Recenzia WebHostingPad 2020 – cenovo dostupný poskytovateľ webhostingu

Pre každého, kto vlastní web, je jeho webhosting najdôležitejšou súčasťou, pretože hostingová spoločnosť neposkytuje dostupnosť, môžete stratiť zákazníkov. Vytvorenie hostingového účtu by malo byť dostatočne jednoduché, aby to mohol urobiť laik bez väčších problémov.


Recenzia WebHostingPad 2020

WebHostingPad tvrdí, že poskytuje bezproblémové riešenia webhostingu a v skutočnosti je priamo v ich značke. Vďaka vysokému počtu pozitívnych recenzií pre túto spoločnosť poskytla táto 10-ročná spoločnosť lacné a prvotriedne riešenia webhostingu.

Spoločnosť je presvedčená, že zákazník by mal byť najvyššou prioritou a jeho odhodlanie voči zákazníkom ukazuje, čo znamenajú.

Hostingové plány a ceny WebHostingPad

Zdieľaný hosting

Zdieľané hostingové plány pre webhostingpad

Ak hľadáte najlepšie najlacnejšie riešenie webhostingu, aby ste si nárokovali svoj priestor na internete, ale nechcete naň každý rok minúť stovky, tieto plány spoločnosti WebHostingPad vás potešia..

Plán napájania Mini:

To je jeden z najžiadanejších plánov webhostingu pre malú firmu, ktorá nemá vysokú návštevnosť a chce mať malú webovú stránku svojho založenia. Fakturačný cyklus, ktorý vyberiete, rozhodne o čiastke, ktorú zaplatíte.

Najlacnejšie plány vám poskytujú slobodu platiť iba 3 dolárov mesačne za webhosting. Najlepšie na tom je, že cena sa nikdy nezmení ani pri obnove a na každej faktúre budete platiť rovnakú cenu bez ohľadu na to, do akej miery spoločnosť zvýši cenu na iných baleniach..

V rámci tohto plánu získate úložisko s kapacitou 5 GB, šírku pásma 100 GB, 100 e-mailových účtov a možnosť hostenia až 2 domén.

Plán napájania:

Vďaka nemeranému hosťovaniu a šírke pásma je to jeden z najlepších plánov pre začiatočníkov. Môžete hostiť toľko webových stránok, koľko chcete, a spolu s balíkom získate aj doménu.

Ak si vyberiete 5-ročný fakturačný cyklus, môžete si tento plán kúpiť za iba 1,99 dolárov mesačne.

Plán napájania Plus:

Ak hľadáte rýchlejšiu reakciu servera a chcete pridať certifikát SSL bez ďalších nákladov, je to pre vás najlepší plán. Podľa tohto plánu zostáva aj priestor a šírka pásma nezmeraná.

Hosting WordPress

Webhostingpad WordPress Hosting plány

WordPress je najznámejšou platformou na správu obsahu na celom svete. Stanú sa milióny webov využívajúcich CMS, vyhradený hostingový plán len pre webovú stránku založenú na WordPress, prioritou webhostingových spoločností.

WebHostingPad má tri exkluzívne plány pre zákazníkov, ktorí chcú na svojich serveroch hostiť svoje blogy alebo webové stránky založené na WordPress.

Vo všetkých hostingových balíkoch WordPress získate podporu špecifickú pre WordPress, zvýšenú bezpečnosť navrhnutú špeciálne pre WordPress a prémiové služby WordPress..

WP Basic:

Toto je najlacnejší balík, ktorý je k dispozícii pre hosťovanie WordPress. Najlepšie sa hodí pre začiatočníkov alebo pre tých, ktorí na svojich webových stránkach každý mesiac získajú menej ako 20 tisíc návštevníkov.

Na poskytnutom priestore môžete umiestniť až 5 domén. Najlepšie na tom je, že WebHostingPad nesleduje webový priestor a šírku pásma v rámci tohto balíka, čo znamená, že ak máte na svojom webe hostené ťažké súbory, nebude vám účtovaný poplatok navyše..

Pri trojročnej fakturácii vás tento balík bude stáť iba 2,99 dolárov mesačne, zatiaľ čo pri jednoročnej fakturácii to bude 4,99 dolárov.

WP Pro:

Tento balík určený pre stredne veľké podniky a webové stránky môže podporovať až 10 webových stránok. Rýchlosť servera je lepšia a v rámci tohto balíka si budete môcť užiť ďalšie funkcie, ako napríklad prémiové zálohovacie služby.

WP Premium:

Toto je najlepší balík dostupný pre WebHostingPad pre hosťovanie WordPress. V rámci tohto balíka získate nemonitorovaný webový priestor a šírku pásma.

V rámci tohto balíka môžete hostiť až 25 webových stránok, vďaka čomu je ideálny pre tých, ktorí majú viac čísel webových stránok s vysokou návštevnosťou. S týmto balíkom získate aj bezplatné SSL.

Weebly Hosting

Webhostingpad Weebly Hosting plány

Weebly je jedným z najznámejších tvorcov webových stránok na svete a tisíce používateľov ho používajú na výrobu webových stránok bez znalosti kódovania..

Funkcia nastavenia jedným kliknutím a funkcia drag-n-drop v nástroji na tvorbu stránok uľahčuje používateľom vytváranie webových stránok vysokej kvality za pár minút..

WebHostingPad poskytuje exkluzívne hostingové balíčky na hosťovanie a vytváranie webových stránok prostredníctvom weebly. Na výber sú štyri balíčky.

Jednoduché:

Tento balík je určený pre malé podniky, ktoré majú 5-stranovú webovú stránku. Má značku Weebly a spoločnosť za tento balík nič neúčtuje.

starter:

Bez obmedzenia počtu stránok a bez značky Weebly je tento balík najvhodnejší pre malé podniky, ktoré chcú rozšíriť svoju firmu na novú úroveň. Mesačný balíček začína na 9 dolárov.

pre:

Tento balík je najvhodnejší pre tých, ktorí chcú predviesť svoju prácu. Na tomto balíku môžete umiestniť až 23 produktov elektronického obchodu.

Predmet podnikania:

Toto je najlepší balík pod hostingom Weebly. Všetko z vesmíru na niekoľko stránok a produktov elektronického obchodu sa nemeria. Získate tiež správu zásob, kalkulačku prepravy, kalkulačku daní, predaj digitálnych produktov a zavedenie kupónových kódov. Tento balík vás bude stáť 29 dolárov mesačne.

E-mail hosting

Plány e-mailového hostenia webhostingpadu

Existuje mnoho spoločností, ktoré majú vyhradené domény len pre e-maily. Tieto spoločnosti nehostia nič v doménach a používajú ich na interakciu so zamestnancami alebo zákazníkmi.

Väčšina hostingových spoločností neposkytuje vyhradený e-mailový hosting a ak chcete používať e-mail, musíte byť hostiteľom domény. Na druhej strane, WebHostingPad takéto obmedzenia nemá. Môžete si vybrať z dvoch balíčkov.

Padmail:

Tento balík vám poskytuje 1 GB úložného priestoru, na ktorom môžete hosťovať neobmedzené e-mailové účty. Tento balík je najvhodnejší pre spoločnosti a jednotlivcov, ktorí neposielajú veľa príloh a e-maily sú malej veľkosti. To vás bude stáť 40 dolárov ročne.

Padmail Plus:

Ak máte veľký podnik a chcete hostiť neobmedzené e-mailové účty, toto je balík pre vás. Vďaka úložisku 5 GB / 10 GB a prakticky minimálnym obmedzeniam e-mailov za hodinu vám tento balík poskytne služby e-mailového hostenia, ktoré ste hľadali.

Hosting VPS

Hostingové plány VPS webhostingpadu

WebHostingPad je jedným z najlepších poskytovateľov hostingu VPS. Pre tých, ktorí majú webové stránky s vysokou návštevnosťou a chcú pre svoje webové stránky určené zdroje, je VPS hosting najlepšou voľbou. V rámci týchto balíkov získate špecializované zdroje, najlepšiu starostlivosť o zákazníka a rýchlu reakciu. Na výber je 6 rôznych balíčkov.

 • začiatočník: V rámci tohto balíka získate úložisko 20 GB a šírku pásma 100 GB spolu s 1 GB pamäte. To vás bude stáť 29,95 dolárov mesačne.
 • pre: S úložiskom 80 GB a šírkou pásma 250 GB si môžete vychutnať rýchlu reakciu zo servera na všetkých svojich webových stránkach.
 • premium: Balík obsahuje 160 GB úložného priestoru a 1 TB šírku pásma za mesiac. Je dodávaný so 4 GB pamäte, čo znamená, že zvládne veľkú premávku.
 • Super: Tento balík je s úložiskom 200 GB a šírkou pásma 1,5 TB najvhodnejší pre veľké firemné a vysokorýchlostné webové stránky.
 • Ultra: V rámci tohto balíka získate 250 GB úložného priestoru a šírku pásma 2 TB so 6 GB pamäte.
 • Organizovaný: Ak hľadáte plne spravované VPS za prijateľnú cenu, tento balík je určený pre vás. Zahŕňa úložisko 300 GB a šírku pásma 4 TB.

Rýchlosť a výkon

Spoločnosť poskytuje vysoko kvalitný webhosting za prijateľnú cenu. So zárukou dostupnosti 99,99% dostupnosti je rýchlosť serverov oveľa lepšia ako konkurencia v podobnom cenovom rozpätí.

zabezpečenia

WebHostingPad poskytuje lacný webhosting, ale to nemá vplyv na bezpečnosť serverov. Má úžasný tím technikov, ktorí udržiavajú servery aktualizované a automatizované, aby sa predišlo útokom spamu, škodlivého softvéru a DDoS.

Zákaznícka podpora

WebHostingPad je známy svojou rýchlou reakciou na podporu. Je aktívny aj na platformách sociálnych médií, kde získate rýchle riešenia svojich otázok. Znalostná základňa na tejto webovej stránke obsahuje aj odpovede na najčastejšie otázky.

Poskytujú technickú podporu 24/7/365 prostredníctvom telefonického hovoru, e-mailu a rozhovoru. Ich kontaktné podporné číslo je +1 847 346 1801.

Výhody a nevýhody WebHostingPad

Výhody programu WebHostingPad

 • Jeden z najlacnejších poskytovateľov webhostingu.
 • Viaceré balíčky na výber podľa požiadavky.
 • Rýchle a spoľahlivé servery.
 • Dátové centrá na viacerých miestach.

Nevýhody WebHostingPad

Niektorí zákazníci sa sťažovali na pomalé servery a oneskorené odpovede na otázky. V niektorých prípadoch došlo k zlyhaniu serverov bez možnosti obnovenia. Spoločnosť však zlepšila kvalitu serverov a skrátila aj čas odozvy.

Zľavy a ponuky

WebHostingPad čas od času poskytuje zľavové kupóny a ponuky pre nových zákazníkov. Ak fakturujete jeden rok alebo viac, získate aj zľavy.

Získajte WebHostingPad teraz!

Alternatívy WebHostingPad

WebHostingPad je cenovo dostupný poskytovateľ webhostingu s mnohými funkciami. Ako alternatívu k WebHostingPad môžete ísť na GreenGeeks, Hostinger, Hostwinds alebo iPage..

záver

Ak hľadáte rýchlu a spoľahlivú webovú službu, ale za prijateľnú cenu, WebHostingPad je pre vás tou najlepšou voľbou. Účty môžete inovovať bez problémov a v skutočnom zmysle je spoločnosť vysoká na svojom zozname bezproblémového hostingu..

Prečítajte si tiež:

 • Revízia GreenGeeks 2020
 • Hostinger Recenzie
 • Hostwinds Hosting Recenzie
 • iPage Review 2020
Recenzia WebHostingPad 2020
 • Rýchlosť a výkon

 • Zákaznícka podpora

 • zabezpečenia

 • stanovenie ceny

5

zhrnutie

Ak hľadáte spoľahlivú webovú službu za prijateľnú cenu, potom je WebHostingPad pre vás najlepší.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me