GoDaddy Przegląd hostingu i oceny na 2020 rok

Godaddy jest wyjątkowo ważnym wiodącym rejestratorem przestrzeni hostingowej i nazw domen. Od zakupu nazwy domeny po miejsce na hosting swojej firmy lub usługi internetowej – wszystko, co możesz uzyskać za pomocą Godaddy.


Ponadto Godaddy oferuje VPN i serwery dedykowane. Zapewniają one dość popularne opcje kontroli użytkownika z łatwym w obsłudze panelem sterowania Cpanel lub Plesk, a także dostęp do konta root dla zaawansowanych klientów.

Idź Tato to internetowy hosting domen dla milionów użytkowników na całym świecie. Błyskawiczny czas ładowania, bezpieczeństwo i wsparcie, bezpłatna nazwa domeny z roczną subskrypcją oraz stale rozwijająca się sieć użytkowników to powody, dla których ten hosting jest jednym z najlepszych w rankingu.

GoDad Hosting Review

Oto lista funkcji udostępnianych przez hosta internetowego Godaddy:

 • Plany hostingowe
 • Wiodący w branży szybki czas ładowania
 • Gwarancja dostępności na poziomie 99,96%
 • Nagradzane bezpieczeństwo i wsparcie
 • Prosty, łatwy w użyciu interfejs
 • Zaawansowane narzędzia do tworzenia witryn
 • Pomoc przez telefon, e-mail i czat
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Wspólny hosting

godaddy Linux udostępnił plany hostingowe

GoDaddy zapewnia miesięczne podstawowe plany hostingu Linux i Windows, ale jeśli wybierzesz abonament roczny, możesz go uzyskać po niższych stawkach. Wskaźniki odnowienia GoDaddy są bardzo wysokie niż w przypadku innych hostingu. W takim przypadku HostGator jest lepszy niż GoDaddy.

Dedykowany hosting

plany serwera dedykowanego godaddy

Dedykowany plan hostingowy Godaddy zaczyna się od 69,99 USD miesięcznie jako hosting dedykowany dla gospodarki. Otrzymasz 4 rdzenie procesora, 4 GB pamięci, 1 TB pamięci, nieokreśloną przepustowość, 3 dedykowane adresy IP i bezpłatny roczny certyfikat SSL. Ta cena jest ceną początkową. Po odnowieniu hostingu cena będzie oryginalna (169,99 USD / miesiąc).

Hosting VPS

plany hostingowe godaddy vps

Plany GoDaddy VPS zaczynają się od 17,99 USD, ale w momencie odnowienia będzie to 29,99 USD. Zapewniają 1 GB pamięci, 40 GB przestrzeni dyskowej, niezmierzone pasmo, 3 dedykowane adresy IP oraz bezpłatny roczny protokół SSL w planie ekonomicznym.

Hosting WordPress

chrzestne plany hostingowe wordpress

Plan hostingowy WordPress firmy GoDaddy zaczyna się od 3,99 USD miesięcznie i 8,99 USD w momencie odnowienia. W swoim planie ekonomicznym możesz hostować jedną witrynę internetową o pojemności 10 GB.

Hosting w chmurze

GoDaddy nadal nie zapewnia hostingu w chmurze. Jeśli chcesz przejść tylko na hosting w chmurze, to jako alternatywę WPressBlog zaleca wybranie Dreamhost lub Bluehost.

Wiodący w branży szybki czas ładowania

Wszyscy chcą, aby ich strona była dostępna dla klientów przez całą dobę. Tak jest w rzeczywistości 79% użytkowników nie chcą ponownie odwiedzać witryny, jeśli jej wydajność jest niska.

Nie martw się o Godaddy. Oferowanie szybkości swoim klientom jest głównym celem tego hosta. W ciągu ostatnich kilku miesięcy utrzymywali stałą średnią 394,6 ms. Chociaż jest jeszcze za wcześnie, aby nazwać tego dostawcę usług internetowych najlepszym, wciąż są one liderem. Nie może też pokonać szybkości SiteGround.

Gwarancja dostępności na poziomie 99,96%

Godaddy oferuje 99,96% czasu sprawności. Jeśli Twoja aplikacja lub witryna wymaga dłuższego czasu pracy, możesz udać się do innych najlepszych hostów internetowych. Biorąc to jednak pod uwagę, dla większości klientów wystarczy 99,96% czasu sprawności.
Oto krótki przegląd wydajności z ostatnich kilku miesięcy pod względem czasu pracy-

Średni czas pracy w 2018 roku

 • Styczeń uptime: 99,98%
 • Czas pracy w lutym: 99,96%
 • Czas pracy w marcu: 99,91%
 • Czas dostępności w kwietniu: 99,99%

Nagradzane bezpieczeństwo i wsparcie

Godaddy oferuje 24 papiery wartościowe X7 z ochroną DDoS, aby Twoja strona była z dala od hakerów i złośliwego oprogramowania. Dobrze oddany zespół ekspertów ds. Bezpieczeństwa jest tutaj, aby Ci pomóc, pilnując Twojej witryny i serwera.

Monitorują również wykorzystanie innych klientów na serwerze, aby zapewnić szybką i spójną wydajność. Godaddy oferuje certyfikaty SSL, aby chronić dane użytkownika przed włamaniem. Jeśli oferujesz użytkownikom produkty i usługi do kupienia, SSL jest niezbędną warstwą ochronną dla wszystkich funkcji hostingu.

Biorąc pod uwagę dodatkowe bezpieczeństwo, Godaddy oferuje również usługę bezpieczeństwa internetowego następnego poziomu o nazwie Securi. Regularnie skanuje Twoją witrynę, aby usunąć pliki zainfekowane złośliwym oprogramowaniem.

Łatwy w użyciu interfejs

Możesz tradycyjnie zainstalować wiele popularnych aplikacji w ciągu kilku minut. Host internetowy Godaddy zapewnia interfejs użytkownika do instalacji CMS, taki jak Joomla, WordPress, Magento i Drupal. Oszczędza to dużo czasu i wysiłku dla użytkowników.

Nawet dla początkujących Godaddy to rozwiązanie, które ułatwia rozpoczęcie pracy z hostingiem. Nowo wydane usługi instalacji jednym kliknięciem z prostym interfejsem, a także obsługa aktualizacji to kluczowe fakty, które sprawiają, że ten host jest uznawany za jednego z najlepszych współdzielonych hostów.

Zaawansowane narzędzie do tworzenia witryn

Godaddy oferuje kreatywne narzędzie do tworzenia witryn o nazwie GoCentral z niesamowitymi funkcjami, takimi jak SEO i marketing, integracja z mediami społecznościowymi oraz włączenie Google Analytics.

Kreator SEO firmy Godaddy pomaga zoptymalizować witrynę za pomocą sugerowanych słów kluczowych i uzyskać wyższą pozycję w Google. Możesz również uzyskać osobiste wskazówki SEO od eksperta, jeśli jesteś w planie e-commerce. W przypadku marketingu wielokanałowego możesz zsynchronizować swoją witrynę ze sklepami na Facebooku.

Włączenie Google Analytics to kolejna najlepsza część hosta internetowego Godaddy. Możesz łatwo uzyskać rejestr śledzenia odwiedzających i wyświetleń pod każdym względem czasu. Godaddy zapewnia swoim użytkownikom doskonałą i bezpłatną analizę.

Obsługa klienta

Godaddy zawsze pomaga swoim klientom 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając wsparcie zespołu. Możesz łatwo skontaktować się z pracownikami działu obsługi klienta firmy Godaddy za pośrednictwem połączeń telefonicznych, poczty e-mail lub systemu czatów online.

Jak wynika z wyników ostatniej ankiety, około 89% użytkowników korzystających z hosta internetowego Godaddy jest zadowolonych z jego usług. Nie jest źle.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Aby zapewnić swoim klientom wysoką jakość usług hostingowych, Godaddy oferuje 30-dniową i 48-godzinną gwarancję zwrotu pieniędzy odpowiednio dla planów rocznych i miesięcznych.

Jednak niektóre produkty nie podlegają zwrotom, takim jak opłaty za odkupienie, transfery, nazwy domen premium, dodatki do konfiguracji, serwery w chmurze … itp..

Plusy i minusy GoDaddy

Ta sekcja dotyczy niektórych zalet i wad hosta internetowego Godaddy. Możesz podjąć decyzję na korzyść lub przeciwko temu hostingowi zgodnie z potrzebami biznesowymi.

Plusy:

 • Możesz stworzyć stronę internetową i uruchomić ją w krótkim czasie.
 • Ma łatwy w użyciu i prosty interfejs instalacji aplikacji jednym kliknięciem.
 • Godaddy oferuje tanie plany hostingowe w porównaniu do innych hostów internetowych.
 • Szybka i przyjazna obsługa klienta to dodatkowa funkcja oferowana przez hosta internetowego Godaddy.

Cons:

 • Plany o najniższych cenach.
 • Wysokie ceny hostingu odnawialnego.
 • Mieszane recenzje pomocy technicznej.
 • Brak miesięcznych planów podstawowego hostingu.

Odwiedź GoDaddy

Ostateczny werdykt

Godaddy jest jednym z niedrogich polecanych hostów internetowych tylko do pierwszego rozliczenia, więc zdecydowanie zaleciłem wybranie SiteGround zamiast GoDaddy.

Jeśli masz doświadczenie z GoDaddy, daj nam znać poprzez komentarz.

Czytaj także:

 • Recenzje iPage
 • A2 Hosting Recenzje
 • Recenzje HostGator
 • Recenzje hostingera
GoDaddy Hosting Review 2020
 • Przyjazność dla użytkownika

 • Cena £

 • Szybkość i wydajność

 • Obsługa klienta

 • Bezpieczeństwo

1

Podsumowanie

Istnieje wiele tanich hostów internetowych dostępnych w porównaniu do GoDaddy. Ze względu na wiele wad, takich jak bezpieczeństwo, gorąco polecam wybrać innego dostawcę hostingu, takiego jak SiteGround lub Bluehost itp.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me