Dreamhost Review 2020: Plany hostingowe, funkcje i alternatywy

Dreamhost oferuje usługi hostingowe od 1997 roku. Firma ma biura w Los Angeles i Berea w Kalifornii, Oregonie i Portland. Dreamhost to jedna z najlepszych firm hostingowych zapewniająca 1,5 miliona witryn dla ponad 450 000 członków na całym świecie.


Z biegiem lat Dreamhost stał się marką zaawansowanych funkcji hostingowych. W celu poszerzenia swojego portfolio i poprawy niezawodności Dreamhost wprowadził usługi hostingu w chmurze i usługi obliczeniowe. Jeśli chcesz założyć małą witrynę internetową za pomocą WordPress, możesz utworzyć listę Dreamhost, aby uzyskać szybki i zaawansowany hosting.

Dreamhost Review 2020

Dreamhost ma unikalny związek z WordPress. Oferuje różne wtyczki z natychmiastową instalacją jednym kliknięciem. Dreamhost jest teraz technologią typu open source i mocno angażuje się w pomoc klientowi. Dreamhost oferuje wszelkiego rodzaju hosting, taki jak hosting dzielony, hosting VPS, hosting WordPress, hosting dedykowany i hosting w chmurze.

W poniższej sekcji w WPressBlog wspomnieliśmy o różnych planach hostingu i pakietach Dreamhost. Wystarczy spojrzeć na krótką listę najlepszych planów hostingowych dla swojej firmy.

Funkcje Dreamhost

 • Darmowa nazwa domeny
 • Kreator stron WP
 • nieograniczona przepustowość & Przechowywanie
 • Zaawansowany, łatwy w obsłudze niestandardowy panel sterowania
 • BEZPŁATNA ochrona prywatności
 • Zautomatyzowane kopie zapasowe
 • Szybka pamięć SSD
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Gwarancja 100% bezawaryjności
 • 97-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Plany hostingowe Dreamhost

plany hostingowe Dreamhost

Shared Hosting:

Istnieją dwa wspólne plany hostingowe: wspólny starter i wspólny nieograniczony. Ich cena wynosi 2,59 USD miesięcznie i 5,95 USD miesięcznie, jeśli kupisz ich usługę na trzy lata.

W hostingu współdzielonym otrzymasz bezpłatną domenę, nieograniczony ruch, narzędzie do tworzenia witryn WP, pamięć SSD i bezpłatne certyfikaty bezpieczeństwa SSL.

Dreamhost oferuje również bardziej zaawansowane funkcje, takie jak obsługa PHP7.1, obsługa IPV6, pełny dostęp do CGI, łatwy panel sterowania i nieograniczone bazy danych MySQL i więcej.

Wypróbuj DreamHost przez 97 dni bez ryzyka

Hosting VPS

Jeśli oczekujesz wyższej wydajności witryny, a Twoja witryna wymaga dużych zasobów, możesz kupić hosting VPS. Hosting VPS jest zwykle droższy niż hosting współdzielony, ponieważ oferuje zasoby serwera przeznaczone dla Ciebie.

Dreamhost oferuje różne ekskluzywne plany hostingowe VPS, takie jak Basic VPS, Business VPS, Professional VPS i Enterprise VPS.

Podstawowy plan VPS: Jest to najlepszy plan dla nowych i małych stron internetowych. Ten plan kosztuje 10,00 USD miesięcznie, jeśli dostaniesz go na 3 lata. Podstawowy plan VPS obejmuje 1 GB pamięci RAM, 30 GB przestrzeni dyskowej, nieograniczoną liczbę domen i nieograniczoną liczbę hostowanych domen, system operacyjny Linux Ubuntu z usługami w pełni zarządzanymi.

Biznesowy plan VPS: Ma bardziej zaawansowane funkcje niż Basic VPS. Ten plan jest najbardziej odpowiedni dla małych firm. Możesz kupić Business VPS Plan za 20,00 $ miesięcznie, jeśli dostaniesz na 3 lata. Obejmuje 2 GB pamięci RAM, 60 GB pamięci i nieograniczoną przepustowość.

Profesjonalny plan VPS: Jeśli szukasz hostingu VPS dla stron wymagających dużych zasobów, skorzystaj z planu Professional VPS. Ten plan kosztuje 40 USD miesięcznie. Zawiera 4 GB pamięci RAM i 120 GB pamięci, a także nieograniczoną przepustowość.

Plan przedsiębiorstwa: Ten plan jest odpowiedni dla witryn o wysokim natężeniu ruchu i wymagających dużej ilości zasobów. Ten plan kosztuje 80 USD miesięcznie. Jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM i 240 GB pamięci o nieograniczonej przepustowości.

Dedykowany hosting:

Hosting dedykowany jest idealny dla witryn o dużym ruchu, dużych witryn e-commerce, agencji z wysokimi klientami, hostingu dla sprzedawców… ..etc. Dedykowane serwery zapewniają Twojej stronie doskonałą szybkość i niezawodność.

Dreamhost oferuje serwer dedykowany za jedyne 149 USD miesięcznie. Kompletny dedykowany pakiet hostingowy obejmuje 100% gwarancji czasu działania, ochronę DDoS, pamięć RAID1, wsparcie 24×7 i monitorowanie serwera oraz pełny dostęp root i shell (SSH). Dreamhost oferuje maksymalną pojemność pamięci RAM, tj. 64 GB, która jest większa niż w przypadku Godaddy, HostGator i Bluehost.

Jeśli jesteś projektantem stron internetowych i programistą, możesz kupić serwer dedykowany do hostowania witryny klienta na własnym serwerze.

Hosting w chmurze:

Dreamhost oferuje SSH w mniej niż 30 sekund. Możesz zmienić dowolną część swojego serwera w dowolnym momencie dzięki żądaniom API kompatybilnym z Open Stack za pomocą narzędzi wiersza poleceń. Dreamhost może ci bardzo pomóc, jeśli Twoja firma potrzebuje chmury prywatnej do osiągnięcia wystarczającego wzrostu.

Dreamhost oferuje 3 plany hostingowe dla serwerów w chmurze, takie jak serwer 512 MB pamięci RAM, serwer 2 GB pamięci RAM i serwer 8 GB pamięci RAM.

Wszystkie plany obejmują procesor 1v, dysk SSD 80 GB, bezpłatną przepustowość, blok 100 GB pamięci, a koszt to 4,50 USD miesięcznie. Podczas gdy serwery 2 GB i 8 GB mają te same funkcje, a ich koszt to maksymalnie 12 USD miesięcznie i 48 USD miesięcznie.

Powinieneś sprawdzić najbardziej odpowiedni plan serwera dedykowanego od Dreamhost.

Hosting WordPress:

Dreamhost jest najlepszym dostawcą hostingu WordPress. To jest oficjalnie zalecane przez WordPress.org. Możesz również kupić hosting WordPress od Dreamhost za koszt początkowy 2,59 USD miesięcznie.

Dreamhost oferuje 4 typy planów hostingowych WordPress, takie jak Starter, Basic, Plus i Advanced. Jeśli chcesz kupić hosting WordPress dla swojej strony startowej, plan hostingowy WordPress jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Podstawowy plan hostingowy WordPress jest najbardziej odpowiedni dla Twojego bloga. W przypadku witryn o umiarkowanym natężeniu ruchu możesz kupić plan hostingowy Plus WordPress, a w przypadku witryn o wysokim natężeniu ruchu możesz kupić plan hostingowy Advanced WordPress.

Wspólne funkcje wszystkich planów hostingowych WordPress to hosting poczty e-mail, wsparcie 24/7 godzin i łatwy w obsłudze niestandardowy panel sterowania.

Obsługa klienta:

Dreamhost zapewnia obsługę klienta 24×7. Członkowie ich zespołu ekspertów zapewniają natychmiastową pomoc w rozwiązaniu każdego problemu. Możesz połączyć obsługę klienta Dreamhost przez e-mail lub czat.

Plusy hostingu Dreamhost

 • Dreamhost oferuje nieograniczone miejsce do przechowywania danych i nieograniczoną przepustowość zgodnie z „Nieograniczone zasady‘ warunki.
 • Pozwala na hosting nieograniczonej liczby witryn z nieograniczoną liczbą baz danych MySQL.
 • Oferuje bezpłatną domenę z prywatnością whois.
 • Dreamhost oferuje każdy plan ze 100% dyspozycyjnością i gwarancją zwrotu pieniędzy w ciągu 97 dni.

gwarantowany czas pracy Dreamhost

 • Czas ładowania strony jest o 18% szybszy niż w przypadku innych hostów internetowych.

Wady Hostingu Dreamhost

 • Aby zoptymalizować hosting WordPress, wymagane są dodatkowe opłaty.
 • Tekstowy panel sterowania.
 • Do obsługi czatu na żywo wymagany jest długi czas.
 • Drogie opłaty za hosting. (Niska cena za dzielony hosting)

Często zadawane pytania dotyczące Dreamhost

Czy DreamHost jest dobrym gospodarzem strony?

Dreamhost jest rekomendowanym przez WordPress.org dostawcą hostingu, a także oferuje gwarancję 100% dostępności. To dobra firma hostingowa.

Jest własnością DreamHost przez EIG?

Nie, DreamHost nie jest własnością EIG. Jest to prywatna firma.

Jakie usługi hostingowe oferuje Dreamhost?

Dreamhost oferuje hosting dzielony, hosting WordPress, hosting VPS, hosting dedykowany, hosting w chmurze, nazwy domen, projektowanie stron internetowych, hosting poczty e-mail i G Suite.

Co to jest DreamPress?

DreamPress to zarządzana przez Dreamhost usługa hostingowa WordPress.

Jaka jest cena wywoławcza hostingu Dreamhost?

Cena wywoławcza hostingu Dreamhost wynosi 2,59 USD / mc.

Czy Dreamhost oferuje zniżki na plany hostingowe?

Dreamhost oferuje do 50% zniżki nowym klientom.

Czy Dreamhost oferuje bezpłatną nazwę domeny?

Tak, Dreamhost oferuje bezpłatną nazwę domeny.

Czy Dreamhost oferuje bezpłatny certyfikat SSL?

Tak, Dreamhost oferuje bezpłatne certyfikaty SSL.

Czy Dreamhost oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy??

Tak, Dreamhost oferuje 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku wspólnych planów hostingowych. Opłata za rejestrację domeny nie podlega zwrotowi.

Gdzie znajdują się serwery DreamHost?

Usługi chmurowe DreamHost znajdują się w USA, ale są dostępne z dowolnego miejsca na świecie. DreamCompute znajduje się w centrum danych Ashburn w stanie Wirginia, a DreamObjects znajduje się w centrum danych w Irvine w Kalifornii.

Czy DreamHost używa cPanel?

Dreamhost nie używa standardowego cPanel. Ma niestandardowy panel, z którego można zarządzać wszystkim.

Która jest najlepszą alternatywą Dreamhost?

A2 Hosting jest najlepszą alternatywą dla Dreamhost.

Wypróbuj DreamHost z 97-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy

Jeśli nie wiesz nic o hostingu Dreamhost, możesz łatwo utworzyć na nim stronę internetową, korzystając z poniższego samouczka wideo.

Jeśli masz jakieś pytania, zapoznaj się z bazą wiedzy DreamHost, aby uzyskać natychmiastowe odpowiedzi na pytania.

baza wiedzy dreamhost

Dane te zawierają wszystkie informacje, takie jak fakturowanie, papiery wartościowe, rozwiązywanie problemów i wszystko o jego hostingu.

Ostatnie słowa na temat recenzji hostingu Dreamhost

Mamy nadzieję, że znalazłeś tutaj coś dla siebie cennego. Ponadto możesz użyć naszego kodu kuponu Dreamhost, aby uzyskać zniżkę na wszystkie plany hostingowe. Teraz możesz wybrać najlepszego dostawcę usług hostingowych dla swojej firmy. Zalecamy dalsze czytanie różnych postów na blogach innych firm hostingowych.

Przeczytaj także poniższe przydatne artykuły,

 • Kody kuponów Dreamhost
 • Oferty Dreamhost na Czarny piątek
 • Dreamhost vs HostGator

Inne recenzje hostingu,

 • Przegląd hostingu WP Engine
 • SiteGround Recenzje
 • Recenzje Bluehost
 • A2 Hosting Recenzje
 • Recenzje HostGator
Dreamhost Review 2020
 • Szybkość i wydajność

 • cennik

 • funkcje

 • Bezpieczeństwo

 • Obsługa klienta

5

Podsumowanie

Dreamhost usatysfakcjonował zbyt wielu klientów, zapewniając najlepiej zarządzane usługi, 100% czasu działania i gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 97 dni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me