Kinsta Hosting Review 2020: Prémiový poskytovateľ poskytovateľa hostingu WordPress

Kinsta je hostingová spoločnosť WordPress, ktorá je postavená na internete Platforma Google Cloud Platform. Spoločnosť je založená spoločnosťou Mark Gavalda v decembri 2013.


Kinsta Review 2020

Za pouhých päť rokov sa spoločnosť etablovala na konkurenčnom hostingovom trhu WordPress. Užívateľsky prívetivé rozhranie, pokročilá štandardná bezpečnosť ďalšej úrovne a priateľská podpora zákazníkov sú niektoré faktory WOW pre Web Hosts Kinsta.

Bezplatná migrácia webových stránok, denné zálohy a webové stránky sú skvelými kľúčovými vlastnosťami ich plánov webhostingu. Najlepšie na tom je, že spoločnosť Kinsta ponúka cloud hosting na cloudovej platforme Google.

V súčasnosti vlastní spoločnosť Kinsta 20 dátových centier po celom svete a ponúka všetkým zákazníkom na celom svete CDN prostredníctvom svojho kľúčového partnera KeyCDN.

Vlastnosti hostenia Kinsta WordPress:

Kinsta ponúka spravované hostingové služby WordPress. Spravovaný hosting WordPress je nákladnejší ako nespravované hostingové riešenia.

Preto nielen spoločnosť Kinsta, ale aj iné spoločnosti ako Bluehost, SiteGround a Dreamhost zahrnuli do svojich plánov hostenia niektoré ďalšie kľúčové funkcie, ako napríklad CDN na zvýšenie rýchlosti webových stránok, pravidelných záloh a podobne..

Získajte hosting Kinsta s 2 mesačným hosťovaním zadarmo

Staging webových stránok

Najzaujímavejšou vlastnosťou, ktorú ponúka Kinsta, je predstavenie webových stránok. Funkcia stagingu webových stránok umožňuje používateľom aplikovať na svoje stránky WordPress zásadné zmeny a doplnenia. Pred nasadením môžu ľahko vykonať účinné testovanie.

Pre rýchlejšie načítanie Kinsta využíva kontajnery Nginx, PHP 7, MariaDB a LXD.

Pokročilá úroveň zabezpečenia

Kinsta Security

Zabezpečenie je ďalšou hlavnou črtou spravovaných hostingových služieb WordPress. Na zabezpečenie vysokého štandardu zabezpečenia pre používateľov systému WordPress ponúka spoločnosť Kinsta bezplatné certifikáty SSL a systém sledovania prevádzkyschopnosti s cieľom informovať používateľov o poklese ich webovej stránky..

Okrem toho poskytujú ochranu DDoS pred skenovaním škodlivého softvéru a hardvérovými bránami firewall.

Denné zálohy a zaručená obnova

Ak sa niečo pokazí, platforma Kinsta je pripravená na každodenné zálohovanie webových stránok. Sľubujú tiež, že obnovia údaje webových stránok a opravia vaše webové stránky, ak sú hackerské.

Bezplatná migrácia webových stránok

Kedykoľvek by ste chceli prepnúť na hostovanie Kinsta od ostatných, ponúkajú bezplatné migračné služby. Môžete si byť úplne istí, že všetko funguje dobre ako váš server DNS, keď prvýkrát nastavili váš web v testovacej oblasti.

Užívatelia môžu požiadať o migráciu webových stránok priamo z používateľského rozhrania Kinsta. Poskytnite im iba svoje posledné podrobnosti o webhostingu, aby zvládli migráciu.

Bezplatná migrácia webových stránok je k dispozícii so všetkými hostiteľskými plánmi kinsta.

Ďalšie funkcie

Väčšinu ďalších pokročilých funkcií môžete zahrnúť aj do svojho hosťovacieho účtu WordPress. Teraz spoločnosť Kinsta svojim zákazníkom ponúka aj niektoré ďalšie funkcie, ako napríklad automatickú optimalizáciu databázy MySQL, samoliečiace PHP, bránu GCP Firewall..

Ak používatelia vlastnia veľké podniky, môžu ľahko získať množstvo funkcií, ako sú Cloudflare Railgun, Elasticsearch a Redis, atď. Taktiež si môžete zvoliť vlastné riešenie podnikového hostingu od spoločnosti Kinsta podľa vašich potrieb..

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora spoločnosti Kinsta

Kinsta poskytuje jednoduchý spôsob, ako sa spojiť so svojim dobre fungujúcim podporným personálom. Stačí sa prihlásiť do svojho účtu a vytvoriť novú konverzáciu kliknutím na ikonu správy v pravej dolnej časti stránky.

Tím Kinsta má skúsených odborníkov na WordPress a môže sa pochváliť, že svojim zákazníkom poskytne 100% spokojnosť s riešením ich problémov v krátkom čase..

Dátové centrá

Kinsta ponúka 20 rôznych cloudových dátových stredísk Google. Môžete si vybrať ktorékoľvek z nasledujúcich 20 dátových centier.

 1. Council Bluffs, Iowa, USA (us-central1)
 2. Ghislain, Belgicko (európa-západ1)
 3. Kraj Changhua, Taiwan (Ázia-východ1)
 4. Sydney, Austrália (Austrália – juhovýchod1)
 5. The Dalles, Oregon, Spojené štáty americké (us-west1)
 6. Ashburn, Virgínia, USA (us-východ4)
 7. Moncks Corner, Južná Karolína, USA (us-east1)
 8. São Paulo, Brazília (southamerica-east1)
 9. Londýn, Spojené kráľovstvo (europe-west2)
 10. Frankfurt, Nemecko (europe-west3)
 11. Jurong West, Singapur (Ázia-Juhovýchod1)
 12. Tokio, Japonsko (Ázia-severovýchod1)
 13. Bombaj, India (Ázia-Juh1)
 14. Montréal, Kanada (severná Amerika-severovýchod1)
 15. Holandsko (európa-západ4)
 16. Hamina, Fínsko (európa-sever1)
 17. Los Angeles, Kalifornia (us-west2)
 18. Hongkong (Ázia-východ2)
 19. Zürich, Švajčiarsko (európa-západ6)
 20. Osaka, Japonsko (Ázia-severovýchod2)

Hostingové plány Kinsta WordPress

Hostingové plány Kinsta WordPressHostingové plány WordPress & stanovenie ceny

Kinsta ponúka svoje hostingové plány podľa potrieb vášho podnikania od malých po veľké.

 • Základný plán hosťovania pre začínajúci program WordPress je vybavený 10 GB miesta na disku a bezplatné SSL a sieťou na doručovanie obsahu. Získate 1 webovú stránku WordPress a 20 000 návštev. Tento plán vás stojí iba 30 dolárov mesačne.
 • Druhý program hostenia Pro ponúka 20 GB voľného miesta na disku a bezplatné SSL a CDN. S plánom webhostingu Pro získate 2 webové stránky WordPress a približne 40 000 návštev za 60 dolárov mesačne.
 • Plán business1 zahŕňa inštaláciu WordPress 5 a miesto na disku 20 GB. Nikdy sa nemôžete pokaziť získaním 100 000 návštev a bezplatným SSL a CDN iba za 100 dolárov mesačne.
 • Ak pôjdete na hostingový plán business2, budete mať úžitok z 10 inštalácií webových stránok, 40 GB miesta na disku a bezplatného SSL a CDN. Tento plán vás stojí 200 dolárov mesačne.
 • Ak chcete zľavu na hosting Kinsta, potom ponúkajú na všetky plány 2 mesiace bezplatného hostingu.

Skutočnosť, že spravovaná hostingová služba WordPress, ako napríklad Kinsta, účtuje viac ako nespravované riešenie hostenia webových stránok, je pravda. Dôvod je veľmi jasný, že nemôžete kupovať perly za cenu arašidov. S riadeným hostingom WordPress získate aj množstvo ďalších funkcií, ktoré efektívne súťažia o vaše podnikanie na globálnom trhu.

Ak teda porovnáte cenu hostingových plánov spoločnosti Kinsta s inými spravovanými hostingovými službami WordPress, budú určite z hľadiska cien konkurencieschopné..

Výhody a nevýhody Kinsta Hosting

Na Kinste je hosťovaných viac ako 60 000 webových stránok, pretože veľa majiteľov firiem z celého sveta miluje svoje plány hostenia. Webhostingu spoločnosti Kinsta existuje niekoľko pozitívnych a negatívnych vplyvov.

Výhody hostenia Kinsta:

 • Svoj web môžete hostiť na 16 miestach, ktoré sú bližšie k cieľovému publiku.
 • Kinsta ponúka definovanú šírku pásma CDN od svojho kľúčového partnera KeyCDN na ukladanie statickej kópie vašich webových stránok na viac ako 30 miestach po celom svete.
 • Spoločnosť Kinsta ponúka porovnateľné služby rýchlosti webových stránok. Webová stránka hostená na platforme Kinsta ukazuje vynikajúcu správu o výkonnosti GTmetrix a Pingdom.
 • Spoločnosť Kinsta ponúka svojim používateľom vynikajúce funkcie, ako je klonovanie webových stránok, vytváranie webových stránok, denné zálohovanie a ľahko použiteľný ovládací panel MyKinsta..
 • Platforma Kinsta je postavená na platforme Google Cloud Platform.

Nevýhody Kinsta Hosting:

 • Používatelia môžu ukladať denné zálohovacie údaje iba 14 dní.
 • Ovládací panel používateľa vyžaduje lepšiu integráciu so systémom WordPress

30-dňová záruka vrátenia peňazí:

Webový hostiteľ Kinsta sa môže pochváliť tým, že poskytuje 99,99% záruku dostupnosti a najrýchlejšie načítanie stránky. V prípade, že sa domnievate, že váš web z akéhokoľvek dôvodu klesol, môžete požiadať o plnú refundáciu do 30 dní alebo o vrátenie pomernej sadzby za použité služby, ak zrušíte po 30 dňoch.

Kinsta Hosting však používa najmodernejšie dátové centrá a osvedčené postupy v odvetví, aby sa ubezpečil, že vaše stránky majú všetky najnovšie bezpečnostné záplaty.

Vyskúšajte Kinsta Hosting zadarmo po dobu 2 mesiacov

Alternatívy Kinsta

Ako alternatívu k hosťovaniu Kinsta si môžete zvoliť WP Engine alebo WPX Hosting.

Tu nájdete podrobné porovnanie produktu Kinsta s programami WP, WPX Hosting, Bluehost a SiteGround.

Spodná čiara

Kinsta ponúka spoľahlivý a bezpečný hosting WordPress s firebrand technickou podporou WordPress. Dôvod je dôvod, prečo sa Kinsta úspešne etablovala na trhu ako profesionálna spoločnosť.

Prečítajte si tiež:

 • Recenzie motora WP
 • Recenzie Hosting zotrvačníka
 • Tlačiteľná aktualizácia hostingu 2020
Kinsta Hosting Review 2020
 • Rýchlosť a výkon

 • Zákaznícka podpora

 • Vlastnosti

 • stanovenie ceny

5

zhrnutie

Ak chcete kvalitného poskytovateľa hostiteľa a máte rozpočet, potom je Kinsta tým najlepším hostiteľom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me