Przegląd InterServer 2020: funkcje, ceny, rabaty, alternatywy

Interserver działa w branży hostingu od ponad 19 lat. Firma żywi się głównymi zasadami zapewniania wysokiej jakości usług i wysokiej jakości wsparcia dla wszystkich klientów. Firma rozszerzyła swoją działalność o hosting w chmurze, serwery dedykowane i wiele innych podczas swojej podróży.


Z każdym pakietem oferują również przystępną nazwę domeny dla Twojej witryny, z której możesz skorzystać przy zakupie pakietu. Oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i gwarantuje 99,9% czasu sprawności.

Przegląd Interserver 2020

Założona w 1999 r. Firma Interserver jest jedną z niewielu firm, które kwitną w szczytowym okresie ostatnich dwóch dekad. W szybko rozwijającej się branży, takiej jak usługi hostingowe, konkurowanie z nowymi firmami i zapewnianie niedrogich pakietów przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższej jakości usług jest głównym plusem firmy.

Firma z dumą świadczy usługi dla freelancerów oraz firm z listy Fortune 500. Wsparcie 24/7 jest jednym z silnych aspektów ich usług wraz z niezawodnymi i szybkimi serwerami.

Funkcje hostingu między serwerami

Bezpłatna usługa migracji: Interserver zapewnia bezpłatną usługę migracji witryny wszystkim użytkownikom ze starego hosta na nowy serwer bez dodatkowych kosztów. Wystarczy mieć pełną kopię zapasową cPanel na starym serwerze, a oni zajmą się resztą.

 • Darmowy kreator stron internetowych: Firma umieściła Sitepad w panelu administracyjnym, który jest narzędziem do tworzenia stron internetowych z ponad 300 motywami i wieloma funkcjami. Aby Twój interfejs był przyjazny dla użytkownika, Sitepad zapewnia ponad 40 widżetów.
 • Najwyższej jakości usługa e-mail: Interserver obiecuje klientom, że ich e-maile zostaną dostarczone na czas. Posiadają zautomatyzowany system wykrywania kont e-mail, który gwarantuje, że serwer nie zostanie umieszczony na czarnej liście dostawców usług internetowych na całym świecie.
 • Wsparcie 24/7 WordPress: WordPress stał się najbardziej znanym systemem zarządzania treścią na całym świecie. Zespół ekspertów WordPress w Interserver jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić pomoc, jeśli coś pójdzie nie tak z witryną opartą na WordPress. „
 • Czas działania 99,9%: Firma obiecuje 99,9% czasu nieprzerwanej pracy wszystkich stron internetowych.

Plany i ceny hostingu między serwerami

Istnieje wiele opcji dostępnych w Interserver do wyboru. W zależności od wymagań możesz wybrać pakiety ze standardowego hostingu lub uzyskać niestandardowy serwer dedykowany. Niektóre z najbardziej popularnych pakietów są następujące:

 • Hosting: Istnieją cztery różne pakiety dostępne w ramach hostingu, które są Standard, Pro (Reseller hosting), Windows ASP.net i prywatny hosting poczty e-mail. Standardowy hosting kosztuje 5 USD / miesiąc, w którym otrzymasz nieograniczoną przestrzeń i przepustowość.
 • Chmura VPS: Interserver zapewnia oparte na rdzeniu VPS, zaczynając od 1 rdzenia, który kosztuje zaledwie 6 USD miesięcznie. Linux VPS oferuje 12 różnych pakietów, podczas gdy Windows VPS, który kosztuje minimum 10 USD, ma 16 opcji do wyboru. Interserver zapewnia również wysokiej jakości WordPress VPS, który ma 16 opcji do wyboru i ma co najmniej 250 GB przestrzeni dyskowej i przepustowość 2 TB za jedyne 6 USD.
 • Dedykowane serwery: Interserver ma również serwery dedykowane, które zaczynają się od 299 USD miesięcznie, w których otrzymasz 60 TB przestrzeni dyskowej, 10 TB transferu, 1 GB portu i wiele więcej. Firma zapewnia również serwery 10 Gb / s, które kosztują zaledwie 70 USD miesięcznie. Serwery dedykowane do GPU zaczynają się od 180 USD miesięcznie.

Uzyskaj hosting InterServer

Czas pracy i wydajność między serwerami

Interserver zapewnia 99,9% czasu dostępności SLA. Oznacza to, że ich Umowa o świadczenie usług wyraźnie stwierdza, że ​​Twoja witryna będzie działać przez cały okres rozliczeniowy, a jeśli nie spełnią obietnicy, zrekompensuje to w rozliczeniu.

Pod względem wydajności serwery w Interserver są nowoczesne i wyposażone w najnowszy sprzęt i oprogramowanie. Kontynuują aktualizację serwerów, aby zapewnić lepsze usługi. Załadowanie strony internetowej o wielkości 450 KB zajmuje średnio 420 ms, co jest lepsze niż większość konkurentów.

Bezpieczeństwo między serwerami

Interserver zapewnia bezpieczeństwo serwerów online i offline. Centra danych mają zasilanie awaryjne, zabezpieczenia załogi, podwyższone podłogi, ochronę przeciwpożarową i wodną oraz inne funkcje. Serwery są wyposażone w zapory ogniowe chroniące je przed hakerami i atakami DDoS.
Centra danych

Interserver ma trzy centra danych zlokalizowane w Secaucus i Los Angeles. Wszystkie centra danych są wysoce zabezpieczone i mają kopie zapasowe zasilania, aby uniknąć przestojów.

Obsługa klienta Interserver

Zapewniają wsparcie 24/7 poprzez rozmowy telefoniczne, czat na żywo i bilety.

Ich numery wsparcia to:

 • +1-201-605-1440 (NEW JERSEY, USA),
 • +44 20 3389 6982 (LONDYN, ANGLIA),
 • +972 3 372 6407 (TEL AVIV, IZRAEL),
 • +55 19 4560 0392 (SAO PAULO, BR) i
 • +52 55 5350 9459 (MEKSYK, MX).

Zasady zwrotu pieniędzy między serwerami

Interserver zapewnia również gwarancję zwrotu pieniędzy przez 30 dni.

Plusy i minusy Interserver

Zalety Interserver

 • Gwarancja blokady ceny: Interserver zapewnia gwarancję blokady ceny, co oznacza, że ​​nie podniosą ceny Twojego pakietu w przyszłości. Nie ma żadnych dodatkowych opłat ani drobnego druku.
 • Opcje wsparcia: Zapewniają wsparcie za pośrednictwem różnych kanałów, co ułatwia klientom natychmiastowy kontakt z personelem. Możesz uzyskać wsparcie przez telefon, e-mail lub czat na żywo. Baza wiedzy jest również silna i łatwa do zrozumienia.
 • Obsługa WordPress: Firma posiada zespół ekspertów zajmujących się obsługą stron internetowych opartych na WordPress.
 • Przystępność: Konkurencyjne ceny i bogate w funkcje pakiety to najlepsze aspekty usług świadczonych przez Interserver.

Wady Interserver

 • Cotygodniowe kopie zapasowe: Nie ma opcji codziennego tworzenia kopii zapasowych, która może spowodować utratę danych w przypadku ataku lub awarii serwera.

Oferty zniżkowe między serwerami

Interserver oferuje specjalną zniżkę tylko dla czytników WPRESSBLOG. Użyj kodu kuponu „WPRESSBLOG”, aby uzyskać hosting pierwszego miesiąca za jedyne 0,01 USD.

Kup InterServer za jedyne 0,01 USD

Alternatywy między serwerami

Jako alternatywę dla Interserver, możesz wybrać WPX Hosting, SiteGround lub Bluehost.

Polecane artykuły do ​​przeczytania:

 • WPX Hosting Review 2020
 • SiteGround Review 2020
 • Przegląd Bluehost 2020
 • WP Hosting WordPress Hosting Review

Ostatnie słowa o przeglądzie Interserver

Ogólnie rzecz biorąc, Interserver zapewnia usługi najwyższej jakości z najlepszym personelem pomocniczym. Ceny pakietów są przystępne. Panel administracyjny ma wiele funkcji, a także narzędzie do tworzenia stron internetowych i instalatory aplikacji 1-kliknięciem, które znacznie ułatwiają konfigurację strony internetowej.

Przegląd Interserver 2020
 • Szybkość i wydajność

 • Bezpieczeństwo

 • cennik

 • Obsługa klienta

5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me