Альтернативи веб-потоку

Альтернативи веб-потоку


Веб-потік – це відома платформа, націлена на професійних веб-дизайнерів та розробників. Система пропонує широкий набір функцій, який включає в себе кілька варіантів редагування та дизайну налаштування, потужні інтеграції, додатки та інструменти просування веб-сайтів.

Однак ви повинні знати, що ця послуга має складну структуру та інструменти веб-дизайну, які можуть здаватись дивним і складним для початківців, яким не вистачає технічних навичок та передумови веб-дизайну. У цьому відношенні Webflow дещо нагадує систему управління вмістом, яка вимагає більш глибокого усвідомлення нюансів веб-дизайну. Саме з цієї причини багато користувачів починають шукати більш прості альтернативи Webflow, розроблені для людей без веб-розробки або навичок кодування.

Незалежно від причин, за яким вам потрібно шукати підходящу альтернативу Webflow, необхідно знати, які сервіси можуть стати гарною заміною цієї платформи. Це тому, що ви повинні з’ясувати сильні та слабкі сторони кожної системи, яку ви потенційно можете використовувати для процесу розробки вашого веб-сайту.

Найкращі альтернативи веб-потоку

Припустимо, ви вирішили перейти з Webflow до більш простої та інтуїтивної альтернативи, яка охоплюватиме гнучкість, розширений функціонал та доступність. Яка служба краще працює для цієї мети? Який із них може забезпечити вичерпний набір функцій для покриття переважаючої кількості потреб у веб-розробці?

У цьому дослідженні ми розглянули найпопулярніші платформи, які ви можете використовувати замість Webflow, залежно від заданих вами задач веб-дизайну. Таким чином, ми будемо розглядати рішення все в одному, а також спеціалізовані системи, щоб виявити їхні підводні камені, а також основні функції, які роблять ці платформи найкращими замінниками Webflow.

1. Вікс

Домашня сторінка Wix

Вікс – найкраща альтернатива Webflow. Вона зробила собі велику назву, похвалившись мільйонами красиві веб-сайти у глобальній мережі. Він виявився простим та ефективним інструментом створення веб-сайтів для користувачів без кодування та веб-дизайну.

Wix забезпечує достатню гнучкість для роботи з будь-яким типом веб-сайту. Користувачі можуть скористатися інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та інструментами редагування на додаток до широкого вибору шаблонів, оптимізованих для мобільних пристроїв, величезної колекції віджетів та доповнень, можливостей інтеграції та багато іншого.

Які типи веб-сайтів добре підходить для Wix?

Wix дозволяє створювати буквально будь-який тип веб-сайту. Він пропонує нескінченний вибір готових до використання шаблонів з понад 70 різних категорій, включаючи електронну комерцію, блоги, бізнес-сайти тощо.

Ви можете використовувати платформу для створення професійні портфелі із зображенням високої якості, які неодмінно привернуть увагу потенційних клієнтів. Wix – хороший варіант для цільових сторінок або односторінкових веб-сайтів. На платформі достатньо функцій електронної комерції для створення, управління та просування середнього цифрового магазину. Програмне забезпечення на основі AI робить процес побудови ще простішим. Він задає користувачеві кілька простих питань і створює користувальницький шаблон на основі відповідей та вподобань.

Wix може похвалитися чудовою функцією ведення блогів для тих, хто хоче говорити багато в глобальній мережі. Користувачі можуть створити потужну платформу для ведення блогів та реалізувати доступні параметри SEO, щоб охопити широку аудиторію та отримати сайт у вищі ранги пошукових систем.

Чому Wix – краща альтернатива Webflow?

Крім простоти, платформа забезпечує величезний вибір зручних функцій:

 • Прості інструменти для редагування – Wix був розроблений для новачків. Це означає, що ви можете створити та опублікувати будь-який тип веб-сайту протягом декількох годин без спеціальних навичок завдяки WYSIWYG редактору веб-сайтів. Це дозволяє вам контролювати кожен процес створення, а також додавати вміст і мультимедійні файли за допомогою функції перетягування.
 • Шаблони, оптимізовані для мобільних пристроїв – Користувачам доступний вибір шаблонів для мобільних пристроїв. Користувач повинен вибрати лише тему з певної категорії та почати редагувати.
 • Wix ADI – Штучний інтелект робить процес створення веб-сайтів простішим, ніж будь-коли раніше. Інструмент Wix ADI вибере шаблон і організує вміст відповідно до ваших уподобань та цілей.
 • Дизайн – Wix дозволяє легко інтегрувати додаткові інструменти, такі як візуальні ефекти. Крім того, ви можете експериментувати з кодом Wix, якщо у вас є принаймні основні навички кодування, щоб придумати унікальний дизайн веб-сайту та виділитися з боку конкурентів.
 • Гнучкість та особливості – Платформа має власний App Store з нескінченними віджетами та доповненнями з електронної комерції та SEO-функцій, таких як SEO Wizard, який запропонує найкращий SEO-панель для вашого конкретного веб-сайту, до потужних інструментів для ведення блогів та маркетингу..

У Wix є вільний план, який корисний для тестування системи. Це стане в нагоді всякий раз, коли ви хочете перевірити всі доступні інструменти безкоштовно. Однак для створення надійного веб-сайту цього недостатньо. Слід почати з комбінації за 8,50 доларів на місяць. Оплачений пакет постачається з безкоштовним доменним іменем, вже включеним у ціну на додаток до хостингу, безпека SSL, підтримка клієнтів тощо.

Спробуйте Wix зараз

2. WordPress

WordPress-конструктор веб-сайтів

WordPress – є найбільш підходящим рішенням, якщо ви хочете використовувати CMS замість Webflow. Це всесвітньо популярна потужна система управління вмістом, яка не потребує презентації завдяки своїй гнучкості, сучасним інструментам налаштування дизайну та широким можливостям інтеграції.

Послуга охоплює широкий спектр потреб у веб-дизайні, забезпечуючи багатий набір функцій, вражаючу глибину налаштування веб-сайту та велику кількість плагінів, які дозволяють розкрити його функціональність на користь.

Які типи веб-сайтів добре для WordPress?

Крім високоякісних та функціональних блогів, що є головною спеціалізацією WordPress, ви також можете запускати веб-сайти компанії, цільові сторінки, портфелі, веб-портали і навіть веб-сайти електронної комерції за допомогою WordPress. Насправді, незалежно від того, який тип веб-сайту вам потрібен, ви знайдете розширення, плагін або доповнення, щоб досягти цієї мети..

Кількість цих розширень постійно збільшується, в той час як сама система регулярно оновлюється, щоб забезпечити можливості інтеграції, функціональність, гнучкість та свободу налаштування дизайну. Усі проекти на базі WordPress оптимізовані для SEO, а це означає, що їхні шанси на високий рейтинг у пошукових системах досить високі.

Чому WordPress – краща альтернатива Webflow?

Система виділяється з натовпу завдяки своєму дивовижному набору функцій та можливостям інтеграції високого класу. Давайте зараз розглянемо деякі з них:

 • Вибір хостингу – Система не пропонує інтегрованого хостингу, але це дозволяє вибрати будь-якого хостинг-провайдера на ваш вибір. Ви вирішуєте, яку платформу можна довірити своєму веб-сайту. Так само ви вирішите вибрати бажане доменне ім’я для свого проекту, щоб виділити популярність вашого веб-сайту та бренда. До речі, процес вибору домену та встановлення веб-сайту на обраний вами хостинг проходить швидко та без проблем..
 • Інтеграція плагінів – WordPress дозволяє вибирати між великою кількістю плагінів якості для додаткової продуктивності веб-сайту та просування. Під час перегляду Інтернету ви можете натрапити на плагіни для оптимізації SEO, захисту від спаму, використання електронної комерції, створення мапи сайту, транслітерації заголовків та багатьох інших. Вибір інтуїтивно залежить від типу та спеціалізації вашого веб-сайту.
 • Інтегрований редактор коду – Досвідчені користувачі можуть працювати з кодами HTML, PHP та CSS, вбудовуючи їх у свої проекти для максимальної продуктивності. Це найкращий спосіб глибоко налаштувати веб-сайт, інтегрувати блоки вмісту або віджети, замінити наявні коментарі зовнішніми програмами, а що ні.
 • Шаблони – Колекція шаблонів WordPress є дивовижною і наразі включає тисячі тем, доступних у системі та в Інтернеті. Конструкції безкоштовні і оплачені, і тільки ви вирішите зробити правильний вибір.
 • Потужна громада – WordPress має одну з найдивовижніших, широких та підтримуючих спільнот, яка надасть вам всіляку допомогу, необхідну для запуску, управління та просування якісного проекту.

WordPress – це абсолютно безкоштовна система. Це означає, що ви можете безкоштовно завантажити та встановити його. Однак пам’ятайте, що ви не підете без придбання плагінів, шаблонів, доменного імені та хостингу. Вартість цих елементів відрізняється залежно від хостинг-провайдера і плану, на який ви будете працювати (Bluehost тут найкращий варіант, найдешевший план якого становить лише 3,95 дол. / місяць), складність конструкцій, які ви виберете (платні плани обійдуться вам від 25 до 300 доларів), доменне ім’я та інші важливі параметри.

Спробуйте WordPress зараз

3. Шопіруйте

Shopify програмне забезпечення електронної комерції

Shopify – краще, ніж Webflow, якщо ви вибрали веб-сайт електронної комерції. Ця система є розумним вибором для користувачів, які бажають запустити власні інтернет-магазини для продажу цифрових або фізичних продуктів.

Завдяки Shopify ви отримуєте доступ до широкого спектру функцій та інструментів, необхідних для запуску, управління, оновлення та просування повнофункціонального веб-сайту електронної комерції. Програмне забезпечення дозволяє запустити функціональний веб-магазин із сотнями продуктів, перелічених у нішевих колекціях та великою кількістю інструментів маркетингу та просування веб-сторінок. Платформа дозволяє регулювати параметри доставки, оподаткування та оплати, забезпечуючи максимальну безпеку всіх етапів процесу покупки.

Які типи веб-сайтів підходить для покупців??

Єдиний тип веб-сайту, який ви можете ефективно запускати та керувати за допомогою Shopify, – це інтернет-магазин. У цьому немає нічого поганого. Це все про специфічну спеціалізацію платформи, створену з урахуванням орієнтації на веб-дизайн електронної комерції.

Працюючи з Shopify, ви можете створити масштабний інтернет-магазин, якщо не навіть гіпермаркет. Це місце, де ви зможете продавати різні види продукції (як фізичну, так і цифрову), створювати та впорядковувати вражаючі продуктові галереї з декількома призначеними для них параметрами, встановлювати критерії налаштування дизайну, характеристики просування та маркетингу тощо.

Чому Shopify – краща альтернатива Webflow?

Оцінюйте чудові функції. Платформа надає приголомшливий набір функцій, який охоплює широкий спектр маркетингових, просування веб-сайтів та покупок. Ось список функцій, завдяки якому Shopify переважає над своїми конкурентами:

 • Потужні параметри інтеграції та синхронізації – Система ефективно синхронізує та інтегрується із сторонніми додатками та розширеннями (до них відносяться Quickbooks, Xero, Amazon Marketplace, eBay тощо).
 • Налаштування відображення продукту – Вам належить створювати та додавати галереї продуктів, коригувати параметри відображення, призначати їм характеристики, використовувати функцію імпорту / експорту файлів CSV, створювати вікна тощо. Shopify також пропонує функцію Augmented Reality, яка надає 3D-зображення пропонованих продуктів для продажу, таким чином, змальовуючи їх особливі характеристики в деталях і сприяючи покращенню розваг користувачів.
 • Особливості електронної комерції – Програмне забезпечення дозволяє встановлювати та керувати функціями електронної комерції. Сюди входять багатоканальна підтримка (торгові платформи, облікові записи соціальних мереж), відмова від відновлення оформлення замовлення, сертифікація SSL, захист від шахрайства для особистої та платіжної інформації, введення магазинного коду, багатомовна підтримка.
 • Особливості маркетингу – За допомогою Shopify ви можете використовувати безліч інструментів маркетингу, що сприяють ефективному процесу продажу. До них відносяться програмне забезпечення POS, можливість перегляду та упорядкування профілів клієнтів, відвідування та вибору програм та додатків із магазину Shopify App Store, використання мобільного додатка Shopify Ping для управління веб-магазином з будь-якого місця, опція, яка дозволяє вам представити знижки та спеціальні пропозиції, динамічну процедуру оформлення замовлення, а також розширені функції роздрібної торгівлі. Програмне забезпечення також пропонує абсолютно новий Shopify Tap & Чип-рідер – маркетингова функція, яка дозволяє здійснювати “натискання” платежів через додатки Google або Apple Pay.

Shopify має безкоштовну пробну версію, яка триває 14 днів. Як тільки тестовий період закінчиться, ви можете перейти до однієї з платних підписок – Lite, Basic Shopify, Shopify та Advanced Shopify. Вартість планів починається з $ 9 / місяць до $ 299 / місяць. Можлива вартість передплати залежить від набору функцій, умов, інструментів та послуг, що входять.

Спробуйте Shopify Now

4. uKit

uKit домашня сторінка

uKit – найдешевша альтернатива Webflow. УКіт, розроблений як просте програмне забезпечення самостійно, використовує новітні технології для створення веб-сайтів для малого бізнесу. Він пропонує підбірку гарних шаблонів, що реагують, у поєднанні з інструментами для створення вмісту з нуля та керування цифровою ідентичністю сайтів.

Які типи веб-сайтів можна створити за допомогою uKit?

Як і Wix, головна місія uKit, яка допомагає новачкам створити надійний веб-сайт з нуля. Ніяких спеціальних навичок кодування чи програмування не потрібно. Користувачеві потрібно лише увійти, вибрати шаблон, відредагувати його, додати вміст та опублікувати готовий до використання веб-сайт.

uKit був розроблений, щоб допомогти вам створити невеликі веб-магазини, веб-сайти для малого бізнесу, односторінкові сайти, візитні картки, цільові сторінки тощо. Ви можете додати кілька високоякісних фотографій, щоб створити професійний портфоліо або запустити особистий блог.

Інтеграція CRM та функціональність електронної комерції роблять платформу хорошим варіантом для невеликих веб-сайтів електронної комерції. Користувачі можуть придумати невеликі цифрові магазини та скористатися інструментами відстеження продажів та управління продуктами.

Що робить uKit кращою альтернативою веб-потоку?

Давайте подивимось на всі основні функції, які роблять uKit кращим вибором для нетехнологів:

 • Шаблони для мобільних телефонів – Хоча uKit є багатоцільовим розробником веб-сайтів, він пропонує вибір різних шаблонів, що реагують на мобільні пристрої, включаючи готові до використання невеликі цифрові магазини, односторінкові шаблони тощо.
 • Попередній перегляд мобільного сайту – Відмінна функція бачити, як буде виглядати ваш веб-сайт на різних типах мобільних пристроїв. Користувачі можуть не лише попередній перегляд, але і редагувати деякі розділи та блоки сайту, приховувати або показувати їх, коли це потрібно.
 • Функція перетягування та перетягування – Редактор платформи спрощує роботу з будь-яким типом контенту. Ви можете організувати структуру сторінки, а також керувати розділами, текстами або медіа-файлами.
 • Функціональність електронної комерції – uKit дозволяє користувачам будувати невеликі цифрові магазини та надає інструменти для управління продуктами, реалізовувати функцію «додати в кошик», редагувати описи та зображення.
 • Функція аутсорсингу – Конструктор веб-сайтів дозволяє вам легко співпрацювати з сторонніми веб-розробниками та компаніями для роботи над веб-сайтом за допомогою функції Developer Access.

Ви можете спробувати всі доступні функції uKit безкоштовно. Програмне забезпечення має 14-пробний період. У той же час його платні плани виглядають як угода. План Premium коштує 4 долари на місяць і цього достатньо для створення професійного веб-сайту чи візитної картки. Якщо ви хочете отримати більше можливостей для створення веб-сайту електронної комерції, ви можете вибрати додатковий план, який коштуватиме $ 12 на місяць.

Спробуйте uKit Now

Суть

Веб-потік, безумовно, варто звернути на себе увагу через його безліч функцій, потужні інструменти для редагування та дизайну, інтеграції та доповнення. Його живі приклади веб-сайтів слугують найкращим доказом цього твердження. Однак платформа в основному орієнтована на професійних веб-дизайнерів та редакторів. Новачкам не вдасться зрозуміти, як працює система через її складність. Тут можуть допомогти всебічні та спеціалізовані платформи для створення веб-сайтів.

ТОП Альтернативи веб-потоку:

ВіксВікс – найкраща альтернатива Webflow. Конструктор веб-сайтів дозволяє створювати приголомшливі, візуально привабливі та функціональні веб-сайти навіть для новачків. Вам не доведеться турбуватися про навички кодування чи вибір хостингу під час використання сервісу для ваших особистих чи ділових потреб у веб-дизайні. Wix.com

WordPressWordPress – найкраща заміна CMS для Webflow. Система надає розширені варіанти інтеграції, які впливають на результат розробки веб-сайту. Незважаючи на складність, її все ще можна вивчити та використовувати веб-експертами та початківцям – просто вкладіть трохи часу, щоб освоїти систему. WordPress.org

ШопіруйтеShopify – найкраща альтернатива електронній комерції Webflow, яка чудово працює для користувачів, які бажають запустити та керувати якісними веб-магазинами. Система оснащена шаблонами високої якості, передовими інструментами налаштування та великою кількістю маркетингу, розробки та просування веб-сайтів. Shopify.com

uKituKit – це найдешевший замінник Webflow, який в основному орієнтований на розробку веб-сайтів для малого та середнього бізнесу. Це доступне рішення для всіх категорій користувачів, яке вражає всіх своїм винятковим простотою у використанні, розумною ціною та зручністю. uKit.com

Всі перераховані вище системи, а також деякі інші популярні сервіси, як Adobe Muse, Квадратний простір або Вебідо можна вважати гідними альтернативами Webflow. Остаточний вибір, однак, повинен залежати від ваших навичок веб-дизайну та результату, якого ви сподіваєтеся використати в кінці процесу веб-розробки. Якщо у вас є час і бюджет, щоб інвестувати в процес веб-дизайну, знайдіть час, щоб протестувати ті з них, які найбільше відповідають вашим вимогам..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me