Закладка проти WordPress

Закладка та WordPress – це дві досить різні веб-платформи, що дозволяють створювати якісні проекти з гідною продуктивністю. Служби використовують універсальні підходи до процесу створення веб-сайтів, хоча вони мають одну спільну мету – допомогти користувачам із різноманітним фоном веб-дизайну створити та керувати професійними веб-сайтами. Платформи пропонують широкий набір функцій та вдосконалені інструменти для забезпечення неперевершеного досвіду веб-побудови.


ЗакладкаЗакладка – це хмарний веб-сайт, який може похвалитися просунутим інструментом AI. Послуга інтуїтивно зрозуміла та зручна для користувачів. Він має сучасний інноваційний вигляд та логічно структурований інтерфейс, який буде зрозумілим для новачків. bookmark.com

WordPressWordPress – це всесвітньо відома платформа, яка не потребує жодної презентації. Це Система управління вмістом, яка спочатку була запущена як платформа для ведення блогів, але зараз застосовується для різних потреб веб-побудови. WordPress.org

Здається, на перший погляд, порівняти WordPress та Bookmark здається трохи дивним. Це пояснюється тим, що системи досить різні, якщо мова йде про простоту використання, функціональність, підходи до веб-дизайну, методи та використовувані інструменти.

У той же час, це порівняння може викликати великий інтерес для початківців та фахівців веб-дизайну, які шукають гідну і повнофункціональну послугу для початку своїх проектів. Зараз саме час детально переглянути обидві системи, щоб порівняти їх набори функцій, простоту використання, зручність та ефективність. Давайте розпочнемо!

1. Простота використання

 • Закладка. Конструктор веб-сайтів досить простий у використанні, оскільки система надає вам зрозумілі та детальні інструкції. Реєстрація займає лише кілька хвилин – Bookmark дозволяє підписатися на послугу через облікові записи Facebook та Google+. Як тільки ви закінчите це, ви можете приступити до роботи над розробкою свого веб-сайту, скориставшись цим вдосконалений інструмент AIDA, що безумовно є родзинкою системи.

  Редактор закладок

  AIDA – це помічник з дизайну штучного інтелекту, який легко проводить вас у процесі створення веб-сторінок і автоматично розробляє веб-сайт для вас на основі наданої вами інформації.

  Інформаційна панель розробника веб-сайтів також проста і стильна. Навіть новачок може легко зрозуміти наслідки більшості налаштувань. Як результат, це скорочує час веб-розробки та гарантує необхідний результат.

  Інформаційна панель закладок

 • WordPress. Це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке на перший погляд виглядає порівняно просто, але може спричинити проблеми, якщо мова йде про процес створення веб-сайту. CMS вимагає конкретної підготовки до процесу веб-дизайну, і тут практично неможливо обійтися без знань про програмування. Як результат, потрібно більше часу, щоб впоратися з процесом веб-дизайну та завершити гідний проект з WordPress.

  WordPress редактор сторінки

  Система відома своїми параметрами інтеграції плагінів, які дозволяють створювати практично будь-який тип проекту, надаючи йому розширений функціонал. Переважна кількість плагінів доступна в Інтернеті, хоча система має власну інтегровану колекцію плагінів. Те саме стосується шаблонів. Ви можете натрапити на кілька тем, доступних в Інтернеті, які в основному розробляються сторонніми користувачами і, зокрема, можуть сприяти дизайну та продуктивності вашого веб-сайту..

Закладка проти WordPress. Простіше і зручніше використовувати Bookmark порівняно з WordPress. Розробник веб-сайтів інтуїтивно зрозумілий, зручний і гнучкий. Не потрібно бути професіоналом для створення привабливих проектів – інструмент штучного інтелекту зводить клопоту з веб-дизайну до мінімуму.

Щодо WordPress, це система управління вмістом, і цей факт говорить сам за себе. Платформу важче освоїти, оскільки вона потребує передумови веб-дизайну, а іноді навіть навичок кодування. Він також потребує додаткової інтеграції плагінів для кращої роботи веб-сайту. Таким чином, це більш складний інструмент для недосвідчених веб-дизайнерів.

2. Набір функцій та гнучкість

 • Закладка. Конструктор веб-сайтів пропонує вражаючий набір функцій, необхідний для запуску та управління гідним веб-сайтом. Як тільки ви потрапите в робочу зону системи, ви побачите, що вона складається з двох частин – інформаційної панелі та редактора веб-сайтів. На інформаційній панелі ви можете отримати доступ до своїх веб-сайтів, їх статистичних даних, системних новин, оновлень, сповіщень, навчальних посібників та зв’язку з експертами системи. Тут можна безкоштовно запускати будь-яку кількість веб-сайтів і перемикатися між ними, якщо вам потрібно внести якісь зміни.

  Редактор веб-сайтів WYSIWYG включає налаштування, які можуть відрізнятися залежно від шаблону, для якого ви будете працювати. Це місце, де ви можете переглядати веб-сайт у різних режимах, вибирати готові блоки вмісту та модулі (стандартні або електронна комерція), зберігати завантажені файли, коригувати дизайн та налаштування веб-сайту тощо.

  Закладка Фокус

  Закладка також пропонує розширену функцію фокусування, який містить набір унікально розроблених та функціональних розділів веб-сторінок, які ви можете інтегрувати в будь-яку частину вашого веб-сайту лише за допомогою декількох клацань. Кожен шаблон закладок включає 20 розділів фокусування, які відповідають його стилю та тематиці.

  Модуль електронної комерції закладок дає змогу створювати та керувати інтернет-магазином будь-якого розміру, необхідного для подальшого продажу товарів в Інтернеті або через соціальні мережі.

  Закладка електронної комерції

  Однак, головним моментом розробника веб-сайтів є його помічник AIDA. Ця функція дозволяє закладкам виділятися з натовпу, оскільки вона виключає необхідність володіти навичками веб-дизайну для створення веб-сайту. Натомість система автоматично робить все за вас – починаючи від вибору шаблону і закінчуючи публікацією готового проекту.

  Вам потрібно створити власний контент, і система створить веб-сайт для вас. Весь процес займає не більше декількох хвилин, тоді як результат справді приголомшливий – ви отримуєте повнофункціональний веб-сайт за надзвичайно короткий проміжок часу. Хіба це не вражаюче?

 • WordPress. Система оснащена широким спектром інструментів та можливостей для налаштування дизайну, які дозволяють запускати функціональні веб-сайти, що привертають увагу. CMS була створена спочатку як система ведення блогів, і тепер вона може використовуватися для створення різних типів проектів. Тут легко завантажувати та керувати вмістом, але ви повинні бути готові використовувати навички кодування, якщо плануєте створити повнофункціональний веб-сайт. Якщо вам не вистачає цих знань, для її отримання знадобиться час і сили.

  Функціональність платформи в основному залежить від варіантів інтеграції. У системі є ряд вбудованих плагінів та тем, яких, однак, недостатньо, якщо у вас є намір отримати масштабний проект. Щоб підвищити ефективність веб-сайту, ви не будете завантажувати та не інтегрувати зовнішні плагіни та шаблони.

  WordPress плагіни

  В Інтернеті їх тисячі, а багато інших розробляються сторонніми користувачами. Інтеграція плагінів – надійний спосіб побудувати довіру клієнтів та підвищити ефективність вашого веб-сайту. Але ви повинні бути дуже обережними, підбираючи їх. Це тому, що ви не можете бути на 100% впевнені в надійності веб-дизайнерів, які їх створили. Таким чином, розумно вибрати платні та безпечні плагіни.

  Також слід пам’ятати, що інтеграція плагінів впливає на частоту оновлень веб-сайтів, які вам доведеться робити. Чим більше плагінів ви використовуєте, тим частіше вам доведеться оновлювати та керувати своїм веб-сайтом. Це стане проблемою, якщо ви не володієте необхідними навичками веб-дизайну.

  Ще одне важливе питання щодо гнучкості WordPress – це необхідність придбання хостингу. На відміну від Bookmark з інтегрованим хостингом, WordPress передбачає необхідність самостійного вибору хостингу.

Закладка проти WordPress. Говорячи про гнучкість та набір функцій, ми повинні констатувати, що закладка забезпечує всю функціональність, необхідну для запуску веб-сайту під ключ вже з самого початку. Вам не потрібно шукати додаткових інтеграцій там – AIDA має під рукою функціонал “поза коробкою”.

Що стосується WordPress, для освоєння всіх його варіантів та інструментів інтеграції потрібен час і сили. Не всі користувачі готові до цього через недостатнє знання веб-дизайну. Якщо ви все-таки вирішите спробувати використовувати WordPress, не забувайте про підвищені ризики шахрайства, які можуть врешті-решт становити небезпеку для вашого проекту. Якщо ви не хочете ризикувати, перейдіть на закладку, оскільки це набагато простіше рішення.

3. Конструкції

ЗакладкаWordPress
Кількість тем:Необмежений10 000
Безкоштовні теми&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Вартість оплачених тем:БезкоштовноБезкоштовно – 299 доларів
Чуйний дизайн&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК НІ
Сортувати за галузями:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:✘ НІ&# x2714; ТАК
 • Закладка. На відміну від більшості популярних розробників веб-сайтів, Bookmark не пропонує колекцію стандартного дизайну. Це, однак, не зменшує його переваг. Саме AIDA – це весь процес розробки веб-сайту для вас. Вам не потрібні шаблони чи інструменти для налаштування дизайну, щоб надати веб-сайту потрібний вигляд. Як тільки ви надішлете інформацію та контент про свою компанію, AIDA автоматично вибере найбільш підходящий для вас шаблон для подальшого наповнення відповідним вмістом.

  Шаблони AIDA створюють багатогранні та цікаві – тут немає двох подібних тем, оскільки кожен шаблон має свою структуру та макет. Теми чуйні, що є обов’язковим для будь-якого сучасного веб-сайту, а також для сучасних користувачів.

  Якщо вам не сподобається шаблон, який платформа пропонує за замовчуванням, ви зможете попросити AIDA вибрати інший, поки він не запропонує тему, яка ідеально відповідає вашим потребам. Весь процес створення веб-сайту за допомогою Bookmark займає лише пару хвилин, тоді як система забезпечує безпечний та захоплюючий досвід веб-побудови.

  Хоча AIDA створює дизайн веб-сайтів в автоматичному режимі, також можна внести необхідні зміни, якщо у вас є така необхідність. Просто перейдіть до розділу “Налаштування” на інформаційній панелі та продовжуйте редагувати фон, стиль та інші елементи вашого проекту!

 • WordPress. CMS пропонує колекцію безкоштовних і преміальних шаблонів, що відповідають вашому стилю та тематичним уподобанням. Однак ці теми досить схожі між собою. На щастя, WordPress надає доступ до CSS-файлів, щоб ви могли редагувати дизайн веб-сайту відповідно до ваших потреб.

  Якщо у вас є достатньо знань та навичок програмування, ви можете змінити назви веб-сайтів, типографіку, стиль, колірну палітру, фон та інші налаштування. Можна також переглядати веб-сайти та вибирати там спеціальні теми WordPress для подальшої інтеграції їх у свій веб-сайт. Як і при інтеграції плагінів, ви повинні бути дуже уважними до вибору безпечних і якісних шаблонів, які не становлять небезпеки для вашого веб-сайту.

Закладка проти WordPress. Що стосується налаштування дизайну, Bookmark, безумовно, є лідером. Вам не доведеться взагалі турбуватися про налаштування шаблонів як інструмент штучного інтелекту з ручкою для вас. Це помітна перевага для початківців. WordPress також хороший в дизайні, але тільки для тих користувачів, які володіють навичками кодування і можуть використовувати ці переваги належним чином. Закладка, в свою чергу, також хороша в дизайні.

4. Підтримка клієнтів

 • Закладка. Команда служби підтримки клієнтів доступна цілодобово. Щоб зв’язатися з ними, вам слід заповнити письмову форму або скористатися вікном чату в прямому ефірі. Останнє можна знайти на всіх сторінках системи. Ще один спосіб зв’язатися із службою підтримки клієнтів – це скористатися формою зворотного зв’язку, знайденою в меню “Довідка”.

 • WordPress. Цей CMS з відкритим кодом взагалі не може похвалитися підтримкою клієнтів. Натомість у нього є широке співтовариство користувачів, яке досить потужне і може надати вам усі відповіді на ваші запитання. Форуми WordPress доступні в Інтернеті, і ви можете отримати всі ваші запити в найкоротші терміни.

WordPress vs Bookmark. Ні закладка, ні WordPress не пропонують широких варіантів підтримки клієнтів. Однак, дані, які надає Bookmark, більш детальні, оскільки система має команду підтримки клієнтів, користувачі можуть контактувати декількома способами в будь-який час доби.

5. Ціноутворення

 • Закладка. У розробника веб-сайтів є нескінченний безкоштовний план Якщо вам потрібен повнофункціональний веб-сайт, ви можете вибрати між декількома підписками. Це особисті, професійні та ділові плани. Їх вартість коливається в межах від 4,99 до 24,99 дол. США на місяць залежно від передплати та умов, які вона надає. Цінова політика є помірною та розумною, якщо мова йде про довгострокові цілі створення веб-сторінок.

  ЗакладкаWordPress
  Плани ціноутворення:&# x2714; Безкоштовно;
  &# x2714; Професійний ($ 11,99 / міс);
  &# x2714; Бізнес ($ 24,99 / міс).
  &# x2714; Хостинг (10-15 доларів / міс);
  &# x2714; Плагіни ($ 20- $ 50 / міс).
  Особливості:&# x2714; Необмежена пропускна здатність і зберігання;
  &# x2714; Безкоштовний домен;
  &# x2714; Необмежена крамниця товарів;
  &# x2714; Безкоштовний SSL.
  &# x2714; Численні плагіни;
  &# x2714; Безкоштовно завантажити;
  &# x2714; Повна налаштування.
 • WordPress. Сама система безкоштовна для завантаження кожного користувача. Це стосується витрат на створення веб-сайту в цілому. Щоб отримати повнофункціональний проект, вам доведеться інвестувати в преміум теми, плагіни та розширення. Як тільки ви закінчите дизайн веб-сайту, вам доведеться придбати хостинг та доменне ім’я. В іншому випадку ви не досягнете гідного результату без цих фінансових витрат.

Закладка проти WordPress. Що стосується порівняння цінового аспекту, Bookmark робить все зрозумілим з самого початку. Якщо вам потрібен простий веб-сайт, тоді перейдіть до безкоштовного плану. Потрібен більш складний проект? Перейдіть вперед, щоб перейти до однієї з преміальних підписок. Це просто Завдяки широкому набору функцій веб-сайти WordPress зазвичай дорожчі. Майте це на увазі під час остаточного вибору.

Нижня лінія

Bookmark та WordPress – це гідні інструменти для створення веб-сторінок для користувачів, які мають намір створити повнофункціональний, інформативний та масштабований веб-сайт із чудовим дизайном та найвищою ефективністю. Служби, однак, використовують різні підходи до процесу створення веб-сайтів, що врешті-решт відбивається на їх характеристиках, сфері застосування, параметрах та ступеня обізнаності з веб-дизайном.

ЗакладкаЗакладка це інтуїтивно зрозумілий веб-сайт, який дає змогу створювати гідні веб-сайти завдяки інтегрованому інструменту штучного інтелекту під назвою AIDA. Будувати проекти з системою надзвичайно просто, оскільки це буквально робить це за вас. bookmark.com

WordPressWordPress це відома система управління вмістом, яка чудово працює як для масштабних проектів, так і для професіоналів. Новачкам буде складно опанувати систему та створювати з нею веб-сайти. Вам також доведеться потурбуватися про вибір хостингу та вибору домену, інтегруючі плагіни та шаблони для ефективнішої просування SEO, налаштування аналітики та інших подібних нюансів.. WordPress.org

Підсумовуючи це, обидві системи варті уваги. Вони – порядні конкуренти, які чудово працюють у власних нішах. Якщо вам потрібен швидкий, але якісний результат і ви не можете похвалитися знаннями з програмування, то Bookmark – це найкраще рішення для вас.

Огляд діаграми порівняння

ЗакладкаWordPress
Простота використання:Закладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPress
Особливості:Закладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPress
Конструкції:Закладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPress
Підтримка клієнтів:Закладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPress
Ціноутворення:Закладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPress
Загальний рахунок:Закладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPressЗакладка проти WordPress

Створіть веб-сайт із закладкою

 Це безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me