Веб-потік проти WordPress

webflow vs wordpress


Що стосується професійної розробки веб-сайтів, користувачі часто не можуть визначитися з найбільш підходящою платформою. Хоча існують системи, які набули всесвітньої популярності завдяки своїй ексклюзивній орієнтації на розробку професійних веб-сайтів, є й такі, що позиціонують себе як рішення все в одному, які охоплюють велику кількість інструментів та функцій, які добре працюють для всіх категорій користувачів.

В результаті вибір найбільш підходящої платформи стає однією з найскладніших проблем лише тому, що більшість користувачів не знають про їх основні характеристики та нюанси, які варті уваги. Перевіривши та переглянувши безліч інструментів веб-побудови веб-майстрів, ми дійшли висновку, що Webflow та WordPress – це дві системи, які, безумовно, варто спробувати, якщо ви маєте намір розробити, керувати та просувати повнофункціональний проект.

Швидкий знімок:

Веб-потікWebflow – це конструктор веб-сайтів, який назвав себе популярною хмарною платформою SaaS. У той же час, спектр та складність інструментів та варіантів, які пропонує система, надали їй схожі функції CMS, зробивши систему своєрідним полотном для професійних веб-дизайнерів, орієнтованих на семантику та візуалізацію веб-сайту.. Webflow.com

WordPressWordPress – це система управління вмістом на основі PHP з відкритим кодом, яка не потребує жодного впровадження через свою авторитетність та високий попит користувачів на інструменти та функції, які вона пропонує. WordPress відомий своїми широкими можливостями інтеграції та гнучкістю параметрів налаштування дизайну веб-сайтів. WordPress.org

Обидві системи є гідними конкурентами, що дає можливість створювати багатофункціональні проекти. Крім того, потрібен час, щоб вивчити та опанувати кожну з них, оскільки Webflow та WordPress оснащені складними редакторами та великою кількістю інструментів та елементів, які потрібно ретельно вивчити.. Отже, яка платформа переважає над своїм конкурентом? Який із них вартий уваги користувача та часу чи бюджетних вкладень? Які відмінності між ними можуть вплинути на ваш вибір?

Ми запропонували детальний огляд порівняння WordPress vs Webflow, щоб виділити деякі переваги та можливі недоліки систем для користувачів.

1. Простота використання

 • Веб-потік. Webflow був розроблений для професійних розробників. Вам ніколи не складе труднощів працювати з платформою, якщо вам відомі такі терміни, як клас, DIV, контейнер тощо. Щоб зрозуміти, як працює система управління вмістом Webflow, вам не знадобиться багато часу.

  Редактор веб-потоків

  Платформа виглядає звичною і професійним дизайнерам, які регулярно працюють з такими редакторами, як Photoshop або Adobe Muse. Інтерфейс майже однаковий. Ви звикли до всіх доступних інструментів та розділів дуже швидко, щоб додати різні елементи, стиль та розташувати їх.

  Webflow може похвалитися вдосконаленою системою управління вмістом за допомогою свого редактора сайтів, який дозволяє користувачам додавати новий вміст, а також повторно використовувати попередні макети та працювати у співпраці з іншими розробниками чи дизайнерами. Ви можете визначити власні типи вмісту, будь то повідомлення в блозі, член команди чи проект, створюючи спеціальні поля для кожного типу.

  Веб-потік CMS

 • WordPress. Відкритий характер WordPress робить платформу чудовим вибором для професійних розробників та дизайнерів. У вас є кілька способів налаштування шаблонів або написання коду для вашого майбутнього веб-сайту, використовуючи свої знання HTML / PHP та численні платні та безкоштовні плагіни.

  Візуальний редактор WordPress

  Як платформа з відкритим кодом, WordPress дозволяє користувачам працювати з редагуванням PHP та HTML. Ви можете змінити будь-який шаблон, щоб створити унікальний стиль для веб-сайту. У той же час ви можете додавати нові блоки та елементи. Вони вам точно знадобляться через те, що більшість шаблонів WordPress досить прості і всі схожі. Можливо, ви хочете отримати додаткові налаштування на додаток до міцних знань HTML.

Веб-потік проти WordPress: дві платформи встановлюють різні філософії стосовно процесу створення веб-сайтів. У нас є WordPress із тисячами подібних шаблонів та необхідністю їх налаштування з знаннями HTML / PHP з одного боку. А з іншого боку, у нас є Webflow з його унікальним автоматизованим створенням сайтів і без коду. Зручність у використанні – це проблема, в якій Webflow, безумовно, займає лідируючу роль.

2. Набір функцій та гнучкість

 • Веб-потік. Професійні дизайнери та розробники оцінять той факт, що Webflow є 100% фірмовим як Вебідо – відомий біла етикетка Веб-сайт. Це означає, що і фрілансери, і агенції можуть використовувати майданчики платформи, щоб запропонувати свої послуги. Webflow – це самостійна платформа. Однак це не означає, що потрібно постійно його дотримуватися. Програмне забезпечення має можливості експорту, що дозволяє користувачам замінювати весь код веб-сайту та розміщувати його десь в іншому місці, хоча навряд чи це найкраща ідея з точки зору безпеки (ми лише згадуємо про можливості).

 • Професійний редактор Webflow

  Якщо ви плануєте одночасно запускати кілька проектів, Webflow дозволяє вам перемикатися між ними, а також копіювати та вставляти попередні макети. Ви можете дублювати деякі елементи, а також цілі сторінки з попереднього проекту.

  Програмне забезпечення доставляє різні вбудовані можливості з коробки на додаток до інтегрованого хостингу з безкоштовним інтегрованим сертифікатом SSL, який не потребує жодного продовження. Розподілена інфраструктура та вбудована мережа доставки вмісту входять у перелік додаткових переваг хостингу Webflow, які можуть покращити ефективність веб-сайту.

  Типографія Webflow

  Тепер Webflow оснащений власним інтегрованим механізмом електронної комерції, який дозволяє користувачам будувати та розвивати магазини з відмінним дизайном та робочими характеристиками. Система ставить перед собою користувача, який відповідає за процес веб-розробки, відстежуючи всі його кроки від самого початку і до остаточної публікації веб-магазину. Для започаткування та розширення вашого веб-бізнесу з системою не потрібне кодування.

  Електронна комерція Webflow

  Тут ви можете додати та керувати колекціями товарів, налаштувати інтегровану кошик для покупок, призначити назви, описи та цінові характеристики кожному продукту, який ви збираєтесь запропонувати для продажу. Webflow інтегрується із зовнішніми службами, включаючи Zapier, MailChimp, ShipStation, QuickBooks та багато іншого. Також можна відстежувати ефективність веб-сайту та статуси замовлень, налаштовувати електронні листи про трансакцію, інтегрувати паралаксальні ефекти та анімацію. Нарешті, вам належить скорегувати параметри оплати, доставки та оподаткування, а також оновити деталі веб-магазину 24/7.

 • WordPress. Вам слід врахувати, що WordPress спочатку був розроблений як платформа для ведення блогів. Це означає, що для створення унікального веб-сайту будь-якого іншого типу вам потрібно буде зробити багато кодування на додаток до нескінченного списку плагінів. WordPress надає всі плагіни, які вам можуть знадобитися. Однак, чим більше у вас є, тим більше оновлень вам потрібно буде зробити. У той же час деякі плагіни можуть містити шкідливі коди. Це може мати негативний вплив не тільки на ефективність веб-сайту, але і на його рангові пошукові системи, трафік тощо.

  WordPress плагіни

  Веб-розробники оцінять додаткову гнучкість, коли справа стосується хостингу веб-сайту. Вони можуть вибирати з декількох варіантів, а також використовувати власні сервери для розміщення файлів сайту, хоча процедура вимагає додаткових витрат та спеціальних навичок. Крім того, WordPress може бути інтегрований до будь-якої сторонньої служби та надає доступ до бази даних WordPress, де ви можете працювати з конфігураціями файлів та ін..

Веб-потік проти WordPress: WordPress виглядає складніше, оскільки вам потрібно буде створити свій веб-сайт буквально з нуля. Немає інтегрованих служб або заздалегідь вбудованих плагінів за винятком деяких основних віджетів. Відсутність деяких важливих елементів, таких як захист від спаму, наприклад, може завдати шкоди ефективності веб-сайту. З іншого боку, Webflow пропонує всі необхідні вбудовані можливості, включаючи інтегрований хостинг та цифрові засоби захисту.

3. Конструкції

 • Веб-потік. Дизайнер веб-сайтів Webflow діє як інструмент автоматизації кодування, де ви можете працювати з HTML, CSS та JavaScript без фактичного кодування. Ви можете візуалізувати код, і система автоматично налаштує його на обраний макет. Іншими словами, Дизайнер сайтів пише код для всіх елементів та макетів.

  Таблиця порівняння конструкцій

  Веб-потікWordPress
  Кількість тем:20010 000
  Спеціальні теми:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
  Вартість тем:Безкоштовно до $ 79Безкоштовно до $ 299
  Візуальний редактор:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
  Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
  Редагування коду CSS:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК

  Якщо ви не хочете мати справу з Дизайнером сайтів, ви можете вибрати з вибору готових до використання 30 безкоштовних і близько 100 платних шаблонів. Шаблони Premium відрізняються від безкоштовних тем. Вони виглядають більш професійно і функціонально. Професійна спільнота Webflow розробила всі доступні шаблони з оплатою. Це означає відсутність сторонніх сторін та безперебійну роботу на $ 100 на настільних та мобільних пристроях.

  Особливості анімації, безумовно, варто приділити додатковій увазі. Доступний у розділі «Взаємодія» на панелі, він дозволяє користувачам реалізувати практично всі елементи на сторінках своїх веб-сайтів. Ви можете робити анімацію для меню, блоків, блоків вмісту, зображень тощо. Інструмент містить достатньо різних варіантів, щоб анімувати до 90% вмісту сторінки.

 • WordPress. Незважаючи на численні шаблони, надані WordPress, всі вони виглядають приблизно однаково. Навіть преміальні теми обмежуються візуальними ефектами. Ви можете додати паралакс та деякі анімації у налаштуваннях Тематичних параметрів. Однак професійним веб-дизайнерам та розробникам навряд чи буде складно створити унікальний веб-сайт. Як платформа з відкритим кодом, WordPress забезпечує повний доступ до файлів CSS. Це означає, що ви можете змінити вигляд нашого веб-сайту, змінивши його код, не вибираючи візуального редактора.

  Користувачі можуть працювати з кольором шрифту, типографією та загальною ефективністю веб-сайту. Розширені налаштування теми дозволяють змінювати типографіку, колір шрифту, розміри заголовку тощо. Ви можете налаштувати деякі частини сторінки, змінити заголовок, колонтитул або бічну панель.

Веб-потік проти WordPress: Незалежно від того, наскільки ви хороші в редагуванні HTML / PHP, WordPress навряд чи надасть таку саму інструментальну свободу та інструменти налаштування, що й Webflow, із вдосконаленою функцією дизайнера сайтів та взаємодій. Платформа дозволяє легко створювати буквально будь-що, тоді як система автоматично публікуватиме та об’єднуватиме дані.

4. Підтримка клієнтів

 • Веб-потік. Платформа може похвалитися величезною базою знань, яку надає її цифровий університет. Тут ви можете знайти всю необхідну інформацію про те, як розпочати роботу зі створення веб-сайту, на додаток до основ дизайну, хостингу, інтеграції тощо. Для відвідувачів університету Webflow доступні 101 навчальне відео. Окрім бази знань та відео-посібників, користувачі можуть підтримувати зв’язок із службою підтримки за допомогою телефону чи чату наживо.

 • WordPress. Будучи платформою з відкритим кодом, WordPress не має команди підтримки клієнтів. Ви можете розраховувати лише на досвід попередніх розробників та веб-дизайнерів, які зіткнулися з тими ж проблемами. Як правило, проблемні питання описуються на численних форумах, доступних в Інтернеті, включаючи офіційну спільноту WordPress.org.

WordPress vs Webflow: Webflow виглядає як більш інформативна платформа зі своєю величезною базою знань, відео, підтримкою в Інтернеті та телефоні. З іншого боку, користувачі повинні бути готові навчитися всьому самостійно, що стосується WordPress.

5. Ціноутворення

 • Веб-потік. Платформа має БЕЗКОШТОВНИЙ план, хоча він виглядає занадто обмеженим. Користувач може створити лише дві сторінки в офіційному піддомені платформи. Якщо вам потрібно створити більший проект, ви можете вибрати кілька платних планів, які включають Lite та Pro. Тут починаються всі труднощі.

  Ситуація з планами Webflow трохи заплутана. Можливо, вам буде складно вибрати правильний план. З одного боку, у нас є два чіткі платні плани: Lite ($ 16 / місяць) та Pro ($ 35 / місяць). З іншого боку, тут ми маємо кілька груп планів, розділених на 3 категорії. Вони включають групу для тих, кому потрібен лише 1 сайт, для компаній та для тих, хто потребує регулярних дизайнерських сайтів. У кожній групі ви знайдете ще 3 плани з різними цінами, що варіюються від 0 до 36 доларів. Вам знадобиться деякий час, щоб зрозуміти, який план вам найбільше підходить.

  Веб-потікWordPress
  Варіанти ціноутворення:&# x2714; Lite ($ 16 / міс);
  &# x2714; Про ($ 35 / міс);
  &# x2714; Команда ($ 35 / місяць на користувача).
  &# x2714; Хостинг ($ 10 / міс);
  &# x2714; Плагіни ($ 10-20 / міс).
  Особливості:&# x2714; Безкоштовний план;
  &# x2714; CMS;
  &# x2714; Необмежений хостинг;
  &# x2714; Блог двигуна.
  &# x2714; Повна налаштування;
  &# x2714; Сильна громада;
  &# x2714; Унікальний дизайн.
 • WordPress. Платформа на 100% безкоштовна у використанні. Однак вам доведеться впоратися з великою кількістю зайвих витрат, щоб розмістити ваш майбутній веб-сайт на платних преміальних темах та різних розширеннях кожен раз, коли ви захочете взяти максимум з вашого плагіна SEO.

  Остаточна вартість створення веб-сайту за допомогою WordPress може бути навіть вищою, якщо порівняти з планами Webflow. Це залежить від кількості преміальних плагінів, які ви використовуєте. Крім того, вам знадобляться хостингові послуги преміум-якості, щоб забезпечити безперебійність роботи та ефективність веб-сайту. Це вплине на ціну проекту.

Веб-потік проти WordPress: Хоча WordPress здається більш економічним рішенням, використання платформи в кінцевому підсумку може призвести до більш високої вартості проекту, особливо якщо вам потрібен унікальний та надійний веб-сайт із хорошими показниками роботи в Інтернеті. У цьому випадку вам знадобляться додаткові плагіни преміум-класу та надійні хостингові засоби. Ці фактори також впливатимуть на загальну вартість веб-сайту. З цієї точки зору, Webflow виглядає як кращий варіант завдяки своєму вибору планів із усіма необхідними інструментами в пакеті.

Нижня лінія

Яка служба – Webflow або WordPress – має перевагу над своїм конкурентом? Який із них пропонує більш широкі варіанти налаштування дизайну, не загрожуючи зручністю та розумною ціною? В обох системах є багато пропозицій щодо веб-дизайну, хоча вони використовують дещо різні підходи та методи до процесу розробки веб-сайтів.

Веб-потікWebflow – це приємний інструмент для створення готових до виробництва веб-сайтів з нуля без програмування. Це дозволяє веб-дизайнерам та розробникам реалізовувати свої ідеї, використовуючи Webflow як полотно. Філософію платформи можна охарактеризувати як розумність без кодування. Однак він все ще більше орієнтований на експертів веб-дизайну, а не на першокурсників. Цей факт не повинен залишатися непоміченим. Webflow.com

WordPressWordPress це авторитетна система управління вмістом, яка надає сотні безкоштовних шаблонів і плагінів для створення різних типів веб-сайтів без особливих зусиль, що подобається як новачкам, так і веб-майстрам. Незалежно від його складності, платформа виявилася бездоганною для різних цілей в Інтернеті, таких як потужні блоги, електронна комерція та інші сфери веб-представлення. WordPress.org

Завершивши аналіз обох платформ, ми можемо зробити висновок, що остаточний вибір послуги веб-побудови повинен відповідати вашим індивідуальним вимогам, потребам, очікуванням веб-дизайну, а також вмінням веб-дизайну. Незважаючи на велику кількість альтернативи, Схоже, Webflow має більший потенціал для веб-дизайнерів, які бажають створити надійний веб-сайт, який використовується для роботи з розробниками веб-сайтів SaaS, як-от Квадратний простір. Він має безліч індивідуальних налаштувань розробки та гідний інтегрований механізм електронної комерції.

Він також є більш гнучким та функціональним завдяки комбінації інструментів дизайнера та редактора, розумно інтегрованих у CMS. Розумна політика ціноутворення, вибір планів, інтегрована безпека SSL та дивовижні інструменти проектування ставлять WordPress позаду з його подібними обмеженими шаблонами, однак платформа все ще залишає багато свободи в налаштуваннях для розробників..

Огляд діаграми порівняння

Веб-потікWordPress
Простота використання:Webflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPress
Особливості:Webflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPress
Конструкції:Webflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPress
Підтримка клієнтів:Webflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPress
Ціноутворення:Webflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPress
Загальний рахунок:Webflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPressWebflow vs WordPress

Спробуйте Webflow зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me