Альтернативи Mobirise

Альтернативи Mobirise


Mobirise (поточна версія – 4.12.3) – проста, зручна і доступний розробник веб-сайтів. Він був запущений з урахуванням потреб нетехнологів і дозволяє безкоштовно створювати веб-сайти для комерційного та некомерційного використання, пропонуючи широкий спектр варіантів та інструментів, зрозумілих і простих для користувачів з різноманітними рівнями досвіду.

Єдиний помітний недолік цього офлайн-конструктор веб-сайтів є неможливість опублікувати веб-сайт одразу після його створення. Для цього вам потрібно потурбуватися про вибір хостингу, вибір найбільш підходящих варіантів, які відповідають вашим потребам. Для тих користувачів, які не бажають брати участь у цій проблемі, ми розглянули кілька найкращих альтернатив Mobirise.

Найкращі альтернативи Mobirise

 1. WIX – найкраща альтернатива Mobirise (SaaS).
 2. WordPress – Безкоштовна альтернатива розміщеної платформи (CMS).
 3. Webflow – програмне забезпечення для веб-дизайну, схоже на Mobirise.
 4. Pinegrow – альтернативний веб-редактор для професіоналів.
 5. Веб-дизайнер – програмне забезпечення для розробки веб-сайтів від Google.

WIX – найкраща альтернатива Mobirise (SaaS)

WIX - Найкраща альтернатива Mobirise (SaaS)

Вікс – це найкращий розробник веб-сайтів “все в одному” з усіма необхідними інструментами, вже включеними в план. Користувачі не повинні шукати хостинг-провайдера або реєстратора домену окремо. Це те, що робить Wix a більш гнучко і простіше рішення ніж Мобіріза.

Ви отримуєте шанс створити сайт і одразу ж опублікувати його. Крім того, платформа ідеально підходить для новачків, яким потрібно створити будь-який тип веб-сайту від професійного блогу чи портфоліо до повнофункціональних цифрових магазинів або сайтів малого бізнесу..

 • Багатоцільова платформа – крім пакетів “все в одному”, Wix може обслуговувати різні потреби. Це допомагає створювати сайти, що базуються на контенті, а також інтернет-ринки. Користувачі зможуть вибрати із сотень відповідних готових шаблонів, що відносяться до певної ніші. Всі вони на 100% чуйні. Крім того, теми Wix добре виглядають та містять необхідні віджети, фактично не потрібно їх налаштовувати. Просто додайте вміст, завантажуйте зображення та виходьте в Інтернет за години, незважаючи на тип або складність веб-сайту.
 • Розширений редактор веб-сайтів – крім інтуїтивно зрозумілої функції перетягування, Wix оснащений набором потужних інструментів редагування. Користувачі можуть додавати нові елементи та переміщувати їх по всій сторінці. Можна або відредагувати попередньо розроблений макет, або створити нову структуру сторінки з порожнього поля. Основна перевага тут полягає в тому, що процес не вимагає навичок кодування. Якщо ви все ще хочете зробити кодування, Wix Corvid надає досвід досвідченим користувачам розробити ексклюзивні функції для задоволення їхніх бізнес-потреб..
 • Платформа, керована AI – система успішно впроваджена Технології на основі AI доставлено Wix ADI. Інструмент спрощує процес складання і дозволяє новачкам створювати готові до роботи веб-сайти за кілька хвилин. Користувач повинен вказати лише нішу, тип веб-сайту та декілька інших деталей, тоді як програмне забезпечення розробить готовий макет, включаючи додатки, інтегровані сервіси тощо.
 • електронна комерція – для тих, хто хоче продавати продукти в Інтернеті, Wix пропонує заздалегідь розроблені схеми цифрового магазину на додаток до керованих сторінок продуктів, варіантів оплати та сторонніх послуг для інтеграції. Користувачі також отримають доступ до інструментів просування, купонів та інших спеціальних пропозицій.

Ціна Wix: користувачі можуть безкоштовно спробувати Wix завдяки безкоштовному плану. Однак він дуже обмежений і не пропонує великої гнучкості. Ви можете виберіть платний план залежно від ваших цілей із уже включеним хостингом та доменом. План комбо відмінно підходить для сайтів малого бізнесу або портфелів. Він коштує 13 доларів на місяць і забезпечує доступ до всіх шаблонів Wix, а також до App Market. Якщо вам потрібен цифровий магазин, ви можете вибрати декілька планів електронної комерції, які починаються від 23 доларів на місяць.

Спробуйте Wix безкоштовно

WordPress – Безкоштовна альтернатива розміщеної платформи (CMS)

WordPress - Безкоштовна альтернатива розміщеної платформи (CMS)

WordPress – це власний розміщення з відкритим кодом система управління контентом. Як і в Mobirise, WP вимагає додаткового хостингу для збереження файлів вашого веб-сайту. Але різниця полягає в тому, що ви зможете вибрати з декількох серверних рішень, оптимізованих WordPress, що постачаються такими надійні хостинг-провайдери подібно до Bluehost, наприклад. Вони пропонують безперешкодну інтеграцію, безкоштовний домен та інші переваги, необхідні для запуску та підтримки веб-сайту.

Основні переваги WordPress включають:

 • Найбільший вибір тем – WordPress поза конкуренцією, коли мова йде про теми. Користувачі можуть сформувати тисячі чуйних шаблонів або їм потрібен блог, форум, веб-сайт малого бізнесу, інтернет-магазин тощо. Усі теми розроблені сторонніми розробниками. Деякі з них безкоштовні, а деякі платні. Однак навіть безкоштовні шаблони можна легко налаштувати у разі достатньої кількості навичок кодування.
 • Повна свобода дизайну – термін “відкритий код” означає повний контроль над вихідним кодом веб-сайту. Користувачі можуть легко редагувати або змінювати будь-який елемент сторінки, блоки та компоненти. Ви також можете створювати власні функції, додавати власні сценарії тощо.
 • Плагіни для будь-якої потреби – свобода налаштування забезпечується тисячами доступних плагінів, доповнень, віджетів та сторонніх служб, які можна пов’язати за допомогою декількох клацань. Або ви хочете зосередитись на веб-сайті SEO, підключіть аналітичні інструменти, створіть цікаві контактні форми або додайте додаткові засоби безпеки, просто виберіть і активуйте потрібний плагін..
 • Інструменти управління вмістом – WordPress – це найкраща платформа для управління вмістом. Спочатку вона була розроблена для блогерів. Користувачі матимуть усі необхідні інструменти для форматування тексту, інструменти для публікації публікацій в блогах, створення окремих категорій вмісту, тегів статей тощо. Ви отримаєте доступ до вбудованих опцій публікації, які дозволять створювати SEO-дружні тексти та сторінки.

Ціна WordPress: щоб почати користуватися WordPress, вам не потрібно платити ні копійки. Однак вам знадобиться місце для розміщення вашого майбутнього веб-сайту, поки деякі плагіни, шаблони та сторонні послуги оплачуються. p style = “вирівнювання тексту: виправдовувати;”>Bluehost поєднує всі ці речі разом і керує ними для користувача. Хостинг-провайдер пропонує свої серверні рішення, оптимізовані WP, які включають пакет безпеки веб-сайту, велику продуктивність, доступ до плагінів та тем, повна інтеграція з CMS тощо. Ціна складає від $ 2,95 на місяць.

Спробуйте WordPress безкоштовно

Webflow – програмне забезпечення для веб-дизайну, схоже на Mobirise

Webflow - програмне забезпечення для веб-дизайну, схоже на Mobirise

Webflow – це гнучке програмне забезпечення з підтримкою HTML, JS та CSS. Це добре як для новачків, які не знають, як кодувати, так і професійних веб-дизайнерів, які хочуть максимально використовувати на замовлення CRM, елементи дизайну, анімація та візуальні ефекти.

Деякі з функцій Webflow є – схожі на Mobirise. Однак він має більше переваг, серед яких хостинг, вбудоване редагування, чудові інструменти для співпраці тощо. Погляньте:

 • Візуальний підхід – Webflow створив ексклюзивний підхід до створення веб-сайтів, де велика увага приділяється візуалізації. Навіть якщо ви не знаєте, як кодувати, ви можете легко додати 3D-анімацію та складні візуальні ефекти, тоді як система зробить кодування для вас.
 • Асортимент компонентів – від вбудованих контейнерів коду та вкладок до чуйної навігації на веб-сайті, спільного доступу до соціальних мереж, тексту та інших елементів – виберіть компонент та виберіть потрібне для нього розташування на сторінці без взаємодії з вихідним кодом.
 • Хостинг включений – платформа постачається з розміщенням хостингу. Це означає, що ви можете перейти до свого веб-сайту, як тільки закінчите його налаштування. Програмне забезпечення обіцяє 99,9% часу роботи, миттєві оновлення системи, користувацьке доменне ім’я, резервне копіювання веб-сайтів щодня та багато іншого.
 • Вітрина інструментів – кожен користувач Webflow має шанс підкреслити свої вміння, останні роботи, результати тощо. Після підписки публічний портфель буде автоматично підключений до вашого облікового запису. Це може містити посилання на ваш власний веб-сайт, а також дозволяти вам розробити особистий бренд.

Ціна веб-потоку: ви можете вибрати чотири із загальних планів веб-сайтів, які включають базові ($ 12 на місяць), CMS ($ 16 на місяць), Бізнес ($ 36) та Enterprise (оборотний) підписки на додаток до окремих пропозицій електронної комерції Webflow. Якщо вам потрібно продати товари в Інтернеті, додайте стандартний, плюс або розширений план вартістю $ 29, 47 та 212 доларів на місяць відповідно.

Спробуйте Webflow безкоштовно

Pinegrow – альтернативний веб-редактор для професіоналів

Pinegrow - альтернативний веб-редактор для професіоналів

Pinegrow – це платформа для професіоналів, які прагнуть скористатися цілим рядом компонентів Bootstrap та Foundation. Програмне забезпечення дає змогу одночасно створювати та керувати кількома сторінками, використовуючи CSS-стилі з підтримкою LESS та SASS. Він може бути використаний для створення тем WordPress, а також повнофункціональних веб-сайтів на базі HTML. Як і Mobirise, Pinegrow – це додаток для завантаження, доступне для Windows та Mac. Але це єдині поширені речі між двома платформами.

Особливості Pinegrow такі:

 • Статичні сторінки в WP теми – відтепер користувачі Pinegrow можуть перетворити свої статичні HTML-сторінки в теми WordPress (але ні навпаки). Все, що вам потрібно, це встановити необхідні параметри всередині редактора для існуючого макета та додати дію WordPress. Тоді ви можете експортувати готовий шаблон роботи WP.
 • Сторінки WordPress від Scratch – платформа дозволяє легко створювати повнофункціональні теми WordPress з чистого поля. Система пропонує вибір заздалегідь розроблених елементів WordPress, які можна додати одним клацанням. Вони включають дописи, закладки, категорії, навігацію тощо.
 • Смарт-редактор перетягування – хоча розроблена для профі, система все ще має функцію перетягування, яка дозволяє переставляти наявні елементи, переміщувати нові блоки, клонувати необхідні компоненти, додавати або видаляти різні елементи HTML.
 • Завантажувальний & Фундація – Pinegrow має бібліотеку готових каркасних компонентів. Користувачі зможуть отримати доступ до візуальних елементів компонування, змінити розмір стовпців, змінити сітки та налаштувати теми за допомогою інструментів, що застосовуються як до Bootstrap, так і до Foundation.

Ціна Pinegrow: щоб почати використовувати програмне забезпечення, потрібно встановити додаток. Він сумісний як з Windows, так і з MAC. Користувачі можуть обрати одну з трьох основних ліцензій, які доступні як довічна підписка. Ліцензія включає Standard, Pro, Ad Pro з WordPress вартістю $ 49, 99 та 149 доларів на місяць відповідно.

Спробуйте Pinegrow безкоштовно

Веб-дизайнер – програмне забезпечення для розробки веб-сайтів від Google

Веб-дизайнер - програмне забезпечення для розробки веб-сайтів від Google

Веб-дизайнер – це Google, який розробляє веб-сайт, розроблений для створення сторінок, що реагують на HTML5. Як і Mobirise, система чудово підходить для новачків, які хочуть створювати візуально привабливий вміст, сторінки та банери оголошень, не псуючись з кодом. Основна перевага веб-дизайнера полягає в тому, що програмне забезпечення доступне у вигляді безкоштовного завантажуваного додатку замість сусіднього продукту – Google Sites.

Додаткові функції платформи включають:

 • Позиціонування елементів – функцію ввімкнено функцією “Макет рідини”, яка дозволяє змінювати розмір, ширину та інші параметри елементів. Користувачі можуть змінювати кожен контейнер без доступу до вихідного коду.
 • Налаштування події – Веб-дизайнер дає можливість налаштувати події та зробити вміст привабливішим для користувачів. У вас є можливість додавати галереї, реалізовувати фізичні жести та візуальні ефекти, такі як обертання або тремтіння для мобільних пристроїв.
 • Компоненти перетягування та перетягування – виберіть потрібний контейнер або елемент та наведіть його на потрібне місце на сторінці. Користувачі можуть вибирати повзунки, галереї, карти, відеоплеєри та інші блоки.
 • Інтеграція – унікальна функція, яку має тільки веб-дизайнер. Система може бути інтегрована з Google Drive. Окрім можливості оновлення документів веб-сайту та медіа-файлів, його можна використовувати для попереднього перегляду будь-яких ваших творінь в Інтернеті у веб-переглядачі. Крім того, він за замовчуванням з’єднаний з іншими службами Google, такими як Search Console, G Suite та Google Analytics.

Ціна веб-дизайнера: платформа безкоштовна у використанні. Завантажте додаток і починайте створювати веб-сторінку.

Спробуйте веб-дизайнер безкоштовно

Висновок

Мобіриза – це, безумовно, перша система, яка приходить до тями, коли мова заходить про вибір веб-офлайн-конструктора. Це тому, що це супер легко, зручно та безкоштовно. Єдиний серйозний недолік платформи – хостинг, який потрібно вибирати окремо. Для цього потрібні додаткові вкладення часу, грошей та зусиль.

Для користувачів, яким це не зручно, вищезгадані альтернативи представляються більш простим варіантом. Всі вони досить пристойні і, безумовно, варті уваги. Вперед випробуйте системи, щоб визначити власного переможця!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map