certyfikat RapidSSL wraz z DARMOWĄ Licencją ClientExec.

Uzyskaj hosting dla reselerów za 1 USD już teraz!

Cloud VPS Hosting

ScalaHosting Managed Cloud VPS Hosting Plany

Scala zapewnia dwa pakiety w ramach Cloud VPS Hosting. Zarządzany plan hostingu VPS zaczyna się od 12 USD miesięcznie z 20 GB SSD, 1 rdzeniem procesora i 2 GB pamięci RAM.

ScalaHosting Plany hostingowe VPS Cloud Self Managed Cloud

Samo zarządzający hosting VPS w chmurze zaczyna się od 10 USD miesięcznie z 50 GB SSD, 1 rdzeniem, 2 GB pamięci RAM i przepustowością 2 TB. Dodatkowe funkcje obejmują dodatkową przestrzeń, Cpanel / WHM, Softcalous itp.

Uzyskaj 20% zniżki na hosting w chmurze już teraz!

Szybkość i wydajność

Na podstawie recenzji i testów szybkość serwera Scali jest większa niż większość konkurentów oferujących podobne pakiety w podobnych cenach.

Firma zapewnia 100% czasu sprawności, a większość klientów nigdy nie doświadczyła żadnych przestojów. Serwery są wysokiej klasy z najlepszym możliwym sprzętem, aby zapewnić krótszy czas reakcji.

Centra danych

Firma posiada dwa centra danych, z których jedno znajduje się w Dallas w Teksasie, a drugie w Sofii w Bułgarii. Oba centra danych są wysoce zabezpieczone i mają wiele kopii zapasowych zasilania.

Klienci mają możliwość wyboru preferowanego centrum danych w zależności od pakietu.

Bezpieczeństwo

ScalaHosting Security

Scala twierdzi, że zapewniają wysokiej jakości zabezpieczenia przed wszelkiego rodzaju atakami na serwery. Mają ekspertów pracujących 24 × 7, aby zapewnić, że serwery są regularnie aktualizowane i nie mają żadnych luk.

Obsługa klienta

Scala znana jest z szybkiej reakcji w zakresie obsługi klienta. Witryna ma funkcję czatu na żywo, za pomocą której klienci mogą rozmawiać z wybranym działem. Baza wiedzy na stronie internetowej rozwiązuje większość najczęściej zadawanych pytań.

Przedstawiciele firmy są również aktywni na platformach społecznościowych i szybko reagują na wszystkie zapytania. Zachęcają również swoich klientów do śledzenia ich w mediach społecznościowych w celu szybkiej reakcji.

Możesz również skontaktować się z firmą hostingową Scala, korzystając z numeru kontaktowego obsługi klienta: +1 (866) 894–8284.

Plusy i minusy Scala Hosting

Zalety hostingu Scala

 • Szybkie i niedrogie usługi.
 • Prawie natychmiastowa aktywacja.
 • Szybka i dedykowana obsługa WordPress.

Wady Scala Hosting

Niektórzy klienci zgłaszali skargi na szybkość i złośliwe oprogramowanie, ale zostały one szybko rozwiązane.

Rabaty i oferty

Od czasu do czasu Scala Hosting oferuje specjalne zniżki dla obecnych i nowych klientów. Możesz skorzystać z dużych rabatów na pakiety podczas specjalnych okazji, takich jak Boże Narodzenie i Czarny piątek.

Obecnie zapewniają hosting za 1 USD przez pierwsze 3 miesiące.

Zdobądź Scala Hosting już za 1 $!

Scala Hosting Alternatywy

Jako alternatywę dla hostingu Scala możesz wybrać GreenGeeks, A2 Hosting lub SiteGround. Mają prawie takie same ceny i funkcje jak scalahosting.

Wniosek: Scala Hosting Review 2020

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu Scala Webhosting sprawdziło się jako jeden z najtańszych dostawców usług internetowych. Jest to jedna z niewielu firm zajmujących się hostingiem e-maili, która nie wymaga konfigurowania witryny internetowej na swoim serwerze do obsługi wiadomości e-mail.

Firma ma wysoce profesjonalny zespół obsługi klienta i działa na wszystkich platformach społecznościowych, aby zapewnić natychmiastowe wsparcie. Firma przekształciła się z małego przedsiębiorstwa w dużego dostawcę usług internetowych w krótkim czasie i realizują swój cel, jakim jest dostarczanie najlepszych usług po przystępnych cenach.

Czytaj także:

 • Recenzje GreenGeeks
 • SiteGround Review 2020
ScalaHosting Review 2020
 • Szybkość i wydajność

 • Bezpieczeństwo

 • Obsługa klienta

 • cennik

5

Podsumowanie

Firma, która w krótkim czasie przekształciła się z małego przedsiębiorstwa w dużego dostawcę usług internetowych, oferując najlepsze usługi. Zdecydowanie możesz wybrać tego dostawcę usług hostingowych dla swojej witryny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me