GoDaddy Builder веб-сайтів проти WordPress

GoDaddy Builder веб-сайтів проти WordPressGoDaddyBluehost
ЗмістВисновок

Конструктор веб-сайтів GoDaddy та WordPress – це дві платформи, запущені з метою створення нових сайтів з нуля. Хоча обидва інструменти служать однаковим цілям, GoDaddy спочатку є провайдером хостингу. Однак, його розробник веб-сайтів користується великою популярністю серед користувачів, в той час як WordPress – одне з найбільших імен галузі, яке пропонує багато чудових функцій..


GoDaddy vs WordPress: Порівняльна діаграма

Ми порівняли та протестували цих двох розробників веб-сайтів. Таблиця містить підсумкову інформацію. Виберіть розділ порівняння, який вас найбільше цікавить, і прочитайте його докладно.

GoDaddyBluehost
1. Легкість8 з 108 з 10
2. Особливості6 з 1010 з 10
3. Дизайн7 з 1010 з 10
4. Підтримка9 з 109 з 10
5. Ціноутворення8 з 1010 з 10
Загалом:7,6 з 109,4 з 10
Спробуй зараз Спробуй зараз

Навряд чи можна стверджувати, що WordPress – кращий вибір, якщо порівнювати його з розробником веб-сайтів GoDaddy, враховуючи гнучкість та свободу відкритого коду, який він надає власникам веб-сайтів. Однак огляд має виділити ключові відмінності та переваги, які постає із WordPress.

1. Простота використання

Перш ніж зануритися в розділ зручності використання, слід сказати, що і GoDaddy, і WordPress можуть бути досить складними, починаючи з початку. Вони не мають функції редагування перетягування та випадання, що може спричинити деякі проблеми в процесі редагування. З іншого боку, GoDaddy стверджує, що допомагає користувачам створювати веб-сайти за лічені хвилини. Подивимось, чи це правда.

Починаємо

Зробити перші кроки з GoDaddy насправді дуже просто. Вам потрібно лише ввійти за допомогою свого облікового запису Facebook або ввести пароль та електронну пошту, щоб зареєструватися як новий учасник. Тоді ви побачите ряд автоматизованих підказок, які проведуть вас через усі етапи будівельного процесу, схожий на те, що він розроблений для цілком манекенів. Це надзвичайно просто з нульовим простором для веб-дизайну або налаштування свободи. Ви насправді отримуєте готовий шаблон з можливістю внести невеликі зміни і перейти в прямому ефірі.

WordPress потребує більше часу з точки зору початку роботи. Користувачам потрібно буде виконати кілька обов’язкових кроків, які включають:

 1. Реєстрація доменного імені – читайте посібник, як вибрати найкраще ім’я для вашого веб-сайту.
 2. Вибір хостинг-провайдера – побачити мій рейтинг найкращих хостингів.
 3. Вибір шаблону.
 4. Встановлення WordPress.

Після завершення всіх етапів ви можете розпочати редагування свого веб-сайту. Хороша річ у WP – це те, що ви несете відповідальність за керування своїм веб-сайтом на додаток до шансу заощадити пару доларів. Більше того, користувачі зроблять максимум своїх проектів, якщо вибирають оптимізовану WordPress Серверне рішення Bluehost що забезпечує безперебійну інтеграцію та багато інших чудових функцій.

Редактор веб-сайтів

Програмне забезпечення, яке постачається з розробником веб-сайтів GoDaddy, навряд чи можна назвати редактором. Єдине, що ви можете – додавати відповідний вміст, завантажувати зображення, вибирати фотографії з колекцій запасів або переставляти деякі із блоків на сторінці. Це воно! Ви не зможете реалізувати потрібну вам структуру, що робить процес редагування надзвичайно простим. Це серйозний мінус. Хороша річ, що GoDaddy надає робочий стіл та мобільний доступ до свого конструктора веб-сайтів, щоб внести деякі зміни на ходу.

Візуальний редактор GoDaddy Візуальний редактор GoDaddy

Читайте також: Огляд розробника веб-сайту GoDaddy.

WordPress набагато гнучкіший з точки зору редагування вмісту. Ви можете створювати стільки нових сторінок, скільки вам потрібно, керувати вмістом, додавати необхідні елементи, створювати нові категорії та розділи меню, додавати теги, завантажувати медіа-файли, реалізовувати різні блоки та форми тощо. WP має потужну систему управління вмістом, яка є не так складно, як може здатися з самого початку. Принаймні, у вас є достатня свобода редагування для створення потрібного вам веб-сайту.

WordPress Editor WordPress Post Editor

Читайте також: Огляд WordPress.

Редагування коду

Обидві платформи відкриті для кодування, що є хорошою новиною для досвідчених веб-розробників та програмістів. Для користувачів GoDaddy це фактично єдиний шанс змінити готові шаблони. Для реалізації деяких функцій користувач повинен добре володіти HTML та JavaScript. Цей параметр доступний на панелі приладів. Просто натисніть кнопку “Редагувати сайт”, виберіть сторінку, яку ви хочете змінити, і вставте HTML-код у потрібне місце. Звичайно, не слід сподіватися на остаточну свободу кодування. Можливі лише деякі незначні модифікації.

WordPress – платформа з відкритим кодом. Це означає повну свободу веб-дизайну в рамках знань HTML / CSS. Основна перевага полягає в тому, що всі шаблони WordPress розробляються за допомогою PHP та HTML. Іншими словами, ви можете вільно змінювати їх структуру, додавати нові елементи, функції та створювати нові блоки чи функції без обмежень. Крива навчання, безумовно, потрібна.

Редактор вихідного коду WordPress Редактор вихідного коду WordPress

Підключення домену

Після того, як ви зареєстрували домен і ввімкнули його Bluehost або інших постачальників хостингу, ваш веб-сайт WordPress доступний в Інтернеті. Більше того, кожен план WP Bluehost постачається з автоматичною установкою та оновленнями WordPress. Процес розгортання відбувається дуже швидко. Хоча GoDaddy спочатку є провайдером хостингу, багато користувачів кажуть, що підключення домену з його конструктором веб-сайтів може обернутися кошмаром..

Навіть якщо у вас домен зареєстрований у GoDaddy, він може не бачити його в налаштуваннях домену. Іншими словами, ваш сайт спочатку працюватиме як myname.godaddysites.com. Схоже, що платформа не має алгоритму інтеграції домену, який може спричинити за собою деякі проблеми, коли справа доходить до управління доменом, не згадуючи доменні імена сторонніх постачальників хостингу.

Читайте також: Отримання безкоштовного доменного імені – унікальна колекція підказок та прийомів.

GoDaddy Builder веб-сайтів проти WordPress: Хоча GoDaddy стверджує, що має дуже простий веб-сайт для створення веб-сайтів, користувачі можуть змінити майже нічого. Ви зобов’язані виконувати примітивні кроки або вибирати відкрите кодування, що вимагає технічних навичок. WordPress є більш гнучким у плані використання та редагування, хоча спочатку він також може потребувати певної кривої навчання.

2. Особливості та гнучкість

Як ми вже згадували раніше, GoDaddy оснащений досить базовим набором функцій. Він підійде для крихітних веб-сайтів, які не потребують розширеного функціоналу. З іншого боку, WordPress є одна з найпотужніших платформ CMS із тисячами плагінів та служб, доступних для інтеграції.

Плагіни та віджети

Користувачі GoDaddy можуть вибрати широкий вибір плагінів. Всі вони поділяються на кілька категорій, які включають соціальну, електронну комерцію, форми, чати та деякі інші. Тут ви можете вибрати таблиці цін для вашого маленького цифрового магазину, відгукові слайдери для веб-сайту для малого бізнесу, розділ огляду Amazon для путівників по магазинах тощо. Вибір віджетів досить великий.

Віджети GoDaddy Віджети GoDaddy

З іншого боку, жодна з платформ не може конкурувати з WordPress з точки зору вибору плагінів. Користувачі можуть вибирати серед буквально тисяч послуг, сторонніх рішень та інструментів для будь-яких цілей. Тут ми маємо безкоштовні додатки для електронної комерції, преміальні набори для оптимізації SEO, засоби проти спаму та безпеки, галереї, форми, аналітичні послуги тощо. Все, що вам потрібно – це вибрати один, встановити та активувати його, щоб мати його на своєму веб-сайті.

WordPress плагіни WordPress плагіни

Деякі плагіни безкоштовні, а деякі платні. Більше того, вам потрібно буде обробити їх налаштування вручну. Але ми сподіваємось, що процес навряд чи стане проблемою. Якщо ви вибрали рішення, рекомендоване WP Bluehost, всі ваші плагіни будуть оновлені автоматично. Система подбає про їхню безперебійну, безпечну та стабільну роботу.

Читайте також: Як створити веб-сайт за допомогою WordPress.

SEO оптимізація

Веб-сайти GoDaddy далекі від SEO-дружнього. В основному це пов’язано з дуже дивним розміщенням розділів, включаючи заголовки та текстові блоки. Такі сторінки не такі привабливі для пошукових роботів, що призводить до більш тривалої індексації сторінок та нижчих рангів. З іншого боку, платформа має власний майстер SEO з доступом до редагування мета-назв та описів, що є не що інше, як крапля в океан.

WordPress забезпечує максимальну потужність для створення зручних для SEO веб-сайтів, які зазвичай отримують високі рейтинги пошукових систем. Перш за все, користувачі можуть обрати тонни плагінів, які допомагають створити SEO-оптимізований контент, який корисний не тільки для пошукових систем, але і для читачів, що ще важливіше. По-друге, користувачі отримують достатньо інструментів для просування свого вмісту, обмінюючись ним у соціальних мережах, працюючи з розширеними налаштуваннями SEO, редагуючи власні URL-адреси, вказуючи ключові слова фокусу, змінюючи опис веб-сайту, завантажуйте фавікон тощо.

І останнє, але не менш важливе, WordPress забезпечує доступ до зміни коду веб-сайту. Це також хороший шанс збільшити SEO на веб-сайті, зробивши шаблон більш легким та швидким, а також застосувати функції для збільшення залучення користувачів..

електронна комерція

GoDaddy має функцію електронної комерції. Він доступний лише з планом Інтернет-магазину і забезпечує набір основних функцій для створення невеликого цифрового магазину. Зверніть увагу, що розробник веб-сайтів хороший для невеликих проектів лише з обмеженою кількістю товарів для продажу в Інтернеті. Це не добре для вирощування та просування вашого інтернет-магазину.

Електронна комерція GoDaddy Електронна комерція GoDaddy

Що стосується функцій електронної комерції, ви отримуєте готову сторінку продукту з можливістю змінювати деякі її елементи, такі як шрифти. Користувачі можуть інтегрувати товарні запаси, а також встановлювати ставки доставки та податку. Розробник веб-сайтів пропонує кілька простих рекламних інструментів, що дозволяють надсилати персоналізовані пропозиції потенційним клієнтам.

Сам WordPress не має функцій електронної комерції. Однак Плагін WooCommerce є хорошим рішенням. Це дозволяє створювати невеликі, середні та великі магазини для продажу необмеженої кількості товарів в Інтернеті. У плагіна є безкоштовна версія, яка забезпечує базовий рівень функціонально, що ще достатньо для створення, управління та просування вашого інтернет-магазину. Для розростаючих проектів WooCommerce пропонує всі необхідні розширення для управління цінами, податками та тарифами доставки, придбання більшої кількості користувачів або залучення трафіку до цифрового магазину.

Інтернет-магазин WooCommerce Редактор інтернет-магазинів WooCommerce

Читайте також: Як створити веб-сайт електронної комерції з нуля.

Блог функції

Причиною згадування цієї особливості є те, що GoDaddy має її. Однак це не має нічого спільного з функціональністю блогів WordPress. За допомогою GoDaddy ви можете створювати примітивні блоги, розміщувати нові статті та додавати зображення. Користувачі навіть не матимуть можливості додавати теги чи оптимізувати їх вміст.

Повідомлення блогу GoDaddy Редактор блогу GoDaddy

Ситуація з блогом WP – це зовсім протилежно. Ви отримуєте найпотужнішу платформу для створення веб-сайтів, що базуються на контенті. Система дозволяє вам не лише створювати стильні та чудові веб-сайти для ведення блогів, а й просувати свій вміст, стимулювати трафік або навіть монетизувати ваш веб-сайт.

WordPress Post EditorWordPress Post Editor

GoDaddy Builder веб-сайтів проти WordPress: WordPress виграє у всіх розділах тут. Він дозволяє користувачам створювати більше оптимізованих для SEO сайтів, він має кращу функціональність електронної комерції завдяки WooCommerce. Він постачає рудні плагіни, в той час як його функція ведення блогів близька до ідеї. GoDaddy нічим цим не може похвалитися.

3. Дизайн

Схема порівняння шаблонів

GoDaddyWordPress
Вартість теми:БезкоштовноБезкоштовно / $ 25- $ 299
Візуальний редактор:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Зміна теми:✘ НІ&# x2714; ТАК
Чуйні шаблони:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:✘ НІ&# x2714; ТАК

Іноді ми можемо евакуювати гідність розробника веб-сайтів за шаблонами, які він пропонує. Тут GoDaddy далеко не ідеальний. Зараз платформа пропонує десь близько 20 тем. Найгірше те, що GoDaddy не надає нічого для зміни своїх шаблонів. Іншими словами, вам доведеться попрацювати з тим, що ви отримаєте незалежно від того, подобається вам це чи ні.

Загальний дизайн зовсім не поганий. Шаблони виглядають стильно та актуально. Але хоча вибір досить обмежений, відсутність інструментів для редагування та налаштування виглядає як величезний мінус. Хороша новина – всі теми зручні для мобільних пристроїв. Крім того, система забезпечує доступ на робочому столі та на мобільному пристрої до інформаційної панелі, якщо вам потрібно буде вносити зміни на ходу через ваш планшет або смартфон.

WordPress має, мабуть, найбагатшу колекцію шаблонів. Користувачам доступні тисячі чуйних мобільних тем. Вони включають в себе блоги сайтів малого бізнесу, численні макети цифрових магазинів, портфоліо, інтернет-журнали, посібники з придбання Amazon тощо. Деякі теми безкоштовні, а деякі оплачуються. Якщо ви хочете чогось іншого формату безкоштовних шаблонів із мільйонами завантажень, вам доведеться заплатити десь від 30 до 200 доларів за ексклюзивний макет.

GoDaddy Builder веб-сайтів проти WordPress: Конструктор веб-сайтів GoDaddy знову програє зі своїми 20 шаблонами та близькими до нуля інструментами налаштування. Користувачі WordPress отримають доступ до тисяч безкоштовних і платних тем для кожного типу веб-сайтів без обмежень.

4. Підтримка клієнтів

GoDaddy спочатку є хостинг-провайдером. Це означає, що він не має права втрачати з точки зору підтримки клієнтів. На платформі є солідна команда підтримки. Він пропонує декілька каналів, щоб підтримувати зв’язок:

 • Форум GoDaddy – тут ви можете поговорити з більш досвідченими користувачами GoDaddy і запитати поради.
 • Підтримка по телефону – хороший спосіб безпосередньо зв’язатися з менеджерами служби підтримки.
 • Центр допомоги – GoDaddy має надійну базу знань з великою кількістю статей та посібників.

Ключова проблема полягає в тому, що інколи менеджерам потрібно зайняти занадто багато часу. Це може трохи засмутити.

WordPress не має типової команди підтримки, яка знаходиться в телефоні чи в прямому ефірі. Якщо у вас є якісь проблеми, вам потрібно буде вирішити їх самостійно. Ось де серфінг в мережі може стати в нагоді. Не забувайте, що WordPress – одна з найбільш довго працюючих та популярних CMS у світі. Це означає, що ви можете:

 • Переглядайте YouTube, шукаючи сотні відео-посібників із прикладами реального життя.
 • Відвідайте форуми WordPress із спільнотою професіоналів та досвідчених користувачів.
 • Знайдіть статті та путівники в Інтернеті з тоннами вершин і резолюцій з будь-якого питання.

GoDaddy Builder веб-сайтів проти WordPress: наявність команди підтримки, яка завжди готова допомогти, може зробити вас безпечнішими. З іншого боку, користувачі WordPress мають нескінченні можливості дослідження.

5. Цінова політика

Навіть найдешевший план Godaddy виглядає дорожче порівняно з веб-сайтом WordPress, розміщеним Bluehost. Ми обрали саме цього хостинг-провайдера, оскільки це найкраща ставка для веб-сайтів на базі WP з урахуванням безпроблемної інтеграції автоматичної установки, оновлення плагінів тощо. Давайте докладніше розглянемо ціни.

В даний час Godaddy пропонує 4 різних плану. Вони включають:

 • Особистий план без особливостей. Для 5,99 дол Ви отримуєте лише безкоштовний SSL та хостинг.
 • Бізнес-план включає майстер SEO та основні інструменти електронної комерції для 9,99 дол.
 • Бізнес Плюс План додатково пропонує маркетингові та рекламні кампанії електронною поштою для 14,99 дол.
 • Онлайн-магазин призначений для створення повноцінних інтернет-магазинів для 19,99 дол.

Ціни GoDaddy

Щодо планів WordPress Bluehost, вони такі:

 • Базова вартість 3,95 дол на місяць з безкоштовним SSL, 50 ГБ пам’яті SSD, безкоштовним доменом та маркетинговими кредитами.
 • Плюс витрати 5,95 дол з необмеженим сховищем SSD для необмеженої кількості сайтів та піддоменів.
 • Вибір плюс коштує 5,95 дол з усіма необмеженими ф’ючерсами + розширений комплект безпеки та резервного копіювання.

Ціни на WordPress

Визначте свою знижку на Bluehost

Усі плани включають доступ до шаблонів, плагінів та інших функцій WordPress.

Читайте також: Скільки коштує зробити веб-сайт.

GoDaddy Builder веб-сайтів проти WordPress: WordPress з Bluehost – це більш дешеве рішення на додаток до стабільної, безризикової та безпечної роботи веб-сайту.

Висновок

WordPress виграє у всіх аспектах, якщо порівнювати з GoDaddy. Він більш гнучкий, дешевший і кращий з точки зору стабільної роботи, редагування веб-сайтів та налаштування.

GoDaddyGoDaddy – може бути корисним для невеликих примітивних сайтів без складних функцій та структури. Новачкам добре, як мати нульові технічні навички та знання. Платформа має простий процес побудови з невеликими шансами змінити вже існуючі макети. З іншого боку, користувачі знайдуть достатню кількість віджетів для підключення на додаток до базових функцій SEO та електронної комерції. GoDaddy.comGoDaddy – може бути корисним для невеликих примітивних сайтів без складних функцій та структури. Новачкам добре, як мати нульові технічні навички та знання. Платформа має простий процес побудови з невеликими шансами змінити вже існуючі макети. З іншого боку, користувачі знайдуть достатню кількість віджетів для підключення на додаток до базових функцій SEO та електронної комерції.

WordPressWordPress – кращий варіант у кожному аспекті. Він більш гнучкий. Він постачається з більш широким набором функцій. Це добре для проектів будь-якого розміру та типу. Крім того, вибираючи Bluehost, ви насправді отримуєте те саме рішення «все в одному» для WordPress, не потрібно керувати своїм сайтом вручну. WordPress

WordPress зберігає свої лідируючі позиції в ніші будівництва веб-сайтів. Система розвивається, приносячи нові рішення для користувачів. Побудова веб-сайту GoDaddy знаходиться лише на початку свого розвитку. Ми сподіваємося, що найближчим часом користувачі можуть очікувати на покращення та оновлення. Наразі WP – краща платформа для вибору.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map