Формат проти квадрата

Формат проти квадрата


Format і Squarespace – два відомих розробників веб-сайтів, які завоювали всесвітню популярність завдяки своїй особливій функціональності та вдосконаленим параметрам налаштування дизайну..

Кожну з систем можна використовувати для запуску та управління веб-сайтами, призначеними для художників, моделей, фотографів та інших представників творчих професій.

Швидкий знімок:

ФорматФормат – це спеціалізований розробник веб-сайтів для портфоліо, який виявляється як надійна і повнофункціональна платформа для запуску та управління всіма видами портфельних проектів. Завдяки безлічі особливостей ніші, він виявляється чудовим вибором для художників, моделей, фотографів та всіх інших користувачів, які переслідують ідею продемонструвати свої роботи в Інтернеті. Формат

Квадратний простірSquarespace – це всебічний розробник веб-сайтів, який виконує широку різноманітність цілей, включаючи створення веб-сайтів для портфоліо. Система оснащена зручним редактором WYSIWYG, чутливими темами та набором інструментів для налаштування дизайну, щоб надати їм персоналізований вигляд. Квадратний простір

Обидві платформи варті уваги людей, бажаючих запустити портфоліо, і кожна з них має що запропонувати для певного проекту. Хоча Формат є більш орієнтованою на нішу системою, Squarespace відкриває більш широкі можливості та свободу дій, коли справа стосується розробки веб-сайтів. Давно час детально переглянути функції кожної служби, щоб з’ясувати, що саме у них є на складі.

1. Простота використання

Обидва розробники веб-сайтів не так складно освоїти та використовувати. Вам не потрібно бути професіоналом веб-дизайну, і вам не потрібно володіти навичками кодування для роботи з будь-якою з цих платформ. Натомість ви можете легко запустити веб-сайт із портфеля з нуля, дотримуючись вказівок та порад, які генерують системи.

Однак слід зазначити, що Squarespace – це трохи більше функціонування веб-сайтів і, таким чином, може знадобитися більше часу, щоб освоїти всі його нюанси. Особливо це стосується, коли мова йде про початківців.

Процес реєстрації

Процес реєстрації схожий в обох системах. Крім загальної інформації про обліковий запис, Format та Squarespace попросять надати додаткові дані, такі як тип проекту, який ви плануєте запустити, навички веб-дизайну, мета розробки веб-сайтів тощо. Формат також запитає, чи збираєтесь ви підключитися веб-магазин на веб-сайті вашого портфоліо, щоб продати свої послуги / продукти в Інтернеті. Крім того, на інформаційній панелі ви побачите 6-ступінковий контрольний список, який можна використовувати для спрощення процесу реєстрації.

Відразу після цього вам запропонують вибрати шаблон, який найкраще відповідає вашим цілям веб-дизайну. Працюючи з Squarespace, будьте готові вибирати з декількох макетів шаблонів, які система запропонує, хоча цей крок можна опустити і перейти до процесу вибору та налаштування дизайну. Формат, у свою чергу, перенаправить вас на інформаційну панель, де ви зможете розпочати редагування свого проекту без зайвих дій..

Редагування шаблонів

Як тільки ви закінчите процедуру реєстрації, ви отримаєте доступ до інформаційної панелі. І формат, і квадратний простір мають схожі структури панелі інструментів, на панелі інструментів знаходяться на лівій бічній панелі.

Редактор форматів

Редактор форматів

Є ще одна помітна різниця між платформами. Квадратний простір поставляється з інтуїтивно зрозумілий редактор перетягування що дозволяє вибирати та коригувати елементи веб-сайту на сторінці. Є також інтегрований редактор стилів, який надає більш глибокі параметри налаштування дизайну. Окрім стандартної можливості додавання та переміщення вибраних елементів, ви також зможете змінювати фони, кольори та шрифти, змінювати розміри та обрізати зображення та виконувати безліч інших кроків.

Редактор квадратних просторів

Редактор квадратних просторів

Формат надає доступ до трьох розділів – Сторінки, Дизайн та Налаштування для додаткової зручності. Кожен із цих розділів має власні налаштування та елементи, з яких ви можете вибрати для виконання певної дії. Це може бути вдалим початком для початківців.

Формат проти квадрата: Формат – це трохи простіший веб-сайт для створення веб-сайтів через його фокус на основі портфеля та менш широкий набір функцій. Ця система може здатися примітивною для досвідчених веб-дизайнерів, але вона також зручна та зручна. Простір квадрата має просту інформаційну панель, але він також більш функціональний, і, отже, потрібно більше часу для його освоєння.

2. Особливості та гнучкість

Той факт, що Format – це спеціалізований розробник веб-сайтів для портфоліо, передбачає сильну нішеву зосередженість системи. Це означає, що його набір функцій спочатку орієнтований на розробку веб-сайтів для портфоліо, тоді як у Squarespace є більш універсальний характер, застосовний до всіх типів веб-сайтів. Саме це робить порівняння функціональності систем досить цікавим.

Управління доменом та хостингом

Формат і площа простору майже не відрізняються з точки зору управління веб-сайтом, оскільки обидві системи мають інтегровані параметри хостингу та доменних імен. Формати не мають вільного плану, а це означає, що всі веб-сайти, запущені за допомогою сервісу, автоматично отримуватимуть безкоштовні доменні імена та розміщуватимуться на системних серверах.

Те саме стосується і Squarespace. Як конструктор веб-сайтів “все в одному”, система також надає доступ до вбудованого хостингу та домену підключення домену. Таким чином, вам не потрібно витрачати свої зусилля та час на пошук найбільш підходящого серверного рішення, яке буде задовольняти потреби вашого веб-сайту. Вам потрібно вивчити варіанти передплати, які пропонує розробник веб-сайтів, і вибрати той, який буде найкращим чином відповідати вашим потребам у веб-дизайні..

Налаштування SEO

Формат і Squarespace – це SEO-зручні платформи, які приділяють багато уваги просуванню веб-сайтів у пошукових системах. Формат пропонує можливість коригувати детальні параметри SEO, доступні в окремому розділі SEO на панелі приладів. Розділ далі підрозділяється на налаштування Змісту та Глобального SEO, що дає можливість ретельно встановити необхідні параметри для кращої оптимізації пошукових систем. Серед обов’язкових полів, які потрібно заповнити, має сенс вказати назву веб-сайту SEO, описи веб-сторінок, заголовок домашньої сторінки, метатеги / ключові слова тощо. , що дозволяє вам бачити, наскільки оптимізовано ваш веб-сайт для пошукових систем. Розробник веб-сайтів може похвалитися миттєвою синхронізацією вашого акаунта Instagram з портфоліо, що дозволяє швидко завантажувати зображення в обох облікових записах.

Налаштування SEO квадратичного простору

Налаштування SEO квадратичного простору

Що стосується Squarespace, він також дозволяє заповнювати SEO-поля з описом веб-сторінок / веб-сторінок та метатегами. Конструктор веб-сайтів забезпечує просту та швидку інтеграцію соціальних медіа, що сприяє кращому просуванню веб-сайтів у пошукових системах.

Віджети та надбудови

Формат дещо відстає від Squarespace з точки зору вибору віджетів. У конструктора веб-сайтів немає інтегрованих доповнень, хоча можливі додавання сторонніх віджетів за допомогою введення коду. Розробники системи приділяють багато уваги конфіденційності вмісту, і, таким чином, вони дозволяють коригувати права доступу клієнта, водонепроникність завантажених зображень, переглядати окремі відгуки клієнтів у відповідному розділі перевірки клієнтів, доступному на інформаційній панелі. Тут також можна створити та оновити галереї для перевірки клієнтів безпосередньо з Adobe Lightroom. Ще однією родзинкою формату є його інтегрований движок для ведення блогів, який дає можливість підключити блог до вашого портфоліо. Тут ви зможете додавати публікації, а також відео та презентації фото.

Формат двигуна блогів

Формат двигуна блогів

Простір квадрата відкриває більше можливостей, коли мова йде про інтеграцію віджетів. Розробник веб-сайтів пропонує широкий вибір додаткових додатків, які користувачі можуть вибирати та інтегрувати у свої проекти, щоб поліпшити їх функціональність. До них відносяться аналітичні інструменти та показники, кнопки спільного використання в соціальних мережах, контактні форми, Карти Google та багато іншого.

Функціональність електронної комерції

Електронна комерція є однією з безперечних мотивів Формату. Конструктор веб-сайтів дає змогу створювати та підключати веб-магазин для продажу певних послуг / продуктів. Платформа пропонує різноманітні варіанти оплати, доставки та валюти. Він також дозволяє налаштувати товарний запас, параметри SEO, сповіщення клієнтів та спеціальні характеристики веб-магазину. Спочатку ви зможете завантажити лише 3 продукти, але ви можете перейти до одного з платних планів для необмеженої можливості завантаження продукту. Система також дозволяє створювати та керувати знижками, замовленнями клієнтів та загальними налаштуваннями веб-магазину у відповідному розділі веб-сайту.

Форматуйте електронну комерцію

Форматуйте електронну комерцію

Квадратний простір також займає високе місце щодо варіантів електронної комерції. Розробник веб-сайтів дає змогу створювати веб-сайти професійних портфоліо з інтегрованими веб-магазинами, де ви можете продавати свої товари / послуги. Тут дозволяється продавати до 100 товарів, використовувати кілька популярних варіантів оплати, керувати замовленнями, списками товарів, ціноутворенням та іншими пов’язаними параметрами тут.

Електронна комерція у квадраті

Електронна комерція у квадраті

Формат проти квадрата: І формат, і квадратний простір пропонують розширені функції функціональності та гнучкість налаштувань. Системи оснащені інтегрованими движками електронної комерції, високим рівнем хостингу та управління доменом, а також гідними перспективами SEO.

3. Дизайн

Таблиця порівняння конструкцій

ФорматКвадратний простір
Кількість тем:23105
Спеціальні теми:&# x2714; ТАК✘ НІ
Вартість тем:Безкоштовно та ПреміумБезкоштовно
Візуальний редактор:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК

Шаблони формату – професійні, вільні та чуйні, але вибір тут досить обмежений. Наразі система може запропонувати лише 23 дизайни, які, однак, доступні в декількох макетах та кольорових варіаціях для універсальності вибору. Усі конструкції поділяються на 6 типів (повноекранний, слайд-шоу, плитковий, вертикальний, горизонтальний та преміум-клас).

Опція попереднього перегляду дозволяє вам побачити дизайн, який ви збираєтеся вибрати, перш ніж це зробити. Це зручно і зручно для більшості користувачів. Варіанти налаштування дизайну також є на гідному рівні. Ви зможете завантажити назву та логотип портфоліо, налаштувати фони, шрифти та стилі, посилання на профілі соціальної мережі, персоналізувати веб-сайт та доменне ім’я. Тут також включена опція редагування коду, що дозволяє створювати унікальні дизайни портфоліо.

Квадратний простір також займає високі позиції за дизайном шаблонів. Система має багату галерею дизайну, що складається з 105 тем, і ця кількість постійно зростає. Шаблони також чуйні, і їх можна легко налаштувати на екрани мобільних пристроїв і настільних ПК. Якість дизайну теж досить приємна. Квадратний простір – це категорії щодо ніш, до яких вони належать. Якщо ви хочете отримати унікальний дизайн веб-сайту, ви можете редагувати коди веб-сайтів – система дозволяє це робити і. По-справжньому незаперечною перевагою розробника веб-сайтів є інтегрований Builder титульних сторінок, який постачається з 29 готовими шаблонами, які ви можете налаштувати для створення унікальних портфелів.

Шаблони квадратних просторів

Шаблони квадратних просторів

Формат проти квадрата: Якість шаблонів на хорошому рівні в обох розробників веб-сайтів. Формат пропонує більше варіантів оформлення та кольорового дизайну, в той час як Squarespace може похвалитися більш широким вибором шаблонів і Build Page Cover Builder. Обидві системи дозволяють створювати чуйні веб-сайти та дозволяють редагувати код.

4. Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів формату базується на факторі локації, який має бути доступний у різних частинах світу 24/7. Можна зв’язатися з командою підтримки за допомогою чату або електронної пошти. Якщо ви хочете дізнатися більше про систему та шукати загальну інформацію, продовжуйте переглядати Довідковий центр, який пропонує кілька публікацій, навчальних посібників та вказівок..

Також у Squarespace є цілодобова підтримка чату та підтримки електронної пошти, реалізована у формі системи продажу квитків. Існує також великий Довідковий центр з відеоуроками, інформативними повідомленнями в блогах, керівництвом із практичними вказівками та іншими ресурсами, що спрощують процес вивчення системи..

Формат проти квадрата: Неможливо визначити лідера цієї частини порівняння, оскільки і формат, і квадратний простір мають якісні та надійні варіанти підтримки клієнтів. У системах є чати в реальному часі, підтримка електронної пошти та довідкові центри з кількома інформаційними ресурсами, які користувачі можуть переглядати у разі необхідності.

5. Цінова політика

Формат пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, що достатньо для того, щоб вирішити, підходить система до ваших вимог чи ні. Після закінчення випробування вам запропонують перейти до однієї з платних підписок, які надають доступ до розширених функцій та інструментів. Зараз у розробника веб-сайтів є 3 плани, а саме:

Форматування цін

Форматування цін

  • Ентузіаст, $ 6 / місяць (якщо виставляти рахунок щорічно) – 100 зображень, 3 магазинні товари, 15 сторінок;
  • Про, $ 12 / місяць (якщо виставляти рахунок щорічно) – 1000 зображень, 20 товарів для магазинів, необмежена кількість сторінок та дописів у блогах, 5000 зображень із підтвердженням прав, безкоштовний домен, редагування спеціального коду;
  • Необмежений, $ 25 / місяць (якщо виставляти рахунок щорічно) – необмежену кількість зображень, необмежену кількість магазинів, необмежену кількість сторінок та дописів у блогах, необмежену кількість зображень, вільну тему домену та преміум-класу, користувацьке редагування коду.

Якщо ви вирішите платити щомісяця, будьте готові платити приблизно на 30% більше за вибрану передплату. Є 30-денна гарантія повернення грошей і можливість отримати 30-хвилинний веб-сайт, який налаштував допомогу від системи Експерт за 50 доларів.

Щодо Squarespace, то розробник веб-сайтів пропонує можливість протестувати систему безкоштовно. Після цього вам запропонують отримати платну підписку, яка відповідає потребам вашого веб-дизайну. Наразі тут їх 4:

Ціноутворення в квадраті

Ціноутворення в квадраті

  • Особисті ($ 12 / місяць, якщо виставляти рахунок щороку) – безкоштовний користувацький домен, безпека SSL, функції SEO, необмежена пропускна здатність та зберігання, 2 учасники, цілодобова підтримка клієнтів, показники веб-сайту;
  • Бізнес ($ 18 / місяць, якщо виставляти рахунок щороку) – необмежена кількість дописувачів, професійна електронна пошта від Google, преміум-блоки та інтеграції, налаштування дизайну CSS / JavaScript, вдосконалена аналітика веб-сайтів, повністю інтегрована електронна комерція, 3% комісії за транзакції тощо;
  • Основна комерція ($ 26 / місяць, якщо виставляти рахунок щороку) – облікові записи клієнтів, функція замовлення домену, потужна аналітика електронної комерції, синхронізація Instagram тощо;
  • Розширена комерція ($ 40 / місяць, якщо виставляти рахунок щороку) – відмова від відновлення кошика, подарункові картки, розширена доставка та знижки, API для замовлення та інвентарю, обмежені обмеженість наявності тощо.

Формат проти квадрата: Цінова політика формату дешевша в порівнянні з політикою Squarespace. У той же час Squarespace пропонує більш вдосконалені функції, які абсолютно варті своєї вартості. Вибір повинен залежати від типу проекту, який ви збираєтеся запустити, функцій, які ви хочете мати, і результату, який ви сподіваєтеся отримати в довгостроковій перспективі..

Нижня лінія

Коли ви отримаєте ідею створити веб-сайт, ви повинні чітко усвідомлювати свої цілі та вимоги. Це єдиний надійний спосіб вибрати правильного конструктора веб-сайтів це абсолютно відповідає вашому баченню процесу створення веб-сайту. Як тільки ви вирішите, який саме веб-сайт вам точно потрібен, вам буде простіше зробити правильний вибір інструменту веб-побудови.

ФорматФормат – це спеціалізований розробник веб-сайтів для портфоліо, який чудово працює для творців, моделей, художників, дизайнерів та фотографів. Набір функцій системи орієнтований виключно на розвиток та просування портфоліо, і Формат справді перевершує це. Формат

Квадратний простірSquarespace – це всебічний розробник веб-сайтів, який охоплює широкий спектр потреб у веб-дизайні. Це добре для створення невеликих веб-магазинів, бізнес-сайтів та портфоліо проектів. Система сучасна та функціональна, і ви можете використовувати її для розширених завдань веб-дизайну. Квадратний простір

Хто з цих розробників веб-сайтів – Формат або Квадратний простір – найбільше відповідатиме вашим потребам? Якщо ви маєте намір створити повнофункціональний портфоліо, то Формат, безумовно, є платформою для роботи, але якщо вам потрібен більш складний і просунутий веб-сайт з потужними інтеграціями, то Squarespace може бути більш бажаним рішенням.

Формат проти квадрата: порівняльна діаграма

ФорматКвадратний простір
1. Легкість8 з 109 з 10
2. Особливості8 з 109 з 10
3. Дизайн8 з 109 з 10
4. Підтримка9 з 1010 з 10
5. Ціноутворення9 з 109 з 10
Загалом:8,4 з 109.2 з 10
Спробуй зараз Спробуй зараз
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me