Вебідо проти Вікс

Поки Вікс Розробник веб-сайтів існує з 2007 року, коли він вийшов на ринок як платформа на базі Flash, Вебідо щойно дебютував у 2013 році.


Огляд діаграми порівняння

ВебідоВікс
Простота використання:4/55/5
Особливості:5/55/5
Конструкції:4/55/5
Підтримка:5/55/5
Ціноутворення:4/55/5
Загальний рахунок:4.6 / 55/5

На поверхні може виявитись, що обидві платформи дуже схожі: вони підтримують фронтальне редагування, пропонують включений хостинг, готові шаблони, віджети, що легко інтегруються тощо..

Однак, якщо копати глибше, ви побачите, що ці розробники веб-сайтів досить різні, кожен пропонує унікальний набір функцій та можливості.

Просто швидка сторона: оновлюючи цю статтю порівняння, ми вирішили додати цей короткий підсумок та порівняльну таблицю порівняння Webydo vs Wix для тих із вас, хто поспішає та просто бажає отримати швидку відповідь:

Webydo – це розміщений набір веб-дизайнів без коду, чітко орієнтований на професійних дизайнерів та агентств. Wix – це перекладач сайтів, який обслуговує аудиторію для початківців. Це так. Але вам слід прочитати довгу відповідь �� .

№1 Простота використання

 • Вікс. Wix дуже легко. Після закінчення роботи майстра з реєстрації вас буде переспрямовано на розробника або Wix ADI інтерфейс. Конструктор підтримує редагування перетягування та вбудовування: просто виберіть елемент дизайну або віджет на панелі інструментів, перетягніть його на сторінку та відпустіть його. Двічі клацніть елемент для подальшого редагування.

  Редактор Wix

  У Wix обмежень немає – ви можете розміщувати елементи, де хочете, на полотні. З одного боку, це справді щедро. З іншого боку, такий підхід може призвести до багатьох небажаних сценаріїв.

  Спочатку, через відсутність макету “поля”, додавання нового елемента, скажімо, вгорі сторінки, може бути кошмаром. Вам доведеться переміщати всі існуючі елементи по одній сторінці вниз, щоб звільнити місце для нового об’єкта.

  Друге, такий підхід унеможливлює обмін темами – ви можете нескінченно змінювати поточний дизайн, але не можете повернутися до каталогу шаблонів, щоб змінити тему. Якщо потрібно терміново переробити ваш сайт за допомогою іншого шаблону Wix – ви можете створити свій сайт знову з самого початку і потім транспортувати свій преміум-акаунт на цей сайт.

  Замовник не завжди має рацію. Багато будівельників сайтів застосовують певні структурні обмеження, щоб їх користувачі могли уникнути зайвих розладів у майбутньому. Деякі навіть не дозволяють користувачам вибирати окремі кольори – лише кольорові палітри – щоб уникнути невідповідних кольорових схем та інших неполадок, пов’язаних із дизайном..

 • Вебідо. Як і у Wix, Webydo дозволяє користувачам додавати елементи сторінки, просто перетягуючи їх на полотно, а також вносити зміни в зручне для редагування середовище WYSIWYG. Однак далеко не націлений на аудиторію для початківців.

  Редактор Webydo

  Система має більш круту криву навчання. Він розроблений за традицією Photoshop або InDesign, а це означає, що він є повним професійним інструментом, призначеним для дизайну.

  Це фактично ключова відмінність. Webydo призначений насамперед для професійних дизайнерів, які вже знайомі зі складними інтерфейсами. Коли ви перебуваєте на панелі керування, ви можете вибрати між ДизайнЗміст, і Попередній перегляд режими.

  The Режим дизайну дозволяє створювати дизайн, а режим вмісту призначений для редагування вмісту. Це дійсно зручно. Ви можете надати своїм клієнтам доступ до редагування вмісту без необхідності відкривати систему управління дизайном. Більше того, ви можете зробити певні елементи, які не можна редагувати користувачами CMS, просто встановивши відповідний прапорець. Це неможливо за допомогою Wix.

Вікс проти Вебідо. Обидва розробники веб-сайтів відмінні тим, що роблять: Вікс пропонує суперпростий інтерфейс для початківців, поки Вебідо забезпечує повністю завантажений веб-дизайн інструментарій для тих, хто знає річ або дві про дизайн.

№2 Набір функцій та гнучкість

 • Вебідо. Набір функцій Webydo відображає потреби цільового клієнта, а саме бажання створювати сайти без коду. Отже, будівельник в основному працює як студія веб-дизайну для незалежних дизайнерів та цілих агентств, де творці можуть малювати прекрасні веб-сайти та бачити їх у дії, не вимагаючи передавати кодуючу частину кодерам..

  Режим вмісту Webydo

  З тієї ж причини вони пропонують цілий ряд унікальних рішень для управління та брендингу: Побудуйте свій бренд, Рахунок мій клієнт, кілька учасників та багато іншого.

  Брендінг Webydo

  Якщо говорити про розширюваність, Webydo не може похвалитися безліччю додатків і віджетів (за винятком додатків магазину). Це більше статичний конструктор веб-сайтів: ви малюєте прототип, а потім експортуєте його код і передаєте розробникам, якщо потрібно внести власні модифікації..

  Блог та електронна комерція. Система пропонує власне рішення для електронної комерції, де ви можете легко додати стільки продуктів, скільки вам потрібно.

  Електронна комерція Webydo

  Для додавання новин або будь-яких інших повторюваних публікацій на ваш веб-сайт вони пропонують режим блогу. Ця функція дозволяє створити єдиний шаблон для всіх майбутніх публікацій (щоб ваші клієнти могли самостійно додавати нові записи).

  Блог Webydo

  Дивіться повний перелік функцій нашого поглибленого Webydo огляд.

 • Вікс. Wix пропонує менше функціональних можливостей, але більше додатків і віджетів, таких як онлайн-бронювання, чат в прямому ефірі, календар тощо. Їх можна знайти в Ринок додатків Wix. Є як безкоштовні, так і преміальні рішення.

  Ринок додатків Wix

  Оскільки Wix в основному орієнтований на кінцевих користувачів, які найчастіше є власниками малого бізнесу, їх команда постійно працює над створенням готових рішень під ключ для різних галузей. Таким чином, вони вже випустили WixHotels&Ресторани.

  Ресторани Wix

  Хороша новина в тому, що у Wix є своє електронна комерція і Ведення блогів двигуни. Вони насправді не вражають, але пропонують достатньо можливостей для налаштування та підтримки гарного веб-магазину чи блогу. Ви можете побачити приклади блоги, портфелі та електронна комерція проектів на реальних веб-сайтах на основі Wix.

Вебідо проти Вікс. Webydo зосереджується на наданні особливостей дизайну, таких як прокрутка паралакса без коду або редактор розумного стилю, наприклад, в той час як Wix постійно вдосконалює свій арсенал бізнес-віджетів.

№ 3 Конструкції

Таблиця порівняння конструкцій

ВебідоВікс
Кількість шаблонів:32Сотні
Спеціальні теми:&# x2714; ТАК✘ НІ
Вартість теми:БезкоштовноБезкоштовно
Візуальний редактор:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК НІ
Редагування коду CSS:&# x2714; ТАК✘ НІ
 • Вікс. За допомогою Wix ви можете почати створювати веб-сайт, використовуючи порожній макет або один із їх красивих дизайнів. Просто виберіть його і зробіть його своїм. Вибір величезний.

  Єдиним недоліком є ​​те, що користувачі не можуть перемикати шаблони.

  Усі веб-сайти на основі Wix з самого початку зручні для мобільних пристроїв. Якщо вам не подобається мобільна версія, яку Wix автоматично створює для вашого сайту, ви можете змінити її за допомогою того ж інтерфейсу перетягування.

  Просто перейдіть на Мобільне редагування і змінити зовнішній вигляд (не впливаючи на нормальний вигляд вашого веб-сайту). Ви також можете додавати лише функції для мобільних пристроїв, наприклад Назад до верхньої кнопки, мобільний рядок дій, серед інших.

 • Вебідо. У Webydo у вас є три варіанти: порожнє полотно, макет і готовий дизайн (є до 30 тем). Однак це не повинно бути проблемою, оскільки кожен елемент дизайну на 100% настроюється. Більш того, більшість дизайнерів вже мають власне бачення сайту і, як правило, починають із пустого макета.

  Дизайнери можуть легко керувати всіма версіями свого веб-сайту (мобільний, планшетний та настільний) з однієї інформаційної панелі, створюючи точки проходу для різних розмірів екрана та пристроїв.

Вікс проти Вебідо. Обидва розробники веб-сайтів надають повну свободу налаштування з точки зору дизайну та надають клієнтам професійно виглядаючі теми. Але слід зазначити, що Вебідо може бути зручнішим професіоналам.

№4 Підтримка клієнтів

 • Вебідо. Підтримка Webydo доступна через Live Chat безпосередньо на панелі адміністратора – це ми вважаємо дуже зручним. І це справді працює! На наше запитання знадобилося менше однієї хвилини (FYI: ми використовували безкоштовну версію Webydo).

  Окрім чату, існує традиційний сервіс електронної пошти та база знань. Ви також можете зв’язатися безпосередньо з їх командою, повідомивши про помилку або запропонувавши якусь функцію. Ви також можете проголосувати за пріоритетність функцій, запропонованих іншими користувачами Webydo.

  Для клієнтів із США, включаючи нових, давніх та потенційних користувачів, Webydo надає підтримку по телефону.

 • Вікс. Wix обслуговує понад 75 мільйонів веб-сайтів, тому не випадково у них є лише підтримка електронної пошти. Є також навчальний центр Wix.

Вебідо проти Вікс. Webydo перемагає тут, оскільки пропонує професійну допомогу в прямому ефірі. Однак, зважаючи на простоту користування редактором Wix, вам навряд чи потрібна буде підтримка в реальному часі.

№5 Цінова політика

 • Вікс. Wix пропонує 5 пакетів + ​​безкоштовний план. Їх вартість відрізняється (річна / щомісячна виставлення рахунків). Розмірковуючи про модернізацію свого облікового запису, майте на увазі, що найголовніше Підключіть доменпакет (4,50 дол. / Міс) вам все одно доведеться показувати рекламу Wix.

ВебідоВікс
Варіанти ціноутворення:✓ Pro ($ 90 / міс);
✓ Команда ($ 180 / міс);
✓ Агентство ($ 480 / міс).
✓ Підключіть домен (4,50 дол. / Міс);
✓ Комбо (8,50 дол. / Міс);
✓ необмежено (12,50 дол. / Міс);
✓ електронна комерція (16,50 дол. / Міс);
✓ VIP ($ 24,50 / міс).
Особливості:✓ Безкоштовний хостинг;
✓ Біла мітка;
✓ Клієнтські рахунки;
✓ Виділений менеджер облікових записів.
✓ Безкоштовний план;
✓ сотні безкоштовних тем;
✓ Інтернет-магазин;
✓ Необмежена смуга пропускання.
 • Вебідо. Є безкоштовна версія та три платні підписки. Ви також можете почати з безкоштовної 7-денної пробної версії, яка пропонує повністю завантажений досвід.

  Про, команда та агенція поставляються з функцією експорту сайту – коли ви закінчите розробляти свій сайт, ви можете легко експортувати HTML-код і CSS-код свого сайту та розмістити його в іншому місці.

Вікс проти Вебідо. Якщо ви вирішили використовувати Webydo, це за замовчуванням означає, що ви збираєтеся створити десятки веб-сайтів, і, наприклад, план “Pro” буде розділений між усіма цими 10 веб-сайтами, які ви будете створювати. Тож ми вважаємо, що обидва розробники веб-сайтів недорогі.

Висновок

І команди Webydo, і Wix дуже захоплені тим, чим займаються. Однією з найбільших відмінностей між ними є цільова аудиторія: Webydo просуває себе як професійний інструмент для веб-дизайнерів, тоді як Wix швидше задовольняє потреби кінцевого користувача.

У цьому порівнянні проглядається лише кілька відмінностей, тому я б радив вам протестувати обидві платформи самостійно (обидві доступні безкоштовно, тому ви ризикуєте лише своїм часом та зусиллями):

Створіть свій веб-сайт за допомогою

Вебідо

АБО

Вікс

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me