uCoz проти WordPress

uCoz проти WordPress


uCoz та WordPress – це якісні та професійні інструменти для створення веб-сторінок, які мають багате різноманіття функцій, функцій та опцій, завдяки яким кожна система по-своєму виділяється з натовпу. Насправді неможливо визначити чіткого лідера з самого початку.

Кожна служба може запропонувати багато, і кожен з них зосереджується на певній меті створення веб-сторінок. Така ситуація викликала необхідність переглянути та порівняти uCoz та WordPress, щоб з’ясувати їх основні характеристики та наслідки.

Швидкий знімок:

uCozuCoz – це потужний і досить популярний розробник веб-сайтів, який є одним із найстаріших представників індустрії веб-дизайну, запущений у 2005 році. Система приваблює користувачів завдяки своїй функціональності, гнучкості, універсальності та зручності. Він популярний як для веб-майстрів, які прагнуть монетизувати свої продукти, так і серед звичайних користувачів. uCoz.com

WordPressWordPress – це всесвітньо відома безкоштовна CMS з відкритим кодом, яка не потребує жодної презентації. Послуга відома всім досвідченим веб-дизайнерам, які мають намір запустити серйозні проекти з довгостроковою перспективою. CMS спочатку був створений як платформа для ведення блогів, але йому вдалося витримати жорстку нішеву конкуренцію, яку тепер можна застосувати для кількох потреб у побудові веб-сайтів. WordPress.org

Враховуючи зростаючий попит користувачів на ці інструменти для створення веб-сайтів, ми вирішили порівняти WordPress з uCoz. Які з них відрізнятимуться винятковою простотою використання у поєднанні з високою продуктивністю, надійністю та функціональністю? Які з них краще працюватимуть для різних цільових аудиторій? Зараз час оприлюднити таємниці обох систем.

1. Простота використання

 • uCoz. Розробник веб-сайтів найкраще працюватиме для користувачів, які зацікавлені у створенні різних типів простих до складних проектів. Сюди входять бізнес-веб-сайти, блоги, портфелі, цільові сторінки, промо-сайти, інтернет-магазини, портали, стрічки новин та що ні.

  Це може бути досить цікавим і простим для представників творчих професій, фрілансерів, підприємців, досвід веб-дизайну яких може сильно відрізнятися. Незалежно від того, чи є ви професіоналом у розробці веб-сайтів чи щойно розпочали свою кар’єру, uCoz може бути правильним вибором, щоб підлаштовуватися під ваші потреби та стиль.

  uCoz Панель управління

  На відміну від конкуренції, яка в основному призначена для тих, хто є неграмотними HTML, uCoz орієнтований як на кінцевих користувачів, так і на веб-професіоналів (дизайнерів, розробників та цілих агентств), оскільки в її набір функцій входять як самостійні, так і “професійні” редактори.

  Панель управління сервісу досить зручна, і для її звикання не потрібно багато часу. Однак це дещо простіше порівняно з тими, які пропонують деякі сучасні розробники веб-сайтів.

  Тут ви не знайдете стандартного редактора WYSIWYG / перетягування, але це не є серйозною проблемою для тих, хто обрав службу для створення професійних веб-сайтів. Це просто означає, що платформа передбачає незначну криву навчання, щоб отримати максимальну користь від її використання, що, очевидно, може зайняти деякий час.

  uCoz редактор сторінки

  uCoz може здатися складним на перший погляд, але, зрозумівши його логіку, ви зрозумієте, наскільки розумна та гнучка система. Створення сайту з uCoz починається зі створення облікового запису, вибору доменного імені замість запропонованого за замовчуванням субдомена та налаштування характеристик веб-сайту у майстра системи..

  Наступний крок передбачає вибір модуля та налаштування веб-сайту, що залежить від ваших потреб. Таким чином, в освоєнні системи немає нічого складного – для цього потрібно трохи більше терпіння, зусиль і часу, щоб звикнути до конкретного підходу до веб-дизайну..

 • WordPress. Це CMS з відкритим кодом, який на перший погляд виглядає порівняно зрозумілим і простим. Сервіс дає можливість створювати різні типи проектів, навіть незважаючи на те, що його початкова область застосування в Інтернеті аж до створення блогу. Велика увага приділяється деталям параметрів публікації, оскільки користувачі, які віддають перевагу, часто мають намір створити багаті на вміст веб-сайти, які часто оновлюються текстовими матеріалами.

  Спочатку може здатися, що інформаційна панель WordPress простіша та інтуїтивніша, ніж та, яку пропонує uCoz. Одразу після встановлення системи та початку дослідження панелі управління та різноманітності розділів, які вона включає, ви розумієте, що послуга набагато складніше, ніж спочатку здається. Особливо це стосується новачків, яким потрібно більше часу і сил, щоб впоратися з усім спектром його тонкощів.

  WordPress редактор веб-сайтів

  Користувачам потрібен широкий асортимент навичок, щоб розкрити функціональність системи. Новачки також можуть користуватися ним, прочитавши пару посібників, форумів та відеоуроків YouTube, але навряд чи вони зможуть створити веб-сайти, які були б складнішими, ніж звичайний промо-веб-сайт на основі шаблонів..

  Навіть така проста CMS, як WordPress, вимагає професійного підходу до розробки серйозних проектів. Основними проблемами, з якими можна зіткнутися тут, є хостинг, плагіни та проблеми безпеки. Якщо говорити про плагіни, ви просто не зможете максимально використати послугу без них. Це пояснюється тим, що плагіни допомагають максимально використати ефективність веб-сайту, розкриваючи весь спектр функцій, якими ви плануєте скористатися.

uCoz проти WordPress. Звичайно, ви могли поцікавитись налаштуваннями на обох платформах протягом сотень годин, але просто для того, щоб запустити і запустити веб-сайт, uCoz – кращий варіант. WordPress, у свою чергу, також дозволяє створювати складні проекти за допомогою додаткової інтеграції плагінів. Використовувати систему не зовсім складно – це питання пари днів для тих, хто має намір використовувати систему в майбутньому.

2. Набір функцій та гнучкість

 • uCoz. Конструктор веб-сайтів пропонує широкий спектр варіантів веб-побудови, які для зручності використання поділяються на дві області. Це загальні параметри та параметри модуля. Загальні параметри застосовуються для налаштування всієї функціональності веб-сайту та надання йому необхідної продуктивності.

  Модулі додаються з урахуванням ваших особистих уподобань та завдань веб-дизайну. Тут їх багато, але вам не потрібно використовувати всі модулі одночасно. Натомість ви можете вибрати лише ті з них, які вам знадобляться для реалізації вашого проекту. Можна налаштувати налаштування суми на інформаційній панелі самостійно. Просто додайте всі необхідні елементи та видаліть ті, які вам взагалі не знадобляться. Ваш веб-сайт на базі uCoz виглядатиме так, як ви хочете.

  uCoz Дизайн та редактор CSS

  Що ви повинні знати, це те, що uCoz надає повний контроль над редагуванням веб-сайту CSS та HTML, що сприяє більш глибокій налаштуванню проекту.. Пам’ятайте, що, контролюючи процес веб-дизайну за допомогою редагування коду, завжди є можливість зіпсувати щось і завдати шкоди вашому веб-сайту. Отже, якщо вам не вистачає навичок програмування, вам не доведеться намагатися вивчити та використовувати їх лише тому, що це може бути вигідним рішенням – система дозволяє здійснювати налаштування дизайну вручну за допомогою застосування інструментів редагування веб-сайтів, доступних на інформаційній панелі. Ви можете використовувати їх для налаштування доступних готових системних модулів (Форум, Інтернет-магазин, Чат, Стрічка новин, Блог, Опитування, Каталоги статей, Дошка викликів, Публікація в соціальній мережі, Гостьова книга тощо) перед їх інтеграцією. на ваш веб-сайт.

  Крім цього, uCoz пропонує один з найкращих модулів для управління просуванням веб-сайтів, створених з ним. Можливість встановлення зручних для людини URL-адрес, мета-тегів заголовків та описів для всіх матеріалів / категорій – це не повний перелік варіантів SEO-оптимізації, які пропонує система. Модуль SEO також може використовуватися для моніторингу позицій, придбання посилань тощо.

  uCoz SEO модуль

  Ще одна родзинка, яка вам точно сподобається – це можливість підключити SSL-сертифікати до своїх веб-сайтів, щоб забезпечити максимальну безпеку та конфіденційність особистої та платіжної інформації. Однак ця функція стане в нагоді, якщо ви плануєте запустити веб-сайт електронної комерції.

  Тут також є одна помітна особливість, яка заслуговує на те, щоб її підкреслити. Це можливість активації версії веб-сайту одним кліком для людей із вадами зору. Це помітна вигода для некомерційних організацій, які приймають рішення про створення веб-сайту разом з uCoz.

 • WordPress. CMS пропонує широкий вибір функцій, інструментів для налаштування дизайну та параметрів, що дозволяють запускати візуально привабливі веб-сайти з відмінною продуктивністю. Незважаючи на те, що початкова сфера програми WordPress колись знизилася до розробки веб-сайтів для ведення блогів, сервіс швидко перетворився на потужну платформу з різноманітними функціями, яка може покрити будь-які потреби в веб-побудові. Завантаження та керування вмістом тут просте та швидке, тоді як установка системи не займе багато часу та зусиль.

  Єдиний нюанс полягає в тому, що навряд чи можна обійтися без навичок програмування мають намір створити повнофункціональний веб-сайт. Те саме стосується інтеграції плагінів та шаблонів. Вся справа в тому, що функціональність платформи дуже залежить від варіантів інтеграції.

  Базова версія WordPress є досить бідною, але вона має колекцію готових вбудованих шаблонів та плагінів. У більшості випадків цього недостатньо для того, щоб забезпечити результат, який ви плануєте використати. Таким чином, ви не підете без додавання додаткових плагінів та налаштування шаблонів, щоб надати проекту високу ефективність та видатний дизайн. Ви знайдете сотні варіантів в Інтернеті, які можуть бути як безкоштовними, так і платними.

  Налаштування плагінів WordPress

  Незалежно від того, який плагін або тему ви не будете використовувати, переконайтеся, що ви маєте справу з професійним веб-дизайнером, якому ви можете повністю довіряти, щоб не наражати на безпеку вашого веб-сайту. Ще слід пам’ятати, що інтеграція плагінів впливає на частоту оновлень проектів, які потрібно буде зробити після завершення та публікації веб-сайту. Плагіни оновлюються регулярно, і чим більше ви використовуєте – тим частіше вам доведеться оновити веб-сайт. Це може бути проблемою для нетехнологів.

  Якщо ви новачок, вам доведеться експериментувати, створюючи власну колекцію плагінів. Ви також зможете редагувати плагіни вручну, якщо ви знаєте мову програмування PHP. Само собою зрозуміло, що вам потрібно виконати всі дії, пов’язані з кодом, зберігаючи копію свого веб-сайту. Інакше це може закінчитися сумно.

  На відміну від uCoz, установка WordPress вимагає наявності передплаченого хостингу. Вибір досить обширний, але все-таки нелегко прийняти правильне рішення, виходячи з особливостей веб-сайту, наданих умов та наявного бюджету. Надійні хостинг-провайдери, як Bluehost, наприклад, пропонуйте різноманітні плани, які покривають переважну кількість потреб у веб-хостингу. Майте це на увазі, вибираючи WordPress як найкраще рішення для побудови веб-сторінок.

uCoz проти WordPress. Хоча може здатися, що WordPress більш багатий на функції, uCoz все ще пропонує все необхідне для створення гідного веб-сайту. WordPress – це, безсумнівно, більш гнучка система, оскільки це програмне забезпечення з відкритим кодом, що дозволяє глибше налаштувати веб-сайт та застосувати навички кодування..

3. Конструкції

uCozWordPress
Кількість тем:300+10 к+
Імпорт теми:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Візуальний редактор:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Зміна теми:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Оптимізовано для мобільних пристроїв:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК НІ
 • uCoz. Наразі розробник веб-сайтів пропонує понад 20 категорій шаблонів, які охоплюють понад 400 тем якості. Для зручності пошуку та зручності користувачів усі шаблони підпадають під тематичні категорії, які регулярно оновлюються. Важко назвати шаблони uCoz сучасними та професійними, враховуючи рік створення служби. Якість наявних конструкцій, однак, знаходиться на пристойному рівні і може легко підійти до різних переваг веб-дизайну.

  Під час перегляду колекції шаблонів uCoz ви можете зустріти застарілі теми, а також сучасні зразки шаблонів, які мають чуйний дизайн та видатний вигляд. Є сенс віддати перевагу новішим шаблонам, які знаходяться вгорі списку в кожній категорії.

  Краще вибрати чуйні шаблони, оскільки вони новіші, привабливіші та їх можна переглядати на будь-яких мобільних та настільних пристроях. Вирішити цю проблему можна, відвідавши магазин бренда системи – uTemplate.pro, де ви знайдете тисячі доступних зразків, щоб відповідати будь-яким уподобанням. Ви також можете отримати преміум-шаблон на свій вибір із цієї колекції, оновивши будь-який платний план, починаючи з «Оптимального».

  Ще один варіант – отримати стандартний шаблон і налаштувати його на свій смак. uCoz пропонує широкі варіанти налаштування дизайну. Розробник веб-сайтів надає велику увагу варіантам редагування дизайну веб-сайтів. Отже, ви можете завантажити власний шаблон, відредагувати код у готовому зразку, замінити розділи в ньому або створити власний дизайн з нуля в конструкторі веб-сайтів. Ось як ви можете скористатися дизайном будь-якого типу та рівня складності за допомогою uCoz.

  Загалом, у розробника веб-сайтів є широкі можливості щодо створення дизайну інтерфейсів. Це одна з найкращих систем в цьому плані, але вам не обійтися без базових знань HTML / CSS, щоб виконати більшість операцій. Вигідніше оновити план, щоб отримати привабливий та унікальний шаблон бонусу, а також інші корисні функції.

 • WordPress. CMS дає змогу змінювати конструкції шаблонів у налаштуваннях з самого початку. Тут доступні 3 варіанти, але ви також можете вибирати між тисячами варіантів дизайну. Ви можете використовувати безліч фільтрів пошуку, сортуючи їх за кольором, функціональністю, компонуванням та темою. Ми рекомендуємо вибирати шаблони, заповнюючи необхідні функції у фільтрах, оскільки це вплине на можливість інтегрувати необхідну функціональність без будь-якого кодування..

  Майте на увазі, що шаблони WordPress можуть бути безкоштовними та платними, які можуть впливати на ваш вибір залежно від бюджету, тем та переваг стилю, а також загальних цілей веб-дизайну. Однак конструкції досить схожі, що дає можливість застосування навичок кодування HTML / CSS величезну користь. Параметри налаштування в основному залежать від активованого шаблону: кожен з них може мати додаткові параметри, які відсутні у варіанті запасу. Обсяг налаштувань зазвичай великий: загальний, макет, редактор, типографія, слайдер, лайтбокс, меню, кольорова схема, домашня сторінка тощо. Вибравши найбільш підходящий шаблон, ви отримаєте чудовий результат, який легко редагувати у випадку необхідність.

  Якщо ви не можете знайти потрібний шаблон у базовій колекції WordPress, ви можете переглядати Інтернет, щоб отримати там заздалегідь розроблену тему. Ці теми можуть бути інтегровані у ваш веб-сайт безкоштовно або на платній основі залежно від обраного варіанту. Розроблені сторонніми експертами, вони також можуть відрізнятися за якістю та безпекою. Отже, переконайтеся, що ви маєте справу з надійним веб-дизайнером, щоб не зіпсувати все.

uCoz проти WordPress. Щодо того, що ні uCoz, ні WordPress не підтримують редагування своїх шаблонів WYSIWYG, обидві системи мають на увазі принаймні рудиментарне знання основ HTML / CSS. Хороша новина полягає в тому, що ви можете повністю переробити будь-яку тему, щоб отримати бажаний вигляд, якщо, звичайно, вам зручні коди. Хоча шаблони uCoz інтегровані за замовчуванням, теми WordPress також можуть бути доступні в Інтернеті. Це дещо розширює ваш вибір, але вимагає більшої уваги.

4. Підтримка клієнтів

 • uCoz. Клієнтська підтримка розробника веб-сайтів не досить широка, але її достатньо, щоб надати основи використання послуги. Служба підтримки клієнтів надає доступ до декількох посібників, статей, електронної допомоги, відеоуроків та покрокових інструкцій, які охоплюють усі етапи процесу веб-дизайну..

  Реальна перевага розробника веб-сайту – його велика кількість Форум громад, що є родзинкою послуги. Створений давно, uCoz завоював всесвітню популярність серед користувачів, які готові поділитися своїми знаннями та відповісти на питання новачків тут. Ви також можете зустріти корисні рекомендації, підказки та підказки, доступні на панелі управління сервісу.

  Що стосується того, що розробник веб-сайтів наразі має близько 16 мовних локалізацій, він забезпечує підтримку кількома мовами, включаючи англійську, російську, португальську, румунську, угорську та українську за допомогою системи квитків. Ті самі мови можуть бути обрані при зверненні до Форуму спільноти системи.

 • WordPress. Як CMS з відкритим кодом, WordPress взагалі не пропонує підтримки клієнтів. Однак переважна кількість потреб користувачів охоплена потужною та великою спільнотою WordPress, яка пропонує безліч форумів, офіційних навчальних посібників, відео-уроків та поширених запитань, які допомагають новачкам отримати відповіді на свої запитання та вивчити нюанси роботи з ним. читання розповідей та рекомендацій користувачів.

  Пряма або жива підтримка клієнтів не доступна в WordPress, що є істотним недоліком послуги для більшості користувачів.

WordPress vs uCoz. Обидві платформи мають вражаючі та потужні центри знань. Однак підтримку електронної пошти (безкоштовну та преміальну) пропонує лише uCoz. WordPress, у свою чергу, може похвалитися приголомшливою спільнотою користувачів з безліччю форумів, вказівок та поширених запитань, щоб допомогти новачкам уживатися із системою та дізнатися її нюанси..

5. Цінова політика

 • uCoz. Система має гнучку цінову політику, яка дозволяє користувачам обирати план, який найкраще підходить для їх конкретних потреб. Існує безкоштовний план, який дає можливість користувачам, які вперше почали тестувати весь набір функцій, а потім вибрати найкращий варіант. Безкоштовна версія не закінчується, і вона не передбачає надання даних кредитної картки.

  Однією з незаперечних переваг розробника веб-сайтів є можливість запустити безкоштовний веб-сайт для некомерційних організацій, використання набору функцій, що використовуються з точки зору платних планів. Незалежно від того, чи збираєтесь ви створити навчальний веб-сайт, церковний сайт, веб-сайт лікарні або веб-проект для вашої благодійної організації, зв’яжіться зі службою підтримки розробника веб-сайту, щоб надати необхідні документи (або інші докази) та отримати повнофункціональний веб-сайт, позбавлений реклами.

  Щодо платних підписок, то їх кількість наразі складає 5 планів. Найдешевша підписка обійдеться вам у $ 2,99 / місяць, тоді як найдорожча пропозиція коштуватиме $ 9,99 / місяць. Користувач може отримати знижку 50% на будь-який план ціноутворення протягом 48 годин після реєстрації. Будь-хто може отримати його – ви просто протестуйте систему стільки часу, скільки вам потрібно, а потім створіть новий веб-сайт і отримаєте знижку.

  Більше того, uCoz часто пропонує бонуси та спеціальні пропозиції, а також можна знизити вартість оплаченої підписки, заплативши за 3-6 місяців або навіть рік і більше заздалегідь..

 • uCozWordPress
  Варіанти ціноутворення:&# x2714; Мінімальний (2,99 дол. / Міс);
  &# x2714; Основні (5,99 дол. / Міс);
  &# x2714; Оптимальний (7,99 дол. / Міс);
  &# x2714; Максимальний (15,99 дол. / Міс);
  &# x2714; Магазин ($ 9,99 / міс).
  &# x2714; Установка (безкоштовно);
  &# x2714; Шаблон ($ 50 відразу);
  &# x2714; Хостинг (від 10 дол. / міс);
  &# x2714; Плагіни (від 50 дол).
  Особливості:&# x2714; Необмежена смуга пропускання;
  &# x2714; Інструменти SEO;
  &# x2714; Мобільні шаблони;
  &# x2714; Модуль Інтернет-магазину.
  &# x2714; Безкоштовний старт;
  &# x2714; Великі параметри зміни;
  &# x2714; Численні плагіни.
 • WordPress. Це абсолютно безкоштовний сервіс, який не вимагає ніяких платежів за завантаження, встановлення та подальше управління веб-сайтом. Ваші витрати на використання CMS зменшуються до вартості плагінів та шаблонів, які недоступні в магазині інформаційної панелі (платні додатки, як правило, пов’язані з просуванням Інтернет-магазину чи веб-сайту). Усі плагіни та шаблони, доступні на інформаційній панелі, безкоштовні. Вибір універсальний і вражаючий.

  Крім того, вам потрібно буде вкласти гроші в доменне ім’я та хостинг – WordPress не надає тут безкоштовних варіантів. Зверніть увагу, що чим більше плагінів ви встановите, тим сильніше буде хостинг. Отже, ваш веб-сайт може працювати повільно, що негативно вплине на його трафік. Ось чому, рекомендується отримати якісний хостинг, особливо якщо ви прагнете розвивати масштабні проекти.

  Одне з найкращих рішень BlueHost, який є офіційним постачальником послуг хостингу WordPress, рекомендованим сервісом. Він пропонує декілька планів підходити до різних потреб, розміру веб-сайту та спеціалізації, а також бюджету, який ви плануєте вкласти в проект. Найдешевший план Bluehost обійдеться вам лише у $ 2,95 / місяць, тоді як набір функцій, які він передбачає, точно вразить вас. Підсумовуючи це, вартість використання WordPress (включаючи платний шаблон, плагіни, хостинг) майже дорівнює вартості uCoz.

uCoz проти WordPress. Якість має значення, особливо якщо мова йде про ділові веб-сайти. Створення якісного веб-сайту за допомогою uCoz здається дешевшим порівняно з WordPress. Розробник веб-сайтів має вільний нескінченний план, в той час як WordPress абсолютно безкоштовний для всіх користувачів та типів проектів. Однак додатково потрібен хостинг, доменне ім’я, плагіни та шаблони, які часто є досить дорогими. Таким чином, обидві системи передбачають певні фінансові інвестиції для користувачів, які бажають створювати та керувати повнофункціональними веб-сайтами.

Нижня лінія

Вибрати найкращого веб-розробника, який відповідає широкому колу потреб веб-побудови, не є простим, але саме з цим стикаються користувачі, вирішуючи запустити веб-сайт. uCoz та WordPress – це гідні системи побудови веб-сторінок, кожна з яких заслуговує уваги користувача та може бути застосована для виконання безлічі завдань.

uCozuCoz це розробник веб-сайтів “старого покоління”, який був запущений у 2005 році і не втратив своєї репутації з того часу. Навпаки, ця платформа “все в одному” оснащена різноманітними налаштуваннями дизайну, веб-розробками та просуваннями, що дозволяють створювати проекти різних типів для особистого та комерційного використання. Це ідеальний варіант для некомерційних організацій через відсутність плати. Це напевно рекомендується для широкої спільноти користувачів. uCoz.com

WordPressWordPress це найвідоміша CMS, яка інтуїтивно проста та зручна у використанні, але вона потребує усвідомлення основних нюансів кодування. Гнучкість WordPress теоретично необмежена, але вона реалізується за допомогою установки плагінів. Щоб максимально використати послугу, вам потрібно буде встановити безкоштовні або платні плагіни, надані сторонніми дизайнерами. WordPress.org

Який сервіс все ще найкраще працює для досвідчених веб-дизайнерів та для новачків? На це питання немає єдиної відмінної відповіді, оскільки кожен з них має специфічні набори функцій і орієнтований на виконання певних завдань. WordPress CMS – всесвітньо відомий інструмент веб-побудови, але uCoz є ідеальною альтернативою цьому. Особливо це стосується набору функцій, налаштування дизайну та варіантів цін, що передбачаються. Остаточний вибір вирішувати, тестуючи обидві служби!

Огляд діаграми порівняння

uCozWordPress
Простота використання:uCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPress
Особливості:uCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPress
Конструкції:uCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPress
Підтримка клієнтів:uCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPress
Ціноутворення:uCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPress
Загальний рахунок:uCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPressuCoz проти WordPress

Спробуйте uCoz Now

 Це безкоштовно

Говард Мій профіль у Twitter Мій профіль у Facebook електронна пошта Мій профіль Linkedin

Про автора

Я Говард Стіл, засновник і головний редактор цього веб-сайту. Маючи понад 10 років веб-побудови, я знаю, наскільки складною та набридливою може бути ця задача для людини, яка не є ІТ. Ви не можете вирішити, яку послугу обрати? Не соромтеся запитати у мене поради. Просто опишіть потреби вашого веб-сайту, і я з радістю вам допоможу.

Головна »Порівняння» uCoz проти WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me