Hodnotenie hostingu A2 63% ZĽAVA A2Hostingový kupónový kód 2020 (2,96 $ / mesiac)

A2 Hosting ponúka vysoko výkonný hosting, takže rýchlosť a spoľahlivosť sú najvyššou prioritou.


Hosting A2 poskytuje servery SSD, ktoré dokážu načítať stránky až 20-krát rýchlejšie v porovnaní so serverom bez SSD. Nie je to iba jeho najrýchlejšia rýchlosť, pre ktorú je tento hostiteľ A2 svetovo preslávený.

Tu v tomto blogovom príspevku nájdete všetky jeho vlastnosti, vďaka ktorým je tento hosting spoľahlivejší a pohodlnejší v porovnaní s inými webovými hostiteľmi, ako je Bluehost, HostGator a Dreamhost, a tiež s kupónovým kódom A2 Hosting na rok 2020..

Hosting A2

A2 Hosting Review 2020

Hostingová spoločnosť A2 sa vyznačuje vysoko výkonným a ľahko použiteľným webhostingovým serverom. Založil ju Bryan Muthig. Spoločnosť ponúka najrýchlejšie turbo servery, vďaka ktorým je rýchlosť načítania stránky 20-krát rýchlejšia ako pri iných štandardných serveroch.

Spoločnosť sa centrálne zameriava na vytváranie a udržiavanie všetkých služieb hostingu, aby boli ľahko dostupné pre všetkých používateľov. Ak hľadáte webových hostiteľov, ktorí ponúkajú bezplatné SSD, neobmedzené ukladanie a prenos údajov a bezplatné prenosy stránok, hostitelia A2 by radšej boli vhodnejší ako ostatní..

A2 Hosting kupónový kód 2020

Hosting hostingu A2 ponúka najlacnejší zdieľaný hostingový plán a môžete ho získať pomocou nášho nasledujúceho kódu hostenia A2 hostingu.

Kód kupónu ⇒ WPressBlog | Získajte 63% zľavu na hosting A2!

Funkcie hostenia A2

Najrýchlejší čas načítania, 99,9% dostupnosti a vynikajúca podpora špecializovaného tímu sú špeciálne aspekty, ktoré týmto webovým hostiteľom ponúkajú ďalší faktor WOW. Okrem toho som tu vybral niekoľko kvalitnejších funkcií tohto webhostingu podľa vlastnej skúsenosti po vyskúšaní všetkých hostiteľských plánov.

 • Neobmedzené miesto na disku
 • Rýchle disky SSD
 • Spoľahlivý cloud hosting
 • Bezplatná migrácia účtu
 • Viacnásobné zálohy
 • Neobmedzený ukladací priestor a prenos údajov
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Linux a Windows hosting
 • 24 x 7 hodín zákazníckej podpory
 • 99,99% záruka dostupnosti

Všetky funkcie, ktoré ponúka A2 Hosting, by si však vyžadovali viac času alebo stránok s poznámkami. Je to vlastne hlavná funkcia sama osebe, pretože vás uisťuje, že za svoje peniaze získate veľkú hodnotu.

V nasledujúcej časti sa dozviete viac o jej rôznych programoch hostingu, ktoré sú k dispozícii s plnou podporou zákazníkov a zárukou vrátenia peňazí. Webový hostiteľ A2 ponúka horúce rýchle riešenie webhostingu, ktoré je ideálne pre používateľov.

Nezáleží na tom, koľko máte prevádzky alebo máte zbrusu nový blog alebo vlastníte populárny obchodný web. A2 Hosting pokrýva všetko, čo vaša firma potrebuje.

Či už ste nikdy predtým neviedli webové stránky alebo ste profesionálny vývojár, ponúkajú prvotriedne a ľahko použiteľné nástroje na tvorbu webových stránok na vytvorenie webovej stránky pre svoju vlastnú..

Ako vytvoriť pracovnú stránku v rámci WordPress?

Pracovná webová stránka vám umožňuje vytvoriť testovacie webové stránky, ktoré návštevníci nemôžu vidieť pred zverejnením testovacej webovej stránky. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si nižšie uvedené video.

Zdieľané plány hostenia

A2 Hosting zdieľaných hostingových plánov

Weboví hostitelia A2 ponúkajú najlacnejší zdieľaný hosting v troch balíkoch, ktoré sú viditeľne tzv lite, rýchly a Turbo.

Ak sa vám páči skvelý začiatok s 1 webovou stránkou, môžete si tento balík kúpiť. To by vás stálo len 2,96 dolárov mesačne. Poskytnete bezplatné SSL a SSD, ľahkú navigáciu cez CPanel, neobmedzené ukladanie a prenos a 5 databáz.

Vďaka rýchlemu balíku získate neobmedzené množstvo webových stránok, neobmedzené ukladanie a prenos dát, neobmedzené databázy, bezplatné SSL a SSD. Tento zdieľaný plán hostenia si môžete kúpiť iba za 4,90 dolárov mesačne.

Super rýchly plán hostenia Turbo ponúka najrýchlejšiu rýchlosť načítania stránky a obsahuje všetky funkcie, ktoré získate v rýchlom balíku. Tento plán vás stojí 9,31 dolárov mesačne. Dvadsaťkrát vyššia rýchlosť načítania stránky a akcelerátor stránok A2 sú dve ďalšie funkcie tohto zdieľaného plánu hostenia.

Hostingové plány predajcu

Hostingové plány hostiteľa predajcu A2

Ak ste webový vývojár alebo by ste chceli založiť vlastnú webhostingovú spoločnosť, nákup hostingových účtov pre resellerov od webových hostiteľov A2 bude pre vás zvlášť výhodný z dôvodu jeho najlacnejších nákladov..

Hostiteľ A2 ponúka atraktívne balíčky na hosťovanie predajcov vo svojich 4 plánoch – bronz, striebro, zlato a platina.

S hosťovaním predajcu Bronze získate 40 účtov s úložiskom 30 GB a prenosom 400 GB. Druhý strieborný plán ponúka 60 účtov s úložiskom 75 GB a prenosom 600 GB. Tretí program Gold ponúka 80 účtov s úložiskom 150 GB a prenosom 1 000 GB. Ak si zakúpite exkluzívny hostingový program pre platinových predajcov, získate výhody 100 účtov, 200 GB úložného priestoru a 2 000 GB prenosu.

Bezplatný SSL a SSD, bezplatný eNom účet predajcu a WHM ovládací panel sú spoločné funkcie pre všetky hosťovacie plány, ktoré ponúkajú hostitelia A2 webov. Celý plán hostenia webhostingového predajcu poskytne vašim zákazníkom vysoký čas prevádzkyschopnosti a štandardný výkon, aby bol ich hostingový účet mimoriadne spoľahlivý.

Hostingové plány VPS

A2Hosting VPS Hosting plány

VPS je skratka pre Virtual Private Server. A2 Hosting je najlepšia hostingová spoločnosť VPS. A2 Hosting VPS ponúka ďalšiu kontrolu a poskytuje vám možnosť vykonávať pokročilejšie funkcie na vašom webe. Ponúkajú VPS hosting plány s vyvolávacou cenou len 5,00 dolárov mesačne.

Podľa potreby si môžete kúpiť nespravované, spravované a základné plány VPS. Ak ste profesionálny webový vývojár, mali by ste si kúpiť nespravovaný plán VPS. Ostatné plány Managed a Core VPS sú k dispozícii za 32,99 dolárov mesačne s dodatočným ukladaním, RAM a dátovými prenosmi.

Získajte A2 hosting so zľavou 63%

A2 Hosting zákazníckej podpory

Hostiteľ A2 ponúka spoľahlivú a rýchlu zákaznícku podporu. 24 hodín denne, 7 dní v týždni je k dispozícii špecializovaný podporný tím webových hostiteľov A2 na vyriešenie akýchkoľvek problémov so zákazníkmi pomocou osobného kontaktu.

Zákazníci sa môžu spojiť s podporou hostiteľa A2 prostredníctvom e-mailového chatu alebo priamych telefonických hovorov. Môžete tiež použiť ich systém predaja lístkov v USA. Nakoniec sa celý tím podpory považuje za priateľský a nápomocný bez ohľadu na to, ako ľahko a tvrdo môže byť vaša žiadosť.

Garancia vrátenia peňazí

Webový hostiteľ A2 sa môže pochváliť tým, že poskytuje 99,99% záruku dostupnosti a najrýchlejšie načítanie stránky. V prípade, že sa domnievate, že váš web z akéhokoľvek dôvodu klesol, môžete požiadať o plnú refundáciu do 30 dní alebo o vrátenie pomernej sadzby za použité služby, ak zrušíte po 30 dňoch.

A2 Hosting však používa najmodernejšie dátové centrá a osvedčené postupy v tomto odvetví, aby sa ubezpečil, že vaše stránky majú všetky najnovšie bezpečnostné záplaty.

Výhody a nevýhody hostingu A2

Pri zvažovaní hostenia A2 Hosting ako nového webhostingu existuje niekoľko výhod a nevýhod.

Pros:

 • 100% uhlíkový neutrál
 • Ponúka umiestnenie servera z Európy, Ázie alebo USA
 • Ideálne pre používateľov WordPress
 • Vysokorýchlostný výkon zaťaženia

Zápory

 • Obmedzené plány hostenia pre hosting Windows sú podľa môjho zážitku iba jednou nevýhodou tohto webhostingu.

A2 Hosting kupónový kód a zľavy

Hosting A2 poskytuje občas najväčšiu zľavu ako pri predaji v čierny piatok. Špeciálnu zľavu môžete získať aj pomocou nášho špeciálneho kódu hostingu A2 hostingu, ktorý poskytuje server hosting A2 iba pre našich čitateľov.

Kód kupónu zdieľaného hostingu

Získajte nasledujúcu zľavu 63% pomocou nasledujúceho kódu kupónu. Tento kód môžete použiť pre všetky zdieľané plány hostenia. Ak kupón nechcete používať, môžete kliknúť na nasledujúce tlačidlo. Obchod so zľavou sa uplatní automaticky.

Získajte 63% zľavu na zdieľanom hostovaní

Kód kupónu hosťujúceho predajcu

Získate 34% zľavu na všetky hosťovacie plány predajcu. Ak chcete získať zľavu, kliknite na nasledujúce tlačidlo.

Získajte 34% zľavu na hostingové plány predajcu

Spravovaný propagačný kód hostenia WordPress

Získajte 63% zľavu na spravovaný promo kód WordPress. Túto zľavu získate kliknutím na nasledujúce tlačidlo.

Získajte 63% zľavu na hostingové plány WordPress

Propagačný kód hostiteľa VPS

Získajte 40% zľavu na všetky hostingové plány VPS pomocou našich zľavových kódov VPS. Ak chcete aktivovať dohodu, kliknite na nasledujúce tlačidlo a dohoda sa automaticky aktivuje.

Získajte 40% zľavu na hostingové plány VPS

Vyhradený hostingový kupónový kód

V špecializovaných hostingových plánoch získate 33% zľavu pomocou našich vyhradených hostiteľských promo kódov.

Získajte 33% zľavu na špecializované hostingové plány

Vyššie sme poskytli všetky kupóny a propagačné kódy pre všetky hostingové plány A2. Prečítajte si náš nasledujúci tutoriál a zistite, „Ako ich používať“..

Ako používať náš kód hosťovacieho kupónu A2?

 • Najprv vyberte plán hostenia, ktorý chcete kúpiť, a potom kliknite na odkaz uvedený v tejto sekcii zhora.
 • Po kliknutí na tlačidlo sa presmeruje na oficiálnu webovú stránku A2.
 • Môžete si znova zvoliť plán hostenia, ktorý chcete kúpiť, a potom kliknite na tlačidlo Začíname.

Kód hosťovacieho kupónu A2 2019

 • Na ďalšej obrazovke môžete zadať názov domény, ktorý chcete použiť pre svoj web. Ak už máte doménové meno, môžete podľa potreby vybrať ďalšie možnosti.

A2 Zľavový kód hostingu

 • Na ďalšej obrazovke kliknite na tlačidlo Pokračovať.
 • Ak chcete na nasledujúcej obrazovke skryť svoje osobné údaje, začiarknite políčko inak zrušte začiarknutie políčka ID Protection (Ochrana ID).

Hostiteľský propagačný kód A2

 • Teraz môžete zadať náš špeciálny kupónový kód “wpressblog“V časti kódu kupónu. Na konečnú cenu sa použije zľava.

Hostiteľský kupónový kód A2

 • Nakoniec môžete kliknúť na tlačidlo platby a uskutočniť platbu.

Alternatívy hostenia A2

A2 Hosting je najrýchlejší poskytovateľ hostingu. Ako najlepšiu alternatívu hostenia A2 si môžete vybrať SiteGround, Bluehost alebo HostGator.

Konečné rozhodnutie

Ak môžete zaplatiť o niečo viac za získanie vysoko kvalitného a prémiového hostingu, ktorý má 99,9% dostupnosti a skutočnú podporu 24/7/365 od ľudí na telefóne, pripravte sa na webového hostiteľa A2 pomocou nášho kódu kódovania hostingu A2..

Ak máte skúsenosti s používaním hostingu A2, dajte nám o ňom vedieť v časti s komentármi.

Prečítajte si tiež:

 • Preskúmanie stránok
 • Recenzia hostenia Kinsta
 • Hostinger Review
 • Kód kupónu Dreamhost
 • Propagačný kód hostgátora
 • Kód kupónu Hostinger 2020
A2 Hosting Review 2020
 • Funkcie hostenia A2

 • Zákaznícka podpora

 • Garancia vrátenia peňazí

5

zhrnutie

Ak potrebujete najrýchlejšího poskytovateľa hostingu, môžete ísť na A2 Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me