Przegląd hostingu A2 | 63% ZNIŻKI A2 Kod kuponu hostingowego 2020 (2,96 USD / mc)

A2 Hosting oferuje hosting o dużej mocy, którego priorytetem jest szybkość i niezawodność.


Hosting A2 zapewnia półprzewodnikowe serwery dysków, które mogą ładować strony do 20 razy szybciej w porównaniu z serwerem innym niż SSD. Nie jest to tylko jego najwyższa prędkość, dzięki której ten host A2 jest znany na całym świecie.

W tym wpisie na blogu poznasz wszystkie jego funkcje, które sprawiają, że ten hosting jest bardziej niezawodny i wygodny w porównaniu z innymi hostami internetowymi, takimi jak Bluehost, HostGator i Dreamhost, a także kodem kuponu A2 Hosting na 2020 r..

Hosting A2

A2 Hosting Review 2020

Firma hostingowa A2 jest znana ze swojego wydajnego i łatwego w obsłudze serwera hostingowego. Został założony przez Bryana Muthiga. Firma oferuje najszybsze serwery turbo, dzięki czemu strona ładuje się 20 razy szybciej niż inny standardowy hosting.

Firma koncentruje się na tworzeniu i utrzymywaniu wszystkich usług hostingowych, aby były one łatwo dostępne dla wszystkich użytkowników. Jeśli szukasz hostów internetowych oferujących bezpłatny dysk SSD, nielimitowane przechowywanie i przesyłanie danych oraz bezpłatne transfery witryn, hosty internetowe A2 byłyby bardziej odpowiednie niż inne.

Kod kuponu hostingowego A2 2020

Hosting A2 oferuje najtańszy wspólny plan hostingu i możesz go uzyskać, korzystając z naszego poniższego kodu kuponu hostingowego A2.

Kod kuponu ⇒ WPressBlog | Uzyskaj 63% zniżki na hosting A2 teraz!

Funkcje hostingu A2

Najszybsze czasy ładowania, 99,9% czasu sprawności i doskonałe wsparcie dedykowanego zespołu to szczególne aspekty oferujące dodatkowy współczynnik WOW dla tych hostów internetowych. Poza tym, tutaj wypisałem kilka funkcji jakości tych hostów internetowych według własnego doświadczenia po wypróbowaniu wszystkich planów hostingowych

 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Szybkie dyski SSD
 • Niezawodny hosting w chmurze
 • Darmowa migracja konta
 • Wiele kopii zapasowych
 • Nieograniczone miejsce na dane i transfer danych
 • Nieograniczona przepustowość
 • Hosting Linux i Windows
 • 24 x 7 godzin wsparcia klienta
 • Gwarancja dostępności na poziomie 99,99%

Jednak wszystkie funkcje oferowane przez A2 Hosting zajęłyby więcej czasu lub stron notatek. Jest to w rzeczywistości ważna cecha sama w sobie, ponieważ zapewnia, że ​​zyskasz dużo pieniędzy.

W poniższej sekcji dowiesz się o różnych dostępnych planach hostingowych z pełną obsługą klienta i gwarancją zwrotu pieniędzy. Hosting A2 oferuje niezwykle szybkie rozwiązanie hostingowe idealne dla użytkowników.

A2 Hosting obejmuje wszystko, czego wymaga Twoja firma, nie ma znaczenia, jak duży jest ruch, czy masz zupełnie nowy blog lub własną popularną witrynę biznesową..

Niezależnie od tego, czy nigdy wcześniej nie prowadziłeś strony internetowej, czy jesteś profesjonalnym programistą, oferują światowej klasy i łatwe w użyciu narzędzia do tworzenia stron internetowych, które pozwalają stworzyć własną stronę internetową.

Jak stworzyć stronę pośrednią w WordPress?

Witryna testowa umożliwia utworzenie testowej witryny na żywo, której użytkownicy nie będą mogli zobaczyć przed opublikowaniem witryny testowej. Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej.

Wspólne plany hostingowe

A2 Hosting Wspólne plany hostingowe

Hosty internetowe A2 oferują najtańszy hosting współdzielony w trzech pakietach, tzw Lite, Szybki i Turbo.

Jeśli lubisz dobry start z 1 witryną, możesz kupić ten pakiet. Kosztowałoby to tylko 2,96 USD miesięcznie. Będziesz obejmować bezpłatne SSL i SSD, łatwą w nawigacji CPanel, nieograniczoną pamięć i transfer oraz 5 baz danych.

Dzięki szybkiemu pakietowi otrzymasz nieograniczoną liczbę stron internetowych, nieograniczone miejsce na dane i transfer danych, nieograniczoną liczbę baz danych, bezpłatne SSL i SSD. Ten wspólny plan hostingowy możesz kupić za jedyne 4,90 USD miesięcznie.

Superszybki hostingowy Turbo oferuje najszybszą prędkość ładowania strony i obejmuje wszystkie funkcje dostępne w pakiecie szybkim. Ten plan kosztuje 9,31 USD miesięcznie. 20 razy szybsza prędkość ładowania strony i akcelerator strony A2 to dwie dodatkowe funkcje tego wspólnego planu hostingowego.

Plany hostingowe dla sprzedawców

A2 Hosting Reseller Plany hostingowe

Jeśli jesteś programistą stron internetowych lub chciałbyś założyć własną firmę hostingową, kupowanie kont hostingowych sprzedawców od hostów internetowych A2 będzie dla Ciebie wyjątkowo opłacalne ze względu na najtańsze koszty.

Host A2 oferuje atrakcyjne pakiety hostingu dla sprzedawców w swoich 4 planach – brązowym, srebrnym, złotym i platynowym.

Dzięki hostingowi odsprzedawcy Bronze otrzymasz 40 kont z 30 GB miejsca i 400 GB transferu. Drugi srebrny plan oferuje 60 kont z 75 GB miejsca i 600 GB transferu. Trzeci złoty plan oferuje 80 kont z 150 GB miejsca i 1000 GB transferu. Kupując ekskluzywny plan hostingowy dla sprzedawców platynowych, zyskasz 100 kont 200 GB przestrzeni dyskowej i 2000 GB transferu.

Bezpłatne SSL i SSD, bezpłatne konto sprzedawcy eNom i panel sterowania WHM to wspólne cechy wszystkich ofert hostingowych sprzedawców oferowanych przez hosty internetowe A2. Całe plany hostingowe dla resellerów zapewnią Twoim klientom wysoką dostępność i standardową wydajność, dzięki czemu ich konto hostingowe będzie wyjątkowo niezawodne.

Plany hostingowe VPS

A2Hosting Plany hostingowe VPS

VPS to skrót od Virtual Private Server. A2 Hosting to najlepsza firma hostingowa VPS. A2 Hosting VPS oferuje dodatkową kontrolę i zapewnia możliwość wykonywania bardziej zaawansowanych funkcji w witrynie. Oferują plany hostingowe VPS w cenie od zaledwie 5,00 USD miesięcznie.

Możesz kupić plany niezarządzane, zarządzane i podstawowe VPS zgodnie z potrzebami. Jeśli jesteś profesjonalnym programistą, powinieneś kupić niezarządzany plan VPS. Inne plany zarządzane i podstawowe VPS są dostępne za jedyne 32,99 USD miesięcznie z dodatkową pamięcią, pamięcią RAM i transferami danych.

Uzyskaj A2 Hosting z 63% zniżką

A2 Hosting Customer Support

Host A2 oferuje niezawodną i szybką obsługę klienta. Dedykowany zespół wspierający hostów internetowych A2 jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby rozwiązać wszelkie problemy związane z klientem.

Klienci mogą skontaktować się z obsługą hosta A2 za pośrednictwem czatu e-mail lub bezpośrednich połączeń telefonicznych. Możesz także skorzystać z ich amerykańskiego systemu sprzedaży biletów. Wreszcie cały zespół wsparcia jest uważany za przyjazny i pomocny, niezależnie od tego, jak łatwe lub trudne może być twoje zapytanie.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Host hostingowy A2 zapewnia 99,99% gwarancji bezawaryjności i najszybsze ładowanie strony. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że Twoja witryna nie działa, możesz ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni lub o zwrot stawki za wykorzystane usługi, jeśli anulujesz po 30 dniach.

Jednak A2 Hosting korzysta z najbardziej zaawansowanych centrów danych i najlepszych praktyk branżowych, aby upewnić się, że witryna ma wszystkie najnowsze poprawki bezpieczeństwa.

Plusy i minusy hostingu A2

Istnieje kilka zalet i wad, biorąc pod uwagę A2 Hosting jako nowy hosting.

Plusy:

 • W 100% neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla
 • Oferuje lokalizację serwera z Europy, Azji lub USA
 • Idealny dla użytkowników WordPress
 • Wysoka wydajność obciążenia

Cons

 • Z mojego doświadczenia wynika, że ​​ograniczone plany hostingu dla hostingu Windows są tylko jednym minusem tego hosta.

Kod kuponu hostingowego A2 i oferty rabatowe

Hosting A2 zapewnia największe rabaty od czasu do czasu, tak jak w przypadku sprzedaży w Czarny piątek. Ponadto możesz otrzymać specjalną zniżkę, korzystając z naszego specjalnego kuponu hostingowego A2, który jest dostarczany przez A2 hosting tylko dla naszych czytelników.

Wspólny kod kuponu hostingowego

Uzyskaj najwyższy rabat w wysokości 63%, korzystając z następującego kodu kuponu. Możesz użyć tego kodu do wszystkich udostępnionego planu hostingowego. Jeśli nie chcesz korzystać z kuponu, możesz kliknąć następujący przycisk. Zniżka zostanie zastosowana automatycznie.

Uzyskaj 63% zniżki na dzielony hosting

Kod kuponu hostingowego sprzedawcy

Otrzymasz 34% zniżki na wszystkie plany hostingowe dla sprzedawców. Aby uzyskać zniżkę, kliknij następujący przycisk.

Uzyskaj 34% rabatu na plany hostingowe dla sprzedawców

Zarządzany kod promocyjny Hostingu WordPress

Uzyskaj 63% zniżki na zarządzany kod promocyjny hostingu WordPress. Aby uzyskać tę zniżkę, wystarczy kliknąć następujący przycisk.

Uzyskaj 63% rabatu na plany hostingowe WordPress

Kod promocyjny hostingu VPS

Uzyskaj 40% zniżki na wszystkie plany hostingowe VPS przy użyciu naszych kodów rabatowych VPS hosting. Aby aktywować ofertę, kliknij następujący przycisk, a umowa zostanie aktywowana automatycznie.

Uzyskaj 40% zniżki na plany hostingowe VPS

Dedykowany kod kuponu hostingowego

W dedykowanych planach hostingowych otrzymasz 33% zniżki za pomocą naszych dedykowanych kodów promocyjnych hostingu.

Uzyskaj 33% zniżki na dedykowane plany hostingowe

Powyżej udostępniliśmy wszystkie kupony i kody promocyjne dla wszystkich planów hostingowych A2. Przeczytaj nasz poniższy samouczek, aby dowiedzieć się, „jak z nich korzystać”.

Jak korzystać z naszego kuponu hostingowego A2?

 • Najpierw wybierz plan hostingowy, który chcesz kupić, a następnie kliknij link podany w tej sekcji z góry.
 • Kliknięcie przycisku spowoduje przekierowanie do oficjalnej strony A2 Hosting.
 • Możesz ponownie wybrać plan hostingowy, który chcesz kupić, a następnie kliknij przycisk Rozpocznij.

Kod kuponu hostingowego A2 2019

 • Na następnym ekranie możesz wprowadzić nazwę domeny, którą chcesz zabrać dla swojej witryny. Jeśli masz już nazwę domeny, możesz wybrać inne opcje zgodnie z wymaganiami.

A2 Kod rabatowy hostingu

 • Kliknij Kontynuuj na następnym ekranie.
 • Jeśli chcesz ukryć swoje dane osobowe, na następnym ekranie zaznacz pole, w przeciwnym razie odznacz pole Ochrona ID.

Kod promocyjny hostingu A2

 • Teraz możesz wpisać nasz specjalny kod kuponu „wpressblog”W sekcji kodu kuponu. Do ceny końcowej zostanie zastosowana zniżka.

Kod kuponu hostingowego A2

 • Nareszcie możesz kliknąć przycisk kasy i dokonać płatności.

A2 Hosting Alternatywy

A2 Hosting to najszybszy dostawca hostingu. Możesz wybrać SiteGround, Bluehost lub HostGator jako najlepszą alternatywę dla A2 Hosting.

Ostateczny werdykt

Jeśli możesz zapłacić nieco więcej za uzyskanie wysokiej jakości hostingu premium, który ma dostępność przez 99,9% czasu i autentyczne wsparcie 24/7/365 osób przez telefon, przygotuj się na hosta internetowego A2 dzięki naszemu kuponowi hostingowemu A2.

Jeśli masz doświadczenie w korzystaniu z hostingu A2, daj nam znać swoją opinię na ten temat w sekcji komentarzy poniżej.

Czytaj także:

 • Przegląd SiteGround
 • Recenzja Kinsta Hosting
 • Recenzja Hostingera
 • Kod kuponu Dreamhost
 • Kod promocyjny HostGator
 • Kod kuponu Hostinger 2020
A2 Hosting Review 2020
 • Funkcje hostingu A2

 • Obsługa klienta

 • Gwarancja zwrotu pieniędzy

5

Podsumowanie

Jeśli potrzebujesz najszybszego dostawcy hostingu, możesz przejść do A2 Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me