Вражаюче проти Wix: що краще?

Вражаюче проти Wix


Вражаюче і Вікс є розробниками веб-сайтів, які використовуються для проектування всіх типів веб-сайтів, починаючи з прості проекти на одній сторінці і аж до портфелів або веб-магазинів. Обидві системи мають виразні набори функцій та варіанти налаштування дизайну, необхідні для задоволення широкого спектру потреб користувачів. Однак кожен з них забезпечує персоналізовану функціональність, щоб відповідати вимогам новачків та плюсів веб-дизайну.

Wix та вражаюче мають різноманітні функції, варіанти ціноутворення та інструменти для налаштування дизайну, необхідні для запуску якісних веб-сайтів. Розробники веб-сайтів інтуїтивно зрозумілі та гнучкі, але все ж є вирішальні відмінності, які відрізняють їх один від одного. Щоб вибрати правильний інструмент, необхідно переглянути детально кожну систему. Це вірний спосіб визначити, який із них найбільше відповідає вашим потребам та вимогам.

Таблиця порівняння будівельників веб-сайтів

ВражаючеВікс
Наш результат:
Засновано:2012 рік2006 рік
Веб-сайт:https://www.strikingly.com/https://www.wix.com/
Найкраще для:Ділові веб-сайти, невеликі веб-магазини, портфелі, блогиБізнес-проекти, промо-веб-сайти, блоги, цільові сторінки, невеликі / середні веб-магазини
Легкість:ЛегкоДуже легко
Шаблони:Обмежений вибір безкоштовних чуйних конструкційСотні безкоштовних, оптимізованих для мобільних пристроїв дизайнів
Технічна підтримка:Потужна база знань, попередньо опублікувати контрольний список, форум ідей, чат 24/7 в реальному часіШирока база знань, система квитків, VIP-підтримка
Блог:Вбудований двигун блогівІнтегрована платформа блогів
Варіанти SEO:Широкі варіанти SEOПотужні та універсальні функції SEO
Ціноутворення:Безкоштовно до $ 49 / місБезкоштовно до $ 49 / міс
Більше інформації:Вражаюче огляд →Огляд Wix →

Вражаюче і Wix дозволяють запускати якісні веб-сайти, але більшість користувачів все ще стикаються з безліччю запитань і проблем, коли справа стосується вибору гідної платформи. Яка послуга може запропонувати більше? Який із них може охопити більш широкий спектр потреб у веб-дизайні, щоб забезпечити найкращий результат? Щоб дізнатися відповіді на ці та інші питання, має сенс детально переглянути та проаналізувати кожну систему. Це ми будемо робити відразу.

Вражаюче проти Wix: Загальний огляд

Вражаюче проти Wix: Загальний огляд

Вражаюче це сучасний майстер-розробник веб-сайтів, який придбав величезну популярність завдяки своїй гнучкості та функціональності. Система відповідає потребам усіх категорій користувачів, і вона заслуговує на гідну оцінку завдяки інтуїтивному характеру, зручності та простоті користування. ви не потрібно володіти навичками кодування чи фоном веб-дизайну запускати якісні веб-проекти за допомогою вражаючого – просто дотримуйтесь рекомендацій, порад та вказівок, які система генерує за замовчуванням, щоб забезпечити гідний результат.

Її інтерфейс інтуїтивний і без коду – як і сама система. Це справжня перевага для початківців, які ще ніколи не мали досвіду веб-дизайну, але ще не бажають запускати професійні повнофункціональні проекти. У той же час, вражаюче дозволяє вставити HTML / CSS-коди у колонтитул або заголовок веб-сайту.

Вражаюче проти Wix: що краще?

Вражаюче забезпечує простий та швидкий процес реєстрації, який можна завершити лише кількома клацаннями. Від вас очікується, що ви вкажете свої дані для входу та виберіть найбільш підходящий шаблон для початку роботи з системою. Завдяки зручному та зрозумілому досвіду веб-дизайну WYSIWYG та впорядкованому редагуванню вмісту, підтримуваному платформою, процес розробки веб-сайтів виявляється захоплюючим, цікавим, інтуїтивним, швидким та простим.

Що стосується того, що розробник веб-сайтів орієнтований в основному на потреби та навички новачків, його підхід до налаштування дизайну повністю відповідає їх вимогам. Саме це робить систему гідним вибором для цієї категорії користувачів. Щоб завершити проект із вражаючим часом, потрібно близько години-двох, навіть якщо це ваш перший досвід веб-дизайну коли-небудь.

Вікс визначила себе як всесвітньо відомий все-в-одному розробник веб-сайтів, який пропонує потужний набір функцій, інтегровані системи ведення блогів та електронної комерції, кілька варіантів редагування веб-сайтів та інструменти для налаштування дизайну високого класу. Це лише деякі функції, які зробили розробника веб-сайту лідером сучасного ринку веб-дизайну, який, схоже, не має серйозних конкурентів. Набір функцій системи більш ніж достатній, щоб дозволити першокласникам та досвідченим веб-розробникам запустити та керувати сучасними веб-проектами, готовими для мобільних пристроїв, які відрізняються спеціалізацією, рівнем складності, розміром та цілями.

Редактор Wix

Запуск у 2006 році, Wix тепер став провідним розробником веб-сайтів зі штаб-квартирою по всьому світу (Канада, США, Ізраїль, Німеччина, Ірландія, Литва, Індія, Бразилія, Україна тощо.). Ти можеш використовувати платформу для створення повнофункціональних веб-сайтів, навіть якщо у вас взагалі немає досвіду кодування чи веб-дизайну. За допомогою Wix можна запускати веб-сайти для бізнесу, блоги, бізнес-проекти, цільові сторінки, а також дрібні та середні інтернет-магазини. Система пропонує модель freemium, яка дозволяє протестувати її функціональність на безкоштовному плані, але все ж дає можливість перейти на одну з платних підписок, коли це потрібно.

Конструктор веб-сайтів відомий своїм широким вибором готових для мобільних пристроїв конструкцій, які на 100% настроюються і можуть бути персоналізовані відповідно до ваших потреб у зручному редакторі перетягування системи. Існує також великий вибір сучасних інструментів налаштування дизайну, ефективних системних інтеграцій та інших елементів, що сприяють легкому та безпроблемному процесу розробки веб-сайтів..

Wix – це чудовий вибір для всіх користувачів, яким не вистачає навичок веб-дизайну, але бажають висловити свої творчі ідеї для створення професійних веб-сайтів. Ця система відмінно підходить для моделей, художників, творців, музикантів, а також для підприємців, бажаючих створити онлайн-присутність для свого бізнесу.

Таким чином, Strikingly та Wix дійсно варті уваги користувачів, як якісні та функціональні розробники веб-сайтів. Наблизившись до їх гнучкості та наборів функцій, ви виявите, що Wix переважає над своїм конкурентом завдяки своїй простій інформаційній панелі, інтуїтивно зрозумілій панелі управління, яка рясніє функціями, інструментами та елементами, доступними тут для всіх.

Вражаюче проти Wix: який з них простіше у використанні?

Вражаюче проти Wix: який з них легше використовувати?

Вражаюче це багатогранний конструктор веб-сайтів, який чудово підходить для розробки різних типів проектів. Вони включають в себе веб-сайти, бізнес-проекти, цільові сторінки, блоги та портфелі. Можна також запустити невеликий веб-магазин, якщо це необхідно, оскільки система постачається з механізмом електронної комерції, реалізованим за допомогою інтеграції віджета Simple Store. Для управління та просування веб-магазину з системою ви зможете створювати та оновлювати галереї продуктів, налаштовувати та редагувати сторінки веб-магазину, коригувати налаштування доставки / оплати, експортувати / імпортувати продукти з файлів CSV, керувати клієнтськими замовленнями та виконувати кілька Завдання, пов’язані з веб-магазином.

Разюче електронна комерція

Крім розробки веб-сайтів електронної комерції, вражаюче дозволяє запускати та змінювати повнофункціональні блоги. Тут ви можете зробити додавання та оновлення публікацій, посилання на існуючі дописи та соціальні мережі, інтеграцію медіа-файлів (таких як зображення, відео, аудіо, графіка, кнопки CTA тощо), додавання коментарів тощо. Розробник веб-сайтів також відзначився завдяки інтегрованому ринку додатків, який нагадує запропонований Wix. Це найкраще місце для веб-дизайнерів, які шукають віджети та плагіни, які сприятимуть їх продуктивності. До найпопулярніших інтегрованих віджетів вражає бізнес, електронна комерція, соціальна мережа, пов’язані з документами і т.д..

Ще одна родзинка системи – наявність маркетингових функцій, які вона пропонує. Таким чином, розробник веб-сайтів надає можливість, що дозволяє використовувати потужний інструмент маркетингу електронної пошти, який дозволяє ефективно інтегруватися з MailChimp. Однак ця функція наразі доступна лише для абонентів Pro Plan.

Що стосується простоти у використанні, то вражаюче виявляється, що це одна з найпростіших систем, яка дозволяє обробляти всі етапи процесу веб-дизайну без зайвих зусиль і обізнаності з кодуванням. Простота виявляється на всіх етапах процесу розробки веб-сайтів, починаючи з процесу реєстрації та до остаточної публікації проекту. Поряд з інтуїтивно зрозумілим редактором дизайну, вражаюче надає доступ до розширеного редактора HTML / CSS, який дозволяє підписникам Pro Plan вносити зміни в колонтитули / колонтитули.

Інші помітні переваги розробника веб-сайтів – це варіанти інтеграції соціальних медіа, інтегрована аналітика веб-сайтів та маркетингові інструменти / функції, опція підключення сертифікатів SSL, мобільна оптимізація, реєстрація доменних імен та варіанти передачі..

Вікс виділяється з натовпу завдяки своєму вдосконаленому набору функцій, що дозволяє без проблем, зручно та просто розробити веб-сайт. Платформа поставляється з інтуїтивно зрозумілий редактор перетягування, чіткий інтерфейс та багатий асортимент інструментів для налаштування дизайну, за допомогою яких можна розпочати майже будь-який тип проекту, будь то бізнес-сайт, блог, веб-магазин, портфоліо чи цільову сторінку.

Однією з відмінних особливостей розробника веб-сайту є його широкі можливості редагування дизайну. Таким чином, система дає можливість початківцям працювати з інтегрованою Інструмент Wix ADI. Це дозволяє вам максимально використати функції штучного інтелекту розпочати якісний проект майже з нуля. Вам потрібно лише відповісти на запитання, які створює система, щоб вона дозволила розробити веб-сайт для вас в автоматизованому режимі. Якщо ви все ще хочете повністю налаштувати проект і володієте знаннями з програмування для цього, ви можете отримати доступ до програми інтегрований редактор Standard Wix виконати завдання самостійно.

Wix ADI

Як і у конкурента, Wix дозволяє вибирати та інтегрувати додатки та віджети з App Market. Тут є близько 300 платних і безкоштовних додатків, і всі додатки стануть прекрасним внеском у будь-який проект, над яким ви працюєте. Додатково Wix дозволяє створювати веб-додатки без необхідності будь-якого знання програмування. Це можливо завдяки застосуванню передових Захоплений Wix інструмент – конструктор веб-додатків, який робить майже всю роботу за вас.

Ринок додатків Wix

Нарешті, Wix забезпечує якісну електронну комерцію та ведення блогів. Система дозволяє встановлювати та керувати блогами та невеликими середніми інтернет-магазинами. Однак якщо ви плануєте розвивати гіпермаркет, Wix не буде найкращим рішенням для цього. Враховуйте всі ці нюанси, вирішуючи тип проекту, який ви хочете створити.

Платформа не передбачає усвідомлення основ кодування для проектування проектів з нею. Однак якщо є щось, чого ви не розумієте, або якщо вам потрібна професійна допомога, ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів служби. Він складається з великої бази знань, варіантів підтримки VIP, системи квитків та інших корисних рішень.

Коли він вирішує аспект простоти у використанні та зручності, і вражаючий, і Wix можуть багато чого запропонувати своїм підписникам. Wix, однак, є незаперечним переможцем у цій порівняльній частині та найкращим варіантом. Система виділяється з натовпу завдяки інтегрованій платформі блогів та електронної комерції, вдосконаленому інструменту Wix ADI, що працює на основі Штучного інтелекту, широкому ринку додатків, інструменті коду Wix та безлічі варіантів налаштування дизайну, необхідних для запуску професійного чуйного веб-сайту з нуля..

Вражаюче проти Wix: Дизайн та гнучкість

Вражаюче проти Wix: Дизайн та гнучкість

Вражаюче не може похвалитися великою колекцією шаблонів. В даний час його каталог налічує близько 30 дизайнів, які відрізняються приємною якістю. Однак усі конструкції налаштовані та чуйні, завдяки чому вони легко адаптуються до всіх мобільних та настільних пристроїв. Система дозволяє перемикатися між темами, а це означає, що ви можете вибрати інший дизайн посередині через процес створення веб-сайту. Що важливо, ви не втратите поданий раніше вміст, що економить ваші зусилля та час.

Побудовник веб-сайтів оснащений зручною функцією попереднього перегляду, яка дозволяє вам бачити, як буде виглядати ваш проект на мобільних та настільних пристроях. Усі теми ретельно розділені на категорії, виходячи з ніш, до яких вони належать. Це допомагає скоротити час пошуку користувачів та сприяє зручності системи. Користувачі програми Pro додатково мають доступ до функцій лише для мобільних пристроїв, які можуть додавати функціональні можливості на їх веб-сайтах.

Вражаюче шаблон

Один з найбільш вражаючих нюансів, який вражає вражаюче від інших розробників веб-сайтів, – це вдосконалений перемикач шаблонів, яка дозволяє надсилати текстові повідомлення та вивчати проекти, які можуть вас зацікавити. Просто активуйте функцію попереднього перегляду та подивіться, як буде виглядати ваш веб-сайт до його публікації. Якщо ви користуєтеся кодом, користувач, що вражає, ви можете вставляти коди у колонтитул / заголовок вашого веб-сайту, щоб надати йому більш персоналізований вигляд. Однак система не забезпечує більшої свободи в налаштуванні дизайну.

На відміну від вражаючого, Wix має помітне поширення в плані налаштування дизайну та гнучкості. Наразі розробник веб-сайтів має близько 550 професійних шаблонів, які також можна налаштувати відповідно до ваших потреб. За замовчуванням вони готові до мобільних пристроїв і поділяються на категорії, виходячи з ніш, на які вони посилаються. Крім того, можна вибрати серед популярних і нових шаблонів, які також виділені в окремі категорії. Для тих абонентів системи, які не можуть знайти підходящий дизайн від запропонованих платформою, є можливість вибрати порожній шаблон і розробити повністю персоналізований веб-сайт з нуля (див. справжні приклади веб-сайтів Wix).

Шаблони Wix

Єдиний недолік, про який ми вже згадували, – це той факт, що система не дозволяє змінювати шаблони під час налаштування проекту.. Отже, знайдіть свій час, щоб зробити розумний вибір. На щастя, в системі є можливість попереднього перегляду, щоб ви могли бачити, яку саме тему ви збираєтесь вибрати.

Крім стандартних варіантів редагування дизайну, Wix дозволяє робота над мобільною версією вашого проекту. Зверніть увагу, що всі зміни, внесені в мобільній версії, не відображатимуться в режимі робочого столу. Однак зміни, внесені у версію веб-сайту для настільних комп’ютерів, відображатимуться в мобільному режимі. Це дуже зручно та зручно для першокласників та професіоналів.

Якщо говорити про вибір дизайну та налаштування, навіть немає сенсу порівнювати Strikingly та Wix. Wix є чітким лідером у цій частині порівняння. Він долає свого конкурента за якістю та кількістю пропонованих шаблонів, кількістю інструментів для налаштування дизайну, свободою редагування шаблонів та іншими параметрами, що стосуються дизайну..

Вражаюче проти Wix: загальне порівняння цін

Вражаюче проти Wix: загальне порівняння цін

Вражаюча цінова політика є цілком доступною для всіх. У розробника веб-сайтів є вільний план, що дає можливість протестувати його функціональність протягом необмеженого періоду часу. Для тих користувачів, які вирішили скористатися розширеними функціями сервісу, є можливість перейти на одну з її платних підписок. Є три плани на вибір:

Вражаючі ціни

 • Обмежено ($ 8 / місяць виставляють рахунок) – власне доменне ім’я, 2 обмежені сайти, необмежений розмір безкоштовних сайтів, 50 Гб щомісячної пропускної здатності, 1 Гб місця на диску для кожного сайту, безкоштовний домен, підтримка 24/7, простий веб-магазин (5 товарів на сайт);
 • Про ($ 16 / місяць виставляється рахунок) – власне доменне ім’я, 3 про сайти, необмежена кількість безкоштовних сайтів, необмежена пропускна здатність, 3 Гб місця для зберігання на сайті, простий магазин (300 товарів на сайті), Вражаючий доступ до App Store, вбудовування HTML / CSS / JavaScript, відсутність системного банера реклами, захист паролем, завантаження користувальницького шрифту;
 • VIP ($ 49 / місяць рахунки щорічно) – 10 ГБ місця для зберігання на одному сайті, простий магазин (500 товарів на сайті), пріоритетне обслуговування клієнтів, інформаційні бюлетені (2000 контактів на місяць), керування акаунтами, підтримка англійського телефону.

Який би план ви не цікавили, ви можете протестувати його взагалі безкоштовно протягом 14-денного випробування. Вражаюче також вводяться знижки, що дозволяють економити великі кошти, якщо ви вирішили вибрати 2, 5 або 10-річний план і здійснити одноразовий платіж. Чим довший інтервал підписки, тим більша економія виявиться. Що вражає, ви можете отримати доменне ім’я за $ 24,95 / рік, і якщо вам потрібен електронний лист, що додається до нього, вартість становитиме $ 25 на рік.

Wix пропонує більш обширну та розумну політику ціноутворення порівняно з Strikingly. Він також має безкоштовний план, який ніколи не закінчується, і дозволяє створювати з ним необмежену кількість веб-сайтів. Щодо платних підписок, У Wix є кілька планів пропонується як частина стандартних планів та бізнес / електронна комерція. Ознайомтесь із їх умовами та послугами одразу:

Стандартні плани Wix

Стандартні плани Wix

 • Комбо ($ 13 / міс) – безкоштовний хостинг, відсутність системних рекламних банерів, безкоштовне підключення доменного імені;
 • Необмежений ($ 17 / міс) – 10 Гб місця для зберігання, необмежена пропускна здатність;
 • Про ($ 22 / міс) – інтегровані інструменти збору та статистики Google Analytics, 2 години місця для зберігання відео;
 • VIP ($ 39 / міс) – професійний логотип, підтримка першого пріоритету тощо.

Плани бізнесу / електронної комерції

Плани бізнесу / електронної комерції

 • Business Basic ($ 23 / міс) – прийом онлайн-платежів;
 • Бізнес необмежений ($ 27 / міс) – інструменти розвитку бізнесу, інтегрована платформа електронної комерції, спеціальні програми для підприємців;
 • Бізнес VIP ($ 49 / міс) – необмежена пропускна здатність, необмежений простір для зберігання відео, повний Wix Suite;
 • Підприємство (500 дол. / Міс) – комплексне бізнес-рішення, яке забезпечує найвищу функціональність та максимальну кількість інструментів.

Розробник веб-сайтів також відомий своїми щедрими спеціальними пропозиціями. Він має спеціальні знижки та бонуси (як-от a безкоштовне доменне ім’я) регулярно надається для підвищення лояльності клієнтів та заохочення нових користувачів приєднуватися до системи. До речі, у Wix є гарантія повернення грошей, яка дозволяє повернути гроші, які ви вклали в план. Ви можете використовувати цю опцію протягом 14 днів з моменту покупки.

Що стосується цінової політики, то вражаючий і Wix мають помірні ціни. Порівнюючи системи, проте ви виявите, що Wix все ще займає виграшні позиції. Хоча вартість планів, запропонованих обома розробниками веб-сайтів, майже однакова, варіанти, запропоновані редактором Wix, значно більші в порівнянні з тими, які надає Strikingly. Це не кажучи вже про сотні безкоштовних додатків, які платформа постачається для підвищення продуктивності веб-сайту.

Вражаюче проти Wix: який з них найкращий для SEO?

Вражаюче проти Wix: який з них найкращий для SEO?

Вражаюче дозволяє заповнити спеціальні параметри SEO вашого проекту, щоб забезпечити його високий рейтинг у пошукових системах. Таким чином, ви можете заповнити метатеги для окремих сторінок веб-сайту, а також для всього веб-сайту. Сюди входять заголовки, описи та ключові слова. Також можна вибрати та встановити категорію вашого веб-сайту, вибрати та встановити фавікон, зображення соціального обміну для вашого проекту тощо. Що важливо та зручно, розробник веб-сайту надає детальний контрольний список SEO, який надає корисні підказки щодо основних параметрів SEO, які потребують вдосконалення для підвищення рейтингу веб-сайтів Google.

Вражаюче SEO

Щоб отримати доступ до вражаючих параметрів SEO, вам слід перейти до розділу Налаштування, доступного на інформаційній панелі. Тут ви додатково натрапите на інструменти високого класу, які допоможуть збільшити видимість вашого веб-сайту. Для цього ви можете додати ключові слова до текстових заголовків, увімкнути функцію перевірки веб-сайту Google, призначити теги Image Alt та виконати інші кроки, необхідні для ефективної просування SEO..

Вікс – це SEO-зручний веб-розробник веб-сайтів, який дозволяє створювати такі проекти добре оптимізований для пошукових систем і, таким чином, краще індексуватися, щоб обіймати вищі посади. Це досягається завдяки використанню вдосконаленого інструменту SEO Wiz, який дає можливість налаштувати, редагувати та змінювати важливі параметри SEO. Зручні покрокові вказівки та підказки допоможуть вам зменшити кількість часу, вкладеного у просування на ваш веб-сайт, зберігаючи процес під контролем.

Поряд із інструментом SEO Wiz ви можете вибирати та інтегрувати спеціальні віджети та додатки, доступні на App Market. Вони дають можливість відстежувати статистику вашого веб-сайту, тим самим сприяючи кращому просуванню проектів. До них відносяться кнопки замовлення зворотного дзвінка, розповсюдження електронної пошти та інструменти соціальних мереж, онлайн-консультант, спливаючі вікна та маркетингові інструменти. Wix також дозволяє налаштувати параметри SEO веб-сайту (метатеги веб-сторінки, теги заголовків, теги Alt, інструменти для переадресації, посилання на якір, Google Analytics, перевірка веб-сайту тощо) в ручному режимі.

І вражаючий, і Wix забезпечують приємну SEO-оптимізацію веб-сайтів, створених з ними. Однак, Wix постачається з передовим інструментом SEO Wiz, а також спеціальними інтегрованими віджетами / додатками. Вони спрощують процес просування веб-сайтів, допомагаючи вчасно контролювати / налаштовувати необхідні параметри SEO.

Вражаюче проти Wix: що краще для веб-сайту малого бізнесу

Вражаюче проти Wix: що краще для веб-сайту малого бізнесу

Вражаюче є досить приємним вибором, коли мова йде про розробку ділових веб-сайтів. Система дозволяє керувати та редагувати різні типи бізнес-проектів. Конструктор веб-сайтів має широкий інтегрований набір функцій, який дозволяє завантажувати вміст, підключати користувацький домен, додавати нові розділи веб-сайту та редагувати дизайн проекту. Є можливість інтегрувати медіаблоки, контактні форми, інформаційні поля та інші бізнес-елементи, необхідні для цього типу веб-сайтів.

Якщо ви хочете інтегруватися з обліковими записами в соціальних мережах, вражаюче дозволяє підключити розділ соціальних каналів, щоб додатково змінити його відповідно до потреб вашого бізнесу. Конструктор веб-сайтів також дозволяє переглядати та аналізувати статистику вашого веб-сайту, щоб відстежувати кількість користувачів протягом певного періоду часу, місця, з яких вони приходять, сторінки, які вони відвідують частіше, джерела трафіку, популярні товари / послуги, що цікавлять користувачів тощо. Підприємці , які мають намір щось продати через веб-сайт, мають можливість підключити сертифікати SSL до своїх проектів, щоб забезпечити максимальну безпеку та використовувати інструмент маркетингу електронної пошти, щоб залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами..

Вікс відмінно підходить для створення ділових веб-сайтів, незалежно від того, про які ніші вони стосуються. Інтегрована функціональність, орієнтована на бізнес, особливо сподобається творцям, які мають намір продати свої твори (вироби ручної роботи, фотографії, фотографії, відео тощо.) в Інтернеті та заробляти з ними прибуток (див живі приклади)

Так само система буде корисною для власників готелі, кафе, ресторани, туристичні агенції та інші підприємства, які передбачають взаємодію / співпрацю з клієнтами. Щоб підвищити ефективність та популярність таких проектів, Wix дає змогу вибирати та інтегрувати декілька бізнес-віджетів зі свого ринку додатків (замовлення їжі / кімнати / квитків, різноманітні варіанти бронювання). Справжньою родзинкою розробника веб-сайтів є його просунута платформа Ascend. Це всебічний набір бізнес-інструментів (їх тут понад 20), що дозволяють здійснювати професійне управління та просування бізнес-сайтів.

Якщо вам потрібен якісний бізнес-сайт, то вибір між Strikingly та Wix взагалі не повинен бути складним. Набір інтегрованих функцій та інструментів для бізнесу Wix є дійсно вражаючим та потужним. Це забезпечує найкращий результат без серйозних вкладень часу та зусиль, навіть якщо ви не виробник веб-дизайну.

Який з них найкращий для електронної комерції – вражаючий або Wix?

Який із кращих для електронної комерції - вражаючий чи Wix?

Вражаюче Платформа електронної комерції не дуже потужна, але дозволяє запускати невеликий веб-магазин та керувати ним. Це можна зробити, активувавши відповідний розділ електронної комерції для подальшого завантаження / редагування продуктів та налаштування необхідних налаштувань веб-магазину. Ви також можете зайти на інформаційну панель для тестування різноманітних макетів, налаштування всього стилю вашого інтернет-магазину, налаштування параметрів оплати / доставки тощо.

Вражаюче не стягується жодна плата за транзакції за покупки / продажі, здійснені через його веб-магазини. Очікується, що ви заплатите за стандартну плату за транзакції Stripe / PayPal, яку передбачає система. Кількість товарів, які ви зможете продати, а також спектр послуг, якими ви скористаєтесь, залежить від плану підписки. Чим більше функцій та продуктів вам потрібно – тим вдосконаленіші (дорого) передплата повинна бути.

Вікс надає по-справжньому широкий набір функцій для розробки веб-сайтів електронної комерції. Функція підключення веб-магазину реалізується за допомогою інтеграції віджетів Wix Store. Віджет дозволяє створювати кілька карт товарів та привабливі вітрини, налаштовувати / керувати спеціальними параметрами веб-магазину, вибираючи з декількох віджетів електронної комерції, доступних на інтегрованому ринку Wix App. За допомогою Wix ви можете однаково додавати та продавати як фізичні, так і цифрові продукти, що значно розширює ваш потенціал електронної комерції (див. докази). Для підвищення лояльності клієнтів та заохочення нових клієнтів мати справу з вами, можна створити та запропонувати кілька знижок, бонусів, спеціальних пропозицій та навіть подарункових сертифікатів.

Більше того, Wix надає доступ до високоефективних інструментів для аналізу та статистики статистики, можливостей маркетингу / мережевого зв’язку електронної пошти, варіантів взаємодії з клієнтами, широких рішень щодо управління продуктами, альтернатив оплати / доставки, безлічі шаблонів електронної комерції та інших функцій / інструментів, необхідних для ваш маленький / середній веб-сайт електронної комерції.

Якщо говорити про аспект електронної комерції, то вибір найкращої платформи очевидний. Wix – це той самий конструктор веб-сайтів, який дозволяє ефективно, просто та зручно створювати / керувати веб-магазинами. Окрім широкого спектру інтегрованих функцій електронної комерції, розробник веб-сайтів також пропонує різноманітні інструменти маркетингу соціальних медіа та просування веб-сайтів, які сприятимуть більш ефективному просуванню вашого проекту електронної комерції..

Кого вибрати для блогів – вражаюче чи Wix?

Кого вибрати для блогів - вражаюче чи Wix?

Вражаюче дає можливість запустити і керувати приємним блогом. З цією метою слід просто додати розділ “Блог” на потрібну сторінку на ваш вибір і почати керувати / налаштовувати його відповідно до ваших потреб. Система дозволяє додавати необмежену кількість дописів та вставляти медіафайли в кожну з них, щоб надати вашому блогу необхідну функціональність. Це можуть бути зображення, цитати, елементи закладок у соціальних мережах, відео, кнопки із закликом до дії та що ні. Дивовижний редактор перетягування дозволяє впорядкувати та оновити вміст вашого блогу відповідно до ваших потреб. Ви можете налаштувати свої дописи в блозі та включити функції коментування / спільного використання в соціальних мережах, коли потрібно.

Вікс Платформа для ведення блогів досить потужна і багата. Конструктор веб-сайтів дозволяє запускати та керувати повнофункціональними блогами пов’язані з різними нішами. Система дозволяє додавати, планувати та редагувати публікації блогу, створювати кілька розділів та користувацьких каналів, включати функцію коментування, додавати / призначати категорії блогу, впорядковувати наявні публікації тощо. Колекція шаблонів Wix має окремий розділ блогу, де ви можете вибрати підходящий шаблон для подальшого налаштування за потребою. Крім того, ви можете додати розділ «Пропоновані публікації», скористатися передовою технологією AMP, імпортувати існуючий блог WordPress у Wix, налаштувати параметри SEO та виконати широкий спектр інших завдань, пов’язаних із блогом.

Вибираючи з вражаючих та Wix для потреб вашого блогу, безумовно, має сенс віддати перевагу Wix. У розробника веб-сайтів є потужна платформа для ведення блогів, на якій є багато функцій, інструментів та параметрів, необхідних для запуску / керування особистим або діловим блогом. Система також пропонує інструменти для управління блогами та маркетингом високого класу для ефективного просування вашого проекту в Інтернеті.

Ключові відмінності між вражаючим та Wix

ВражаючеВікс
Простота використання:Дивовижно – це простий у використанні розробник веб-сайтів, який сподобається новачкам та експертам веб-дизайну. Система дає змогу запускати / керувати діловими веб-сайтами, блогами, цільовими сторінками, портфелями і навіть невеликими веб-магазинами.Wix – це приємний вибір для новачків та експертів із веб-дизайну, хоча освоїти свого редактора може бути непросто. Конструктор веб-сайтів пропонує інструмент ADI Wix високого класу, який допомагає створити новий веб-сайт з нуля в автоматизованому режимі, використовуючи попередньо подану інформацію. Стандартний редактор дозволяє глибше налаштувати дизайн. Wix хороший для ділових веб-сайтів, блогів, портфелів, форумів, цільових сторінок та невеликих веб-магазинів.
Функціональність:Система відома своїми простими параметрами налаштування дизайну, інтегрованими платформами для ведення блогів та електронної комерції, варіантами інтеграції соціальних медіа, маркетингом, SEO, інструментами безпеки та статистики для відстеження статистики.Розробник веб-сайтів оснащений інтегрованим функціоналом високого класу. Крім потужних варіантів редагування дизайну, є доступ до його багатих платформ App Market, Wix Corvid та Ascend.
Дизайн:Дивовижно колекція шаблонів не багата. Тут налічується близько 30 шаблонів, але всі вони чуйні, сортуються за галузями, настроюються та якісно.Система дозволяє вибирати з понад 550 безкоштовних специфічних для промисловості конструкцій, які за замовчуванням настроюються та готові для мобільних пристроїв.
Електронна комерція:Конструктор веб-сайтів дозволяє запускати невеликі веб-магазини та керувати ними, створюючи галереї товарів, коригуючи параметри оплати / доставки, налаштовуючи параметри відображення вікон тощо.Wix Store дозволяє створювати невеликі та середні веб-магазини, надаючи доступ до багатьох інструментів та функцій електронної комерції.
Блог:Завдяки вражаючому ви також можете додати розділ блогу на будь-яку потрібну вам сторінку веб-сайту. Тут ви можете завантажувати нові публікації, редагувати існуючі, налаштовувати макет та дизайн блогу взагалі, інтегрувати медіа-файли тощо.Платформа для ведення блогів Wix дає змогу запускати та керувати блогами для особистого чи ділового використання, використовуючи розширений набір функцій системи.
Малий бізнес:Розробник веб-сайтів можна використовувати для запуску та управління проектами малого бізнесу, інтегруючи нові віджети та медіа-файли, завантажуючи новий вміст, налаштовуючи параметри SEO / безпеки тощо.Ця система хороша для малих бізнес-проектів, оскільки вона постачається з безліччю віджетів для бізнесу, вдосконаленою платформою Ascend, шаблонами ніш та іншими функціями, пов’язаними з бізнесом..
Ціноутворення:Вражаюче є безкоштовний план і три платні підписки, вартість яких починається з 8 доларів на місяць.У Wix є безкоштовний план і дві групи підписок для веб-сайтів Standard та Business / eCommerce. Їх вартість починається з 13 доларів на місяць.
SEO:Завдяки вражаючому, можна налаштувати та керувати параметрами SEO для вашого веб-сайту для максимізації його позицій у пошукових системах.Платформа дає можливість використовувати свій інструмент SEO Wiz для спрощення процесу SEO-оптимізації веб-сайту.
Підтримка клієнтів:Інформаційна база знань, зручна попередня публікація контрольного списку, Форум ідей, чат 24/7 в реальному часіПотужна база знань, система квитків, підтримка VIP

Висновок порівняння: що краще?

Вибираючи між Wix та вражаючим, слід враховувати кілька аспектів. Обидва розробники веб-сайтів орієнтовані на початківців та плюсів веб-дизайну, і обидва вони достатньо функціональні для розробки професійних проектів. Однак системи все ще відрізняються своїми можливостями налаштування дизайну та функціональністю, що в підсумку впливає на результат.

Wix є переможцем у всіх частинах порівняння. Конструктор веб-сайтів завоював популярність у мільйонів користувачів у всьому світі і не дарма. Це один із найповажніших, доступних та професійних розробників веб-сайтів, який можна придбати там, і його, безумовно, варто використовувати, якщо ви збираєтесь розробляти висококласні проекти.

Дивовижно – це сам розробник веб-сайтів, який оснащений інтегрованими функціями блогів та електронної комерції, App Market, шаблонами, що реагують на них, та багатьма функціями, що дозволяють створювати всі типи простих та складних проектів. Wix, в свою чергу, виділяється з натовпу завдяки інтегрованому інструменту Wix ADI, системам електронної комерції та блогів, функції Wix-коду, багатому ринку додатків та сотням професійних чуйних дизайнів. Саме ці особливості роблять його незаперечним лідером сучасної ніші веб-дизайну.

Вражаюче проти Wix: що краще? 5,0

 • Кращий все-в-одному розробник веб-сайтів
 • Wix ADI та стандартний редактор
 • Платформа Wix Ascend
 • Стандартні / Бізнес плани

Відвідайте веб-сайт wix.com Вражаюче проти Wix: що краще? 3.5

 • Нестандартна оптимізація мобільних пристроїв
 • Інтегровані двигуни блогу та магазину
 • Попередні публікації та контрольні списки SEO
 • Три платні підписки

Відвідайте веб-сайт strikingly.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me