Дуда проти Вікс

Дуда проти Вікс


Створення професійних веб-сайтів для представлення вашого бізнесу в Інтернеті вже не є проблемою. Побудовники веб-сайтів, як Duda та Wix, роблять процес розробки максимально простим. Новачкам більше не потрібно витрачати час на освоєння складних мов кодування та хитрощів веб-дизайну.

Обидві платформи виявились всебічними інструментами для започаткування надійного веб-проекту будь-якого типу, починаючи від сайти малого бізнесу і портфелі до малі та середні цифрові магазини.

Швидкий знімок:

ДудаДуда – це приємний розробник веб-сайтів з усіма базовими можливостями в пакеті. Хоча користувачі не повинні надто чекати від його функціональності, у системі є всебічний редактор перетягування, вибір шаблонів для мобільних пристроїв та інструменти для налаштування для створення сторінок, які виглядають досить непогано. Дуда – це рішення “все в одному”, що означає, що вам не потрібно дбати про розміщення домену, безпеку тощо. ДудаДуда – це приємний розробник веб-сайтів з усіма базовими можливостями в пакеті. Хоча користувачі не повинні надто чекати від його функціональності, у системі є всебічний редактор перетягування, вибір шаблонів для мобільних пристроїв та інструменти для налаштування для створення сторінок, які виглядають досить непогано. Дуда – це рішення “все в одному”, що означає, що вам не потрібно дбати про розміщення домену, безпеку тощо.

ВіксВікс це всесвітньо відомий розробник веб-сайтів, який дозволяє легко створювати чудові сайти за лічені хвилини. Система використовує новітні технології та засновані на AI концепції для запуску зацікавлених та зручних для користувача проектів. Він пропонує широкий вибір варіантів та функцій поза коробком, що дозволяє вам створювати буквально будь-який тип інтернет-проектів, будь то приголомшливий професійний портфель чи інтернет-магазин для продажу кількох товарів в Інтернеті. Вікс

Обидві платформи вже деякий час є на ринку. Хоча Duda стверджує, що має понад 12 мільйонів сайтів, побудованих за допомогою свого програмного забезпечення, Wix може похвалитися до 148 мільйонів активних користувачів у всьому світі. Давно пора ми визначили очевидного переможця!

1. Простота використання

 • Дуда. Платформа була запущена для забезпечення зручності використання. На додаток до розширеного конструктора веб-сайтів він має функцію перетягування. Однак його основна функціональність лежить під кодуванням CSS та HTML. З одного боку, новачки можуть вибирати з вибору типових готових платформ. З іншого боку, вони не зможуть повністю налаштувати сторінки без принаймні базових навичок кодування.

  Якщо ви відданий фахівець, ви, очевидно, оціните наступне:

  • Спеціальний конструктор віджетів – оскільки у Duda немає власного ринку, що, очевидно, є величезною недолікою, вона все ще дозволяє створити власний додаток. Доступ до коду веб-сайту дозволяє вам реалізовувати аналітичні інструменти, створювати відліки, ефекти зображення тощо.
  • Дуда редактор

  • Режим розробника – прекрасний шанс для досвідчених фахівців увійти в середовище кодування веб-сайту та внести всі необхідні зміни та вдосконалення.
  • Мобільний веб-сайт Builder – гарне продовження для тих, хто завжди в дорозі. Ця опція дозволяє отримувати доступ до інформаційної панелі прямо з мобільного пристрою, а також вносити зміни залежно від гаджета, на який націлено ваш веб-сайт..

  Дуда ще далеко не суперпростий розробник веб-сайтів. Оскільки це все ще вимагає певних технічних знань. Якщо ви вирішите використовувати спеціальні шаблони, деякі проблеми можуть трохи засмутити. Наприклад, кожен розділ займає своє визначене місце на сторінці. Іншими словами, немає шансів їх перемістити або замінити. Однак ви можете все-таки змінити розмір, змінити кольори або шрифти без кодування.

 • Вікс. Основна місія розробника веб-сайтів – забезпечити безпроблемний процес створення початківців та людей, які ніколи раніше не займалися подібним програмним забезпеченням, але все ще хочуть мати професійне представництво в Інтернеті. Від миттєвого входу в систему до інтуїтивно зрозумілої панелі інструментів та різних інструментів побудови веб-сайтів у пакеті – професійного сайту буде готовий через кілька хвилин! Ось що ми маємо:

  • Wix ADI – ультразвукова автоматизована система, яка використовує Штучний інтелект для створення веб-сайтів для вас. Процес включає кілька швидких і простих етапів. Надайте інформацію про тип свого веб-сайту, бізнес-нішу, налаштування макета та підготуйте проект на 100% готовий до запуску, який містить усі необхідні програми, віджети, елементи та блоки. Алгоритм генерує відповідний контент, обробляючи інформацію з вашої сторінки у Facebook. Вам навіть не потрібно вводити, хоча все-таки є можливість внести всі необхідні зміни.
  • Редактор Wix ADI

  • Редактор Wix – варіант буде чудовим для тих, хто все ще хоче залучатись до створення веб-сайтів без технічної підготовки. Користувачі можуть створювати сайт із порожніх, додаючи нові розділи, елементи та віджети, або використовувати готовий шаблон із десятків категорій та змінювати відповідно до потреб. Редактор – кращий варіант, якщо ви прагнете до розширеної гнучкості в плані доповнень.

  Редактор Wix

  Вікс є одна з найпростіших платформ для створення веб-сайтів в наявності. Це дозволяє легко запустити професійний сайт за кілька хвилин, не переоцінюючи. Ось чому це вибір №1 серед користувачів, які абсолютно не мають технічних навичок.

Дуда проти Вікс: Wix – очевидний переможець у цьому раунді. Набагато простіше використовувати, якщо порівнювати з Duda, який все ще вимагає певних знань CSS або HTML не лише для створення нових елементів, а й для налаштування існуючих, які поставляються із готовими шаблонами.

2. Особливості та гнучкість

 • Дуда. Платформа може спрацювати з точки зору особливостей. Незважаючи на те, що користувачі не повинні сподіватися на купу додаткових послуг, Дуда все ж може надати набір функцій. Вони включають суцільну функцію ведення блогів, інтеграцію фрагментів HTML / CSS, налаштування SEO та ін. З іншого боку, програмне забезпечення також має деякі очевидні пропуски. Основні характеристики:

  • Редактор коду Дуди – функція в основному для тих, хто має досвід кодування HTML або CSS. Інакше навіщо вам це коли-небудь використовувати? Редактор дозволяє легко створювати та інтегрувати нові віджети та фрагменти скрізь на сторінці. Однак це не було б потрібно, якби у Duda був власний ринок додатків, на жаль, це не потрібно.
  • Блог функції – ця особливість зроблена професійно. Ви можете створювати прекрасні блоги за допомогою готових шаблонів, а також керувати публікаціями, видаляти статті, інтегрувати RSS-канали та ділитися своїми останніми публікаціями через соціальні мережі. Користувачі можуть обрати готову тему блогів, а також створити власну.
  • Блог Дуди

  • SEO – крім безкоштовного SSL, який постачається з кожним планом Duda, редактор коду може стати в нагоді і для професійних фахівців з SEO. Початківцям може скористатися автоматизований майстер SEU для роботи з основними налаштуваннями.
  • електронна комерція – платформа пропонує різні макети сторінок продуктів, доступні для налаштування. Завантажуйте зображення, набирайте описи, вказуйте ціни тощо. Система підтримує до 30 різних варіантів оплати, включаючи такі авторитетні імена, як PayPal, Stripe та Authorize.net. У системі є деякі рекламні інструменти, а також купони, маркетинг електронної пошти тощо.
   Дуда електронна комерція

  Загальний набір функцій непоганий, хоча брак користувальницького ринку додатків досить очевидний.

 • Вікс. Конструктор веб-сайтів буквально переповнений функціями. Окрім технології на основі AI та редактора, Wix може похвалитися величезним безкоштовним ринком із понад 300 різними віджетами та доповненнями. Крім того, він також має чудову функцію ведення блогів, можливості електронної комерції тощо. Основні характеристики включають:

  • Ринок додатків Wix – отримати доступ до, мабуть, найширшого вибору програм та додатків, доступних безкоштовно. Створіть приголомшливі галереї зображень для своїх блогів, додайте контактні форми для отримання більшої кількості користувачів та розширення списку розсилки, створюйте календарі для демонстрації попередніх подій, інтегруйте аналітику для відстеження вашого трафіку та визначення найбільш успішних каналів. Всі віджети абсолютно безкоштовно. Ви можете додати їх на сторінку лише одним клацанням миші.
  • Wix Free App Market

  • SEO – Wix дозволяє легко створювати веб-сайти, зручні для SEO. Ви можете отримати доступ до розширених налаштувань для редагування користувальницьких URL-адрес, створення оптимізованих SEO-заголовків та описів для сторінок або публікацій блогу, доступу до режиму попереднього перегляду або використання автоматизованого майстра SEO з пакетом вичерпних тактик SEO.
  • електронна комерція – функція доступна в планах преміум-класу. Він був розроблений спеціально для проектів, пов’язаних із електронною комерцією, включаючи невеликі та середні цифрові магазини. Функція має простий менеджер продуктів, де ви можете додавати нові продукти, маги, редагувати описи, налагоджувати налаштування SEO сторінки сторінки продукту тощо. Користувачі також отримають необхідні інструменти для встановлення розділів податків та доставки, проведення програм лояльності та просування.
   Електронна комерція Wix
  • Мобільний доступ – ви можете тримати під контролем процес створення веб-сайтів 24/7. Wix забезпечує доступ до інформаційної панелі також через мобільний пристрій. Платформа сумісна як з Android, так і з iOS.

Дуда – Вікс: Wix виглядає більш універсальним щодо функцій. Хоча Duda має достатньо функціональних можливостей для створення різних типів веб-сайтів, він не має власного ринку додатків. Це означає, що вам доведеться створювати кожен віджет з нуля. Чи справді це варто? Напевно, ні.

3. Дизайн

Таблиця порівняння конструкцій

ДудаВікс
Кількість тем:90550
Імпорт теми:✘ НІ✘ НІ
Візуальний редактор:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
Зміна теми:&# x2714; ТАК✘ НІ
Оптимізовано для мобільних пристроїв:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
 • Дуда. В даний час платформа пропонує понад 90 різних шаблонів. Вони фільтруються за категоріями, що дозволяє користувачам обирати бізнес, спосіб життя, портфоліо, послуги, макети на одній сторінці тощо. Усі шаблони реагують на мобільний телефон і виглядають досить стильно. Кожна тема має певний макет, пов’язаний з певною категорією. Хоча деякі розділи містять фіктивний вміст, ви можете редагувати його та вставляти власні тексти.

  Усі макети мають функцію попереднього перегляду. Тож не поспішайте вибирати перший, який вам сподобався. Скористайтеся своїм шансом і перегляньте їх, перш ніж редагувати, хоча все-таки можливо змінити шаблон під час процесу налаштування. Система зберігає всі версії, що дозволяє повернутись до попередньої версії сайту або почати з порожнього.

  Програмне забезпечення має окремий інструмент для створення мобільних веб-сайтів та отримання максимальної користі від мобільної аудиторії. Доступ до редактора можна отримати зі смартфона чи планшета, щоб зробити необхідні оновлення чи модифікації на ходу.

 • Вікс. Користувачі можуть отримати доступ до 550 різних шаблонів для мобільних пристроїв, пов’язаних з десятками категорій. Незалежно від того, чи потрібен вам блог, веб-сайт для малого бізнесу, інтернет-магазин чи портфоліо, Wix має їх у одному місці. Практично всі теми мають вбудовані додатки та спеціальні віджети, пов’язані з вашою нішею. Вам не доведеться робити багато налаштувань.

  Користувачі можуть вибирати з декількох стилів компонування, тоді як редактор Wix полегшує переміщення блоків, розмір розділів, додавання нових елементів у готові шаблони, редагування вмісту, завантаження зображень та відео тощо. функціональність падіння забезпечує достатню свободу дизайну для створення будь-якого стилю.

Дуда проти Вікс: Wix може похвалитися більш широким вибором шаблонів на вибір. Їх надзвичайно просто редагувати чи змінювати під час роботи з макетами Duda також може знадобитися певна технічна майстерність.

4. Підтримка клієнтів

 • Дуда. Клієнтська підтримка тут трохи заплутує. З одного боку, користувачі можуть розраховувати на величезну базу знань, що знаходиться в розділі Довідкового центру. Тут ви можете знайти посібники та навчальні посібники, що описують кроки роботи зі створенням веб-сайтів. У той же час, він містить статті, пов’язані з технічними питаннями, маркетингові матеріали, новини про останні оновлення системи тощо.

  Більше того, розробники Duda регулярно проводять вебінари та зустрічі, діляться історіями успіху тощо. Портал розробників також може зберігати кілька статей та описів. Користувачі можуть вибрати традиційну систему розсилки для зв’язку. Зазвичай на те, щоб відповісти менеджерам підтримки, потрібно кілька годин. Є функція Live Chat. Однак він доступний лише в планах команди та агентства.

 • Вікс. Wix може похвалитися комплексним довідковим центром із розширеним набором підказок та підручників щодо того, як розпочати роботу, редагувати шаблони, створювати оптимізований для SEO вміст тощо. Тут ви можете задавати питання, переглядати необхідні матеріали або вибирати блог Wix із тоннами публікацій пов’язані з маркетингом веб-сайтів, дизайном та іншими важливими проблемами. Крім форуму Wix, система має традиційну систему квитків.

Вікс проти Дуди: обидві платформи мають надійну підтримку клієнтів. Користувачам ніколи не буде складно знайти відповіді на будь-які запитання. Однак деякі варіанти Дуди доступні лише для корпоративних планів, які дорожчі.

5. Цінова політика

 • Дуда. Користувачі можуть спробувати програмне забезпечення безкоштовно протягом 30 днів. Тоді їм потрібно буде вибрати з 3 доступних пакетів. Вони включають:

  • Основний план коштує $ 14 на місяць для одного веб-сайту + хостинг та підтримка електронної пошти. План дозволяє продавати до 10 товарів
  • План команди коштує $ 22 на місяць з усіма основними функціями + премійна підтримка та функціонування команди.
  • План агентства коштує 74 доларів США на місяць із до 8 веб-сайтами, пріоритетною підтримкою тощо.
 • ДудаВеб-сайт WixЕлектронна комерція Wix
  Варіанти ціноутворення:&# x2714; Основні ($ 14 / міс);
  &# x2714; Команда ($ 22 / міс);
  &# x2714; Агентство ($ 74 / міс).
  &# x2714; Комбо ($ 13 / міс);
  &# x2714; Необмежений ($ 17 / міс);
  &# x2714; Про ($ 22 / міс);
  &# x2714; VIP ($ 39 / міс).
  &# x2714; Business Basic ($ 23 / міс);
  &# x2714; Бізнес необмежений ($ 27 / міс);
  &# x2714; Бізнес VIP ($ 49 / міс);
  &# x2714; Підприємство (500 дол. / Міс);
  .
  Особливості:&# x2714; електронна комерція;
  &# x2714; Командна робота;
  &# x2714; Кілька веб-сайтів;
  &# x2714; Підтримка преміум класу.
  &# x2714; Функції онлайн бронювання;
  &# x2714; Варіант членства;
  &# x2714; Безкоштовний блог;
  &# x2714; Безкоштовний форум.
  &# 10004; Потужна електронна комерція;
  &# x2714; Меркетування електронною поштою;
  &# x2714; Імпорт продукції;
  &# x2714; VIP-підтримка.
 • Вікс. Ця система, як видається, є більш доступним рішенням, особливо зважаючи на її безкоштовну версію, хоча навряд чи виправдає очікування довгострокових та зростаючих онлайн-проектів. Але вона все ще доступна. Плани премій Wix такі:

  • Комбо коштує $ 13 на місяць без реклами Wix, крім 2 Гб пам’яті та 3 ГБ пропускної здатності. Хороший варіант для сайтів та портфелів малого бізнесу.
  • Необмежений коштує $ 17. I6t відмінно підходить для фрілансерів та підприємців. У пакет входять необмежені засоби зберігання та просування.
  • Про коштує $ 22 на місяць для встановлення впізнаваної торгової марки в Інтернеті. Створіть повністю фірмовий сайт з вашим корпоративним логотипом.
  • VIP коштує 39 доларів на місяць з усіма попередніми функціями, окрім VIP підтримки, аналітики, пріоритетного реагування тощо.

  Wix пропонує окремі пакети для проектів для бізнесу та електронної комерції. Вони такі:

  • Основний бізнес – за 23 долари на місяць ви отримуєте всі функції пакету веб-сайтів на додаток до інтеграції в електронну комерцію.
  • Бізнес необмежений – за 27 доларів на місяць ви отримуєте всі функції електронної комерції на додаток до 10 відео-годин, професійних логотипів та логотипів соціальних медіа.
  • Бізнес VIP коштує $ 49 на місяць із усіма попередніми функціями плюс VIP-підтримка та пріоритетна відповідь.
  • Підприємство коштує 500 доларів на місяць для компаній, що займаються печером, щоб розвивати свій бізнес та отримувати користь від індивідуального обслуговування.

  Існує 14-денна політика повернення коштів для кожного з планів преміювання.

Дуда проти Вікс: Wix забезпечує ширший діапазон плану, дозволяючи користувачам вибирати потрібний. Хоча плани електронної комерції виглядають дещо цінними, ви можете заощадити до 45% у випадку щорічної підписки. У той же час платформа регулярно надає знижки до 50% на додаток до безкоштовного підключення домену та іншого.

Висновок

І Duda, і Wix служать одній і тій же цілі, а це створити веб-сайти, приємні для мобільних пристроїв та оптимізовані для SEO. Хоча Дуда більше орієнтований на досвідчених професіоналів з деяким технічним та кодируючим фоном, Wix – це безпроблемний розробник веб-сайтів для новачків, фрілансерів та підприємців, які не знають HTML чи CSS. Обидві платформи добре обслуговують своїх користувачів, хоча наш огляд визначив переможця.

ДудаDuda – це складне програмне забезпечення для створення веб-сайтів, яке вимагає знань з кодування. В іншому випадку налаштування веб-сайту перетвориться на виклик. Платформа хороша для створення різних типів сайтів, включаючи інтернет-магазини. Однак йому, безумовно, не вистачає гнучкості в плані готових віджетів або доповнень. ДудаDuda – це складне програмне забезпечення для створення веб-сайтів, яке вимагає знань з кодування. В іншому випадку налаштування веб-сайту перетвориться на виклик. Платформа хороша для створення різних типів сайтів, включаючи інтернет-магазини. Однак йому, безумовно, не вистачає гнучкості в плані готових віджетів або доповнень.

ВіксВікс це, мабуть, один із найпростіших інструментів для створення сайтів з нуля. Окрім алгоритму на основі AI та редактора Wix для творчих розумів, програмне забезпечення має величезний ринок додатків із усіма додатками, які можуть вам знадобитися. Широкий вибір шаблонів пропонує понад 500 варіантів для різних категорій. Вікс

Wix був би кращим варіантом, якщо ви занадто не займаєтесь кодуванням. Це швидше і простіше рішення швидко перейти в Інтернет з готовим сайтом.

Огляд діаграми порівняння

ДудаВікс
Простота використання:Дуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти Вікс
Особливості:Дуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти Вікс
Конструкції:Дуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти Вікс
Підтримка клієнтів:Дуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти Вікс
Ціноутворення:Дуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти Вікс
Загальний рахунок:Дуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти ВіксДуда проти Вікс

Спробуйте Wix зараз

 Це безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map