Dreamhost Review 2020: Hostingové plány, funkcie a alternatívy

Dreamhost ponúka webhostingové služby od roku 1997. Spoločnosť má pobočky v Los Angeles a Berea v Kalifornii, Oregone a Portlande. Dreamhost je jednou z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting, ktorá poskytuje 1,5 milióna stránok pre 450 000+ členov po celom svete.


V priebehu rokov sa Dreamhost stal značkou svojich pokročilých funkcií hostenia. Za účelom rozšírenia portfólia a zlepšenia spoľahlivosti zaviedla spoločnosť Dreamhost cloudové hostingové a počítačové služby. Ak ste ochotní spustiť malý web so službou WordPress, môžete Dreamlist užší výber získať tak, aby získal rýchle a vopred vylepšené funkcie hostenia..

Recenzia Dreamhost 2020

Dreamhost má jedinečný vzťah s WordPress. Ponúka rôzne doplnky s okamžitou inštaláciou jedným kliknutím. Dreamhost je teraz technológiou s otvoreným zdrojom a je pevne odhodlaný pomáhať zákazníkovi. Dreamhost ponúka najrôznejšie druhy hostenia, ako napríklad zdieľaný hosting, VPS hosting, hosting WordPress, vyhradený server a cloud hosting.

V nasledujúcej časti sme vo WPressBlog spomenuli rôzne hostingové plány a balíčky Dreamhostu. Stačí sa krátko pozrieť a vybrať si ten najlepší hostingový plán pre vašu firmu.

Funkcie Dreamhost

 • Doménové meno zadarmo
 • Tvorca webových stránok WP
 • Neobmedzená šírka pásma & skladovanie
 • Pokročilý, ľahko použiteľný užívateľský ovládací panel
 • BEZPLATNÁ ochrana súkromia
 • Automatické zálohy
 • Rýchle ukladanie SSD
 • Certifikát SSL zadarmo
 • 100% záruka dostupnosti
 • 97-denná záruka vrátenia peňazí

Dreamhost Hosting plány

Dreamhost hosting plány

Zdieľaný hosting:

Existujú dva spoločné hostingové plány, zdieľaný štartér a zdieľaný neobmedzený. Ich cena je 2,59 $ / mesiac a 5,95 $ / mesiac, ak si ich službu zakúpite tri roky.

V zdieľanom hosťovaní získate bezplatnú doménu, neobmedzený prenos, tvorca webových stránok WP, úložisko SSD a bezplatné bezpečnostné certifikáty SSL.

Dreamhost tiež ponúka pokročilejšie funkcie, ako je podpora PHP7.1, podpora IPV6, úplný prístup CGI, ľahký ovládací panel a neobmedzené databázy MySQL a ďalšie.

Vyskúšajte DreamHost na 97 dní bez rizika

Hosting VPS

Ak máte vyššie očakávania výkonu webových stránok a váš web vyžaduje vysoké zdroje, môžete si kúpiť hosting VPS. VPS hosting je zvyčajne drahší ako zdieľaný hosting, pretože ponúka serverové prostriedky určené pre vás.

Dreamhost ponúka rôzne exkluzívne hostingové plány VPS, ako napríklad Basic VPS, Business VPS, Professional VPS a Enterprise VPS.

Základný plán VPS: Je to najlepší plán pre nové a malé webové stránky. Tento plán vás stojí 3,00 dolárov mesačne, ak ho dostanete na 3 roky. Základný plán VPS obsahuje 1 GB RAM, 30 GB úložného priestoru, neobmedzené domény a neobmedzené hostované domény, operačný systém Linux Ubuntu s plne spravovanými službami.

Podnikateľský plán VPS: Má pokročilejšie funkcie ako Basic VPS. Tento plán je najvhodnejší pre malé podniky. Môžete si kúpiť obchodný plán VPS za 20,00 dolárov mesačne, ak ho dostanete na 3 roky. Zahŕňa 2 GB RAM, 60 GB úložného priestoru a neobmedzenú šírku pásma.

Profesionálny plán VPS: Ak hľadáte hosting VPS pre stránky náročné na zdroje, choďte na plán Professional VPS. Tento plán vás stojí 40 dolárov mesačne. Zahŕňa 4 GB RAM a 120 GB úložného priestoru a tiež neobmedzenú šírku pásma.

Podnikateľský plán: Tento plán je vhodný pre webové stránky s vysokým počtom obchodov a so značnými zdrojmi. Tento plán vás stojí 80 dolárov mesačne. Je vybavený 8 GB RAM a 240 GB úložného priestoru s neobmedzenou šírkou pásma.

Dedikovaný hosting:

Dedikovaný hosting je ideálny pre webové stránky s vysokou návštevnosťou, pre veľké webové stránky s elektronickým obchodom, agentúry s vysokými profilmi klientov, pre predajcov hostujúcich ….. atď. Dedikované servery dávajú vášmu webu vynikajúcu rýchlosť a spoľahlivosť.

Dreamhost ponúka dedikovaný server iba za 149 dolárov mesačne. Kompletný vyhradený hostingový balík zahŕňa 100% záruku dostupnosti, ochranu DDoS, úložisko RAID1, podporu 24X7support a servera a Full Root and Shell Access (SSH). Dreamhost ponúka maximálnu kapacitu pamäte RAM, tj 64 GB, ktorá je vyššia ako kapacita Godaddy, HostGator a Bluehost.

Ak ste webový dizajnér a vývojár, môžete si kúpiť dedikovaný server na hosťovanie webových stránok vášho klienta na vašom vlastnom serveri.

Cloud hosting:

Dreamhost ponúka SSH za menej ako 30 sekúnd. Ktorúkoľvek časť svojho servera môžete kedykoľvek zmeniť pomocou požiadaviek API kompatibilných s Open Stack pomocou nástrojov príkazového riadka. Dreamhost vám môže veľmi pomôcť, ak vaša firma potrebuje súkromný cloud na dosiahnutie dostatočného rastu.

Dreamhost ponúka 3 hostingové plány pre cloudové servery, napríklad 512 MB RAM server, 2 GB RAM server a 8 GB RAM server.

Všetky plány zahŕňajú 1V CPU, 80 GB SSD disk, šírku pásma zadarmo, 100 GB blokové úložisko a cena je 4,50 $ mesačne. Kým servery 2 GB a 8 GB majú rovnaké vlastnosti, nie ich cena, maximálne 12 dolárov mesačne a 48 dolárov mesačne.

Mali by ste sa pozrieť na najvhodnejší vyhradený serverový plán zo služby Dreamhost.

Hosting WordPress:

Dreamhost je najlepším poskytovateľom služieb WordPress. Je to oficiálne odporúčané WordPress.org. Môžete si tiež kúpiť hosting WordPress od spoločnosti Dreamhost za počiatočnú cenu 2,59 dolárov mesačne.

Dreamhost ponúka 4 typy hostingových plánov WordPress, ako napríklad Starter, Basic, Plus a Advanced. Ak ste ochotní kúpiť si hosting WordPress pre svoju webovú stránku pri spustení, najvhodnejší je pre vás štartovací plán programu WordPress. Základný plán hostenia WordPress je pre váš blog najvhodnejší. Pre mierne obchodovanú webovú stránku si môžete kúpiť hostingový plán Plus WordPress a pre vysoko obchodovanú webovú stránku si môžete kúpiť pokročilý hostingový program WordPress..

Spoločnými funkciami všetkých hostingových plánov WordPress sú e-mailový hosting, podpora 24/7 hodín a ľahko ovládateľný vlastný ovládací panel.

Zákaznícka podpora:

Dreamhost poskytuje zákaznícku podporu 24X7. Členovia ich tímov expertov okamžite poskytujú priateľskú pomoc s cieľom vyriešiť akýkoľvek problém. Zákaznícku podporu Dreamhost môžete pripojiť prostredníctvom e-mailu alebo chatu.

Výhody Dreamhost Hosting

 • Dreamhost ponúka neobmedzené ukladanie dát a neobmedzenú šírku pásma podľa svojej ‘Neobmedzená politika‘Podmienky.
 • Umožňuje hosťovať neobmedzené weby s neobmedzenými databázami MySQL.
 • Ponúka bezplatnú doménu so súkromím.
 • Dreamhost ponúka každý plán so 100% prevádzkou a 97-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

záruka uptime Dreamhost

 • Načasovanie načítania stránky je o 18% rýchlejšie ako v prípade iných webových hostiteľov.

Nevýhody Dreamhost Hosting

 • Za optimalizovaný hosting WordPress sú potrebné ďalšie poplatky.
 • Textový ovládací panel.
 • Na podporu živého chatu je potrebné dlhé trvanie.
 • Drahé poplatky za hosťovanie. (Lacná cena za zdieľaný hosting)

Časté otázky o Dreamhoste

Je DreamHost dobrým hostiteľom webových stránok?

Dreamhost je poskytovateľ hostenia odporúčaný WordPress.org a ponúka tiež 100% záruku dostupnosti. Je to dobrá hostingová spoločnosť.

Je DreamHost vo vlastníctve spoločnosti EIG?

Nie, DreamHost nevlastní spoločnosť EIG. Je to súkromná spoločnosť.

Aký druh hostingových služieb ponúka Dreamhost?

Dreamhost ponúka zdieľaný hosting, hosting WordPress, hosting VPS, vyhradený hosting, cloud hosting, názvy domén, webový dizajn, e-mail hosting a balík G Suite.

Čo je DreamPress?

DreamPress je hostingová služba WordPress, ktorú spravuje Dreamhost.

Aká je počiatočná cena hostingu Dreamhost?

Počiatočná cena hostenia Dreamhost je 2,59 $ / mesiac.

Ponúka Dreamhost akúkoľvek zľavu na svojich hostingových plánoch?

Dreamhost ponúka až 50% zľavu svojim novým zákazníkom.

Ponúka Dreamhost bezplatný názov domény?

Áno, Dreamhost ponúka bezplatné doménové meno.

Ponúka Dreamhost bezplatný certifikát SSL?

Áno, Dreamhost ponúka bezplatné certifikáty SSL.

Ponúka Dreamhost záruku vrátenia peňazí?

Áno, Dreamhost ponúka 97-dňovú záruku vrátenia peňazí na zdieľané plány hostenia. Za vrátenie poplatku sa neplatí poplatok za registráciu domény.

Kde sa nachádzajú servery DreamHost?

Cloudové služby DreamHost sa nachádzajú v USA, ale sú prístupné odkiaľkoľvek na celom svete. DreamCompute sa nachádza v Ashburn, dátové centrum vo Virgínii a DreamObjects sa nachádza v Irvine v kalifornskom dátovom centre..

Používa DreamHost cPanel?

Dreamhost nepoužíva štandardný cPanel. Má vlastný panel, z ktorého môžete spravovať všetko.

Čo je najlepšia alternatíva Dreamhostu?

A2 Hosting je najlepšou alternatívou k Dreamhostu.

Vyskúšajte DreamHost so zárukou vrátenia peňazí za 97 dní

Ak neviete nič o hosťovaní Dreamhostu, môžete na ňom ľahko vytvoriť webovú stránku pomocou nasledujúceho výukového videa.

Ak máte nejaké otázky, potom tu je vedomostná základňa DreamHost, kde získate okamžité riešenia vašich otázok.

vedomostná základňa snov

Tieto údaje poskytujú všetky informácie, ako sú fakturácia, záruky, riešenie problémov a všetky informácie o ich hosťovaní.

Záverečné slová o kontrole Dreamhost Hosting

Dúfame, že ste tu našli pre vás niečo hodnotné. Okrem toho môžete pomocou nášho kupónového kódu Dreamhost získať zľavu na všetky hostingové plány. Teraz sa môžete slobodne rozhodnúť, ktorý poskytovateľ webhostingu bude pre vašu firmu najlepší. Odporúčame vám, aby ste pokračovali v čítaní našich rôznych blogových príspevkov pre ďalšie spoločnosti poskytujúce webhosting.

Prečítajte si aj nasledujúce užitočné články,

 • Kódy kupónov Dreamhost
 • Dreamhost Black Friday ponuky
 • Dreamhost vs HostGator

Ďalšie recenzie hostingu,

 • Recenzia hostenia motora WP
 • Recenzie na webe
 • Recenzie Bluehost
 • Recenzie hostingu A2
 • Recenzie hostgátora
Recenzia Dreamhost 2020
 • Rýchlosť a výkon

 • stanovenie ceny

 • Vlastnosti

 • zabezpečenia

 • Zákaznícka podpora

5

zhrnutie

Dreamhost uspokojil príliš veľa zákazníkov poskytovaním najlepšie spravovaných služieb, 100% dostupnosti a 97-dennou zárukou vrátenia peňazí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me