Przegląd hostingu Pressidium i oferta rabatowa na 2020 rok

Od czasu swojej premiery WordPress stał się najpopularniejszym systemem CMS wykorzystywanym przez miliony stron internetowych na całym świecie. Będąc platformą typu open source, WordPress daje społeczności programistów opcję dodawania nowych i zaawansowanych funkcji we wtyczkach, których można używać z WordPress.


Hostowanie strony internetowej opartej na WordPress nie wymaga żadnych dodatkowych funkcji, ale zaleca się skorzystanie z usługodawcy internetowego, który ma wysokiej jakości szybkie serwery do hostowania witryny.

Przegląd Pressidium 2020

Pressidium jest jednym z najlepiej zarządzanych dostawców hostingu WordPress, który specjalizuje się w hostingu WordPress i nie oferuje żadnego planu dla stron internetowych innych niż WordPress.

Pressidium – młoda firma z niezwykłą historią

Został uruchomiony w 2014 roku przez czterech kolegów, którzy są ekspertami w dziedzinie inżynierii i programistów. Głównym celem firmy jest zapewnienie kompleksowego rozwiązania dla wszystkich Twoich potrzeb hostingowych dla witryny opartej na WordPress.

Przegląd hostingu Pressidium WordPress

Pressidium jest znane z obsługi klienta, która ma ekspertów WordPress i Server, którzy mogą rozwiązać Twoje zapytania w ciągu kilku minut. Obsługa posprzedażna to jedna z najważniejszych korzyści z zakupu hostingu witryn internetowych od Pressidium.

Kod kuponu Pressidium 2020

Firma oferuje 2 miesiące darmowego hostingu, jeśli kupisz hosting Pressidium na rok. Aby uzyskać tę zniżkę, kliknij poniższy link, aby uzyskać hosting.

Zdobądź Hosting Pressidium

Plany hostingowe Pressidium WordPress

W przeciwieństwie do innych firm hostingowych, cała koncentracja Pressidium obraca się wokół hostingu WordPress. Firma oferuje 6 różnych planów, począwszy od 21 USD miesięcznie. Jest to bez wątpienia drogie, ale cechy, wydajność i obsługa klienta zdecydowanie uzasadniają cenę.

Plany hostingowe Pressidium WordPress

Micro

Micro to plan początkowy, który kosztuje 21 USD miesięcznie, jeśli jest wypłacany rocznie. Jeśli płacisz z miesiąca na miesiąc, będzie to kosztować 24,90 USD / mc. W tym planie możesz hostować jedną witrynę z 5 GB miejsca. Umożliwia odwiedzającym stronę do 10 000 miesięcznie. Ten plan jest najlepszy dla każdej małej witryny, która nie wymaga wielu odwiedzin ani przestrzeni dyskowej.

Osobisty

Ten plan jest idealny dla małych stron internetowych. Jeśli dopiero zaczynasz własny blog lub chcesz zaprezentować swoją pracę na stronie internetowej, powinieneś wybrać ten plan. W ramach tego planu możesz hostować maksymalnie trzy instalacje WordPress, ale instalacje te powinny dotyczyć jednej domeny.

Zapewnia 10 GB przestrzeni dyskowej przy nieskomplikowanej przepustowości. Jednak jest przeznaczony do obsługi do 30 000 odwiedzających miesięcznie. Koszt abonamentu rocznego będzie wynosić 42 USD miesięcznie.

Profesjonalny

Profesjonalny plan jest przeznaczony dla witryn, które odwiedzają nawet 100 000 użytkowników miesięcznie. W ramach tego planu możesz hostować do 10 instalacji, które mogą dotyczyć jednej lub wielu domen.

Zgodnie z tym planem otrzymasz 20 GB przestrzeni dyskowej przy niezmierzonej przepustowości. Ten abonament kosztuje 125 USD miesięcznie, jeśli jest rozliczany corocznie.

Biznes

Dla małych firm, w których ruch może osiągnąć nawet 500 000 miesięcznie, jest to najlepszy plan. Jeśli korzystasz z wiadomości e-mail w swojej domenie, ten plan z pewnością wystarczy na małe przedsiębiorstwo.

W ramach tego planu otrzymasz 30 GB przestrzeni dyskowej wraz z niepomierną przepustowością. Specjalny menedżer konta zostanie Ci przydzielony za wszelkie wymagane wsparcie, co oznacza, że ​​Twoje zapytania będą rozwiązywane w pierwszej kolejności. Ten plan kosztuje 250 USD miesięcznie.

Business Plus

Dzięki 40 GB przestrzeni dyskowej i niezmierzonej przepustowości pakiet ten jest idealny dla stron internetowych, które odwiedzają nawet 1 milion odwiedzających każdego miesiąca. W ramach tego pakietu możesz mieć do 50 instalacji WordPress w podobnych lub różnych domenach.

Otrzymasz również dedykowanego menedżera konta z tym pakietem. Przy cenie 500 USD miesięcznie ten plan najlepiej nadaje się dla firm i przedsiębiorstw, które mają duży ruch w witrynie.

Plan przedsiębiorstwa

Plany Enterprise Pressidium

Dla firm, które prowadzą duże domy mediowe, agencje rządowe, organizacje non-profit, uniwersytety, cyfrową firmę do przechowywania danych lub dużą międzynarodową korporację, która odwiedza ponad milion odwiedzających miesięcznie, hosting firmowy Pressidium będzie dla nich najlepszą opcją.

W ramach tego pakietu możesz zainstalować dowolną liczbę kont WordPress. Otrzymasz dedykowany zespół zapewniający wsparcie 24 × 7.

Pakiet ten kosztuje minimum 790 USD miesięcznie. W zależności od wymagań możesz również poprosić o specjalną ofertę cenową.

Szybkość i wydajność

Pressidium wykorzystuje dynamiczne równoważenie obciążenia, które pomaga zwiększyć szybkość witryn hostowanych na serwerze. Będziesz mieć możliwość wyboru centrów danych z całego świata, co dodatkowo skróci czas połączenia.

Na serwerach zainstalowano automatyczne optymalizatory obrazu, które optymalizują wszystkie obrazy przesłane na Twoje konto w celu szybkiego pobrania.

Centra danych

W ciągu ostatnich 5 lat firma wybrała 22 strategiczne lokalizacje centrów danych. Dzięki centrom danych w Ameryce Północnej, Europie, Oceanii i regionie Azji i Pacyfiku oraz w wielu innych lokalizacjach firma zapewnia, że ​​masz szansę wybrać wybrane centrum danych, aby zoptymalizować szybkość witryny w bardziej niezawodny sposób.

Bezpieczeństwo

Firma regularnie aktualizuje swoje zabezpieczenia na serwerach i ciągle aktualizuje sprzęt, aby zapewnić lepsze bezpieczeństwo. Firma ma dedykowany zespół inżynierów pracujących przez całą dobę, aby zapewnić 100% bezpieczeństwo serwerów.

Obsługa klienta

Dla każdej firmy hostingowej bardzo ważne jest zapewnienie lepszej obsługi klienta. Jak w przypadku większości klientów, jest to zakup raz w roku, wiele firm hostingowych często opóźnia się ze wsparciem.

Z drugiej strony, Pressidium uważa, że ​​klient zachowa się tylko wtedy, gdy zwróci na siebie uwagę i wsparcie 24 × 7.

W dzisiejszych czasach szybka reakcja jest kluczem do sukcesu, a oddany zespół ekspertów zapewnia właściwe rozwiązanie w ciągu kilku minut dla wszystkich klientów.

Firma działa również na platformach społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook, gdzie użytkownicy mogą wchodzić w interakcje i rozwiązywać swoje zapytania jeszcze szybciej.

Plusy i minusy Pressidium

Plusy Pressidium

 • Firma zapewnia dedykowane wsparcie dla stron internetowych opartych na WordPress i nie hostuje żadnego innego skryptu na serwerach.
 • Dzięki 22 strategicznym lokalizacjom centrów danych zapewniają szybsze ładowanie strony internetowej klienta.
 • Firma posiada zespół ekspertów WordPress i serwerów, którzy zapewniają wsparcie 24 × 7 dla klientów.
 • Certyfikat SSL jest zawarty we wszystkich pakietach.
 • Wszystkie serwery są zarządzane i mają 100% monitorowanie złośliwego oprogramowania i automatyczne usuwanie.

Wady Pressidium

 • Jeśli twoja strona nie jest oparta na WordPress, nie możesz skorzystać z ich usług hostingowych.
 • Pakiety są drogie w porównaniu do innych firm hostingowych.

W niektórych przypadkach zgłaszano skargi, że czas odpowiedzi na zapytanie był dłuższy niż oczekiwano. Jednak w pakietach firma wyjaśnia, że ​​ci, którzy zapłacili za abonament Business, Business Plus lub Enterprise, otrzymają dedykowanego menedżera konta do obsługi 24 × 7.

Rabaty i oferty

Jeśli kupujesz pakiet na cały rok lub dłużej, otrzymasz dobrą zniżkę od ceny. Ponadto firma wprowadza niesamowite oferty i kod kuponu rabatowego podczas specjalnych świąt, takich jak Czarny piątek, Boże Narodzenie i Sylwester.

Uzyskaj Pressidium z 2 miesiącami darmowego hostingu WordPress teraz!

Alternatywy dla Pressidium

Pressidium to wysokiej jakości dostawca hostingu WordPress, więc WP Engine, Pressable, WPX Hosting i Kinsta są najlepszą alternatywą dla Pressidium pod względem cen i funkcji hostingowych.

Wniosek

Pressidium, mimo że jest bardzo młodą firmą, rozwinęło swoje korzenie w wielu lokalizacjach. Dzięki dedykowanemu hostingowi WordPress firma przyciąga osoby i firmy, które wierzą w uzyskanie wysokiej jakości usług, nie zastanawiając się nad ceną.

W porównaniu do innych firm hostingowych, ceny na Pressidium są wyższe, ale sprzęt, którego używają na serwerach i szybki czas reakcji od obsługi klienta zdecydowanie uzasadniają cenę. W przypadku, gdy strona zużyje więcej zasobów niż oczekiwano, firma ponosi koszty.

Jeśli jednak zdarza się to wielokrotnie, sugerują planowaną aktualizację. W pakietach biznesowych i korporacyjnych otrzymasz także menedżera konta. System e-mail z Pressidium jest najwyższej jakości i możesz uruchomić wszystkie swoje e-maile bez żadnych problemów.

Czytaj także:

 • WP Engine Hosting Review 2020
 • Kinsta Review 2020
 • Recenzje prasowe 2020
 • Przegląd hostingu WPX
Pressidium WordPress Hosting Review 2020
 • Szybkość i wydajność









 • Bezpieczeństwo









 • Obsługa klienta









 • cennik









5









Podsumowanie

Pressidium to najlepsze rozwiązanie hostingowe WordPress dla każdego startupu lub przedsiębiorstwa w 2019 roku

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me