Вражаюче проти Weebly

Вражаюче проти Weebly


Вражаюче і Weebly включаються до списку найкращих розробників веб-сайтів і не дарма. Ці системи виділяються серед натовпу завдяки своїй функціональності, гнучкості, можливостям налаштування дизайну, зручності роботи та простоті.

Обидві платформи користуються попитом у мільйонів користувачів по всьому світу, оскільки вони використовуються для запуску та управління різними типами проектів – від стандартних цільових сторінок і до інтернет-магазинів.

Швидкий знімок:

ВражаючеВражаюче – це багатогранний конструктор веб-сайтів, який сам зробив армію шанувальників завдяки простоті у використанні та орієнтації на різні категорії користувачів. Сервіс добре працює для всіх веб-дизайнерів, незалежно від рівня їхнього досвіду та навичок. Система чудово підходить для розробки односторінкових та стандартних веб-сайтів, які дозволяють користувачам зосередитися на конкретних ділових / особистих цілях. Вражаюче

WeeblyWeebly – це розробник хмарних веб-сайтів, який спочатку був запущений для цілей ведення блогів, але набув сильної уваги в галузі електронної комерції після придбання Square. Система дозволяє запускати привабливі та функціональні веб-сайти без єдиного рядка кодування. Його зручний редактор перетягування дозволяє створювати повнофункціональні веб-сайти без єдиного рядка кодування, але, можливо, є можливість вдосконаленого редагування коду для користувачів, які володіють компетенцією в ніші. weebly.com

Сьогодні ми раді заглибнутись у детальніше про це до відомих у всьому світі розробників веб-сайтів. У них багато спільного, і вони поділяють одну і ту ж мету – допомогти новачкам створювати сайти без коду. Однак їх підходи до процесу веб-дизайну все ще дещо відрізняються. Давайте зараз з’ясуємо, що саме можуть запропонувати платформи та яка з них переважає над конкурентом.

1. Простота використання

 • Вражаюче. Конструктор веб-сайтів вражає користувачів своєю простотою. Насправді, це один із важливих моментів системи. Дивовижно простий у навігації, і він зовсім не вимагає технічних навичок та веб-дизайну. Система підтримує внутрішнє редагування, що забезпечує повний веб-дизайн та налаштування WYSIWYG.

  Простота використання виявляється на всіх етапах процесу веб-розробки – починаючи з процесу реєстрації і аж до публікації проекту. Щоб зареєструватися в системі, спочатку потрібно вказати свою логінну інформацію, тобто електронну пошту, пароль та ім’я.

  Вражаючий редактор

  Побудовник веб-сайтів оснащений інтуїтивним редактором, який не тільки спрощує процес створення та управління веб-сайтом, але й робить його захоплюючим та цікавим для всіх. Як тільки ви потрапите на панель приладів, система редактора запропонує вам швидкий тур, щоб повідомити вас про нюанси роботи з ним.

  Загалом на створення веб-сайту з системою потрібно близько години. Вражаючі веб-сайти складаються з розділів, і ви можете змінити будь-який з них, щоб створити свій власний макет проекту. Що важливо, вам не потрібно бути експертом з веб-дизайну, щоб самостійно впоратися із завданням. Якщо ви все ще володієте навичками HTML / CSS, це буде бонусом для вас, оскільки ви зможете оновити програму Pro, щоб внести потрібні зміни у колонтитул / заголовок вашого веб-сайту.

 • Weebly. Система досить зрозуміла всім. У ньому є більше можливостей та інструментів, які можна запропонувати порівняно із вражаючими, але також досить елегантними та спрощеними. Він постачається з докладним посібником із запуску, який розкриває основи роботи зі службою та спрощує процес веб-дизайну загалом.

  Редактор Weebly – це інтуїтивно зрозумілий, простий, зрозумілий, добре продуманий і логічно структурований. На інформаційній панелі надається швидкий доступ до всієї необхідної інформації та параметрів, які можуть знадобитися для створення веб-сайтів. Ви не зіткнетесь із будь-якими проблемами, коли звертаєтесь до набору системних інструментів, навіть якщо ви новачок. Незалежно від того, чи плануєте ви інтегрувати галереї зображень, карти, слайд-шоу, рекламу продуктів, медіаплеєри або будь-які інші функції, Weebly дасть вам підказку, як це зробити з максимальною зручністю та легкістю.

  Weebly Редактор веб-сайтів

  Однак майте на увазі, що редактор веб-розробника не має кнопок скасувати / повторити, які дозволять скасувати внесені вами зміни.. Таким чином, відновити попередню версію веб-сайту неможливо. Вам слід з розумом зробити редагування веб-сайту, щоб не переробляти їх згодом.

  Weebly постачається з редактором перетягування, який дозволяє вибирати та розміщувати основні елементи веб-сайту у міру необхідності. Він також використовує режим “коробки” для правильної організації вмісту веб-сайту. Відповідно до моделі, весь вміст веб-сайту потрапляє в тематичні контейнери при перетягуванні на веб-сторінку. Це дозволяє вам легко розташувати його на сторінці і навіть перенести доступний вміст з одного шаблону в інший, якщо є така потреба. Це досить зручно і зручно для всіх.

Вражаюче проти Weebly. Обидві платформи мають зручні інформаційні панелі, де ви можете налаштувати основні налаштування свого облікового запису, та інтуїтивно зрозумілі редактори, які дозволяють проектувати свій сайт у середовищі редагування WYSIWYG. Перевага Weebly полягає в тому, що він підтримує функція перетягування та перетягування, у той час як із дивним чином нові елементи додаються на сторінку за допомогою вказівки та клацання.

2. Набір функцій та гнучкість

 • Вражаюче. Одразу після заснування розробник веб-сайтів зосереджувався в основному на розробці веб-сторінок на одній сторінці. З плином часу набір функцій та функціональність системи розширювався, щоб зробити її платформою, яка зараз використовується для запуску та управління різними проектами.

  Дивовижно поставляється з блогами та системами електронної комерції, реалізованими завдяки можливості інтегрувати функції простого блогу та простого магазину у свій проект, якщо ви збираєтесь завести блог чи веб-магазин. Якщо ви вирішите додати блог на свій веб-сайт, ви зможете публікувати та оновлювати статті, посилатися на інші публікації блогу та соціальні акаунти, включати функцію коментування користувача, вставляти медіа-файли (відео, зображення, кнопки CTA, котирування, елементи соціальних закладок тощо.).

  Вражаюче магазин

  Що стосується функцій електронної комерції, то розробник веб-сайтів дозволяє додавати веб-магазин на ваш веб-сайт шляхом активації та керування відповідним розділом. Ось так ви можете запустити веб-магазин, завантажити та налаштувати продукти, редагувати стиль веб-сайту, налаштовувати варіанти оплати та доставки тощо. Варіанти оплати включають смугу та PayPal. Інформаційна панель замовлень у розробнику дозволяє відстежувати ваш інвентар, замовлення та інші процеси; це дозволяє експортувати дані замовлення у файл CSV для легкого ведення бухгалтерського обліку.

  Ще однією родзинкою розробника веб-сайтів є його інтегрований App Market, де користувачі можуть знайти різні плагіни для додавання функціональності на свій сайт. Є додатки для бізнесу, соціальної сфери, електронної комерції, документів та інших програм. Користувачі Pro можуть вставляти будь-який HTML / CSS / JavaScript безпосередньо на свій сайт.

  Система також відома завдяки своєму мобільному дизайну. Ви можете перейти з робочого столу на планшетний або мобільний перегляд на будь-якій стадії процесу веб-розробки, щоб побачити результат у дії.

  Що стосується маркетингових варіантів, то вражаюче також є що запропонувати. Він постачається з інструментом маркетингу електронної пошти високого класу, який доступний лише для користувачів програми Pro та надає можливість інтегруватися з системою MailChimp. Крім того, можна додавати форми користувача та сторінки контактів до спеціальних полів веб-сайту. Це дозволяє користувачам зв’язуватися з вами, коли це необхідно.

 • Weebly. Будучи одним із найстаріших розробників сайтів (заснована в 2006 році), Weebly має вражаючий набір функцій. Крім розширеного ведення блогів та електронної комерції, що включає мобільну комерцію, розробник підтримує членство та декілька учасників. За допомогою Weebly можна створювати багатосторінкові веб-сайти. Це універсальний конструктор сайтів, який в основному використовується для створення блогів, портфелів, інтернет-магазинів та бізнес-сайтів.

  Хоча Weebly був створений з метою ведення блогів, тепер він має потужний фокус електронної комерції, що дозволяє створювати повнофункціональні інтернет-магазини, що відрізняються функціональністю та спеціалізацією ніші. Система наповнена функціями, характерними для бізнесу, що сприяють підвищенню продуктивності вашого веб-магазину. Система оснащена інтегрованою кошиком для покупок, варіантами завантаження та управління продуктами, зручною опцією фільтра пошуку, кількома налаштуваннями ексклюзивних пропозицій, фізичними / цифровими продуктами, предметами ручної роботи, додатковими послугами тощо.

  Суттєво електронна комерція

  Окрім функції електронної комерції, Weebly також дозволяє запустити та керувати блогом, використовуючи зручний редактор перетягування. Насправді весь процес створення блогу не займає більше пари хвилин, тоді як процес його управління залежить від розміру та складності веб-сайту. Таким чином, ви можете додавати та оновлювати повідомлення в блогах, планувати час їх публікації, вибирати параметри спільного використання соціальних медіа, включати системи коментування, заповнювати метатеги для різних публікацій, додавати колонтитули та заголовки тощо. Також є колекція безкоштовних шаблонів блогів ви можете переглянути, щоб вибрати той, який відповідає спеціалізації вашого блогу.

  Варті уваги також значні маркетингові інструменти. Таким чином, розробник веб-сайтів надає доступ до вдосконаленого інструменту Promote, який постачається з набором заздалегідь розроблених шаблонів для різних типів електронних листів, інструментами відстеження статистики, конструктором перетягування електронної пошти, технічною підтримкою та ін..

  Побудова веб-сайтів також виділяється з натовпу завдяки своїм варіантам відеохостингу, вдосконаленому редактору зображень, конструктору форм, обширному App Center з безліччю безкоштовних та платних віджетів та додатків, які можна інтегрувати та активувати лише одним натисканням клацання.

Вражаюче проти Weebly. Загалом, Weebly тут явний переможець. Незважаючи на те, вражаюче справляє враження та пропонує безліч чудових функцій для створення більшості типів веб-сайтів. Але все-таки він не може конкурувати з Weebly, що дозволяє глибше налаштувати та потужну інтеграцію електронної комерції. Обидва розробники сайтів пропонують безкоштовні мобільні додатки, що дозволяють користувачам керувати своїми сайтами в дорозі.

3. Конструкції

Таблиця порівняння конструкцій

ВражаючеWeebly
Кількість тем:2955
Спеціальні теми:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Вартість тем:БезкоштовноБезкоштовно
Візуальний редактор:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Зміна теми:✘ НІ&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:✘ НІ&# x2714; ТАК
 • Вражаюче. У розробника веб-сайтів є колекція сучасних і чистих чуйних шаблонів. Вони настроюються на 100%, і ви можете наразі обирати 29 тем, які постачаються з готовим вмістом. Ви можете залишити його таким, яким він є, або замінити власною інформацією. Дизайн зручно підрозділяти на категорії на основі тем, на які вони посилаються. До них належать бізнес, персональний, стартап, портфоліо, магазин та блог. Користувачі Pro можуть додавати функції лише для мобільних пристроїв (натискання на дзвінок, натискання на текст тощо.).

  Одним із незаперечних моментів для створення веб-сайтів є інструмент «Перемикач шаблонів», який дає змогу досліджувати та перевіряти всі теми, які вас цікавлять, без обмежень та втрати вмісту. Насправді ви можете перемикатися між конструкціями стільки разів, скільки вам потрібно, поки не знайдете той, який найкраще підходить до спеціалізації вашого веб-сайту. Ще одна велика перевага – наявність опції «Попередній перегляд», яка дозволяє вам бачити, як ваш проект буде виглядати після публікації. Якщо є щось, що вимагає редагування, ви можете зробити це, перш ніж зробити свій веб-сайт доступним в Інтернеті.

  Разюче шаблони

  Хоча, вражаюче не вимагає використання навичок кодування, ви все ще можете додати спеціальний HTML-код у колонтитул або заголовок веб-сайту, якщо ви знаєте, як це зробити. Однак ця функція доступна лише для користувачів програми Pro Plan. Початковий CSS-код, у свою чергу, взагалі неможливо редагувати. Таким чином, вражаючий не залишає багато місця для налаштування дизайну, але він дозволяє надати веб-сайту персоналізований вигляд.

 • Weebly. Колекція шаблонів розробника веб-сайтів набагато обширніша порівняно із вражаючою. Більше того, розробники служби постійно оновлюють її. На сьогоднішній день він налічує понад 55 дизайнів, які відповідають за замовчуванням і можуть бути відредаговані відповідно до ваших потреб.

  Можна вибрати три варіанти вибору шаблону. Перший – підібрати готову тему. Другий – вибрати дизайн, розроблений одним із сторонніх експертів. Фінал (і найпопулярніший) варіант – вибрати та налаштувати один із дизайнів, включених до колекції системи. Це рішення дозволяє створювати найбільш персоналізовані теми, оскільки розробник веб-сайтів постачається як з параметрами редагування WYSIWYG, так і з HTML / CSS.

  Редактор блогу Weebly

  Хороша новина полягає в тому, що теми Weebly можна змінювати, і ви можете перейти на інший дизайн у разі необхідності, не боячись втратити раніше поданий контент.

Вражаюче проти Weebly. Хоча параметри налаштування шаблону вражаюче дещо обмежені, Weebly дозволяє створити свободу творчості та багато можливостей редагування дизайну. Колекція шаблонів Weebly також більш обширна і є можливість, що дозволяє редагувати код, щоб надати проекту персоналізований дизайн. Це те, що робить Weebly переможцем з точки зору налаштування дизайну.

4. Підтримка клієнтів

 • Вражаюче. Вражаюче є обширна база знань із початковими відеоуроками та інформацією, що стосується системи. На самій панелі управління також є достатньо підказок. Додатково платформа пропонує зручний контрольний список попередньої публікації, який дозволяє переглянути необхідні кроки для запуску та публікації готового проекту. Ця функція особливо корисна для системних абонентів, які вперше почали працювати.

  Вражаюче є розширений розділ спільноти, який включає в себе Форум Ідеї, Блог та Обговорення міста, які допомагають Вам максимально використати варіанти пошуку системи. Нарешті, кожен користувач має можливість зв’язатися з командою підтримки електронною поштою або в режимі чату 24/7.

 • Weebly. У Weebly є величезний довідковий центр з багатьма відео-уроками, статтями з технічними рекомендаціями, підтримкою livechat та телефоном. Ви також можете надіслати запит електронною поштою. Дійшовши до панелі управління, ви будете вражені, коли побачите кілька підказок та спливаючих вікон, що спрощують процес дослідження системи..

Вражаюче проти Weebly. Обидва розробники веб-сайтів пропонують розширені варіанти підтримки клієнтів, які дозволяють запускати, керувати та просувати проекти, побудовані разом із ними. З якими б проблемами ви не стикалися, працюючи з платформами, ви зможете вибрати з декількох рішень підтримки, щоб знайти відповіді на свої запитання.

5. Цінова політика

 • Вражаюче. Вражаюче – це веб-сервіс freemium. Ви можете опублікувати скільки завгодно сайтів з безкоштовними функціями. Для розширеного налаштування є три платні пакети, а саме обмежені, про і VIP плани. Система дозволяє безкоштовно протестувати кожну з цих підписок під час 14-денного пробного періоду, щоб перевірити, чи відповідають їх функції вашим потребам та вимогам веб-дизайну чи ні. Вартість планів складає 12 доларів на місяць, 20 доларів на місяць та 48 доларів США на місяць відповідно.

  Вражаюче ціни

  До речі, ви можете оплатити цілий рік або за 2, 5 та 10 років користування послугою одразу. Чим більше тривалість, тим більше грошей ви зможете заощадити в довгостроковій перспективі. Крім того, вам запропонують придбати доменне ім’я за 24,95 на рік або те, що має власну електронну пошту. Останнє обійдеться вам у 25 доларів на рік.

 • Weebly. Конструктор веб-сайтів дозволяє вибирати між двома типами підписок – для стандартних веб-сайтів та для інтернет-магазинів. Якщо ви маєте намір розпочати звичайний проект, у вас буде можливість вибирати підписки Free, Connect, Starter, Pro та Business. Їх вартість становитиме 0, 4, 8, 12, 25 та 25 доларів США на місяць відповідно, якщо ви здійснили разовий платіж. Хочете запустити та керувати повнофункціональним веб-магазином? Тоді у вас буде можливість вибрати розширений план ефективності, який спеціально орієнтований на потреби роздрібної торгівлі і дозволяє створити масштабний веб-магазин. Вартість передплати складає 38 доларів США на місяць.

  Цінові ціни

ВражаючеWeebly
Варіанти ціноутворення:&# 10004; Обмежено ($ 12 / міс);
&# 10004; Про ($ 20 / міс);
VIP ($ 48 / міс);
&# 10004; Підключення ($ 4 / міс);
&# 10004; Стартер ($ 8 / міс);
&# 10004; Про ($ 12 / міс);
&# 10004; Бізнес ($ 25 / міс);
&# 10004; Продуктивність ($ 38 / міс).
Особливості:&# 10004; Необмежена смуга пропускання;
&# 10004; Вбудувати HTML-код;
&# 10004; Безлімітні безкоштовні сайти;
&# 10004; Рішення електронної комерції.
&# 10004; Безпека SSL;
&# 10004; Вбудований кошик;
&# 10004; Інструменти SEO;
&# 10004; Жива підтримка;
&# 10004; Чуйні теми.

Вражаюче проти Weebly. Угода Weebly виглядає привабливіше, і тут є більше свободи вибору. Конструктор веб-сайтів дозволяє вибирати плани для стандартних веб-сайтів та електронної комерції. Існує п’ять платних підписок, які слід врахувати, і кожна з них має гідні умови. Вражаюча цінова політика також є помірною, але у неї менше підписок порівняно з конкурентом.

Нижня лінія

Вражаюче та Weebly – це ті, хто розробляє веб-сайти, які заглиблюються у список найкращих інструментів для створення веб-сайтів. Обидва вони мають функціональний характер, і їх обидва можна використовувати для запуску та ефективного управління якісними проектами.

ВражаючеВражаюче – це розробник веб-сайтів, який відомий своєю простотою використання, інтуїтивним характером, чуйним підходом до дизайну веб-сайтів та доступністю. Систему можна використовувати для започаткування особистих та ділових проектів, а також це чудовий вибір для початківців та професіоналів веб-дизайну. Вражаюче

WeeblyWeebly – це відомий майстер-розробник веб-сайтів, який легко вивчити та використовувати, але він пропонує відмінний набір функцій, необхідних для запуску та управління якісним проектом. Розробник веб-сайтів постачається з колекцією чуйних шаблонів, що настроюються, потужним механізмом електронної комерції та планами помірного ціноутворення для задоволення різноманітних потреб. weebly.com

Отже, яку послугу можна вважати кращим вибором? Після всіх тестів ми дійшли такого висновку: кожна система має щось особливе запропонувати користувачам. Хоча вражаюче працює краще для початківців через обмежені можливості налаштування дизайну, Weebly є прекрасним рішенням для всіх категорій користувачів. Конструктор веб-сайтів відрізняється функцією, зручним для користувачів та гнучким, що робить його більш кращим рішенням у довгостроковій перспективі.

Вражаюче проти Weebly: Порівняльна діаграма

ВражаючеWeebly
1. Легкість8 з 109 з 10
2. Особливості8 з 109 з 10
3. Дизайн8 з 109 з 10
4. Підтримка9 з 1010 з 10
5. Ціноутворення9 з 1010 з 10
Загалом:8,4 з 109,4 з 10
Спробуй зараз Спробуй зараз
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me