Kinsta Hosting Review 2020: Premium Hosting Provider WordPress

Kinsta to firma hostingowa WordPress zbudowana na platformie Google Cloud Platform. Firma została założona przez Marka Gavalda w grudniu 2013 roku.


Kinsta Review 2020

W ciągu zaledwie pięciu lat firma ugruntowała swoją pozycję na konkurencyjnym rynku hostingu WordPress. Przyjazny interfejs, zaawansowany standard bezpieczeństwa i przyjazna obsługa klienta to niektóre czynniki WOW dla hostów internetowych Kinsta.

Bezpłatne migracje stron internetowych, codzienne kopie zapasowe i tworzenie stron internetowych to świetne kluczowe funkcje ich planów hostingowych. Najlepsze jest to, że Kinsta oferuje hosting w chmurze na platformie chmurowej Google.

Obecnie Kinsta posiada 20 centrów danych na całym świecie i oferuje wszystkim klientom CDN na całym świecie za pośrednictwem swojego kluczowego partnera KeyCDN.

Funkcje Kinsta WordPress Hosting:

Kinsta oferuje zarządzane usługi hostingowe WordPress. Zarządzany hosting WordPress jest droższy niż niezarządzane rozwiązania hostingowe.

Dlatego nie tylko Kinsta, ale także inne firmy, takie jak Bluehost, SiteGround i Dreamhost, włączyły dodatkowe kluczowe funkcje do swoich planów hostingowych, takie jak CDN, aby zwiększyć szybkość stron internetowych, regularne tworzenie kopii zapasowych i tak dalej.

Uzyskaj Kinsta Hosting z 2-miesięcznym bezpłatnym hostingiem

Inscenizacja strony internetowej

Najciekawszą funkcją Kinsta jest tworzenie stron internetowych. Funkcja inscenizacji witryny pozwala użytkownikom na wprowadzenie poważnych zmian w witrynie WordPress. Mogą łatwo przeprowadzić skuteczne testowanie przed wdrożeniem.

Dla krótszego czasu ładowania Kinsta wykorzystuje kontenery Nginx, PHP 7, MariaDB i LXD.

Zaawansowane zabezpieczenia poziomu

Kinsta Security

Bezpieczeństwo to kolejna ważna cecha zarządzanych usług hostingowych WordPress. Aby zapewnić wysoki standard bezpieczeństwa użytkownikom WordPress, Kinsta oferuje bezpłatne certyfikaty SSL i system śledzenia uptime, aby poinformować użytkowników, czy ich strona internetowa nie działa.

Ponadto zapewniają ochronę DDoS przed skanowaniem złośliwego oprogramowania i sprzętowymi zaporami ogniowymi.

Codzienne kopie zapasowe i gwarantowane odzyskiwanie

Jeśli coś pójdzie nie tak, platforma Kinsta jest gotowa z codziennymi kopiami zapasowymi witryny. Ponadto obiecują odzyskać dane witryny i naprawić witrynę, jeśli zostanie zhakowana.

Darmowa migracja strony internetowej

Ilekroć chcesz przejść na hosting Kinsta od innych, oferują one bezpłatne usługi migracji. Możesz całkowicie upewnić się, że wszystko działa poprawnie na Twoim DNS, gdy po raz pierwszy konfigurują witrynę w obszarze testowym.

Użytkownicy mogą poprosić o migrację stron internetowych bezpośrednio z interfejsu użytkownika Kinsta. Wystarczy podać im swoje ostatnie dane hostingowe, aby obsłużyć migrację.

Bezpłatna migracja strony jest dostępna dla wszystkich planów hostingowych Kinsta.

Inne funkcje

Większość innych funkcji na poziomie zaawansowanym można również zawrzeć na koncie hostingowym WordPress. Teraz Kinsta oferuje również swoim klientom dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne optymalizacje baz danych MySQL, samonaprawiające się PHP, zapora sieciowa GCP.

Jeśli użytkownicy są właścicielami dużych firm, mogą łatwo nabyć wiele funkcji, takich jak Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis itp. Ponadto można wybrać niestandardowe rozwiązanie hostingowe firmy Kinsta zgodnie z własnymi potrzebami.

Obsługa klienta

Obsługa klienta Kinsta

Kinsta zapewnia łatwy sposób kontaktu z dobrze zachowującym się personelem wspierającym. Musisz tylko zalogować się na swoje konto i utworzyć nową rozmowę, klikając ikonę wiadomości w prawym dolnym rogu strony.

Zespół Kinsta doświadczył ekspertów WordPress i szczyci się tym, że zapewniają swoim klientom 100% satysfakcji z rozwiązania ich problemów w krótkim czasie.

Centra danych

Kinsta oferuje 20 różnych centrów danych w chmurze Google. Możesz wybrać dowolne z następujących 20 centrów danych.

 1. Council Bluffs, Iowa, USA (us-central1)
 2. St. Ghislain, Belgia (Europa-Zachód1)
 3. Hrabstwo Changhua, Tajwan (asia-wschód1)
 4. Sydney, Australia (Australia-południowy wschód1)
 5. The Dalles, Oregon, USA (us-west1)
 6. Ashburn, Virginia, USA (us-east4)
 7. Moncks Corner, Karolina Południowa, USA (us-east1)
 8. São Paulo, Brazylia (Ameryka Południowa-wschód1)
 9. Londyn, Wielka Brytania (Europa-Zachód2)
 10. Frankfurt, Niemcy (Europa-Zachód3)
 11. Jurong West, Singapur (asia-południowy wschód1)
 12. Tokio, Japonia (asia-północny wschód1)
 13. Bombaj, Indie (asia-południe1)
 14. Montreal, Kanada (północnoamerykańska północno-wschodnia1)
 15. Holandia (Europa-Zachód4)
 16. Hamina, Finlandia (Europa-północ1)
 17. Los Angeles, Kalifornia (us-west2)
 18. Hongkong (Azja-Wschód2)
 19. Zurych, Szwajcaria (Europa-Zachód6)
 20. Osaka, Japonia (asia-północny wschód2)

Plany hostingowe Kinsta WordPress

Plany hostingowe Kinsta WordPressPlany hostingowe WordPress & cennik

Kinsta oferuje swoje plany hostingowe w zależności od potrzeb Twojej firmy od małej do dużej.

 • Podstawowy plan hostingowy WordPress dla początkujących jest wyposażony w 10 GB miejsca na dysku i bezpłatne SSL oraz sieć dostarczania treści. Otrzymasz 1 witrynę WordPress i 20 000 odwiedzin. Ten plan kosztuje zaledwie 30 USD miesięcznie.
 • Drugi plan hostingowy Pro oferuje 20 GB miejsca na dysku oraz bezpłatne SSL i CDN. Dzięki planowi hostingowemu Pro będziesz mógł uzyskać 2 strony WordPress i około 40 000 odwiedzin za jedyne 60 USD miesięcznie.
 • Plan biznesowy1 obejmuje instalację 5 WordPress i 20 GB miejsca na dysku. Nigdy nie możesz się pomylić, zdobywając 100 000 wizyt i bezpłatny SSL i CDN za jedyne 100 USD miesięcznie.
 • Jeśli zdecydujesz się na abonament hostingowy business2, skorzystasz z 10 instalacji stron internetowych, 40 GB miejsca na dysku oraz darmowego SSL i CDN. Ten plan kosztuje 200 USD miesięcznie.
 • Jeśli chcesz uzyskać zniżkę na hosting Kinsta, oferują 2 miesiące darmowego hostingu we wszystkich planach.

Fakt, że zarządzana usługa hostingowa WordPress, taka jak Kinsta, kosztuje więcej niż niezarządzane rozwiązanie hostingowe witryny internetowej, jest prawdą. Powód jest bardzo jasny, że nie można kupić pereł kosztem orzeszków ziemnych. Dzięki zarządzanemu hostingowi WordPress zyskujesz także wiele dodatkowych funkcji, które skutecznie konkurują z Twoją firmą na rynku globalnym.

Dlatego jeśli porównasz cenę planów hostingowych Kinsta z innymi zarządzanymi usługami hostingowymi WordPress, są one z pewnością konkurencyjne pod względem cenowym.

Plusy i minusy Kinsta Hosting

Ponad 60 000 stron internetowych jest hostowanych na Kinsta, ponieważ wielu właścicieli firm z całego świata uwielbia te plany hostingowe. Istnieją pewne zalety i wady hosta internetowego Kinsta.

Zalety hostingu Kinsta:

 • Możesz hostować swoją witrynę w 16 lokalizacjach, które są bliżej Twojej grupy docelowej.
 • Kinsta oferuje określoną przepustowość CDN od swojego kluczowego partnera KeyCDN do przechowywania statycznej kopii twoich stron internetowych w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie.
 • Kinsta oferuje sprawdzone usługi prędkości witryny. Witryna hostowana na platformie Kinsta pokazuje doskonały raport wydajności dotyczący GTmetrix i Pingdom.
 • Kinsta oferuje swoim użytkownikom wspaniałe funkcje, takie jak klonowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych, codzienne tworzenie kopii zapasowych oraz łatwy w obsłudze panel sterowania MyKinsta.
 • Platforma Kinsta jest oparta na Google Cloud Platform.

Wady hostingu Kinsta:

 • Użytkownicy mogą przechowywać codzienne dane kopii zapasowej tylko przez 14 dni.
 • Panel sterowania użytkownika wymaga lepszej integracji WordPress

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy:

Hosting internetowy Kinsta zapewnia 99,99% gwarancji bezawaryjności i najszybsze ładowanie strony. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że Twoja witryna nie działa, możesz ubiegać się o pełny zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni lub o zwrot stawki za wykorzystane usługi, jeśli anulujesz po 30 dniach.

Jednak Kinsta Hosting korzysta z najbardziej zaawansowanych centrów danych i najlepszych praktyk branżowych, aby upewnić się, że witryna ma wszystkie najnowsze poprawki bezpieczeństwa.

Wypróbuj Kinsta Hosting za darmo przez 2 miesiące

Alternatywy Kinsta

Jako alternatywę dla hostingu Kinsta możesz wybrać WP Engine lub WPX Hosting.

Sprawdź tutaj szczegółowe porównanie Kinsta z WP Engine, WPX Hosting, Bluehost i SiteGround.

Dolna linia

Kinsta oferuje niezawodny i bezpieczny hosting WordPress z techniczną obsługą WordPress. Powodem jest to, że Kinsta z powodzeniem ugruntowała swoją pozycję na rynku jako firma profesjonalna.

Czytaj także:

 • WP Engine Recenzje
 • Recenzja hostingu koła zamachowego
 • Pressing Hosting Review 2020
Kinsta Hosting Review 2020
 • Szybkość i wydajność

 • Obsługa klienta

 • funkcje

 • cennik

5

Podsumowanie

Jeśli chcesz mieć wysokiej jakości dostawcę usług hostingowych i dysponować budżetem, Kinsta jest najlepszym hostem dla Ciebie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me