Weebly проти Squarespace

Weebly проти Squarespace


Незалежно від того, чи шукаєте ви гідного розробника веб-сайтів, щоб запустити веб-сайт електронної комерції, або вам просто потрібна платформа для запуску будь-якого іншого типу веб-сайту, можливо, вам буде цікаво вибрати між Weebly та Squarespace.

Один погляд на зразки веб-сайтів, створених за допомогою цих систем, дає уявлення про те, наскільки функціональними, гнучкими та багатими функціями є ці платформи. Визначити лідера з самого початку майже неможливо, і саме тому це порівняння стане у нагоді мільйонам користувачів у всьому світі, які шукають гідних альтернатив веб-побудови..

Швидкий знімок:

WeeblyWeebly – є видатним представником галузі електронної комерції, яку також можна використовувати для запуску інших типів проектів. Заснована в 2006 році, система здобула всесвітнє визнання завдяки вдосконаленим інструментам налаштування, потужному набору функцій та розумній платі. Спочатку конструктор веб-сайтів використовувався як звичайний розробник веб-сайтів, але він зазнав помітних змін, які тепер використовуються як система побудови веб-магазинів.. weebly.com

Квадратний простірSquarespace – це один з найбільш впізнаваних та зручних розробників веб-сайтів, який здебільшого орієнтований на потреби творців і має багатий набір функцій, що більш ніж достатньо для покриття різноманітності потреб у веб-дизайні. Система однаково добре працює для новачків та експертів з веб-дизайну, які мають намір створювати та керувати блогами, невеликими інтернет-магазинами, професійними портфелями та веб-сайтами для малого бізнесу. Це прекрасний вибір, щоб показати свої продукти та послуги в найбільш вигідному світлі. squarespace.com

Обидва розробники веб-сайтів можуть багато запропонувати аудиторії, на яку вони орієнтовані. Всі створені з ними веб-сайти виглядають вражаюче, хоча кожна платформа має свої особливі параметри та відмінні особливості. Щоб визначити невимовного лідера порівняння, має сенс подивитися, що саме у кожної послуги є на складі. Сьогодні ми ставимо Squarespace vs Weebly головою, щоб переоцінити їх переваги та недоліки, беручи до уваги останні оновлення.

1. Простота використання

 • Weebly. Немає нічого складного при запуску веб-сайтів за допомогою Weebly, незалежно від того, який досвід веб-дизайну та досвід ви раніше мали. Система оснащена простим, зрозумілим, логічно структурованим, зручним для користувача та добре розробленим інтерфейсом, який не передбачає глибокої кривої навчання. Інформаційна панель сервісу також зрозуміла та проста, що забезпечує швидкий доступ до всієї необхідної інформації, наприклад статистики веб-сайтів, замовлень у магазинах, коментарів до блогу, корисних рекомендацій тощо.

  Weebly Редактор веб-сайтів

  Однією з безперечних підкреслень Weebly є його структура «коробки»: весь вміст, який ви плануєте додати на певну веб-сторінку, суворо підрозділяється на контейнери чи коробки. Щоб сформувати макет і структуру веб-сторінки, слід вибрати необхідні поля та перетягнути їх на сторінку. Ось так ви отримаєте добре розроблений веб-сайт із належним чином розташованими коробками вмісту без зайвих проблем.

  Макет сторінки

  Крім того, не потрібно бути експертом з кодування для запуску та управління веб-сайтами з Weebly. Незалежно від того, підключаєте ви доменне ім’я, змінюєте дані доступу до свого облікового запису чи додаєте іншу публікацію в блозі, все можна зробити лише кількома клацаннями, не потрібна складна термінологія, знання кодування або складний інтерфейс..

 • Квадратний простір. З часу останнього огляду Squarespace, розробник веб-сайтів придбав підвищену зручність використання з точки зору варіантів редагування. Більше не потрібно перемикатися між режимами попереднього перегляду та менеджером сайтів, щоб вносити зміни та контролювати їх.

  Натомість платформа стала розробником веб-сайтів WYSIWYG, яка пропонує вдосконалену функцію перетягування, що забезпечує виняткову простоту використання та робить процес редагування веб-сторінок набагато простішим, ніж раніше.

  Візуальний редактор Squarespace

  У Squarespace є вражаючий набір програм для iOS та три програми для Android. Програми iOS дозволяють писати та редагувати публікації в блогах, керувати коментарями, переглядати статистику, робити нотатки, а також завантажувати своє портфоліо на мобільний пристрій. У Squarespace також є додаток Apple Watch. Він дозволяє користувачам переглядати розширену візуалізацію кожного показника веб-сайту.

Weebly проти Squarespace. Системи оснащені логічно структурованими інтерфейсами, хоча, схоже, Weibly здається більш настроюваним: у нього є більше можливостей попереднього редагування вашої сторінки за допомогою інструмента «Макети сторінки». Squarespace, своєю чергою, трохи складніше, і потрібен час, щоб звикнути до свого редактора, особливо для нетехнологів, які використовують систему вперше.

2. Набір функцій та гнучкість

 • Weebly. Конструктор веб-сайтів відрізняється функцією та універсальністю. Спочатку розроблений як система “все в одному”, останнім часом він набув сильної уваги в галузі електронної комерції. Це сталося після придбання розробником веб-сайтів компанією Square у 2018 році. На сьогоднішній день система пропонує вражаючий набір стандартних функцій та функцій електронної комерції, які можна застосувати до будь-якого проекту.

  Якщо говорити про електронну комерційну орієнтацію системи, вона наповнена галузевими особливостями. Сюди входять гнучкі варіанти доставки, управління запасами, відстеження замовлень та товарних запасів, інтегрована кошик для покупок, відфільтрований пошук товару, мобільний магазин, коди купонів, фізичні / цифрові товари, простий та зручний процес завантаження та управління продуктом тощо.

  Суттєво електронна комерція

  Тут також доступний імпорт / експорт файлів CSV, щоб підвищити ефективність процесу складання каталогу товарів. Варіант уваги також варіює електронний маркетинговий варіант. Це допомагає інформувати своїх клієнтів про всі ділові події, оновлення, новини, спеціальні пропозиції та інші речі, які більшість клієнтів хотіли б знати заздалегідь..

  У Weebly є потужний і швидко розвивається центр додатків. Незважаючи на те, що його не можна порівняти з Wix App Market (який зараз вважається одним із наймасштабніших та створених веб-сайтів розробників веб-сайтів), все ще є багато додатків, віджетів та розширень (наприклад, чат у реальному часі, виклик, PinPoll тощо), які можна інтегрувати у ваш веб-сайт безкоштовно або платно, щоб забезпечити йому додаткову ефективність. Це робиться лише за кілька клацань, що не є проблемою навіть для початківців.

  Weebly дозволяє для управління веб-сайтом команди. З цією метою ви можете додавати користувачів і ділити їх на групи, щоб контролювати сторінки, до яких вони мають доступ. Розробник веб-сайтів також надає функціонально налаштовану систему ведення блогів з повним контролем над компонуванням та структурою публікацій, вдосконаленими інструментами управління коментарями, запланованим розміщенням публікацій та іншими функціями.

  Редактор блогу Weebly

  Крім того, Weebly співпрацює з IFTTT, щоб надати користувачам можливість підключати свої улюблені програми та продукти. Зокрема, ви можете створювати так звані рецепти. Наприклад, якщо ви опублікуєте відео у своєму обліковому записі YouTube, Weebly автоматично створить публікацію у вашому блозі. Ви можете вибрати готовий рецепт або створити свій власний, комбінуючи різні дії та тригери.

 • Квадратний простір. Розробник веб-сайтів є повнофункціональним, гнучким та заохочуючим для новачків. Незважаючи на те, він не пропонує інтегрованого магазину додатків або можливості додавати віджети та інші додатки, надані сторонніми дизайнерами. Однак у системі є багата колекція вбудованих додатків та віджетів, які допомагають максимально використати функціональність кожного веб-сайту, створеного за допомогою сервісу. Деякі з найпопулярніших і широко реалізованих додатків та додатків включають віджети для фотогалереїв, кнопки соціальних медіа та інструменти електронної комерції для веб-сайтів кафе та ресторанів.

  За допомогою Squarespace ви можете ефективно використовувати інтегровані засоби збору статистики для контролю статистики свого веб-сайту та позицій пошукових систем. Ви можете вибрати та скористатися програмою Squarespace Metrics або вирішити інтегрувати Google Analytics для відстеження всіх змін статистики.

  Розробники веб-сайтів досконалі в функціях електронної комерції, оскільки це дозволяє представити фізичні / цифрові продукти в найбільш вигідному світлі, запустивши і керуючи веб-магазинами. Ви можете підключити SSL-сертифікат до свого веб-сайту, щоб підвищити рівень його безпеки, створити заманливі вітрини шоу, додати / оновити галереї зображень та відео-продуктів, налаштувати та оновити ціни на продукцію, додати до 100 різних SKU (варіацій товару), встановити оплату Параметри та деталі доставки, введіть спеціальні пропозиції та знижки, щоб підвищити рівень залучення клієнтів.

  Електронна комерція у квадраті

  Як і у Weebly, у Squarespace є своя потужна платформа для ведення блогів, яка підтримує заплановані публікації та розширене управління коментарями. Користувачі площ простору можуть також надавати учасникам вибіркового доступу до панелі управління сайтом.

  Можливості SEO виглядають трохи менш обширними порівняно з тими, які пропонує Weebly of Вікс, наприклад. Є стандартні поля, які ви можете заповнити, щоб налаштувати основні параметри для сторінок продукту та розділів блогу. На відміну від інших систем, однак, Squarespace автоматично використовує назву продукту або заголовок повідомлення як SEO-заголовок веб-сторінки. Як результат, ви не можете змінити їх самостійно. Це невеликий недолік для користувачів, які вперше не знають подібних нюансів.

Weebly проти Squarespace. Обидва розробники веб-сайтів пропонують гідні інструменти для ведення блогів із гнучкими системами коментування, нативними платформами електронної комерції та надійним хостингом. Обидва дозволяють додавати декілька учасників із різним рівнем доступу. Weebly дозволяє користувачам налаштовувати свої теми за допомогою вбудованого редактора HTML / CSS, в той час як Squarespace дозволяє змінити все, починаючи від тегу відкриття doctype до нижнього колонтитулу. Weebly також більш орієнтований на електронну комерцію, пропонує ширший набір функцій для створення веб-магазинів. Це один з головних фактів, який робить систему лідером цього параметра порівняння.

3. Конструкції

Таблиця порівняння конструкцій

WeeblyКвадратний простір
Кількість тем:5567
Імпорт теми:&# x2714; ТАК✘ НІ
Візуальний редактор:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Зміна теми:&# x2714; ТАК✘ НІ
Оптимізовано для мобільних пристроїв:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Редактор коду CSS:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
 • Weebly. Конструктор веб-сайтів значно спрощує процес розробки веб-сайтів для користувачів на основі їх навичок кодування, ступеня обізнаності з веб-дизайном та рівня професіоналізму. Система дозволяє їм вибирати між трьома варіантами веб-дизайну – налаштування заздалегідь розроблених тем, використання готових шаблонів та інтеграцію персональних шаблонів..

  Розробник веб-сайтів пропонує понад 55 шаблонів на будь-який смак: від ультрасучасного мінімалізму до класичного та сміливого. Кожен шаблон має розширений редактор тем, який пропонує повний контроль HTML та CSS для більш глибокої настройки, тому нічого не виходить за межі Вашого досяжності. Всі типи шаблонів Weebly реагують. У Weebly є вбудований редактор мобільних пристроїв, де користувачі можуть вмикати та налагоджувати перегляд мобільного сайту.

  Якщо ви хочете вийти за рамки того, що пропонується в офіційній бібліотеці Weebly, ви можете або завантажити власний шаблон, або найняти розробника, щоб створити власну тему для вашого сайту. Також є можливість придбати готовий шаблон, розроблений спеціально для Weebly – на щастя, багато постачальників створюють теми Weebly там. Варіанти налаштування дизайну численні та універсальні.

 • Квадратний простір. Одним із найголовніших моментів, що стосуються розробника веб-сайтів, є те, що він приділяє більше уваги якості шаблонів веб-сайтів, розроблених у системі, а не їх кількості.

  Наразі тут існує близько 40 шаблонів, але ви можете бути на 100% впевнені у якості та настроюваності кожної обраної теми. Шаблони готові до мобільних пристроїв і можуть охоплювати будь-які галузі, в яких ви можете спеціалізуватися. До них відносяться цифрові магазини, блоги, професійні портфоліо, весільні веб-сайти, веб-сайти ресторанів та кафе тощо.

  Використовуючи Squarespace, ви можете особисто створити унікальну титульну сторінку для свого проекту. Просто заповніть сторінку необхідними блоками, відредагуйте фон, зображення, кольори, шрифти та інші медіа-файли, щоб надати титульній сторінці обкладинки вашого веб-сайту. Це особливо добре підходить для веб-сайтів на одній сторінці.

  Чи володієте основами HTML / CSS? Це фактично може допомогти вам максимально використати процес оформлення вашого веб-сайту. Ця функція доступна лише з точки зору бізнес-плану і дозволяє редагувати дизайн шаблону за допомогою інструментів, доступних на інформаційній панелі. Параметр скидання дозволить уникнути можливих проблем та помилок, сприяючи непогашеному результату.

Weebly проти Squarespace. Обидва розробники веб-сайтів чудові в плані дизайну, але теми Weebly виглядають більш різноманітними. Система також пропонує більше варіантів налаштування дизайну. Теми квадратного простору виглядають елегантно і стильно, але вони дещо одноманітні.

4. Підтримка клієнтів

 • Weebly. Weebly цілком зрозумілий для всіх, що, як правило, не створює проблем. Якщо у вас є такі, система надає доступ до розширеного довідкового центру, який містить відповіді на найпопулярніші запитання користувачів.

  Також є корисні поради та посібники, які допоможуть вам легко почати роботу. Панель управління Weebly пропонує пояснювальні спливаючі підказки та підказки, які допомагають зрозуміти значення того чи іншого елемента. Нарешті, у веб-розробника є чат, електронна пошта та телефонна підтримка, що має велике значення для всіх користувачів без винятку взагалі.

 • Квадратний простір. Платформа пропонує цілодобову підтримку електронної пошти та чату під час робочих днів. Компанія також пропонує широку базу знань, що складається з докладних посібників, відео, навчальних посібників, статей та семінарів. Також існує Q, керований громадою&Форум, де ви зможете легко знайти відповіді на сотні питань та взяти участь у дискусіях.

Квадратний простір проти Weebly. Обидва розробники веб-сайтів дбають про своїх клієнтів та надають різні види підтримки. До них відносяться підручники, поширені запитання, форуми, центри баз знань тощо. Однак, схоже, Weebly є більш орієнтованою на клієнта системою завдяки своїм чатам, підтримкам електронної пошти та телефону, а також інформаційній базі знань.

5. Цінова політика

 • Weebly. Цінова політика Weebly трохи відрізняється від тієї, яку пропонує більшість стандартних розробників веб-сайтів. Це пов’язано головним чином із підходом системи до аспекту формування цін. Система має два типи планів, розроблених для звичайних веб-сайтів та інтернет-магазинів.

  Таблиця цін для звичайних веб-сайтів містить п’ять планів, починаючи від безкоштовної підписки, необхідної для тестування набору функцій системи, і до 25 доларів США на місяць (з одноразовою щорічною оплатою) для найдорожчого бізнес-плану. Якщо говорити про інтернет-магазини, Weebly також пропонує 4 плани. Вартість планів починається з 8 доларів на місяць і сягає 38 доларів США на місяць (з одноразовою щорічною оплатою) за ексклюзивний План ефективності, орієнтований на досвідчених підприємців.

 • WeeblyКвадратний простір
  Варіанти ціноутворення:&# 10004; Стартер ($ 8 / міс);
  &# 10004; Про ($ 12 / міс);
  &# 10004; Бізнес ($ 25 / міс);
  &# 10004; Продуктивність ($ 38 / міс).
  &# 10004; Особисті ($ 12 / міс);
  &# 10004; Бізнес (18 дол. / Міс);
  &# 10004; Базовий магазин ($ 26 / міс);
  &# 10004; Розширений магазин ($ 40 / міс).
  Особливості:&# 10004; Безкоштовний план;
  &# 10004; Параметри членства;
  &# 10004; Онлайн-магазин;
  &# 10004; Маркетингові кампанії електронною поштою.
  &# 10004; Безкоштовне доменне ім’я;
  &# 10004; SSL-сертифікат;
  &# 10004; Цілодобова підтримка;
  &# 10004; Необмежений простір на диску та пропускну здатність;
  &# 10004; Веб-сайт для мобільних пристроїв.
 • Квадратний простір. На відміну від більшості відомих конкурентів, Squarespace не дотримується моделі freemium. У нього немає безкоштовних пакетів, але він пропонує безкоштовну 14-денну пробну версію, щоб звикнути до системи та вивчити її набір функцій.

  Дані кредитної картки та особиста інформація не потрібні для реєстрації на пробну версію. Крім того, є чотири платні плани, розділені на дві групи із щорічною знижкою підписки. Ціни варіюються від 12 дол. / Міс. До 40 дол. / Міс. Залежно від кількості продуктів, які ви збираєтесь продавати, та додатків для електронної комерції..

Weebly проти Squarespace. Очевидною перевагою Weebly є те, що у нього є вільний план, який ніколи не закінчується, і дозволяє публікувати простий сайт без реклами під власним доменним іменем всього за 8 доларів / місяць, тоді як найдешевша версія повнорозмірного веб-сайту Squarespace починається від 12 доларів / мо. Weebly також пропонує окремі пакети підписки для стандартних веб-сайтів та електронної комерції. Це також цінують багато користувачів.

Нижня лінія

То який із них кращий – Weebly чи Squarespace? Обидва розробники веб-сайтів пропонують широкий спектр функцій та інструментів, необхідних для вирішення різних завдань веб-дизайну. Важко назвати будь-яку з цих служб очевидним лідером з самого початку, оскільки кожна система може запропонувати сучасним користувачам і застосовує потужні набори функцій для виконання різних завдань веб-дизайну..

Детальний огляд та порівняння обох сервісів допомогли нам вирішити, що Weebly дещо переважає над Squarespace з точки зору його набору функцій, варіантів налаштування веб-дизайну та підходу до формування цінової політики..

WeeblyWeebly є розробником веб-сайтів, сфера застосування яких вийшла далеко за рамки стандартного використання. Зараз система вважається якісним розробником веб-сайтів електронної комерції, набір функцій орієнтований на цю нішу. weebly.com

Квадратний простірSquarespace – це гідний розробник веб-сайтів, який спочатку добре працює для представників творчих професій та власників малого бізнесу. Це дозволяє виділити плюси продуктів, пропонованих у вітринах веб-сайтів, відображаючи їх потужні характеристики на користь. squarespace.com

Weebly виглядає вигідніше, ніж Squarespace для тих, хто хоче створити веб-сайти легко і за короткий час. Ми вважаємо, що було б краще зробити замітку на Weebly, оскільки це дає набагато більше можливостей для вашого майбутнього веб-сайту. Якщо у вас все ще виникають сумніви, знайдіть час, щоб протестувати обидві системи, щоб визначити власного переможця або просто тестувати Вікс що може бути ідеальною альтернативою будь-якому з цих розробників веб-сайтів.

Огляд діаграми порівняння

WeeblyКвадратний простір
Простота використання:Weebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти Squarespace
Особливості:Weebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти Squarespace
Конструкції:Weebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти Squarespace
Підтримка клієнтів:Weebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти Squarespace
Ціноутворення:Weebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти Squarespace
Загальний рахунок:Weebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти SquarespaceWeebly проти Squarespace

Спробуйте Weebly Now

Це безкоштовно

Говард Мій профіль у Twitter Мій профіль у Facebook електронна пошта Мій профіль Linkedin

Про автора

Я Говард Стіл, засновник і головний редактор цього веб-сайту. Маючи понад 10 років веб-побудови, я знаю, наскільки складною та набридливою може бути ця задача для людини, яка не є ІТ. Ви не можете вирішити, яку послугу обрати? Не соромтеся запитати у мене поради. Просто опишіть потреби вашого веб-сайту, і я з радістю вам допоможу.

Головна »Порівняння» Weebly vs Squarespace

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map