Weebly проти Shopify

Weebly проти Shopify


Що стосується створення функціональних та привабливих веб-сайтів електронної комерції, вибір найбільш підходящого розробника веб-сайтів виявляється справжнім завданням.

Особливо це стосується новачків, яким не вистачає інформації про найпопулярніші платформи веб-побудови та їх основні характеристики. Weebly і Shopify – два розробники веб-сайтів, які дають можливість запускати та керувати якісними інтернет-магазинами.

Швидкий знімок:

WeeblyWeebly – це відомий представник ніші веб-дизайну електронної комерції, який здобув всесвітню популярність завдяки широкому вибору функцій, гнучкості та розумній ціновій політиці. Заснування платформи починається з 2006 року. З цього часу вона зазнала серйозних перетворень, щоб стати гідним інструментом побудови веб-електронної комерції.. weebly.com

ШопіруйтеШопіруйте – це всесвітньо відоме програмне забезпечення електронної комерції, яке в даний час вважається лідером галузі. Платформа може похвалитися широким та потужним набором функцій, високоякісними шаблонами електронної комерції, інструментами налаштування та численними інтеграціями. Використовуючи послугу, ви можете ефективно запускати та керувати малими та великими інтернет-магазинами, відрізняючись своїми параметрами та особливостями. Shopify.com

Ми вирішили полегшити це рішення і підготували це порівняння Shopify vs Weebly. Ми зупинимось на основних характеристиках цих розробників веб-сайтів з точки зору електронної комерції, щоб показати, що обидві платформи варті вашої уваги. Почнемо зараз.

1. Простота використання

 • Weebly. Завдяки детальному та інформативному посібнику із запуску, Weebly – це розумний вибір для тих користувачів, які збираються перейти на цю платформу з іншої. Він оснащений зрозумілою інформаційною панеллю, яка забезпечує швидкий доступ до необхідної інформації, включаючи статистику веб-сайту, коментарі до блогу, замовлення на магазини, корисні поради тощо.

  Weebly редактор

  Родзинкою платформи є те, що вона використовує «модель коробки», що означає, що весь вміст, який ви будете додавати на сторінку, потрапляє у конкретні контейнери (коробки), коли ви перетягуєте її на сторінку. Завдяки такому підходу ви не зіткнетеся з проблемами при перенесенні потрібного вмісту з однієї теми на іншу.

  Ніякі навички або досвід кодування не потрібні для створення потужного веб-сайту електронної комерції за допомогою Weebly. Просто виберіть тему, яка найбільше підходить для вашого бізнесу та налаштуйте його на свій смак. Вибирайте між десятками програм та віджетів (таких як слайд-шоу, галереї зображень, аудіо- та відеофайли, карти, вікно пошуку тощо), які легко інтегруються в будь-який шаблон Weebly. Кількість елементів, які ви можете додати на сторінку, необмежена.

  Weebly Dashboard

 • Шопіруйте. Що стосується Shopify, ви просто не зможете щось там зіпсувати. Це одна з особливостей, завдяки яким цей веб-сайт розробник є приємним вибором для будь-якого користувача, незалежно від досвіду та знань веб-побудови. Зареєструвавшись на платформі, дотримуйтесь інструкцій, щоб легко та зручно пройти всі етапи процесу створення веб-сторінок.

  Shopify Dashboard

  Налаштувавши всі необхідні настройки для вашого інтернет-магазину, ви можете покращити його дизайн за допомогою редактора Shopify Storefront. Це помітно спрощує процес створення вашого інтернет-магазину, розділивши екран на дві частини: ту, де ви внесете зміни, та ту, де ці зміни будуть відображені..

  Ще одна перевага Shopify полягає в тому, що він постачається з безкоштовними програмами для iOS та Android які дозволяють керувати сайтом електронної комерції на ходу. Усі зміни, внесені на мобільний пристрій, автоматично синхронізуються з вашим інтернет-магазином та Shopify POS.

Weebly проти Shopify. З точки зору зручності використання Weebly трохи простіше, ніж Shopify. Немає необхідності витрачати багато часу на освоєння нюансів процесу створення веб-сайтів з цим веб-сайтом. Просто виберіть шаблон і налаштуйте його відповідно до ваших потреб, використовуючи інтуїтивний інтерфейс та прості інструменти веб-дизайну, які завжди під рукою.

2. Набір функцій та гнучкість

 • Weebly. Розробник веб-сайтів пропонує ефективне поєднання гнучкості та функціональності. Він оснащений широким набором функцій електронної комерції, які кожен може використовувати для запуску та успішного керування гідним інтернет-магазином. Зосередженість електронної комерції розробника веб-сайтів стала ще виразнішою після придбання системи компанією Square у 2018 році.

  Суттєво електронна комерція

  Зараз Weebly пропонує безліч особливостей, що стосуються ніші, такі як інтегрована кошик для покупок, відстеження замовлень та запасів, гнучкі варіанти доставки, управління запасами, коди купонів, фізичні / цифрові товари, пошук відфільтрованого товару, мобільний магазин, простий та зручний процес завантаження та управління продуктом. тощо.

  Ви можете легко завантажувати продукти з файлів CSV, щоб прискорити процес складання каталогу. Weebly використовує переваги IFTTT, пропонуючи користувачам хороший шанс підключити різні продукти та програми для розробки автоматизованих подій та завдань. Це дуже зручно, коли мова йде про просування ваших товарів чи послуг через соціальні мережі чи інші ресурси.

  Система також пропонує зручну функцію маркетингу електронною поштою, яка допоможе вам сповіщати клієнтів про всі події, новини, новини, оновлення, спеціальні знижки та інші важливі речі, пов’язані з веб-магазином.

  Weebly App Center

  Центр додатків Weebly динамічно розвивається, пропонує колекцію послуг та додатків, будь-які з яких можна інтегрувати у ваш інтернет-магазин лише за кілька кліків. Додатки, які використовуються для створення унікального контенту, включають Live Chat, PinPoll та Call-Out-Box.

 • Шопіруйте. Програмне забезпечення електронної комерції, безумовно, займає високі позиції за функціональністю. Конструктор веб-сайтів може використовуватися як для розробки та управління інтернет-магазинами, так і для продажу продукції на вашій роздрібній магазині. Незалежно від обраного варіанту, ви не розчаруєтесь у запропонованій гнучкості та наборі функцій.

  Завдяки програмному забезпеченню POS, власники інтернет-магазинів користуються рядом переваг, такими як можливість користуватися своїми зовнішніми терміналами карт, створювати захищені кілька облікових записів персоналу, приймати замовлення в режимі офлайн, інтегруватися з іншими програмами Shopify і т.д. Ці параметри дозволяють посилене управління бізнесом.

  Shopify точка продажу

  Shopify виділяється з натовпу завдяки широкій можливості синхронізації та інтеграції. Ці можливості дозволяють збільшити продуктивність в Інтернет-магазині, використовуючи функціональні можливості, які мають на увазі інші системи. Таким чином, можна синхронізувати ваш обліковий запис Shopify з цим на Amazon, щоб розширити базу клієнтів і збільшити обсяг продажів. Те саме стосується інших популярних зовнішніх служб, таких як Xero, Quickbooks тощо.

  Щоб залучати своїх клієнтів до покупок, нещодавно Shopify представила вдосконалений інструмент розширеної реальності. Це дає можливість клієнтам переглядати товари, які їх цікавлять, з різних кутів.

  Безпека та конфіденційність інформації та платежів клієнтів – ще одна проблема, яка викликає занепокоєння. Розробники системи вжили спеціальних заходів для захисту кожного Інтернет-магазину від несанкціонованого доступу сторонніх осіб та шахрайських дій. Для підвищення безпеки вашого веб-сайту можна скористатися нещодавно введеною функцією захисту від шахрайства або підключити сертифікат SSL до інтернет-магазину.

  Програмне забезпечення пропонує широкі варіанти багатоканальної підтримки. Він створив партнерські відносини з соціальними мережами та іншими службами, де ви зможете ефективно відображати та просувати свої фізичні та цифрові продукти.

Weebly проти Shopify. Shopify безумовно є лідером порівняння. Система забезпечує потужний нестандартний набір функцій, широкі інструменти для налаштування дизайну, маркетингові варіанти, функції залучення клієнтів, гідні параметри коригування SEO. Це дає вам відповідальність за процес управління та контролю веб-магазину, що дуже важливо для будь-якого сумлінного підприємця.

3. Конструкції

Таблиця порівняння конструкцій

WeeblyШопіруйте
Кількість тем:5553
Вартість теми:Безкоштовно$ 0 – 180 доларів
Імпорт теми:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Зміна теми:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Оптимізовано для мобільних пристроїв:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Редактор коду CSS:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
 • Weebly. Що стосується дизайну, Weebly пропонує 3 варіанти залежно від навичок побудови веб-сторінок, досвіду та потреб користувачів. Таким чином, можна використовувати готові шаблони, налаштувати обрану тему або створити та інтегрувати особистий шаблон.

  Що стосується розробників Weebly, то намагаються йти в ногу з часом, платформа пропонує широкий вибір нових чуйних шаблонів, завдяки яким ваш магазин електронної комерції буде оптимізований для мобільного перегляду. Також є можливість завантажити власний шаблон – або той, який ви створили самостійно, або той, який ви придбали у сторонніх дизайнерів.

  Це, однак, не означає, що ви не зможете використовувати старі теми під час створення проектів електронної комерції, що реагують на мобільні пристрої. З цією метою Weebly має вбудований мобільний редактор, який надасть вашому інтернет-магазину мобільний вигляд та функціональність. Незалежно від режиму, який ви використовуєте під час редагування свого веб-сайту (на робочому столі чи мобільному пристрої), всі зміни автоматично синхронізуються.

 • Шопіруйте. Система забезпечує досить хороший вибір шаблонів електронної комерції. Вони доступні у безкоштовних та платних варіантах, із платними конструкціями, які мають кращу якість та більш глибокі варіанти налаштування. На сьогоднішній день існує 10 безкоштовних шаблонів та 51 платну тему, яку користувачі можуть переглядати. Вартість платних конструкцій починається від 140 доларів, залежно від ступеня налаштування та складності дизайну. Для зручності пошуку та економії часу шаблони підпадають під тематичні категорії. Вибираєте шаблон, який вас зацікавив, щоб надалі пристойно звертатись, використовуючи інструменти для налаштування дизайну.

  Таким чином, Shopify використовує передові Рідкий інструмент щоб ви могли повністю налаштувати свій інтернет-магазин. Інструмент стане чудовим рішенням для початківців та професіоналів веб-дизайну, які мають ідею вразити своїх ділових партнерів та клієнтів. Він відкриває чудовий досвід налаштування дизайну, надає доступ до декількох інструментів, інструкцій із технічних порад, технічних порад, рідких мовних ресурсів та іншого.

  Крім інтегрованих системних шаблонів, Shopify додатково дає можливість вибирати теми, розроблені популярними дизайнерами, такими як Pixel Union, Happy Cog та Clearleft (безкоштовно і платно). Якщо у вас є належні навички редагування HTML / CSS, ви можете вибрати дизайн, який вам подобається, і зробити його унікальним, використовуючи свої знання з програмування.

Weebly проти Shopify. Якщо говорити про дизайнерський аспект, Shopify виявляється більш кращим варіантом. Система передбачає можливість використовувати навички редагування коду для створення унікальних видатних конструкцій. Це забезпечує занурений досвід веб-дизайну, надання доступу до декількох варіантів налаштування дизайну, високоякісних шаблонів та сучасних рідинних інструментів.

4. Підтримка клієнтів

 • Weebly. Користувачі можуть скористатися різними послугами підтримки клієнтів від Weebly. З якою б проблемою ви не стикалися, ви неодмінно отримаєте професійну допомогу, яку надає команда Weebly.

  Таким чином, ви можете скористатися цінними підказками та спливаючими вікнами на панелі керування, спробувати допомогу в чаті за телефоном / електронною поштою / в прямому ефірі або зв’язатися з довідковим центром Weebly. Також можна зв’язатися із службою підтримки клієнтів служби через облікові записи соціальної мережі платформи у Facebook чи Twitter.

 • Шопіруйте. Варіанти підтримки клієнтів, які надає виробник веб-сайтів, безумовно, варті інвестицій в підписку. На платформі є інформаційний форум з безліччю тем, розділів, порад, інструкцій із практичними вказівками тощо. Також можна зв’язатися з Гуру Shopify за допомогою прямого чату або електронної пошти.

  Для тих користувачів, хто просто бавиться та спілкується, Shopify пропонує окремий розділ форуму поза темою. Більше того, у програмного забезпечення є власний канал YouTube з безліччю навчальних відеозаписів та навчальних посібників.

Shopify vs Weebly. І Weebly, і Shopify пропонують надійні варіанти підтримки клієнтів, але Shopify надає доступ до більшої кількості рішень. Користувачі мають можливість зв’язатися з командою служби підтримки клієнтів служби в будь-який час дня, переглядати інструкції із застосуванням інструкцій, зв’язатися з Shopify Guru, переглядати відео YouTube на каналі системи та перейти до вражаючого форуму спільноти, щоб знайти -відповіді на свої запитання.

5. Цінова політика

 • Weebly. Що стосується ціноутворення, у Weebly є різні пропозиції, що відповідають будь-яким потребам та бюджету. Платформа пропонує безкоштовний безлімітний план і 4 платні плани (Starter, Pro, Business, Performance). Якщо ви вибрали безкоштовну версію розробника веб-сайту, вам не буде нудно із системними оголошеннями.

  Натомість у нижньому колонтитулі вашого веб-сайту знайдеться невелике посилання Weebly. Вартість платних планів починається з 8 доларів на місяць за найдешевший без реклами план початківців і сягає 38 доларів на місяць для розширеного плану ефективності, який найкраще працює для власників бізнесу.

 • WeeblyШопіруйте
  Варіанти ціноутворення:✓ Стартер ($ 8 / міс);
  ✓ Pro ($ 12 / міс);
  ✓ Бізнес ($ 25 / міс);
  ✓ Продуктивність ($ 38 / міс).
  ✓ Lite ($ 9 / міс);
  ✓ Basic Shopify ($ 29 / міс);
  ✓ Shopify ($ 79 / міс);
  ✓ Розширений Shopify ($ 299 / міс).
  Особливості:✓ Безкоштовний план;
  ✓ Перетягніть&Drop Editor;
  ✓ Параметри членства;
  ✓ Інтернет-магазин;
  ✓ Маркетингові кампанії електронною поштою.
  ✓ Необмежена кількість продуктів;
  ✓ Безкоштовний SSL-сертифікат;
  ✓ Професійні звіти;
  ✓ Відмова від відновлення кошика;
  ✓ Розширений розробник звітів;
  ✓ Доставка в режимі реального часу.
 • Шопіруйте. Програмне забезпечення дозволяє протестувати його потужні функції протягом 14-денного пробного періоду, який надається взагалі безкоштовно. Як тільки ви будете готові до оновлення для платного плану і розпочати роботу над розробкою веб-магазину, ви зможете вибирати між чотирма платними підписками. Це: Light, Basic Shopify, Shopify та Advanced Shopify. Вартість планів починається з 9 доларів на місяць і сягає 299 доларів на місяць. Різниця між платними підписками здебільшого стосується тих інструментів та можливостей, які вони пропонують.

  Послуга надає 14-денну гарантію повернення грошей усім користувачам, які чомусь незадоволені системою або умовами, які вона пропонує. Майте на увазі, що Shopify стягує комісійні комісії за фінансові операції, здійснені в системі.

  Відсоток залежить від використовуваного плану. Зазвичай він становить від 0,5% до 2%, але він може бути зменшений навіть до 0% за розширеним планом, залежно від умов.

Weebly проти Shopify. Weebly і Shopify пропонують приємну цінову політику, яка відрізняється залежно від потреб, бізнес-цілей та бюджетів користувачів. Shopify, однак, має більш масштабні плани, що охоплюють переважну кількість потреб користувачів. Ціновий діапазон тут також досить великий, що дозволяє користувачам вибирати передплату, яка найбільше відповідає їхньому бюджету.

Нижня лінія

Отже, до якого варіанту слід скористатися – Weebly або Shopify? Це залежить від спеціалізації вашого бізнесу та побудови веб-сторінок. Вся справа в тому, що обидві платформи є повнофункціональними, гнучкими та функціональними, але кожна з них використовується для задоволення різних вимог.

Хоча Weebly в основному зосереджується на розробці невеликих та середніх інтернет-магазинів і пропонує більш обмежені можливості для цього, Shopify надає доступ до величезного спектру функцій електронної комерції для запуску малих та середніх веб-магазинів, а також гіпермаркетів.

Переглянувши обидві системи, тепер можна зробити висновок, що Shopify – це найкращий вибір для підприємців, які мають довгострокові цілі та потужні прагнення.

WeeblyWeebly є одним із найстаріших представників ринку електронної комерції, який є приємним вибором для створення дрібних та середніх інтернет-магазинів. Система за низькими цінами, і саме це робить її популярною серед власників бізнесу. Усього за $ 38 / місяць ви отримаєте повнофункціональний інтернет-магазин з можливістю додавати необмежену кількість продуктів, відсутність плати за трансакції, можливість генерувати купонні коди та вбудовану кошик для власного доменного імені. weebly.com

ШопіруйтеШопіруйте це відоме і найбільш надійне програмне забезпечення для електронної комерції, яке може охопити широкий спектр потреб веб-побудови електронної комерції. Система виділяється з натовпу завдяки чіткому фокусу на електронній комерції, високій якості шаблонів, глибоким інструментам налаштування дизайну та розумній ціновій політиці. Платформа надзвичайно гнучка, і саме це робить її найкращим рішенням для підприємців, які мають намір запустити потужний інтернет-магазин з безліччю особливостей і функцій, характерних для ніші.. Shopify.com

Зважаючи на це, ваш остаточний вибір повинен базуватися на поточних потребах бізнесу та бюджеті. Якщо ви готові інвестувати у потужний проект електронної комерції з гнучкими налаштуваннями дизайну, доступною ціновою політикою та вражаючим набором галузевих особливостей, то Shopify, безумовно, є платформою для використання.

Огляд діаграми порівняння

WeeblyШопіруйте
Простота використання:Weebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти Shopify
Особливості:Weebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти Shopify
Конструкції:Weebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти Shopify
Підтримка клієнтів:Weebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти Shopify
Ціноутворення:Weebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти Shopify
Загальний рахунок:Weebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти ShopifyWeebly проти Shopify

Спробуйте Shopify Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me