Альтернативні варіанти

Альтернативні варіанти


Weebly – це конструктор веб-сайтів, який дозволяє створювати якісні блоги, інтернет-магазини та бізнес-веб-сайти. Він поставляється з великою кількістю професійних шаблонів, зручний редактор перетягування, адаптувати покрокові інструкції та інші функції, що сприяють швидкому та ефективному процесу створення веб-сторінок.

Таке різноманіття інструментів та варіантів, однак, може здатися трохи неприємним для користувачів з незначним або зовсім не знанням кодування зовсім. Потрібен час, щоб вивчити та освоїти всі особливості системи. Це одна з головних причин, завдяки якій користувачі шукають простіші альтернативи Weebly.

Найкращі альтернативи Weebly

 1. WIX – найкраща альтернатива Weebly
 2. WordPress – власноруч розміщений альтернативний варіант (CMS)
 3. Shopify – найкраща альтернатива електронної комерції
 4. uKit – найдешевший і найпростіший веб-сайт
 5. Webflow – чуйний інструмент веб-дизайну та CMS
 6. Квадратний простір – все-в-одному Веб-сайт

WIX – найкраща альтернатива Weebly

WIX - найкраща альтернатива Weebly

Вікс – це розробник веб-сайтів, який обслуговує різні потреби. Він забезпечує достатню гнучкість для створення різних сайтів без навичок кодування. Хоча Weebly все ще вимагає трохи технічних знань, Wix – це набагато простіше рішення завдяки своєму редактору перетягування та AI-основі. Вбудована передова технологія створює веб-сайти для користувача на основі його очікувань.

Крім того, ви можете скористатися додатковими функціями:

 • Чуйні шаблони – У Wix є, мабуть, найбільша колекція чуйних шаблонів серед інших розробників веб-сайтів SaaS. В даний час він пропонує 500+ тем для будь-якої бізнес-ніші. Користувачі можуть вибирати готові портфелі, макети нерухомості, сайти малого бізнесу, цифрові магазини тощо. Усі шаблони відносяться до певної категорії. Більше того, вони можуть безкоштовно використовувати, редагувати чи налаштовувати.
 • Ринок додатків Wix – незважаючи на те, що у Weebly є власний App Center, Wix пропонує більш широкий вибір доповнень та віджетів. Від лічильників, галерей та контактних форм до аналітики та варіантів оплати – користувачі можуть підключати будь-яку послугу одним клацанням. Потрібно лише невелике ручне налаштування. Вкотре передплатники платформи отримують безкоштовний доступ до ринку додатків.
 • електронна комерція – побудувати цифровий магазин за допомогою Wix легко. Ви отримуєте повний набір варіантів від готових шаблонів інтернет-магазинів із інтегрованими функціями до спеціального пакету промоції Wix. Редактор оснащений інтуїтивно зрозумілою системою управління продуктами, де ви можете додавати та редагувати предмети, завантажувати фотографії, встановлювати ціни, підключати шлюзи платежів та інше без технічних навичок.
 • Wix ADI – особливість, яка робить програмне забезпечення одним з найпростіших розробників веб-сайтів на ринку. Впровадження Штучний інтелект дозволило створити готові до роботи сайти менше ніж за 10 хвилин. Користувач повинен надавати лише основну інформацію про майбутній веб-сайт та бізнес, тоді як система автоматично вибирає макет і набір вбудованих функцій без необхідності налаштування сайту.

Ціна Wix: Користувачі можуть скористатися необмеженим безкоштовним планом без часових рамків. Однак він не забезпечує повний доступ до всіх функцій. Крім того, вам доведеться купувати доменне ім’я окремо. Це не має сенсу, оскільки Wix – це рішення все в одному. Лише за $ 13 на місяць ви отримуєте повний набір опцій на додаток до 1-річний безкоштовний домен та хостинг. Тим, хто займається інтернет-магазинами, може знадобитися трохи більше ресурсів. Система пропонує планові плани електронної комерції, які починаються від 23 доларів на місяць.

Спробуйте Wix безкоштовно

WordPress – самостійно розміщена альтернатива (CMS)

WordPress - власноруч розміщена альтернатива (CMS)

WordPress – є однією з найбільш довго працюючих CMS на ринку. Той факт, що він спочатку був розроблений для сайтів, що базуються на контенті, робить WP a краща альтернатива Weebly що стосується створення блогів, порталів новин, інтернет-журналів тощо. Система управління вмістом з відкритим кодом пропонує нескінченні можливості налаштування. Більше того, воно виглядає більш гнучким щодо планування бюджету або вибору місця для розміщення вашого веб-сайту.

З одного боку, систему не так просто освоїти для новачків з самого початку. Але після того, як ви зрозуміли, як це працює, ви отримаєте перевагу від підвищеної гнучкості та наступних можливостей:

 • Інтеграція & Плагіни – на веб-сайті WordPress може бути стільки плагінів, скільки вам потрібно. Вибір доповнень надзвичайний. Тут ми маємо як платні плагіни, так і їх безкоштовні альтернативи. Деякі доступні на базах підписки, а інші – за довічну оплату. Від контактних форм, календарів, скриптів та скриньок вихідного коду до електронної комерції, маркетингу електронної пошти, рекламних кампаній, візуальних ефектів та аналітики в режимі реального часу – просто виберіть її та встановіть її на панелі приладів. Також зауважте, що для більшості плагінів потрібні налаштування та оновлення вручну. Але це можна вирішити за допомогою оптимізованого WP хостингу (Дізнайтеся більше в пункті “Ціна WordPress”).
 • Тисячі шаблонів – ще одна причина для вибору WordPress. Користувачі можуть вибирати з буквально тисяч безкоштовних і платних шаблонів. Більшість тем чудово підходить для веб-сайтів на основі вмісту та інших типів. Хоча деякі виглядають трохи подібними, ви можете налаштувати їх, редагуючи вихідний код або за допомогою численних плагінів.
 • SEO та управління контентом – WordPress – одна з найбільш гнучких платформ щодо просування вмісту та оптимізації SEO. Перш за все, система з відкритим кодом. Це означає, що ви можете редагувати код і зробити його більш зручним для пошукових систем. Це вимагатиме певних технічних навичок. По-друге, різні плагіни допомагають користувачам придумувати належне форматування тексту, що робить вміст простішим для читання та привабливішим для пошуку ботів. І останнє, але не менш важливе, користувачі можуть редагувати розширені налаштування SEO, включаючи метадані, URL-адреси, ключові слова фокуса тощо. Деякі сервіси допомагають зрозуміти, чи вміст читається та достатньо зручний для SEO..

Ціна WordPress: Ви зможете редагувати та налаштовувати веб-сайт безкоштовно. Однак, щоб жити з ним, вам знадобиться домен та хостинг. Сервери, оптимізовані WP, здаються доступними. Вони пропонують безперешкодну інтеграцію, автоматизовані оновлення плагінів та систем, вдосконалені засоби безпеки та підвищену продуктивність. Bluehost все ще є одним з найкращих і рекомендованих WordPress хостинг-провайдерів з WP планує коштувати від $ 2,95 на місяць.

Спробуйте WordPress зараз

Shopify – найкраща альтернатива електронної комерції

Shopify - найкраща альтернатива електронної комерції

Shopify – це платформа, орієнтована на електронну комерцію. Він був розроблений, щоб допомогти підприємцям та компаніям продавати продукцію в Інтернеті. Він оснащений розширеною функціональністю не тільки для створення цифрових магазинів будь-якого розміру, але і для запуску маркетингових кампаній, акцій, персоналізованих пропозицій та збільшення продажів. Платформа надає набір додаткових піксів, які зробити його кращою альтернативою Weebly з точки зору електронної комерції.

 • Розширена система управління продуктами – крім базових зображень товарів, назв та описів, Shopify пропонує більш широкий спектр інструментів для представлення ваших товарів найбільш привабливим чином. Тут ми маємо власні галереї виділити продукти в 3D, функція продукту, інтегровані модулі каталогу, інструменти для встановлення знижок або продажів, пропонують купони та промо-коди тощо.
 • Кілька шлюзів платежів – продавати товари з Shopify легко. Ви можете запропонувати покупцеві гнучкі рішення для обличчя, якщо кілька способів оплати, які можна інтегрувати одним кліком. Крім традиційних PayPal та Stripe, система має підтримку Amazon Pay, Klarna, Worldpay та інших.
 • Віджети та програми – платформа може похвалитися власним App Store інструментами для запобігання відмови від кошиків, інструментів просування, зворотного відліку, повзунків і галерей зображення товарів, бізнес-діаграм тощо.
 • Аналітичні засоби – Проекти електронної комерції потребують розширеної аналітики, і ось що Shopify може зробити. У системі є спеціальна інформаційна панель для відстеження продажів та клієнтів. Він генерує автоматизовані звіти з найбільш сприятливими та найпопулярнішими продуктами, включаючи торгові сесії або джерела доходу. Користувачі також можуть скористатися інформацією про кемпінг та просування реклами.
 • Інтеграція POS – Shopify дозволяє розширити вплив на продаж і розповсюдити продукцію не тільки в Інтернеті, але і на веб-сайтах, що живуть. Система може бути інтегрована з різними POS-рішеннями, такими як Square для продажу мерчандайзингу та фізичної продукції.

Оцініть ціну: Є три доступні каструлі Shopify, залежно від розміру магазину та кількості товару, який ви збираєтесь продати. Плани включають базовий, основний Shopify та розширений план вартістю $ 29, 79 та 299 доларів відповідно.

Спробуйте Shopify безкоштовно

uKit – найдешевший і найпростіший веб-сайт

uKit - найдешевший і найпростіший веб-сайт

uKit – це проста платформа, яка дозволяє користувачам створювати готові до роботи веб-сайти з мінімальними витратами та зусиллями. Це не вимагає технічної підготовки, тоді як процес будівництва навряд чи займе у вас більше 30 хвилин. Більше того, uKit – це рішення все в одному. Це означає нульові клопоти під час пошуку хвастощів або реєстрації доменного імені. Користувачі оцінять колекцію чуйних шаблонів із базовими налаштуваннями SEO та вбудованими функціями.

 • Відмінно підходить для потреб малого бізнесу – uKit – найкраща платформа для створення професійні портфелі, цільові сторінки, малий бізнес або односторінкові сайти. Через простоту використання він не може комплектуватися з Weebly з точки зору налаштування, але це, безумовно, більш дешева і простіша альтернатива для новачків, які хочуть швидко створити онлайн-представництво.
 • Чуйні шаблони – колекція шаблонів досить широка. Він містить близько 400 тем, і кожна з них виглядає стильно. Вони добре працюють на різних пристроях і мають можливість перегляду та редагування мобільних пристроїв. У доступних категоріях користувачі можуть знайти різні макети для створення цільових сторінок, портфелів або навіть невеликих цифрових магазинів із уже інтегрованими програмами та додатками.
 • електронна комерція – незважаючи на те, що цифрові магазини не є основною спеціалізацією uKit, платформа все ще пропонує базовий функціонал електронної комерції. Це добре для підприємців, які хочуть розпочати лише невелику кількість товарів для продажу в Інтернеті. Спрощена функціональність оснащена інтуїтивно зрозумілими інструментами управління продуктами, вбудованими шлюзами платежів, інструментами управління кошиками тощо.

uKit ціна: кожен із 4 доступних планів має 14-денну безкоштовну пробну версію. Якщо вам потрібен простий сайт для малого бізнесу або його портфоліо, то мінімального плану, який коштує 5 доларів на місяць, буде достатньо. Основний план призначений для користувачів, які потребують розширеного огляду та статистики. Коштує 10 доларів щомісяця. Існує окрема підписка на електронну комерцію вартістю 12 доларів та план Pro за 15 доларів з можливостями кодування для досвідчених користувачів.

Спробуйте uKit безкоштовно

Webflow – чуйний інструмент веб-дизайну та CMS

Webflow - чуйний інструмент веб-дизайну та CMS

Webflow – це платформа, розроблена для досвідчених професіоналів. І Webflow, і Weebly зосереджені на спеціалізованих веб-розробниках, але по-іншому. Ключова відмінність полягає в тому, що Webflow має власну систему управління вмістом, яка полегшує користувачам роботу з програмним забезпеченням.

 • Розширений CMS – система має свій звичай Інструмент CMS редагувати та керувати вмістом на сайті. Це дає змогу додавати тексти, медіа-контент, зображення тощо. Користувачі можуть створювати шаблон макета та застосовувати його до різних сторінок, а також визначати тип вмісту за допомогою попередньо розроблених спеціальних полів. Додаткові можливості CMS включають спільну роботу з іншими розробниками та веб-дизайнерами.
 • Спеціальний дизайнер сайтів – ця функція буде корисна розробникам, які працюють з HTML / CSS / JS. Це інструмент автоматизації, який допомагає редагувати вихідний код без програмування. Все, що вам потрібно, це вибрати необхідну функцію та відрегулювати її за допомогою Редактора сайтів у будь-якому місці сторінки. Коли ми говоримо “функція”, ми маємо на увазі деякі елементи, компоненти або частини макета сайту.
 • Анімація – Webflow доставляє сучасні інструменти взаємодії з коробки. Особливість анімації – одна з них. Ідея полягає в тому, щоб реально реалізувати кожен елемент на сторінці. Функція може бути застосована до будь-якого компонента від блоку меню до певного фрагменту вмісту, змушуючи його переміщуватися кожного разу, коли користувач взаємодіє.

Ціна веб-потоку: платформа пропонує гнучкі варіанти ціноутворення, які поділяються на дві основні категорії: веб-сайт та плани рахунків. Плани веб-сайтів доступні у трьох основних варіантах, що коштують 12, 16 та 36 доларів на місяць. Існує також окремий пакет для потреб електронної комерції. Плани рахунків включають Starter, Lite та Pro, які коштують 0, 16 та 35 доларів на місяць. Користувачі можуть спробувати кожен пакет безкоштовно.

Спробуйте Webflow зараз

Квадратний простір – все-в-одному Веб-сайт

Квадратний простір - все-в-одному Веб-сайт

Squarespace – це конструктор веб-сайтів, який надає дуже гнучкі шаблони, які можна змінювати та редагувати, щоб створити справді унікальний макет майбутнього веб-сайту. Процес будівництва є набагато простіше, ніж з Weebly, це не вимагає технічних навичок, в той час як чуйні теми виглядають дуже стильно та актуально. Конструктор веб-сайтів може обслуговувати різні потреби. Це добре і для електронної комерції.

 • Стильний дизайн шаблону – колекція тем налічує понад 90 різних макетів. Вони виглядають чудово і на 100% чуйні. Більшість макетів переважно стосуються блогів та сайтів малого бізнесу. Однак у розділі електронної комерції є також кілька гарних шаблонів інтернет-магазинів. Усі теми легко змінювати. Користувачі можуть редагувати кожен елемент, переставляти компоненти, змінювати стилі тощо.
 • Конструктор титульних сторінок – чудовий інструмент для створення професійних цільових сторінок на льоту. Він містить близько 30 заздалегідь розроблених шаблонів з доступом до HTML / CSS. Функція налаштування коду доступна лише для планів Premium.
 • електронна комерція – якщо ви хочете продавати в Інтернеті, платформа пропонує інтуїтивну систему управління продуктами з можливістю інтеграції PayPal, Stripe або Apple Pay. Користувачі можуть сортувати предмети за категоріями, редагувати ціни, встановлювати зображення, описи та додаткову інформацію. Існує вбудована система оповіщення, яка відстежує кількість запасів продуктів іонів та повідомляє, коли у вас закінчується деякий предмет.
 • Інструменти просування – щоб збільшити більше трафіку та підвищити задоволеність користувачів, Squarespace пропонує маркетингові варіанти, які включають безкоштовні купони на доставку, спливаючі вікна оголошень, персоналізовані пропозиції, майбутні оголошення про продаж тощо.

Ціна квадрату: чотири доступні плани Squarespace включають персональну вартість 12 доларів на місяць (удвічі більший у порівнянні з планом Weebly Starter), Бізнес ($ 18 на місяць), Основна електронна комерція ($ 26 на місяць) та розширеної електронної комерції ($ 40 на місяць). Ціни вказані у разі щорічних виставлених рахунків. Насправді та сама ціна.

Спробуйте Squarespace безкоштовно

Висновок

Weebly це хороший розробник веб-сайтів, який ви можете використовувати для створення та управління якісними цільовими сторінками, бізнес-веб-сайтами та інтернет-магазинами. Система може багато чого запропонувати користувачам, і її набір функцій постійно розвивається. Однак це не зовсім зручно і просто у використанні для новачків. Тут дещо бракує опцій перетягування і вимагає освоєння часу.

Користувачі, яким завжди не вистачає часу та зусиль, щоб дослідити Weebly, можуть вибрати з розглянутих платформ, які варті альтернативи розробнику веб-сайтів, що має численні переваги та конкретні параметри. Незалежно від альтернативи Weebly, ви не пошкодуєте про це. Ці сервіси є лідерами у списку кращих розробників веб-сайтів. Їх, безумовно, варто використовувати!

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me