Хостингер проти Siteground

хостингер проти сайту


Родом з Європи, ці два хостинг-провайдери користуються великою популярністю з власниками веб-сайтів. Хостингер зробив собі ім’я завдяки доступним цінам, тоді як SiteGround постачається з великою кількістю функцій та додатків, що робить його трохи більш гнучким.

Незважаючи на те, що мають однакову мету, обидві компанії встановлюють різний підхід при наданні своїх послуг хостингу.

Швидкий знімок:

ХостингерХостингер в основному популярний своїми доступними пакетами та низькими цінами. Наразі платформа підтримує тисячі веб-сайтів по всьому світу. Система має гідну команду підтримки та хороший показник продуктивності. Hostinger.com

SiteGroundSiteGround є трохи більш досвідченим хостинг-провайдером, який працює на ринку вже 14 років. Платформа охоплює понад 2 000 000 сайтів та забезпечує вибір функцій та додатків за відносно низькою ціною. Великий режим роботи та безпека роблять цю компанію надзвичайно популярною серед користувачів. SiteGround.com

Це порівняння SiteGround vs Hostinger – це висвітлити основні відмінності, а також можливі випадки та помилки двох популярних хостинг-компаній. Давайте поставимо крапки Я і перекреслимо.

1. Особливості хостингу

 • Хостингер. Хостингер – це переважно бюджетна послуга з точки зору спільні рішення. Користувачі не повинні сподіватися на таке значення. Немає розширених функцій, хоча базовий пакет досить хороший для задоволення деяких базових потреб веб-сайту. Ось деякі функції, які користувачі можуть оцінити:

  • Простота використання – відмінна функція для новачків без технічного досвіду. Платформа пропонує свою власну панель управління, яка є більш зручною у порівнянні з традиційними панелями керування. Після входу ви побачите на головному екрані всі налаштування та інструменти. До них легко дістатися, тоді як процес налаштування простий.
  • Панель хостингу

  • Безкоштовні параметри – хоча Hostinger є бюджетною платформою, він також пропонує деякі безкоштовні функції, які включають SSL-сертифікати та маркетингові варіанти. Вони можуть здатися досить основними, тоді як погана новина полягає в тому, що вам доведеться перейти до плану бізнесу та бізнесу Premium, щоб отримати доступ до них.
  • Користувальницький веб-сайт – інтуїтивно зрозумілий конструктор веб-сайтів із перетягуванням – це гарне рішення для нетехнологів, які вважають загрозливою роботу з CMS. Інструмент доступний безкоштовно.
  • Хостинг, оптимізований WP – платформа є хорошою ідеєю для тих, хто планує запустити блог чи інший тип веб-сайту WordPress. Ви отримаєте переваги від серверів, оптимізованих WP, готових до використання плагінів та додатків, покращеної роботи веб-сайту завдяки вбудованим плагінам кешування WordPress.
 • SiteGround. Здається, що SiteGround має більш багаті можливості, сумісні з усіма основними платформами CMS, включаючи WordPress. Іншими словами, тут ви знайдете буквально все, що потрібно для налаштування веб-сайту, відстеження, просування чи аналітики.

  Панель адміністратора сайту

  • Безкоштовна безпека – SiteGround пропонує різні пакети безпеки з набором безкоштовних функцій. Вони включають базовий пакет з регулярним моніторингом, оновленнями та захистом DDoS та розширений пакет із чорним списком IP, SpamExperts, безкоштовним SSL тощо.
  • електронна комерція – платформа пропонує миттєві рішення для електронної комерції та такі програми, як WooCommerce які легко встановити. Не потрібно інтегрувати інші сервіси. Пакет включає до 18 готових до використання програм для ваших потреб електронної комерції.
  • Керований хостинг WP – Ця функція забезпечує швидкий і безперебійне функціонування веб-сайту завдяки автоматизованим оновленням плагінів, інструментам кешування, інтеграції SuperCaher та ін..
  • Безкоштовний веб-сайт Builder – ви можете почати створювати власний веб-сайт з нуля, використовуючи інтуїтивну платформу перетягування (Weebly-на основі).
  • Додаткові засоби WordPress – чи все ще хочете дотримуватися WordPress CMS, ви знайдете величезний вибір інструментів для налаштування свого веб-сайту. Їх легко застосувати без спеціальних навичок.

Хостингер проти Siteground. Хостингер може задовольнити деякі базові вимоги користувача за доступною ціною. Він має кілька хороших безкоштовних функцій, хоча вони відсутні в плані вступу. З цієї точки зору SiteGround виглядає як гнучкіше рішення з більш широким набором можливостей для налаштування веб-сайтів, електронної комерції, маркетингу тощо.

2. Продуктивність

 • Хостингер. Хостингер робить велику роботу з точки зору продуктивності. Однак ми можемо спостерігати деякі падіння за останні кілька місяців. Наприклад, середня швидкість завантаження зменшилася трохи з 386 мс до 400 мс за останніми тестами. Ставка все ще дуже хороша і вища, ніж середня ефективність.

  Хостингер Перфоманс

  У компанії є різні центри обробки даних, розташовані в США, Азії та Європі, що також чудово. Продовження може бути трохи кращим. З іншого боку, 99,98% все ще дуже добре, що робить платформу хорошим співвідношенням ціни та якості.

 • SiteGround. SiteGround виглядає майже бездоганно, коли мова йде про швидкість завантаження та час роботи. Платформа не використовує сторонні рішення та натомість реалізує свою самостійно створену технологію. Це призводить до 99,99% часу без роботи, крім центрів обробки даних, розташованих у різних містах світу, включаючи Чикаго, Сінгапур, Амстердам, Лондон та багато інших.

  Сканер сайту Siteground

  Доступність технології SSD з кожним планом SiteGround забезпечує ще кращі показники роботи. Регулярні диски в 1000 разів повільніше, якщо мова йде про операції введення / виведення веб-сайтів. Швидкість завантаження – 714 мс. Це не верхній. Однак, для забезпечення безперебійної роботи веб-сайту достатньо навіть у найвищі темпи руху.

Хостингер проти Siteground. SiteGround виглядає більш кращим з точки зору безперервної роботи та додаткових технологій для забезпечення стабільної роботи, незважаючи на розташування. При цьому обидві платформи мають хорошу швидкість завантаження та центри обробки даних, розташовані в різних куточках світу.

3. Безпека

 • Хостингер. Хостингер має хороший пакет безпеки, який в основному складається з типових інструментів. У той же час він також пропонує розширений вибір додаткових функцій та можливостей інтеграції, які стосуються виявлення та усунення зловмисних програм:

  • Можливості інтеграції CloudFare та SpamAssassin.
  • Безкоштовне шифрування SSL для абонентів Business та Premium.
  • Щотижневі та щоденні оновлення залежно від плану.
  • Інструмент безпеки BitNinja, який представляє собою всебічне рішення безпеки з усіма функціями в комплекті. Пакет включає захист від шахрайства від DDoS та XXS, а також засоби для запобігання будь-якого типу афери.

  SiteGround. SiteGround використовує новітні технології безпеки для боротьби з моніторингом зловмисного програмного забезпечення, створення резервних копій, захистом від хакерів тощо. Система фільтрує брандмауер, щоб захистити як апаратне, так і програмне забезпечення від DDoS та інших атак.

  Компанія розробила деякі власні засоби безпеки. HackAlert – один із них. Він сканує систему У пошуках можливих зловмисних програм і передбачає різні цифрові загрози. Для боротьби зі шкідливими бітами та хакерами платформа використовує систему IDS / IPS.

Хостингер проти Siteground. Основна проблема щодо функцій безпеки Hostinger полягає в тому, що більшість із них відсутні в плані входу, що означає додаткові витрати. Що стосується SiteGround, він може похвалитися найновішими технологіями самовироблення, які вільні у використанні та забезпечують безпеку нашого веб-сайту 24/7.

4. Підтримка клієнтів

 • Хостингер. У хостінгу є дещо дивна система підтримки. Хоча пропонує декілька способів підтримувати зв’язок, деякі з них доступні для вже зареєстрованих користувачів. Іншими словами, потенційні клієнти не мають можливості скористатися функцією Live Chat і задати питання.

  З іншого боку, ви завжди можете обрати традиційну систему квитків, хоча це може пройти певний час, перш ніж ви отримаєте відповідь. Щодо бази знань, вона досить багата тоннами відеоуроків, путівників та загальної інформації, яка охоплює всі можливі проблеми.

 • SiteGround. Команда служби SiteGround трохи швидше переглядає претензії користувачів. У той же час, наступні контактні інструменти доступні для всіх користувачів, незалежно від того, увійшли вони чи ні:

  • Телефон для миттєвого зв’язку.
  • Live Chat, щоб задати своє запитання в Інтернеті.
  • Електронна пошта у вигляді типової системи квитків.
  • Багата база знань з навчальними посібниками та документацією на додаток до звичайних вебінарів.

Siteground vs Hostinger. Обидві платформи пропонують фактично однакові способи підтримувати зв’язок. Однак SiteGround не обмежує доступ до користувачів, які не підписалися на певний план.

5. Цінова політика

 • Хостингер. Хостингер пропонує три основні плани. Усі вони досить доступні. Саме це робить платформу такою особливою. Клієнти можуть вибирати такі пакети:

  • Єдиний план від $ 0,80 на місяць із 100 ГБ пропускної здатності. Він дозволяє створити лише один веб-сайт і не має функцій безпеки.
  • План премій починаючи з $ 2,15 на місяць з необмеженою пропускною здатністю та кількістю веб-сайтів. Щотижневі резервні копії доступні разом з планом.
  • Бізнес-план від $ 2,45, що містить усі переваги попередніх планів на додаток до безкоштовного SSL та щоденного резервного копіювання.
 • SiteGround. SiteGround – це також доступне рішення для розміщення хостингу для веб-сайтів, які є більш складними або вимогливими щодо функцій та функціональності.

  • План запуску від $ 3,96 на місяць добре для малих та середніх веб-сайтів.
  • План GrowBig починаючи з 6,45 доларів США на місяць з 20 Гб веб-сайтів та необмеженими веб-сайтами, безкоштовним розробником сайтів, цілодобовою підтримкою тощо.
  • План GoGeek Починаючи з $ 11,95 на місяць з розширеною підтримкою пріоритетів, безкоштовною передачею веб-сайтів, сумісними з PCI серверами та ін.

Хостингер проти Siteground. Хостингер – дешевший варіант. Однак плану його входу недостатньо навіть для середнього веб-сайту. Ось де рішення для входу SiteGround можуть бути навіть кращим варіантом. Принаймні, завжди є місце для розширення.

Суть

Підводячи підсумок, слід сказати, що обидва хости досить непогані, якщо ви не прагнете розширених можливостей. Однак SiteGround здається трохи більш гнучким та універсальним щодо засобів безпеки та додаткових функцій. На відміну від Hostinger, він не обмежує свої пакети і залишає певне місце для подальшого зростання веб-сайту.

ХостингерХостингер може похвалитися хорошими характеристиками за доступними цінами. Однак виглядає дуже дивно, що більшість його можливостей відсутні у плані вступу. Це не має жодного сенсу; оскільки все-таки немає сенсу вибирати пакет для входу. Тим не менш, це все ще може бути добре для деяких невеликих проектів. Hostinger.com

SiteGroundSiteGround є кращим варіантом для складних проектів. Він забезпечує розширений функціонал разом із електронною комерцією та іншими функціями на додаток до розширених засобів безпеки. Це може бути добре для новостворених веб-сайтів, а також для вже існуючих проектів завдяки швидкій міграції веб-сайтів. SiteGround.com

Зрештою, вибір хостингу завжди залежить від типу та цілей вашого веб-сайту. Не потрібно переплачувати за тимчасові мікросайти, тоді як тривалі проекти можуть потребувати більш надійної підтримки.

Огляд діаграми порівняння

ХостингерSiteGround
Особливості хостингу:Хостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти Siteground
Перфоманс:Хостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти Siteground
Безпека:Хостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти Siteground
Підтримка клієнтів:Хостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти Siteground
Цінова політика:Хостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти Siteground
Загальний рахунок:Хостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти SitegroundХостингер проти Siteground

Спробуйте SiteGround зараз

Говард Мій профіль у Twitter Мій профіль у Facebook електронна пошта Мій профіль Linkedin

Про автора

Я Говард Стіл, засновник і головний редактор цього веб-сайту. Маючи понад 10 років веб-побудови, я знаю, наскільки складною та набридливою може бути ця задача для людини, яка не є ІТ. Ви не можете вирішити, яку послугу обрати? Не соромтеся запитати у мене поради. Просто опишіть потреби вашого веб-сайту, і я з радістю вам допоможу.

Головна »Порівняння» Hostinger vs Siteground

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me