Альтернативи Ecwid та конкуренти

Альтернативи Ecwid та конкуренти


Ecwid – це різноманітна платформа, створена для задоволення потреб продавців. Він поставляється як веб-програмне забезпечення, яке пропонує два основні варіанти. Перш за все, користувачі можуть максимально використати вбудований конструктор веб-сайтів та розробляти власні цифрові магазини з нуля. По-друге, плагін Ecwid eCommerce дозволяє інтегрувати повнофункціональний інтернет-магазин з існуючим веб-сайтом.

Система пропонує безліч інструментів продажу та просування. Використовується редактор веб-сайту функція перетягування та перетягування що дозволяє легко створювати дизайн або структуру сторінки без навичок кодування. Погана новина полягає в тому, що Ecwid хороший лише для дрібних і середніх торговців. Це не приносить достатньо інструментів електронної комерції для збільшення ваших продажів та бренду.

Користувачам доведеться миритися з обмеженими можливостями налаштування, досить складною системою управління продуктами та досить ціновитими планами. З цієї причини ми провели список надійні платформи, орієнтовані на електронну комерцію це може бути кращою альтернативою Ecwid із можливістю розширити свій Інтернет-бізнес.

Найкращі альтернативи Ecwid:

 1. Shopify – комерційне рішення все в одному
 2. Wix – найкращий веб-сайт, готовий до електронної комерції
 3. WooCommerce – електронна комерція для WordPress
 4. Квадратний простір – Легка альтернатива електронній комерції Ecwid
 5. Weebly – електронна альтернатива веб-сайту електронної комерції

Shopify – комерційне рішення все в одному

Shopify - комерційне рішення все в одному

Shopify – це всесвітньо популярне програмне забезпечення для електронної комерції, яке зовсім не потребує презентації. Як Еквід, це спеціалізований сервіс, основний напрямок якого зводиться до розробки та управління невеликими та великими інтернет-магазинами. У ньому є все, що продавцю може знадобитися, щоб максимально використати ефективність продажів на веб-сайті. Ось основні моменти платформи:

 • Шаблон шаблонів електронної комерції. Будучи спочатку орієнтованим на розвиток інтернет-магазинів, програмне забезпечення пропонує багату галерею шаблонів безкоштовних та платних адаптивних тем електронної комерції, а також різноманітні інструменти для налаштування дизайну.
 • Купити кнопку. Shopify дозволяє інтегрувати свою кнопку “Купити” в існуючий веб-сайт або сторінки Facebook, щоб ваші клієнти могли купувати у вас.
 • Програмне забезпечення для продажу. Послуга постачається з розширеною функцією POS, яка дозволяє підприємцям продавати свою продукцію як в режимі онлайн, так і в режимі офлайн, щоб отримати максимальний прибуток.
 • Синхронізація ринку Amazon. Якщо у вас є успішний досвід торгівлі на Amazon, ви можете синхронізувати свій рахунок з обліковим записом на Shopify, щоб ефективно розробити клієнтську базу та збільшити обсяг продажів.
 • Shopcodes. Доступна безкоштовно у магазині додатків Shopify, ця функція полегшує покупки для мобільних пристроїв завдяки використанню QR-кодів продуктів, які надають вичерпну інформацію про них.
 • Live View. Ця функція дозволяє переглядати статистику вашого облікового запису (коефіцієнти конверсії, обсяг продажів, інформація про замовлення та статуси, інформація про відвідувачів, кількість переглянутих клієнтами сторінок тощо.) у режимі реального часу відстежувати продуктивність вашого інтернет-магазину, тенденції клієнтів та інші помітні маркетингові та торгові аспекти.
 • Відмова від відновлення замовлення. Shopify допомагає вам збільшити продажі товарів, надсилаючи автоматичні електронні листи клієнтам, які не завершили покупки та чомусь відмовилися від своїх кошиків.
 • Доповнена реальність. Ця функція підвищує ефективність процесу онлайн-покупок, надаючи їй інтерактивний дотик (ваші клієнти зможуть переглядати зображення товарів у тривимірному режимі, щоб дізнатись їх детальні характеристики та вивчити їх з різних сторін).

Оцініть ціну: Shopify не має безкоштовного плану, натомість пропонує чотири оплачені варіанти. Вартість планів починається з 9 доларів на місяць за найдешевшу підписку і сягає 299 доларів на місяць для найдорожчого плану. Програмне забезпечення не стягує плати за транзакції, здійснені в системі, але має комісійні ставки за оплату кредитними картками.

Спробуйте Shopify безкоштовно

Wix – найкращий веб-сайт, готовий до електронної комерції

Wix - найкращий веб-сайт, готовий до електронної комерції

Вікс – це найпростіша альтернатива Ecwid – це всебічне рішення для створення різних типів веб-сайтів, включаючи інтернет-магазини. Wix простий, інтуїтивний та зручний для всіх категорій користувачів, незалежно від рівня знань та навичок. Його візуальний редактор дозволяє це зробити контролювати всі етапи процесу веб-дизайну, тоді як функція перетягування скорочує час розробки (див справжні приклади електронної комерції Wix). Основні переваги розробника веб-сайтів перераховані нижче:

 • Універсальність шаблонів електронної комерції, готових до мобільних пристроїв. Розробник веб-сайтів має вражаючий вибір шаблонів електронної комерції та набір інструментів для налаштування, які забезпечують безпечний та зручний процес створення веб-сайтів.
 • Просте управління Інтернет-магазином. Незалежно від магазину, який ви створюєте в системі, вам буде легко налаштувати її, відстежуючи деталі замовлення та статуси замовлення, керуючи списками запасів, налаштовуючи параметри та характеристики товару, вказуючи їхню кількість запасів, відправляючи ShoutOut розсилку клієнтам тощо.
 • Варіанти безпечної оплати. Wix забезпечує максимальну безпеку кожної здійсненої транзакції та дає можливість вибирати між різними варіантами оплати, включаючи PayPal, кредитні картки та інше. Ви повинні встановити податки, ціни, умови доставки та вказівки, щоб ваші клієнти відчували себе безпечно щодо своїх грошей та конфіденційної інформації.
 • Галереї товарів. За допомогою Wix ви можете демонструвати свої продукти та їх характеристики, завантажуючи їх фотографії та створюючи галереї зображень безпосередньо на веб-сайті.

Ціна Wix: програмне забезпечення має необмежений безкоштовний план, що добре для новачків, які не хочуть платити заздалегідь, не розуміючи, як працює система. Однак безкоштовної підписки недостатньо навіть для контентного сайту, де не згадується про цифровий магазин. На щастя, у Wix є окремий комплект для торговців та власників бізнесу. План Business Basic становить 23 долари на місяць з можливістю встановити онлайн-платежі та почати продавати продукти. У міру того, як ваш магазин зростає, ви можете перейти на бізнес-безліміт або бізнес-VIP плани, які коштують відповідно 27 і 49 доларів.

Спробуйте Wix безкоштовно

WooCommerce – електронна комерція для WordPress

WooCommerce - електронна комерція для WordPress

WooCommerce – це платформа електронної комерції відкритого типу, створена для WordPress користувачів. Він доступний у вигляді безкоштовного плагіна, який легко встановити та запустити. Він пропонує різноманітні інструменти управління продуктами, вбудовані інтеграції та розширення преміум-класу, щоб збільшити дохід, придбати користувачів, покращити конверсії тощо. Хоча це фактично не дозволяє вам створити магазин з чистого місця, це краще рішення у поєднанні з будь-якою з тем електронної комерції WordPress.

Основні функції WooCommerce такі:

 • Інтуїтивно зрозуміла панель управління – з моменту, коли ви почнете з плагіну до редагування сторінок продукту, WooCommerce виглядає досить просто. Щоб налаштувати плагін, просто дотримуйтесь посібників із початкових рекомендацій, створюйте нові сторінки, редагуйте вміст так само, як і в будь-якій іншій статті WordPress. Деякі з вбудованих функцій, такі як варіанти оплати, активовано за замовчуванням. Потрібно лише вибрати бажаний у налаштуваннях плагіна.
 • Вбудовані функції – плагін постачається з підтримкою різних валют і шлюзів. Крім того, ви можете безкоштовно керувати тарифами та вимогами доставки, розрахунком податку та рудою.
 • Менеджмент продукту – користувачі можуть редагувати всі основні поля на сторінці продукту. Вони включають не лише описи предметів, заголовки та зображення, але й метатеги SEO, категорії товарів тощо.
 • Розширення – поки ви повинні використовувати WooCommerce з темою WordPress, у вас буде доступ до інших плагінів, які обслуговують електронну комерцію та інші потреби. Вони включають в себе маркетингові послуги SEO-віджети, рекламні банери, рекламні кампанії тощо. Крім того, WooCommerce постачається з набором своїх розширень та інтеграцій. Ви можете підключити PayPal або Stripe, додати функцію бронювання WooCommerce, надати членству доступ до інших товаришів по команді, підключити Amazon Pay, встановити додатки для продуктів тощо. Деякі розширення безкоштовно використовувати, а деякі платити.

Ціна WooCommerce: Як і багато інших плагінів WordPress, WooCommerce спочатку безкоштовна. Але з безкоштовною версією ви отримуєте лише базову функціональність, яка включає управління продуктом та можливість приймати онлайн-платежі через PayPal або Stripe. Якщо вам потрібно виростити свій магазин, платне розширення обійдеться вам від 40 до 300 доларів і більше залежно від послуги. Крім того, сам плагін не працюватиме без веб-сайту, хостингу та доменного імені. Ось де Плани, оптимізовані Bluehost WooCommerce стане в нагоді вартістю від $ 6/95 до $ 12,95 на місяць.

Спробуйте WooCommerce безкоштовно

Квадратний простір – Легка альтернатива електронній комерції Ecwid

Квадратний простір - Легка альтернатива електронній комерції Ecwid

Squarespace – це приємна заміна Ecwid, оскільки він дозволяє демонструвати продукти в найбільш вигідному світлі, використовуючи багатий набір функцій системи. Веб-магазини, розроблені за допомогою платформи, мають привабливий дизайн та логічну структуру, що сприяє їх продуктивності. Найбільш відмітними рисами розробника веб-сайтів є:

 • Інструменти для залучення клієнтів. Squarespace пропонує набір інструментів, які можуть підвищити увагу клієнтів, заохочуючи користувачів досліджувати платформу та створювати веб-сайти з нею (вбудовування відео та зображень, створення галереї продуктів, публікація блогу, створення подій та управління тощо).
 • Комплексний збір статистики. Якщо ви хочете відстежувати ефективність свого веб-магазину, ви можете інтегрувати Google Analytics або скористатися програмою Squarespace Metrics, щоб мати можливість аналізувати результати та робити відповідні висновки вчасно.
 • Теми електронної комерції. Розробник веб-сайтів не може похвалитися кількома шаблонами ніш, але ті, які доступні підприємцям, відрізняються чуйним характером, високою якістю, гнучкістю та налаштованістю. Ви можете подивитися на веб-сайтах електронної комерції Squarespace тут.
 • Контактна форма будівельника. Простір квадрата дає можливість використовувати інтегровані форми контактів або створювати власні форми за допомогою програми Конструктора контактних форм.

Ціна квадрату: Квадратний простір не пропонує безкоштовний план, хоча протестувати послугу можна протягом 14 днів безкоштовно. Якщо у вас є намір створити повноцінний веб-сайт електронної комерції, ви можете отримати платну підписку. Вартість платних планів починається з 12 доларів на місяць і піднімається до 40 доларів на місяць виходячи з термінів та особливостей, що маються на увазі.

Спробуйте Squarespace безкоштовно

Weebly – електронна альтернатива веб-сайту електронної комерції

Weebly - електронна альтернатива веб-сайту електронної комерції

Weebly – це розробник веб-сайтів, який створений з урахуванням фокусу електронної комерції. У квітні 2018 року система оголосила про злиття з Square, що позитивно впливає на розвиток інтернет-магазинів. Платформа оснащена структурою моделі редактора перетягування та упаковки, яка робить процес розробки веб-сайтів більш простим і зручним для новачків. Досвідчені веб-дизайнери можуть використовувати свої знання CSS / HTML, щоб запустити чудові веб-сайти з унікальним дизайном (подивіться на живі інтернет-магазини Weebly). Давайте розглянемо основні переваги розробника веб-сайтів:

 • Дизайн електронної комерції. Weebly пропонує гідну колекцію тем, які відрізняються високою якістю, чуйним характером і можуть бути легко налаштовані для перегляду на мобільних пристроях та на робочому столі.
 • Імпорт / експорт файлів CSV. Якщо ви вирішили перейти з / на Weebly, ви можете легко це зробити, імпортуючи / експортуючи файли продуктів у форматі CSV.
 • Маркетинг електронної пошти. Ви можете надсилати сповіщення електронною поштою клієнтам, щоб інформувати їх про останні оновлення, новини веб-магазину та спеціальні пропозиції.
 • Інструмент Weebly Promotion. Використовуючи інструмент, ви можете представити свої товари на користь, тим самим сприяючи їх кращому просуванню.
 • Фільтр пошуку. Користувачі можуть шукати товари, які їх цікавлять, використовуючи фільтр пошуку, що дозволяє сортувати елементи за основними характеристиками (тип, розмір, вартість, габарити, колір тощо.)

Weebly ціна: Weebly пропонує цінові плани для проектів електронної комерції. Вартість планів починається від 6 доларів на місяць до 26 доларів на місяць. Окрім безкоштовного плану, користувачі можуть вибрати Особисте (від 6 доларів), Професійний (від 9 доларів) та План ефективності (від 26 доларів). Крім того, ви можете використовувати ексклюзивний план ефективності, який є прекрасним вибором для роздрібних торговців, які мають довгострокові цілі. Вартість плану – 38 доларів США / місяць для тих користувачів, які вирішили придбати річну підписку відразу.

Спробуйте Weebly безкоштовно

Висновок

Ecwid – хороший варіант для малих та середніх інтернет-магазинів. Торговці виграють від різних підходів щодо створення цифрового магазину. Програмне забезпечення буде відповідати їх потребам або у них працює веб-сайт, але без магазину, або вони хочуть створити новий проект електронної комерції з нуля. Просте редагування, кілька віджетів для інтеграції, функція перетягування та перетягування, безкоштовний план та інші варіанти роблять його гідним інструментом.

Але якщо мова йде про зростаючий та масштабований Інтернет-бізнес, Ecwid може не працювати через відсутність можливостей налаштування та складності, коли справа стосується управління кількома видами та категоріями продуктів. На щастя, переглянуті варіанти містять більш гнучкі рішення для електронної комерції з точки зору не тільки доставлених інструментів, але і ціноутворення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me