Hostwinds Review 2020: Plany, ceny, kod kuponu, zalety i wady

Dzięki szerokiej gamie konfiguracji i opcji Hostwinds zapewnia najlepsze usługi hostingowe, które są atrakcyjne zarówno dla małych, jak i średnich firm. Wszystkie usługi i funkcje są wymienione w tym artykule przeglądowym Hostwinds.


Przegląd Hostwinds 2020

Przegląd Hostwinds

Jeśli szukasz świetnej usługi, szybkiej obsługi klienta i Bitcoin jako metody płatności, Hostwinds z pewnością będzie jedną z najlepszych opcji dla Ciebie. Należy zauważyć, że oprócz oferowania Bitcoin jako opcji płatności, firma nie zapewnia żadnej innej specjalnej funkcji anatomicznej.

Wypróbuj Hostwinds z 60-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy

Hostwinds Plany hostingowe

Firma oferuje usługi hostingowe oparte na systemie Windows i Linux. Niektóre z najbardziej popularnych planów hostingowych to:

Wspólne plany hostingowe:

Hostwinds Shared Hosting Review

Począwszy od samego 3,29 USD miesięcznie jest to jeden z najtańszych planów, jakie Hostwinds ma do zaoferowania. W ramach tego planu nie ma limitu wykorzystania miejsca i przepustowości. Istnieją trzy podplany pozwalające na 1, 4 i nieograniczoną liczbę domen.

Hosting biznesowy:

Jeśli szukasz szybkości i niezawodności w przystępnej cenie, jest to właściwy wybór dla Ciebie. Ten plan jest w zasadzie dla małych firm, które szukają niezawodnego hostingu, który oferuje dobrą przepustowość i stabilny system poczty elektronicznej.

Plany hostingowe w chmurze:

Hostwinds Cloud Hosting Review

Możesz skorzystać z rozliczeń godzinowych lub miesięcznych w zależności od potrzeb. Jest to jedna z najbardziej stabilnych usług w chmurze, jakie można znaleźć w Internecie. Dla każdego serwera w chmurze firma obiecuje co najmniej 1 GB portu.

Plany hostingowe VPS:

Hostwinds VPS Hosting Review

Hostwinds jest jedną z najlepszych firm hostingowych VPS. Wirtualne prywatne serwery są najlepsze dla tych, którzy mają witryny o dużym ruchu, ale nie chcą przechodzić na serwer dedykowany. VPS jest dostępny zarówno w systemie Windows, jak i Linux z planami zarządzanymi i niezarządzanymi. Cena zaczyna się już za 4,49 USD miesięcznie dla niezarządzanych i 5,17 USD dla zarządzanych planów.

Dedykowane plany hostingowe:

Hostwinds Dedicated Hosting Review

Już od 106 USD miesięcznie firma oferuje klientom zarządzane i niezarządzane serwery. Dostępnych jest 100 różnych konfiguracji serwerów, które można dodatkowo dostosować zgodnie z wymaganiami w momencie zakupu.

Plany hostingowe WordPress:

Firma oferuje specjalne pakiety dla tych, którzy chcą hostować witryny oparte na WordPress na swoich serwerach. Plan zaczyna się już od 4,99 USD miesięcznie i zawiera specjalne dodatki, które pomagają zwiększyć komfort hostingu WordPress.

Hosting dla sprzedawców:

Pakiety te są idealne dla tych klientów, którzy są właścicielami firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych lub chcą oferować rozwiązania hostingowe na mniejszą skalę. Plany zaczynają się już od 25 USD miesięcznie. Możesz również zdecydować się na hosting VPS w celu odsprzedaży.

Szybkość i wydajność

Hostwinds obiecuje najlepszą konfigurację i najlepszy sprzęt na serwerach, który zapewnia wysoką szybkość i lepszą wydajność. Firma gwarantuje dostępność na poziomie 99,999%, co nie jest łatwe do dopasowania.

Gwarancja zwrotu pieniędzy / polityka zwrotów

Gwarancja zwrotu pieniędzy Hostwinds

Firma oferuje 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań. Możesz korzystać z dowolnej paczki przez 60 dni, a jeśli usługi Ci się nie podobają, możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Obsługa klienta

To tutaj Hostwinds pokonuje wielu konkurentów. Firma znana jest z szybkiej odpowiedzi od kierowników działu obsługi klienta na wszystkich nośnikach, w tym na czacie i e-mailu. Są również szybcy w odpowiedzi na ich uchwyty w mediach społecznościowych.

Centra danych

Hostwinds ma centra danych w dwóch lokalizacjach: Seattle, Waszyngton i Dallas, Teksas.

Centrum danych w Teksasie było pierwszym zakładem firmy. Centra danych mają pełne zasilanie awaryjne i nie ma punktu awarii, który wyeliminowałby możliwość przestojów z powodu awarii zasilania. Całe centra danych są sterowane temperaturą i uszczelnione, aby uniknąć powietrza z zewnątrz.

Plusy i minusy Hostwinds

Plusy Hostwinds:

 • Prędkość: Wszystkie serwery w centrach danych hostwinds mają nowoczesny sprzęt i regularnie otrzymują aktualizacje. W porównaniu do konkurencji serwery są w wielu przypadkach o 400% szybsze niż inne.
 • Niezawodność: Dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowych w czasie rzeczywistym i zasilaniu 24 × 7 firma zapewnia dostępność na poziomie 99,999%, co jest trudne do pogodzenia. Wysoce bezpieczne serwery zapewniają bezpieczeństwo przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie, wirusy itp.
 • Obsługa klienta: Firma zapewnia obsługę klienta 24x7x365 i działa na wszystkich platformach. Ma wbudowany system czatu na stronie internetowej, w którym klienci mogą kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami. Przedstawiciele firmy działają na platformach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, gdzie regularnie i szybko odpowiadają na pytania.

Wady Hostwinds:

 • Brak opcji systemu Windows: Istnieje wiele planów dostępnych z Hostwinds, które nie mają opcji Windows.
 • Brak jasności na temat programu partnerskiego: Firma zapewnia kompleksowy program partnerski, ale nie jest łatwy do zrozumienia.
 • Utrata danych podczas transferu: Niektórzy klienci zgłosili utratę danych podczas przenoszenia strony internetowej z Hostwinds do innych dostawców usług, jednak takich przypadków jest znacznie mniej.

Kod kuponu i oferty rabatowe

Średnio firma zapewnia 10% do 60% rabatów na pakiety hostingowe. Z ofert tych można skorzystać podczas specjalnych okazji, takich jak Boże Narodzenie, Nowy Rok, Czarny piątek i wiele innych. Firma od czasu do czasu oferuje kupony rabatowe nowym i obecnym klientom. Możesz sprawdzić aktualne oferty zniżek na ich stronie internetowej.

Uzyskaj 53% zniżki na Hostwinds Hosting teraz

Alternatywy dla Hostwinds

Istnieje bardzo niewiele firm, które stoją w porównaniu z Hostwinds. Niektórzy z dużych graczy, którzy rywalizują z Hostwinds pod względem usług i ceny:

 • SiteGround: Ta firma ma światową penetrację i oferuje usługi hostingowe w bardzo przystępnej cenie.
 • Cloudways: znana nazwa w dziedzinie usług hostingowych w chmurze, ma również szeroki zasięg i niestandardowe pakiety.

Wniosek

Podczas przeglądu usługodawcy ogólne wrażenia z firmy były doskonałe. Od założenia konta do przeniesienia istniejącej witryny na ich serwer cały proces przebiegał sprawnie. Obsługa klienta była doskonała i podpowiedzi na wszystkich platformach.

Pod względem wydajności czas ładowania był lepszy niż w przypadku większości usługodawców, a czas pracy był na równi z twierdzeniem Hostwinds. Jeśli masz witrynę dla małych firm o ograniczonym ruchu, tani pakiet hostingowy dla początkujących będzie dla Ciebie wystarczający. Jednak w przypadku witryny o dużym ruchu powinieneś wybrać VPS lub serwer dedykowany z Hostwinds.

Czytaj także:

 • Przegląd Hostingu SiteGround
 • Przegląd Cloudways
Przegląd Hostwinds 2020
 • Szybkość i wydajność

 • cennik

 • Gwarancja zwrotu pieniędzy

 • Obsługa klienta

5

Podsumowanie

Dostawca usług hostingowych z najlepszą obsługą klienta i czasem dostępności 99.99. Jeśli potrzebujesz najlepszego dostawcy usług hostingowych, Hostwinds jest najlepszym hostem dla Ciebie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me