Wix vs GoDaddy Builder веб-сайтів

wix vs godaddy


Розробники веб-сайтів розроблені так, щоб полегшити користувачам професійне та привабливе представлення в Інтернеті. І Wix, і GoDaddy мають високий рівень розпізнавання порівняно з іншими платформами для створення веб-сайтів.

Вони, здається, є хорошим вибором кожного разу, коли ви думаєте створити веб-сайт з нуля з мінімальними зусиллями та відсутністю технічних навичок.

Швидкий знімок:

ВіксВікс – це одна з найпопулярніших платформ для створення веб-сайтів, розроблена для того, щоб допомогти новачкам виходити в Інтернет завдяки солідним проектам. Інструмент ідеально підходить для сайтів малого бізнесу, блогів, портфелів, малих та середніх цифрових магазинів тощо. Користуватися ним дуже просто завдяки впровадженим сучасним технологіям, що використовують Штучний інтелект. Користувачі можуть розгорнути готовий до використання та повністю настроюваний веб-сайт протягом декількох хвилин. Wix.com

GoDaddyGoDaddy – це платформа, яка пройшла шлях від типового постачальника послуг хостингу до гідного програмного забезпечення для створення веб-сайтів з хорошим набором функцій. Компанія може похвалитися понад 2 десятиліттям присутності в Інтернеті, де представлені сучасні веб-продукти для користувачів Windows та Linux. Платформа має зручний інтерфейс із набором нововведень та зручними посібниками користувача, щоб зробити процес побудови максимально легким.. GoDaddy.com

Отже, яке найкраще програмне забезпечення вибрати? Які можливі плюси та мінуси відрізняються Wix від GoDaddy? Що для веб-розробників краще і чому? Давай дізнаємось!

1. Простота використання

 • Вікс. У Wix є функція перетягування, що полегшує роботу з вмістом, додавання нових блоків і сторінок, завантаження медіа-файлів іншого формату, зміна кольорів, шрифтів та інших елементів, необхідних для створення унікального стилю для вашого майбутнього веб-сайту. Wix слідує останнім технологічним тенденціям.

  • Wix ADIІнструмент на основі AI було реалізовано, щоб зробити процес будівництва максимально швидким та легким. Інструмент пропонує кілька макетів сайту, залежно від цілей користувача. Це працює досить просто: користувачеві пропонується відповісти на кілька базових питань, пов’язаних з його майбутнім проектом, цілями, типом веб-сайту тощо. Система автоматично спроектує індивідуальний макет, який найкраще відповідає вашим конкретним потребам. У той же час ви все ще можете обирати різні типи розділів від галерей та списків до зображень та текстів. Нове розширення забезпечує кращий досвід редагування. На створення готового веб-сайту за допомогою Wix ADI потрібно близько декількох хвилин. Система була вдосконалена, забезпечуючи доступ до Фотостудії платформи та створюючи приголомшливі портфоліо чи веб-сайти фотографа.
  • Редактор Wix ADI

  • Редактор Wix – хороший інструмент для тих, хто хоче зануритися в процес будівництва без технічних навичок або помічників AI. Це прекрасний шанс висловити свою творчість. Просто виберіть будь-який із 500 доступних шаблонів або починайте з чистої сторінки. На основі функцій перетягування та редагування редактор дозволяє реалізовувати різні гідні елементи та деталі, такі як ефект Parallax, змінювати фон, додавати анімацію тощо. Інструмент дозволяє легко переводити способи оплати на різні мови, а також налаштовувати свої веб-сайт з мобільного пристрою. Новий медіа-менеджер – це зручний інструмент для організації організації ваших проектів, у якому всі необхідні вкладені папки, інструменти для управління зображеннями, учасники та теги в одному місці.
  • Редактор Wix

  • Вікс Корвід – ця призначена для завзятого веб-дизайнера, що прагне до необмеженої свободи будівництва. Це хороший інструмент для тих, хто займається кодуванням та програмуванням. Corvid дозволяє вам скористатися повною формою платформи Wix та створити власний ексклюзивний веб-дизайн. Доступ до API дозволяє легко керувати вашим сайтом, тоді як Wix CRM Backkend API може надсилати сповіщення вашим учасникам. Слід також згадати такі невеликі, але все ж важливі речі, як форматування даних, налагодження сайту та моніторинг.
 • GoDaddy. GoDaddy не може похвалитися такими нововведеннями, хоча платформа досить проста у використанні. Ви ніколи не запитаєте себе “що мені робити далі?” при використанні цього веб-сайту. Він пропонує логічну та прямолінійну функцію на борту. Після підписання програмне забезпечення точно направить вас від одного кроку будівництва до іншого праворуч, поки вам не потрібно натиснути кнопку “опублікувати”..

  • Редактор веб-сайтів – платформа має досить простий і добре структурований інструмент редагування. Доступ до нього можна отримати як з настільних, так і з мобільних пристроїв. Система пропонує різні блоки та елементи для сторінки, доступні в декількох варіантах. Вони виглядають досить стильно, хоча жорсткий дизайн може призвести до браку свободи будівництва. Іншими словами, ви навряд чи зіткнетеся з будь-якими труднощами при додаванні нового розділу. Однак, вам, звичайно, не сподобається складність, змінюючи його дизайн або намагаючись налаштувати сторінку.
  • GoDaddy Editor

  • HTML-елемент – інструмент дозволяє легко додавати HTML та JavaScript на ваш веб-сайт, хоча він все ще потребує хоча б базових знань з програмування та кодування.
  • Інші інструменти для редагування – GoDaddy має редактор форми контактів. Ну, це більше схоже на коло попередньо встановлених блоків, оскільки немає шансів додати більше файлів, таких як “коментарі” або “Тема”.

Wix проти GoDaddy. Обидві платформи надзвичайно прості у використанні. Однак, Wix виглядає як швидший і простіший варіант створити веб-сайт за допомогою декількох клацань, використовуючи технологію на основі AI. У той же час, Wix пропонує більше свободи кодерам і програмістам, тоді як GoDaddy, здається, трохи обмежений у плані можливостей редагування та налаштування..

2. Особливості та гнучкість

 • Вікс. Wix – одна з найбільш гнучких платформ з точки зору інтеграції та функціональних налаштувань. Він має багатий набір функцій для управління будівельним процесом, незважаючи на технічну основу або ключові цілі. Основні характеристики включають:

  • Розширена електронна комерція – Wix дозволяє досить просто створити та налаштувати ваш інтернет-магазин. Окрім базових функцій електронної комерції, таких як управління продуктами, інтеграція варіантів оплати та податкові угоди, платформа постачається з гнучкими стратегіями купонів, пропозиціями безкоштовної доставки, знижками та налаштуваннями продажів, зберігає Analytics для перегляду даних та оптимізації вашого магазину. Фільтри для мобільних галерей дозволять клієнтам легко сортувати продукцію за ціною, розміром чи іншими характеристиками. Wix пропонує найкращі можливості інтеграції електронної комерції з платформами, такими як Avalar та Fetchy, щоб вирішувати ставки податку в режимі реального часу, а також застосовувати передові рішення для доставки в Інтернеті.
  • Wix редактор електронної комерції

  • SEO та маркетинг – окрім базових параметрів SEO, таких як метатеги, описи заголовків, ключових слів фокусування та режими попереднього перегляду соціальних медіа, у системі є власний майстер Wix SEO Wizard, який дозволяє вам отримувати користь від вищих рейтингів SEO, що пропонує ефективний план SEO. Покращена функція маркетингу електронної пошти полегшить розширення списку ваших підписників за допомогою нещодавно введених інструментів, таких як функціональність відео, вибірки та запуск електронних листів, шаблони та багато іншого для вашої електронної пошти.
  • Програми для Android та iOS – чудово підходить для користувачів, які завжди в дорозі, але все ж хочуть мати шанс і працювати на своїх веб-сайтах з мобільного пристрою. Ви насправді отримуєте майже такий же функціонал, як на робочому столі. Додайте вміст, керуйте своїми продуктами чи спілкуйтеся з відвідувачами в реальному часі. Усі зображення та відео надаються як готовий до Retina медіа-контент, доступний для пристроїв з високою роздільною здатністю.
  • Ведення блогів – важливо мати професійний блог на своєму веб-сайті. Wix дозволяє легко створити чудовий розділ для ведення блогів і налаштувати його, додаючи нові категорії, створюючи сторінки профілю, обмінюючись своїми публікаціями через платформи соціальних медіа тощо.
  • Редактор блогу Wix

  • Ринок додатків Wix – пропонує більш широкий спектр віджетів та доповнень. Він може похвалитися власним App Market, де ви можете вибрати будь-який потрібний вам віджет, і він безкоштовний. Усі додатки та додатки включені у вашу щомісячну ціну плану. Вам не потрібно переплачувати за кожне вдосконалення. У Wix є галерея PRO, карти, аналітичні інструменти, розділи форуму, календарі, форми підписки, віджети на події та безліч інших зручних елементів, які покращать залучення та досвід користувачів.
 • GoDaddy. У сервісі немає свого App Store, що, безумовно, є величезною недолікою. З іншого боку, користувачі можуть вибрати деякі основні функції, такі як обмін соціальними мережами або галерея зображень. Ви також зможете додати свій веб-сайт до Google AdSense. Якщо вам потрібні деякі більш вичерпні варіанти, такі як кнопка Paypal або майстер SEO, вам потрібно придбати принаймні бізнес-план.

  Особливості GoDaddy

  Якщо говорити про майстра SEO, то це виглядає просто і веде користувача від однієї стадії до іншої, дозволяючи редагувати заголовки та описи. Проблема полягає в тому, що GoDaddy має дивний порядок заголовків, який не має сенсу. Google може не сподобатися. Ви можете додати блог, але вам доведеться розмістити його десь в іншому місці.

  GoDaddy також має основну функцію ведення блогів. Це не так всебічно, як у Wix. Більше того, користувачі не зможуть відслідковувати нові повідомлення з RSS-каналу, оскільки немає підтримки RSS. Ще одна помилка полягає в тому, що автори не в змозі додавати теги до публікацій або створювати авторизовані статті. Крім того, ви не зможете працювати з налаштуваннями SEO. Підводячи підсумки, такої функції ведення блогів насправді немає, хоча вона все ще доступна.

  Хороша новина полягає в тому, що платформа має власний конструктор контактних форм (про це ми вже згадували раніше). Він пропонує набір готових блоків. Вони виглядають досить типово, без жодних шансів налаштувати їх або редагувати нові поля. З іншого боку, інтеграція сторонніх розробників із засобами маркетингу електронної пошти може покращити вашу розсилку інформаційних бюлетенів, що призведе до покращення швидкості залучення користувачів.

Wix проти GoDaddy. Wix виглядає більш функціонально з величезним вибором додатків і додатків, тоді як GoDaddy в основному постачається з попередньо встановленими функціями, які важко налаштувати. Більше того, Wix має розширені можливості ведення блогів та SEO на додаток до розширених інструментів маркетингу електронної пошти. Тут GoDaddy не вистачає гнучкості.

3. Дизайн

Таблиця порівняння конструкцій

ВіксGoDaddy
Кількість тем:55020
Мобільний редактор:&# x2714; ТАК✘ НІ
Дизайн веб-сайтів AI:&# x2714; ТАК✘ НІ
Перетягніть&Падіння:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Оптимізовано для мобільних пристроїв:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
 • Вікс. Wix – це більш гнучка і універсальна платформа. Користувачі можуть вибирати з 70+ різних категорій професійно розроблених шаблонів, оптимізованих для мобільних пристроїв. Це дозволяє вам переглядати та редагувати свої шаблони в мобільний режим.

  Окрім функції перетягування для простого редагування та додавання нових елементів на необхідну сторінку, ви можете редагувати меню, змінювати кольори та додавати медіафайли у різних форматах, працювати з типографією та встановлювати ексклюзивний стиль для свого веб-сайту . Єдиний недолік – це коли ви вибираєте шаблон, вам потрібно дотримуватися їжі. Немає функції експорту.

  Wix Mobile Editor

  Редактор Wix дозволяє користувачам реалізувати власні ідеї веб-дизайну. Без навичок кодування. Ви можете створювати веб-сайти зі стильними зображеннями чи відеозаписами на задньому плані, додавати нові елементи, такі як ефект Паралелакс та анімації, до меню та розділів сторінки або кодувати ексклюзивний веб-сайт з нуля за допомогою Wix Corvid.

 • GoDaddy. GoDaddy пропонує обмежений набір шаблонів. Більше того, у вас не буде шансів змінити їх відповідно до ваших потреб. Відсутність функції перетягування n-drop унеможливлює зміну кольорів фону, шрифтів, типографіки тощо. Хоча ви все ще можете додавати нові розділи або видаляти блоки, у всіх шаблонах є вже розроблені елементи, які ви не в змозі налаштувати..

  Налаштування теми GoDaddy

  Шаблони виглядають просто чудово. У них немає нічого блискучого, хоча вони зручні для мобільних пристроїв. Усі сторінки досить добре виглядають. Однак майте на увазі, що ви ніколи не отримаєте шансу вийти за рамки основних дизайнерських налаштувань. Не можна приступати до будь-яких змін макета. Забудьте про редагування HTML або CSS. Все, що ви можете зробити – це вибрати колір та загальний стиль для вашої теми.

Wix проти GoDaddy. Wix пропонує величезну кількість шаблонів, а GoDaddy насправді пропонує різні стилі тем, а не макети. У той же час, Wix спрощує налаштування кожного шаблону шляхом доступу до його CSS. У вас не буде такої можливості під час використання GoDaddy.

4. Підтримка клієнтів

 • Вікс.  У розробника веб-сайтів є величезна база знань та блог, де ви можете знайти корисну інформацію. У той же час, ви можете безкоштовно просити підтримку в чаті на додаток до простих порад про те, як подати квитки у випадку виникнення будь-яких проблем..

 • GoDaddy. Платформа може похвалитися професійною командою підтримки, яка є необхідною для будь-якої компанії, яка надає послуги хостингу та домену. Що стосується програмного забезпечення для створення веб-сайтів, GoDaddy має величезну базу знань, форум, щоб задати будь-яке запитання та підтримку по всьому світу по телефону. Користувачі можуть звертатися до менеджерів служби підтримки протягом робочого часу. Список усіх телефонних номерів по всьому світу ви можете знайти в розділі підтримки.

  Вони також вказують робочий час для певної країни. Компанія пропонує різні продукти, що включають не тільки інструменти та домени для створення веб-сайтів, а також сертифікати SSL, онлайн-аукціони та інше. З цієї причини ви навряд чи зіткнетесь із будь-якими труднощами, коли зв’яжетесь із фахівцем із підтримки, щоб вирішити будь-яку проблему.

Wix проти GoDaddy. У GoDaddy, здається, є більше варіантів для користувачів, щоб підтримувати зв’язок із командою підтримки. З іншого боку, вирішення проблеми може бути непростим, враховуючи кількість продуктів, які вони продають у GoDaddy. Менеджери Wix більше зосереджені на питаннях, пов’язаних переважно з процесом створення веб-сайтів.

5. Ціноутворення

 • Вікс. Платформа пропонує безкоштовний план, хоча має лише 500 МБ пам’яті без доменного імені або хостингу. Однак всього за $ 8,50 / місяць ви можете придбати комбінований план і отримати все необхідне в упаковці. Безпека даних SSL, безкоштовний хостинг та домен, безкоштовні шаблони, віджети та додатки вже включені в цю ціну.

  Чи потрібно створити більш складний веб-сайт з великою кількістю функцій і складною структурою? Безлімітний план Wix починається від $ 12,50 на місяць. Він ідеально підходить для великих проектів. Вам потрібен надійний веб-магазин? План електронної комерції підійде вам лише за 17 доларів на місяць. План VIP коштує $ 24,50 на місяць з додатковими можливостями для професійного маркетингу та електронних поштових кампаній.

 • ВіксGoDaddy
  Варіанти ціноутворення: &# x2714; Підключити домен (4,50 дол. / Міс);
  &# x2714; Комбо (8,50 дол. / Міс);
  &# x2714; Необмежений (12,50 дол. / Міс);
  &# x2714; Електронна комерція (Busines Basic) ($ 17 / міс);
  &# x2714; VIP ($ 24,50 / міс).
  &# x2714; Особисті (5,99 дол. / Міс);
  &# x2714; Бізнес ($ 9,99 / міс);
  &# x2714; Бізнес плюс (14,99 дол. / Міс);
  &# x2714; Онлайн-магазин ($ 19,99 / міс).
  Особливості:&# x2714; Без використання;
  &# x2714; Шаблони та віджети;
  &# x2714; Онлайн-магазин;
  &# x2714; Безкоштовний логотип та маркетингові функції.
  &# x2714; Хостинг + SSL;
  &# x2714; Інтеграція соціальних медіа;
  &# x2714; SEO;
  &# x2714; Інтеграція Apple Pay, PayPal та кредитних карт.
 • GoDaddy. Якщо ви вибрали це програмне забезпечення, підготуйтеся платити за кожну нову функцію та оновлення, які ви хочете додати. Планова ціна веб-сайту починається від $ 5,99 на місяць. Схоже, доступна пропозиція, чи не так?

  Однак він не включає жодних функцій та доповнень, які можуть знадобитися у майбутньому. Вам потрібно платити щонайменше $ 29 на місяць за план, який включає доповнення для електронної комерції. Якщо вам потрібен захист SSL та посилання на соціальні медіа, вам доведеться заплатити більше за плани Business або Business Plus, які коштують 9,99 дол. США та 14,99 дол. США відповідно..

Wix проти GoDaddy. Wix, безумовно, виглядає привабливіше з фінансової точки зору. Вам не потрібно платити окремо за кожен віджет, який потрібно додати. Користувач отримує все в упаковці за один щомісячний платіж.

Нижня лінія

Вибір платформи в основному залежить від цілей та цілей. Це буде цифровий магазин або веб-сайт малого бізнесу? Вам потрібно бути 100% впевненим; вибране програмне забезпечення має всі необхідні функції, які можуть вам знадобитися.

ВіксВікс це більш універсальна і гнучка платформа, яка буде чудово працювати для різних типів веб-сайтів. Він оснащений додатковими інструментами для налаштування, розширеним списком віджетів, доповнень та інтеграцій на додаток до передових технологій ADI та Corvid як для новачків, так і для спеціалізованих веб-дизайнерів. Він пропонує більш широкі варіанти з точки зору дизайну, а також подальше просування веб-сайтів, враховуючи SEO, блоги та деякі інші функції. Wix.com

GoDaddyGoDaddy може також чудово працювати на деяких невеликих та середніх веб-сайтах, а також інтернет-магазинах початкового рівня. У той же час це може бути добре і в плані хостинг-рішення. Однак, його розробнику веб-сайтів, безумовно, не вистачає гнучкості з невеликими інструментами для інтеграції, тоді як попередньо заданих макетів може бути недостатньо для надійного онлайн-проекту. GoDaddy.com

Підводячи підсумки, схоже, ми маємо очевидного переможця з такою кількістю нових та чудових інструментів.

Огляд діаграми порівняння

ВіксGoDaddy
Простота використання:Wix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтів
Особливості:Wix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтів
Конструкції:Wix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтів
Підтримка клієнтів:Wix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтів
Ціноутворення:Wix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтів
Загальний рахунок:Wix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтівWix vs GoDaddy Builder веб-сайтів

Спробуйте Wix зараз

 Це безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me