Wix проти Webnode

Wix проти Webnode


Wix та Webnode – це два розробники веб-сайтів, які оснащені розширеними функціями, шаблонами якості та потужними інструментами для налаштування дизайну.

У той же час є кілька нюансів, які відрізняють системи одна від одної, особливо якщо мова йде про їх основні цілі та наслідки.

Швидкий знімок:

ВіксВікс – це всесвітньо відомий все-в-одному розробник веб-сайтів, який дозволяє виконати широкий спектр завдань веб-побудови. Послуга користується популярністю завдяки простоті користування, зручності та інтуїтивному характеру. Wix.com

Веб-вузолWebnode – це хмарний веб-сайт, який створив чеська компанія. Він оснащений зручним інтерфейсом, цікавими, але трохи хитромудрими функціями, вражаючими шаблонами та різноманітністю налаштувань дизайну. Конструктор веб-сайтів в основному використовується для запуску двох типів веб-сайтів – персональних / бізнес-проектів та інтернет-магазинів. Webnode.com

Обидва розробники веб-сайтів здаються професійними та надійними на перший погляд. Хто з них, однак, може забезпечити більше переваг для сучасних користувачів? Чи є платформа, яка може запропонувати більш вдосконалені функції та інструменти? Які нюанси слід враховувати при виборі між цими послугами? Порівняння Webnode vs Wix допоможе усунути це.

1. Простота використання

 • Вікс. Розробник веб-сайтів відрізняється винятковою простотою використання та зручністю. Це результат редактора перетягувань, який система пропонує, багата колекція готових блоків та шаблонів, потужна служба підтримки клієнтів та шаблони якості, які можна використовувати для створення гідного веб-сайту.

  Платформа дає можливість це зробити розробити якісний веб-сайт з нуля, навіть якщо ви не професійний веб-дизайнер. Вам потрібно зареєструватися в сервісі, вибрати потрібний дизайн та налаштувати його, завантажуючи власний вміст.

  Стандартний редактор Wix

  Можна застосувати ефекти паралакса, інтегрувати медіа-файли (доступні різні формати), змінити фони та шрифти, кольорову схему веб-сайту та інші елементи. Ці кроки допоможуть вам отримати унікальний персоналізований веб-сайт з майже ніякими клопотами.

 • Веб-вузол. Зараз у розробника веб-сайтів налічується понад 30 мільйонів зареєстрованих користувачів, що робить одним з лідерів ніші. Сервіс підтримує понад 20 мов, що розширює аудиторію та дозволяє легко створювати багатомовні веб-сайти.

  Веб-редактор

  Зручний редактор перетягування сервісу дозволяє додавати потрібні розділи веб-сайту (наприклад, прайс-лист або контакти, наприклад) та вміст (публікації, відео, галереї, опитування тощо). Єдина проблема полягає в тому, що редактор Webnode не є досить інтуїтивно зрозумілим, і для його звикання потрібен певний час.

Wix проти Webnode. Що стосується простоти використання, то Wix простіший і зрозуміліший порівняно з Webnode. У той же час він є потужним і надає широкий набір функцій, які можна використовувати для створення веб-сайту. Це особливо важливо для недосвідчених користувачів, які шукають просту платформу для початку своїх проектів.

Веб-вузол, у свою чергу, важче освоїти. Його приладна панель є складнішою, і є кілька елементів, які ви повинні вивчити перед тим, як використовувати їх під час веб-дизайну. Таким чином, Wix має в цьому відношенні більше переваг.

2. Набір функцій та гнучкість

 • Вікс. Конструктор веб-сайтів може похвалитися безліччю функцій, розумне поєднання та інтеграція яких дозволяє створювати пристойні веб-сайти різного типу. Для початку у Wix є два варіанти редагування веб-сайтів, щоб задовольнити потреби та навички користувачів.

  Стандартний редактор Wix важче освоїти, це означає, що він працює краще для досвідчених користувачів. У стандартному редакторі є багато розділів та елементів, кожен з яких має помітний вплив на дизайн та продуктивність вашого веб-сайту.

  Другий варіант редагування веб-сайту – це вдосконалений інструмент ADI Wix. Це свого роду особистий помічник веб-дизайну, який дає вам інформативні підказки щодо кожного кроку процесу дизайну. Він також автоматично розробляє веб-сайт для вас на основі інформації, яку ви надасте на запит системи. Цей варіант простіший і економію часу, що, очевидно, працює краще для новачків.

  Редактор Wix ADI

  Wix App Market – ще одна родзинка системи та одна з її найвидатніших особливостей. Це головне місце для користувачів, де вони можуть зустріти кілька віджетів та додатків, щоб відповідати різним нішам.

  Wix також відомий своїм двигуном для ведення блогів, який дозволяє підключати блог до вашого веб-сайту. Це робиться за декілька клацань і дає можливість керувати, редагувати та оновлювати свій блог так, як вам подобається.

  Функція електронної комерції Wix також варта уваги. Це дає змогу запустити та керувати веб-магазином, використовуючи весь набір функцій послуги.

  Електронна комерція Wix ADI

  Розробник веб-сайтів також відзначився завдяки своїй потужності Особливість Turbo. Це набір передових технологій та інструментів, які мають на меті скоротити загальний час завантаження веб-сайту, і, таким чином, підвищити якість відео та зображень та підвищити рівень залучення клієнтів.

  Ще одна родзинка розробника веб-сайтів – можливість підключити форум до вашого веб-сайту, щоб створити інтернет-спільноту. Система пропонує зручний додаток для цієї мети, який дозволяє запускати нові розмови та теми, об’єднувати наявні теми та гілки форуму, додавати нові публікації та медіа-файли, вмикаючи можливість коментування тощо..

  Wix – це веб-сайт, який працює однаково чудово як для першокласників, так і для професійних дизайнерів. Останню категорію користувачів можна використовувати Wix Arena особливості. Він надає доступ до спільноти дизайнерів, де можна вибудувати партнерські відносини, знайти нових клієнтів і навіть скористатися спеціальними бонусами / пропозиціями від веб-розробника веб-сайту.

  Wix також виділяється серед натовпу завдяки своїй відкритій платформі для розробки Corvid, яку вважають потужною веб-програмою. Для використання цієї функції не потрібні навички та знання кодування, в той час як всі інструменти для створення веб-сайтів доступні в одному місці для більшої зручності.

  Wix нещодавно представила свою просунуту Інструмент сходження – бізнес-рішення «все в одному», яке включає багатий набір інструментів веб-дизайну – все в одному місці. Загалом, користувачі можуть вибирати між 20 продуктами, кожен орієнтований на виконання певного завдання для ефективного запуску, управління та просування вашого бізнесу. Ascend by Wix пропонує безліч переваг, щоб допомогти вам розробити правильну стратегію SEO, відстежувати тенденції поведінки клієнтів, застосовувати маркетингові функції тощо.

  Wix Ascend

  У розробника веб-сайтів є мобільний редактор, який дає змогу створювати веб-сайти, оптимізовані для перегляду мобільних пристроїв з самого початку. Користувачі можуть керувати окремо настільними та мобільними версіями веб-сайтів. Зміни, внесені у версію для настільних ПК, автоматично відображаються в мобільному режимі. Правки, внесені у версії веб-сайту для мобільних пристроїв, не відображатимуться у настільному варіанті.

  Wix Mobile Editor

  Нарешті, розробники Wix подбали про належне просування веб-сайтів, створених за допомогою системи. Потужний інструмент SEO Wiz дозволяє налаштувати всі необхідні параметри для гарної оптимізації веб-сайтів у пошукових системах. Для спрощення процесу система пропонує покрокові вказівки щодо того, як зробити все правильно. Також можна інтегрувати спеціальні показники та аналітичні інструменти з App Market для відстеження ефективності вашого веб-сайту, активності клієнтів, джерел трафіку та коливань, а також інших параметрів, які дуже важливі для вашого веб-сайту. Це безумовно допомагає веб-сайтам Wiz займати високі позиції в пошукових системах і протистояти нішевій конкуренції.

 • Веб-вузол. Webnode є повноцінним з функціями, навіть якщо ви користуєтеся безкоштовним планом. Незалежно від типу веб-сайту, який ви плануєте запустити, у вас є доступ до широких опцій електронної комерції, редактор HTML, можливість створити необмежену кількість сторінок, параметри блогів тощо..

  На відміну від Wix, Webnode не може похвалитися такою великою колекцією віджетів та додатків. Ви можете підключити свій веб-сайт до певних блоків, але ви не зможете інтегрувати корисні програми та віджети.

  Налаштування веб-вузла

  Webnode пропонує можливість запустити веб-магазин, але будьте готові до того, що він буде не таким потужним і багатим. Веб-сайти електронної комерції Webnode пропонують хороший асортимент товарів, але їм, безумовно, не вистачає деяких необхідних функцій, таких як варіанти імпорту / експорту, створення коду купона, можливість створювати варіанти товару тощо..

  Що стосується SEO, Webnode має достатньо варіантів для підвищення рейтингу вашого веб-сайту. Для цього ви можете налаштувати теги заголовків, заповнити метаописи, URL-адреси тощо. Не потрібно створювати мапу сайту самостійно – система автоматично зробить це за вас. Зверніть увагу, що наразі неможливо створити переадресацію 301, а в деяких шаблонах немає зручної для SEO структури заголовків..

Wix проти Webnode. Webnode, безумовно, відстає від Wix з точки зору набору функцій та гнучкості. Створення та керування якісними інтернет-магазинами та блогами за допомогою Webnode можливе, але воно має численні обмеження та не має обов’язкових функцій. Набір функцій системи не виглядає вражаючим, особливо в порівнянні з Wix, який надає доступ до декількох інструментів високого класу, включаючи функцію Ascend, Wix ADI, Wix Turbo, варіант створення форуму та багато іншого.

3. Конструкції

 • Вікс. Дизайнерська колекція системи є однією з найбільш обширних і вражаючих у ніші. На сьогоднішній день у розробника веб-сайтів є понад 550 шаблонів, при цьому нові розробляються та додаються до нього регулярно. Усі проекти Wix відрізняються винятковою якістю та чудовим зовнішнім виглядом. Вони попадають у понад 70 галерей шаблонів щодо тем, на які вони посилаються. Якщо з якоїсь причини вам не вдається знайти тему, яка вам сподобалася, ви можете вибрати порожній шаблон і почати створювати власний дизайн з нуля..

  Таблиця порівняння конструкцій

  ВіксВеб-вузол
  Кількість тем:550200
  Спеціальні теми:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
  Вартість тем:БезкоштовноБезкоштовно
  Візуальний редактор:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
  Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК НІ&# x2714; ТАК
  Мобільний редактор:&# x2714; ТАК&# x2714; НІ

  Налаштування шаблонів Wix не потребує великих зусиль та часу. Навіть новачок може впоратися із завданням на найвищому рівні, дотримуючись порад, які система автоматично генерує.

  Щоб покращити дизайн вашого веб-сайту, ви можете вибрати та змінити кольорову палітру, фони, шрифти та стилі. Можна також змінити типографіку, щоб вона підходила до дизайну вашого веб-сайту, редагувати меню, інтегрувати різні медіа-файли тощо. Більше того, ви можете додавати та налаштовувати смужки та стовпці, завантажуючи до них вміст, пов’язаний із веб-сайтом.

  Єдиний нюанс, який слід врахувати – це те, що Wix не дозволяє змінювати шаблон під час веб-дизайну. Якщо ви вирішите вибрати інший шаблон, весь поданий вміст буде втрачено, і вам доведеться починати з самого початку. Це означає, що вибір шаблону повинен бути продуманим і ретельно продуманим.

 • Веб-вузол. Колекція шаблонів для розробників веб-сайтів наразі включає понад 200 тем, але це залежить від типу проекту, над яким ви плануєте працювати. Однак система не відрізняється якістю шаблонів, і це добре видно з першого погляду. Навіть ті шаблони, які спочатку виглядають вражаючими, виявляються посередньою якістю, коли ви починаєте його налаштовувати.

  Усі шаблони Webnode відповідають за замовчуванням, і це очевидна перевага. Оскільки система в основному зосереджена на розробці персональних, ділових та електронних веб-сайтів, шаблони відповідають цим темам. Вони мають структуру, яка дотримується системної спеціалізації. Однак шаблони виглядають застарілими, особливо в порівнянні з тими, які пропонують інші сучасні розробники веб-сайтів. Багато тем схожі між собою, відрізняючись лише зображеннями та кольоровими схемами.

  Вибір дизайну зручний у Webnode. Ви можете переглянути бажані шаблони в повноекранному режимі, перш ніж прийняти рішення про свій вибір. Щоб налаштувати обрану тему, потрібно відредагувати кожен блок, на якому складається веб-сайт. У верхньому правому куті кожного блоку є кнопка налаштувань (шестірня), яка пропонує можливість редагувати кольори тексту та шрифту, вибирати фондові зображення або завантажувати власні..

  Як і Wix, Webnode не дозволяє змінювати вибрану тему на ходу. Ви повинні бути уважними при виборі.

Wix проти Webnode. Вам не потрібно бути професіоналом, щоб зрозуміти, що шаблони Wix набагато кращі, ніж шаблони Webnode. Wix по праву може похвалитися більш широкою колекцією тем, більш глибокими параметрами налаштування дизайну та більшою кількістю категорій шаблонів. Якість шаблонів Wix вище, ніж у тем Webnode. Це справжні зразки того, як повинні виглядати професійні теми. Webnode, своєю чергою, не забезпечує однаковий ступінь гнучкості дизайну. Його шаблони досить середні і виглядають досить схоже один на одного. Таким чином, якщо мова йде про Webnode, він навіть не може конкурувати з Wix в дизайнерському аспекті.

4. Підтримка клієнтів

 • Вікс. Конструктор веб-сайтів відомий професійною службою підтримки клієнтів. Ви можете переглядати бібліотеку з декількома порадами, багатою базою знань, навчальними посібниками з відео та текстами, корисними рекомендаціями та інструкціями. Існує також тематичний блог, який містить безліч відділень і розділів, що надають всю інформацію про послуги.
 • Веб-вузол. Підтримка клієнтів – одна із слабких сторін сервісу. Якість служб підтримки знаходиться на гідному рівні, тоді як кількість доступних варіантів залишає бажати кращого. Єдине рішення, яким ви можете скористатися тут, – це база знань. Він містить інформативні статті, розділені на кілька категорій на основі потенційних запитів користувачів.

Webnode vs Wix. Порівнюючи параметри підтримки клієнтів, Wix також займає набагато вище, ніж Webnode. Це пов’язано з різноманітністю служб підтримки, що включають широку базу знань, поради щодо тексту, текстові та відеоуроки, тематичний блог тощо. Webnode обмежує підтримку клієнтів лише базою знань. Це помітний недолік, особливо для початківців.

5. Ціноутворення

 • Вікс. Цінова політика розробника веб-сайтів – одне з його достоїнств. Вартість планів, безумовно, відповідає якості послуг, які вони надають. Система має вільний нескінченний план, який добре підходить для тестування системи, але не буде працювати над створенням веб-сайтів з нею.

  Зверніть увагу, що план домену Connect не вартує його вартості, оскільки він не видаляє рекламний банер служби з готового веб-сайту і не дозволяє використовувати власний веб-сайт. Який сенс модернізувати до цього? Якщо ви плануєте запустити гідний веб-сайт для особистого чи ділового використання, краще розпочати свій вибір із плану комбо. Цей варіант, а також інші платні плани постачаються з безкоштовним хостингом, підключенням доменних імен, дисковим простором (його обсяг може відрізнятися залежно від обраного плану), інтегрованою службою підтримки Google Analytics та Premium Customer.

 • ВіксВеб-вузол
  Варіанти ціноутворення:&# 10004; Підключити домен ($ 4,5 / міс);
  &# 10004; Комбо (8,50 дол. / Міс);
  &# 10004; Необмежений (12,50 дол. / Міс);
  &# 10004; електронна комерція (16,50 дол. / Міс);
  &# 10004; VIP ($ 24,50 / міс).
  &# 10004; Обмежено (3,95 дол. / Міс);
  &# 10004; Міні ($ 5,95 / міс);
  &# 10004; Стандартний ($ 11,95 / міс);
  &# 10004; Профі ($ 19,95 / міс).
  Особливості:&# 10004; Інструмент AI;
  &# 10004; Блог двигуна;
  &# 10004; Безкоштовний домен;
  &# 10004; Онлайн-магазин;
  &# 10004; Ринок додатків;
  &# 10004; Сходження Wix;
  &# 10004; Wix Turbo;
  &# 10004; Corvid від Wix;
  &# 10004; Форум Wix.
  &# 10004; Редактор HTML;
  &# 10004; Чуйні шаблони;
  &# 10004; Блок-редактор.
 • Веб-вузол. Розробник веб-сайтів спочатку позиціонує себе як безкоштовний сервіс. Однак, коли ви зрозумієте це, ви розумієте, що існує кілька платних варіантів вибору, виходячи з ваших потреб та очікувань. Обмежений план – це базовий план, який дозволяє приєднати власне доменне ім’я. Міні-план охоплює все необхідне для запуску простого, але вражаючого веб-сайту. Стандартний план – це збалансований план для будь-якого веб-сайту та найкращий вибір для всіх категорій користувачів, незалежно від рівня їхньої експертизи. План Profi, в свою чергу, дозволяє створювати повністю обладнані веб-сайти для професіоналів.

Wix проти Webnode. У Wix є більш гнучка цінова політика порівняно з Webnode. Цей вільний план дозволяє протестувати основні характеристики системи без поспіху і незручностей. У веб-вузла немає вільного плану, хоча він пропонує безкоштовний 14-денний пробний період. Щодо платних планів, то їх вартість однакова в обох системах. Однак у Wix є більш широкий вибір і, таким чином, здається кращим рішенням для користувачів, які шукають гідне співвідношення ціни та якості..

Нижня лінія

Wix та Webnode виглядають дуже різними з першого погляду. Коли ви почнете досліджувати платформи, то розумієте, що вони відрізняються від усіх точок, які ви маєте. Це стосується функціональності, простоти використання, налаштування дизайну, вибору шаблонів, підтримки клієнтів та цінової політики. Що стосується налаштування дизайну та підтримки клієнтів, Webnode дещо не вистачає функціональності.

ВіксВікс – це просунутий розробник веб-сайтів, який надає доступ до декількох функцій високого класу, унікальний інструмент ADI Wix, універсальні функції налаштування дизайну та рішення для редагування, а також доступна цінова політика, що відповідає потребам усіх категорій користувачів. Wix.com

Веб-вузолWebnode – це хмарний конструктор веб-сайтів, який також рясніє можливостями та параметрами налаштування дизайну, але ці параметри дещо менш інтуїтивні та потужні порівняно з Wix. На оволодіння системою потрібно більше часу, що не є найкращим рішенням для новачків. Webnode.com

Що стосується Wix, то розробник веб-сайтів відрізняється вибором дизайну, якістю шаблону, функціональністю та підтримкою. Як тільки ви вирішите запустити веб-сайт, має сенс спробувати обидва розробники веб-сайтів вибрати той, який найкраще підійде для вас. Однак наша рекомендація – Wix. Функціональність сервісу та зручність використання перевершують функції Webnode.

Wix vs Webnode: Порівняльна діаграма

ВіксВеб-вузол
1. Легкість10 з 108 з 10
2. Особливості10 з 107 з 10
3. Дизайн10 з 107 з 10
4. Підтримка10 з 108 з 10
5. Ціноутворення10 з 107 з 10
Загалом:10 з 107,4 з 10
Спробуй зараз Спробуй зараз
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me