Альтернативи BigCommerce

Альтернативи BigCommerce


BigCommerce – безсумнівно, відомий лідер в області Ніша електронної комерції. Цей спеціалізований розробник веб-сайтів був створений з урахуванням потреб власників інтернет-магазинів і, таким чином, пропонує необхідний набір функцій та інструментів, необхідних для запуску потужного, функціонального та привабливого веб-магазину. У системі є багато шанувальників, які постійно використовують її для вирішення завдань електронної комерції.

Однак є й ті користувачі, які чомусь не люблять BigCommerce, будь то складність системи, її вартість тощо. Вони починають шукати кращі альтернативи для створення веб-сайту.

На щастя, існує багато розробників веб-сайтів, CMS або Плагіни електронної комерції що може бути гарною заміною BigCommerce в наш час. Ми протестували десятки систем та вибрали сім кращих платформ, які найкраще працюють для різних типів інтернет-магазинів – від великих інтернет-гіпермаркетів і до невеликих вітрин з кількома десятками позицій товарів. Давайте тепер огляньмо ці послуги.

Найкращі альтернативи BigCommerce:

 1. Shopify – найкраща альтернатива BigCommerce
 2. Wix – №1, створений для електронної комерції
 3. WooCommerce – плагін для електронної комерції для WordPress
 4. Volusion – Альтернатива програмного забезпечення для кошика
 5. 3dcart – альтернативне програмне забезпечення для електронної комерції
 6. Squarespace – Все-в-одному SaaS Builder веб-сайтів
 7. Magento – платформа електронної комерції для малого бізнесу

Shopify – найкраща альтернатива BigCommerce

Shopify - найкраща альтернатива BigCommerce

Shopify – найкраща альтернатива BigCommerce. Розробник веб-сайтів був створений виключно з урахуванням потреб інтернет-магазинів та їхніх клієнтів.
Платформа може бути використана для створення різних типів веб-магазинів залежно від потреб та потреб користувача. Послуга укомплектована інструментами та функціями, які можуть піднесіть ваш досвід електронної комерції з побудови веб-сайтів на абсолютно новий рівень і забезпечити гідний результат.

До функцій Shopify належать:

 • Шаблони для конкретних ніш – будучи спеціалізованим розробником веб-сайтів, Shopify може похвалитися вражаючою колекцією шаблонів електронної комерції, специфічних для ніші. Вони є чуйний з самого початку і ви можете вибирати між безкоштовними та платними темами, всі вони якісні. Система пропонує набір інструментів для налаштування, які дозволяють змінити дизайн вашого інтернет-магазину з урахуванням ваших уподобань та потреб (погляньте на справжні інтернет-магазини Shopify).
 • Програмне забезпечення для торгових точок – одна з особливостей Shopify відома – це її програмне забезпечення, яке дає можливість використовувати наявний зовнішній термінал картки, створювати кілька безпечних облікових записів персоналу, приймати замовлення в офлайн-режимі, швидко інтегруватися з будь-яким обліковим програмним забезпеченням, яке ви збираєтесь. використовувати тощо.
 • Амазонська інтеграція – якщо ви маєте намір працювати з Amazon Marketplace, тоді Shopify напевно найкращий варіант для вас. Нещодавно система оголосила про інтеграцію Amazon, що дозволяє синхронізувати ваш веб-магазин Shopify з обліковим записом Amazon, щоб збільшити обсяг продажів та створити довіру клієнтів.
 • Блог-платформа – Shopify має власну платформу для ведення блогів, яка є корисним інструментом, коли справа стосується взаємодії з клієнтами. Наявність блогу дає можливість клієнтам та власникам веб-магазинів спілкуватися між собою, публікувати та дізнаватися нову інформацію про процес покупок, створювати книжки для пошуку та виконувати інші дії.
 • App Store – Shopify App Store пропонує ряд безкоштовних і платних додатків, які можуть покращити роботу вашого веб-сайту. Усі додатки впорядковані за категоріями тут для спрощення пошуку користувачів. Найпопулярніші категорії включають маркетинг, продаж, інструменти, склад, синхронізація із зовнішніми послугами, пошук продуктів на продаж, соціальні послуги, обслуговування клієнтів, збір статистики тощо.
 • Багатомовна підтримка – програмне забезпечення постачається з багатомовною підтримкою, що є зручною функцією для всіх веб-магазинів. Незалежно від того, який тип інтернет-магазину вам потрібен – ви неодмінно отримаєте користь від створення декількох мовних його версій, щоб шукати клієнтів та ділових партнерів у всьому світі.

Оцініть ціну: платформа – це всебічне рішення для електронної комерції, що означає домен і хостинг, які вже включені в план, крім самого розробника веб-сайтів. Існує безкоштовна пробна версія, щоб перевірити, як працює система. Тоді вам доведеться вибрати будь-який із трьох доступних планів. Кожен з них дозволяє вам продавати необмежену кількість товарів. Але вони відрізняються, коли мова йде про кількість облікових записів персоналу, плату за транзакції та деякі додаткові пільги. Базовий Shopify коштує 29 доларів на місяць для невеликого магазину. Прекрасний варіант для початку роботи. Shopify коштує 79 доларів на місяць з професійними звітами та нижчими комісіями за транзакції. Advanced Shopify призначений для вирощування ринків, які коштують 299 доларів на місяць із найнижчими комісіями на додаток до просунутого репортера та сторонніх послуг для автоматизованого розрахунку тарифу доставки.

Спробуйте Shopify безкоштовно

Wix – №1, який готовий до електронної комерції

Wix - №1, який готовий до електронної комерції

Вікс – найкраще рішення “все в одному”, яке користується всесвітньою популярністю і використовується для створення професійних, якісних та візуально привабливих веб-сайтів різних типів, включаючи інтернет-магазини.

Систему можна вважати приємною BigCommerce альтернатива завдяки своєму багатому набору функцій, функція перетягування та перетягування, зручний інтерфейс та інші функції, що дозволяють запускати якісні веб-сайти за доступною ціною.

Основні функції Wix такі:

 • Шаблони електронної комерції – як універсальний розробник веб-сайтів, Wix має широку галерею шаблонів, яка підрозділяється на кілька розділів на основі вибраних тем. Тут також доступні шаблони електронної комерції, які виділяються серед натовпу завдяки високій якості, стильному та сучасному вигляду. Розробник веб-сайтів також пропонує набір інструментів для налаштування дизайну, які забезпечують плавний процес створення веб-сторінок і дозволяють зробити це можливим створити будь-який дизайн веб-магазину, який вам зараз потрібен. Усі шаблони, що пропонуються в сервісі, готові для мобільних пристроїв з самого початку, що є вирішальним аспектом для будь-якого веб-магазину.
 • Простота використання – Вікс відомий своєю простотою використання та інтуїтивно зрозумілим характером. Навіть новачок може запустити і керувати тут інтернет-магазином – такий простий і зрозумілий процес. Тут є Менеджер магазинів, який дозволяє відстежувати статуси та деталі всіх замовлень, керувати списками інвентаря, налаштовувати параметри та зображення, надсилати клієнтам інформаційні бюлетені ShoutOut, щоб вони були в курсі всіх пропозицій товару, оновлень, промо-акцій, розпродажі, заходи тощо.
 • Штучний інтелект – на платформі є вдосконалений інструмент ADI, який є справжнім бонусом для користувачів з невеликими навичками веб-дизайну або без них. Функція штучного дизайну Intelligence дозволяє створити веб-магазин з нуля, дотримуючись простих кроків, які пропонує сервіс. Вам просто потрібно відповісти на запитання, які система генерує автоматично, надати основну інформацію про ваш бізнес, посилання на акаунти соціальних мереж та інші пов’язані дані та переглянути результат.
 • Ринок додатків Wix – користувачі матимуть доступ до App Market, де вони зможуть знайти безкоштовні та платні програми для ефективного управління магазином. Тут ви можете знайти спеціалізовані програми електронної комерції, які можна легко інтегрувати у ваш інтернет-магазин для підвищення його продуктивності.
 • Параметри форуму та блогів – Wix оснащений потужним блогом та функціоналом форуму. Це вигода для будь-якого інтернет-магазину, оскільки це дає вам шанс налаштувати та підключити форум або блог на готовий веб-сайт електронної комерції. Це забезпечує більш продуктивний зв’язок між вами та вашими клієнтами та спрощує пошук необхідної інформації для новачків.
 • Галереї товарів – правильна презентація товару дуже важлива для ефективності процесу продажу. Чим краще вам вдасться презентувати свою продукцію цільовій аудиторії, тим більше шансів їм сподобатися. Створюючи веб-магазин з Wix, у вас є можливість створювати, додавати та керувати галереями товарів, щоб продемонструвати товари, що пропонуються на продаж, та їх детальні характеристики. Усі зображення, додані до галереї, переглядаються у повному розмірі, і ви можете завантажити стільки фотографій, скільки вам потрібно для кращого представлення товару.
 • Наявність варіантів оплати – у клієнтів можливий вибір варіантів оплати, серед яких найпопулярніший PayPal, кредитна картка тощо. Усі платежі безпечні, що є необхідним для всіх клієнтів. Можна встановити правила доставки та оподаткування, оновити ціни та виконати будь-які інші дії, необхідні для того, щоб зробити торговий процес безпечним та ефективним.

Ціна Wix: Для продажу товарів в Інтернеті вам знадобиться будь-який план від Бізнес & Розділ комерції. Тут у нас є чотири підписки, які включають Business Basic вартістю 23 доларів на місяць для прийому платежів в Інтернеті, Business Unlimited вартістю 27 доларів на місяць з професійним логотипом, інтеграцією Google Analytics тощо. Бізнес-план VIP призначений для повнофункціонального цифрового магазину вартістю 35 доларів на місяць з необмеженою пропускною здатністю та 50 Гб пам’яті. План підприємств призначений для величезних компаній з міжнародним представництвом, готових платити 500 доларів щомісяця.

Спробуйте Wix безкоштовно

WooCommerce – плагін для електронної комерції для WordPress

WooCommerce - плагін для електронної комерції для WordPress

WooCommerce – це безкоштовно WordPress плагін, розроблений для користувачів, які хочуть дотримуватися найпопулярніша CMS і використовувати його для продажу продуктів в Інтернеті. Користувачі повинні чітко розуміти, що його не можна використовувати як окрему платформу для побудови інтернет-магазинів. Він поставляється як доповнення до існуючої платформи на базі WP. Плагін оснащений простою системою управління продуктами, а також розширеннями та преміальними послугами для просування вашого бізнесу в Інтернеті.

Ось деякі основні функції, які слід шукати в WooCommerce:

 • Простота використання – ця особливість стосується управління самим плагіном. Це не вимагає спеціальних навичок чи знань. Вам потрібно лише встановити та активувати його, як і будь-який інший плагін WP. Процес налаштування включає кілька простих кроків, де можна вказати валюту, вибрати варіанти оплати для підключення, встановити вимоги доставки тощо.
 • Менеджмент продукту – керування продуктами за допомогою WooCommerce насправді те саме, що додати нову статтю в WordPress. Ви зможете додавати описи предметів, завантажувати фотографії, створювати нові категорії товарів і колекції, встановлювати параметри SEO на кожну сторінку продукту тощо. Якщо ви не новачок у CMS, ви знайдете систему управління продуктом дуже просто.
 • Плагіни та інтеграції – WooCommerce сумісна з тисячами інших плагінів, які включають інструменти звітності, інструменти SEO, інструменти оформлення замовлення тощо. Це може бути пов’язано з MailChimp та іншими службами маркетингу електронної пошти. Крім того, плагін має власні розширення для просування продуктів за допомогою винагород, промо-кодів, WooCommerce Points та інших платних послуг.

Ціна WooCommerce: користувачі можуть встановлювати та використовувати плагін за нульової вартості. Однак його безкоштовна версія забезпечує лише базову функціональність, щоб почати продавати товари в Інтернеті. Якщо вам потрібні додаткові маркетингові інструменти, вам доведеться платити за окремі розширення та сторонні послуги. Ціна може коливатися від 40 до 300 доларів. Більше того, у вас повинен бути домен і хостинг. Вибір для оптимізованих WP серверних рішень, таких як Bluehost – найкраща ставка. Вони починаються від $ 2,95 на місяць. Крім того, вам може знадобитися преміальна тема WP, щоб виділитися.

Спробуйте WooCommerce безкоштовно

Volusion – Альтернатива програмного забезпечення для кошиків

Volusion - Альтернатива програмного забезпечення для кошиків

Volusion – це відомий розробник веб-сайтів, створений для того, щоб допомогти користувачам створювати веб-сайти електронної комерції. Ключовою перевагою платформи є той факт, що вона добре працює для новачків та досвідчених розробників. Ви можете або обрати шаблон, виконати невеликі налаштування та перейти в прямому ефірі або зануритися вглиб веб-дизайну та процесу налаштування. Що б ви не вибрали, система запропонує достатньо можливостей для розробки готового до роботи сайту з нуля (див. Реальне) Приклади веб-сайтів Volusion).

Особливості Volusion такі:

 • Інтернет-магазин Builder – редактор веб-сайтів виступає як розробник інтернет-магазину, що дозволяє користувачам створювати сторінки продуктів, ділити товари на категорії, встановлювати налаштування, завантажувати зображення та інше.
 • SEO та звітність – користувачі зможуть отримати доступ до спеціальної панелі інструментів Volusion, де вони зможуть редагувати SEO та інші налаштування. Вони містять власні URL-адреси, назви та описи SEO, метатеги сторінки продукту та інше. Платформа також дозволяє редагувати атрибути alt та робити зображення товарів більш привабливими для SEO, а також загалом для інтернет-магазину.
 • Інтуїтивне управління продуктами – керувати продуктами за допомогою Volusion дуже просто. Розробники платформи створили окрему сторінку, на якій користувачі можуть створювати нові категорії та підкатегорії, а також редагувати існуючі. Кожне поле налаштовується та редагується – від налаштувань SEO продуктів та фотографій до текстового вмісту, параметрів продукту, записів тощо.
 • Підвищена гнучкість – якщо ви хочете запустити зростаючий і масштабований бізнес, ви будете готові зайти на деякі з найбільших світових ринків. Volusion може бути інтегрований з eBay та Amazon для максимальної експозиції. Крім того, користувачі оцінять понад 30 різних варіантів оплати, доступних для безперебійної інтеграції, крім традиційних шлюзів платежів, таких як Paypal і Stripe..

Ціна на волюю: платформа пропонує чотири різні плани, які вибирати залежно від розміру магазину, кількості товарів, які ви хочете продати, та інших функцій. Ці плани включають Персону ($ 29 на місяць), Професійний ($ 79 на місяць), Бізнес ($ 299 на місяць) та Prime (оборотний). Чим більше продажів на рік ви очікуєте, тим вищий план вам потрібен. Кожен план включає вбудовані інструменти SEO, управління запасами тощо. Плани преміум-класу додатково включають відмову від кошика, замовлення по телефону та інші функції.

Спробуйте Volusion безкоштовно

3dcart – альтернативне програмне забезпечення для електронної комерції

3dcart - альтернативне програмне забезпечення для електронної комерції

3dcart – це один із найдовших розробників веб-сайтів електронної комерції, запущений ще в 1997 році. Платформа – це ветеран галузі, що забезпечує безліч інструментів продажу, маркетингу та просування. Він оснащений простотою використання, що робить програмне забезпечення корисним для новачків.

Ось кілька причин, чому 3dcart може бути хорошим варіантом:

 • Настроювання сторінки продукту – користувачі можуть вибрати три основних типи продуктів, які потрібно додати. Вони включають цифрові, фізичні товари та подарункові картки / сертифікати. Є можливість сортувати їх за категоріями, керувати списками товарів, редагувати інформацію про доставку, завантажувати зображення та редагувати описи.
 • Маркетинг – програмне забезпечення має вбудовані сервісні та маркетингові інструменти. У вашому майбутньому магазині будуть інтегровані плагіни для покупок, такі як Nextag, Export Export, Shopzilla та інші. Кожен плагін можна налаштувати вручну. Існує також інструмент «Менеджер просування» для створення спеціальних пропозицій, продажів та персоналізованих пропозицій на основі конкретних алгоритмів.
 • Статистика & Аналітика – 3dcart пропонує потужну функцію звітування, що надає різні типи діаграм та статистики. Користувачі зможуть відстежувати активність покупців та онлайн-сесії. Аналітичні інструменти підкреслюють улюблені та найбільш продавані продукти клієнтів. Система дозволяє переглядати місця доставки, а також використовувані в основному шлюзи платежів.
 • Налаштування SEO – для збільшення рангів вашого сайту платформа надає передові інструменти оптимізації SEO, що дозволяють користувачам редагувати файли мапи та файлів роботів, встановлювати 301 переадресацію на цільову сторінку, працювати зі значеннями Open Graph тощо.

Ціна 3dcart: кожен із п’яти доступних планів 3dcart пропонує реєстрацію домену, інтегровану функцію кошика для покупок, необмежену кількість замовлень та пропускну здатність, вбудований функціонал ведення блогів тощо. Плани такі: Startup Store ($ 19 на місяць), Базовий магазин ($ 29 на місяць), Плюс-магазин ($ 79 на місяць), Power Store (129 доларів на місяць) та Pro Store ($ 229 на місяць). Усі плани надходять із нульовими комісіями за транзакції.

Спробуйте 3dcart безкоштовно

Squarespace – Все-в-одному SaaS Builder веб-сайтів

Squarespace - Все-в-одному SaaS Builder веб-сайтів

Squarespace – це все-в-одному розробник веб-сайтів, який пропонує колекцію стильних тем з акцентом на електронну комерцію. Усі шаблони мають інтегровані варіанти продажу, які дозволяють новачкам жити з новими та повнофункціональними цифровими магазинами за лічені хвилини (див. Реальне) Магазини квадратів). Ви оціните набір інструментів управління запасами та продуктами на додаток до інтуїтивно зрозумілого менеджера вмісту, інструментів просування тощо.

 • Шаблони готових до роботи – коли вам потрібно запустити цифровий магазин, побудований за допомогою Squarespace, вам потрібно лише вибрати шаблон і відредагувати вміст. Для вибору блоків та компонентів є все необхідне, включаючи блоки CTA, форми придбання, галереї продуктів, контактну інформацію та інше. Ніяких технічних навичок чи налаштування вручну не потрібно.
 • Управління контентом – функція управління продуктом реалізована за допомогою спеціального диспетчера вмісту. Інструмент дозволяє легко редагувати кожен продукт. Окрім редагування текстів та завантаження зображень, користувачі зможуть створювати окремі категорії товарів, змінювати ціни, пропонувати кілька варіацій та модифікацій товару..
 • Вбудовані функції – хоча програмне забезпечення не покладається на сторонні сервіси чи віджети, воно пропонує деякі власні вбудовані інструменти. Наприклад, існує автоматична система оповіщення, яка сповіщає користувача, коли продукт закінчується.
 • Інтегровані шлюзи платежів – вам не потрібно підключати способи оплати вручну при використанні Squarespace. Вони вже встановлені та готові до використання. Хоча система не пропонує дуже багатий варіант, ви все одно можете максимально використати доступні Paypal, Stripe або Apple Pay. Є шанс отримати виплату безпосередньо завдяки партнерству зі Stripe. Але для використання цієї функції ви повинні мати дійсний банківський рахунок.
 • Інструменти просування – скористайтеся покращеною лояльністю клієнтів та створіть спеціальні пропозиції для своїх клієнтів, використовуючи промо-коди, купони, спливаючі вікна оголошень, панелі оголошень тощо. Ви можете створювати та налаштовувати власну рекламну кампанію.

Ціна квадрату: чотири основні плани Squarespace включають персональний ($ 12 на місяць), Бізнес ($ 18 на місяць), Базовий ($ 26 на місяць) та Advanced ($ 40 на місяць). Безкоштовні SSL, домен, шаблони, SEO та інші функції включені у ціну. Плани Преміум додатково пропонують рішення щодо продажу, подарункові картки, аналітику електронної комерції та інші зручні інструменти.

Спробуйте Squarespace безкоштовно

Magento – платформа електронної комерції для малого бізнесу

Magento - платформа електронної комерції для малого бізнесу

Magento – це, мабуть, найміцніша та найпотужніша CMS для електронної комерції, яку можна знайти на ринку. Хоча для початку роботи потрібна трохи крива навчання, програмне забезпечення є ідеальним для створення та управління будь-яким цифровим магазином, незважаючи на розмір або спеціалізацію. Система пропонує різні додатки та розширення для запуску магазину та розповсюдження продуктів по всьому світу.

Ось кілька основних особливостей, які Magento пропонує:

 • Управління продуктами – програмне забезпечення є CMS. Це означає максимальну гнучкість щодо редагування сторінки продукту та вмісту. Користувачі можуть легко додавати нові елементи, змінювати та оновлювати основні відомості про продукт, наприклад, назву чи опис, створювати та вибирати з різних категорій, робити налаштування SEO для кожної сторінки продукту.
 • Інструменти маркетингу – за допомогою Magento користувачі отримують деякі унікальні можливості просування, такі як створення списку бажань клієнтів для просування конкретних товарів також за допомогою промо-кодів, які розповсюджуються фізично або в Інтернеті. Також власники магазинів можуть вести список найкращих товарів, створювати порівняння з більш детальними описами та уявленнями.
 • методи оплати – користувачі платформи можуть обрати один із безкоштовних і платних шлюзів. З одного боку, є шанс підключити Paypal, Stripe або Braintree за нульової вартості. З іншого боку, ви можете підключити додаткові інструменти для обробки дебетових карток. Але це лише платні варіанти.
 • Процес оформлення замовлення – покупка продуктів у Magento проста. Або зареєстровані користувачі або гості можуть обробляти процес оформлення замовлення, що економить час. Вони побачать остаточну ціну з включеними податками та витратами на доставку та розраховуються автоматично.

Ціна Magento: платформа з відкритим кодом безкоштовна у використанні. Однак для запуску повнофункціонального магазину вам знадобляться додаткові розширення. Також вам потрібно буде подбати про домен та хостинг. Обидва вони можуть коштувати від 10 до 50 доларів і більше на місяць. Крім того, ви можете виділитись ексклюзивним шаблоном Magento, який формується з преміум-списку. У цьому випадку будьте готові заплатити додаткові $ 20 – 400 $.

Спробуйте Magento безкоштовно

Висновок

BigCommerce – це безумовно хороша платформа SaaS для потреб електронної комерції. Це хороший вибір для торговців, які хочуть продавати як цифрові, так і фізичні товари. Більше того, система надзвичайно проста у використанні, що робить її ідеальним вибором для новачків, які хочуть отримати доступ до користувальницької бібліотеки продуктів, інтегрованих варіантів доставки, вбудованої функції оформлення замовлення тощо.

У той же час, BigCommerce, безумовно, не має вдосконалених інструментів для управління та просування продуктів. Обмежений набір тем і мінімальні можливості налаштування можуть стати вирішальним недоліком для вимогливих підприємців. Саме тут вам може знадобитися більш гнучко та спеціально розроблене рішення для електронної комерції для наведеного вище списку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me